آزمایش در منزل
آزمایش در منزل
خانه
خدمات
آزمایش در منزل

آزمایش در منزل

ثبت رایگان درخواست

خدمت خود را انتخاب کنید

همه قیمت‌ها در هومکا شفاف و مشخص هستند.
آزمایش با نسخه یا درخواست شما
چکاپ سالمندان (آقایان)
چکاپ سالمندان (بانوان)
چکاپ آقایان
چکاپ بانوان
غربالگری جنین
پکیج‌های تخصصی

فرایند نمونه‌گیری در منزل به چه شکل است؟

برای انجام آزمایشات خود به آزمایشگاه نروید! هومکا اینجاست تا شما را از رفتن به آزمایشگاه بی نیاز کند!

فرآیند ثبت درخواست

registeration-step-1 circle-icon
1
ابتدا درخواست خود را از طریق فرم یا تماس تلفنی ثبت می‌کنید.
registeration-step-2 circle-icon
2
کارشناسان هومکا با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی، درخواست شما نهایی می‌شود.
registeration-step-3 circle-icon
3
نیروی متخصص به محل شما اعزام شده و نمونه‌گیری را انجام می‌دهد.
registeration-step-4 circle-icon
4
نتیجه آزمایش مطابق با بازه اعلام شده، در پنل کاربری شما قرار می‌گیرد.
1
registeration-step-1 circle-icon
فرم رو کامل می‌کنی و روی ثبت درخواست کلیک می‌کنی.
2
registeration-step-2 circle-icon
کارشناسان ما باهات تماس میگیرن و درخواست رو نهایی میکنن
3
registeration-step-3 circle-icon
پرستار ما میاد و در منزل یا محل کارت، نمونه‌گیری رو انجام میده.
4
registeration-step-4 circle-icon
بعد از زمان انتخابی خودت، نتیجه آزمایشت رو میتونی به راحتی از طریق صفحه پروفایلت ببینی.
آزمایش در خانه تحت پوشش بیمه پایه و تکمیلی
هومکا نمی‌خواهد با خدمت آزمایش در منزل هزینه‌ایی اضافی به شما تحمیل کند،‌ بلکه در پی آن است تا شما تجربه‌ایی بی‌دغدغه در این زمینه داشته باشید. به همین دلیل شرایطی را فراهم کرده است تا بتوانید از بیمه برای پرداخت هزینه آزمایش در منزل یا نمونه‌گیری در منزل استفاده کنید. این مقاله خدمات آزمایشگاهی هومکا را معرفی می‌کند. همچنین می‌توانید از قیمت آزمایش خون نیز آگاهی پیدا کنید.

وقتی صحبت از آزمایش در منزل می‌شود، شاید اولین سوالی که بپرسید این باشد: آیا قرار است برای آزمایش در منزل هزینه بیشتری پرداخت کنم؟ نمی‌خواهیم شما را فریب دهیم و بگوییم قرار است هزینه کمتری را پرداخت کنید؛ اما شرایطی را فراهم کرده‌ایم تا با استفاده از خدمات بیمه‌های پایه و تکمیلی بتوانید آزمایش در منزل و نمونه گیری در منزل را با خیالی راحت انجام دهید و نگرانی بابت قیمت آزمایش خون نداشته باشید. این مقاله را مطالعه کنید تا با انواع خدمات آزمایشگاهی هومکا آشنا شوید. 

برای ثبت درخواست آزمایش در منزل می‌توانید بر روی دکمه زیر کلیک کنید. 

آزمایش در منزل

 

خدمات آزمایش در منزل هومکا شامل چه مواردی است؟ 

آزمایشات خون 

در مجموعه هومکا طیف گسترده‌ایی از انواع آزمایش خون در منزل یا محل مورد نظر شما انجام خواهد شد. ما تقریبا هر آزمایشی را که متخصصان، امکانات انجام دادنش در منزل یا محل کار را داشته باشند، ارائه می‌دهیم. این خدمات با اعزام یک متخصص از سوی هومکا و نمونه‌گیری در محل صورت می‌پذیرد. سپس نمونه‌ی شما به آزمایشگاه ارسال شده و نتیجه‌ی آن در اسرع وقت به دست شما خواهد رسید. به همین سادگی! در ضمن تمام مراحل آزمایش در محل، مطابق با استانداردهای تعریف شده توسط وزارت بهداشت انجام شده و پروتکل‌های بهداشتی رعایت می‌شود.  

برخی از آزمایشات خون که توسط مجموعه هومکا انجام می‌شود، شامل موارد زیر است:

برای آگاهی از قیمت آزمایش خون در منزل کافی است با ما در تماس باشید.

