تست کرونا در منزل پرند
خانه
مقالات
تست کرونا در منزل پرند

تست کرونا در منزل پرند

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1401/09/13
ثبت رایگان درخواست

خدمت خود را انتخاب کنید

همه قیمت‌ها در هومکا شفاف و مشخص هستند.
انجام تست کرونا در منزل شما در پرند با حرفه‌ای ترین متخصصان!
مجموعه هومکا با فراهم آوردن شرایطی برای انجام تست کرونا در منزل خود در پرند، قصد مراقبت از سلامتی شما و خانواده‌تان را دارد تا هر چه زودتر کشورمان از شر این ویروس منحوس خلاص شود. برای انجام تست کرونا در منزل پرند بر روی تیم متخصص هومکا حساب کنید و با رفتن به محیط‌های خطرناک ریسک نکنید.

این روزها هیچ کس در دنیا با واژه "کرونا" بیگانه نیست. آمدن این ویروس یکی از منحوس ترین و ناگوارترین اتفاقات چند دهه اخیر محسوب می شود. هر فردی که سلامتی خود و دیگران برایش حائز اهمیت است، به هر نوعی برای حفظ آن در بحبوحه این بیماری تلاش می کند. این تلاش ها شامل ماسک زدن، ضد عفونی و استریل کردن محیط و اشیاء، حفظ فاصله اجتماعی، تقویت کردن سیستم ایمنی بدن و ... می شود. اما کار دیگری که می توان برای پیشگیری از ابتلا به این ویروس در حق خود و دیگران انجام داد، انجام تست کرونا است. به دلیل شرایط وخیم بیمارستان و درمانگاه ها و پر شدن تخت ها با بیماران مبتلا به این ویروس، انجام تست کرونا در این مکان ها کار بسیار خطرناکی است. بنابراین برای انجام چنین کاری، چه جایی بهتر و مطمئن تر از منزل خود؟

مجموعه هومکا با فراهم آوردن شرایطی برای انجام تست کرونا در منزل خود در هر نقطه از تهران و کرج، قصد مراقبت از سلامتی شما و خانواده‌تان را دارد تا هر چه زودتر کشورمان از شر این ویروس منحوس خلاص شود. اگر ساکن منطقه پرند تهران هستید، به خواندن ادامه دهید تا با هزینه، شرایط و مزایای تست کرونا در منزل پرند آشنا شوید.

 

ضرورت انجام تست کرونا در منزل پرند

با گذشت چندین ماه از آمدن این ویروس به جهان و نا کارآمد بودن بسیاری از درمان های پزشکی برای بهبود بیماران، تنها و منطقی ترین راه برای مبارزه با ویروس کرونا، پیشگیری از مبتلا شدن به این بیماری است. رعایت اصول بهداشتی، انجام مراقبت های لازم و حفظ فاصله با افراد مهم ترین موارد برای پیشگیری به شمار می آید. از طرفی دیگر چنانچه علائمی مشابه با ویروس کرونا در بدن خود احساس کردید، عقل حکم می کند تا برای حفظ سلامتی خانواده و خود با دادن تست کرونا از وضعیت خود هر چه سریع تر با خبر شوید. همان طور که پیش تر توضیح دادیم و به توجه با اینکه شما در منطقه پرند زندگی می کنید، مناسب ترین راه انجام تست کرونا در منزل پرند می باشد. زیرا به گفته وزارت بهداشت و درمان:

هر چقدر فضاهای محصور، بزرگتر و با تهویه مناسبتر و با تراکم جمعتی کمتری باشند و زمان حضور افراد کمتر باشد احتمال انتقال ویروس کمتر می شود. ریزقطره‌های بزاقی تولید شده هنگام صحبت کردن، می‌توانند در یک فضای بسته، بیش از ۱۰ دقیقه در هوا معلق بمانند. این ذرات در یک محیط بسته و محدود، قابلیت بالایی برای انتقال ویروس دارند.

حتما با خود فکر می کنید که انجام تست کرونا در خانه پرند، تنها همین مزیت دور ماندن از سایر افراد را دارد. بنابراین پیشنهاد می کنیم تا با خواندن قسمت بعدی به دیگر مزایای این روش پی ببرید. برای دریافت مشاوره رایگان تست کرونا از متخصصین ما بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

call button consult

 

مزایای تست کرونا در منزل پرند

حالا که با ضرورت انجام تست کرونا در منزل پرند آشنا شدید بد نیست که با دانستن مزایای آن قاطعانه تر تصمیم بگیرید:

✔ با ماندن در خانه خود، در معرض هوای آلوده به ویروس و تنفس افراد ناقل قرار نمی گیرید.

✔ اگر ناقل ویروس باشید، احتمال اینکه ویروس را به افراد جامعه انتقال دهید صفر می شود.

✔ اگر منزلتان از بیمارستان دور است، هزینه ای برای رفت و آمد متحمل نمی شوید.

✔ انجام تست کرونا در منزل پرند بسیار راحت و سریع انجام می شود و شما زودتر از وضعیت خود آگاهی پیدا می کنید.

