تست کرونا در منزل شهرک غرب
خانه
مقالات
تست کرونا در منزل شهرک غرب

تست کرونا در منزل شهرک غرب

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1399/12/12
ثبت رایگان درخواست
تو فقط نمونه بده... بقیش پای هوم‌کا!
در شرایط کنونی و شیوع بالای ویروس کرونا، تست کرونا در منزل یکی از بهترین راه‌های اطلاع از سلامتی و جلوگیری از انتقال ویروس به دیگران در صورت ابتلا می‌باشد. خدمات تست کرونا در منزل مجموعه‌ی هوم‌کا در تمام مناطق شهر تهران در دسترس هموطنان گرامی می‌باشد.

نزدیک به یک سال است که از شیوع و همه گیر شدن بیماری کرونا در جهان می گذرد. این ویروس که در ابتدا از چین شیوع پیدا کرد، حال می توان گفت دیگر جایی از دنیا وجود ندارد که از شر این ویروس به طور کامل در امان باشد. 
 واقعیت این است که کشور عزیزمان ایران نیز  از این امر مستثنی نبوده و چند وقتی است در گیر این بیماری شده است. علائمی شبیه به سرفه، عطسه، بدن درد و مشکل در تنفس همگی می تواند نشانه‌ای از بروز این بیماری باشد. انجام تست کرونا در منزل شهرک غرب راهی نوین برای روشن شدن وضعیت سلامت جسمانی است. 

تست کرونا در منزل شهرک غرب

توصیه ما به شما این است که از تست کرونا در منزل شهرک غرب استفاده کنید. با توجه به مزیت های این خدمت که در ادامه این مقاله برایتان آورده ایم یک گزینه بسیار مناسب برای انجام این آزمایش، تست کرونا در منزل شهرک غرب است. 
چنانچه شما ساکن منطقه شهرک غرب هستید و علائمی شبیه به کرونا در خود و یا اطرافیانتان مشاهده می کنید به منظور برطرف نمودن دغدغه خود و اطمینان از این موضوع که برای درمان بیماری به موقع اقدام کرده اید، می توانید از خدمت تست کرونا در منزل شهرک غرب استفاده کنید.  

call button consult

ضرورت تست کرونا در منزل شهرک غرب 

چرا باید از تست کرونا در منزل شهرک غرب استفاده کنیم؟ در پاسخ به این پرسش ابتدا باید به میزان جدی بودن و اهمیت شیوع کرونا آن هم نه فقط در ایران بلکه در سرتاسر جهان بپردازیم. بیش از نیمی از افرادی که مبتلا به بیماری کرونا شده اند ( در حدود 75 درصد) بدون آنکه حتی متوجه وجود این بیماری شوند، این بیماری را پشت سر گذاشته اند. 
پس جای تعجب نیست اگر این افراد را جزء آن دسته از بیمارانی بدانیم که بدون آنکه خود آگاه باشند جان اطرافیان و افراد جامعه را به خطر می اندازند. متأسفانه هنوز درمان مشخص و حتمی برای بیماری کرونا از سوی مراجع ذی صلاح معرفی نشده است. پس بهتر است که همه ما نگران جان خود و عزیزان و اطرافیان مان باشیم. بنابراین اگر یک یا چند علامت مشکوک به این بیماری را در خود و عزیزانمان دیدیم، می توانیم فورا برای تشخیص و سپس درمان آن اقدام کنیم.
ضرورت استفاده از آزمایش کرونا در منزل شهرک غرب آنجایی بیشتر احساس می شود که آماری نگران کننده از تعداد افراد مبتلا و مرگ و میر ناشی از این بیماری هر روز به شکل زنده به وسیله خبرگزاری‌ها منتشر می‌شود.

این در جایی است که همانطور که اشاره شد درمان قطعی برای بیماری کرونا هنوز معرفی نشده است. بنابراین بسیار منطقی به نظر می رسد که در درجه اول از ابتلای خود و اطرافیان به این بیماری جلوگیری کنیم. اما در صورت مشاهده علائم مشکوک به بیماری کرونا، بهترین کار انجام تست کرونا در منزل شهرک غرب است. 
در حال حاضر مجموعه هوم کا خدمات خود را به صورت کامل در شهر تهران و کرج ارائه می دهد. با مراجعه به سایت هوم کا و در صورت تماس با مشاوران آموزش دیده ما در کمترین زمان از خدمات تست کرونا در منزل شهرک غرب برخوردار خواهید شد.