 

نمونه‌گیری خون در منزل

نمونه‌گیری به نظر  کار ساده‌ای می‌آید اما وقتی با بیمار سالمند، کودک و معلول مواجه می‌شوید، کمی شرایط فرق خواهد کرد. در این حالت بزرگترین چالش حضور این افراد در محل آزمایشگاه است. مجموعه هومکا با اعزام تکنسین‌های باتجربه به منزل یا محل دلخواه شما این مشکل را حل کرده است. نمونه‌گیر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و تجهیزات مناسب برای نمونه‌گیری در منزل یا محل و انتقال آن به آزمایشگاه به خانه شما مراجعه خواهد کرد. نمونه خون در cool box نگهداری شده و در کمتر از یک ساعت به آزمایشگاه منتقل خواهد شد. خوب است بدانید برای اکثر آزمایش‌ها نظیر اعتیاد، بارداری و تشخیص انواع بیماری‌ها و حتی آزمایش چکاپ کامل به نمونه خون نیاز است. همچنین پس از انجام آزمایش و برای تفسیر نیز می‌توانید علائم اختصاری آزمایش خون را مطالعه کنید.

همچنین سامانه هومکا از Cool Tag به عنوان زنجیره سرد برای انتقال نمونه خون استفاده می‌کند تا بر همین اساس، دمای نمونه خون از زمانی که از کاربر گرفته می‌شود تا زمانی که به آزمایشگاه برسد مورد بررسی قرار می‌گیرد تا در محدوده دمایی مطلوب باشد.

برخی از چکاپ‌هایی که می‌توانید آن‌ها را به راحتی در منزل انجام دهید شامل موارد زیر است. بهتر است بدانید که نمونه گیری در محل تنها به آزمایشات زیر خلاصه نمی‌شود و شما می‌توانید اکثر آزمایشات خون و ادرار را در محل مورد نظر خود انجام دهید.

نمونه گیری خون در منزل

 

نمونه گیری ادرار در منزل 

نمونه ادرار برخلاف نمونه خون باید توسط متقاضی انجام شود. آزمایش ادرار در محیط آزمایشگاه برای افراد زیادی یک چالش جدی است، به همین دلیل ترجیح می‌دهند آن را در  خانه انجام دهند. اما زمانی که قرار است نمونه‌گیری ادرار در منزل انجام شود سوالات زیادی مطرح می‌شود، مثلا اینکه نمونه ادرار را تا چند ساعت می‌توان نگه داشت؟ حداقل حجم نمونه ادرار چقدر باید باشد؟ نحوه نگهداری نمونه ادرار در منزل چگونه است؟چگونه می‌توان نمونه ادرار برای آزمایشگاه ارسال کرد؟ به طور کلی، شما می‌توانید با استفاده از خدمات آزمایش آنلاین هومکا، انواع آزمایشات مربوط به نمونه ادرار را در منزل انجام دهید و در کوتاه‌ترین زمان، پاسخ آن را نیز بصورت آنلاین دریافت کنید. به همین منظور، اگر قصد انجام نمونه‌ گیری در منزل را دارید، بهتر است بدانید که خدمات آزمایش خون و ادرار در خانه هومکا تحت پوشش بیمه پایه و تکمیلی قابل انجام است و هیچگونه نگرانی از بابت هزینه آزمایش در محل برای شما وجود ندارد.
 

نمونه‌گیری مدفوع در منزل

آزمایش مدفوع در منزل نیز برای بسیاری از بیماران راحت‌تر است. اگر قصد انجام این کار را دارید باید با شرایط آزمایش مدفوع آشنا باشید و بدانید که نمونه مدفوع را تا چند ساعت می‌توان نگه داشت. 

نمونه‌گیر هومکا با حضور در محل مورد نظر، ظرف نمونه‌‌گیری را در اختیار شما قرار خواهد داد. اگر مایل باشید می‌توانید نمونه را تهیه کرده و در اختیار نمونه‌گیر قرار دهید تا به آزمایشگاه منتقل شود. در غیر این صورت می‌توانید نمونه را در زمان دیگری جمع‌آوری کنید. در این حالت مسئولیت و هزینه انتقال نمونه به آزمایشگاه برعهده شما خواهد بود. اگر می‌خواهید بدانید نمونه مدفوع را تا چند ساعت می‌توان نگه داشت،‌ کافی است با نیروهای پشتیبانی هومکا تماس بگیرید تا در این زمینه شما را راهنمایی کنند.

 خدمات آزمایشگاه آنلاین هومکا، آزمایشات مدفوع را نیز شامل می‌شود و از همین رو به راحتی می‌توانید با تماس با سامانه هومکا، این آزمایشات را در منزل انجام دهید. شاید در ابتدا فکر کنید انجام نمونه‌گیری در محل آن هم برای نمونه مدفوع شاید غیر ممکن به نظر برسد اما هومکا این خدمات را نیز برای شما در نظر گرفته است. تنها کافی است با هومکا در تماس باشید.

