آزمایش در منزل
علاج واقعه، قبل وقوع باید کرد!

نیاز به آزمایش یا چکاپ دارید اما نمی‌خواهید یا نمی‌توانید به آزمایشگاه بروید؟ پس در خانه یا محل کارتان بمانید و از هوم کا بخواهید که آزمایش را در منزل یا محل کار شما انجام دهد. قبل از آن، توصیه می‌کنیم این مقاله را بخوانید تا از مزیت‌های آزمایش در محل و خدمات هوم کا در این زمینه بیشتر آگاه شوید.

آزمایش در منزل

تاریخ به روز رسانی: 1399/09/10
نوع خدمت توضیحات قیمت
چکاپ کامل ویژه سالمندان اقتصادی ۲۸۰,۰۰۰ تومان
استاندارد ۳۴۵,۰۰۰ تومان
چکاپ کامل ویژه آقایان اقتصادی ۲۸۰,۰۰۰ تومان
پایه ۳۴۵,۰۰۰ تومان
چکاپ کامل ویژه بانوان اقتصادی ۲۷۵,۰۰۰ تومان
پایه ۳۴۰,۰۰۰ تومان
چکاپ کامل ویژه بارداری اقتصادی ۲۵۰,۰۰۰ تومان
استاندارد ۳۹۵,۰۰۰ تومان
درخواست شما یا نسخه پزشک - متناسب با آزمایش

«کسی که سلامتی دارد امید دارد و کسی که امید دارد، همه چیز دارد!» قبل از اینکه به سراغ اهمیت آزمایش در منزل و محل کار برویم، بهتر است کمی درباره‌ی اهمیت سلامتی حرف بزنیم. 
در میان ایرانی‌ها، چنین سخنی سینه به سینه و نسل به نسل گشته است: علاج واقعه قبل وقوع باید کرد.
یکی از علاج‌های مهم در زمینه‌ی سلامتی، قبل از وقوع اتفاق ناگوار، استفاده از آزمایش‌های دوره‌ای و چکاپ کامل است. روی صحبت ما افرادی نیستند که در فرایند درمانی خود نیازمند انجام آزمایش هستند. بلکه با افرادی است که در حال حاضر احساس می‌کنند حالشان خوب است و ترجیح می‌دهند به سراغ انجام آزمایش نروند. 

 

آزمایش در محل

اگر بخواهیم آزمایش در محل را خیلی کوتاه تعریف کنیم، می‌توانیم این‌گونه بگوییم: شما به هر دلیلی نمی‌توانید یا نمی‌خواهید به آزمایشگاه بروید. پس در خانه یا محل کارتان می‌نشینید و درخواست می‌دهید که آزمایش در منزل یا محل کار شما انجام گردد. در این بین برای خود یک چای لب سوز هم دم می‌کنید. خب! حالا شاید برایتان سوال پیش بیاید که چرا آزمایش در محل؟ 

آزمایش در منزل

 

آزمایش در منزل و محل کار چه مزیت هایی دارد؟

سوال مهمی است. آیا واقعا آزمایش در منزل و محل کار مزیتی هم دارد؟ به نظر ما که بله! زیاد هم دارد. در ادامه آن‌ها را خدمتتان می‌گوییم.

✔ بارها شده که قید رفتن به آزمایشگاه یا چکاپ را به خاطر اینکه سرتان شلوغ است یا وقت ندارید، زده‌اید. آن‌قدر دغدغه‌تان زیاد بوده که گفتید حالا آزمایش را می‌شود بعدا هم انجام داد. خب شاید بهترین راهکار هم همین باشد! وقت طلاست! از این به بعد هم به آزمایشگاه نروید. به جای آن از خدمات آزمایش در محل استفاده کنید. وقتتان تلف نمی‌شود و کارتان هم انجام می‌شود.

✔ سالمندی در خانه دارید که توانایی رفتن به آزمایشگاه و تحمل سر و صدا و شلوغی و معطلی را ندارد؟ حق هم دارد. خود ما هم تحمل چنین وضعیتی را نداریم چه برسد به سالمندان عزیزمان! پس راه حل چیست؟ اینجا هم آزمایش در منزل و محل کار می‌تواند راهگشای خوبی باشد.

✔ دچار معلولیت هستید یا معلولی در خانه دارید که آزمایشگاه رفتن برایش دشوار است؟ باز هم آزمایش در منزل و محل کار است که می‌تواند مشکلتان را برطرف کند. 

