تست کرونا در منزل فرمانیه
خانه
مقالات
تست کرونا در منزل فرمانیه

تست کرونا در منزل فرمانیه

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1401/11/10
ثبت رایگان درخواست

خدمت خود را انتخاب کنید

همه قیمت‌ها در هومکا شفاف و مشخص هستند.
انجام تست کرونا در منزل، بدون قرارگیری در محیط‌های پرریسک!
با همه گیر شدن شیوع ویروس کرونا دغدغه بسیاری انجام تست کرونا است. در صورت مشاهده علائم این بیماری مانند سر درد، سرفه و یا بدن درد بر طبق توصیه این روزهای پزشکان و متخصصین، بهتر است که تست کرونا انجام شود. توصیه ما به شما این است که از خدمات تست کرونا در منزل توسط تیم متخصص هومکا بهره‌مند شوید.

اگر اتفاقاتی که این روزها برای ما در حال رخ دادن است را برای نسل های بعدی تعریف کنیم، اینکه مانند فیلم های علمی تخیلی ویروسی مرگ بار در سرتاسر جهان شیوع پیدا کرده است، جان انسانها هر روز در معرض خطر است و هزاران نفر در سرتاسر عالم روزانه با این معضل دست و پنجه نرم می کنند، شاید باور کردن آن برای خود ما هم که روزگاری را با این بیماری می گذراندیم کمی دشوار به نظر برسد.

اما اکنون واقعیت این است که هم در کشورمان ایران و هم در سرتاسر جهان در گیر این بیماری منحوس شده ایم. پس اگر زمانی علائمی شبیه به این بیماری را در خود و یا اطرافیان مشاهده کردیم، انجام تست کرونا در منزل فرمانیه برای روشن شدن وضعیت سلامت جسمانی ضروری است.

پس با همه گیر شدن شیوع ویروس کرونا دغدغه بسیاری انجام تست کرونا و تست کرونا در منزل فرمانیه است. در صورت مشاهده علائم این بیماری مانند سر درد، عطسه، سرفه و یا بدن درد بر طبق توصیه این روزهای پزشکان و متخصصین، باید حدس خود را روی گرفتار شدن به این بیماری بگذاریم. پس توصیه ما به شما این است که برای انجام تست کرونا در منزل فرمانیه خود را آماده کنید. پیشنهاد ما در هومکا تست کرونا در منزل فرمانیه است که با توجه به محاسن و مزیت هایی که در ادامه آورده شده است گزینه مناسبی خواهد بود.

اگر شما یکی از ساکنین منطقه فرمانیه هستید که علائمی شبیه به کرونا در خود و یا اطرافیانتان مشاهده می کنید و اگر می خواهید دغدغه خود را برطرف کنید و مطمئن شوید که برای درمان بیماری به موقع اقدام کرده اید، یک گزینه ایده آل استفاده از تست کرونا در منزل فرمانیه است. برای دریافت مشاوره رایگان تست کرونا در منزل بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

call button consult

 

اهمیت بالای تست کرونا در منزل فرمانیه

بر اساس مطالعات انجام شده ۷۵ درصد از افرادی که مبتلا به بیماری کرونا شده اند بدون آنکه علائم خاصی را از خود بروز دهند بهبود می یابند. پس این افراد را باید ناقلان ویروس کرونا تلقی کرد. با توجه به اینکه هنوز درمان قطعی برای این بیماری یافت نشده است، و همه ما نگران جان خود و عزیزان و اطرافیان مان هستیم، بهتر است که در صورت مشاهده یک یا چند علامت مشکوک به این بیماری فورا برای تشخیص و درمان احتمالی اقدام کنیم.

هنگامی که این بیماری نه علاج معینی دارد و هم بسیار فراگیر و مورد توجه همه دنیا واقع شده است، اقتصاد دنیا و کسب و کارها را در گوشه گوشه دنیا مختل کرده و هزاران نفر را از کار بیکار کرده است، بسیار منطقی به نظر می رسد که ابتدا از گرفتار شدن خود و اطرافیان به این بیماری پیشگیری کنیم. اما اگر علائم مشکوکی از این بیماری را مشاهده کردیم، بهترین کار می تواند انجام تست کرونا در منزل فرمانیه باشد. با توجه به مزایای فراوان این روش که در ادامه به آن اشاره می شود، انجام تست کرونا در منزل فرمانیه امری ضروری به نظر می رسد. اما چه زمانی باید آزمایش کووید-۱۹ را انجام دهیم؟ به نقل از سازمان جهانی بهداشت (WHO):

هر کسی که علائم دارد باید  آزمایش شود. افرادی که علائمی ندارند اما در تماس نزدیک با شخصی که آلوده است یا ممکن است آلوده باشد بوده‌اند نیز  باید  آزمایش را انجام دهند. بسیاری از افراد در صورت ابتلا از خود علاپمی بروز نمی‌دهند. به همین دلیل تمام افرادی که در معرض ویروس قرار داشته‌اند باید آزمایش کرونا دهند.  مدت زمانی که شخص منتظر نتیجه آزمایش است، باید از دیگران جدا باشد.

