تست کرونا در منزل ولنجک
خانه
مقالات
تست کرونا در منزل ولنجک

تست کرونا در منزل ولنجک

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1401/09/14
ثبت رایگان درخواست

خدمت خود را انتخاب کنید

همه قیمت‌ها در هومکا شفاف و مشخص هستند.
تست کرونا خود را در منزل و بدون معطلی و رفت و آمد انجام دهید!
علائم کرونا را دارید اما از حضور در مکان‌های پرریسک برای انجام تست واهمه دارید؟ ما به شما توصیه می‌کنیم که تست کرونا خود را در منزل و توسط تیم حرفه‌ای هومکا انجام دهید. تست کرونا در منزل ولنجک یک راه حل بسیار کاربردی برای افراد ساکن منطقه ولنجک است.

آیا خبر انجام تست کرونا در منزل ولنجک به شما هم رسیده است؟ این روزها بازار انجام آزمایش‌های کرونایی همچنان داغ است و هنوز هم این مهمان ناخوانده جان افراد زیادی را در جهان می‌گیرد. با مشاهده اطراف خود دلایل بی‌شماری را پیدا می‌کنید که به شما می‌گویند نباید از منزل خود خارج شوید.

با بررسی ویروس کرونا و آثاری که بر کره زمین ایجاد کرده می‌فهمیم در حال حاضر تنها سلاح ما در مقابل این بیماری رعایت مسایل بهداشتی است. شست‌وشوی مکرر دست‌ها و ماسک یعنی فقط باید خود را از کرونا دور نگه داریم.

حتما می‌دانید که برخی از افراد حامل ویروس کووید-۱۹ هستند ولی یا اطلاعی از آن ندارند یا خود را قرنطینه نکرده‌اند. به‌هرحال شما باید خود را از تمامی اطرافیان دور کرده و به اصطلاح فاصله اجتماعی را رعایت کنید اما برای کارهای ضروری و درمانی مانند انجام آزمایش چطور باید فاصله اجتماعی را حفظ کنیم؟ در متن پیش روی از انجام آزمایش‌های لازم در منزل حرف می‌زنیم. با ما همراه باشید.

 

وضعیت قرمز تهران و تست کرونا در منزل ولنجک

این روزها تمامی مردم جهان شرایط سخت و بحرانی را پشت سر می‌گذارند و فقط سعی می‌کنند اخبار را در رسانه‌ها دنبال کنند. استان تهران هم مانند سایر استان‌های کشور از وضعیت قرمز به هشدار رسیده است و این پیغام را برای همه ساکنان دارد که باید در خانه‌های خود بمانید.

در این میان همه ما کارهایی داریم که امکان به تعویق انداختن آنها وجود ندارد. نمونه‌ای از این کارهای مهم انواع آزمایش‌های مهم پزشکی است که تاخیر زمانی آن سلامت ما را به خطر می‌اندازد. ممکن است حالات یک فرد سرماخورده را داشته باشید و نیازمند آزمایش کرونا باشید.

تست کرونا در منزل ولنجک یک راه حل بسیار کاربردی برای افراد ساکن منطقه ولنجک است. اگر نشانه‌های حضور ویروس کرونا را در بدن خود یا یکی از افراد خانواده مشاهده کرده‌اید، بهتر است زودتر برای انجام تست اقدام کنید. برای دریافت مشاوره رایگان در رابطه با تست کرونا بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

call button consult

بیمارستان‌ها از آلوده‌ترین مکان‌ها در انتقال ویروس کرونا به حساب می‌آیند؛ بنابراین باید راهی را انتخاب کنید که نیازی به حضور فیزیکی در این مکان‌ها نداشته باشید. آیا احساس می‌کنید به ویروس کرونا مبتلا شده‌اید؟ پس نباید وقت را تلف کنید. نخست باید از این موضوع مطمئن شوید. بهترین راه حل برای انجام تست کرونا، تست کرونا در منزل می‌باشد. به گفته سایت خط سلامتی (Health Line):

در طی بیماری همه گیر کووید-۱۹، ایده آزمایش ویروس کرونا در منزل  می تواند خیلی جذاب باشد. نه تنها راحت تر است، بلکه خطر انتقال یا ابتلا به ویروس را در زمان حضور در میان افراد دیگر از بین می برد.