 

مزایای استفاده از تست کرونا در منزل شهرک غرب 

پرسش دیگری که هنگام استفاده از یک خدمت و یا محصول حتما مطرح می شود در رابطه با مزیت های آن خدمت و محصول است. بیایید به این موضوع این گونه نگاه کنیم که بجای خدمت تست کرونا در منزل شهرک غرب باید برای انجام آزمایش از خانه خارج شویم. زدن ماسک، رعایت فاصله اجتماعی و عدم حضور در جمع های چند نفره و محیط های بسته تنها برخی از کارهایی است که موجب نگرانی و دغدغه ما می شود.
اما این تمام ماجرا نیست. بهره گیری از تست کرونا در منزل شهرک غرب فواید دیگری نیز به همراه دارد. این فواید که شما را به استفاده از آن ترغیب خواهد کرد در ادامه آورده شده است:

✔  لازم نیست برای انجام تست کرونا در منزل شهرک غرب از خانه خارج شوید.

✔ هزینه حمل و نقل برای رفتن به محل انجام آزمایش حذف می شود.

✔ دغدغه بودن در جمع های چندین نفره از بین خواهد رفت.

✔ تست کرونا در منزل شهرک غرب به شکل دقیق شما را از داشتن بیماری مطلع می کند.

✔ انجام تست کرونا در منزل شهرک غرب علاوه بر دقیق بودن، سریع و راحت است.

✔ خدمات هوم کا برای تست کرونا در منزل شهرک غرب هم جامع و هم دارای تخفیف های مناسب است.

✔ افرادی متخصص و زبده تمامی مراحل انجام تست کرونا در منزل شهرک غرب را انجام می دهند.

ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل

هزینه تست کرونا در منزل شهرک غرب 

یکی از دغدغه های افرادی که دچار کسالت و بیماری می شوند، بحث های مربوط به قیمت و هزینه های انجام آزمایش و خدمات درمانی است. در رابطه با موضوع تست کرونا در منزل شهرک غرب، مجموعه هوم کا به این بخش نیز در کنار حفظ کیفیت بالا در ارائه خدمات توجه خاصی داشته است.
در جدول زیر تعرفه های مربوط به تست های مختلف به همراه پکیج ویژه ای که مجموعه هوم کا ارائه می دهد آورده شده است. سعی شده است تا قیمت تست کرونا در منزل شهرک غرب به گونه ای باشد که نگرانی شما را از بابت این بخش از هزینه های درمانی بر طرف نماید. همچنین، برای سفارشات شرکتی و گروهی تخفیف های خوبی برای تست کرونا در منزل شهرک غرب در نظر گرفته شده است. 

پکیج 

جزئیات نمونه

هزینه نهایی (تومان)

آنتی بادی

نمونه خون

۱۹۵.۰۰۰

pcr (۰-۱۲ ساعته)

نمونه از حلق و بینی

۴۹۰.۰۰۰

pcr (۱۲-۲۴ ساعته)

نمونه از حلق و بینی

۴۵۰.۰۰۰

pcr (۲۴-۴۸ ساعته)

نمونه از حلق و بینی

۳۸۰.۰۰۰

پکیج ویژه هوم کا ۲۴ ساعته

پی سی آر و آنتی بادی

۵۰۰.۰۰۰


* برای درخواست های 12 ساعته، نمونه گیری تا ساعت 14 انجام می شود.

call button submit

دقت تست کرونا در منزل شهرک غرب 

با توجه به این که در حدود یک سال از زمان انتشار و همه گیر شدن این ویروس می گذرد، دانشمندان در تلاش هستند تا پیسوته روش های تشخیصی مناسب و دقیق را بیابند. تست پی سی ار که در ادامه به آن اشاره می کنیم دقیق ترین تست موجود در تشخیص بیماری کرونا است. 
اما هیچ آزمایشی خالی از خطا و اشتباه نیست و عوامل متعددی در دقیق بودن تست کرونا در منزل شهرک غرب دخیل هستند. این عوامل در ادامه آورده شده اند:

✔ زمان انجام نمونه گیری

✔ رعایت دقیق نکات مربوطه در هنگام نمونه گیری

✔ روش صحیح در انتقال نمونه به آزمایشگاه در خدمت تست کرونا در منزل شهرک غرب

✔ دقیق بودن دستگاه های مورد استفاده در ازمایش کرونا در منزل شهرک غرب

✔ سلامت کیت های استفاده شده در آزمایشگاه

✔ فرد انجام دهنده آزمایش کرونا در منزل شهرک غرب باید به شکل دقیق نمونه گیری را انجام دهد.

