تست کرونا در منزل شاهین ویلا
خانه
مقالات
تست کرونا در منزل شاهین ویلا

تست کرونا در منزل شاهین ویلا

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1401/09/14
ثبت رایگان درخواست

خدمت خود را انتخاب کنید

همه قیمت‌ها در هومکا شفاف و مشخص هستند.
بدون قرارگیری در محیط‌های پرریسک تست کرونا دهید!
اگر احساس کردید که یکی از علائم کرونا را دارید، انجام تست کرونا در منزل شاهین ویلا را به شما توصیه می‌کنیم. با استفاده از این خدمت نه تنها لازم نیست نگران خارج شدن از منزل و حضور در مراکز پرریسک باشید، بلکه دقت در انجام این آزمایش خیالتان را نسبت به ابتلا یا عدم ابتلا به این ویروس منحوس راحت می کند.

در آخرین ماه های قرن با پدیده ای شوم با نام ویروس کرونا هستیم. موجود میکروسکوپی که این روزها و البته مدتی است که بلای جان بسیاری از آدم‌ها در سرتاسر دنیا شده است. روزی نیست که به اخبار رسیده از گوشه گوشه نقاط جهان گوش ندهیم و اخبار غمگین ابتلایش مار زیادی از افراد به این بیماری و بعضا مرگ و میر ناشی از آن را نشنویم.

گفته می شود که این ویروس از طریق شخص آلوده به شخص دیگر انتقال می یابد. ویروسی که هرگز شاید فکرش را هم نمی کردیم که روزی در کشور خودمان این گونه جولان دید. با توجه به این که سرعت انتقال ویروس زیاد است و ممکن است از طریق تماس دستان آلوده به ویروس به صورت، چشمان، گوش و یا دهان و بینی فرد او را گرفتار کند، یکی از بهترین راه کارها برای جلوگیری از ابتلا شستن مرتب و صحیح دست ها است. سازمان بهداشت جهانی (WHO) در این مورد می‌گوید:

دستان خود را به طور منظم  با ضدعفونی کننده پایه الکل تمیز کنید و یا آنها را با آب و صابون بشویید. این کارها ویروس‌هایی را که ممکن است روی دست شما باشد از بین می برد. از دست زدن به چشم، بینی و دهان خودداری کنید. از آنجایی که دست‌ها بسیاری از سطوح را لمس می‌کنند، می‌توانند ویروس‌ها را به راحتی انتقال دهند. در صورت آلودگی دست ها می توانند ویروس را به چشم، بینی یا دهان منتقل کنند و ویروس می تواند از آن‌جا وارد بدن شما شود و شما را آلوده کند.
هنگام سرفه یا عطسه دهان و بینی خود را با آرنج خود یا دستمال بپوشانید. سپس دستمال کاغذی استفاده شده را بلافاصله درون سطل آشغال بیندازید و دستان خود را بشویید. با رعایت بهداشت تنفسی(زدن ماسک)، از افراد اطراف خود در برابر ویروس‌ها که باعث سرماخوردگی، آنفولانزا و کووید-۱۹ می‌شوند، محافظت کنید.
سطوح مختلف به خصوص سطوحی که به طور مرتب لمس می‌کنید، مانند دستگیره های درب، شیرآلات و صفحه موبایل را مرتباً تمیز و ضد عفونی کنید.

اما افرادی هم بیشتر از سایرین در معرض خطر ابتلا به بیماری کرونا قرار دارند. افراد دارای بیماری های زمینه ای مانند فشار خون بالا، افرادی که دچار بیماری دیابت هستند و یا سالمندان بیشتر از سایرین در ریسک ابتلا و عوارض شدید در صورت مبتلا شدن به این بیماری هستند.

با وجود اینکه بروز این بیماری در افراد سبب ایجاد علائم بالینی می‌شود، اما این علائم، ارزش تشخیصی نداشته و تنها راه اطلاع از ابتلا یا عدم ابتلای فرد ارای علائم، انجام آزمایش کرونا است و با توجه به پرریسک بودن شرایط حضور در آزمایشگاه، تست کرونا در منزل راهی مناسب برای ممانعت از حضور در فضای پر رفت و آمد آزمایشگاه می‌باشد. 