✔ شاید بردن کودکان به آزمایشگاه کار دشواری باشد. چرا که بعضا آن‌ها از محیط آزمایشگاه و شلوغی‌ها می‌ترسند. طبیعتا اگر بتوانیم به جای مراجعه به آزمایشگاه، از خدمات آزمایش در محل استفاده کنیم، تجربه‌ی خوبی از آزمایش را برای کودکانمان رقم خواهیم زد. 

✔ آزمایش در منزل شاید برای بسیاری از بیماران یک الزام باشد. به راحتی و با درخواست خدمات آزمایش در منزل، بیمار می‌تواند از خدمت‌هایی مانند آزمایش خون در محل، نمونه‌گیری در منزل و انواع آزمایش‌های دیگر بهره‌مند شود.

✔ این مزیت آخر احتمالا فقط مخصوص خدمت آزمایش در محل هوم کا است. می‌دانیم که استفاده از این خدمات اغلب ممکن است هزینه‌ی زیادی را بر دوش ما بیندازد. برای همین ما تلاش کرده‌ایم تا جای ممکن، هزینه‌ی آزمایش در منزل و محل کار را پایین بیاوریم تا افراد مجبور نباشند سلامتیشان را به خاطر عدم توانایی مالی، در اولویت دوم قرار دهند. 

✔ مزیت‌های بسیار دیگری هم وجود دارند. مثل خلاص شدن از ترافیک و پیدا کردن جای پارک و... که قطعا می‌دانید و اشاره کردن به آن‌ها زیاده‌گویی است!

 

خدمات آزمایش در محل هوم کا شامل چه آزمایش هایی است؟

ما تقریبا هر آزمایشی را که متخصصان، امکانات انجام دادنش در منزل یا محل کار را داشته باشند، ارائه می‌دهیم. این خدمات با ارسال یک متخصص از سوی هوم کا و نمونه‌گیری در محل صورت می‌پذیرد. سپس نمونه‌ی شما به آزمایشگاه ارسال شده و نتیجه‌ی آن در اسرع وقت به دست شما خواهد رسید. به همین سادگی! در ضمن تمام مراحل آزمایش در محل، مطابق با استانداردهای تعریف شده توسط وزارت بهداشت انجام می‌گردد.  
ما در اینجا تلاش می‌کنیم فقط درباره‌ی آن‌ آزمایش‌هایی که مهم‌تر و پردرخواست‌تر هستند، حرف بزنیم. اگر هر درخواست دیگری در حوزه‌ی آزمایش در منزل داشتید، حتما با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ تماس بگیرید یا بر روی لینک زیر کلیک کنید و به صورت رایگان درخواستتان را ثبت کنید. در این مسیر می‌توانید از متخصصین هوم کا هم مشاوره بگیرید. خب! برویم سراغ خدمات مهم آزمایش در محل هوم کا.

آزمایش در محل

 

پکیج‌ کامل آزمایش خون در محل 

همه افراد در هر سنی نیاز به بررسی دوره‌ای وضعیت سلامت خود دارند. بنابراین پزشکان انجام آزمایش چکاپ کامل را به تمامی افراد توصیه می‌کنند. افرادی که دارای سابقه بیماری خاصی هستند و شرایط خاصی دارند، می‌بایست آزمایش خون که از خدمات آزمایش در منزل محسوب می‌شود را با مشورت پزشک و به صورت دوره‌ای انجام دهند. 
آزمایش چکاپ کامل در منزل شامل آزمایش چربی، قند خون، شمارش سلول‌های خونی، دیابت، کبد، کلیه و ادرار، عملکرد تیروئید و سرطان‌هایی مثل پروستات، دهانه رحم و... است که در ادامه به طور کامل به آن‌ها خواهیم پرداخت. تمام تلاش ما در هوم‌کا این است که با ارائه‌ی پکیج‌های کامل آزمایش خون در منزل، محدوده‌ی متنوعی از نیازهایتان را برآورده کنیم. این پکیج‌ها به ۴ دسته‌ی کلی تقسیم می‌شوند که در ادامه به شرح هر یک از آن‌ها می‌پردازیم.

 

پکیج‌ های پیشنهادی آزمایش و چکاپ کامل در منزل (ویژه‌ سالمندان)

این بخش شامل سه پکیج مختلف است که سالمندان عزیز بر اساس شرایط و ترجیحات خود، می‌توانند یکی از آن‌ها را برگزینند. در توضیحات هر پکیج آزمایش‌هایی که آن پکیج در بر می‌گیرد و هزینه‌ی پکیج را آورده‌ایم. در صورت تمایل می‌توانید با استفاده از دکمه ثبت رایگان درخواست، همین الان درخواستتان را ثبت کنید.

