تست کرونا در منزل پاکدشت
خانه
مقالات
تست کرونا در منزل پاکدشت

تست کرونا در منزل پاکدشت

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1401/09/14
ثبت رایگان درخواست

خدمت خود را انتخاب کنید

همه قیمت‌ها در هومکا شفاف و مشخص هستند.
تست کرونا خود را در منزل و با خیال راحت انجام دهید!
تا به حال به این فکر کرده‌اید که به محض مشاهده علائم کرونا در خود و یا اعضای خانواده‌تان، چه کاری باید انجام دهید؟ البته که مراجعه به بیمارستان و درمانگاه‌ها در این روزها کاری به دور از عقل است. بنابراین بهترین کاری که می توانید بکنید، انجام تست کرونا در منزل خودتان است.

ویروس کرونا به یک مسئله جهانی تبدیل شده است و هیچ کس در این دنیا نیست که با واژه "کرونا" بیگانه باشد. آمدن این ویروس یکی از منحوس ترین و ناگوارترین اتفاقات چند دهه اخیر محسوب می شود. مطمئنا شما نیز که سلامتی خود و دیگران برایتان حائز اهمیت است، راه های مختلفی را برای حفظ آن امتحان کرده اید. این روش ها شامل ماسک زدن، ضد عفونی و استریل کردن محیط و اشیاء، حفظ فاصله اجتماعی، تقویت کردن سیستم ایمنی بدن و ... می شود. اما تا به حال به این فکر کرده اید که به محض مشاهده علائم کرونا در خود و یا اعضای خانواده تان، چه کاری باید انجام دهید؟ البته که مراجعه به بیمارستان و درمانگاه ها در این روز ها که تخت های بیمارستان ها همه از بیماران کرونایی پر شده است کاری به دور از عقل است. بنابراین بهترین کاری که می توانید بکنید، انجام تست کرونا در منزل خودتان است.

مجموعه هومکا با فراهم آوردن شرایطی برای انجام تست کرونا در منزل در هر نقطه از تهران و کرج، قصد مراقبت از سلامتی شما و خانواده‌تان را دارد تا هر چه زودتر کشورمان از شر این ویروس منحوس خلاص شود. اگر ساکن منطقه پاکدشت تهران هستید، به خواندن ادامه دهید تا با هزینه، شرایط و مزایای تست کرونا در منزل پاکدشت آشنا شوید.

تست کرونا در منزل پاکدشت

 

ضرورت انجام تست کرونا در منزل پاکدشت

تا به حال پزشکان و محققان بسیاری درمان های مختلفی را برای مبارزه با این ویروس پیشنهاد کرده اند. اما تجربه نشان داده است که هیچ کدام تا به حال کارامد واقع نشده است. به همین سبب پیشگیری و حفظ بدن خود از مبتلا شدن به ویروس کرونا مهم ترین کار برای در امان ماندن از این بیماری است. رعایت اصول بهداشتی، انجام مراقبت های لازم و حفظ فاصله با افراد مهم ترین موارد برای پیشگیری به شمار می آید. از طرفی دیگر چنانچه علائمی مشابه با ویروس کرونا در بدن خود احساس کردید، عقل حکم می کند تا برای حفظ سلامتی خانواده و خود با دادن تست کرونا از وضعیت خودتان هر چه سریع تر با خبر شوید. همان طور که پیش تر توضیح دادیم و با توجه به اینکه شما در منطقه پاکدشت زندگی می کنید، مناسب ترین راه، انجام تست کرونا در منزل پاکدشت می باشد زیرا همانطور که می‌دانیم قرارگیری در محیط‌های بسته و شلوغ به خصوص در محیط‌هایی که احتمال وجود افراد آلوده زیاد است همانند بیمارستان‌ها و آزمایشگاه‌ها، بسیار خطرناک است. سازمان بهداشت جهانی (WHO) در این باره می‌گوید:

از قرارگیری در محیط‌های شلوغ یا سربسته خودداری کنید اما اگر نمی‌توانید، اقدامات احتیاطی زیر را انجام دهید:

  • پنجره ای را باز کنید و مقدار "تهویه طبیعی" را  افزایش دهید.
  • ماسک بزنید.
  • اگر از ماسک پارچه‌ای استفاده می‌کنید، آن را پیش از استفاده مجدد، بشویید.
  • در صورت استفاده از ماسک یکبار مصرف، پس از استفاده آن را درون سطل زباله بیاندازید.

اما آیا مزیت انجام تست کرونا در خانه پاکدشت، تنها دور ماندن از سایر افراد است؟ قطعا مزایای دیگری نیز دارد که با خواندن قسمت بعدی به آن ها پی می برید. برای ثبت مشاوره رایگان در مورد تست کرونا بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

call button consult

 

مزایای تست کرونا در منزل پاکدشت

حالا که با ضرورت انجام تست کرونا در منزل پاکدشت آشنا شدید بد نیست که با دانستن مزایای آن قاطعانه تر تصمیم بگیرید:

✔ دیگر نیازی نیست از خانه خارج شوید و در معرض هوای آلوده به ویروس و تنفس افراد ناقل قرار گیرید.