یکی از اولین کارهایی که می توان در صورت مشاهده علائم اصلی این بیماری که گفته می شود شامل تب، سرفه، و تنگی نفس باشد، انجام داد استفاده برای انجام تست کرونا در منزل شاهین ویلا است. انجام این آزمایش در صورت لزوم هم ضرورت دارد و هم با توجه به خدمت پیشنهاد شده دارای مزیت هایی هم است که در ادامه به تفصیل به آنها اشاره خواهیم کرد. برای ورود به صفحه درخواست تست کرونا بر روی عکس زیر کلیک کنید.

ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل

 

ضرورت تست کرونا در منزل شاهین ویلا 

شاید با خود فکر کنید که می توان برای انجام آزمایش به آزمایشگاه ها و مراکز درمانی مراجعه کرد. همانند سابق نمونه گیری را انجام داد و بعد نتیجه را دریافت کرد. اما در این روزها که توصیه به خود قرنطینگی حتی برای افراد سالم هم وجود دارد شرایط کمی متفاوت از روال معمول در گذشته است.

با توجه به این که سرعت انتقال ویروس زیاد است و حضور در مراکز پر جمعیت و پر ازدحام ریسک ابتلا به ویروس کرونا را بالا می برد، حدالامکان توصیه می شود تا برای انجام کارهای خود به بیرون از خانه مراجعه نکنیم. چرا که در صورت تماس با فردی آلوده به این ویروس که حتی ممکن است بدون علامت نیز باشد، خود به آن مبتلا شده و ناقل این بیماری به دیگران شویم.

اگر احساس کردید که یکی از علائم بیماری کرونا در خود و خانواده تان مشاهده می شود، انجام تست کرونا در منزل شاهین ویلا را به شما توصیه می کنیم. با استفاده از این خدمت نه تنها لازم نیست نگران خارج شدن از منزل و حضور در مراکز پر ریسک مانند حمل و نقل عمومی و درمانگاه ها باشید، بلکه دقت در انجام این آزمایش خیالتان را از هر حیث نسبت به ابتلا و یا عدم ابتلا به این ویروس منحوس راحت می کند.

با انجام این کار شما گامی مهم در جهت حفظ سلامت افراد نزدیک به خود برداشته اید. چرا که زودتر از وجود یا عدم وجود ویروس در بدن خود آگاه شده و اقدامات درمانی و محافظتی لازم را در اسرع وقت انجام می دهید تا از انتشار آن به سایر افراد به موقع جلوگیری کنید.

تست کرونا در منزل شاهین ویلا

 

مزایای تست کرونا در منزل شاهین ویلا 

پرسشی که ممکن است مطرح شود این است که استفاده از خدمت تست کرونا در منزل شاهین ویلا چه مزایا و فوایدی دارد؟ آیا لازم است که تست کرونا در منزل شاهین ویلا را سفارش دهیم؟ برای پاسخ به این پرسش فهرستی را آماده کرده ایم که بعد از نگاه انداختن به آن حتما جواب سوال خود را دریافت خواهید کرد.

✔ علاوه بر اینکه لازم نیست برای انجام تست کرونا در منزل شاهین ویلا از خانه خود خارج شوید، برخی از هزینه های انجام ازمایش مانند حمل و نقل با این روش صفر می شوند.

✔ دیگر لازم نیست نگران حضور در مناطق پر ریسک و پر جمعیت باشید.

✔ تست کرونا در منزل شاهین ویلا دقیق، سریع و راحت است.

✔ هومکا برای تست کرونا در منزل شاهین ویلا دارای تخفیف های مناسب است.

✔ افراد متخصص مراحل انجام تست کرونا در منزل شاهین ویلا را بر عهده دارند.

برای ثبت رایگان درخواست کرونا بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

call button submit

 

قیمت تست کرونا در منزل شاهین ویلا 

شاید برخی با توجه به گران بودن انجام آزمایش های درمانی، دغدغه انجام تست کرونا در منزل شاهین ویلا را داشته باشند. هومکا با در نظر گیری تمامی نگرانی های شما متقاضیان عزیز، در جهت رفع هر چه بهتر آنها اقدام به ارائه خدمات انجام تست کرونا در منزل شاهین ویلا با بسته های قیمتی مقرون صرفه نموده است. جهت آشنایی با نحوه انجام انواع تست کرونا از شما دعوت می‌کنیم تا از ویدئویی در رسانه اجتماعی یوتیوب بازدید نمایید.