نکته: توصیه می‌شود نمونه مدفوع در کمتر از یک ساعت به آزمایشگاه ارسال شود. این مدت زمان برای نمونه ادرار حداکثر هفت ساعت در نظر گرفته شده است. در این مدت زمان نمونه ادرار باید در طبقه پایین یخچال نگهداری شود.

همچنین برخی از آزمایشاتی که در منزل می‌توانید با مجموعه هومکا انجام دهید شامل موارد زیر است:

شما می‌توانید با تماس با مجموعه هومکا، از قیمت آزمایش خون آگاهی پیدا کنید. البته اگر دارای بیمه پایه و تکمیلی باشید، نیازی نیست نگرانی بابت انجام آزمایش داشته باشید.

آزمایش کرونا در خانه و محل کار

این روزها آنقدر درباره‌ی کرونا و آزمایش‌های آن حرف هست که دیگر نیازی نیست بیش از این درباره‌اش صحبت کنیم. اما اگر زمانی تصمیم گرفتید به خانه‌ی پدر یا مادر سالمندتان بروید یا قصد انجام یک سفر کاری را داشتید و یا نگران بودید که کرونا دارید یا خیر، می‌توانید از خدمات تست کرونا در منزل هومکا استفاده کنید. تست کرونا در منزل شامل سه بخش: تست PCR، تست آنتی‌بادی و پکیج ویژه‌ی هومکا است.

 

انجام نمونه گیری در منزل برای کودکان

انجام نمونه‌گیری در خانه و انجام آزمایش آنلاین برای کودکان همیشه برای والدین یک چالش جدی است. محیط آزمایشگاه باعث ایجاد استرس و اضطراب کودکان خواهد شد، به همین دلیل والدین با بیقراری فرزندان خود مواجه هستند. لطفا در این زمینه به هومکا اعتماد کنید و اجازه دهید متخصصان با تجربه و کارآزموده ما در محیط آرام منزل، نمونه‌گیری برای کودکان را انجام دهد. این مجموعه آماده ارائه خدمات آزمایشگاهی برای کودکان بالای دو سال است. از آنجایی که شما می‌توانید سامانه هومکا را نوعی آزمایشگاه آنلاین در نظر بگیرید، پس نگرانی بابت نمونه گیری در منزل وجود ندارد. همچنین خدمات بیمه پایه و تکمیلی برای کودکان نیز وجود دارد. پس بجایی که کودکان خود را در محیط آزمایشگاه نگران کنید، با سامانه هومکا تماس بگیرید و آزمایش آنلاین را تجربه کنید.

نمونه گیری کودکان در منزل

 

تفسیر آزمایش خون آنلاین

در مجموعه هومکا می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای متعارف و مناسب، تفسیر آزمایش خون را به صورت آنلاین انجام دهید. در این زمینه پزشکان هومکا به شما کمک خواهند کرد تا اطلاعات دقیق و شفافی از نتیجه برگه آزمایش در اختیار شما قرار گیرد. با استفاده از این خدمت، بدون آنکه از منزل خارج شوید، در کوتاه‌ترین زمان از وضعیت سلامتی خود آگاه می‌شوید. برای ثبت خدمت تفسیر آزمایش می‌توانید در قسمت ثبت درخواست گروه خدمت را مشاوره آزمایش انتخاب کرده و سپس نوع خدمت را تفسیر آزمایش انتخاب کنید. همچنین می‌توانید در هنگام تماس و ثبت درخواست توسط پشتیبان درخواست تفسیر خود را نیز ثبت کنید. پس دقت داشته باشید که خدمات هومکا تنها به نمونه‌گیری در محل خلاصه نمی‌شود و پس از دریافت جواب آزمایش، شما می‌توانید از خدمات آزمایش آنلاین و تفسیر آنی، جواب آزمایش خود نیز زیر نظر پزشک باخبر شوید.

تفسیر آزمایش

 

آزمایش بدون نسخه پزشک 

اگر فکر می‌کنید که برای استفاده از خدمات نمونه گیری در منزل یا آزمایش در خانه به نسخه پزشک نیاز دارید، سخت در اشتباه هستید. آزمایش در منزل هومکا بدون نسخه پزشک و درخواست شما  نیز انجام خواهد شد. به این صورت که اگر شما نسخه پزشک برای نمونه گیری در منزل نداشته باشید، پزشکان سامانه هومکا برای شما نسخه آنلاین تجویز می‌کنند و اگر از بیمه پایه و تکمیلی بهره‌مند باشید می‌توانید خدمات نمونه‌گیری در منزل را با هزینه پایینی انجام دهید.

