پزشک در منزل
پزشک در منزل
خانه
خدمات
پزشک در منزل

پزشک در منزل

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1400/06/29
مدت زمان تقریبی مطالعه: دقیقه
ثبت رایگان درخواست

خدمت خود را انتخاب کنید

همه قیمت‌ها در هوم‌کا شفاف و مشخص هستند.

فرآیند ثبت درخواست

registeration-step-1 circle
1
فرم رو کامل می‌کنی و روی ثبت درخواست کلیک می‌کنی.
registeration-step-2 circle
2
کارشناسان ما باهات تماس میگیرن و درخواست رو نهایی میکنن.
registeration-step-3 circle
3
هزینه خدمات از شما دریافت می‌شود.
registeration-step-3 circle
4
پزشک در محل حاضر شده و خدمت مورد نظر را انجام می‌دهد.
1
registeration-step-1 circle
فرم رو کامل می‌کنی و روی ثبت درخواست کلیک می‌کنی.
2
registeration-step-2 circle
کارشناسان ما باهات تماس میگیرن و درخواست رو نهایی میکنن
3
registeration-step-3 circle
هزینه خدمات از شما دریافت می‌شود.
4
registeration-step-3 circle
پزشک در محل حاضر شده و خدمت مورد نظر را انجام می‌دهد.
اول سلامتی، دوم هم سلامتی!
احتمالا برایتان پیش آمده که دچار درد یا آسیبی شده‌ باشید و دغدغه‌ی مراجعه به پزشک و تحمل شلوغی مسیر و مطب، بر نگرانی‌هایتان افزوده باشد. اگر چنین تجربه‌ای را از سر گذرانده‌اید این مقاله برای شماست. در این مقاله درباره‌ی مزایای حضور پزشک در منزل و خدمات هوم‌کا در این زمینه، با شما صحبت می‌کنیم.

 

خدمت

توضیحات

قیمت (تومان)

پزشک عمومی

ویزیت بیمار

۲۵۰.۰۰۰

ویزیت بیمار مبتلا به کرونا

۳۵۰.۰۰۰

 

 

 

پزشک متخصص

 

 

 

متخصص داخلی

۷۰۰.۰۰۰

متخصص مغز و اعصاب

۶۰۰.۰۰۰

متخصص دستگاه گوارش

۶۰۰.۰۰۰

متخصص گوش، حلق و بینی

۷۰۰.۰۰۰

متخصص ارتوپدی

۷۰۰.۰۰۰

متخصص قلب

۷۰۰.۰۰۰

حضور پزشک بر بالین بیمارانی که در‌دهای مختلفی را تجربه می‌کنند، اتفاق جدیدی نیست. در گذشته‌های دور هم بسیار پیش می‌آمد که وقتی فردی دچار یک بیماری یا درد می‌شود، طبیب یا حکیم شهر را صدا می‌کردند تا بر بالین بیمار بیاید و مشکلش را شناسایی کند. وجود و حضور پزشک در منزل مزیت‌های زیادی به همراه دارد و در بسیاری از مواقع ضروری است. در این مقاله قرار است درباره‌ی خدمت ویزیت پزشک در منزل و خدمات هوم کا در این زمینه صحبت کنیم.

پزشک در منزل

 

فرایند درخواست خدمت پزشک در منزل

در صورتی که به خدمت ویزیت پزشک در منزل نیاز دارید فقط کافیست مراحل زیر را طی کنید:

  •  استفاده از دکمه‌ی ثبت رایگان درخواست رایگان و  وارد کردن اطلاعات اولیه
  • تماس کارشناسان هوم کا با شما و نهایی کردن درخواست
  • حضور پزشک در همان زمان و مکانی که شما تعیین کرده‌اید و انجام معاینات بالینی

روش دوم تماس با شماره‌ی ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ است. با استفاده از تماس تلفنی هم می‌توانید از تعرفه‌ی خدمات مورد نظر خود آگاه شوید و هم می‌توانید به صورت رایگان از مشاوره و راهنمایی‌های کارشناسان ما بهره ببرید. 

تماس برای دریافت مشاوره رایگان

مزایای ویزیت دکتر در منزل

ویزیت دکتر در منزل مزایای زیادی دارد و صد البته در بسیاری از مواقع ضروری است. در ادامه چندتا از این مزیت‌ها را برای شما بازگو خواهیم کرد: 

✔ چه چیزی بهتر از اینکه در هنگام مریضی، در خانه بمانیم و پزشک برای ویزیت به منزل مراجعه کند. در شرایطی که بیماری را تجربه می‌کنیم، خانه می‌تواند به ما حس امنیت دهد و اضطراب و استرس شلوغی‌های خیابان و مطب پزشک را از ما دور کند. همین راحتی و احساس امنیت، می‌تواند به عنوان یک انرژی فعال‌سازی برای شروع مسیر بهبودی ما عمل کند. اصلا چنین مزیت مهمی را دست کم نگیرید. 