تست‌های خانگی همان پروسه  آزمایشگاهی را طی می‌کنند که هر نمونه دیگری که توسط یک متخصص پزشکی گرفته شده است طی می‌کند. بنابراین دقت تست خانگی نیز همانند تست آزمایشگاهی می‌باشد و تفاوتی ندارد.

بعد از اینکه نتیجه تست را دریافت کردید مسیر شما مشخص می‌شود که یا باید برای درمان اقدام کنید یا بیشتر از خود مراقبت کنید. ارتباطات خود را محدودتر کنید. ملاقات‌های حضوری با اشخاص زمینه سرایت ویروس را بیشتر و بیشتر می‌کند.

تست کرونا در منزل ولنجک

 

یک تیر و چندین نشان با تست کرونا در منزل ولنجک

در این قسمت قصد داریم شما را با مثال یک تیر و دو نشان آشنا کنیم و بگوییم که چطور امکان دارد حتی با یک تیر بیش از دو نشانه را هدف بگیرید. حتما آگاه هستید که افرادی در جامعه ما زندگی می‌کنند که مشکلات جسمانی خود را دارند و این موضوع جابه‌جایی را برای آنها سخت کرده است.

افراد نابینا یا معلولین جسمی بیش از سایر افراد جامعه از انجام کارها در منزل خوشحال می‌شوند؛ بنابراین اگر در ولنجک تهران سکونت دارید، خبر خوب این است که تست کرونا در منزل ولنجک توسط تیم هومکا قابل ارائه است.

کودکان بازیگوشی که نیاز به آزمایش کووید ۱۹ دارند، در محیط آزمایشگاه‌های بیمارستان در معرض خطر بیشتری هستند و اجرای این کار در منزل به سود شماست. علاوه بر این شما هیچ هزینه‌ای را برای رفت و آمد نخواهید داشت. نکته طلایی بعدی عدم صرف وقت اضافه در نوبت‌های طولانی مدت آزمایشگاه‌هاست. شاید دیگر مثال وقت طلاست هنوز حق مطلب را درباره ارزش زمان ادا نکند. باید بدانید زمان قیمتی‌ترین دارایی ماست.

با شمارش مزایایی که بیان کردیم، متوجه می‌شوید که چندین نشانه را با انتخاب تست کرونا در منزل ولنجک می‌زنید. دریافت نتیجه سریع آزمایش مزیت بعدی است که این سرویس به شما می‌دهد و با توجه به نوع تستی که انتخاب می‌کنید، متغیر است. همانطور که به مرکز هومکا اشاره داشتیم، این مجموعه انواع خدمات تست کرونا را برای راحتی متقاضیان فراهم کرده است. برای ورود به صفحه ثبت درخواست رایگان بر روی عکس زیر کلیک کنید.

ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل

 

نتیجه بدون خطا با تست کرونا در منزل ولنجک

حتما شما هم شنیده‌اید افرادی که تمامی علائم ابتلا به کرونا را در بدن خود داشتند؛ با این حال نتیجه تست پی سی آر آنها منفی از آب درآمد. اشتباه در نتیجه آزمایش با توجه به جمعیت زیاد و حساسیت تست ممکن است پیش بیاید.

هنگامی که تست خود را در منزل و بدون حضور متقاضیان دیگر انجام می‌دهید احتمال بروز خطا بسیار کم و به صفر درصد می‌سد. زمانی که نمونه مخاط بینی یا حلق را از شما می‌گیرند، باید آن را در دمای مناسب قرار دهند که ویروس زنده بماند و نتیجه واقعی را نشان دهد.

