پزشک در منزل
پزشک در منزل
خانه
خدمات
پزشک در منزل

پزشک در منزل

ثبت رایگان درخواست

خدمت خود را انتخاب کنید

همه قیمت‌ها در هومکا شفاف و مشخص هستند.

فرآیند ثبت درخواست

registeration-step-1 circle-icon
1
ابتدا درخواست خود را از طریق فرم یا تماس تلفنی ثبت می‌کنید.
registeration-step-2 circle-icon
2
کارشناسان هومکا با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی، درخواست شما نهایی می‌شود.
registeration-step-3 circle-icon
3
هزینه خدمات از شما دریافت می‌شود.
registeration-step-4 circle-icon
4
پزشک در محل حاضر شده و خدمت مورد نظر را انجام می‌دهد.
1
registeration-step-1 circle-icon
فرم رو کامل می‌کنی و روی ثبت درخواست کلیک می‌کنی.
2
registeration-step-2 circle-icon
کارشناسان ما باهات تماس میگیرن و درخواست رو نهایی میکنن
3
registeration-step-3 circle-icon
هزینه خدمات از شما دریافت می‌شود.
4
registeration-step-4 circle-icon
پزشک در محل حاضر شده و خدمت مورد نظر را انجام می‌دهد.
اول سلامتی، دوم هم سلامتی!
احتمالا برایتان پیش آمده که دچار درد یا آسیبی شده‌ باشید و دغدغه‌ی مراجعه به پزشک و تحمل شلوغی مسیر و مطب، بر نگرانی‌هایتان افزوده باشد. اگر چنین تجربه‌ایی را از سر گذرانده‌اید این مقاله برای شماست. در این مقاله درباره‌ی مزایای حضور پزشک در منزل و خدمات هومکا در این زمینه، با شما صحبت می‌کنیم.

حضور پزشک بر بالین بیمارانی که در‌دهای مختلفی را تجربه می‌کنند، اتفاق جدیدی نیست. در گذشته‌های دور هم بسیار پیش می‌آمد که وقتی فردی دچار یک بیماری یا درد می‌شود، طبیب یا حکیم شهر را صدا می‌کردند تا بر بالین بیمار بیاید و مشکلش را شناسایی کند. وجود و حضور پزشک در منزل مزیت‌های زیادی به همراه دارد و در بسیاری از مواقع ضروری است. در این مقاله قرار است درباره‌ی خدمت ویزیت پزشک در منزل و خدمات هومکا در این زمینه صحبت کنیم.

پزشک در منزل

 

خدمت پزشک در منزل هومکا شامل چه مواردی می‌شود؟

تقریبا هر نوع درخواستی که در زمینه‌ی خدمت پزشک در منزل داشته باشید، می‌توانید با استفاده از وبسایت ما یا از طریق تماس با ما، آن را ثبت نمایید. از جمله خدمات پزشک در منزل هومکا، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

ویزیت پزشک عمومی در منزل 

حضور یک پزشک عمومی در منزل می‌تواند کمک‌های بسیاری به ما بکند. امکان دارد که ما دردی را تجربه کنیم اما به صورت دقیق ندانیم که برای این درد یا آسیب، باید به کدام متخصص مراجعه کنیم. پزشک عمومی با بررسی‌های بالینی می‌تواند به این سوال ما جواب دهد و به صورت دقیق، تخصصی که برای درمان و بهبود به آن نیاز داریم را به ما معرفی نماید. 
همچنین یکی از فعالیت‌های مهم پزشک عمومی بررسی آزمایشات دوره‌ای و چکاپ کامل در منزل ( که زیرمجموعه‌ی خدمت آزمایش در منزل هومکا به شما می‌رود ) است. پزشک عمومی می‌تواند با مشاهده‌ی آزمایشات ما و متناسب با آن، داروهایی تجویز کند یا به ما مراجعه به یک متخصص را توصیه نماید. 
همچنین پزشک عمومی می‌تواند به صورت دوره‌ای بر بالین بیمار حضور داشته باشد و شرح‌حال‌های مورد نظر را از او و خانواده‌اش دریفات کند تا بتواند با استفاده از این داده‌ها، اقدامات لازم را انجام دهد ( پیشنهاد دارو، پیشنهاد چکاپ، معرفی به متخصص و .. )

