تست کرونا در منزل شهر ری
خانه
مقالات
تست کرونا در منزل شهر ری

تست کرونا در منزل شهر ری

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1401/06/28
ثبت رایگان درخواست

خدمت خود را انتخاب کنید

همه قیمت‌ها در هومکا شفاف و مشخص هستند.
تست کرونا در منزل شهر ری تنها با یک کلیک!
چنانچه مشکوک به بیماری کرونا هستیم توصیه می‌شود در خانه بمانیم تا از ابتلای سایر افراد جامعه با توجه به میزان سرعت انتقال ویروس جلوگیری کنیم. مجموعه هومکا در نظر دارد تا با ارسال فردی زبده و با تجربه به منزل شما خیال شما را از بابت انجام آزمایش کرونا در منزل شهر ‌ری راحت کند.

اگر پای صحبت مادر بزرگ ها و پدر بزرگ ها نشسته باشیم و یا به قصه هایی که از گذشته های بسیار دور برایمان تعریف می کردند خوب گوش داده باشیم، احتمالا اغلب ما به این بخش از حرف هایشان با تعجب و حتی ناباوری گوش می دادیم که در آن زمان شیوع بیماری های خطرناک و کشنده در بین مردم رواج داشته است.

بیماری هایی مانند سل، طاعون، حصبه، کزار و امثال آن که جان بسیاری از افراد را از طریق های مختلف به دلیل مسری بودن ماهیت بیماری در معرض خطر قرار می دادند. خوشبختانه در زمان ما این گونه امراض در بسیاری از موراد ریشه کن شده اند و با کوشش دانشمندان واکسن آنها ساخته شده و در دسترس همگان قرار دارد.

حال بعد از شنیدن این قصه های قدیمی، در زمان خود ما نیز شاهد بروز یک همه گیری عجیب و بسیار خطرناک هستیم که با کمال تعجب موجب بر هم خوردن نظم موجود در زندگیمان شده است. باید هنگام خارج شدن از خانه تمامی دستور العمل های بهداشتی را رعایت کنیم. کاری که شاید در چند سال گذشته انجام آن برای برخی از ما مانند یک شوخی به نظر می رسید. اما با شیوع ویروس کرونا و به اصطلاح پاندمیک شدن آن در سرتاسر جهان، امروزه همه ما با این مسأله در حال تقابل هستیم و چه بخواهیم یا نخواهیم باید تمامی پروتوکل های بهداشتی را مو به مو رعایت کنیم.

ولی ممکن است برای افرادی بروز علائم بیماری که در ادامه این مطلب به آنها اشاره نیز می شود رخ دهد یا ضرورت تست کرونا در منزل شهر ری را در خود یا یکی از اطرافیان احساس کنند. پس برای درک بهتر از اهمیت موضوع با ما همراه باشید. برای دریافت مشاوره رایگام تست کرونا بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

call button consult

 

ضرورت تست کرونا در منزل شهر ری

از جمله راه های انتقال بیماری کرونا حضور در جمع های شلوغ و چند نفره می باشد. مهمانی ها و دورهمی های کوچک یا بزرگ، گرد همی های خانوادگی و حضور در مناطق پر ازدحام مانند مراکز خرید و بازارها می تواند میزان ابتلا به ویروس کرونا را افزایش دهد. بنابر توصیه سازمان جهانی بهداشت باید به جز موارد ضروری و یا مواردی که با هماهنگی قبلی برای دریافت مراقبت های بهداشتی ضروری از خانه نیاز است که خارج شویم، در خانه مانده و خود را تا حد ممکن قرنطینه کنیم.

