تست کرونا در منزل فرمانیه
خانه
مقالات
تست کرونا در منزل فرمانیه

تست کرونا در منزل فرمانیه

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1399/12/17
ثبت رایگان درخواست
انجام تست کرونا در منزل، بدون قرارگیری در محیط‌های پرریسک!
با همه گیر شدن شیوع ویروس کرونا دغدغه بسیاری انجام تست کرونا است. در صورت مشاهده علائم این بیماری مانند سر درد، سرفه و یا بدن درد بر طبق توصیه این روزهای پزشکان و متخصصین، بهتر است که تست کرونا انجام شود. توصیه ما به شما این است که از خدمات تست کرونا در منزل توسط تیم متخصص هوم‌کا بهره‌مند شوید.

اگر اتفاقاتی که این روزها برای ما در حال رخ دادن است را برای نسل های بعدی تعریف کنیم، اینکه مانند فیلم های علمی تخیلی ویروسی مرگ بار در سرتاسر جهان شیوع پیدا کرده است، جان انسانها هر روز در معرض خطر است و هزاران نفر در سرتاسر عالم روزانه با این معضل دست و پنجه نرم می کنند، شاید باور کردن آن برای خود ما هم که روزگاری را با این بیماری می گذراندیم کمی دشوار به نظر برسد.

اما اکنون واقعیت این است که هم در کشورمان ایران و هم در سرتاسر جهان در گیر این بیماری منحوس شده ایم. پس اگر زمانی علائمی شبیه به این بیماری را در خود و یا اطرافیان مشاهده کردیم، انجام تست کرونا در منزل فرمانیه برای روشن شدن وضعیت سلامت جسمانی ضروری است.

پس با همه گیر شدن شیوع ویروس کرونا دغدغه بسیاری انجام تست کرونا و تست کرونا در منزل فرمانیه است. در صورت مشاهده علائم این بیماری مانند سر درد، عطسه، سرفه و یا بدن درد بر طبق توصیه این روزهای پزشکان و متخصصین، باید حدس خود را روی گرفتار شدن به این بیماری بگذاریم. پس توصیه ما به شما این است که برای انجام تست کرونا در منزل فرمانیه خود را آماده کنید. پیشنهاد ما در هوم کا تست کرونا در منزل فرمانیه است که با توجه به محاسن و مزیت هایی که در ادامه آورده شده است گزینه مناسبی خواهد بود.

اگر شما یکی از ساکنین منطقه فرمانیه هستید که علائمی شبیه به کرونا در خود و یا اطرافیانتان مشاهده می کنید و اگر می خواهید دغدغه خود را برطرف کنید و مطمئن شوید که برای درمان بیماری به موقع اقدام کرده اید، یک گزینه ایده آل استفاده از تست کرونا در منزل فرمانیه است. برای دریافت مشاوره رایگان تست کرونا در منزل بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

call button consult

 

اهمیت بالای تست کرونا در منزل فرمانیه

بر اساس مطالعات انجام شده ۷۵ درصد از افرادی که مبتلا به بیماری کرونا شده اند بدون آنکه علائم خاصی را از خود بروز دهند بهبود می یابند. پس این افراد را باید ناقلان ویروس کرونا تلقی کرد. با توجه به اینکه هنوز درمان قطعی برای این بیماری یافت نشده است، و همه ما نگران جان خود و عزیزان و اطرافیان مان هستیم، بهتر است که در صورت مشاهده یک یا چند علامت مشکوک به این بیماری فورا برای تشخیص و درمان احتمالی اقدام کنیم.

هنگامی که این بیماری نه علاج معینی دارد و هم بسیار فراگیر و مورد توجه همه دنیا واقع شده است، اقتصاد دنیا و کسب و کارها را در گوشه گوشه دنیا مختل کرده و هزاران نفر را از کار بیکار کرده است، بسیار منطقی به نظر می رسد که ابتدا از گرفتار شدن خود و اطرافیان به این بیماری پیشگیری کنیم. اما اگر علائم مشکوکی از این بیماری را مشاهده کردیم، بهترین کار می تواند انجام تست کرونا در منزل فرمانیه باشد. با توجه به مزایای فراوان این روش که در ادامه به آن اشاره می شود، انجام تست کرونا در منزل فرمانیه امری ضروری به نظر می رسد. اما چه زمانی باید آزمایش کووید-۱۹ را انجام دهیم؟ به نقل از سازمان جهانی بهداشت (WHO):

