تست کرونا در منزل ورامین
خانه
مقالات
تست کرونا در منزل ورامین

تست کرونا در منزل ورامین

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1401/11/10
ثبت رایگان درخواست

خدمت خود را انتخاب کنید

همه قیمت‌ها در هومکا شفاف و مشخص هستند.
توی خونه‌ی خودت آزمایش بده!
به جای تحمل دردسرهای طی مسیرهای طولانی برای حضور در آزمایشگاه، انتظار در صف‌های طولانی نوبت و قرار گرفتن در محیطی پر ازدحام و دارای ریسک بالا از جهت انتقال کرونا، با استفاده از خدمات تست کرونا در محل، در محل حضور خود (خانه یا سر کار) تست دهید و پاسخ را در کوتاهترین زمان دریافت نمایید.

کمتر از یک سال از حضور ویروسی به نام Covide-۱۹ در بین انسان ها می گذرد. ویروسی که سبب بروز بیماری کرونا در انسان می شود و تا کنون درمان مشخص و ثابتی نداشته است. بر اساس یافته های سازمان جهانی بهداشت و تحقیقاتی که در کشورهای مختلف انجام شده است، بهترین و تاثیرگذارترین راه عدم ابتلا به این ویروس، فاصله گذاری های اجتماعی و استفاده از ماسک های بهداشتی می‌باشد. به همین سبب، بسیاری از رویدادهای جهانی که شامل گردهمایی افراد در یک مکان خاص می شد، به حالت تعلیق درآمدند.
تاکنون افراد بسیاری در سراسر دنیا به این ویروس مبتلا شده اند و به دلیل عدم دسترسی درمان در بسیاری از کشورهای جهان سوم، درصد قابل توجهی نیز جان خود را از دست داده اند. به نظر می رسد اگر تعطیلی ها و لغو گردهمایی ها سبک شمرده شوند، شاهد افزایش میزان مبتلایان و در نتیجه تعداد افرادی که جان خود را از دست می دهند، باشیم.

در خصوص این موضوع و اهمیت قرنطینه و رعایت فاصله اجتماعی در دوران کرونا، نگاهی می‌اندازیم به یکی از مقالات سایت معتبر پزشکی هاپکینز (Hopkins Medicine)، که در آن چنین آمده است:

فاصله‌ی اجتماعی اصطلاحی است که در اوایل ظهور ویروس کرونا مورد استفاده قرار گرفت. در اوایل ظهور ویروس بسیاری از کشورهای جهان ماندن در خانه را برای قطع زنجیره‌ی انتقال پیشنهاد دادند اما با گذر زمان و نیاز بودن بازگشایی مجدد کسب و کارها، فاصله گذاری اجتماعی بار دیگر بر سر زبان‌ها افتاد.

افراد حتی در محیط خانه بهتر است تا فاصله ۲ متری از یکدیگر را حفظ نمایند. این فاصله‌ی استاندارد به سبب جلوگری از انتقال ویروس از فرد آلوده به سایر افراد تعریف شده است و هرچه فاصله کمتر از مقدار مذکور باشد، احتمال انتقال ویروس بالاتر می‌رود.


علائم اصلی این بیماری را می توان سر درد، تب بالا و ضعف عضلانی مفرط دانست. البته این موارد تنها علائم کرونا نیستند و به ظاهر این ویروس در بدن هر فردی خود را به گونه ای خاص و با علائمی متفاوت نمایان می کند. موضوعی که از ابتدای حضور این ویروس بر سر زبان ها واقع شد، نحوه شناسایی افراد مبتلا بود. چرا که محققان ثابت کردند داشتن علائم، به معنی ابتلا به ویروس کرونا نیست. علاوه بر این، بسیاری از افرادی که به این ویروس مبتلا می شوند، علائم خاصی را تجربه نمی کنند. به همین دلیل، تنها راه تخیص افراد مبتلا، تست کرونا است که می تواند در آزمایشگاه یا با استفاده از خدمات تست کرونا در منزل انجام شود.
مجموعه خدمات درمانی و مراقبتی هومکا این افتخار را دارد تا در زمره مجموعه های ارائه کننده تست کرونا در منزل ورامین قرار داشته باشد. این مجموعه به کمک و با همراهی پرستاران و متخصصان کار آزموده خود، خدمات آزمایش در منزل که تست کرونا در منزل ورامین زیرمجموعه ای از آن است را تقدیم متقاضیان گرامی خواهد کرد.