تست کرونا در منزل پرند

 

انواع روش های تست کرونا در منزل پرند

این تست ها شامل سه نوع تست پی سی آر، آنتی بادی و پکیج ویژه هومکا می شود. قیمت هر یک از این تست ها با توجه به نوع تستی که سفارش می دهید و تعداد آن مشخص می شود. در ادامه مقدار هزینه های مربوط به هر تست را برایتان شرح داده ایم.

ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل

 

هزینه تست کرونا در منزل پرند

افزایش تورم و قیمت ها در چندین سال اخیر مشکلات بی شماری را برای هموطنانمان در هر طبقه اجتماعی به وجود آورده است. مسئله درمان و سلامتی یکی از آن موارد مهمی است که بسیاری به خاطر گرانی بیش از اندازه اجناس و خدمات، توانایی پرداخت هزینه های گزاف آن را ندارند. از آن جایی که کمک به سلامتی شما و ریشه کن کردن ویروس کرونا در ایران دغدغه اصلی تیم هومکا می باشد، سعی شده است تا در ازای ارائه خدمات با کیفیت، قیمت مناسبی از متقاضیان دریافت شود. همچنین، اگر تعداد سفارشات شما بالا باشد، به عنوان مثال سفارشات شرکتی مد نظرتان باشد، از تخفیف های هومکا نیز بهره مند می شوید. این که قیمت تست کرونا در پرند چقدر می شود، بستگی به نوع تستی که برای خود انتخاب می کنید دارد.

 

تست کرونا PCR در منزل پرند

تیم هومکا انجام تست پی سی آر را در منزل پرند برای شما فراهم کرده است. این تست شامل نمونه برداری از ته حلق با کمک یک سواپ پنبه ای می باشد که متخصصان ما با دقت و ظرافت هر چه تمام این کار را انجام می دهند. نمونه گرفته شده به آزمایشگاه منتقل شده و نتیجه نهایی تست پی سی آر شما در بازه زمانی مشخص شده اطلاع داده می شود. اگر با نحوه انجام تست به روش پی سی آر آشنایی کامل ندارید از شما دعوت می‌کنیم تا از ویدئویی در رسانه اجتماعی یوتیوب بازدید نمایید.

 

تست کرونا آنتی بادی در منزل پرند

بدن هنگام مواجهه با ویروس، آنتی بادی مربوط به آن را می سازد. بنابراین وجود آنتی بادی در بدن می تواند نشانه وجود ویروس در آن باشد. حالا بهتر متوجه می شوید که تست کرونا آنتی بادی در منزل پرند به چه منظور انجام می شود. این تست که به سرولوژی نیز معروف است، دقت کمتری نسبت به تست پی سی آر دارد.

 

پکیج ویژه هومکا برای تست کرونا در منزل پرند

برای این که بتوانید از هر دو تست پی سی آر و آنتی بادی کرونا با هم بهره مند شوید، مجموعه ما یک پکیج ویژه هومکا برای تست کرونا در منزل پرند تدارک دیده است که قیمتی بسیار پایین تر از انجام این دو تست به صورت جدا گانه دارد. با سفارش این پکیج و بهره مندی از دو نوع تست ذکر شده، از سلامتی خود و خانواده تان اطمینان حاصل کنید.

 

نزدیکترین مکان برای تست کرونا در منزل پرند

اگر در منطقه پرند تهران زندگی می کنید، با تماس با مجموعه هومکا و ثبت سفارش خود، از تست کرونا در خانه پرند خود برخوردار شوید. تیم هومکا کیفیت و اطمینان خاطر در انجام تست کرونا در منزل پرند را به شما تضمین می کند. دیگر احتیاجی نیست با پرداخت هزینه های گزاف و به مخاطره انداختن سلامتی خود راهی بیمارستان ها و مراکز درمانی شوید. برای ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل همین حالا بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

call button submit

 

تست کرونا در منزل پرند با هومکا

تا اینجا از دلایل اهمیت و ضرورت انجام تست کرونا در منزل پرند برایتان توضیح دادیم. حتما به این فکر می کنید که چه چیزی باعث تمایز هومکا از سایر مجموعه ها می شود و اصلا چرا بهتر است هومکا را برای انجام تست کرونا در منزل پرند خود انتخاب کنید؟

✔ دغدغه اصلی هومکا حفظ سلامتی و کمک به پیشگیری از ابتلا به کرونا برای همه ایرنیان می باشد.

✔ هومکا دقت و وسواس بالایی در انتخاب متخصصان خود به خرج می دهد.

✔ با رعایت تمامی اصول و پروتکل های بهداشتی در منزل پرند، نگرانی آلوده شدن به این ویروس را از شما و دیگر اعضای خانه سلب می کند.

✔ به کیفیت خدمات خود اهمیت زیادی می دهد و در تلاش است تا در ازای ارائه کیفیت بالا، قیمت بسیار پایین و مناسب دریافت کند.

✔ هومکا با مراکز درمانی معتبر همکاری دارد و مورد تائید آن ها می باشد.