بسیار پیش می‌آید که شما به پکیج‌های چکاپ کامل نیاز نداشته و فقط می‌خواهید به درخواست خودتان و برای اطمینان حاصل کردن از سلامتی خود، یک آزمایش خاص را انجام دهید. برای مثال دوست دارید آزمایش ویتامین دی انجام دهید و بدانید میزان ویتامین دی بدنتان چقدر است. در این موارد هم می‌توانید روی هومکا حساب کنید. ما در هومکا این موارد را هم پیش بینی کرده‌ایم و شما در حین ثبت درخواست خدمت آزمایش در محل، می‌توانید به درخواست خودتان انواع آزمایش شبانه‌ روزی در منزل را انتخاب کنید و آن را سفارش دهید. همچنین شما می‌توانید از خدمات سرم در منزل نیز بهره‌مند شوید.

آزمایش در منزل با بیمه و نسخه پزشک 

اگر نسخه پزشک داشته باشید و بخواهید دقیقا بر اساس نسخه یک یا چند آزمایش در خانه را انجام دهید. باز هم جای نگرانی نیست. می‌توانید در فرایند ثبت درخواست آزمایش در محل، عکس نسخه‌تان را برای ما ارسال کنید تا ما با فرستادن متخصص به محل، نمونه‌گیری‌های لازم را دقیقا برای همان آزمایش‌های موجود در نسخه انجام دهیم. در این حالت می‌توانید از خدمات بیمه‌های پایه و تکمیلی نیز برای پرداخت هزینه آزمایش در منزل استفاده کنید و با انتخاب نوع بیمه خود در زمان ثبت درخواست، هزینه بیمه از آزمایش شما کم خواهد شد.

آزمایش تحت نظارت پزشک

اگر نسخه پزشک ندارید و در عین حال مایلید که آزمایش با مشاوره و تحت نظر پزشک انجام شود، می‌توانید از خدمت آزمایش تحت نظارت پزشک هومکا استفاده کنید. پزشک هومکا با توجه به شرح حال، بیماری‌های زمینه‌ایی، سن، جنسیت، داروهای مصرفی و ... آزمایشاتی که باید انجام شوند را تجویز خواهد کرد. به این ترتیب پزشک هومکا در تجویز آزمایش، خواندن و تفسیر آن به شما کمک می‌کند.

چند نکته:

 • خدمت آزمایش در منزل هومکا حتی در روزهای تعطیل به کاربران ارائه می‌شود. 
 • ارائه خدمت در زمان دلخواه شما انجام خواهد شد. 
 • هومکا با آزمایشگاه‌های معتبر در سراسر مناطق تحت پوشش همکاری دارد، به همین دلیل در کوتاه‌ترین زمان ممکن خدمات خود را ارائه خواهد داد.
 • ارائه نتیجه آزمایش به صورت آنلاین و فیزیکی انجام می‌شود. 

آزمایش طب کار

آزمایش طب کار، از جمله خدماتی است که زیر مجموعه خدمت آزمایش در منزل هومکا به‌شمار می‌رود. این آزمایشات معمولا برای استخدام  و شروع کار در شرکت، انجام خواهند شد. همچنین بسیاری از سازمان‌ها، به منظور بررسی شرایط سلامتی پرسنل خود این آزمایشات را به صورت دوره‌ای انجام می‌دهند. هومکا در این زمینه می‌تواند به شما کمک کند. پس دقت کنید که شما می‌توانید خدمت نمونه‌گیری در محل را از هومکا دریافت کنید و آزمایشات مورد نظر خود را در محل کار نیز انجام دهید.

 

نتیجه آزمایش در منزل هومکا چگونه ارائه می‌شود؟

جواب‌دهی آزمایش در منزل بسیار ساده است. برای دریافت جواب نیازی نیست به آزمایشگاه یا مراکز درمانی مراجعه کنید؛ بلکه در مدت تعیین‌شده، فایل جواب آزمایش از طریق پنل شما در وبسایت برایتان ارسال می‌شود و می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید. 

 

چطور می‌توان از بیمه برای آزمایش پزشکی در منزل استفاده کرد؟  

اگر می‌خواهید از بیمه برای پرداخت قیمت آزمایش خون در منزل هومکا استفاده کنید، دو انتخاب خواهید داشت: 

 • می‌توانید همه چیز را برعهده هومکا بگذارید. بعد از ثبت درخواست و بارگذاری نسخه مبلغ بیمه با توجه به شرایط  شرکت بیمه‌ایی کسر خواهد شد. بنابراین اصلا نیازی نیست به شرکت بیمه برای دریافت هزینه مراجعه کنید. هومکا برای ارائه خدمات آزمایشگاهی در منزل، برنامه‌ریزی دقیقی کرده است. 
 • در صورتیکه مایل باشید،‌ می‌توانید فاکتور آزمایشگاه را به شرکت بیمه‌ایی ارائه دهید. برای این منظور لازم است با آزمایشگاه تماس بگیرید. اطلاعات تماس آزمایشگاه در  جواب آزمایش درج شده است.