برای استفاده از مشاوره رایگان کارشناسان مجموعه هومکا، با کلیک بر روی آیکون زیر، با کارشناسان هومکا ارتباط بگیرید.

call button consult

 

چرا تست کرونا در منزل ورامین

همان گونه که همه ما در اخبار و شبکه های مجازی شاهد بوده ایم، تنها راه مقابله جدی با ابتلا به ویروس کرونا، حضور در خانه و بیرون نرفتن از منزل برای انجام کارهای غیر ضروری می باشد. فردی که علائمی از ابتلا به کرونا را دارد، در حالت عادی می بایست به آزمایشگاه مراجعه نماید و آزمایش دهد تا نتیجه آن، وضعیت ابتلای این فرد را مشخص نماید.
شاید در ذهنتان این سوال ایجاد شده باشد که آیا انجام آزمایش کار غیر ضروری ای است؟ در پاسخ باید گفت که نه! اما راهی بسیار مناسب تر از حضور در آزمایشگاه نیز وجود دارد و آن هم انجام تست کرونا در منزل ورامین است. با این کار دیگر نیازی نیست افراد تا آزمایشگاه بروند و در محیط پر رفت و آمد آزمایشگاه قرار گیرند. بدون شک مراکز آزمایشگاهی در شرایط کنونی نیز پر رفت و آمد محسوب می شوند. چرا که برخی از آزمایشات تنها در آزمایشگاه قابل انجام می باشند. اما تست کرونا در منزل ورامین نیز قابل انجام می باشد.

 

اهمیت تست کرونا در منزل ورامین

در مورد اهمیت مشخص شدن وضعیت ابتلای افرادی که دارای علائم، به صورت خفیف یا شدید، هستند هیچ شکی نیست. می دانیم که سرایت ویروس کرونا از فرد به فردی دیگر بسیار ساده است. افرادی که علائم را سبک می شمارند، نه تنها سبب ابتلای سایر افراد به این ویروس می شوند، بلکه ممکن است دوره طلایی برای آغاز درمان را نیز از دست بدهند. به این مفهموم که آغاز درمان در زمان مناسب، می تواند مانع بروز علائم شدید و پیشروی غیر قابل درمان ویروس در بدن فرد مبتلا شود.
اهمیت تست کرونا در منزل ورامین با توجه به موضوعات عنوان شده، بسیار بالاست و افراد دارای علائم یا بدون علامت که در مکان های شلوغ حضور یافته اند، می بایست هر چه سریعتر مورد آزمایش قرار گیرند تا در صورت ابتلا به ویروس کرونا، هر چه سریعتر وارد قرنطینه شوند و از انتقال ویروس به سایرین جلوگیری نمایند.
مجموعه هومکا با درک مناسب از این موضوع و اهمیت تست کرونا در منزل، اقدام به ارائه این خدمت مهم برای تمام افردا نیازمند نموده است تا به نوبه خود گامی موثر برای جلوگیری از خروج افراد از منزل و در نتیجه آن قطع بخشی از چرخه انتقال ویروس کرونا شود.

با کلیک بر روی آیکون زیر وارد فرآیند ثبت درخواست تست کرونا در منزل خواهید شد.

ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل

 

تست کرونا در منزل ورامین به روش پی سی آر

روش پی سی آر که از آن به عنوان روش مولکولی نیز یاد مب شود، یکی از روش هایی است که برای انجام تست کرونا در منزل و پس از انتفال نمونه گرفته شده از فرد متقاضی به آزمایشگاه انجام می شود. نمونه مناسب برای این روش از مایعات ته حلق یا مخاط انتهای بینی گرفته می شود. در این روش متخصصان ژنوم ویروس را در در نمونه جست و جو می کنند و در صورت یافت شدن آن، پاسخ آزمایش مثبت خواهد بود. شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با نحوه نمونه‌گیری برای انجام تست کرونا از فیلمی در همین زمینه در رسانه اجتماعی یوتوب بازدید نمایید.

 

تست کرونا در منزل به روش آنتی بادی

بر خلاف روش پی سی آر، در این روش به شناسایی ژنوم ویروس پرداخته نمی شود. بلکه متخصصان آزمایشگاه به دنبال آنتی بادی ساخته شده در بدن در پی ورود ویروس کرونا خواهند بود. آنتی بادی ها در صورت وجود شناسایی شده و به این معناست که فرد در دوره ای بین سه تا چهار هفته پیش از انجام آزمایش، به ویروس کرونا مبتلا شده است.

