تست کرونا برای پرواز
تست کرونا برای پرواز
خانه
خدمات
تست کرونا برای پرواز

تست کرونا برای پرواز

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1400/06/27
مدت زمان تقریبی مطالعه: دقیقه
ثبت رایگان درخواست

خدمت خود را انتخاب کنید

همه قیمت‌ها در هوم‌کا شفاف و مشخص هستند.

تست کرونا در منزل

در صورتی که نگران ابتلا به ویروس کرونا هستید، می‌توانید از خدمت تست کرونا در منزل هوم‌کا بهره‌مند گردید. این تست با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی در منزل و محل کار شما انجام می‌شود و نتیجه‌ی آن در کمتر از ۱۲ ساعت به دست شما خواهد رسید. برای ثبت درخواست تست کرونا در منزل، می‌توانید همین الان اقدام کنید.

فرآیند ثبت درخواست

registeration-step-1 circle
1
فرم رو کامل می‌کنی و روی ثبت درخواست کلیک می‌کنی.
registeration-step-2 circle
2
کارشناسان ما باهات تماس میگیرن و درخواست رو نهایی میکنن.
registeration-step-3 circle
3
پرستار ما میاد و در منزل یا محل کارت، نمونه‌گیری رو انجام میده.
registeration-step-4 circle
4
بعد از زمان انتخابی خودت، نتیجه آزمایشت رو میتونی به راحتی از طریق صفحه پروفایلت ببینی.
1
registeration-step-1 circle
فرم رو کامل می‌کنی و روی ثبت درخواست کلیک می‌کنی.
2
registeration-step-2 circle
کارشناسان ما باهات تماس میگیرن و درخواست رو نهایی میکنن
3
registeration-step-3 circle
برای انجام نمونه گیری، بر اساس انتخابت، یا ما به خونه و محل کارت میایم یا به آزمایشگاهی که انتخاب کردی میری.
4
registeration-step-4 circle
بعد از زمان انتخابی خودت، نتیجه آزمایشت رو میتونی به راحتی از طریق صفحه پروفایلت ببینی.
دیگه نگران تست کرونا برای سفر هوایی نباش!
نگرانی‌های ناشی از کرونا کم نیست. همه‌ی ما هم کم و بیش از این نگرانی‌ها آگاهیم. یکی از این نگرانی‌ها، عدم آگاهی فرد از ابتلای خود به کروناست. خدمت تست کرونا برای پرواز هوم کا، تلاش می‌کند تا این نگرانی را در شما کاهش دهد. توصیه می‌کنیم این مقاله را بخوانید تا بیشتر با این خدمت آشنا شوید.

با شیوع و همه گیر شدن ویروس کرونا در بسیاری از کشور‎های دنیا از جمله ایران، برخی از قوانین پرواز‎های داخلی و خارجی برای مسافران تغییر پیدا کرده است. بدین صورت که افرادی بخواهند از طریق پرواز به سایر کشور‎های دنیا سفر کنند، لازم است تا به همراه خود تست pcr کرونا را داشته باشند که البته نتیجه آن نیز منفی باشد. در صورت مثبت بودن تست کرونای بیمار، فرد اجازه‎ی خروج از کشور یا ورود از سایر کشور‎های دنیا به ایران را ندارد. علاوه بر آن مسئولین برای پرواز‎های داخلی نیز ارائه‎‌ی برگه نتیجه‎‌ی کرونا را مبنی بر منفی بودن آن، به مسافران ضروری کرده اند.

دکمه تماس برای مشاوره رایگان

در ابتدای شیوع ویروس کرونا، بسیاری از کشور‎ها، ورود و خروج مسافر به کشور خود را برای حفظ سلامت هموطنان خود ممنوع کرده و مانع انجام پرواز‎های خارجی شدند. اما در نهایت با طولانی شدن مدت شیوع ویروس کرونا و نیافتن واکسن برای پیشگیری از ویروس، این تصمیم گرفته شد که به افرادی که دارای ویروس کرونا نمی‎باشند، اجازه‎ی ورود و خروج به کشور داده شود. بنابراین شرکت‎‌های هواپیمایی برخی از افراد را موظف کردند تا قبل از پرواز، برگه تست کرونای خود را ارائه کرده و سپس سوار هواپیما شوند. برای آشنایی بیش‌تر با نحوه انجام تست کرونا برای پرواز از شما دعوت می‌کنیم تا از فیلمی در رسانه اجتماعی آپارات دیدن فرمایید. برخی از شرکت‎های هواپیمایی نیز تست کرونا را انجام می‎دهند تا مسافران با خیال راحت تر سفر کنند. در واقع افرادی که بخواهند با پرواز‎های مشخصی به سفر بروند، می‎توانند برای انجام تست زودتر از طریق شرکت هواپیمایی مورد نظر اقدام کرده و تخفیفات لازم را دریافت کنند.