استفاده از بیمه برای آزمایش درم نزل

  

هزینه آزمایش در منزل هومکا چگونه پرداخت می‌شود؟ 

هزینه آزمایش در منزل هومکا بعد از نمونه‌گیری و قبل از ارائه نتیجه، دریافت خواهد شد. برای پرداخت صورت حساب در هومکا کافی است مراحل زیر را طی کنید: 

 • با همان شماره‌ایی که ثبت درخواست را انجام داده‌اید، وارد حساب کاربری خود شوید. 
 • بر روی دکمه «پرداخت» کلیک کنید تا وارد صفحه بانکی شوید. 
 • پس از پرداخت، پیامکی برای شما ارسال خواهد شد که موفقیت‌آمیز بودن آن را تایید خواهد کرد. هومکا دارای نماد اعتماد الکترونیکی است، بنابراین با خیالی راحت می‌توانید پرداخت را انجام دهید. 

دقت داشته باشید که اگر بیمه پایه یا تکمیلی داشته باشید، نگرانی بابت قیمت نمونه‌گیری در منزل وجود ندارد و تنها کافی است تا برای ثبت آزمایش در منزل با هومکا در تماس باشید.

 

قیمت آزمایش خون در منزل چقدر است؟

بهتر است بدانید که محاسبه قیمت آزمایش خون با توجه به هر فاکتور آزمایشی متفاوت است. از همین رو دارا بودن بیمه پایه و تکمیلی می‌تواند هزینه آزمایش خون را تا میزان بسیار زیادی کاهش دهد. از این رو اگر دارای بیمه پایه یا تکمیلی هستید، با خیال راحت می‌توانید اقدام به انجام آزمایش خون در منزل کنید. همچنین اگر تحت پوشش بیمه نیز نیستید، بهتر است بدانید که قیمت انجام آزمایش خون در منزل تفاوت زیادی با قیمت آزمایشگاه ندارد و پیشنهاد می‌شود تا برای صرفه‌جویی در وقت و هزینه، از خدمات آزمایش در محل و خانه بهره‌مند شوید.

 

در چه شهرهایی امکان انجام آزمایش در منزل وجود دارد؟

بهتر است بدانید که تا چندی پیش امکان انجام آزمایش در منزل تنها برای استان تهران، کرج و مشهد وجود داشت، اما اکنون و برای رفاه حال افراد، نمونه گیری خون در منزل در شهرهای اصفهان، شیراز، تبریز و رشت نیز وجود دارد. توجه داشته باشید که مجموعه هومکا با بهترین آزمایشگاه‌ها در شهرهای ذکر شده همکاری می‌کند و از این رو نیز می‌توانید با اطمینان خاطر آزمایش در منزل را به ما بسپارید.

همچنین بهتر است بدانید که هومکا با بهترین آزمایشگاه‌ها در شهرهای زیر همکاری دارد و انواع خدمات آزمایش آنلاین را در محل مورد نظر شما ارائه می‌دهد. با توجه به همین مورد، می‌توان به این نتیجه رسید که در اکثر نقاط کشور، هومکا خدمات نمونه گیری در محل را به شما ارائه خواهد داد. پس نگرانی بابت انجام آزمایش وجود نخواهد داشت. تنها کافی است با هومکا در تماس باشید.

خدمات آزمایش در منزل

 

آزمایش در منزل تهران

با توجه به اینکه در اکثر مواقع خیابان‌های استان تهران با ترافیک و شلوغی بیش از حد مواجه هستند، بهتر است تا خدمات آزمایشگاهی خود را در منزل انجام دهید. مجموعه هومکا با ارتباط بین آزمایشگاه‌ها و افراد، می‌تواند تا تمامی خدمات آزمایشگاهی مانند: آزمایش در منزل تهران را پوشش دهد. این مجموعه بهترین پرستاران و متخصان را در اختیار شما قرار خواهد داد تا انجام خدمات آزمایش در منزل به بهترین شکل انجام شود. شما می‌توانید از خدمات آزمایش در منزل هومکا در تمام مناطق تهران از جمله مناطق زیر بهره‌مند شوید:

هومکا برای نمونه‌ گیری در منزل تنها مناطق بیان شده را پوشش نمی‌دهد و اگر در هر منطقه‌ای از استان تهران سکونت داشته باشید، به راحتی می‌توانید آزمایش خود را در منزل انجام دهید.

 

آزمایش در منزل کرج

شهر کرج نیز مانند استان تهران بسیار شلوغ است و از این رو رفت و امد برای انجام خدمات آزمایشگاهی بسیار زمان‌بر خواهد بود. از این رو، اگر قصد انجام آزمایش در منزل کرج را داشته باشید، می‌توانید با هزینه مناسب و به دور از هیاهوی شهر، خدمات آزمایشگاهی را در منزل خود انجام دهید. تنها کافی است تا با مجموعه هومکا در تماس باشید تا به سرعت بهترین پرستاران را به منزل شما بفرستند و در زمان کوتاهی نیز پاسخ آن را دریافت کنید.

