تست کرونا در منزل شمال تهران
خانه
مقالات
تست کرونا در منزل شمال تهران

تست کرونا در منزل شمال تهران

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1401/11/10
ثبت رایگان درخواست

خدمت خود را انتخاب کنید

همه قیمت‌ها در هومکا شفاف و مشخص هستند.
هرجا که هستی، در محل حضورت تست بده!
بسیاری از افراد به دلیل ذیغ وقت، امکان انجام آزمایش کرونا با هدف اطلاع دقیق از سلامتی خود را ندارند. این افراد و تمام کسانی که به هر دلیلی علاقه‌ای به حضور در محیط آلوده آزمایشگاه را ندارند، می‌توانند از خدمات تست کرونا در محل مجموعه‌ی هومکا استفاده نمایند.

بدون تردید تمام افرادی که در کشورهای مختلف جهان زندگی می کنند، نزدیک به یک سال است که نام کرونا را بارها در طول روز شنیده اند. در این مدت که از ظهور ویروس می گذرد، همه ما سعی داشته ایم که با رعایت پروتکل های بهداشتی اعلام شده از سوی سازمان جهانی بهداشت (WHO)، خود را از ابتلا به این بیماری مصون نگه داریم. با دنبال کردن اخبار مربوط به کرونا در می یابیم که تاکنون درمان قطعی برای این بیماری یافته نشده و واکسنی برای ایمن کردن بدن افراد در برابر ویروس کرونا یافته نشده است. افراد مبتلا به این ویروس معمولا علائمی مانند تب و لرز، سرفه خشک و ضعف اندام ها را تجربه می کنند و در چنین شرایطی افراد می بایست هر چه سریعتر از سلامت خود اطلاع حاصل نمایند. این افراد اگر مبتلا به کرونا باشند، این ویروس را به سایرین نیز انتقال می دهند. افراد مشکوک به ابتلا می بایست هرچه سریعتر تست کرونا دهند و در صورت مثبت بودن نتیجه، قرنطینه شوند.

برای درک بیشتر و عمیق‌تر اهمیت قرنطینه برای افرادی که به کرونا مبتلا شده‌اند، توجه شما را به یکی از مقالات سایت معتبر Narayana Health با شعار سلامتی برای همه-همه برای سلامتی، جلب می‌نماییم:

زمانی که ویروس کرونا وراد زندگی انسان‌ها شد، کلمه‌ی "قرنطینه" رنگ و بوی جدیدی گرفت. قرنطینه یک دوره انزوای ضروری برای یک فرد مبتلا به بیماری بسیار مسری (مانند کرونا)  است که در معرض آن قرار دارد.
دولت ها و مقامات بهداشتی از قرنطینه برای جلوگیری از شیوع بیماری‌های مسری استفاده می‌کنند. قرنطینه همچنین برای افراد یا گروه‌هایی است که علائمی ندارند اما در معرض بیماری قرار دارند. قرنطینه آنها را از دیگران دور نگه می دارد تا عامل بیماری‌زا ندانسته به کسی منتقل نشود.


انجام آزمایش کرونا ممکن است تنها در آزمایشگاه های تشخیصی ممکن به نظر برسد. اما در شرایط کنونی یکی از مراکز شیوع کرونا آزمایشگاه است. چرا که این مراکز تشخیصی پر رفت و آمد بوده و مملو از جمعیت می باشند. بیماران مشکوک به ابتلا به کرونا، با حضور در این مراکز قصد انجام آزمایش را دارند و اگر علائم این بیماران به علت حضور ویروس کرونا در بدن افراد باشد، ممکن است بسیاری از افراد حاضر در محیط آزمایشگاه را در خطر بیاندازد. برای دریافت مشاوره رایگان از تیم متخصص هومکا در خصوص انجام تست کرونا در منزل شمال تهران بر روی دکمه تماس زیر کلیک کنید.

call button consult

بدون شک در چنین شرایطی آزمایشگاه دیگر محل ایمن و مناسبی برای انجام آزمایش نخواهد بود. افراد متقاضی انجام تست کرونا، می توانند از خدمات تست کرونا در منزل شمال تهران استفاده کنند. با استفاده از این خدمات بیمار نیازی به حضور در آزمایشگاه ندارد. مجموعه خدمات درمانی هومکا یکی از ارائه کنندگان این خدمات می باشد.
مجموعه هومکا با کمک و یاری کارشناسان و متخصصان مجموعه، نمونه گیری را با رعایت پروتکل های بهداشتی و در منزل فرد نیازمند به آزمایش انجام می دهند و نمونه را به آزمایشگاه می رسانند. مجموعه هومکا طرف قرارداد با آزمایشگاه های تشخیصی تخصصی ویروس شناسی است و این آزمایشگاه ها در اسرع وقت نتیجه آزمایش را به اطلاع فرد متقاضی می رساند.

