تزریقات در منزل
خانه، امن‌تر از همه جا!

تزریقات، یکی از خدماتی است که در طول زندگی، چندین بار آن را تجربه کرده‌ایم. خدمتی که اکثر مواقع با مراجعه به مراکز درمانی انجامش ‌داده‌ایم. اما آیا برای انجام تزریقات حتما باید به مراکز درمانی رفت؟ خیر! کافیست این مقاله را بخوانید تا متوجه شوید چرا جواب ما منفی است.

تزریقات در منزل

تاریخ به روز رسانی: 1399/09/01
نوع خدمت هزینه
انواع تزریقات ۸۰,۰۰۰ تومان
تزریق سرم ۱۵۰,۰۰۰ تومان
تزریق سرم (بیمار مبتلا به کرونا) ۲۵۰,۰۰۰ تومان

 

تقریبا همه‌ی ما در طول زندگی‌مان چندین بار به تزریقات نیاز پیدا کرده‌ایم. از واکسیناسیون‌های دوره‌ای بگیرید تا آمپول‌های درمانی یا تقویتی. شاید بتوان گفت تزریقات یکی از رایج‌ترین اقدامات ما در حوزه‌ی درمان و سلامت است. حال سوالی که پیش می‌آید این است: آیا برای انجام تزریقات حتما باید به مراکز درمانی مراجعه کرد؟ نه اصلا! اتفاقا برای انجام تزریقات (که از نظر زمانی هم خیلی طول نمی‌کشد) خانه یا محل کار می‌تواند بهترین مکان باشد. به همین دلیل است که قصد داریم در این مقاله درباره‌ی تزریقات در منزل صحبت کنیم. 
تزریقات در منزل و محل کار مزیت‌های زیادی برای ما دارد. می‌پرسید چه مزیت‌هایی؟ همراهمان باشید تا در این باره بیشتر برایتان بگوییم.

 

مزایای تزریقات در منزل

انجام تزریقات در منزل مزیت‌های بسیاری دارد و احتمالا همین الان که این جمله را می‌خوانید در ذهن شما نیز مزیت‌هایی نقش بسته است. در اینجا تعدادی از این مزیت‌ها را برای شما مطرح می‌کنیم.

✔ تزریق، فعالیتی است که معمولا بسیار سریع انجام می‌شود و ممکن است وقت زیادی از شما نگیرد. حال به این موضوع فکر کنید که آیا منطقی است برای چنین کاری، با مراجعه به مراکز درمانی، تحمل ترافیک و شلوغی و .. زمان زیادی را تلف کنید؟ وقت گرانبهاست! پیشنهاد ما این است که در خانه یا محل کارتان بمانید و از خدمت تزریقات در منزل استفاده کنید. با این روش هم می‌توانید وقتتان را صرف کارهای دیگر بکنید و هم در فرایندی بسیار راحت و بی‌دغدغه، تزریقات خود را انجام می‌دهید.

✔ انجام خدمات درمانی در منزل برای بسیاری از افراد یک ضرورت است. چرا که آن‌ها به دلیل بیماری‌ها یا آسیب‌هایی که به آن‌ها وارد شده، ممکن است توانایی حرکت و مراجعه به مراکز درمانی را نداشته باشند. به همین علت استفاده از خدماتی مانند تزریقات در منزل بهترین راهکار برای این عزیزان است.

✔ بسیاری از کودکان از تزریقات واهمه دارند و معمولا فرایند واکسیناسیون آن‌ها ممکن است با استرس و ناراحتی و گریه‌ی آن‌ها همراه شود. برای این‌که میزان استرس کودکانمان را کاهش دهیم بهتر است که این تزریقات را در محیطی که به کودک حس امنیت و آرامش می‌دهد انجام دهیم. این‌گونه می‌توانیم درصد زیادی از استرس او را (که به واسطه‌ی حضور در مراکز درمانی به او وارد می‌شود) کاهش دهیم. خدمت تزریقات در منزل یکی از روش‌های کاهش این استرس‌ها و نگرانی‌هاست.

✔ مزایای دیگری مانند به صرفه بودن از نظر هزینه، سپردن کار به متخصص دوره دیده و .. نیز از مزایای استفاده از خدمات تزریقات در منزل است که احتمالا همه‌ی شما از آن آگاه هستید.

تزریقات در منزل

 

انواع تزریقات در منزل 

تزریقات در منزل انواع مختلفی دارد که بسته به نیاز و شرایط بیمار و هدف درمانی از آن‌ها استفاده می‌شود. در زیر به صورت مختصر با انواع تزریقات آشنا می‌شویم:

تزریقات وریدی: تزریق وریدی در شرایطی انجام می‌شود که بیمار به دلایل مختلف قادر به دریافت مایعات از طریق دهان نیست. پرستار‌، وریدی را برای تزریق انتخاب می‌کند که به راحتی قابل لمس باشد.