تست کرونا در منزل جنوب تهران

 

دقت تست کرونا در منزل ورامین

بدون شک یکی از مهمترین معیارهای انتخاب هر خدمت آزمایشگاهی ای، دقت آن است. عواملی که بر دقت یک آزمایش تاثیر گذارند، از ابتدای انجام آزمایش یعنی نمونه گیری در منزل تا انجام عملیات تخصصی آزمایشگاهی در آزمایشگاه، وجود دارند. اگر بخواهیم به صورت موردی نمونه گیری در آزمایشگاه و نمونه گیری در منزل را با یکدیگر مقایسه کنیم، نمونه گیری در منزل به دلیل وجود شرایط پایا در منزل نسبت به آزمایشگاه شلوغ و پر هیاهو، از دقت بالاتری برخوردار است. پرستار نمونه گیر مجموعه هومکا با نکات و دستورالعمل های انجام دقیق نمونه گیری آشنایی کامل دارند. اگر از خدمات تست کرونا در منزل مجموعه هومکا استفاده کنید، نمونه گرفته شده به آزمایشگاه های معتبر ویروس شناسی در سطح استان تهران و البرز ارجاع داده می شود. به همین سبب، این مرحله از آزمایش نیز در سطح بالایی از کیفیت و دقت انجام می شود.
مجموعه هومکا حساسی بالایی در دقت و کیفیت خدمات دارد و به همین سبب، اقدام به قرارداد با آزمایشگاه های تخصصی ویروس شناسی نموده است.

call button submit

 

هزینه تست کرونا در منزل ورامین

به جز دقت، هزینه تست کرونا در منزل ورامین نیز یکی دیگر از فاکتورهایی می باشد که برای افراد در انتخاب خدمت، بسیار تاثیرگذار است. عوامل زیادی می تواند بر هزینه تست کرونا در منزل ورامین تاثیرگذار باشند که مهمترین آن ها نوع تست و تجهیزات و مواد مورد استفاده در انجام تست هستند.
مجموعه هومکا با توجه به هدف غایی خود که امکان بهره مندی افراد متوسط جامعه از خدمات گوناگون درمان در منزل به خصوص تست کرونا در منزل ورامین در شرایط کنونی شیوع بیماری می باشد، کلیه خدمات خود را بر اساس قیمت های اعلام شده از متولیان امر تعیین نموده اند تا افراد در شرایط مالی متوسط نیز توانایی استفاده از این خدمات را داشته باشند.

 

مراحل بهره گیری از خدمات تست کرونا در منزل ورامین

برای مشخص شدن هرچه بیشتر و بهتر فرآیند تست کرونا در منزل ورامین، پروتکل ارائه این خدمات از سوی مجموعه هومکا را با یکدیگر مرور خواهیم کرد. پس از ثبت درخواست خدمات که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود، پرستار نمونه‌گیر برای دریافت نمونه از فرد درخواست دهنده، به محل حضور او مراجعه می نماید. پرستار نمونه را به یکی از آزمایشگاه های طرف قرارداد با مجموعه هومکا می برد. پس از آن و در پی انجام مراحل آزمایشگاهی و در اسرع وقت، پاسخ تست کرونا در منزل برای فرد متقاضی ارسال خواهد شد.
مجموعه هومکا برای نظارت بر کیفیت خدمات ارائه شده، تمام مراحل ارائه خدمات را رصد خواهد کرد.

تست کرونا در منزل ورامین

 

تست کرونا در منزل ورامین را با مجموعه هومکا تجربه کنید

خدمات تست کرونا در منزل مجموعه هومکا از دقت بالایی برخوردار بوده و ایمنی بسیار بالاتری نسبت به حضور در آزمایشگاه های پر خطر دارد. برای استفاده از تست کرونا در منزل با مجموعه هومکا می توانید از طریق سایت درخواست خود را ثبت نمایید.پس از ثبت درخواست کارشناسان مجموعه با شما صحبت خواهند کرد و مشاوره رایگان در اختیارتان قرار خواهند داد. این مشاوره در راستای ارائه خدمات راحت و مطمئن انجام می گیرد.

ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل

بسیاری از افرادی که به بیماری کرونا مبتلا می‌شوند تا زمانی که علائم خطرناکی را تجربه نکنند به مراکز درمانی مراجعه نکرده و ترجیح می‌دهند تا خود را در منزل قرنطینه نمایند. این افراد ممکن است در ادامه به خدمات درمانی مانند پزشک در منزل، تزریقات در منزل یا آزمایش در منزل احتیاج پیدا کنند که این خدمات از سوی مجموعه هومکا قابل ارائه می‌باشد.

برخی دیگر از افراد نیز پس از بهبود بیماری با عوارض بیماری دست به گریبان می‌شوند که در این صورت برخی از خدمات فیزیوتراپی در منزل می‌تواند در راستای بهبود این عوارض کمک کننده باشند.