تست کرونا در منزل شمال تهران

 

مراحل انجام تست کرونا در منزل شمال تهران

یکی از علل مهم انجام تست کرونا، این است که ممکن است فردی که به ویروس کرونا مبتلا شده باشد تنها علائم خفیفی از خود نشان دهد. درحالی که می تواند بیماری را به سایرین انتقال دهد. اما در این میان ممکن است فردی که تازه مبتلا می شود، این بیماری را به سخت ترین شکل ممکن تجربه کند و جان او به خطر بیافتد. حال که با اهمیت انجام تست کرونا در منزل شمال تهران پی برده ایم، بهتر است تا به مراحل انجام تست کرونا در منزل شمال تهران را مورد بررسی قرار دهیم. برای استفاده از خدمات تست کرونا در منزل شمال تهران یا هر نقطه دیگری از شهرهای تهران و کرج، نیاز است تا با مجموعه های خدمات درمانی که تست کرونا را در محل حضور فرد نیازمند این خدمات ارائه می دهند، تماس بگیرید.
پس از ثبت درخواست، مجموعه مورد نظر فردی را برای انجام نمونه گیری اعزام می نماید. نمونه گیر، بر اساس نوع آزمایش کرونا در منزل شمال تهران، نمونه را از فرد گرفته و در اسرع زمان آن را به آزمایشگاه می رساند. در نهایت آزمایشگاه پس از انجام اقدامات لازم، پاسخ را برای فرد متقاضی ارسال خواهد نمود. برای ورود به صفحه ثبت درخواست رایگان تست کرونا در منزل شمال تهران بر روی آیکون زیر کلیک نمایید.

ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل

 

انواع تست کرونا در منزل تهران

بی تردید شما نیز تا به حال نام انواع آزمایش هایی که برای تست کرونا در منزل شمال تهران انجام می شوند را شنیده و اطلاعاتی از این روش ها را در اختیار دارید. در ادامه به دو روش مهم و پر کاربرد تست کرونا اشاره خواهیم نمود.

 

تست کرونا در منزل شمال تهران تست آنتی بادی

آنتی بادی ماده ای است که گلبول های سفید خون در صورت شناسایی عامل خارجی و بیگانه در بدن و برای مبارزه با عامل بیماری زا ترشح می کنند. اما این موضوع دلیلی بر نابودی و از بین رفتن عوامل خارجی توسط آنتی بادی یا پادتن تولید شده نمی باشد. در آزمایش آنتی بادی، همان گونه که از نامآن پیداست، در آزمایشگاه به دنبال پادتن های تولید شده توسط بدن فرد در نمونه خون افراد خواهند بود.
این آزمایش ارزش تشخیصی بالایی نسبت به روش دیگر ندارد. چرا که ممکن است فردی ماه ها پیش به این ویروس آلوده شده باشد اما در شرایط کنونی که آزمایش می دهد و به کرونا نیز مبتلا نیست، آنتی بادی های مربوط به ماه ها پیش شناسایی می شوند و نتیجه تست برای فرد مثبت گزارش خواهد شد. در حالی که فرد در شرایط کنونی مبتلا به این ویروس نیست و ناقل نیز نمی باشد.

برای ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل شمال تهران می‌توانید بر روی دکمه تماس زیر کلیک کنید.

call button submit

 

تست کرونا در منزل شمال تهران پی سی آر

در این نوع از آزمایش، کارشناسان آزمایشگاه به دنبال قطعات و ژنوم های خود ویروس کرونا در نمونه گرفته شده از فرد متقاضی خواهند بود. در صورتی که ویروس به بدن فرد منتقل شده باشد، قطعات ویروس در نمونه گرفته شده از فرد خود را نشان خواهند داد و فرد مثبت تلقی می شود. ارزش تشخیصی این تست به مراثب بالاتر از آزمایش آنتی بادی می باشد.
تفاوت این دو روش در نحوه نمونه گیری است. برای انجام آزمایش آنتی بادی نمونه خون مورد نیاز است. اما در آزمایش PCR نمونه از مخاط ته حلق یا بینی گرفته می شود که پروتکل های مخصوص به خود را دارند.