تست کرونا در منزل ولنجک برای مردم این منطقه یک امتیاز است که از این طریق احتمال خطا در نتیجه تست را از بین می‌رود. در همین راستا لازم است بدانید در آزمایش پی سی آر باید آنالیزهای آزمایشگاهی روی نمونه مخاط فرد صورت بگیرد که مثبت یا منفی بودن نتیجه مشخص شود. اهمیت و حساسیت انجام تست پی سی آر معمولا افراد را به استفاده از سرویس آزمایش در منزل ترغیب می‌کند. جهت آشنایی با نحوه انجام انواع تست کرونا در منزل ولنجک از شما دعوت می‌کنیم تا از ویدیویی در رسانه اجتماعی یوتیوب دیدن فرمایید.

تست کرونا در منزل ولنجک

 

تست کرونا در منزل ولنجک با هومکا

بعد از مطالب فوق در این بخش می‌خواهیم هومکا را به شما معرفی کنیم. مرکز هومکا ارائه دهنده انواع خدمات درمانی، آزمایشگاهی و مراقبتی است. هومکا با در نظر گرفتن شرایط بحرانی و نامناسب تهران سعی بر این داشته که به میزان پتانسیل خود مردم را از حضور در مراکز درمانی این استان بی‌نیاز کند.

منطقه ولنجک تنها یکی از مناطقی است که در پوشش‌دهی سرویس‌های هومکا قرار دارد. تست کرونا در منزل ولنجک به درخواست خواهان این منطقه قابل ارائه است و تنها کافی است درخواست خود را ثبت کنند. کادر درمانی هومکا با ملاحظه مراقبت‌های بهداشتی بدون فوت وقت در محل جهت انجام تست حاضر می-شوند.

در آشنایی با هومکا باید بدانید که تمامی تعرفه‌های خدمات کاملا مشخص هستند و همچنین برای پرسش سوال یا مشورت شماره تلفن‌های مجموعه را نیز در اختیار دارید. وب سایت هومکا تمامی اطلاعات لازم را درخصوص سرویس‌های این مرکز در دسترس شما قرار می‌دهد و ثبت درخواست‌های شما نیز از راه سایت ممکن خواهد بود.

 

انواع تست کرونا در منزل در منزل ولنجک

در حالت کلی دو نوع تست برای کرونا وجود دارد که برای افراد انجام می‌شود. یکی از تست‌ها پی سی آر است و تقریبا افراد زیادی آن را انجام داده‌اند یا نام آن را شنیده‌اند. نوع دوم تست آنتی‌بادی است که با هدف دیگری برای اشخاص قابل اجراست.

تست پی سی آر با هدف تشخیص ویروس کرونا در بدن صورت می‌گیرد و نتیجه آن در زمان‌های مختلف ۱۲،۲۴، و ۴۸ ساعت مشخص می‌شود. هومکا با ارائه تعرفه‌های مختلف در زمان‌های متفاوت تست پی سی آر را ارائه می‌کند.

call button submit

همچنین تست آنتی بادی به همراه تست پی سی آر برای اشخاصی در نظر گرفته شده است که خواهان هردوی آن هستند. به همین صورت هومکا انتخاب‌های متنوعی را با توجه به نیازی که در حال حاضر دارید، پیش روی شما قرار داده است. چنانچه اطلاعات بیشتری را برای تصمیم‌گیری داشته باشید، این امکان در اختیار شماست که با مرکز تماس برقرار کرده و موضوع خود را مطرح کنید.

نکته مهمی که در این قسمت لازم است بیان کنیم، تعداد نفراتی است که قصد انجام هریک از تست‌ها را دارند. هزینه‌هایی که برای هر آزمایش در نظر گرفته شده، مربوط به یک شخص است و طبیعتا با افزایش نفرات مخارج به‌مراتب بالاتر می‌رود.

تست کرونا در منزل ولنجک

 

سخن پایانی درباره تست کرونا در منزل ولنجک

حضور ویروس کرونا در جامعه کنونی سراسر جهان را دستخوش تغییرات زیادی کرده است. اگر نگاهی دقیق‌تر به پیرامون خود داشته باشیم، انقلابی را که در سبک زندگی ما به وجود آمده است، درک می‌کنیم. در این میان حتی خدمات‌ دهنده‌ها نیز دیگر به شیوه سابق سرویس‌های خود را ارائه نمی‌کنند.

