تست کرونا در منزل پیروزی
خانه
مقالات
تست کرونا در منزل پیروزی

تست کرونا در منزل پیروزی

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1401/06/27
ثبت رایگان درخواست

خدمت خود را انتخاب کنید

همه قیمت‌ها در هومکا شفاف و مشخص هستند.
تست کرونا خود را در منزل و بدون ریسک و معطلی انجام دهید!
مرکز سلامت هومکا ارائه‌دهنده انواع خدمات درمانی، مراقبتی و آزمایشگاهی است که تست کرونا در منزل پیروزی تنها یکی از سرویس‌های متنوع پزشکی این مجموعه است. این مرکز در استان‌های تهران و ‌البرز خدمات متنوعی را در منزل متقاضیان عرضه می‌کند.

این روزها استرس ویروس کرونا همه‌گیر شده است. این در حالی است که افراد از مراجعه به مراکز درمانی هراس دارند. محل زندگی شما کجاست؟ آیا حضور در بیمارستان‌ها برای شما هم دلهره‌آور است؟ انجام تست کرونا در منزل پیروزی خبر خوبی برای افراد ساکن این منطقه به حساب می‌آید.

دیگر علائم بیماری ویروسی کرونا بر کسی پوشیده نیست و افرادی که برخی از نشانه‌ها را در بدن خود احساس می‌کنند، در پی انجام تست می‌روند. برای بعضی از افراد ممکن است علت انجام این تست سردردهای مکرر و سرفه‌های خشک باشد. به‌هرحال چیزی که مسلم است می‌خواهند به اطمینان خاطر برسند و از استرس ناشی از ابتلا به این بیماری منحوس رها شوند.

معمولا در انجام تست کرونا مردم دچار سردرگمی‌ها و ترس‌های زیادی می‌شوند. در این مقاله اطلاعات مفیدی در رابطه‌با راه‌حل‌های کارآمد آن بیان شده است؛ با ما همراه باشید.

بعد از گذشت مدت زمان طولانی همه افراد اخبار مربوط به این ویروس عفونی را شنیده‌اند و از علائمی که در بدن ظاهر می‌شود، خبر دارند. کرونا دارای نشانه‌های مختلفی در بدن افراد است و ممکن است نشانه‌های این بیماری در افراد مبتلا یکسان نباشد.

call button consult

با همه این تفاسیر همه ما می‌دانیم که طولانی شدن هر نشانه‌ای در بدن اضطراب ما را بیشتر می‌کند. بدون شک انجام تست بدون فوت وقت یکی از عاقلانه‌ترین راه‌هایی است که باید در این وضعیت انجام دهیم. چنانچه محل سکونت شما در منطقه پیروزی باشد این نوید را به شما می‌دهیم که تست کرونا در منزل پیروزی و ساکنان این محله قدیمی را بی‌نیاز کرده است.

بسیاری از مردم از این خدمات اطلاعی ندارند و از روی ناچاری به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی آلوده می‌روند؛ لذا بستر مبتلا شدن آنها به کرونا فراهم می‌شود. شاید بعد از مطالعه این جمله از انجام آزمایش منصرف شوید، ولی این کار هم اشتباه است. زمانی که در ابتدا هر نوع بیماری را تشخیص دهیم، این حسن وجود دارد که نه تنها جلوی پیشروی بیماری را می‌گیریم؛ بلکه درمان را به موقع آغاز کنیم. اما بهتر است که تست کرونا خود را با توجه به این گفته سازمان جهانی بهداشت (WHO) در منزل انجام دهیم:

از ۳ چیز  اجتناب کنید: فضاهای بسته، شلوغ یا  در تماس نزدیک با دیگران.
خطرات ناشی از ابتلا به کووید-۱۹ در فضاهای شلوغ و تهویه ناکافی که افراد آلوده مدت طولانی را با هم در مجاورت می گذرانند بیشتر است. این محیط ها جایی است که به نظر می رسد ویروس توسط قطرات تنفسی با کارآیی بیشتری گسترش می یابد، بنابراین اقدامات احتیاطی در این محیط‌ها  از اهمیت بیشتری برخوردار است.