وقت طلاست! این را همه‌ی ما می‌دانیم. احتمالا برای همه‌ی شما پیش آمده است که در هنگام مراجعه به مطب پزشک، مشکلات مختلفی نظیر ترافیک، پیدا کردن جای پارک، شلوغی مطب، انتظار برای رسیدن نوبت و .. بر سر شما آوار شده و حالتان را بدتر از قبل کرده است. در کنار همه‌ی این‌ها، ویزیتی که می‌توانست در مدت زمان حدود سی دقیقه‌ای انجام شود، تمام بعد از ظهر شما را مشغول به خودش کرده است. بهترین راه‌حل در این مواقع استفاده از پزشک در منزل است. هم در وقت گرانبهایتان صرفه‌جویی می‌کنید و هم می‌توانید آرامش بیشتری را تجربه کنید. تنها کاری که باید بکنید یک تماس ساده یا ثبت رایگان درخواست است!

✔ بسیار پیش آمده که قصد داشتید کودکتان را به مطب پزشک ببرید اما بعد از مراجعه به مطب، کودکتان بی‌قراری کرده و از محیط ترسیده است. اگر دوست دارید استرس و اضطراب کمتری به کودکان در فرایند ویزیت پزشک وارد شود، گزینه‌ی بهتر استفاده از خدمت پزشک در منزل است. البته این نکته قابل ذکر است که تجربه‌ی اضطراب فقط مختص کودکان نیست و ممکن است برای هر شخصی در هر سنی پیش بیاید. اما چون این اتفاق در کودکان بیشتر رخ می‌دهد ما هم تاکید بیشتری بر روی کودکان انجام دادیم.

 ✔ همانطور که گفتیم در بسیاری از مواقع استفاده از خدمت پزشک در منزل یک ضرورت است. ممکن است سالمندی در خانه داشته باشید که توانایی مراجعه به مراکز درمانی را نداشته باشد یا دچار بیماری‌ای شده باشید که توانایی حرکت را از شما سلب کرده باشد. در این صورت بهترین راه، استفاده از خدمت پزشک در منزل است.

✔ بسیار پیش می‌آید که فرد پس از عمل جراحی، نیاز به مراقبت مداوم دارد. در این شرایط ویزیت پزشک در منزل می‌تواند کمک بزرگی برای فرد مورد نظر باشد و می‌تواند روند بهبودی را سرعت ببخشد. تصور کنید فردی که تازه جراحی کرده بخواهد چند وقت یک بار به مطب دکتر برود و بررسی‌های لازم را انجام دهد! کاری دشوار و اذیت کننده‌است! شما چنین نظری ندارید؟

پزشک در منزل

 

خدمت پزشک در منزل هوم کا چه مواردی را شامل می‌شود؟

تقریبا هر نوع درخواستی که در زمینه‌ی خدمت پزشک در منزل داشته باشید، می‌توانید با استفاده از وبسایت ما یا از طریق تماس با ما، آن را ثبت نمایید. از جمله خدمات پزشک در منزل هوم کا، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

ویزیت پزشک عمومی در منزل

حضور یک پزشک عمومی در منزل می‌تواند کمک‌های بسیاری به ما بکند. امکان دارد که ما دردی را تجربه کنیم اما به صورت دقیق ندانیم که برای این درد یا آسیب، باید به کدام متخصص مراجعه کنیم. پزشک عمومی با بررسی‌های بالینی می‌تواند به این سوال ما جواب دهد و به صورت دقیق، تخصصی که برای درمان و بهبود به آن نیاز داریم را به ما معرفی نماید. 
همچنین یکی از فعالیت‌های مهم پزشک عمومی بررسی آزمایشات دوره‌ای و چکاپ کامل در منزل ( که زیرمجموعه‌ی خدمت آزمایش در منزل هوم کا به شما می‌رود ) است. پزشک عمومی می‌تواند با مشاهده‌ی آزمایشات ما و متناسب با آن، داروهایی تجویز کند یا به ما مراجعه به یک متخصص را توصیه نماید. 
همچنین پزشک عمومی می‌تواند به صورت دوره‌ای بر بالین بیمار حضور داشته باشد و شرح‌حال‌های مورد نظر را از او و خانواده‌اش دریفات کند تا بتواند با استفاده از این داده‌ها، اقدامات لازم را انجام دهد ( پیشنهاد دارو، پیشنهاد چکاپ، معرفی به متخصص و .. )
اگر نیاز به پزشک عمومی در منزل دارید می‌توانید روی ما حساب کنید. کافیست روی دکمه‌ی ثبت رایگان درخواست کلیک کنید یا با ما تماس بگیرید. به همین سادگی 😊