در ادامه بخشی از اطلاعات و نکات مهم در انجام تست کرونا برای سفر هوایی را از نگاه سایت کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها (CDC)، بررسی نموده‌ایم. بر این اساس:

♦ نیاز است تا افراد ۱-۳ روز پیش از انجام سفر آزمایش خود را انجام دهند. این زمان به نوع ایرلاین وتبسته است و هر کدام از خطوط هوایی قوانین مخصوص به خود را دارند.

♦ نیاز است تا افراد پیش از سفر، نتیجه‌ی آزمایش خود را دریافت نمایند و همراه خود داشته باشند. در غیر این صورت، امکان سفر هوایی برای فرد، وجود نخواهد داشت.

♦ اگر جواب آزمایش فرد مثبت باشد، اجازه‌ی سفر به او داده نخواهد شد و لازم است تا خود را قرنطینه نماید.

 

تست کرونا برای پرواز

 

تست PCR کرونا

برای شناسایی ویروس کرونای فعال در بدن، انجام تست کرونا pcr ، بهترین راهی است که می‌توان انجام داد. از آن‌جایی که تنها روش مناسب برای تشخیص ویروس فعال در بدن افراد، انجام این نوع از آزمایش کرونا هست، برای تست کرونا برای پرواز نیز از این روش استفاده می‌شود. این تست به وسیله یک سوآپ ۱۵ سانتی متری انجام می‌گیرد. راه‌های مختلفی برای آگاهی از ابتلا و عدم ابتلا به کرونا وجود دارد اما آزمایش pcr، مورد تایید سازمان جهانی بهداشت و تمامی خطوط هوایی داخلی و خارجی است و اعتبار بالایی در تشخیص ویروس کرونا دارد.

 

تست کرونا پرواز قطر

قطر جزء یکی از کشور‌هایی است که قوانین جدید و محکمی را برای مسافران کشور‎های خارجی که وارد قطر می‎شوند تعیین کرده تا بتواند از افزایش ابتلا به کرونا در این کشور از طریق مسافران خارجی جلوگیری کند. بسیاری از افرادی هم که قطر مقصد سفر آنها نیست و در پرواز های ترانزیتی قطر که مقصد کشور دیگری باشد، فرد باید مدارک لازم برای اثبات عدم ابتلا به ویروس کرونا را به هواپیمایی قطر تحویل دهد. در ادامه برخی از قوانین پرواز‎های قطر را بیان خواهیم کرد.

✔ ارائه‌‎ی تست منفی pcr قبل از سوار شدن به هواپیما
امروزه یکی از مدارک مورد نیاز برای سوار شدن به هواپیما در کنار شناسنامه و سایر مدارک هویتی، ارائه‎ی تست منفی کرونا به کنترل کننده‎ی پرواز قبل از سفر می‎باشد.

✔ لزوم استفاده از ماسک و شیلد محافظ صورت
قبل از سفر و در طول سفر، تمامی مسافران باید از ماسک و شیلد صورت به صورت مداوم استفاده کنند در غیر اینصورت به آن‎ها تذکر جدی داده خواهد شد.

ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل

 

شرایط مورد نیاز برای پذیرش تست مسافران پرواز قطر

در کنار ارائه‎‌ی تست کرونا برای پرواز قطر، دانستن این نکات جهت ارائه‎ی تست به هواپیمایی قطر، برای مسافران می‎تواند مفید باشد. در ادامه شرایط مورد نیاز برای پذیرش تست مسافران پرواز قطر را بیان خواهیم کرد.

✔ همراه داشتن و ارائه‎‌ی دو کپی از نتیجه‎‎ی آزمایش کرونا

✔ نوزادان از انجام آزمایش کرونا مستثنی بوده و نیاز به ارائه‎ی نتیجه‎ی آزمایش کرونا برای آنها وجود ندارد.

