درباره هومکا
سفیران سلامت سپینود (هومکا) مجموعه ارائه‌دهنده خدمات سلامت در منزل و محل کار است. هومکا یک «آزمایشگاه» یا «مرکز درمانی» نیست بلکه تلاش می‌کند تا از طریق اتصال کاربران به آزمایشگاه‌های معتبر، پرستاران کارآزموده و پزشکان متخصص، انجام خدمات سلامت در محل را برای کاربران تسهیل نماید.
about-homeca
ماموریت هومکا
about-us-banner-first
ما در هومکا به افراد کمک می‌کنیم تا به دور از مشکلات رایج مراجعه حضوری به آزمایشگاه و مراکز درمانی مانند کمبود وقت، صف‌های شلوغ آزمایشگاه، آلودگی و ... به خدمات با کیفیت و معتبر سلامت در محل دسترسی داشته باشند.
ویژگی هومکا فقط در اتصال این حلقه‌ی سلامت خلاصه نمی‌شود، بلکه به نظارتی است که مجموعه‌ی هومکا بر روی کیفیت تمامی فرایند‌ها انجام می‌دهد. ما در هومکا در تلاشیم که خدمتی راحت‌تر و با کیفیت‌تر از آزمایشگاه‌ها و مراکز درمانی را به کاربران ارائه دهیم.
مشاهده همه خدمات
arrow-left
هومکا چگونه شکل گرفت
هومکا فعالیت رسمی خود را از تیرماه ۱۳۹۹ با یک ایده آغاز کرد:
با توسعه دادن فناوری در حوزه سلامت، می‌توان بدون نیاز به جابه‌جایی شخص از محل خود به مراکز درمانی، بسیاری از خدمات سلامت را در محل افراد فراهم نمود.
به همین علت علاقه‌مند شدیم تا نقش کوچکی را در راستای افزایش راحتی و دسترسی خدمات سلامت داشته باشیم. طی این مدت توانستیم ماهانه به هزاران بیمار خدمت‌رسانی کرده و در مسیر اهداف و آرزوهای خود گام برداریم. در این مسیر نام‌های بزرگی مانند گروه صنعتی ماموت و شرکت داروسازی دکتر عبیدی همراهمان شدند و امید‌ داریم تا با کمک هم، تجربه‌ی افراد را در زمینه‌ی دریافت خدمات سلامت در منزل بهبود دهیم.
ارزش های هومکا
هومکا نیز مانند بسیاری از کسب و کارها ، اصول و ارزش‌هایی را برای فعالیت‌هایش در نظر گرفته است. در ادامه تعدادی از مهم‌ترین اصول و ارزش‌های هومکا را با هم مرور خواهیم کرد:
values
حفظ داده‌های سلامت
محرمانگی داده‌های سلامت کاربران از جمله مهم‌ترین حقوق کاربران است و ما در هومکا، حفظ این داده‌ها را جزو مهم‌ترین اصول و وظایف خود می‌دانیم. به همین دلیل تمام تلاش ما این است که با توسعه‌ی محصول و ایجاد فضایی امن، در راستای حفظ محرمانگی داده‌های سلامت کاربران خود قدم برداریم.
values
شفافیت
شفافیت یکی از ارزش‌ها و اصول بنیادین هومکاست. تمام تلاش ما این است تا تمامی اطلاعات مورد نیاز کاربران را به صورت شفاف در اختیارشان قرار دهیم. همچنین ما به این موضوع اعتقاد داریم که رشد از طریق چرخه‌ی آزمون و بهبود میسر می‌گردد. به همین دلیل تلاش می‌کنیم تا عملکردمان را به صورت شفاف بیان کرده و از نقطه‌نظرات شما برای بهبود نواقص و رشد بیشتر کمک بگیریم.
values
تلاش برای رشد آگاهی جمعی در حوزه سلامت
مجموعه هومکا در تلاش است تا با فاصله گرفتن از فضای ترجمه محتوای سلامت و تولید محتوای تخصصی و اصیل، گامی موثر در راستای افزایش آگاهی و دانش جمعی بردارد. در این مسیر متخصصانی جوان و حرفه‌ای همراه هومکا هستند و در تولید محتوای اصولی و تخصصی، به ما کمک می‌کنند.
مجوزهای هومکا
هومکا از ابتدای فعالیت خود نسبت به اخذ مجوزهای فعالیت در حوزه سلامت دیجیتال اقدام کرده و فعالیت خود را مطابق با مجوزهای مربوطه شکل داده است. در ادامه تعدادی از مجوزهای فعالیت هومکا را برای شما معرفی خواهیم کرد:
نماد اعتماد الکترونیکی
e-namad
یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی است. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید. دارنده نماد اعتماد الکترونیکی، تحت نظارت دستگاه های مسئول، ملزم به رعایت قوانین و مقررات مندرج در تعهدنامه نماد است.
در کسب و کارهای اینترنتی برای قانونمند کردن فعالیت سایت استارتاپ‌ها، از طرف اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی جواز صادر می‌گردد و این شناسنامه در محاکم قضائی و نهادهای دولتی به عنوان یک کسب و کار قانونمند و در راستای قانون جمهوری اسلامی ایران شناخته می‌شود.
مجوز کشوری کسب‌و‌کارهای مجازی
e-permission
فرصت‌های شغلی
جایی برای رشد، یادگیری و خلق ایده های جدید
اینجا در کنار هم برای چالش‌ها راه‌حل پیدا می‌کنیم، تجربه کسب می‌کنیم و بر سبک زندگی میلیون‌ها نفر تاثیر می‌گذاریم.
برای پیوستن به هومکا، می‌توانید موقعیت شغلی متناسب خود را در صفحه فرصت‌های شغلی پیدا کرده و برای همکاری اقدام کنید.
مشاهده فرصت‌های شغلی
arrow