هر کسی که علائم دارد باید  آزمایش شود. افرادی که علائمی ندارند اما در تماس نزدیک با شخصی که آلوده است یا ممکن است آلوده باشد بوده‌اند نیز  باید  آزمایش را انجام دهند. بسیاری از افراد در صورت ابتلا از خود علاپمی بروز نمی‌دهند. به همین دلیل تمام افرادی که در معرض ویروس قرار داشته‌اند باید آزمایش کرونا دهند.  مدت زمانی که شخص منتظر نتیجه آزمایش است، باید از دیگران جدا باشد.

در حال حاضر تمامی خدمات ما در تهران و کرج ارائه می شوند. چنانچه نیاز به تست کرونا در منزل فرمانیه دارید می توانید به سایت هوم کا سر بزنید و در صورت تماس با مشاوران آموزش دیده ما در کمترین زمان از خدمات تست کرونا در منزل فرمانیه بهره مند شوید.

تست کرونا در منزل فرمانیه

 

فواید انجام تست کرونا در منزل فرمانیه

همه ما به خوبی می دانیم که خارج شدن از منزل برای انجام کارهای روزمره در این روزها باید با رعایت همه پروتوکل های بهداشتی همراه باشد. زدن ماسک، رعایت فاصله اجتماعی و عدم حضور در جمع های چند نفره و محیط های بسته برخی از این اقدامات به منظور پیشگیری از ابتلا و سرایت بیماری کرونا است.

حال اگر خود و یا یکی از نزدیکانمان مشکوک به بیماری کرونا باشیم بهترین گزینه پیشنهادی ما به شما استفاده از تست کرونا در منزل فرمانیه است. سوالی که ممکن است به ذهنتان برسد این است که مزایای استفاده از آزمایش کرونا در منزل فرمانیه کدام است فهرستی از مزایای استفاده از تست کرونا در منزل فرمانیه را در ادامه مشاهده می کنید:

✔ طبیعتا در این روش نیاز به خروج از منزل ندارید.

✔ دیگر احتیاجی نیست که برای خروج از منزل هزینه ای بپردازید.

✔ دغدغه حضور در جمع های شلوغ و نگرانی از احتمال سرایت بیماری را ندارید.

✔ به کارگیری افراد متخصص و با تجربه

✔ تست کرونا در منزل فرمانیه شما را از وجود یا عدم وجود بیماری مطلع می کند.

✔ انجام تست کرونا در منزل فرمانیه سریع است.

✔ انجام تست کرونا در منزل فرمانیه راحت است.

✔ خدمات هوم کا برای تست کرونا در منزل فرمانیه جامع است.

ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل

 

خدمات تست کرونا در منزل فرمانیه

در ادامه این مقاله قصد داریم تا به سوالاتی از قبیل: قیمت تست کرونا در منزل فرمانیه چقدره؟ و چقدر باید برای انجام تست کرونا در منزل فرمانیه هزینه کنم؟ بپردازیم. جالب است بدانید که برای تست کرونا در منزل فرمانیه تخفیف هم در سایت هومکا وجود دارد. بدین صورت که اگر بیشتر از یک نفر و به صورت گروهی تست کرونا در منزل فرمانیه مورد سفارش شما باشد، قیمت تست کرونا در منزل فرمانیه با تخفیف برایتان در نظر گرفته خواهد شد.

در سفارشات شرکتی تخفیف های خوبی را برای تست کرونا در منزل فرمانیه در سایت هوم کا وجود دارد، به گونه ای که برای تعداد بالای انجام تست کرونا در منزل فرمانیه تخفیف های مناسبی وجود دارد. در جدول زیر فهرست هزینه تست کرونا در منزل فرمانیه قابل مشاهده است.