✔ کودکان زیر ۱۲ سال که والدین آن‎ها تست کرونای منفی ارائه داده باشند، نیاز به انجام و ارائه‎ی تست کرونا ندارند.

✔ کودکان زیر ۱۲ سال در صورتی که به همراه خانواده خود سفر نکنند، باید نتیجه‎ی منفی تست کرونا را ارائه دهند.

✔ قبل از پایان یافتن انقضای نتیجه‎ی آزمایش کرونا، فرد باید سفر خود را انجام داده باشد، در صورتی که از تاریخ ارائه‎ی نتیجه بیش از ۹۶ ساعت گذشته باشد، فرد باید دوباره آزمایش داده و نتیجه جدید را ارائه دهد.

✔ هواپیمایی قطر صرفا نتایج برخی آزمایشگاه‎های مشخص در مراکز استان را قبول دارد و نتیجه‎ی هر آزمایشگاهی را قبول نمی‎کند. بنابراین برای انجام تست کرونا باید در آزمایشگاه‎های مورد تایید هواپیمایی قطر در ایران، تست را انجام دهید.

✔ افرادی که فاقد مدارک گفته شده در مورد کرونا باشند، اجازه‎ی سفر به قطر و یا عبور از این کشور را نخواهند داشت.

 

تست کرونا ایران ایر

افرادی که بخواهد از طریق پرواز‎های ایران ایر به ایران سفر کرده و یا از ایران به سایر کشور‎های دنیا مسافرت کنند، در ایام کرونا باید قوانین و مقررات مربوط به پرواز‎ها را رعایت کرده باشند. در ادامه شرایط ایران ایر برای پذیرش مسافران ورودی به ایران یا مسافرانی که از ایران به سایر کشور‎های دنیا سفر می‌کنند را بیان خواهیم کرد.

✔ افرادی که اجازه‎ی اقامت در ایران را دریافت کرده باشند، اعم از اقامت برای تحصیل، اقامت کاری، اقامت برای انجام درمان‎های مختلف و اقامت برای سرمایه گذاری در ایران، مجاز هستند که از سایر کشور‎های دنیا به ایران سفر کرده و کار‎های خود را طبق روال گذشته انجام دهند.

✔ کسانی که از کشور‎های دیگر وارد ایران می‎شوند، باید گواهی سلامت خود را به تایید وزارت بهداشت کشور خود رسانده و در ادامه در ایران نیز، گواهی را به نمایندگی وزرات بهداشت در فرودگاه تحویل دهند.

✔ افرادی که دارای گذرنامه‎ی سیاسی باشند، می‎توانند با ارائه‎ی گواهی عدم ابتلا به بیماری کرونا، و رعایت پروتکل‎های بهداشتی وارد ایران شوند.

✔ برای کسانی که جهت گردشگری یا زیارت بخواهند وارد ایران شوند، در شرایط کرونایی امکان ورود به ایران وجود نخواهد داشت. امکان رفت و آمد افراد به سایر کشور‎های دنیا نیز جهت گردشگری یا زیارت وجود ندارد.

✔ ارائه‎ی نتیجه‎ی منفی آزمایش کرونا در حین ورود به ایران برای مامورین وزارت بهداشت در ایران نیز ضروری است.

✔ قابل ذکر است برای افرادی که در کمتر از ۱۴ روز پس از خارج شدن از ایران به این کشور بازگردند، ارائه‎ی تست کرونا ضروری نمی‎باشد اما اگر مدت اقامت شما در خارج از ایران بیش از ۱۴ روز طول بکشد، ارائه‎ی نتیجه‎ی منفی آزمایش کرونا ضروری می‎باشد.

توجه داشته باشید که تست کرونا برای پرواز ماهان نیز دارای شرایط یکسانی مانند سایر هواپیمایی های ایران است که در این قسمت به تمامی موارد اشاره شد.

تست کرونا برای پرواز

 

تست کرونا ترکیش

هواپیمایی ترکیش برای افرادی که قصد سفر به کانادا را داشته باشند، با اعمال شرایط ویژه، امکان سفر به این کشور را فراهم کرده‎ است. در صورتی که فرد مسافر هیچکدام از شرایط ورود به کشور کانادا اعم از اقامت کاری، اقامت تحصیلی، اقامت درمانی و اقامت سرمایه گذاری را نداشته باشد، تنها در صورتی می‎تواند وارد این کشور شود که یکی از اقوام نزدیک وی در کانادا مقیم باشند. برای اثبات این موضوع فرد باید مدارکی مبنی بر خویشاوندی خود را ارائه کرده و قصد خود از سفر را از خالت تفریحی خارج کند. در غیر این صورت سفر فرد تفریحی گردشگری حساب شده و از پرواز وی به کانادا جلوگیری خواهد شد. همچنین ارائه‎ی گواهی عدم ابتلا به بیماری کرونا برای تمامی پرواز‎های خارجی از ایران به سایر کشور های دنیا اعم از کانادا، ضروری می‎باشد.