پکیج اقتصادی
شامل: شمارش سلول‌های خون و تست کم خونی- سدیمانتاسیون گلبول‌های قرمز خون (ESR)- قند ناشتا- اوره- کراتین- اسید اوریک- کشت و آنالیز ادرار(U/A,U/C)- آنزیم‌های کبدی (AST,ALT)- چربی (کلسترول، تری گلیسیرید، کلسترول خوب و بد)- هورمون تیروئیدی (T4)- کلسیم، فسفر، ویتامین D، آهن، سدیم، پتاسیم- پروترومبین- بیلیروبین- پروستات (PSA)
هزینه : ۲۸۰ هزار تومان 

پکیج استاندارد 
شامل: تمام امکانات پکیج اقتصادی + تعیین ظرفیت آهن- ترومبوپلاستین نسبی (فاکتور انعقاد خون)
هزینه : ۳۴۵ هزار تومان

پکیج ویژه‌ی هوم کا 
شامل: تمام امکانات پکیج اقتصادی + فاکتورهای التهابی و روماتولوژی (ESR,CRP,RF)- هورمون تیروئیدی (T3.T4.TSH)- تعیین ظرفیت آهن- ترومبوپلاستین نسبی (فاکتور انعقاد خون) 
هزینه: ۳۹۷ هزار تومان

 

پکیج های پیشنهادی آزمایش و چکاپ کامل در منزل (ویژه‌ آقایان) 

حتما شما هم از اهمیت چکاپ‌های دوره‌ای شنیده‌اید و تکرار کردنش شاید توضیح اضافات باشد. کاری که هوم‌کا در حوزه‌ی خدمات چکاپ کامل انجام داده، بخش‌بندی آزمایش‌ها در چهار پکیج مختلف است که آقایان می‌توانند از آن‌ها بهره ببرند. در هر پکیج می‌توانید نام آزمایش‌ها و هزینه‌ی کلی را مشاهده کنید.

پکیج اقتصادی
شامل: شمارش سلول‌های خون و تست کم خونی- سدیمانتاسیون گلبول‌های قرمز خون (ESR)- قند ناشتا- اوره- کراتین- اسید اوریک- کشت و آنالیز ادرار (U/A,U/C)- آنزیم‌های کبدی (AST,ALT)- چربی (کلسترول، تری گلیسیرید، کلسترول خوب و بد)- هورمون تیروئیدی (T4)- کلسیم، فسفر، ویتامین D، آهن، سدیم، پتاسیم- پروترومبین- بیلیروبین- پروستات (PSA)
هزینه : ۲۸۰ هزار تومان

پکیج پایه
شامل : تمام امکانات پکیج اقتصادی + تعیین ظرفیت آهن- ترومبوپلاستین نسبی (فاکتور انعقاد خون)
هزینه : ۳۴۵ هزار تومان 

پکیج استاندارد
شامل: تمام امکانات پکیج اقتصادی + فاکتورهای التهابی و روماتولوژی (ESR,CRP,RF)- هورمون تیروئیدی (T3.T4.TSH)- تعیین ظرفیت آهن- ترومبوپلاستین نسبی (فاکتور انعقاد خون) 
هزینه : ۳۹۵ هزار تومان

پکیج ویژه هوم کا 
شامل: تمام امکانات پکیج اقتصادی + فاکتورهای التهابی و روماتولوژی (ESR,CRP,RF)- هورمون تیروئیدی (T3.T4.TSH)- تعیین ظرفیت آهن- ترومبوپلاستین نسبی (فاکتور انعقاد خون)- هپاتیت B- هپاتیت C- ایدز (HIV)
هزینه : ۴۸۵ هزار تومان

 

پکیج های پیشنهادی آزمایش و چکاپ کامل در منزل (ویژه‌ بانوان) 

پکیج‌های پیشنهادی برای بانوان تقریبا مشابه با آقایان است. چرا که بسیاری از فاکتور‌هایی که در آزمایش‌ها بررسی می‌شوند، به جز چند مورد خاص، برای بانوان و آقایان یکسان است. این بخش هم مانند بخش قبل دارای ۴ پکیج است و می‌توانید در هر پکیج آزمایش‌های موجود و هزینه‌ی کلی را مشاهده نمایید.