✔ در صورت وجود ویروس در بدن شما، دیگر آن را به افراد جامعه انتقال نمی دهید.

✔ هزینه ای برای رفت و آمد که این روز ها بسیار بالاست متحمل نمی شوید.

✔ انجام تست کرونا در منزل پاکدشت بسیار راحت و سریع انجام می شود و شما زودتر از وضعیت خود آگاهی پیدا می کنید.

 

انواع روش های تست کرونا در منزل پاکدشت

این تست ها شامل سه نوع تست پی سی آر، آنتی بادی و پکیج ویژه هومکا می شود. جهت آشنایی با نحوه انجام انواع تست کرونا از شما دعوت می‌کنیم تا از ویدئویی در رسانه اجتماعی یوتیوب بازدید نمایید. قیمت هر یک از این تست ها با توجه به نوع تستی که سفارش می دهید و تعداد آن مشخص می شود. در ادامه مقدار هزینه های مربوط به هر تست را برایتان شرح داده ایم. برای ورود به صفحه ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل پاکدشت بر روی عکس زیر کلیک کنید.

ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل

 

تست کرونا PCR در منزل پاکدشت

در تست پی سی آر با استفاده از یک سواپ پنبه ای از ته حلق شما نمونه برداری می شود. تیم هومکا با انجام این تست در منزل پاکدشت و انتقال سریع آن به آزمایشگاه در طی مدت معینی شما را از نتیجه آن با خبر می سازد. متخصصان ما در کار خود نهایت دقت و توجه را دارند تا نتیجه نهایی را درست و بدون هیچ گونه خطایی به شما اعلام کنند. برای ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

call button submit

 

تست کرونا آنتی بادی در منزل پاکدشت

تست کرونا آنتی بادی شامل بررسی بدن برای یافتن آنتی بادی کرونا در آن می شود. وجود آنتی بادی در بدن خبر از وجود ویروس کرونا می دهد. زیرا بدن هنگام مواجهه با هر ویروسی، آنتی بادی مربوط به آن را می سازد. از تست آنتی بادی و یا سرولوژی می توانید به راحتی در منزل پاکدشت خود بهره مند شوید. نکته قابل توجه آن است که این تست، دقت کمتری نسبت به تست پی سی آر دارد.

تست کرونا در منزل پاکدشت

 

پکیج ویژه هومکا برای تست کرونا در منزل پاکدشت

اگر مردد هستید که کدام یک از تست های آنتی بادی و یا PCR برای شما بهتر است، با خرید پکیج ویژه هومکا از هر دو نوع تست با قیمت بسیار پایین تر برخوردار شوید. با پکیج ویژه هومکا برای تست کرونا در محل پاکدشت و بهره مندی از دو نوع تست ذکر شده، علاوه بر اطمینان حاصل کردن از سلامتی خود و خانواده تان، در بخش بزرگی از هزینه های خود صرفه جویی کنید.

 

نزدیکترین مکان برای تست کرونا در منزل پاکدشت

اگر در منطقه پاکدشت تهران زندگی می کنید، می توانید با مجموعه هومکا تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید و بقیه کار را به اعضای تیم هومکا بسپارید. دیگر احتیاجی نیست با متحمل شدن هزینه های رفت و آمد و به مخاطره انداختن سلامتی خود راهی بیمارستان ها و مراکز درمانی شوید. برای ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل بر روی عکس زیر کلیک کنید.

ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل

 

تست کرونا در منزل پاکدشت با هومکا

حالا که درباره اهمیت انجام تست کرونا در محل پاکدشت می دانید، حتما به این فکر می کنید که چه چیزی باعث تمایز هومکا از سایر مجموعه ها می شود و اصلا چرا بهتر است هومکا را برای انجام تست کرونا در منزل پاکدشت خود انتخاب کنید؟

✔ تمام هدف هومکا حفظ سلامتی و یاری هم وطنانمان در پیشگیری از ابتلا به کرونا می باشد.

✔ هومکا در انتخاب متخصصان خود دقت و وسواس بالایی را به خرج می دهد.

✔ تمامی اصول و پروتکل های بهداشتی را رعایت می کند.

✔ در ازای ارائه خدمات با کیفیت، قیمت بسیار مناسبی از متقاضیان دریافت می نماید.

✔ همکاری هومکا با مراکز درمانی معتبر و تائید شدن از طرف این مراکز ضمانتی است برای کیفیت بالای خدمات آن.

✔ تمام تلاش هومکا همواره جلب رضایت متقاضیان است و برای خواسته و نیاز های آنان اهمیت بسیاری قائل است.

✔ تمامی مراحل پاسخ گویی، مراجعه به منزل پاکدشت شما، انجام تست خواسته شده و در نهایت اعلام نتیجه تست در کمترین زمان ممکن انجام شده و سبب می شود تا شما سریع تر از وضعیت خود و خانواده تان با خبر شوید.