دقت تست کرونا به عوامل و پارامترهای متعددی وابسته می‌باشد. زمان انجام آزمایش و نوع تست، از مهمترین موارد تاثیرگذار بر دقت آزمایش می‌باشد. سایت معتبر UCDAVIS HEALTH در یکی از مقالات خود به این موضوع و تفاوت دقت انواع تست کرونا اشاره دارد که:

آزمایشات آنتی‌ژن حساسیت کمتری نسبت به آزمایشات ویروسی دارند. این آزمایشات در افرادی که در مراحل اولیه‌ی عفونت قرار دارند، زمانی بیشترین عملکرد را دارد که فرد بیشترین مقدار بار ویروسی را تجربه می‌کند.
هیچ آزمایشی به طور قطع دقیق نیست و نتیجه صددرصدی نمی‌دهد. نتایج می‌توانندمنفی یا مثبت کاذب باشند و دلیل اصلی این امر، نحوه نمونه‌گیری و زمان نمونه‌گیری می‌باشد.


ممکن است برخی از افراد اینگونه تصور کنند که تنها با مراجعه به آزمایشگاه نتایج دقیق حاصل می شود و تست کرونا در منزل شهرک غرب از دقت کافی برخوردار نیست. در حالی که اگر نکات گفته شده در بالا به خوبی رعایت شوند، نه تنها تست کرونا در منزل شهرک غرب تفاوتی با انجام آزمایش در ازمایشگاه ندارد بلکه با انجام تست کرونا در منزل شهرک غرب نگرانی از بابت حضور در محیط شلوغ آزمایشگاه نیز برطرف خواهد شد.

ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل

چرا هوم کا را برای انجام تست کرونا در منزل شهرک غرب انتخاب کنیم؟

اما در پاسخ به این پرسش که چرا باید به هوم کا در انجام تست کرونا در منزل شهرک غرب اطمینان کنیم و از خدمات این مجموعه استفاده کنیم، دلایل روشنی را بر این موضوع در ادامه آورده ایم. تست کرونا در منزل شهرک غرب را می توانید از هوم کا سفارش دهید به این دلایل که:

✔ کیفیت بالای خدمات ارائه شده در هوم کا خیالتان را از بابت دقت آزمایش و خدمات جانبی راحت می کند.

✔ هزینه خدمات ارائه شده در هوم کا مقرون به صرفه است.

✔ مجموعه هوم کا در کنار ارزان بودن خدمات اهمیت بیشتری را به کیفیت بالای خدمات داده است.

✔ تمامی اصول و پروتوکل های بهداشتی به دقت رعایت می شوند.

✔ بهره گیری از متخصصان زبده و با تجربه در هوم کا 

✔ مراکز درمانی معتبر و شناخته شده ای با هوم کا در حال همکاری هستند.

✔ سلامتی سفارش دهندگان برای هوم کا از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

✔ در نهایت هوم کا سعی دارد تا تجربه ای خوب را در به کار گیری تست کرونا در منزل شهرک غرب برای شما رقم بزند.

تست کرونا در منزل شهرک غرب

تست کرونا در منزل شهرک غرب در یک نگاه 

در صورتی که قصد دارید از خدمت انجام تست کرونا در منزل شهرک غرب استفاده کنید، می توانید از طریق دکمه ی ثبت رایگان درخواست، سفارش خود را ثبت کنید و ادامه را به متخصصان ما در هوم کا بسپارید. با استفاده از دکمه ثبت رایگان درخواست یا از طریق درخواست با شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ می توانید سفارش خود را اعلام کنید. 

افرادی که به کرونا مبتلا می‌شوند و مجبورند تا در قرنطینه قرار گیرند، در طول مدت درمان نیازمند دریافت خدمات درمانی خواهند بود. از جمله مهمترین و پرکاربردترین خدمات درمانی می‌توان به خدمات پزشک در منزل، تزریقات در منزل و آزمایش در منزل اشاره نمود.

دسترسی سریع
سوالات متداول
آیا هوم کا مجوزهای لازم را برای انجام خدمات مراقبت، درمان و آزمایش در منزل در اختیار دارد؟
بله. نام شرکت ما سفیران سلامت سپینود است و با برند هوم‌کا در حال فعالیت هستیم. مجوز مورد نیاز برای انجام چنین فعالیت‌هایی «مجوز ارائه خدمات و مراقبت‌های بالینی در منزل» است که مجموعه‌‌ی هوم‌کا آن را کسب کرده است.
برای ثبت درخواست و کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات هوم کا باید چه کاری انجام دهم؟
شما می‌توانید از طریق دکمه‌ی ثبت رایگان درخواست یا تماس با شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ با ما در ارتباط باشید.