پکیج اقتصادی
شامل: شمارش سلول‌های خون و تست کم خونی- سدیمانتاسیون گلبول‌های قرمز خون (ESR)- قند ناشتا- اوره- کراتین- اسید اوریک- کشت و آنالیز ادرار (U/A,U/C)- آنزیم‌های کبدی (AST,ALT)- چربی (کلسترول، تری گلیسیرید، کلسترول خوب و بد)- هورمون تیروئیدی (T4)- کلسیم، فسفر، ویتامین D، آهن، سدیم، پتاسیم- پروترومبین
هزینه: ۲۷۵ هزار تومان

پکیج پایه
شامل: تمام امکانات پیکج اقتصادی + تعیین ظرفیت آهن- ترومبوپلاستین نسبی (فاکتور انعقاد خون)
هزینه: ۳۴۰ هزار تومان

پکیج استاندارد
شامل: تمام امکانات پیکج اقتصادی + فاکتورهای التهابی و روماتولوژی (ESR,CRP,RF)- آنزیم‌های کبدی (AST,ALT,AIL)- هورمون تیروئیدی (T3.T4.TSH)-تعیین ظرفیت آهن- ترومبوپلاستین نسبی (فاکتور انعقاد خون)- بیلیروبین 
هزینه: ۳۶۵ هزار تومان

پکیج ویژه‌ی هوم کا 
شامل: تمام امکانات پیکج اقتصادی + فاکتورهای التهابی و روماتولوژی (ESR,CRP,RF)- آنزیم‌های کبدی (AST,ALT,AIL)- هورمون تیروئیدی (T3.T4.TSH)– تعیین ظرفیت آهن- ترومبوپلاستین نسبی (فاکتور انعقاد خون) - بیلیروبین- هپاتیت B- هپاتیت C- ایدز (HIV) 
هزینه : ۴۴۰ هزار تومان

 

پکیج های پیشنهادی آزمایش و چکاپ کامل در منزل (ویژه‌ بارداری) 

هوم کا تلاش کرده تا در پکیج‌های پیشنهادی ویژه‌ی بارداری، در تمام مسیر بارداری همراه شما باشد و در هر مرحله از حاملگی، در  انجام آزمایش‌های متناسب همان مرحله به شما کمک کند. با استفاده از خدمات هوم‌ کا می‌توانید از آزمایش‌های مختلفی نظیر HPV، پاپ اسمیر، NIPT، غربالگری سه ماهه اول، غربالگری سه ماهه دوم، بتا، بتا تیتراژ و... بهره‌مند شوید. در قسمت‌های زیر، می‌توانید برخی از پکیج‌های مربوط به آزمایش‌های بارداری و هزینه‌هایشان را مشاهده نمایید.

پکیج اقتصادی 
شامل: شمارش سلول‌های خونی و بررسی کم خونی- دیابت- عملکرد تیروئید- گروه خونی- انالیز و کشت ادرار- عملکرد کلیه- ویتامین دی 
هزینه: ۲۵۰ هزار تومان

پکیج استاندارد 
شامل: تمام امکانات پکیج اقتصادی + GGT - HIV+HBV – Coombs - RUBELLA G&M - VDRL
هزینه: ۳۹۵ هزار تومان

پکیج ویژه هوم کا
شامل: تمام امکانات پکیج اقتصادی + TOXO G&M - RUBELLA G&M - CMV G&M - HBV,HCV,HIV - VDRL
هزینه: ۶۳۱ هزار تومان

در ضمن اگر دوست دارید درباره‌ی این آزمایش‌ها بیشتر بدانید پیشنهاد می‌کنیم به مقاله‌ای که درباره‌ی چکاپ در منزل نوشته‌ایم، مراجعه کنید.

آزمایش در منزل

 

آزمایش و نمونه گیری در منزل بر اساس خواست شما یا  نسخه پزشک (آزمایش های عمومی یا جنرال)