در حال حاضر تمامی خدمات ما در تهران و کرج ارائه می شوند. چنانچه نیاز به تست کرونا در منزل فرمانیه دارید می توانید به سایت هومکا سر بزنید و در صورت تماس با مشاوران آموزش دیده ما در کمترین زمان از خدمات تست کرونا در منزل فرمانیه بهره مند شوید.

تست کرونا در منزل فرمانیه

 

فواید انجام تست کرونا در منزل فرمانیه

همه ما به خوبی می دانیم که خارج شدن از منزل برای انجام کارهای روزمره در این روزها باید با رعایت همه پروتوکل های بهداشتی همراه باشد. زدن ماسک، رعایت فاصله اجتماعی و عدم حضور در جمع های چند نفره و محیط های بسته برخی از این اقدامات به منظور پیشگیری از ابتلا و سرایت بیماری کرونا است.

حال اگر خود و یا یکی از نزدیکانمان مشکوک به بیماری کرونا باشیم بهترین گزینه پیشنهادی ما به شما استفاده از تست کرونا در منزل فرمانیه است. سوالی که ممکن است به ذهنتان برسد این است که مزایای استفاده از آزمایش کرونا در منزل فرمانیه کدام است فهرستی از مزایای استفاده از تست کرونا در منزل فرمانیه را در ادامه مشاهده می کنید:

✔ طبیعتا در این روش نیاز به خروج از منزل ندارید.

✔ دیگر احتیاجی نیست که برای خروج از منزل هزینه ای بپردازید.

✔ دغدغه حضور در جمع های شلوغ و نگرانی از احتمال سرایت بیماری را ندارید.

✔ به کارگیری افراد متخصص و با تجربه

✔ تست کرونا در منزل فرمانیه شما را از وجود یا عدم وجود بیماری مطلع می کند.

✔ انجام تست کرونا در منزل فرمانیه سریع است.

✔ انجام تست کرونا در منزل فرمانیه راحت است.

✔ خدمات هومکا برای تست کرونا در منزل فرمانیه جامع است.

ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل

 

خدمات تست کرونا در منزل فرمانیه

در ادامه این مقاله قصد داریم تا به سوالاتی از قبیل: قیمت تست کرونا در منزل فرمانیه چقدره؟ و چقدر باید برای انجام تست کرونا در منزل فرمانیه هزینه کنم؟ بپردازیم. جالب است بدانید که برای تست کرونا در منزل فرمانیه تخفیف هم در سایت هومکا وجود دارد. بدین صورت که اگر بیشتر از یک نفر و به صورت گروهی تست کرونا در منزل فرمانیه مورد سفارش شما باشد، قیمت تست کرونا در منزل فرمانیه با تخفیف برایتان در نظر گرفته خواهد شد.

 

هزینه تست کرونا در منزل فرمانیه

روش های مختلفی برای انجام تست کرونا در منزل فرمانیه وجود دارد. با توجه به روش هایی که برای تشخیص کرونا استفاده می شود، هزینه تست کرونا در منزل در فرمانیه نیز محاسبه خواهد شد. در ادامه به معرفی این روش ها پرداخته و قیمت آزمایش کرونا در منزل در فرمانیه را در جدول برایتان آورده ایم. برای ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل همین الان بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

دکمه تماس برای ثبت رایگان درخواست

 

تست کرونا در منزل فرمانیه پی سی آر

در تست کرونا پی سی ار در منزل فرمانیه، قطعات ویروس در بدن شناسایی می شوند. با سفارش این نوع خدمت، مجموعه هومکا متخصص را به محل زندگی یا محل کار شما ارسال می کند. فرد مجرب و با تجربه نیز با استفاده از یک سواپ پنبه ای نمونه را از ته حلق شما می گیرد. سپس نمونه به آزمایشگاه انتقال می یابد و پس از بررسی نتیجه اعلام خواهد شد. از شما دعوت می‌کنیم که جهت آشنایی بیش‌تر با نحوه انجام این تست از ویدئویی در رسانه اجتماعی یوتیوب بازدید نمایید.

 

تست کرونا در منزل فرمانیه آنتی بادی

با انجام آزمایش کرونای آنتی بادی در منزل فرمانیه که به تست سرولوژی نیز معروف است، به دنبال آنتی بادی ساخته شده در بدن که علیه ویروس کرونا است می گردیم. باید توجه داشت که دقت این روش در مقایسه با آزمایش pcr پایین تر است.