✔ هومکا همواره در صدد جلب رضایت متقاضیان است و برای حفظ آن تلاش بسیار می کند.

✔ سرعت در پاسخ گویی، مراجعه به منزل پرند شما، انجام تست خواسته شده و در نهایت اعلام نتیجه تست سبب می شود تا شما سریع تر از وضعیت خود و خانواده تان از نظر ناقل بودن و یا ابتلا بودن به ویروس کرونا با خبر شوید.

تست کرونا در منزل پرند

 

تست کرونا در منزل پرند در یک نگاه

در این مقاله سعی شده است تا به طور کامل به ضرورت و اهمیت انجام تست کرونا در منزل پرند بپردازیم و برایتان شرح دهیم که چرا در این روز ها مراجعه به بیمارستان و درمانگاه ها کاری خطرناک و غیر عقلانی است. سعی کردیم تا با توضیح مزایا و امتیازات هومکا، نیت خیر این مجموعه را به شما ثابت کنیم. برای ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل بر روی عکس زیر کلیک کنید.

ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل

خرسندیم که تا به اینجا توانسته ایم با فراهم آوردن خدماتی که در راستای سلامتی و امنیت شما عزیزان است، رضایت بسیاری را جلب کنیم و در حفظ این رضایت پیشرو باشیم. برای دریافت این خدمات کافی است همین حالا با ما تماس بگیرید تا اعضای تیم در کمتر از ۲۴ ساعت به شما پاسخ دهند. می توانید با کلیک بر گزینه ثبت درخواست رایگان، سفارش مورد نظرتان را برای ما ثبت کنید. همچنین، اگر این مقاله برای شما مفید واقع شد، خوشحال می شویم تا شما نیز با منتشر کردن و ارسال کردن این مقاله برای دوستان و آشنایانتان در ریشه کن کردن این پاندمی نقش مهمی را ایفا کنید. همچنین بهتر است که در این روز‌ها کمتر از منزل خارج شوید و در محیط‌های شلوغ و بسته قرار نگیرید. مجموعه هومکا در راستای تامین نیاز‌های درمانی و مراقبتی شما عزیزان در منزل، آماده ارائه انواع خدمات از جمله آزمایش در منزل، چکاپ در منزل، ویزیت پزشک در منزل می‌باشد.

دسترسی سریع

درخواست خدمت

کافیست فرم را پر کنید و دکمه "ثبت نهایی درخواست" را بزنید. همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.
جزئیات درخواست
شهر*
شهر موردنظرت رو انتخاب کن
نوع خدمت*
خدمت موردنظرت رو انتخاب کن
اطلاعات درخواست
فایل ضمیمه
محاسبه هزینه
هزینه خدمت
۰ تومان
هزینه خدمات در محل
- تومان
هزینه مشاوره و تجویز نسخه
تومان
هزینه تفسیر آزمایش
تومان
تخفیف
۰ ۰ تومان
مجموع هزینه‌ها
۰ تومان

ورود

سوالات متداول

آیا تست کرونا در منزل شامل بیمه می‌شود؟
بله. در صورتی که تمایل داشته باشید از خدمات بیمه تکمیلی خود استفاده کنید، قبض تست کرونا توسط آزمایشگاه برای تست شما صادر می‌شود.
آیا پرستارها در فرایند آزمایش کرونا در خانه نکات بهداشتی را رعایت می‌کنند؟
در این زمینه جای نگرانی نیست. تمام پرستار‌ها آموزش‌دیده و با تجربه هستند و در هنگام مراجعه به منزل شما، تمامی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت خواهند کرد و کمترین تماس را با وسایل خانه شما خواهند داشت.
آیا آبریزش بینی از علائم کرونا است؟
برای بسیاری از افراد، بیماری کرونا با علائم تب و سرفه‌ی خشک آغاز می‌شود برای همین نمی‌توان آبریزش بینی را به عنوان علامت قطعی ابتلا به کرونا دانست.
آیا گرمای هوا به از بین رفتن ویروس کرونا کمک می‌کند؟
در معرض خورشید قرار گرفتن عدم ابتلا به ویروس کرونا را تضمین نمی‌کند. هر چقدر هم در معرض خورشید قرار بگیرید باز هم احتمال ابتلای شما به ویروس کرونا وجود دارد. هنور به طور قطع مشخص نیست که آیا دما و گرمای هوا بر میزان گسترش ویروس کرونا تأثیر دارد یا خیر.
آیا باید سفر خود را به خاطر کرونا کنسل کنم؟
از آنجایی که حفظ فاصله اجتماعی و فیزیکی در این زمان ها توصیه می شود، بنابراین به طور کلی سفر نیز پیشنهاد نمی شود. شیوع کرونا ویروس در نقاط مختلف جهان گزارش شده است.

پرسش و پاسخ با پزشک

Loading...
Loading...
دوست دارید درباره فاکتور CBC بیشتر بدانید؟
برای دریافت فایل راهنما، کافیست اطلاعات زیر را وارد نمایید.
request
دانلود فایل