دسترسی سریع

درخواست خدمت

کافیست فرم را پر کنید و دکمه "ثبت نهایی درخواست" را بزنید. همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.
جزئیات درخواست
شهر*
شهر موردنظرت رو انتخاب کن
نوع خدمت*
خدمت موردنظرت رو انتخاب کن
اطلاعات درخواست
فایل ضمیمه
محاسبه هزینه
هزینه خدمت
۰ تومان
هزینه خدمات در محل
- تومان
هزینه مشاوره و تجویز نسخه
تومان
هزینه تفسیر آزمایش
تومان
تخفیف
۰ ۰ تومان
مجموع هزینه‌ها
۰ تومان
اطلاعات تماس
کد تخفیف:
discount-icon
بررسی

کد معرف:
discount-icon
بررسی

سوالات متداول

در هنگام استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی چه نکات اضافی را برای جلوگیری از ابتلا به کرونا رعایت کنیم؟
علاوه بر نکات معمولی که برای جلوگیری از ابتلا به ویروس رعایت می‌کنید نکات زیر نیز می‌تواند کمک کننده باشد: با خود ماسک اضافی به همراه یک کیسه پلاستیکی به همراه داشته باشید. چنانچه ماسک خیس و یا کثیف شد، از ماسک تمیز بجای آن استفاده کنید و ماسک آلوده را در داخل کیسه پلاستیکی قرار دهید / در مورد اطلاعات ساعات حرکت حمل و نقل عمومی خود را به روز نگه دارید / از تماس با سطوح پرهیز کنید. کیوسک ها، صفحات نمایشی لمسی، سطوح دستشویی عمومی، دکمه های آسانسور، نیمکت ها، اسکنرها و گیت های عبوری و پله ها از جمله این سطوح هستند / به منظور حفظ فاصله اجتماعی در زمانی که پیک ازدحام جمعیت نیست از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید / از قرار گرفتن در جمع ها دوری کنید. تا جایی که امکان دارد خارج از محیط های شلوغ مانند ایستگاه ها و توقف گاه ها باشید / بعد از رسیدن به مقصد دستان خود را با آب و صابون به مدت حداقل ۲۰ ثانیه بشویید.
دوره نهفتگی ویروس کرونا در کودکان چقدر است؟
دوره نهفتگی در کودکان مانند دوره نهفتگی در بزرگسالان است. این دوره، از زمان در معرض ویروس قرار گرفتن تا آشکار شدن اولین علائم ابتلا به ویروس معمولا در حدود ۵ الی ۶ روز است که ممکن است از ۱ الی ۱۴ روز به طول بیانجامد.
اگر به صورت فوری به تست کرونا در خانه نیاز داشته باشم باید چه کاری انجام بدهم؟
در صورت نیاز فوری به تست کرونا در منزل، می‌توانید با مجموعه هومکا تماس بگیرید و فوریت را مطرح کنید. کارشناسان ما نیز با دریافت اطلاعات اولیه از شما، تلاش می‌کنند تا هماهنگی‌های لازم برای اعزام پرستار در سریع‌ترین زمان ممکن را انجام دهند.
آیا تست کرونا در منزل شامل بیمه می‌شود؟
بله. در صورتی که تمایل داشته باشید از خدمات بیمه تکمیلی خود استفاده کنید، قبض تست کرونا توسط آزمایشگاه برای تست شما صادر می‌شود.
اگر نتیجه آزمایش کرونا در منزل مثبت شد چه کاری انجام دهم؟
در ابتدا لازم است که خونسردی خودتان را حفظ نمایید. سپس سعی کنید پروتکل‌های بهداشتی در زمینه‌ی قرنطینه را انجام دهید و تا حد امکان وسایل و اتاق و سرویس یهداشتی خود را از دیگران جدا کنید. سعی کنید علائم خود را به صورت دوره‌ای چک نموده و اگر علائم حاد تنفسی پیدا کردید به بیمارستان مراجعه کنید. در این زمینه می‌توانید از پکیج مراقبت بیمار کرونا در منزل استفاده کنید. با استفاده از این پکیج می‌توانید از خدماتی نظیر ویزیت پزشک در منزل به منظور بررسی بیمار مبتلا به کرونا، تزریقات در منزل، در تماس بودن با پزشک برای پاسخ به سوالات، تست کرونا در منزل و .. بهره‌مند شوید.

پرسش و پاسخ با پزشک

Loading...
Loading...
دوست دارید درباره فاکتور CBC بیشتر بدانید؟
برای دریافت فایل راهنما، کافیست اطلاعات زیر را وارد نمایید.
request
دانلود فایل