آزمایش در منزل کرج

 

آزمایش در منزل مشهد

همانطور که می‌دانید در شهر مشهد آزمایشگاه‌های زیادی برای انجام آزمایش وجود دارند، اما اگر قصد دارید تا از بهترین آزمایشگاه مشهد، خدمات آزمایش در منزل را دریافت کنید، کافی است با مجموعه هومکا در تماس باشید. این خدمات همواره توسط زبده‌ترین پرستاران انجام خواهد شد و پاسخ آن را نیز در کوتاه‌ترین زمان دریافت خواهید کرد.

 

آزمایش در منزل شیراز

اگر در شهر شیراز زندگی می‌کنید و زمان کافی یا توانایی انجام آزمایش در مراکز آزمایشگاهی را ندارید، پیشنهاد می‌شود تا با مجموعه هومکا همراه شوید و آزمایش در منزل شیراز را با خیال آسوده انجام دهید. به طور کلی یافتن آزمایشگاهی با تیم متخصص و زبده ممکن است زمان‌بر باشد و نتیجه آن نیز مثمرثمر نباشد. از همین رو بهتر است بدانید که مجموعه هومکا همواره با بهترین آزمایشگاه‌ها در ارتباط است و پس از نمونه‌گیری در منزل، جواب آزمایش شما را در سریع‌ترین زمان ممکن برایتان ارسال می‌کند.

آزمایش در منزل شیراز

 

آزمایش در منزل اصفهان

انجام خدمات آزمایشگاهی توسط مجموعه هومکا به شهر اصفهان نیز رسیده است. توجه داشته باشید که شما می‌توانید بدون اینکه از منزل خارج شوید و زمان خود را برای رفتن به مراکز آزمایشگاهی تلف کنید، به راحتی و با یک تماس می‌توانید پزشک و پرستار را به منزل بیاورید. این مجموعه با بهترین آزمایشگاه‌ها ارتباط دارد. به همین دلیل نیز می‌توانید با اطمینان خاطر خدمات آزمایش در منزل اصفهان هومکا را انتخاب کنید.

 

آزمایش در منزل تبریز

آیا می‌دانستید که دیگر نیازی ندارید تا برای انجام آزمایش در تبریز، از خانه خارج شوید؟ مجموعه هومکا با ارائه خدمات آزمایش در منزل تبریز، برای رفاه حال افراد گام بزرگی برداشته است. توجه داشته باشید که هومکا با بهترین آزمایشگاه‌ها در ارتباط است و از همین رو نیز می‌توانید تا با آزمایش در منزل تبریز، در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی کنید.

آزمایش در منزل تبریز

 

آزمایش در منزل رشت

شهر دیگری که اکنون تحت پوشش مجموعه هومکا قرار گرفته است، رشت است. بهتر است بدانید که اگر در شهر رشت زندگی می‌کنید، به راحتی می‌توانید از خدمات آزمایش در منزل هومکا استفاده کنید و بهترین و زبده‌ترین پرستاران را به منزل بیاورید. بسیاری از آزمایشگاه‌ها خدمات آزمایش در منزل را در رشت پوشش می‌دهند اما اگر قصد این را دارید که با اعتماد کامل مراحل آزمایش در منزل رشت را بگذرانید، هومکا می‌تواند انتخاب بسیار خوبی باشد.

 

آزمایش در منزل اهواز

برای انجام خدمات آزمایشگاهی در اهواز، نیازی نیست تا حتما از منزل خارج شوید. مجموعه هومکا با همکاری مجهزترین آزمایشگاه‌ها، همواره بهترین خدمات آزمایش در منزل اهواز را ارائه می‌دهد. از همین رو، شما می‌توانید برای استفاده از خدمات آزمایشگاهی در اهواز با هومکا در ارتباط باشید.

 

آزمایش در منزل قزوین

بهتر است بدانید که اگر در شهر قزوین سکونت دارید، به راحتی می‌توانید تا با تماس با مجموعه هومکا، انواع خدمات آزمایش در منزل را تحت پوشش بیمه پایه و تکمیلی انجام دهید. هومکا با ارتباط بهترین آزمایشگاه‌ها در قزوین با شما، در زمان کوتاهی انواع آزمایش را در منزل شما انجام خواهد داد. همچنین جواب آزمایش شما نیز در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت و برای دریافت جواب نیز نیازی نیست تا از منزل خارج شوید.