تماس برای ثبت درخواست رایگان

 

ویزیت پزشک متخصص در منزل

ما در هوم کا، خدمت ویزیت پزشک متخصص در منزل را نیز برای شما فراهم کرده‌ایم تا در مواقع نیاز، از آن استفاده کنید. حضور پزشک متخصص در خانه و در بالین بیمار بسیار کمک کننده است. در حقیقت این پزشک متخصص یا فوق‌تخصص است که با بررسی دقیق وضعیت بیمار، می‌تواند یک برنامه‌ی درمانی اصولی را برای وی پیاده‌سازی کند. می‌توانید از طریق دکمه‌ی ثبت رایگان درخواست یا تماس با ما، درخواستتان را ثبت کنید.

پزشک در منزل

 

تعرفه ویزیت پزشک در منزل

تعرفه‌ی ویزیت پزشک در منزل بستگی به نوع درخواستی که از ما انجام می‌دهید و همچنین میزان تخصص پزشک مورد نظر دارد. به همین دلیل است که نمی‌توان یک قیمت ثابت را برای تعرفه‌ی ویزیت پزشک در منزل ارائه داد. اما می‌توانید با تماس از طریق شماره‌ی ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ درخواست خود را مطرح کنید و همکاران ما در هوم کا، متناسب با نیازتان، تعرفه‌ی دقیق را با شما در میان خواهند گذاشت. 

پزشک در منزل

 

خدمت پزشک در منزل چه مناطقی را پوشش می‌دهد؟

درحال حاضر، خدمت پزشک در منزل  هوم کا تهران و کرج را به صورت کامل و با ارائه‌ی تمامی خدمات موجود پوشش می‌دهد. که در ادامه درباره‌ی آن‌ها بیشتر خواهیم گفت. 

 

پزشک در منزل تهران

فرقی ندارد کجای تهران و در کدام منطقه از تهران ساکن باشید. اگر نیاز به خدمت پزشک در منزل دارید می‌توانید روی ما حساب کنید. لازم است به این نکته اشاره کنیم که حتی افرادی که در حومه‌ی تهران و در شهرک‌های مختلفی مانند پرند یا پردیس زندگی می‌کنند هم می‌توانند از این خدمات استفاده کنند. کافیست سفارشتان را از طریق سایت یا تماس ثبت کنید و در منزلتان منتظر بمانید. به همین سادگی!

 

پزشک در منزل کرج

مقصد بعدی ما در این سفر، کرج و استان البرز است. اگر نیاز به خدمت پزشک در منزل دارید از هر نقطه‌ای در کرج می‌توانید درخواستتان را ثبت کنید و از خدمات پزشک در منزل کرج استفاده نمایید و دیگر نیاز نیست ترافیک و شلوغی‌های شهر را برای مراجعه به مراکز درمانی، تحمل کنید.

اما این تازه ابتدای راه ماست. امیدواریم بتوانیم با کمک شما هرچه سریعتر به شهرها و استان‌های بیشتری سفر کنیم و خدمت آزمایش در محل را در نقاط زیادی گسترش دهیم.

 

داستان ما به سلامتی شما گره خورده است

تقریبا همه‌ی ما از اهمیت سلامتی آگاهیم و نیاز به بیان دوباره‌ی آن نیست. اما می‌خواهیم اینجا درباره‌ی هدفمان حرف بزنیم. تمام تلاش ما در هوم کا این است که بتوانیم همراهی در مسیر سلامتی و تندرستی شما باشیم. تلاشمان این است که خاطرات زیبایی را در خانه‌هایتان خلق کنیم. خاطراتی که درباره‌ی بهبودی، سلامتی، شادی و دور هم جمع شدن دوباره است. 
ما در هوم کا تلاش می‌کنیم تا موانع موجود در مسیر سلامتی را به کمک شما برداریم و در کنار هم زندگی سالم‌تری را تجربه کنیم. به همین دلیل است که خدمت‌هایی چون پزشک در منزل را برایتان فراهم کرده‌ایم. 
داستان هوم کا به سلامتی شما گره خورده است. تلاشمان را می‌کنیم تا نویسنده‌ی خوبی برای این داستان باشیم. 