تست کرونا در منزل شاهین ویلا

 

دقت تست کرونا در منزل شاهین ویلا 

دقت انجام تست کرونا در منزل شاهین ویلا به عوامل مختلفی بستگی دارد. از زمان پیدایش ویروس کرونا تا به امروز مرتبا دانشمندان و پژوهشگرا حوزه سلامت در داخل و خارج از کشور به دنبال یافتن روش هایی دقیق تر و سریعتر و راحت تر هستند. اما باید توجه داشت که انجام هر ازمایشی با خطایی همراه خواهد بود که در صورت رعایت برخی نکات میزان این خطا کاهش یافته و نتیجه آزمایش کرونا در منزل شاهین ویلا نیز دقیق خواهد بود. برخی از اقداماتی که بر روی دقت انجام آزمایش کرونا در منزل شاهین ویلا تأثیر گذار هستند عبارتند از:

✔ در چه زمانی نمونه گیری انجام می شود؟

✔ آیا همه نکات مربوط به نمونه گیری رعایت می شوند؟

✔ آیا نمونه به شکل صحیح به آزمایشگاه انتقال می یابد؟

✔ دقت وسایل مورد استفاده در تعیین و بررسی نتیجه آزمایش کرونا در منزل شاهین ویلا چقدر است؟

✔ آیا کیت های آزمایشگاهی سالم هستند؟

✔آیا فردی که برای نمونه گیری اعزام شده است این کار را به شکل دقیق انجام می دهد؟

برای ورود به صفحه ثبت درخواست بر روی عکس زیر کلیک کنید.

ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل

لازم به ذکر است که تست کرونا در منزل شاهین ویلا علاوه بر اینکه تفاوتی با تست در آزمایشگاه ندارد، نه تنها دقت لازم را در صورت رعایت نکات گفته شده در بالا خواهد داشت، بلکه از بسیاری از دغدغه های متقاضی نیز می کاهد. حضور در مکان های شلوغ، صرف زمان برای رفتن به آزمایشگاه و هزینه حمل و نقل، انتظار در آزمایشگاه در کنار پذیرفتن ریسک حضور در مکان های شلوغ تنها بخشی از نگرانی هایی است که با انجام تست کرونا در منزل شاهین ویلا برطرف خواهند شد. 

 

تست کرونا در منزل شاهین ویلا با هومکا

اما چرا هومکا؟ مجموعه هومکا مفتخر است که با برخورداری از کادری متخصص و وسایل آزمایشگاهی به روز و پیشرفته، در کنار خدمات با کیفیت و مقرون به صرفه توانسته است تا در جهت کاهش دغدغه های شما عزیزان گامی مهم را بردارد. استفاده از خدمات هومکا مزیت هایی دارد که سعی شده است تا در ادامه آنها را برای شما بیان کنیم:

✔ کیفیت بالا در انجام تست کرونا در منزل شاهین ویلا 

✔ هزینه خدمات هومکا مقرون به صرفه است.

✔ مجموعه هومکا کیفیت خدمات را قربانی ارزان بودن آن نکرده است.

✔ تمامی اصول بهداشتی و دستورالعمل های مربوطه از سوی نهادهای بهداشتی کاملا رعایت می شوند.

✔ هومکا به حضور افراد متخصص برای انجام خدمات متعهد است.

✔ مراکز درمانی معتبر در حال همکاری با ما هستند.

✔ سلامتی سفارش دهندگان بسیار بسیار مهم است.

✔ و در نهایت با به کار گیری تست کرونا در منزل شاهین ویلا تجربه ای خوب را برایتان خلق خواهد کرد.

