درباره ما
از کجا آمده‌ایم، آمدنمان بهر چه بود؟
درباره ما
از کجا آمده‌ایم، آمدنمان بهر چه بود؟
هومکا چه خدماتی ارائه می‌دهد؟
هومکا یک مجموعه ارائه دهنده خدمات سلامت در محل است که شعار خود را "دستیار مراقبت، درمان و آزمایش در محل" قرار داده است. برای دریافت خدمات درمانی و پرستاری در منزل، خدمات آزمایشگاهی در منزل و خدمات مراقبت مثل مراقبت طولانی مدت و کوتاه مدت از سالمند، بیمار و کودک در خانه یا بیمارستان، می توانید به هومکا مراجعه کنید. در سایت ثبت درخواست کنید یا با شماره ۰۲۱-۶۷۳۷۱ تماس بگیرید و درخواست خود را با کارشناسان هومکا مطرح کنید.
بنیانگذاران و مدیران هومکا چه کسانی هستند؟
بنیانگذاران و مدیران هومکا تعدادی از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه های علوم پزشکی هستند. با تجربه‌ی کسب شده در حوزه خدمات در محل به دنبال ارائه خدمات با کیفیت سلامت و مراقبت در محل و ایجاد نوآوری در آن هستند. تیم مدیریت و کارشناسی هومکا تحولات و خلاهای حوزه سلامت، شرایط جامعه و تکنولوژی های نو را رصد می کند و بر این اساس خدمات را طراحی می کند. خط مشی هومکا بر پایه رضایتمندی متقاضیان خدمت و ارائه خدمات با کیفیت ترسیم شده است.
گستره خدمات هومکا چگونه است؟
هومکا در حال حاضر در استان های تهران و البرز فعال است و امیدوار است که به زودی و در صورت فراهم شدن موقعیت مناسب با حفظ کیفیت از نظر جغرافیایی خدمات خود را گسترش دهد.
خدمات هومکا را می‌توانید اینجا ببینید.
مشاهده تمامی خدمات
ما را در شبکه‌های مجازی دنبال کنید!
ارائه‌دهنده خدمات هستید؟
از طریق لینک زیر می‌توانید به عنوان ارائه‌دهنده خدمات ثبت نام کنید
ثبت نام به عنوان ارائه‌دهنده خدمات