وظایف پزشک عمومی در منزل در یک نگاه: 

 • بررسی سلامتی عمومی بیمار 
 • بررسی نتایج آزمایش 
 • بررسی روند درمان 
 • بررسی دوز و نوع داروها 
 • ارائه مشاوره پزشک 
 • ارجاع بیمار به پزشک متخصص

اگر نیاز به پزشک عمومی در منزل دارید می‌توانید روی ما حساب کنید. کافیست روی دکمه‌ی ثبت رایگان درخواست کلیک کنید یا با ما تماس بگیرید. 

 

تماس برای ثبت درخواست رایگان

 

ویزیت پزشک در منزل بیمار کرونا 

«اگر به کرونا مبتلا شدم؛ به چه پزشکی مراجعه کنم؟» این سوالی که بسیاری از ما در مواجهه با ویروس کرونا می‌پرسیم. پزشک عمومی می‌تواند در تشخیص و درمان کرونا به شما کمک کند. اگر احساس می‌کنید با علائم کرونا مواجه شده‌اید و نیاز به پزشک دارید، بهتر است در خانه بمانید تا پزشک هومکا شما را ویزیت کند. در صورتیکه نیاز به آزمایش کرونا داشته باشید، می‌توانید از خدمت تست کرونا در منزل نیز استفاده کنید. برای تشخیص کووید ۱۹ ، لازم است تست pcr انجام شود. برای این آزمایش لازم نیست ناشتا باشید و نمونه از ترشحات حلق یا بینی گرفته خواهد شد. 

چند نکته: 

 • پزشک در منزل خدماتی مانند وصل سرم و تزریقات را انجام نخواهد داد. 
 • افرادی که به عنوان متخصص با هومکا همکاری دارند، افراد کارآزموده و باتجربه هستند. آنها برای پیوستن به مجموعه هومکا شرایط سخت گزینشی را طی کرده‌اند. 
 • خدمات درمانی هومکا در کوتاه‌ترین زمان به کاربران ارائه خواهد شد. 
 • کیفیت خدمات هومکا در تمامی مناطق تحت پوشش، یکسان و باکیفیت است. 
 • هومکا از لحظه ثبت سفارش تا ارائه کامل خدمت از کاربران خود حمایت می‌کند. 

پزشک در منزل

 

ویزیت پزشک متخصص در منزل

ما در هومکا، خدمت ویزیت پزشک متخصص در منزل را نیز برای شما فراهم کرده‌ایم تا در مواقع نیاز، از آن استفاده کنید. حضور پزشک متخصص در خانه و در بالین بیمار بسیار کمک کننده است. در حقیقت این پزشک متخصص یا فوق‌تخصص است که با بررسی دقیق وضعیت بیمار، می‌تواند یک برنامه‌ی درمانی اصولی را برای وی پیاده‌سازی کند. معمولا پزشک پس از بررسی بالینی، برای تایید تشخیص ممکن است آزمایش تجویز کند. در این صورت می‌توانید از خدمات آزمایش در منزل هومکا نیز بهره ببرید. 

 

آیا ویزیت پزشک در منزل هومکا شامل بیمه می‌شود؟ 

برای اینکه بتوانید از بیمه برای پرداخت هزینه پزشک در منزل استفاده کنید، قبضی برای شما صادر خواهد شد. با ارائه قبض به شرکت بیمه‌ایی می‌توانید بخشی از هزینه پزشک در منزل را دریافت کنید. البته برای این موضوع لازم است با شرکت بیمه ایی مورد نظر تماس داشته باشید. همه شرکت‌های بیمه‌ایی چنین پوششی را برای بیمه‌گذاران در نظر نمی‌گیرند یا براساس شرایطی خاص هزینه ویزیت را پرداخت خواهند کرد. پس از ویزیت بیمار توسط پزشک، مجموعه هومکا رسید و فاکتور خدمت مورد استفاده‌ی شما را در اختیارتان قرار می‌دهد. شما با این رسید می‌توانید برای دریافت مبلغ از بیمه تکمیلی اقدام نمایید.

