درباره ما
از کجا آمده‌ایم، آمدنمان بهر چه بود؟
درباره ما
از کجا آمده‌ایم، آمدنمان بهر چه بود؟
هوم کا چه خدماتی ارائه می‌دهد؟
هوم کا یک مجموعه ارائه دهنده خدمات سلامت در محل است که شعار خود را "دستیار مراقبت، درمان و آزمایش در محل" قرار داده است. برای دریافت خدمات درمانی و پرستاری در منزل، خدمات آزمایشگاهی در منزل و خدمات مراقبت مثل مراقبت طولانی مدت و کوتاه مدت از سالمند، بیمار و کودک در خانه یا بیمارستان، می توانید به هوم کا مراجعه کنید. در سایت ثبت درخواست کنید یا با شماره ۰۲۱-۹۱۲۱۲۳۴۸ تماس بگیرید و درخواست خود را با کارشناسان هوم کا مطرح کنید.
بنیانگذاران و مدیران هوم کا چه کسانی هستند؟
بنیانگذاران و مدیران هوم کا تعدادی از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه های علوم پزشکی هستند. با تجربه‌ی کسب شده در حوزه خدمات در محل به دنبال ارائه خدمات با کیفیت سلامت و مراقبت در محل و ایجاد نوآوری در آن هستند. تیم مدیریت و کارشناسی هوم کا تحولات و خلاهای حوزه سلامت، شرایط جامعه و تکنولوژی های نو را رصد می کند و بر این اساس خدمات را طراحی می کند. خط مشی هوم کا بر پایه رضایتمندی متقاضیان خدمت و ارائه خدمات با کیفیت ترسیم شده است.
گستره خدمات هوم کا چگونه است؟
هوم کا در حال حاضر در استان های تهران و البرز فعال است و امیدوار است که به زودی و در صورت فراهم شدن موقعیت مناسب با حفظ کیفیت از نظر جغرافیایی خدمات خود را گسترش دهد.
خدمات هوم کا را می‌توانید اینجا ببینید.
مشاهده تمامی خدمات
ما را در شبکه‌های مجازی دنبال کنید!
ارائه‌دهنده خدمات هستید؟
از طریق لینک زیر می‌توانید به عنوان ارائه‌دهنده خدمات ثبت نام کنید
ثبت نام به عنوان ارائه‌دهنده خدمات