در نتیجه به این موضوع می‌رسیم که انجام تست کرونا امری اجتناب‌ناپذیر است و به جای حذف راه‌حل فقط کافی است مسیر را عوض کنیم. انجام تست کرونا در منزل راه‌حل مناسبی برای بهبود وضعیت و نجات از استرس و اضطراب ابتلا به این نوع بیماری است.

تست کرونا در منزل پیروزی

 

مزایای تست کرونا در منزل پیروزی

احتمالا برای برخی از افراد این سوال پیش آمده است که انجام این آزمایش آن هم در خانه چه مزایایی دارد‌؟ در این بخش این امتیازات را به‌روشنی برای شما شرح می‌دهیم.

مزایای تست کرونا در منزل

✔ عدم مراجعه به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی

✔ عدم نیاز به خروج از منزل

✔ اطمینان خاطر از انجام تست

✔ صرفه‌جویی در زمان

برای درک بهتر هریک از این امتیازات ادامه مطلب را از دست ندهید.

ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل

عدم مراجعه به بیمارستان‌ها
اگر ساکن منطقه پیروزی باشید و تصمیم به انجام تست کرونا در منزل پیروزی گرفتید، دیگر احتیاجی به حضور در بیمارستان‌ها نخواهید داشت. با درخواست از یک مرکز معتبر به نام هومکا که انواع خدمات درمانی را در منزل برای افراد انجام می‌دهد، سرویس تست کرونا را در منزل دریافت می‌کنید.
 

عدم نیاز به خروج از منزل
شما برای انجام آزمایش کرونا نیازی به خروج از منزل خود ندارید و تمامی لوازم مورد نیاز انجام این تست توسط تیم پزشکی فراهم می‌شود.
 

اطمینان خاطر از انجام تست
یکی از مواردی که اغلب افراد بعد از انجام تست به آن فکر می‌کنند، عدم اطمینان از نتیجه آزمایش است. آمار بالای مراجعین به بیمارستان‌ها ممکن است گاهی نتیجه آزمایش را با خطا مواجه کند. به همین دلیل اطمینان خاطر از انجام تست برای مردم مهم است. زمانی که در منزل برای انجام تست اقدام می‌کنید، احتمال ‌خطا به صفر خواهد رسید.
 

صرفه‌جویی در زمان
حتما برای همه شما پیش آمده است که ساعت‌های طولانی را در نوبت دریافت خدمات منتظر باشید. چه‌بسا این انتظار هم‌اکنون در بیمارستان‌ها به علت تعداد زیاد بیمار کرونایی بیشتر هم شده است. درحالی‌که اگر شما این سرویس را در محل زندگی خود دریافت کنید، دیگر خبری از انتظارهای طولانی ‌نخواهد بود.

برای ورود به صفحه ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل پیروزی بر روی عکس زیر کلیک کنید.

ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل

 

تست کرونا در منزل پیروزی چگونه انجام می‌شود؟

مجموعه هومکا سرویس‌های متنوعی برای این موضوع طراحی کرده است. همانطور که اطلاع دارید، تست کرونا به تست pcr معروف است که برای ارائه نتیجه زمان‌های متفاوتی برای آن در نظر گرفته می‌شود. به طور مثال تست پی سی آر ۲۴ ساعته درمقایسه‌با تست پی سی آر ۱۲ ساعته دارای قیمت کمتر و زمان بیشتر است. اگر با نحوه انجام تست به روش پی سی آر آشنایی کامل ندارید از شما دعوت می‌کنیم تا از ویدئویی در رسانه اجتماعی یوتیوب بازدید نمایید.