تماس برای ثبت خدمات رایگان

دسترسی سریع

درخواست خدمت

کافیست فرم مقابل را پر کنید و ثبت درخواست را بزنید. همکاران ما به زودی پس از ثبت درخواست با شما تماس خواهند گرفت.
جزئیات درخواست
خدمت موردنظرت رو انتخاب کن*
تعداد مورد نظر
محاسبه هزینه
هزینه خدمت
۰ تومان
تخفیف
۰ ۰ تومان
مجموع هزینه‌ها
۰ تومان
کد تخفیف
بررسی کد
اطلاعات تماس
فایل ضمیمه

سوالات متداول

آیا هوم کا مجوز‌های لازم را برای ویزیت پزشک در منزل در اختیار دارد؟
بله. نام شرکت ما سفیران سلامت سپینود است و با برند هوم کا در حال فعالیت هستیم. مجوز مورد نیاز برای انجام چنین فعالیتی «مجوز ارائه خدمات و مراقبت‌های بالینی در منزل» است که مجموعه‌‌ی هوم کا آن را کسب کرده است.
آیا پزشکان در منزل می‌توانند نسخه تجویز کنند؟
پزشکان خانگی در صورت نیاز می‌توانند برای بیماران دارو تجویز کنند. سپس بیمار می‌تواند به داروخانه محلی مراجعه و دارو دریافت کند.
برای مراقبت‌های اولیه چه نوع پزشکی را باید ببینم؟
چندین نوع پزشک مختلف وجود دارد که به عنوان پزشک مراقبت‌های اولیه مشخص می‌شود، به طور معمول انواع پزشکان عبارتند از: پزشک خانواده، پزشک داخلی یا پزشک عمومی. همچنین پزشکانی به نام متخصصان اطفال وجود دارند که به کودکان توجه دارند، که برای کودکان مراقبت‌های اولیه را ارائه می‌دهند.
از خدمات پزشک در منزل چه انتظاری باید داشته باشم؟
هدف اصلی، تشخیص اولیه و در صورت نیاز، تجویز آزمایش خون، ادرار یا آزمایشات دیگر است. کل خدمات برای ارائه مراقبت های بهداشتی اولیه، مراقبت‌های پس از بستری در بیمارستان و مدیریت بیماری‌های مزمن طراحی شده است.
آیا امکان حضور پزشک متخصص در منزل وجود دارد؟
مجموعه‌ی هوم‌کا به منظور تکمیل و افزایش تخصص کادر درمانی خود، پزشکان متخصص در زمینه های مختلف را در اختیار دارد و این پزشکان در صورت نیاز در منزل یا محل حضور فرد متقاضی حاضر خواهند شد.
ویزیت پزشک در منزل شامل چه مراحلی می‌شود؟
پزشک در منزل شما حاضر می‌شود و بر اساس علائم بالینی که شما به او توضیح می‌دهید، معاینات لازم را انجام می‌دهد. در ادامه نیز داروها و آزمایشات احتمالی مورد نیاز را برای شما تجویز خواهد نمود.
آیا ویزیت پزشک در منزل تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرد؟
پس از ویزیت بیمار توسط پزشک، مجموعه هوم‌کا رسید و فاکتور خدمت مورد استفاده‌ی شما را در اختیارتان قرار می‌دهد. شما با این رسید می‌توانید برای دریافت مبلغ از بیمه تکمیلی اقدام نمایید.
آیا پزشکان مجموعه هوم‌کا که در منزل حاضر می‌شوند، توانایی و تخصص لازم برای تشخیص بیماری و ارائه درمان را دارند؟
بله. پزشکان مجموعه هوم‌کا در دانشگاه‌های دولتی معتبر تحصیل کرده‌اند و تخصص لازم را دارند. این پزشکان برای به عضویت درآمدن در کادر درمانی هوم‌کا، مصاحبه‌های تخصصی را پشت سر گذاشته‌اند.
برخی این تصور را دارند که حضور در درمانگاه و انجام معاینه توسط پزشکان حاضر در اماکن درمانی دقیق‌تر است. آیا این تصور صحت دارد؟
این موضوع یک تصور اشتباه است. معاینه پزشک علاوه بر اینکه دقت پایین‌تری ندارد، بلکه با توجه به آرامش و حضور در منزل، می‌تواند از دقت بالاتری نیز برخوردار باشد.

پرسش و پاسخ

Loading...
Loading...

مقالات مرتبط

درباره‌ی این حوزه بیشتر بخوانید.