دکمه تماس برای ثبت رایگان درخواست

 

تست کرونا ترکیه

طبق آخرین آمار در آبان ماه ۱۳۹۹ برای ایرانیانی که قصد سفر به ترکیه را داشته باشند، لزوم ارائه‎ی گواهی عدم ابتلا به کرونا ضروری نمی‎باشد و ایرانیان می‎توانند با داشتن تابعیت ایرانی، طبق روال معمول سابق، به این کشور رفت و آمد کنند. جهت اطمینان از سفر خود به ترکیه، می‎توانید از مراجع مربوطه آخرین اخبار را دریافت کرده یا با تماس گرفتن با مشاورین ما در هوم کا، اطلاعات لازم در این زمینه را دریافت کنید.

 

رفت و آمد مابین ایران و ترکیه در شرایط کرونا

با پیشرفت بیماری کرونا در کشور‎های مختلف از جمله ایران، برای رفت و آمد ما بین کشور ترکیه و ایران یک سری قوانین جدید وضع شد که در ادامه به بررسی و بیان آنها می‎پردازیم. از آنجایی که ترکیه یکی از کشور‎های مقصد بسیاری از ایرانیان محسوب می‎شود و بسیاری از ایرانیان برای تحصیل و گردشگری به این کشور سفر می‎کنند، لازم دانستیم تا در مورد سفر به کشور ترکیه و برگشت از ترکیه به ایران در شرایط وجود بیماری کرونا جزئیات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم.

✔ در صورت سفر از طریق مرز‎های زمینی به ترکیه و یا از ترکیه به ایران، لزومی برای ارائه‎ی نتیجه‎ی منفی آزمایش کرونا وجود ندارد. بنابراین امکان رفت و آمد ما بین این دو کشور جهت گردشگری و تفریح برای توریست ها بدون ارائه‎ی تست منفی کرونا امکان پذیر می‎باشد.

✔ افرادی که دارای اقامت ترکیه باشند و شهروند ترکیه محسوب شوند، می‎توانند بدون ارائه‎ی نتیجه منفی آرمایش کرونا از طریق مرز‎های زمینی از ایران وارد ترکیه شوند.

✔ صورتی که نتیجه تست کرونای مسافران ایرانی در ترکیه مثبت شود، مسافر با هزینه‎ی شخصی به مدت چهارده روز بستری و قرنطینه شده و مراحل درمان وی تا بهبودی کامل انجام خواهد شد

✔ مسافران برای انجام تست کرونا در ترکیه، لازم است تا اصل پاسپورت خود و بلیط پروازشان را ارائه دهند تا در فرودگاه استانبول از آن ها تست گرفته شد.

✔ مدت زمان لازم برای دریافت نتیجه‎ی تست در استانبول ۲۴ ساعت است و بعد از ۲۴ ساعت می‎توانید از نتیجه‎ی آزمایش خود با خبر شوید.

✔ هزینه‎ی انجام تست در ترکیه ۲۵۰ لیر است. به مسافرانی که قصد سفر به ترکیه را دارند توصیه می‎کنیم تست کرونا خود را در ایران انجام دهند تا از هزینه‎های سفر خود کمتر کنند.

✔ در صورت لزوم برای ارائه‎ی تست کرونا در پرواز‎های ایران ترکیه، تست کرونا باید در مراکزی صورت بگیرد که مورد تایید وزارت بهداشت ایران در ترکیه و بالعکس مورد تایید وزرات بهداشت ترکیه در ایران باشد. به این صورت که، برای افرادی که بخواهند از ترکیه به ایران بیایند، باید در مراکزی تست کرونا را در ترکیه انجام دهند که مورد تایید وزرات بهداشت ایران باشد و برای مسافرانی که بخواهند از ایران به ترکیه سفر کنند، باید در مراکزی در ایران تست کرونا را انجام دهند که از طرف وزرات بهداشت ترکیه مورد تایید باشد.