 

تست کرونا در منزل پاکدشت در یک نگاه

در این مقاله به طور کامل اهمیت ضرورت انجام تست کرونا را شرح دادیم و به مزایای آن مثل حفظ فاصله اجتماعی، صرفه جویی در هزینه، دریافت خدمات سریع و تعیین وضعیت جسمانی‌تان اشاره کردیم. همچنین سعی کردیم تا با توضیح مزایا و امتیازات هومکا، نیت خیر و احساس وظیفه این مجموعه در قبال مردم ایران را به شما ثابت کنیم. از دیگر خدمات هومکا در راستای حفظ سلامت شما عزیزان ارائه خدمات پرستار در منزل، فیزیوتراپی در منزل و آزمایش در منزل می‌باشد.

خرسندیم که تا به اینجا توانسته ایم با فراهم آوردن خدماتی که در راستای سلامتی و امنیت شما عزیزان است، رضایت بسیاری را جلب کنیم و در حفظ این رضایت پیشرو باشیم. برای دریافت این خدمات کافی است همین حالا با ما تماس بگیرید تا اعضای تیم در کمتر از ۲۴ ساعت به شما پاسخ دهند. می توانید با کلیک بر گزینه ثبت درخواست رایگان، سفارش مورد نظرتان را برای ما ثبت کنید. همچنین، اگر این مقاله برای شما مفید واقع شد، خوشحال می شویم تا شما نیز با منتشر کردن و ارسال کردن این مقاله برای دوستان و آشنایانتان در ریشه کن کردن این پاندمی نقش مهمی را ایفا کنید.

دسترسی سریع

درخواست خدمت

کافیست فرم را پر کنید و دکمه "ثبت نهایی درخواست" را بزنید. همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.
جزئیات درخواست
شهر*
شهر موردنظرت رو انتخاب کن
نوع خدمت*
خدمت موردنظرت رو انتخاب کن
اطلاعات درخواست
فایل ضمیمه
محاسبه هزینه
هزینه خدمت
۰ تومان
هزینه خدمات در محل
- تومان
هزینه مشاوره و تجویز نسخه
تومان
هزینه تفسیر آزمایش
تومان
تخفیف
۰ ۰ تومان
مجموع هزینه‌ها
۰ تومان

ورود

سوالات متداول

خدمات آزمایشگاهی و درمانی هومکا چه مناطقی از تهران را پوشش می‌دهد؟
سراسر استان تهران تحت پوشش خدمات مجموعه هومکا است. ساکنین کرج و حومه و مشهد نیز می‌توانند از این خدمات استفاده کنند.
اگر به صورت فوری به تست کرونا در خانه نیاز داشته باشم باید چه کاری انجام بدهم؟
در صورت نیاز فوری به تست کرونا در منزل، می‌توانید با مجموعه هومکا تماس بگیرید و فوریت را مطرح کنید. کارشناسان ما نیز با دریافت اطلاعات اولیه از شما، تلاش می‌کنند تا هماهنگی‌های لازم برای اعزام پرستار در سریع‌ترین زمان ممکن را انجام دهند.
آیا بیماران بدون علامت می توانند ویروس کرونا را انتقال دهند؟
بله. شواهد موجود که از کشورها گزارش شده است نشان می‌دهد که افراد بدون علامت نسبت به افرادی که نشانه‌هایی از بیماری کرونا را دارند مقدار کمتری بیماری را به سایرین انتقال می‌دهند. با این وجود انجام مطالعاتی که به رهگیری میزان سرایت ویروس از افراد بدون علامت می پردازند دشوار است. چرا که برای دستیابی به درکی بهتر نیازمند شمار زیادی از افراد و داده است.
در هنگام ابتلا به ویروس کرونا، بهتر است از چه غذاهایی پرهیز کنیم؟
مصرف گوشت های قرمز و دارای چربی، کره و محصولات لبنی پر چرب را کاهش دهید. از مصرف چربی‌های ترانس تا حد امکان پرهیز کنید. از مصرف غذاهای فرآوری شده و سرخ شده مانند دونات ها پرهیز کنید. در رژیم غذایی خود به مقدار کافی مصرف فیبر را بگنجانید. فیبر با ایجاد احساس سیری از افزایش وزن نیز جلوگیری می کند.
اگر کسی در خانواده دچار بیماری کرونا شد چکار کنیم؟
اگر عضوی از اعضای خانواده تان به سختی بیمار شد برای مراقبت های پزشکی اقدام کنید. یک فرد بزرگسال در خانه با شماره اضطراری مرکز محلی یا ملی مربوط به بیماری کرونا تماس بگیرد تا توصیه های لازم را برای دریافت نحوه دریافت مراقبت های پزشکی جویا شود. اگر ثابت شد که عضو خانواده شما مبتلا به بیماری کرونا است، شما و سایر افرادی که در تماس با فرد بیمار بوده اند باید علامت سلامتی خود را مرتبا چک کنید، و خود قرنطینگی را برای مدت ۱۴ روز تا زمان احساس سلامتی ادامه دهید.

پرسش و پاسخ با پزشک

Loading...
Loading...
دوست دارید درباره فاکتور CBC بیشتر بدانید؟
برای دریافت فایل راهنما، کافیست اطلاعات زیر را وارد نمایید.
request
دانلود فایل