 

پکیج هومکا برای تست کرونا در منزل فرمانیه

اما قصد داریم تا پکیج ویژه هومکا را به شما معرفی کنیم که در آن هر دو آزمایش تست کرونا پی سی آر و تست کرونا آنتی بادی در منزل فرمانیه در نظر گرفته شده است.

تست کرونا در منزل فرمانیه

 

انجام تست کرونا در منزل فرمانیه با هومکا

تست کرونا در منزل فرمانیه را می توانید از هومکا سفارش دهید به این دلایل که:

✔ هومکا برای سلامتی مخاطبان خود ارزش ویژه ای قائل است.

✔ کیفیت خدمات ارائه شده در هومکا بالاست.

✔ قیمت خدمات ارائه شده در هومکا پایین است.

✔ ما در هومکا تنها به ارزان بودن خدمات توجه نکرده ایم و کیفیت خدمات برای ما ارزش بالاتری دارد.

✔ تمام پروتکل های بهداشتی در هومکا رعایت می شود.

✔ مراکز درمانی معتبری با هومکا همکاری می کنند.

✔ متخصصان زبده و با تجربه در هومکا به کار گرفته می شوند.

✔ و در نهایت هومکا سعی دارد تا تجربه ای خوب را در به کار گیری تست کرونا در منزل فرمانیه برای شما رقم بزند.

برای ورود به صفحه ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل فرمانیه همین حالا بر روی عکس زیر کلیک کنید.

ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل

 

تست کرونا در منزل فرمانیه در یک نگاه

اگر با مطالعه این مقاله می خواهید از خدمت انجام تست کرونا در منزل فرمانیه استفاده کنید، می توانید از طریق دکمه ی ثبت رایگان درخواست، سفارش خود را ثبت کنید و بقیه کار را به متخصصان ما در هومکا واگزار کنید. همچنین، اگر خواندن این مطلب برایتان مفید بود پیشنهاد می کنیم که مطلب مشابه با عنوان "تست کرونا در منزل" را نیز که به شکل جامع به این موضوع پرداخته است را مطالعه کنید. تیم هومکا علاوه بر خدمات تست کرونا در منزل، خدمات پزشک در منزل، فیزیوتراپی در منزل و آزمایش در منزل  را نیز در استان‌های تهران و البرز و همچنین شهر مشهد ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

درخواست خدمت

کافیست فرم را پر کنید و دکمه "ثبت نهایی درخواست" را بزنید. همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.
جزئیات درخواست
شهر*
شهر موردنظرت رو انتخاب کن
نوع خدمت*
خدمت موردنظرت رو انتخاب کن
اطلاعات درخواست
فایل ضمیمه
محاسبه هزینه
هزینه خدمت
۰ تومان
هزینه خدمات در محل
- تومان
هزینه مشاوره و تجویز نسخه
تومان
هزینه تفسیر آزمایش
تومان
تخفیف
۰ ۰ تومان
مجموع هزینه‌ها
۰ تومان
اطلاعات تماس
کد تخفیف:
discount-icon
بررسی

کد معرف:
discount-icon
بررسی

سوالات متداول

علائم اولیه بیماری کرونا چیست؟
برای اکثر افراد علائم بروز بیماری کرونا با یک تب و سرفه های خشک نمایان می شود. در این حالت آبریزش بینی وجود ندارد. اغلب افراد بدون انجام مراقبت های پزشکی خاصی بهبود می یابند.
آیا آبریزش بینی از علائم کرونا است؟
برای بسیاری از افراد، بیماری کرونا با علائم تب و سرفه‌ی خشک آغاز می‌شود برای همین نمی‌توان آبریزش بینی را به عنوان علامت قطعی ابتلا به کرونا دانست.
آيا دستگاه خشك كن حرارتي دست ميتواند در نابودي كرونا ويروس موثر باشد؟
خير تاثير ندارد. براي حفاظت از خود در برابر اين ويروس به طور مرتب دست‌هايتان را آب و صابون به مدت ۲۰ ثانيه بشوييد.
چه مدت طول می‌کشد تا علائم ویروس کرونا نمایان شود؟
معمولا ۵ الی ۶ روز پس از ابتلا به ویروس، علائم آن نمایان می‌شود اما ممکن است این زمان در مواقعی تا ۱۴ روز هم طول بکشد.
آيا واكسن آنفولانزا ميتواند در برابر كوويد-۱۹ هم از ما محافظت كند؟
خير، واكسن هايي ديگر هيچ مصونيتي در برابر كرونا ويروس ايجاد نميكند و هيچ واكسن موثر در اين زمينه ساخته نشده است.

پرسش و پاسخ با پزشک

Loading...
Loading...
دوست دارید درباره فاکتور CBC بیشتر بدانید؟
برای دریافت فایل راهنما، کافیست اطلاعات زیر را وارد نمایید.
request
دانلود فایل