✔ در صورتی که مسافر بدون انجام تست کرونا وارد ایران شود، در فرودگاه‎های ایران باید مورد آزمایش قرار بگیرد و تا آمدن پاسخ تست که ۲۴ ساعت است قرنطینه خواهد شد.

✔ شرکت‎های هواپیمایی ایران در صورتی که مسافر نتیجه آزمایش منفی کرونا را ارائه ندهند، این اجازه را دارند که از ورود مسافر به ایران جلوگیری کنند و اجازه‎ی پرواز به فرد را ندهند.

در نهایت باید بگوییم کلیه‎ی مسافرانی که بخواهند از طریق مرز های هوایی وارد ایران شوند از تمامی کشور های دنیا، باید گواهی عدم ابتلا به کرونا و جواب منفی آزمایش کرونا را ارائه دهند. اعتبار آزمایش کرونا ۷۲ ساعت است و قبل از پایان یافتن آن، فرد باید وارد ایران شود. در سفر های مابین ایران و ترکیه در صورتی که سفر به صورت زمینی صورت بگیرد، ارائه‎ی نتیجه منفی کرونا ضروری نمی‎باشد. چنانچه قانون جدیدی در مورد مرز های زمینی تصویب شود نیز، شما را مطلع خواهیم کرد. برای اطمینان کامل نیز می‎توانید از طریق تماس با مشاورین ما در هوم کا از آخرین اخبار در این مورد مطلع شوید.

تست کرونا برای پرواز

 

تست کرونا برای سفر به امارات

امارات نیز از جمله کشور هایی است که مقصد سفر بسیاری از ایرانیان قرار گرفته و یکی از کشورهای ترانزیتی نیز محسوب می‎شود. در شرایط کرونایی این کشور نیز برای ورود مسافر به فرودگاه‎های خود قوانینی وضع کرده که در ادامه به بیان مختصری از آن ها می‌پردازیم.

✔ مسافران برای سفر به امارات باید در کشور مبدا، گواهی عدم ابتلا به کرونا را ارائه داده باشند.

✔ مدت اعتبار برگه‎ی نتیجه‎ی منفی آزمایش کرونا چهار روز است و مسافر باید حداکثر ۹۶ ساعت قبل از پرواز نتیجه‎ی آزمایش را دریافت کرده باشد در غیر اینصورت باید دوباره برای انجام آزمایش به مراکز معتبر در کشور مبدا جهت انجام دوباره تست کرونا مراجعه کنند.

✔ ارائه‎ی فرم سلامت توسط مسافرین قطر به کانتر پذیرش مسافرین در فرودگاه‎های کشور مبدا ضروری می‎باشد.

✔ انجام تست کرونا برای سفر به امارات برای مسافران زیر ۱۲ سال ضروری نمی‎باشد.

✔ مسافرینی که به مقصد دبی به این کشور سفر کنند، باید قبل از ورود به دبی، فرم تعهدنامه‎ی قرنطینه را نیز تکمیل کرده و تحویل دهند.

✔ لازم است تست کرونا برای سفر به امارات را در آزمایشگاه‎هایی انجام دهید که مورد تایید وزرات بهداشت امارات در ایران باشد.

ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل

 

تست کرونا پرواز

افرادی که برای سفرهای ضروری از ایران خارج شوند، لازم است تا نتیجه‎ی منفی تست کرونای خود را در فرودگاه به مسئولین بهداشت مربوطه ارائه دهند تا بتوانند سوار هواپیمای کشور مقصد شوند. برای تست کرونا، دو روش وجود دارد که فرد می‎تواند ابتلای خود به کرونا را از این طریق تشخیص دهد. در ادامه به معرفی این دو روش می‎پردازیم.

✔ تست آنتی بادی کرونا
در این روش زمانی کرونا در فرد تشخیص داده می‎شود که بیمار مراحل سخت بیماری را طی کرده و نیازی به قرنطینه ندارد. به این صورت که این فرد ناقل بیماری نمیباشد و این آزمایش نشان‎دهنده‎ی این خواهد بود که فرد در گذشته به کرونا مبتلا بوده است. در واقع تشخیص در این روش به این صورت است که در صورتی که در بدن فرد پادتن هایی تولید شده باشد که برای مقابله با ویروس بوده، نشان دهنده این است که فرد بیماری را رد کرده است.