دسته دیگری از افراد هستند که به این بیماری مبتلا شده و مدت درمان خود را طی کرده‌اند. این افراد با انجام تست کرونا می‌خواهند از ناقل بودن خود آگاه شوند. برای این افراد نیز تست آنتی بادی انجام می‌گیرد. در نظر داشته باشید قطعا تعداد نفرات در هزینه‌ها تاثیر دارد. هومکا با عرضه انواع تست‌های مختلف پی سی آر و همچنین پکیج آنتی بادی و پی سی آر ۲۴ ساعته انتخاب‌های بیشتری را در اختیار متقاضیان قرار داده است.

تست کرونا در منزل پیروزی

 

تشخیص بیماری با تست کرونا در منزل پیروزی

همان‌طور که می‌دانید علایم کرونا بسیار مشابه بیماری‌های آنفلوآنزا یا سرماخوردگی است و نشان می‌دهد که نباید به نشانه‌ها اکتفا کنیم. برای این منظور انجام تست پی سی آر تجویز می‌شود. انجام این آزمایش به روش زیر برای فرد مورد‌نظر انجام می‌شود.

۱- پزشک از یک گوش‌پاک‌کن بلند استریل برای دریافت نمونه مخاط از بینی استفاده می‌کند؛

۲- گوش پاک‌کن بیمار را در ظرف استریل شده می‌گذارند که به آزمایشگاه ارسال شود؛

۳- قرار‌گیری در دمای مناسب در مشاهده نتیجه بیماری بسیار مهم است؛

۴- متخصص آزمایشگاه با انجام روند شیمیایی خاص پروسه تشخیص وجود ویروس را پیش می‌گیرد؛

۵- درنهایت بعد از بررسی‌های لازم در آزمایشگاه مثبت یا منفی بودن تست مشخص می‌شود.

به همین دلیل است که انواع تست پی سی آر در زمان‌بندی‌های مختلف ارائه می‌شود و هزینه هرکدام با دیگری متفاوت است. برای ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل پیروزی بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

call button submit

 

زنگ خطر تعداد کرونایی‌ها در تهران و اهمیت تست کرونا در منزل پیروزی

زمانی که هوا رو به سردی می‌رود، قطعا می‌دانید که بیماری‌های غفونی از جمله ویروس کرونا تشدید می‌شوند. کرونا هم از این قاعده مستثنی نیست و گزارش‌ها حاکی از افزایش بی‌سابقه این بیماری می‌دهند. هم‌اکنون نیز شاهد رشد سرسام‌آور بیماری کرونا در کشور و البته در تهران هستیم.

اگر شما هم ساکن استان تهران و منطقه پیروزی هستید، بنابراین نیاز به انجام تست کرونا در منزل را بیش از پیش احساس می‌کنید. بهتر است مطلع باشید که پوشش‌دهی خدمات مرکز هومکا در تهران محدودیتی ندارد و از هر منطقه‌ای قادر به درخواست این آزمایش در محل هستید.

تست کرونا در منزل پیروزی

 

تست کرونا در منزل پیروزی با تیم هومکا

به هزینه‌های این سرویس فکر می‌کنید؟ نیازی به نگرانی نیست زیرا همه مخارج در مرکز هومکا مشخص است؛ لذا این امکان را دارید که قبل از درخواست با برقراری تماس از آنها آگاه شوید. علاوه‌ بر‌ این وب‌سایت هومکا نه‌تنها اطلاعات جامعی از سرویس‌های این مجموعه می‌دهد؛ بلکه هزینه‌ها را نیز مشخص کرده است.

ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل

مرکز سلامت هومکا ارائه‌دهنده انواع خدمات درمانی، مراقبتی و آزمایشگاهی است که تست کرونا در منزل پیروزی تنها یکی از سرویس‌های متنوع پزشکی این مجموعه است. این مرکز در استان‌های تهران و ‌البرز خدمات متنوعی را در منزل متقاضیان عرضه می‌کند.