 

چطور به خدمت نمونه‌گیری در محل هومکا اعتماد کنم؟

تمامی متخصصین ما با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی اقدام به نمونه‌گیری در منزل خواهند کرد و اگر چیزی غیر از این موضوع دیدید، می‌توانید در لحظه مانع از انجام نمونه‌گیری شده و با ما تماس بگیرید. این موضوع برای هومکا اهمیت زیادی دارد و تمام تلاشمان این است که نهایت سخت‌گیری را در این زمینه داشته باشیم. البته تجربه نشان داده است که اعتماد با حرف زدن به وجود نمی‌آید. برای همین پیشنهاد می‌کنیم که حتما یک بار خدمت آزمایش در محل هومکا را استفاده کنید تا متوجه شوید رعایت مسائل بهداشتی چقدر برایمان اهمیت دارد.

به هومکا اعتماد کنید چراکه: 

 • هومکا برای ارسال نمونه به آزمایشگاه شرایط ایمنی را رعایت کرد و از تجهیزاتی مانند cool box برای انتقال نمونه استفاده می‌کند. 
 • نمونه‌گیرهای هومکا متخصص بوده و با شرایط نمونه‌گیری به طور کامل آشنا هستند. 
 • ما برای ارائه خدمات آزمایشگاهی خود با آزمایشگاه‌های معتبر همکاری داریم. 
 • هومکا برای ارائه خدمات آزمایشگاهی، درمانی و مراقبتی در منزل دارای مجوز «ارائه خدمات و مراقبت‌های بالینی در منزل» است.  
 • هومکا از لحظه ثبت درخواست تا ارائه نتیجه به طور کامل از شما پشتیبانی خواهد کرد. 

نمونه گیری در منزل

 

چگونگی ثبت درخواست برای آزمایش در محل

 •  ابتدا بر روی دکمه‌ی ثبت رایگان درخواست کلیک کنید.
 • سپس در صفحه‌ای که برایتان باز می‌شود، می‌توانید نوع آزمایش مورد نظرتان را انتخاب کنید.
 • پس از انتخاب آزمایش مورد نظر و انتخاب زمان و مکان دلخواه، متخصصین مربوط به آزمایش در منزل، در همان زمان و محلی که تعیین کرده‌اید، نمونه‌گیری‌های لازم را انجام می‌دهند.
 • سپس در زمان مشخص، نتیجه‌ی آزمایش برای شما ارسال می‌شود.

نکته: 

هنگام ثبت درخواست در قسمت «آزمایش با نسخه» می‌توانید نسخه را بارگذاری کرده و نوع بیمه را انتخاب کنید. هزینه آزمایش در منزل با توجه به نوع بیمه کم می‌شود.

همچنین اگر میانه‌ی خوبی با ثبت درخواست آنلاین ندارید، می‌توانید با شماره‌ی ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ تماس بگیرید و درخواست خود را به صورت رایگان ثبت نمایید. در ضمن می‌توانید با کلیک بر روی دکمه‌ی ثبت رایگان درخواست، همین الان و بدون معطلی درخواست خود را ثبت کنید.

آزمایش در منزل

 

آزمایش در منزل و محل کار با هومکا!

اصلا و ابدا قصدمان این نیست که حرف‌های شعاری بزنیم. چه کسی هست که به سلامتی خود اهمیت ندهد یا در مهم دانستن سلامتی شک داشته باشد؟ به نظر ما که همه‌ی افراد بر اهمیت سلامتی واقف هستند. اما گاهی اوقات برخی مشکلات آنقدر بزرگ می‌شوند که انسان فراموش می‌کند برای سلامتی‌اش هم اقدامی انجام دهد. مشکلاتی که همگی آن‌ها را می‌شناسیم و نیاز به دوباره و چندباره گویی نیست. 
با همه‌ی این‌ها، ما در هومکا تلاش می‌کنیم که کنارتان باشیم و تا حد امکان مشکلاتی که باعث عدم توجه ما به سلامتی می‌شود را از میان برداریم یا کم‌رنگشان کنیم. اگر کمی عمیق‌تر نگاه کنیم، خواهیم فهمید که اگر سلامتی نداشته باشیم، بسیاری از اهدافی که شبانه‌روز برای آن‌ها تلاش می‌کنیم، چندان به کارمان نخواهند آمد. شاید این بزرگ‌ترین درسی بود که پاندمی کرونا به ما یاد داد. شاید نیاز باشد در اولویت‌هایمان کمی تجدید نظر کنیم. ما هم تمام تلاشمان را می‌کنیم تا در این مسیر، تجربه‌ی خوبی برایتان بیافرینیم و با استفاده  از خدمات نمونه گیری در منزل، نیاز شما را برای رفت و آمد به آزمایشگاه بصورت کامل رفع کنیم. تنها کافی است برای بهره‌مندی از خدمات آزمایش شبانه روزی در منزل از ساعت ۸ الی ۲۴ با شماره ۰۲۱۶۷۳۷۱ تماس بگیرید.