تزریقات عضلانی: در تزریق عضلانی دارو در عضله و زیر بافت جلدی تزریق می‌شود. این نوع تزریق، رایج‌ترین روش تزریق است و در شرایطی از این روش استفاده می‌شود که دارو جذب گوارشی نداشته باشد و یا این احتمال وجود داشته باشد که به آن آسیب برساند. 

تزریقات داخل جلدی: از این روش برای تزریق مقدار کمی از دارو به داخل لایه‌های پوست برای تشخیص و تست حساسیت استفاده می‌شود. سطح میانی ساعد بالای بازو، کتف و بالای سینه معمولا برای تزریق داخل جلدی انتخاب می‌شوند. نکته مهم این است که محل تزریق داخل جلدی نباید مو داشته باشد و فاقد ورید و هرگونه تغییر رنگی باشد.
 
تزریقات زیر جلدی: از این روش زمانی استفاده می‌شود که نیاز به جذب آهسته دارو باشد. سطوح قدامی و طرفی ران، قسمت تحتانی دیواره شکم و بافت چربی، قسمت پایین و پشتی و خلف بازوها از محل‌های مناسب برای تزریق زیر جلدی هستند. 

داخل مفصلی: این نوع تزریق برای مفاصل آسیب دیده کاربرد داشته و برای درمان بیماری‌هایی چون آرتروز و التهاب از آن استفاده می‌شود.

داخل صفاقی: این نوع تزریق معمولا برای بیمارهای مبتلا به سرطان که تحت شیمی‌درمانی هستند مورد استفاده قرار می‌گیرد.

توجه به این نکته حائز اهمیت است که انجام هر یک از روش‌های فوق نیازمند مهارت‌های خاص خودش است و نباید توسط افرادی غیرحرفه‌ای انجام شود. حال بیایید کمی درباره‌ی خدماتی که هوم‌کا در زمینه‌ی تزریقات در منزل ارائه می‌دهد صحبت کنیم.

تزریقات در منزل

 

خدمات تزریقات در منزل هوم کا

تلاش ما در هوم‌کا این است که بخش بزرگی از نیاز‌های شما را در زمینه‌ی تزریقات برطرف کرده و آن‌ها را در قالب خدمت تزریقات در منزل به شما ارائه دهیم. این خدمت بخش‌های متنوعی را شامل می‌شود که در زیر به توضیح بخش‌های مهم‌تر می‌پردازیم.

 

تزریق آمپول های مختلف در منزل

بسیاری از مواقع، افراد به تزریقات مختلفی نیاز پیدا می‌کنند (این تزریقات می‌تواند تزریق آمپول تقویتی یا یک پنی‌سلین ساده باشد یا تزریق آمپول‌ برای بیماری‌هایی مانند ام اس، التهاب و ...). هر نیازی که در این زمینه داشته باشید می‌توانید روی ما حساب کنید. کافیست درخواست خود را از طریق دکمه‌ی ثبت رایگان درخواست یا تماس با هوم‌کا به ما اطلاع دهید و بقیه‌اش را به ما بسپارید.

 

واکسیناسیون در منزل

همه‌ی ما با واکسن‌ها و انواع آن آشنا هستیم و تجربه‌ی واکسیناسیون را نیز داریم. فرض کنید اگر به جای مراجعه به مراکز درمانی شلوغ، متخصصی به منزل شما بیاید و واکسیناسیون را برای شما یا کودکان انجام دهد. به نظرتان تجربه‌ی راحت‌تر و آرامش‌بخش‌تری نیست؟ همچنین این واکسیناسیون می‌تواند شامل واکسن‌هایی مانند آنفولانزا نیز باشد. 

 

سرم در منزل

از جمله خدمات دیگری که هوم‌کا در زمینه‌ی تزریقات در منزل به شما ارائه می‌دهد، خدمت تزریق سرم در منزل است. تزریق سرم به وسیله‌ی آنژیوکت صورت می‌پذیرد و باید توسط فردی با تجربه و آموزش‌دیده انجام شود. اگر بر اثر بیماری به سرم نیاز پیدا کردید می‌توانید به ما اطلاع دهید تا متخصص ما به منزل و محل کارتان اعزام شود و اقدامات مربوط به تزریق سرم را برایتان انجام دهد. 

تزریقات در منزل

 

انجام تزریقات بر اساس درخواست شما یا نسخه‌ی پزشک

اگر بر اساس تشخیص پزشکتان به تزریق نیاز دارید یا به خواست خودتان قصد دارید آمپول‌های تقویتی استفاده کنید، می‌توانید روی ما حساب کنید. ما در هوم‌کا تلاش می‌کنیم با ارتباط با پرستاران با تجربه و متخصص و اعزام آن‌ها به منزل یا محل کار شما، نیازتان را برطرف کنیم. فقط کافیست با استفاده از دکمه‌ی ثبت درخواست رایگان یا از طریق تماس با شماره‌ی ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ درخواستتان را ثبت کنید.