موضوعی که در این بین حائز اهمیت است مربوط به خدمات آزمایشگاهی می‌شود. این مورد به‌تنهایی نشان می‌دهد که افراد ناچار هستند ریسک را بپذیرند و برای انجام آزمایش خود را به آزمایشگاه محل برسانند. به لطف حضور کرونا و زمینه‌سازی تیم هومکا تست کرونا در منزل ولنجک مخصوص افراد این منطقه فراهم شده است. برای ورود به صفحه ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل

وسعت خدمات‌رسانی هومکا نه‌تنها کل استان تهران را در بر گرفته است بلکه متقاضیان البرزی نیز امکان استفاده از سرویس‌های این مرکز را دارند. بدیهی است که با استفاده از خدمات غیر حضوری به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا کمک زیادی می‌کنیم که اثرات مثبتی خواهد داشت. از جمله خدمات غیر حضوری هومکا می‌توان به ویزیت پزشک در منزل، آزمایش در منزل و تزریقات در منزل اشاره کرد.

دسترسی سریع

درخواست خدمت

کافیست فرم را پر کنید و دکمه "ثبت نهایی درخواست" را بزنید. همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.
جزئیات درخواست
شهر*
شهر موردنظرت رو انتخاب کن
نوع خدمت*
خدمت موردنظرت رو انتخاب کن
اطلاعات درخواست
فایل ضمیمه
محاسبه هزینه
هزینه خدمت
۰ تومان
هزینه خدمات در محل
- تومان
هزینه مشاوره و تجویز نسخه
تومان
هزینه تفسیر آزمایش
تومان
تخفیف
۰ ۰ تومان
مجموع هزینه‌ها
۰ تومان

ورود

سوالات متداول

علائم اولیه بیماری کرونا چیست؟
برای اکثر افراد علائم بروز بیماری کرونا با تب و سرفه‌های خشک نمایان می‌شود. در این حالت آبریزش بینی وجود ندارد. اغلب افراد بدون انجام مراقبت‌های پزشکی خاصی بهبود می‌یابند.
آیا سردرد نیز از علائم ویروس کرونا است؟
این ویروس می‌تواند علائم بسیار متفاوتی از خود نشان دهد و می‌توان سردرد را به عنوان یکی از علائم شایع این بیماری برشمرد.
در هنگام ابتلا به ویروس کرونا، بهتر است از چه غذاهایی پرهیز کنیم؟
مصرف گوشت های قرمز و دارای چربی، کره و محصولات لبنی پر چرب را کاهش دهید. از مصرف چربی‌های ترانس تا حد امکان پرهیز کنید. از مصرف غذاهای فرآوری شده و سرخ شده مانند دونات ها پرهیز کنید. در رژیم غذایی خود به مقدار کافی مصرف فیبر را بگنجانید. فیبر با ایجاد احساس سیری از افزایش وزن نیز جلوگیری می کند.
آیا سیر می تواند از ابتلا به کرونا جلوگیری کند؟
سیر ماده غذایی مفیدی است اما تاثیر آن در درمان کووید ۱۹ تایید نشده است.
آیا در صورت یکبار ابتلا به بیماری کرونا در برابر ابتلای مجدد به ویروس مصون می شویم؟
تحقیقات در مورد این موضوع که میزان مصونیت به بیماری چقدر است و تا چه مدت به طول می‌انجامد، ادامه دارد. همچنین سازمان جهانی بهداشت به دنبال این است که آیا قدرت و مدت مصونیت بستگی به نوع ابتلا دارد یا خیر: بدون علامت، دارای علامت خفیف و یا شرایط سخت بیماری. حتی در افراد بدون علامت به نظر می‌رسد که یک پاسخ ایمنی را در برابر بیماری ایجاد می‌کنند.

پرسش و پاسخ با پزشک

Loading...
Loading...
دوست دارید درباره فاکتور CBC بیشتر بدانید؟
برای دریافت فایل راهنما، کافیست اطلاعات زیر را وارد نمایید.
request
دانلود فایل