لازم به ذکر است که مرکز هومکا با همکاری افراد با‌تجربه و کارآزموده و نیاز‌سنجی جامعه در دریافت خدمات پزشکی اقدام به آماده‌سازی یک بستر مناسب کرده است که سرویس‌های مورد‌نیاز افراد را به آنها برساند. برای ورود به صفحه ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل بر روی عکس زیر کلیک کنید.

ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل

 

سخن آخر درباره تست کرونا در منزل پیروزی

همه‌گیری ویروس کرونا موجب ورود اضطراب‌های روانی در میان مردم شده است. این موضوع برای برخی از افراد به جایی رسیده که حتی برای انجام کارهای روزمره و حتی اطمینان از ابتلا به بیماری کرونا حاضر به انجام تست هم نیستند. عدم اقدام برای انجام تست کرونا خود مشکلات دیگری را می‌آفریند.
در وضعیتی که افراد نیازمند انجام آزمایش برای تشخیص عفونت کرونا در بدن خود هستند، بهترین راهکار بهره‌برداری از سرویس تست در منزل است. در همین راستا مجموعه هومکا انواع خدمات آزمایشگاهی و درمانی را برای مردم استان‌های تهران و البرز و شهر مشهد فراهم کرده است. متقاضیان این امکان را دارند که بدون پرداخت هزینه‌ای درخواست خود را ثبت کنند یا قبل از ثبت درخواست طی تماس تلفنی از مخارج و شرایط آن آگاه شوند.

دسترسی سریع

درخواست خدمت

کافیست فرم را پر کنید و دکمه "ثبت نهایی درخواست" را بزنید. همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.
جزئیات درخواست
شهر*
شهر موردنظرت رو انتخاب کن
نوع خدمت*
خدمت موردنظرت رو انتخاب کن
اطلاعات درخواست
فایل ضمیمه
محاسبه هزینه
هزینه خدمت
۰ تومان
هزینه خدمات در محل
- تومان
هزینه مشاوره و تجویز نسخه
تومان
هزینه تفسیر آزمایش
تومان
تخفیف
۰ ۰ تومان
مجموع هزینه‌ها
۰ تومان

ورود

سوالات متداول

اگر به صورت فوری به تست کرونا در خانه نیاز داشته باشم باید چه کاری انجام بدهم؟
در صورت نیاز فوری به تست کرونا در منزل، می‌توانید با مجموعه هومکا تماس بگیرید و فوریت را مطرح کنید. کارشناسان ما نیز با دریافت اطلاعات اولیه از شما، تلاش می‌کنند تا هماهنگی‌های لازم برای اعزام پرستار در سریع‌ترین زمان ممکن را انجام دهند.
آیا تست کرونا در منزل برای پرواز را هم انجام می‌دهید؟
بله. اگر نیاز به آزمایش کرونا درب منزل برای پرواز یا ایرلاین‌های هوایی را دارید، می‌توانید در درخواست خود این موضوع را مطرح کنید. کارشناسان ما در این زمینه شما را راهنمایی خواهند کرد.
آیا تست کرونا در منزل شامل بیمه می‌شود؟
بله. در صورتی که تمایل داشته باشید از خدمات بیمه تکمیلی خود استفاده کنید، قبض تست کرونا توسط آزمایشگاه برای تست شما صادر می‌شود.
در صورت داشتن چه علائمي به پزشك مراجعه كنيم و چه اطلاعاتي را به پزشك مربوطه بدهيم؟
اگر تب، سرفه و تنگي نفس داريد، سريعاً به مراكز درماني اعلام شده، مراجعه كنيد.
آيا شستشو مرتب بيني با نمك مي‌تواند از آلودگي به كرونا ويروس جلوگيري كند؟
خير، اين كار تنها اندكي مي‌تواند در تسريع بهبودي سرما خوردگي رايج موثر باشد.

پرسش و پاسخ با پزشک

Loading...
Loading...