دسترسی سریع

درخواست خدمت

کافیست فرم را پر کنید و دکمه "ثبت نهایی درخواست" را بزنید. همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.
جزئیات درخواست
شهر*
شهر موردنظرت رو انتخاب کن
گروه خدمت*
گروه خدمت موردنظرت رو انتخاب کن
نوع خدمت*
خدمت موردنظرت رو انتخاب کن
اطلاعات درخواست
فایل ضمیمه
محاسبه هزینه
هزینه خدمت
۰ تومان
هزینه خدمات در محل
- تومان
هزینه مشاوره و تجویز نسخه
تومان
هزینه تفسیر آزمایش
تومان
تخفیف
۰ ۰ تومان
مجموع هزینه‌ها
۰ تومان
اطلاعات تماس
کد تخفیف:
discount-icon
بررسی

کد معرف:
discount-icon
بررسی

سوالات متداول

آیا می‌توان به خدمات آزمایش و نمونه گیری در منزل هومکا اعتماد کرد؟
تمام کارشناسان ما آموزش‌دیده و با تجربه هستند و در هنگام مراجعه به منزل شما، تمامی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت خواهند کرد.
آیا هومکا برای انجام آزمایش در منزل مجوزهای لازم را در اختیار دارد؟
بله. نام این شرکت «سفیران سلامت سپینود» است که با برند هومکا درحال فعالیت است. هومکا برای ارائه خدمات خود دارای «مجوز ارائه خدمات و مراقبت‌های بالینی در منزل» است.
آیا ناشتا بودن برای انجام تمامی آزمایشات الزامی می‌باشد؟
خیر. در آزمایشات خونی که مقدار قند و چربی سنجیده می‌شود نیاز به ناشتا بودن است. علاوه بر این، در آزمایشات آهن سرم، ویتامین B12، ,ویتامین B کمپلکس، پنل کلیه و کبد نیاز به ناشتا بودن پیش از انجام آزمایش می‌باشد. میزان لازم برای ناشتا بودن معمولا بین ۸ تا ۱۲ ساعت متغیر است.
اگر حواسمان نباشد و قبل از انجام آزمایش چیزی بخوریم، چه باید کرد؟
خوردن و آشامیدن ممکن است باعث ایجاد خطا در نتایج آزمایش شود. در این صورت بهتر است تا با پزشک خود تماس بگیرید و در خصوص اینکه آیا انجام آزمایش امکان‌پذیر می‌باشد یا خیر صحبت کنید.
آیا انجام آزمایش فقط در صورت داشتن نسخه پزشک ممکن می‌باشد؟
خیر. انجام بسیاری از آزمایشاتی که افراد برای اطلاع از سلامتی و سنجش پارامترهایی مانند قند و چربی در نظر دارند، نیازی به داشتن نسخه ندارد. مجموعه هومکا در چنین شرایطی رسید و فاکتور با هدف اقدام برای دریافت هزینه از بیمه تکمیلی، در اختیار متقاضی قرار می‌دهد.
آیا تشخیص بیماری‌هایی مثل هپاتیت یا HIV با انجام آزمایش خون و چکاپ کامل امکان‌پذیر است؟
تشخیص برخی از بیماری‌ها نیاز به انجام آزمایشات بخصوص و تعریف شده دارد. لذا بیماری‌های مذکور با انجام چکاپ کامل نیز قابل شناسایی نبوده و نیاز است تا پروتکل‌ها و روش‌هایی آزمایشی پیش‌بینی شده انجام شوند.
در صورتی که فردی نوع خاصی از دارو را مصرف می‌کند، نیاز است تا برای ناشتا بودن قبل از انجام آزمایش از خوردن دارو پرهیز نماید؟
خیر. افراد به هیچ عنوان نباید مصرف داروهای مورد نیاز را قطع کنند و بهترین کار در شرایط این چنینی، مشورت با پزشک می‌باشد.
خدمت هومکا چه شهرهایی را تحت پوشش قرار می‌دهد؟
کلیه ساکنین استان تهران، کرج و شهرهای مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز، اهواز، قزوین و رشت می‌توانند از خدمات این مجموعه بهره ببرند.
هومکا چطور نمونه خون را به آزمایشگاه ارسال می‌کند؟
نمونه‌گیر هومکا برای انتقال نمونه خون از cool box استفاده می‌کند. نمونه‌های خون در کمتر از یک ساعت به آزمایشگاه مورد نظر ارسال خواهد شد.
آیا خدمات آزمایش و چکاپ در منزل تحت پوشش بیمه است؟
بله. خدمات آزمایش و چکاپ در منزل هومکا تحت پوشش انواع بیمه‌های پایه و تکمیلی است.
من نسخه ندارم. چگونه می‌توانم از خدمات آزمایش یا چکاپ استفاده کنم؟
بسیاری از چکاپ‌ها بدون داشتن نسخه قابل انجام هستند. همچنین می‌توانید از مشاوره و تجویز پزشک هومکا قبل از انجام آزمایش استفاده کنید.

پرسش و پاسخ با پزشک

Loading...
Loading...