در صورت مشاهده علائم کرونا چه کنیم؟ سازمان بهداشت جهانی(WHO) در این باره می‌گوید:

شایع‌ترین علائم کووید-۱۹ تب ، سرفه خشک و خستگی است. علائم دیگری که کمتر شایع هستند و ممکن است برخی از بیماران را تحت تأثیر قرار دهد شامل از دست دادن چشایی یا بویایی، درد، سردرد، گلودرد، گرفتگی بینی، قرمزی چشم، اسهال یا بثورات پوستی است.
تا زمانی که بهبود نیافته‌اید حتی اگر علائم جزئی مانند سرفه، سردرد و تب خفیف دارید در خانه بمانید و خود را منزوی کنید.  اگر می خواهید خانه خود را ترک کنید و یا شخصی در نزدیکی خود دارید، از ماسک پزشکی استفاده کنید تا دیگران را  آلوده نکنید. اگر تب، سرفه و دشواری در تنفس دارید، بلافاصله به پزشک مراجعه کنید.

بنابراین چنانچه علائم بیماری مانند سرفه، عطسه، و یا سختی در تنفس را در خود و یا یکی از اطرفیان خود مشاهده کردید و ضرورت انجام یک ازمایش را با مشورت مراکز درمانی احساس کردید، می توانید از خدمت تست کرونا در منزل شهر ری استفاده کنید. هم اکنون تمامی خدمات مجموعه هومکا در تهران و کرج ارائه می شوند.

تست کرونا در منزل شهر ری

 

مزایای تست کرونا در منزل شهر ری

همانطور که پیش تر هم اشاره کردیم یکی از راه های مهم انتقال ویروس از انسان به انسان است که در هنگام وجود فاصله نزدیک با سایر افراد ریسک ابتلا به ویروس کرونا را افزایش می دهیم. فاصله توصیه شده برای ایجاد فاصله اجتماعی با سایرین ۲ متر است که از سوی سازمان جهانی بهداشت معرفی شده است. حال در صورت حضور در جامعه باید این فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنیم.

چنانچه خود و یا اطرافیانمان مشکوک به بیماری کرونا هستیم توصیه می شود در خانه بمانیم تا از ابتلای سایر افراد جامعه با توجه به میزان سرعت انتقال ویروس جلوگیری کنیم. انجام تست کرونا در منزل شهر ری با از بین بردن نیاز به خارج شدن از منزل تا حد زیادی در قطع زنجیره کرونا تأثیر گذار خواهد بود. در ادامه سایر فوایدی که انجام تست کرونا در منزل شهر ری دارد را برایتان فهرست کرده ایم:

✔ هزینه استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی مانند تاکسی، اتوبوس و مترو در این شیوه وجود ندارد.

✔ نگرانی از بابت حضور در مکان های شلوغ بر طرف می شود.

✔ افرادی متخصص و با تجربه در تمامی مراحل انجام تست کرونا در منزل شهر ری کار را انجام می دهند.

✔ تست کرونا در منزل شهر ری وضعیت شما را در مود ابتلا و یا عدم ابتلا به ویروس کرونا روشن می کند.

✔ انجام تست کرونا در منزل شهر ری سریع، راحت و مقرون به صرف است.

برای ورود به صفحه ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل بر روی عکس زیر کلیک کنید.

ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل

 

هزینه تست کرونا در منزل شهر ری

در قسمت قبلی راجع به قیمت تست کرونا در منزل شهر ری موارد مورد نظر بیان شد. در این قسمت به تشریح روش های انجام تست کرونا در منزل شهر ری می پردازیم و متناسب با هر شیوه و خدمت تعرفه انجام تست کرونا در منزل شهر ری عنوان می شود.

 

تست کرونا pcr در منزل شهر ری

هدف از تست کرونا پی سی ار در منزل شهر ری شناسایی قطعات ویروس در بدن فرد مشکوک به بیماری کرونا است بدین صورت که در هنگام سفارش این نوع ازمایش، فرد مجرب و با تجربه نیز با استفاده از یک سواپ پنبه ای برای دریافت نمونه از ته حلق متقاضی خدمت استفاده می کند. نمونه دریافت شده به آزمایشگاه منتقل می شود و با استفاده از دستگاه های به روز و با دقت کامل مورد بررسی قرار می گیرد.