 

فرایند درخواست خدمت پزشک در منزل

در صورتی که به خدمت ویزیت پزشک در منزل نیاز دارید فقط کافیست مراحل زیر را طی کنید:

 •  استفاده از دکمه‌ی ثبت رایگان درخواست رایگان و  وارد کردن اطلاعات اولیه
 • تماس کارشناسان هومکا با شما و نهایی کردن درخواست
 • حضور پزشک در همان زمان و مکانی که شما تعیین کرده‌اید و انجام معاینات بالینی

روش دوم تماس با شماره‌ی ۰۲۱۶۷۳۷۱ است. با استفاده از تماس تلفنی هم می‌توانید از تعرفه‌ی خدمات مورد نظر خود آگاه شوید و هم می‌توانید به صورت رایگان از مشاوره و راهنمایی‌های کارشناسان ما بهره ببرید. 

تماس برای دریافت مشاوره رایگان

 

خدمت پزشک در منزل چه مناطقی را پوشش می‌دهد؟

درحال حاضر، خدمت پزشک در منزل هومکا تهران، کرج و مشهد را به صورت کامل و با ارائه‌ی تمامی خدمات موجود پوشش می‌دهد. که در ادامه درباره‌ی آن‌ها بیشتر خواهیم گفت. 

 

پزشک در منزل تهران

فرقی ندارد کجای تهران و در کدام منطقه از تهران ساکن باشید. اگر نیاز به خدمت پزشک در منزل دارید می‌توانید روی ما حساب کنید. لازم است به این نکته اشاره کنیم که حتی افرادی که در حومه‌ی تهران و در شهرک‌های مختلفی مانند پرند یا پردیس زندگی می‌کنند هم می‌توانند از این خدمات استفاده کنند. کافیست سفارشتان را از طریق سایت یا تماس ثبت کنید و در منزلتان منتظر بمانید. به همین سادگی!

 

پزشک در منزل کرج

مقصد بعدی ما در این سفر، کرج و استان البرز است. اگر نیاز به خدمت پزشک در منزل دارید از هر نقطه‌ای در کرج می‌توانید درخواستتان را ثبت کنید و از خدمات پزشک در منزل کرج استفاده نمایید و دیگر نیاز نیست ترافیک و شلوغی‌های شهر را برای مراجعه به مراکز درمانی، تحمل کنید.

اما این تازه ابتدای راه ماست. امیدواریم بتوانیم با کمک شما هرچه سریعتر به شهرها و استان‌های بیشتری سفر کنیم و خدمت آزمایش در محل را در نقاط زیادی گسترش دهیم.

پزشک در منزل

 

مزایای ویزیت دکتر در منزل

ویزیت دکتر در منزل مزایای زیادی دارد و صد البته در بسیاری از مواقع ضروری است. در ادامه چندتا از این مزیت‌ها را برای شما بازگو خواهیم کرد: 

✔ چه چیزی بهتر از اینکه در هنگام مریضی، در خانه بمانیم و پزشک برای ویزیت به منزل مراجعه کند. در شرایطی که بیماری را تجربه می‌کنیم، خانه می‌تواند به ما حس امنیت دهد و اضطراب و استرس شلوغی‌های خیابان و مطب پزشک را از ما دور کند. همین راحتی و احساس امنیت، می‌تواند به عنوان یک انرژی فعال‌سازی برای شروع مسیر بهبودی ما عمل کند. اصلا چنین مزیت مهمی را دست کم نگیرید. 