✔ تست PCR کرونا
این تست درمورد ویروس کرونا، اصلی ترین نوع تست است که وجود ویروس در بدن بیمار را تشخیص می‎دهد. با مشاهده‎ی جواب مثبت این آزمایش، فرد قرنطینه شده و از انجام کارهای خود مانند سفر و ارتباط با سایر افراد جامعه منع خواهد شد.

آنچه که برای ارائه به مراکز بهداشتی کشور مقصد در فرودگاه ضروری است، نتیجه‎ی منفی تست pcr کرونا می‎باشد که در صورت مثبت بودن، فرد اجازه‎ی خروج از کشور را نخواهد داشت.

 

آزمایشگاه های مورد تایید برای تست کرونا

کشور‎هایی که شرط ورود به کشور خود از سایر کشورهای دنیا را ارائه‎ی نتیجه منفی تست PCR قرار داده اند، فقط نتیجه‎ی برخی از آزمایشگاه‎های کشور مبدا را قبول دارند که مورد تایید کشور مقصد باشد. در ادامه آزمایشگاه های مورد تایید وزرات بهداشت سایر کشور های دنیا در ایران برای انجام تست کرونا در شهر های مختلف را معرفی خواهیم کرد. افرادی که قصد سفر به سایر کشور‎ها را داشته باشند باید در آزمایشگاه‎های مورد تایید آن‎ها در ایران تست کرونا را انجام دهند. در غیر این صورت نتیجه‎ی آزمایش آنها مورد قبول نخواهد بود.

✔ آزمایشگاه‎های مورد تایید در شهر تبریز
آزمایشگاه دانش

✔ آزمایشگاه‎های مورد تایید در شهر مشهد
آزمایشگاه مرکزی جهاد دانشگاهی، آزمایشگاه‎های پردیس حافظ، دکتر اجتهادی، پاتوبیولوژی مشهد، نیکان، پاتوبیولوژی و ژنتیک دکتر اکبرزاده، آیت اللهی، ایران و آزمایشگاه پارسیان

✔ آزمایشگاه‎های مورد تایید در شهر شیراز
آزمایشگاه و پاتولوژی نیلو، آزمایشگاه‎های پیوند، پارس، راز و آزمایشگاه سینا

✔ آزمایشگاه‎های مورد تایید در شهر اصفهان
آزمایشگاه آذر مهر، آزمایشگاه‎های نوبل، یاران، آریا، دکتر شریفی، دکتر وحید، مفید، آزمایشگاه پاتوبیولوژی دکتر احترام و آزمایشگاه آریترون

✔ آزمایشگاه‎های مورد تایید در شهر قم
آزمایشگاه بوعلی

✔ آزمایشگاه های مورد تایید در زاهدان استان سیستان و بلوچستان
آزمایشگاه پاتوبیولوژی خصوصی نوین و آزمایشگاه خصوصی دکتر دبیری

✔ آزمایشگاه مورد تایید در اراک
آزمایشگاه بهسان

✔ آزمایشگاه های مورد تایید همدان
آزمایشگاه فارابی و آزمایشگاه فرزان

✔ آزمایشگاه های مورد تایید در قزوین
آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک خاتم

✔ آزمایشگاه‎های مورد تایید در شهر کرج
آژمایشگاه‎های پاتوبیولوژی آراد، پاتوبیولوژی پزشکی رازی، آزمایشگاه مرکزی فردیس و آزمایشگاه مهر هشتگرد

✔ آزمایشگاه‎های مورد تایید در تهران
آزمایشگاه‎های بیمارستان رسالت، بیمارستان‎های پارس، تندیس، خاتم الانبیا، عرفان نیایش، مهراد، آینده، رویان، نیکان، دی، آتیه، و عرفان.
آزمایشگاه‎های آزادی، پارسیان، پاتوبیولوژی فردین، سعید، قلهک، لاوازیه، مدیکال، قلیزاده_اسفندی، آرامش، بهار، پیوند، ونک، دی(نازی‎آباد)، پژوهشکده‎ی جهاد دانشگاهی، ولیعصر، ابن سینا، بقراط و آزمایشگاه مرکزی پاتوبیولوژی

برای اطلاع بیشتر از آزمایشگاه های مورد تایید در شهر های مختلف، می‎توانید از طریق مراجع معتبر، لیست تمامی آزمایشگاه های مورد تایید مربوط به کشور های مختلف را پیدا کنید.