 

فرایند درخواست خدمات تزریقات منزل چگونه است؟

برای درخواست خدمت تزریقات در منزل اصلا نیازی به طی کردن فرایند سخت و دشوار نیست. کافیست از دکمه‌ی ثبت رایگان درخواست استفاده کنید یا با شماره‌ی ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ تماس بگیرید. در فرایند ثبت درخواست کافیست خدمت و زمان و مکان مورد نظرتان را به ما بگویید و سایر مراحل را به ما بسپارید.

تزریقات در منزل

 

خدمت تزریقات در منزل چه مناطقی را پوشش می‌دهد؟

در حال حاضر ساکنان تهران و کرج می‌توانند این خدمت را درخواست دهند. در ادامه به توضیح هرکدام از این بخش‌ها می‌پردازیم.

 

تزریقات در منزل تهران

هرجای تهران که سکونت داشته باشید می‌توانید از خدمات تزریقات در منزل هوم‌کا استفاده کنید. شاید برایتان سوال پیش بیاید که آیا این خدمت شامل شهرک‌های اطراف تهران مانند پرند، پردیس و .. هم می‌شود؟  باید بگوییم بله! حتی اگر در این شهرک‌ها ساکن هستید باز هم جای نگرانی نیست و می‌توانید روی ما حساب کنید. کافیست با استفاده از دکمه‌ی ثبت درخواست رایگان یا از طریق تماس با ما، درخواست خود را ثبت کنید. به همین سادگی

 

تزریقات در منزل کرج 

ما در هوم‌کا تلاش کردیم تا بعد از تهران، خدماتمان را در شهر کرج نیز ارائه دهیم. بنابراین اگر ساکن کرج هستید، باعث خوشحالی ماست که از خدمات هوم‌کا بهره ببرید. 

البته این نکته را هم بگوییم که سفر هوم‌کا تازه آغاز شده است و تلاش می‌کنیم تا به کمک شما، مناطق بسیار بیشتری را تحت پوشش خدمات خود قرار دهیم.

تزریقات در منزل

 

در آخر : فراموش نکنید که خانه از همه‌جا امن تر است!

الان که در حال نوشتن این محتوا هستیم، هنوز سایه‌ی ویروس کرونا بر سرمان و در حال دست و پنجه نرم کردن با آن هستیم. طبیعتا در شرایط شیوع ویروس کرونا، مراجعه به مراکز درمانی و انجام کارهایی مانند تزریقات می‌تواند خطر ابتلای ما به کرونا را افزایش دهد. در این شرایط همان‌طور که متخصصان هم متفق‌القول هستند، خانه امن‌ترین نقطه برای ماست.
اما فرض کنید دیگر ویروس کرونایی در کار نیست! به نظرتان امنیت و آرامش خانه قابل مقایسه با مراکز درمانی است؟ حسی که در خانه بودن به ما القا می‌کنند قابل مقایسه با هیچ مکان دیگری نیست. پس چه بهتر که در شرایط سخت و شرایطی که ممکن است استرس زیادی به ما وارد کند، از خانه کمک بگیریم! 
از خانه کمک بگیریم و احساس امنیت و آرامش کنیم. ما نیز در هوم‌کا به شما قول می دهیم تا در خانه‌هایتان، تمام تلاشمان را برای کاهش دردها، بیماری‌ها و نگرانی‌های شما انجام دهیم، حال می‌خواهد انجام خدمات تزریق در منزل باشد یا هر خدمت دیگری که شما از ما بخواهید.


 

سوالات متداول

قیمت خدمات مراقبت و پرستاری در هوم کا چگونه تعیین می شود؟
کارشناسان هوم کا پس از دریافت نیازهای دقیق متقاضی بر اساس تعرفه های موجود، بازه قیمتی و پیشنهادات خود را به مشتری اعلام می کنند. این بازه قیمتی بسته به نیازهای مشتری متغیر است و لازم است تا کارشناسان به طور دقیق نیازهای متقاضی و شرایط سالمند، کودک و یا بیمار را بدانند. بدین منظور متقاضیان می توانند از مشاوره رایگان کارشناسان هوم کا استفاده کنند.
هوم کا چگونه افراد متخصص در مراقبت و پرستاری را جذب می کند؟

نظرات

شما هم می‌توانید درمورد این خدمت نظر دهید.

برای ثبت نظر کافیست ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

افزودن نظر


ثبت رایگان درخواست