وقت طلاست! این را همه‌ی ما می‌دانیم. احتمالا برای همه‌ی شما پیش آمده است که در هنگام مراجعه به مطب پزشک، مشکلات مختلفی نظیر ترافیک، پیدا کردن جای پارک، شلوغی مطب، انتظار برای رسیدن نوبت و .. بر سر شما آوار شده و حالتان را بدتر از قبل کرده است. در کنار همه‌ی این‌ها، ویزیتی که می‌توانست در مدت زمان حدود سی دقیقه‌ای انجام شود، تمام بعد از ظهر شما را مشغول به خودش کرده است. بهترین راه‌حل در این مواقع استفاده از پزشک در منزل است. هم در وقت گرانبهایتان صرفه‌جویی می‌کنید و هم می‌توانید آرامش بیشتری را تجربه کنید. تنها کاری که باید بکنید یک تماس ساده یا ثبت رایگان درخواست است!

✔ بسیار پیش آمده که قصد داشتید کودکتان را به مطب پزشک ببرید اما بعد از مراجعه به مطب، کودکتان بی‌قراری کرده و از محیط ترسیده است. اگر دوست دارید استرس و اضطراب کمتری به کودکان در فرایند ویزیت پزشک وارد شود، گزینه‌ی بهتر استفاده از خدمت پزشک در منزل است. البته این نکته قابل ذکر است که تجربه‌ی اضطراب فقط مختص کودکان نیست و ممکن است برای هر شخصی در هر سنی پیش بیاید. اما چون این اتفاق در کودکان بیشتر رخ می‌دهد ما هم تاکید بیشتری بر روی کودکان انجام دادیم.

 ✔ همانطور که گفتیم در بسیاری از مواقع استفاده از خدمت پزشک در منزل یک ضرورت است. ممکن است سالمندی در خانه داشته باشید که توانایی مراجعه به مراکز درمانی را نداشته باشد یا دچار بیماری‌ای شده باشید که توانایی حرکت را از شما سلب کرده باشد. در این صورت بهترین راه، استفاده از خدمت پزشک در منزل است.

✔ بسیار پیش می‌آید که فرد پس از عمل جراحی، نیاز به مراقبت مداوم دارد. در این شرایط ویزیت پزشک در منزل می‌تواند کمک بزرگی برای فرد مورد نظر باشد و می‌تواند روند بهبودی را سرعت ببخشد. تصور کنید فردی که تازه جراحی کرده بخواهد چند وقت یک بار به مطب دکتر برود و بررسی‌های لازم را انجام دهد! کاری دشوار و اذیت کننده‌است! شما چنین نظری ندارید؟

پزشک در منزل

 

داستان ما به سلامتی شما گره خورده است. 

تقریبا همه‌ی ما از اهمیت سلامتی آگاهیم و نیاز به بیان دوباره‌ی آن نیست. اما می‌خواهیم اینجا درباره‌ی هدفمان حرف بزنیم. تمام تلاش ما در هومکا این است که بتوانیم همراهی در مسیر سلامتی و تندرستی شما باشیم. تلاشمان این است که خاطرات زیبایی را در خانه‌هایتان خلق کنیم. خاطراتی که درباره‌ی بهبودی، سلامتی، شادی و دور هم جمع شدن دوباره است. 
ما در هومکا تلاش می‌کنیم تا موانع موجود در مسیر سلامتی را به کمک شما برداریم و در کنار هم زندگی سالم‌تری را تجربه کنیم. به همین دلیل است که خدمت‌هایی چون پزشک در منزل را برایتان فراهم کرده‌ایم. 
داستان هومکا به سلامتی شما گره خورده است. تلاشمان را می‌کنیم تا نویسنده‌ی خوبی برای این داستان باشیم. 

تماس برای ثبت خدمات رایگان

دسترسی سریع

درخواست خدمت

کافیست فرم را پر کنید و دکمه "ثبت نهایی درخواست" را بزنید. همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.
جزئیات درخواست
شهر*
شهر موردنظرت رو انتخاب کن
نوع خدمت*
خدمت موردنظرت رو انتخاب کن
اطلاعات درخواست
فایل ضمیمه
محاسبه هزینه
هزینه خدمت
۰ تومان
هزینه خدمات در محل
- تومان
مالیات بر ارزش افزوده
۰ تومان
هزینه مشاوره و تجویز نسخه
تومان
هزینه تفسیر آزمایش
تومان
تخفیف
۰ ۰ تومان
مجموع هزینه‌ها
۰ تومان
اطلاعات تماس
کد تخفیف:
discount-icon
بررسی