 

تست کرونا آنتی بادی در منزل شهر ری

آزمایش کرونای آنتی بادی در منزل شهر ری به عنوان تست سرولوژی نیز معروف است. در این ازمایش به دنبال آنتی بادی در بدن می گردیم که بر ضد ویروس کرونا عمل می کند. دقت این روش در مقایسه با آزمایش pcr کمتر بوده و توصیه می شود که از تست پی سی آر به جای آن استفاده شود. از شما دعوت می‌کنیم که جهت آشنایی بیتش‌تر با نحوه انجام انواع تست کرونا از ویدئویی در رسانه اجتماعی یوتیوب بازدید نمایید. برای ثبت رایگان درخواست تست کرونا بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

call button submit

 

پکیج پیشنهادی هومکا برای تست کرونا در منزل شهر ری

اگر تریدید دارید که کدام آزمایش تست کرونا در منزل شهر ری را انتخاب کیند، جای هیچ گونه نگرانی نیست. پکیج ویژه هومکا را به شما پیشنهاد می دهیم. که در این بسته پیشنهادی هر دو آزمایش تست کرونا پی سی آر و تست کرونا آنتی بادی در منزل شهر ری برای شما با قیمت مناسب در نظر گرفته شده است.

تست کرونا در منزل شهر ری

 

تست کرونا در منزل شهر ری با هومکا

اگر به شما توصیه می کنیم که برای انجام تست کرونا در منزل شهر ری به مجموعه هومکا مراجعه کنید تنها به علت یک دلیل نیست! بلکه دلایل زیر موجب می شود تا این خدمت را به شما پیشنهاد کنیم تا شما نیز در صورت رضایت آن را به سایرین معرفی کنید و در داشتن جامعه ای سالم همدیگر را یاری کنیم. مزایای انجام تست کرونا در منزل شهر ری بدین شرح است:

✔ یکی از ملاک های برجسته در ارائه خدمات پزشکی اهمیت دادن به موضوع سلامتی مخاطبین دریافت خدمت درمانی است. هومکا مفتخر است که این موضوع را در اولویت کاری خود قرار داده و به آن اهمیت فوق العاده زیادی می دهد.

✔ برای همین است که هومکا کیفیت در خدمات را سر لوحه کار خود قرار داده است.

✔ کیفیت در کنار قیمت کمتر تست کرونا در منزل شهر ری موجب کاهش دغدغه متقاضیان است.

✔ اما این تنها ارزان بودن خدمت نیست که برای ما مهم بوده است، بلکه همواره کیفیت بالای خدمات برای ما از اهمیت بالاتری برخوردار است.

✔ رعایت تمامی دستورالعمل های بهداشتی چیزی است که به آن بها می دهیم.

✔ همکاری با خدمات درمانی معتبر موجب اطمینان از درستی و صحت خدمات ما است.

✔ به کار گیری متخصصان با تجربه و خبره که با وسواس ویژه ای در مجموعه هومکا پذیرفته شده اند از دغدغه شما عزیزان می کاهد.

✔ و در نهایت هومکا سعی دارد تا تست کرونا در منزل شهر ری را برای شما راحت، سریع و موجب رضایت خاطر شما قرار دهد.

برای ورود به صفحه ثبت رایگان درخواست تست کرونا بر روی عکس زیر کلیک کنید.

ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل

 

تست کرونا در منزل شهر ری در یک نگاه

اگر خواندن این مطلب برایتان مفید بود مطلب مشابه با عنوان " تست کرونا در منزل" را که به شکل کامل به انجام این آزمایش و جزییات آن می پردازد مطالعه کنید. مجموعه هومکا در راستای حفظ سلامت شما و عزیزانتان و همچنین راحتی شما آماده ارائه انواع خدمات مراقبتی و درمانی در منزل شما می‌باشد . از جمله این خدمات ویزیت پزشک در منزل(متخصص و عمومی)، فیزیوتراپی در منزل و ... می‌باشد.