بسیار پیش می‌آید که شما به پکیج‌های چکاپ کامل نیاز نداشته و فقط می‌خواهید به درخواست خودتان و برای اطمینان حاصل کردن از سلامتی خود، یک آزمایش خاص را انجام دهید. برای مثال دوست دارید آزمایش ویتامین دی انجام دهید و بدانید میزان ویتامین دی بدنتان چقدر است. خیلی هم عالی است! در این موارد هم می‌توانید روی هوم کا حساب کنید. ما در هوم کا این موارد را هم پیش بینی کرده‌ایم و شما در حین ثبت درخواست خدمت آزمایش در محل، می‌توانید به درخواست خودتان یک آزمایش را انتخاب کنید و آن را سفارش دهید. 
همچنین ممکن است که شما نسخه داشته باشید و بخواهید دقیقا بر اساس نسخه یک یا چند آزمایش را انجام دهید. باز هم جای نگرانی نیست. می‌توانید در فرایند ثبت درخواست آزمایش در محل، عکس نسخه‌تان را برای ما ارسال کنید تا ما با فرستادن متخصص به محل، نمونه‌گیری‌های لازم را دقیقا برای همان آزمایش‌های موجود در نسخه انجام دهیم. با استفاده از دکمه‌ی ثبت رایگان درخواست، می‌توانید وارد این فرایند شوید و مراحل ثبت درخواست را به راحتی طی کنید.
پس نگران چیزی نباشید. هر طور که شما می‌خواهید و راحت‌ترید، ما هم همانطور عمل می‌کنیم.

 

سایر خدمات آزمایشگاهی هوم‌کا 

حیف است اگر در مورد خدمات آزمایش در منزل هوم کا حرف بزنیم، اما از تست کرونا در منزل و تست اعتیاد در منزل نام نبریم. در مقالاتی جدا به طور مفصل به این دو تست می‌پردازیم و در اینجا، فقط به شرح مختصری از هر تست خواهیم پرداخت.
 

تست کرونا در منزل
این روزها آنقدر درباره‌ی کرونا و آزمایش‌های آن حرف هست که دیگر نیازی نیست بیش از این درباره‌اش صحبت کنیم. اما اگر زمانی تصمیم گرفتید به خانه‌ی پدر یا مادر سالمندتان بروید، قصد انجام یک سفر کاری را داشتید، یا نگران بودید که کرونا دارید یا خیر، می‌توانید از خدمات تست کرونا در منزل هوم کا استفاده کنید. تست کرونا در منزل شامل سه بخش: تست PCR، تست آنتی‌بادی و پکیج ویژه‌ی هوم کا است. اگر دوست دارید در این باره بیشتر بدانید، توصیه می‌کنیم به مقاله‌ای که درباره‌ی تست کرونا در منزل نوشته‌ایم، سر بزنید.
 

تست ژنتیک در منزل
همان طور که میدانید دی ان ای ( DNA ) هر کدام از ما انسان‌ها باعث به وجود آمدن خصوصیات و ویژگی‌های منحصر به فردی در ما می‌شود. به همین دلیل برنامه‌ی سلامتی که برای یک نفر مناسب است، احتمالا برای فرد دیگری چندان مناسب نباشد. تست ژنتیک در منزل به شما کمک می‌کند تا با بررسی ژن‌هایتان، یک برنامه‌ی اختصاصی و بلندمدت برای حرکت به سمت سلامتی دریافت کنید. اگر دوست دارید در این باره بیشتر بدانید، کافیست به مقاله‌ی تست ژنتیک در منزل مراجعه کنید.
 

تست اعتیاد در منزل
امیدواریم نیاز نباشد برای درخواست چنین تستی اقدام کنید مگر قبل از کار خیر! تست اعتیاد در منزل هوم کا به سه بخش مختلف تقسیم می‌شود: تست اعتیاد ۳ بخشی، تست اعتیاد ۵ بخشی و تست اعتیاد ۱۰ بخشی.

 

نمونه گیری در محل چگونه انجام می شود؟ آیا استانداردهای بهداشتی رعایت می شوند؟

بله کاملا! تمامی متخصصین ما با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی اقدام به نمونه‌گیری در منزل خواهند کرد و اگر چیزی غیر از این موضوع دیدید، می‌توانید در لحظه مانع از انجام نمونه گیری شده و با ما تماس بگیرید. این موضوع برای هوم کا اهمیت زیادی دارد و تمام تلاشمان این است که نهایت سختگیری را در این زمینه داشته باشیم. البته تجربه نشان داده است که اعتماد با حرف زدن به وجود نمی‌آید. برای همین پیشنهاد می‌کنیم که حتما یک بار خدمت آزمایش در محل هوم‌کا را استفاده کنید تا متوجه شوید رعایت مسائل بهداشتی چقدر برایمان اهمیت دارد.