کد معرف:
discount-icon
بررسی

سوالات متداول

آیا هومکا مجوز‌های لازم را برای ویزیت پزشک در منزل در اختیار دارد؟
بله. نام شرکت ما سفیران سلامت سپینود است و با برند هومکا در حال فعالیت هستیم. مجوز مورد نیاز برای انجام چنین فعالیتی «مجوز ارائه خدمات و مراقبت‌های بالینی در منزل» است که مجموعه‌‌ی هومکا آن را کسب کرده است.
آیا پزشکان در منزل می‌توانند نسخه تجویز کنند؟
پزشکان خانگی در صورت نیاز می‌توانند برای بیماران دارو تجویز کنند. سپس بیمار می‌تواند به داروخانه محلی مراجعه و دارو دریافت کند.
برای مراقبت‌های اولیه چه نوع پزشکی را باید ببینم؟
چندین نوع پزشک مختلف وجود دارد که به عنوان پزشک مراقبت‌های اولیه مشخص می‌شود، به طور معمول انواع پزشکان عبارتند از: پزشک خانواده، پزشک داخلی یا پزشک عمومی. همچنین پزشکانی به نام متخصصان اطفال وجود دارند که به کودکان توجه دارند، که برای کودکان مراقبت‌های اولیه را ارائه می‌دهند.
از خدمات پزشک در منزل چه انتظاری باید داشته باشم؟
هدف اصلی، تشخیص اولیه و در صورت نیاز، تجویز آزمایش خون، ادرار یا آزمایشات دیگر است. کل خدمات برای ارائه مراقبت های بهداشتی اولیه، مراقبت‌های پس از بستری در بیمارستان و مدیریت بیماری‌های مزمن طراحی شده است.
آیا امکان حضور پزشک متخصص در منزل وجود دارد؟
مجموعه‌ی هومکا به منظور تکمیل و افزایش تخصص کادر درمانی خود، پزشکان متخصص در زمینه های مختلف را در اختیار دارد و این پزشکان در صورت نیاز در منزل یا محل حضور فرد متقاضی حاضر خواهند شد.
ویزیت پزشک در منزل شامل چه مراحلی می‌شود؟
پزشک در منزل شما حاضر می‌شود و بر اساس علائم بالینی که شما به او توضیح می‌دهید، معاینات لازم را انجام می‌دهد. در ادامه نیز داروها و آزمایشات احتمالی مورد نیاز را برای شما تجویز خواهد نمود.
آیا خدمت پزشک در منزل هومکا شبانه‌روزی است؟
خدمت پزشک در منزل هومکا از هشت صبح تا ۸شت شب به کاربران ارائه می‌شود.
آیا پزشکان مجموعه هومکا که در منزل حاضر می‌شوند، توانایی و تخصص لازم برای تشخیص بیماری و ارائه درمان را دارند؟
بله. پزشکان مجموعه هومکا در دانشگاه‌های دولتی معتبر تحصیل کرده‌اند و تخصص لازم را دارند. این پزشکان برای به عضویت درآمدن در کادر درمانی هومکا، مصاحبه‌های تخصصی را پشت سر گذاشته‌اند.
برخی این تصور را دارند که حضور در درمانگاه و انجام معاینه توسط پزشکان حاضر در اماکن درمانی دقیق‌تر است. آیا این تصور صحت دارد؟
این موضوع یک تصور اشتباه است. معاینه پزشک علاوه بر اینکه دقت پایین‌تری ندارد، بلکه با توجه به آرامش و حضور در منزل، می‌تواند از دقت بالاتری نیز برخوردار باشد.
آیا می‌توان در روزهای تعطیل از خدمت پزشک در منزل هومکا استفاده کرد؟
خدمت پزشک در منزل هومکا در روزهای تعطیل، با هماهنگی قبلی انجام خواهد شد.

پرسش و پاسخ با پزشک

Loading...
Loading...