دسترسی سریع

درخواست خدمت

کافیست فرم را پر کنید و دکمه "ثبت نهایی درخواست" را بزنید. همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.
جزئیات درخواست
شهر*
شهر موردنظرت رو انتخاب کن
نوع خدمت*
خدمت موردنظرت رو انتخاب کن
اطلاعات درخواست
فایل ضمیمه
محاسبه هزینه
هزینه خدمت
۰ تومان
هزینه خدمات در محل
- تومان
هزینه مشاوره و تجویز نسخه
تومان
هزینه تفسیر آزمایش
تومان
تخفیف
۰ ۰ تومان
مجموع هزینه‌ها
۰ تومان

ورود

سوالات متداول

آیا می‌توان به دقت آزمایش کرونا در منزل اعتماد کرد؟
برخی از افراد این ‌گونه فکر می‌کنند که اگر حضوری به آزمایشگاه مراجعه کنند نتیجه‌ی مطمئن‌تری می‌گیرند و انجام تست کرونا درب منزل دقت بالایی ندارد. درحالی که اگر نکات مربوطه رعایت شود، انجام تست کرونا در خانه نه تنها تفاوتی با انجام آن در مراکز درمانی نخواهد داشت بلکه به مراتب مطمئن‌تر و ایمن‌تر از انجام آن در محیط شلوغ آزمایشگاه است.
آیا هومکا مجوزهای لازم را برای انجام آزمایش کرونا در منزل در اختیار دارد؟
بله. نام شرکت ما سفیران سلامت سپینود است و با برند هومکا در حال فعالیت هستیم. مجوز مورد نیاز برای انجام چنین فعالیتی «مجوز ارائه خدمات و مراقبت‌های بالینی در منزل» است که مجموعه‌‌ی هوم‌کا آن را کسب کرده است. همانطور که می‌دانید هومکا به عنوان یک واسطه بین شما و آزمایشگاه‌های معتبر عمل می‌کند. به این صورت که برای انجام تست کرونا در محل از مخاطب درخواست‌ها را دریافت می‌کند و هماهنگی‌های لازم را با آزمایشگاه‌ها انجام می‌دهد. در زمینه‌ی آزمایش کرونا در منزل، هومکا با آزمایشگاه‌هایی همکاری می‌کند که دارای تاییدیه‌ی وزارت بهداشت باشند و مجوزهای لازم برای انجام تست کرونا را داشته باشند. از جمله آزمایشگاه‌هایی که هومکا با آن‌ها همکاری می‌کند می‌توان به آزمایشگاه آرامش، مندل و رویان اشاره نمود.
اگر به صورت فوری به تست کرونا در خانه نیاز داشته باشم باید چه کاری انجام بدهم؟
در صورت نیاز فوری به تست کرونا در منزل، می‌توانید با شماره‌ی ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ تماس بگیرید و فوریت را مطرح کنید. کارشناسان ما نیز با دریافت اطلاعات اولیه از شما، تلاش می‌کنند تا هماهنگی‌های لازم برای اعزام پرستار در سریع‌ترین زمان ممکن را انجام دهند.
آیا پرستارها در فرایند آزمایش کرونا در خانه نکات بهداشتی را رعایت می‌کنند؟
در این زمینه جای نگرانی نیست. تمام پرستار‌ها آموزش‌دیده و با تجربه هستند و در هنگام مراجعه به منزل شما، تمامی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت خواهند کرد و کمترین تماس را با وسایل خانه شما خواهند داشت.
چه مدت باید منتظر نتیجه‌ ی تست کرونا در منزل بمانیم؟
بدون شک در این شرایط، به وجود آمدن علائم در هر فردی، سبب ایجاد نگرانی و اضطراب در او خواهد شد. ما در مجموعه هومکا برای اطمینان هرچه سریعتر افراد از سلامت خود و کاهش استرس و نگرانی آن‌ها، نتیجه آزمایش کرونا در منزل را ۱۲ یا ۲۴ یا ۴۸ ساعت ( به انتخاب شما ) پس از انجام نمونه‌گیری ارائه خواهیم داد.

پرسش و پاسخ با پزشک

Loading...
Loading...