تست کرونا برای پرواز

 

کلام آخر درباره تست کرونا برای پرواز

آنچه که در سفر به تمامی کشور‎های دنیا در ایام کرونایی واضح است، ارائه‎ی تست عدم ابتلا به بیماری کووید ۱۹ می‎باشد که در صورت منفی نبودن تستPCR کرونا، فرد اجازه‎ی خروج از کشور را نداشته و قرنطینه خواهد شد. علاوه بر آن بسیاری از کشور ها، با شیوع کرونا، سفرهای تفریحی گردشگری را ممنوع اعلام کرده و افراد فقط برای سفر‎های ضروری می‎توانند وارد این کشور ها شوند. برای اطلاع دقیق از قوانین کشور‎های مختلف، می‎توانید از مشاورین ما در هوم کا راهنمایی های لازم را دریافت کنید. از اینکه تا انتهای این مقاله همراه ما بودید، از شما نهایت سپاس را داریم. 
شاد باشید.

دکمه تماس برای ثبت رایگان درخواست

بیشتر بخوانید:
مراقبت بیمار کرونا در منزل
تست کرونا کودکان در منزل
تست کرونا از طریق بینی

دسترسی سریع

درخواست خدمت

کافیست فرم مقابل را پر کنید و ثبت درخواست را بزنید. همکاران ما به زودی پس از ثبت درخواست با شما تماس خواهند گرفت.
جزئیات درخواست
خدمت موردنظرت رو انتخاب کن*
تعداد مورد نظر
محاسبه هزینه
هزینه خدمت
۰ تومان
تخفیف
۰ ۰ تومان
مجموع هزینه‌ها
۰ تومان
کد تخفیف
بررسی کد
اطلاعات تماس
فایل ضمیمه

سوالات متداول

آیا کرونا باعث تورم غدد لنفاوی می‌شود؟
تورم غدد لنفاوی از جمله علائم کمتر شایع کووید ۱۹ است.
آیا مصرف سیر و زنجفیل منجر به درمان کرونا می‌شوند؟
سیر و زنجفیل از جمله خوراکی‌های مفیدی هستند که می‌توانند در دفع عفونت موثر باشند. اما نمی‌توان گفت آنها منجر به درمان کرونا می‌شوند.
کیت‌های تشخیصی تست کرونا در محل ساخت کدام کشور هستند؟
بعد از گذشت چند ماه از پاندمی کرونا، تقریبا تمامی کشور‌ها توانستند کیت‌های تشخیصی خود را تولید نمایند. ایران هم یکی از همان کشور‌ها بود و امروزه بیش از ۹۰ درصد آزمایشگاه‌های داخل، از همین کیت‌ها بهره می‌برند. اما پیشنهاد ما این است که به جای حساسیت بر روی کیت‌ها، بر روی آزمایشگاه‌هایی که قرار است آزمایش را بررسی کنند، حساسیت به خرج دهید. چرا که کیت و نحوه‌ی ساخت آن یک مقوله‌ی تخصصی است و آزمایشگاه‌هایی که معتبر و دارای گواهینامه‌ی بین‌المللی هستند(مانند مندل، رویان، آرامش و ...)، تمام تلاش خود را در استفاده از کیت‌های با‌کیفیت انجام می‌دهند.
آیا خانم های باردار باید برای انجام تست کرونا در محل اقدام کنند؟
پروتکل‌های مربوط به صلاحیت و انجام آزمایش در دوران بارداری بر اساس اینکه در کجا زندگی می کنید متفاوت است. با این وجود، توصیه های سازمان جهانی بهداشت این است که خانم های باردار با علائم کووید ۱۹ باید برای انجام تست اولویت بندی شوند. اگر آنها دارای ویروس کرونا تشخیص داده شوند، ممکن است به مراقبت های خاص پزشکی نیاز داشته باشند.
آیا نوشیدن آب زیاد باعث خارج شدن ویروس کرونا از بدنمان خواهد شد؟
هنوز هیچ مدرکی که تایید‌کننده‌ی موضوع بالا باشد وجود ندارد. خوردن حجم زیاد آب باعث از بین رفتن ویروس کرونا نخواهد شد اما توصیه می‌شود به منظور سلامت عمومی، در طول روز به میزان کافی آب و مایعات بنوشید.

پرسش و پاسخ

Loading...
Loading...

مقالات مرتبط

درباره‌ی این حوزه بیشتر بخوانید.