تست کرونا در منزل شاهین ویلا

 

تست کرونا در منزل شاهین ویلا در یک نگاه

در صورت تمایل به استفاده از خدمت انجام تست کرونا در منزل شاهین ویلا می توانید از طریق دکمه ی ثبت رایگان درخواست، سفارش خود را ثبت کنید و متخصصان مجموعه هومکا در ادامه شما را یاری خواهند کرد. با دکمه ثبت رایگان درخواست یا از طریق درخواست با شماره ۰۲۱۶۷۳۷۱ می توانید سفارش خود را ثبت نمایید.

دسترسی سریع

درخواست خدمت

کافیست فرم را پر کنید و دکمه "ثبت نهایی درخواست" را بزنید. همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.
جزئیات درخواست
شهر*
شهر موردنظرت رو انتخاب کن
نوع خدمت*
خدمت موردنظرت رو انتخاب کن
اطلاعات درخواست
فایل ضمیمه
محاسبه هزینه
هزینه خدمت
۰ تومان
هزینه خدمات در محل
- تومان
هزینه مشاوره و تجویز نسخه
تومان
هزینه تفسیر آزمایش
تومان
تخفیف
۰ ۰ تومان
مجموع هزینه‌ها
۰ تومان

ورود

سوالات متداول

برای تشخیص کرونا از کدام آزمایش استفاده کنم؟
در حال حاضر بهترین و دقیق‌ترین روش برای تشخیص ویروس کرونا، استفاده از آزمایش PCR است. تاکید تمامی متخصصان و آزمایشگاه‌های معتبر این است که اگر در حال حاضر دارای علائم هستید، حتما از تست پی سی آر استفاده کنید و به سراغ آزمایش آنتی بادی یا همان سرولوژی نروید.
آیا پرستارها در فرایند آزمایش کرونا در خانه نکات بهداشتی را رعایت می‌کنند؟
در این زمینه جای نگرانی نیست. تمام پرستار‌ها آموزش‌دیده و با تجربه هستند و در هنگام مراجعه به منزل شما، تمامی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت خواهند کرد و کمترین تماس را با وسایل خانه شما خواهند داشت.
چه زمانی می توانیم پس از ابتلا به بیماری کرونا و یا در صورت مشکوک بودن به این بیماری در کنار سایر افراد باشیم؟
۱۰ روز پس از ظاهر شدن اولین علائم و ۲۴ ساعت بدون تب بودن در حالی که از هیچ داروی تب بر استفاده نکرده باشید. همچنین سایر علائم بیماری کرونا نیز در حال بهبود باشند. توجه داشته باشید که فقدان حس بویایی و یا چشایی ممکن است تا هفته ها یا ماه ها بعد از بهبودی باقی بماند. در این صورت نیازی به ادامه قرنطینه نیست.
چه نوع ماسکی برای جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا خوب است؟
در پاسخ به این پرسش که چه نوع ماسکی را باید بخریم، باید گفت که ماسکی مناسب است که حداقل دو لایه داشته باشد. باید بدون فضای خالی زیادی تمامی دهان و بینی شما را بپوشاند. ماسک باید دارای بند برای قرار گرفتن در پشت گوش ها و یا امکان گره زدن بندها در پشت سر باشد. افرادی که دارای عینک هستند به دنبال ماسکی باشند که در لبه های بالایی امکان تا خوردن وجود داشته باشد تا با تا زدن این قسمت‌های ماسک و تنظیم کردن آن بر روی بینی، از بخار کردن شیشه‌های عینک در هنگام استفاده از ماسک جلوگیری شود.
آیا افرادی که سیگار مصرف می‌کنند، بیشتر در معرض خطر ویروس کرونا هستند؟
استعمال هر نوع از تنباکو منجر به کاهش ظرفیت شش‌های انسان می‌شود. ویروس کرونا نیز از جمله ویروس‌هایی است که به شش‌ها حمله ور می‌شود به همین علت افرادی که از سیگار استفاده می‌کنند، ممکن است به چالش‌های بیشتری در مبارزه با این ویروس بر بخورند. تحقیقات نشان داده است افرادی که از سیگار استفاده می‌کنند، در معرض خطر بیشتری قرار دارند.

پرسش و پاسخ با پزشک

Loading...
Loading...
دوست دارید درباره فاکتور CBC بیشتر بدانید؟
برای دریافت فایل راهنما، کافیست اطلاعات زیر را وارد نمایید.
request
دانلود فایل