پکیج

جزئیات نمونه

هزینه نهایی (تومان)

تست pcr (۲۴-۴۸ ساعته)

نمونه از حلق و بینی

۳۸۰.۰۰۰

تست pcr (۱۲-۲۴ ساعته)

نمونه از حلق و بینی

۴۵۰.۰۰۰

تست pcr (کمتر از ۱۲ ساعت )

نمونه از حلق و بینی

۴۹۰.۰۰۰

تست pcr گروهی ۵-۱۵ نفر

نمونه از حلق و بینی

۳۳۰.۰۰۰

تست pcr گروهی بالای ۱۵ نفر

نمونه از حلق و بینی

۳۰۱.۰۰۰

تست pcr پروازی

نمونه از حلق و بینی

۵۴۰.۰۰۰

تست آنتی بادی (۱۲-۲۴ ساعته)

نمونه خون

۱۹۵.۰۰۰

پکیج ویژه هوم کا ۲۴ ساعته

پی سی آر و آنتی بادی

۵۰۰.۰۰۰

* برای درخواست های ۱۲ ساعته، نمونه گیری تا ساعت ۱۴ انجام می شود.

تست کرونا در منزل فرمانیه

 

هزینه تست کرونا در منزل فرمانیه

روش های مختلفی برای انجام تست کرونا در منزل فرمانیه وجود دارد. با توجه به روش هایی که برای تشخیص کرونا استفاده می شود، هزینه تست کرونا در منزل در فرمانیه نیز محاسبه خواهد شد. در ادامه به معرفی این روش ها پرداخته و قیمت آزمایش کرونا در منزل در فرمانیه را در جدول برایتان آورده ایم. برای ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل همین الان بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

دکمه تماس برای ثبت رایگان درخواست

 

تست کرونا در منزل فرمانیه پی سی آر

در تست کرونا پی سی ار در منزل فرمانیه، قطعات ویروس در بدن شناسایی می شوند. با سفارش این نوع خدمت، مجموعه هوم کا متخصص را به محل زندگی یا محل کار شما ارسال می کند. فرد مجرب و با تجربه نیز با استفاده از یک سواپ پنبه ای نمونه را از ته حلق شما می گیرد. سپس نمونه به آزمایشگاه انتقال می یابد و پس از بررسی نتیجه اعلام خواهد شد.

 

تست کرونا در منزل فرمانیه آنتی بادی

با انجام آزمایش کرونای آنتی بادی در منزل فرمانیه که به تست سرولوژی نیز معروف است، به دنبال آنتی بادی ساخته شده در بدن که علیه ویروس کرونا است می گردیم. باید توجه داشت که دقت این روش در مقایسه با آزمایش pcr پایین تر است.

 

پکیج هوم کا برای تست کرونا در منزل فرمانیه

اما قصد داریم تا پکیج ویژه هوم کا را به شما معرفی کنیم که در آن هر دو آزمایش تست کرونا پی سی آر و تست کرونا آنتی بادی در منزل فرمانیه در نظر گرفته شده است.

تست کرونا در منزل فرمانیه

 

انجام تست کرونا در منزل فرمانیه با هوم کا

تست کرونا در منزل فرمانیه را می توانید از هوم کا سفارش دهید به این دلایل که:

✔ هوم کا برای سلامتی مخاطبان خود ارزش ویژه ای قائل است.

✔ کیفیت خدمات ارائه شده در هوم کا بالاست.

✔ قیمت خدمات ارائه شده در هوم کا پایین است.

✔ ما در هوم کا تنها به ارزان بودن خدمات توجه نکرده ایم و کیفیت خدمات برای ما ارزش بالاتری دارد.

✔ تمام پروتکل های بهداشتی در هوم کا رعایت می شود.

✔ مراکز درمانی معتبری با هوم کار همکاری می کنند.

✔ متخصصان زبده و با تجربه در هوم کا به کار گرفته می شوند.

✔ و در نهایت هوم کا سعی دارد تا تجربه ای خوب را در به کار گیری تست کرونا در منزل فرمانیه برای شما رقم بزند.

برای ورود به صفحه ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل فرمانیه همین حالا بر روی عکس زیر کلیک کنید.

ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل

 

تست کرونا در منزل فرمانیه در یک نگاه

اگر با مطالعه این مقاله می خواهید از خدمت انجام تست کرونا در منزل فرمانیه استفاده کنید، می توانید از طریق دکمه ی ثبت رایگان درخواست، سفارش خود را ثبت کنید و بقیه کار را به متخصصان ما در هوم کا واگزار کنید. همچنین، اگر خواندن این مطلب برایتان مفید بود پیشنهاد می کنیم که مطلب مشابه با عنوان " تست کرونا در منزل" را نیز که به شکل جامع به این موضوع پرداخته است را مطالعه کنید. تیم هوم‌کا علاوه بر خدمات تست کرونا در منزل، خدمات پرستار در منزل، پزشک در منزل، فیزیوتراپی در منزل  را نیز در استان‌های تهران و البرز ارائه می‌دهد.

سایر مناطق:

تست کرونا در منزل تهرانپارس

تست کرونا در منزل سعادت‌آباد

تست کرونا در منزل ورامین

دسترسی سریع
سوالات متداول
آیا آزمایش یا تست کرونا که خودم در خانه انجام بدهم وجود دارد؟ ‏
خیر، در حال حاضر سازمان غذا و دارو FDA هیچ آزمایشی را که خود فرد در منزل قادر به انجام آن باشد مجاز اعلام نکرده است. تست کرونا هوم‌کا به صورت تخصصی و معتبر آماده ارایه خدمات در این مورد است.
کدام یک از تست های کرونا مناسب من است؟
در حال حاضر دو نوع تست وجود دارد، تست آنتی بادی یا آزمایش خون و تستPCR با تست آنتی بادی و آزمایش خون می‌توان دریافت که آیا در گذشته به بیماری ویروس کرونا مبتلا شده‌اید یا خیر. اما به دلیل اینکه ممکن است در اثر سرماخوردگی و سایر انواع کرونا هم نتیجه‌ی این تست مثبت شود، بهتر است برای اطمینان با تست PCR همزمان انجام شود. تست پی سی آر مشخص می‌کند که آیا فرد هم اکنون به بیماری کرونا مبتلا است یا خیر.
اولین علائم بیماری ویروس کرونا چیست؟
این ویروس می تواند طیف وسیعی از علائم را ایجاد کند، از بیماری خفیف گرفته تا ذات الریه. علائم این بیماری تب، سرفه، گلودرد و سردرد است، همچنین موارد دیگری که قبلا به آنها اشاره شد. در موارد شدید ممکن است در تنفس مشکل ایجاد کند و منجر به مرگ شود. یک راه حل برای جلوگیری از پیشرفت این بیماری تست کرونا و تشخیص زودهنگام درگیری ریه است.
آیا احتمال ابتلا به ویروس کرونا از طریق افراد فاقد علائم این بیماری وجود دارد؟
احتمال ابتلا به کرونا ویروس از طریق تماس با فردی که هیچ علائمی ندارد، بسیار کم است. البته، بسیاری از مبتلایان به ویروس کرونا به ویژه در مراحل ابتدایی بیماری، علائم خفیف دارند.بنابراین ممکن است شما بیماری را از فردی بگیرید که به عنوان مثال فقط سرفه ‌های خفیفی دارد و احساس بیماری نمی‌کند.
آیا هوم کا مجوزهای لازم را برای انجام آزمایش کرونا در منزل در اختیار دارد؟
بله. نام شرکت ما سفیران سلامت سپینود است و با برند هوم‌کا در حال فعالیت هستیم. مجوز مورد نیاز برای انجام چنین فعالیتی «مجوز ارائه خدمات و مراقبت‌های بالینی در منزل» است که مجموعه‌‌ی هوم‌کا آن را کسب کرده است. همانطور که می‌دانید هوم‌کا به عنوان یک واسطه بین شما و آزمایشگاه‌های معتبر عمل می‌کند. به این صورت که برای انجام تست کرونا در محل از مخاطب درخواست‌ها را دریافت می‌کند و هماهنگی‌های لازم را با آزمایشگاه‌ها انجام می‌دهد. در زمینه‌ی آزمایش کرونا در منزل، هوم‌کا با آزمایشگاه‌هایی همکاری می‌کند که دارای تاییدیه‌ی وزارت بهداشت باشند و مجوزهای لازم برای انجام تست کرونا را داشته باشند. از جمله آزمایشگاه‌هایی که هوم‌کا با آن‌ها همکاری می‌کند می‌توان به آزمایشگاه آرامش، مندل و رویان اشاره نمود.