 

آزمایش در محل هوم کا چه مناطقی را پوشش می دهد؟

درحال حاضر، خدمت آزمایش در محل هوم کا، تهران و کرج را به صورت کامل و با ارائه‌ی تمامی خدمات موجود پوشش می‌دهد. اما این تازه اول راه ماست. امیدواریم بتوانیم با کمک شما هرچه سریعتر به شهرها و استان‌های بیشتری سفر کنیم و خدمت آزمایش در محل را در نقاط زیادی گسترش دهیم. 
از نخستین شهرهایی که قرار است به آن‌ها سفر کنیم می‌توان به مشهد و شیراز اشاره کرد که به محض قطعی شدن این اتفاق، شما را در جریان خواهیم گذاشت.

 

چگونگی ثبت درخواست برای آزمایش در محل

در ابتدا بر روی دکمه‌ی ثبت سفارش رایگان کلیک کنید. سپس در صفحه‌ای که برایتان باز می‌شود، می‌توانید نوع آزمایش مورد نظرتان را انتخاب کنید. پس از انتخاب آزمایش مورد نظر و انتخاب زمان و مکان دلخواه، متخصصین مربوط به آزمایش در منزل، در همان زمان و محلی که تعیین کرده‌اید، نمونه‌گیری‌های لازم را انجام می‌دهند و سپس در زمان مشخص، نتیجه‌ی آزمایش برای شما ارسال می‌شود. همچنین اگر میانه‌ی خوبی با ثبت درخواست آنلاین ندارید، می‌توانید با شماره‌ی ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ تماس بگیرید و درخواست خود را به صورت رایگان ثبت نمایید. در ضمن می‌توانید با کلیک بر روی دکمه‌ی زیر، همین الان و بدون معطلی درخواست خود را ثبت کنید.

 

چه آزمایش در منزل چه در جای دیگر! مهم این است که مراقب خودتان باشید

اصلا و ابدا قصدمان این نیست که حرف‌های شعاری بزنیم. چه کسی هست که به سلامتی خود اهمیت ندهد یا در مهم دانستن سلامتی شک داشته باشد؟ به نظر ما که همه‌ی افراد بر اهمیت سلامتی واقف هستند. اما گاهی اوقات برخی مشکلات آنقدر بزرگ می‌شوند که انسان فراموش می‌کند برای سلامتی‌اش هم اقدامی انجام دهد. مشکلاتی که همگی آن‌ها را می‌شناسیم و نیاز به دوباره و چندباره گویی نیست. 
با همه‌ی این‌ها، ما در هوم کا تلاش می‌کنیم که کنارتان باشیم و تا حد امکان مشکلاتی که باعث عدم توجه ما به سلامتی می‌شود را از میان برداریم یا کم‌رنگشان کنیم. اگر کمی عمیق‌تر نگاه کنیم، خواهیم فهمید که اگر سلامتی نداشته باشیم، بسیاری از اهدافی که شبانه‌روز برای آن‌ها تلاش می‌کنیم، چندان به کارمان نخواهند آمد. شاید این بزرگ‌ترین درسی بود که پاندمی کرونا به ما یاد داد. شاید نیاز باشد در اولویت‌هایمان کمی تجدید نظر کنیم. 
ما هم تمام تلاشمان را می‌کنیم تا در این مسیر، تجربه‌ی خوبی برایتان بیافرینیم😊

 

بیشتر بخوانید:
چکاپ آقایان در منزل
چکاپ زنان در منزل
چکاپ سالمندان در منزل
آزمایش تیروئید در منزل
نمونه گیری خون در منزل
آزمایش قند در منزل
خدمات آزمایشگاهی در منزل
آزمایشات دوران بارداری در منزل


 

سوالات متداول

قیمت خدمات مراقبت و پرستاری در هوم کا چگونه تعیین می شود؟
کارشناسان هوم کا پس از دریافت نیازهای دقیق متقاضی بر اساس تعرفه های موجود، بازه قیمتی و پیشنهادات خود را به مشتری اعلام می کنند. این بازه قیمتی بسته به نیازهای مشتری متغیر است و لازم است تا کارشناسان به طور دقیق نیازهای متقاضی و شرایط سالمند، کودک و یا بیمار را بدانند. بدین منظور متقاضیان می توانند از مشاوره رایگان کارشناسان هوم کا استفاده کنند.
هوم کا چگونه افراد متخصص در مراقبت و پرستاری را جذب می کند؟

نظرات

شما هم می‌توانید درمورد این خدمت نظر دهید.

برای ثبت نظر کافیست ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

افزودن نظر


ثبت رایگان درخواست