 

دقت بالای تست کرونا در منزل شمال تهران

در حالت کلی دقت هر تست آزمایشگاه و آزمایشی وابسته به موارد و عوامل مختلفی می باشد. نمونه گیری اولین امری می باشد که در دقت تست بسیار موثر می باشد. نمونه گیری اشتباه بدون شک دقت تست کرونا در منزل شمال تهران را دستخوش تغییرات خواهد کرد.

نمونه گیری تست کرونا در منزل شمال تهران می بایست بر اساس پروتکل ها و دستورالعمل های موجود و تعیین شده انجام گیرد. نمونه گیر همچنین می بایست پروتکل های بهداشتی وضع شده در قبال ویروس کرونا را رعایت نماید.

موضوع بعدی که بر روی دقت نتیجه تست کرونا در منزل شمال تهران تاثیر دارد، نحوه انجام امور تخصصی در آزمایشگاه می باشد. کارشناسان و متخصصان انجام آزمایش با استفاده از دستگاه ها و روش های خاصی، اقدام به انجام آزمایش می نمایند. در این شرایط برای بالا رفتن دقت تست، علاوه بر نحوه کار و دقت نیروی انسانی، دقت و نوع تجهیزات آزمایشگاهی نیز بسیار مهم می باشند. دستگاه ها و در پی آن روش های جدید، می تواند دقت تست کرونا در منزل شمال تهران را افزایش دهند.
مجموعه خدمات درمانی و مراقبتی هومکا برای هر چه بالاتر بودن دقت و کیفیت تست کرونا در منزل شمال تهران، اقدام به انعقاد قرارداد همکاری با آزمایشگاه های معتبر و تخصصی تهران و کرج نموده است. در صورت تمایل به ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل شما در شمال تهران می‌توانید بر روی دکمه تماس زیر کلیک کنید.

call button submit

 

قیمت تست کرونا در منزل شمال تهران

بسیاری از خدمات تنها چیزی نیستند که در ظاهر دیده می شوند. برای انجام یک خدمات مانند تست کرونا در منزل شمال تهران، تعداد زیادی از متخصصان و کارشناسان هومکا دست به دست هم می دهند تا با هماهنگی بینشان، دقت و کیفیت خدمات را بالاتر ببرند.

مجموعه خدمات درمانی و مراقبتی هومکا قیمت تمام خدمات ارائه شده از سوی مجموعه را بر اساس مصوبات ارائه شده از سوی مراجع ذیربط و وزارت بهداشت و درمان تعیین می کند. با متعادل کردن قیمت خدکات، افراد بسیار بیشتری توانایی استفاده از خدمات تست کرونا در منزل شمال تهران را خواهند داشت و به همین دلیل، با افزایش تست، میزان شناسایی ویروس کرونا و در پی آن قرنطینه سازی و جلوگیری از گسترش ویروس کرونا می شود.

تست کرونا در منزل شمال تهران

 

درخواست خدمات تست کرونا در منزل شمال تهران با مجموعه هومکا

پیش از این در خصوص مزایای استفاده از خدمات تست کرونا در منزل شمال تهران توضیح کافی داده شد و دانستیم که افراد با علائم بسیار خفیف نیز بهتر است تا تست کرونا دهند. با استفاده از تست کرونا در منزل شمال تهران، افراد از سلامتی خود اطلاع حاصل می نماید و در صورت مثبت بودن نتیجه آزمایش، برای جلوگیری از انتشار بیشتر این ویروس، خود را قرنطینه می کند.
مجموعه خدمات درمانی و مراقبتی هومکا یکی از مجموعه های ارائه دهنده خدمات تست کرونا در منزل شمال تهران است. این مجموعه به کمک متخصصین و کارشناسان خود، نمونه گیری را انجام می دهد و با حفظ پروتکل های مرتبط به کرونا، نمونه را به آزماشگاه های طرف قرارداد با این مجموعه می رساند.
افراد متقاضی برای درخواست خدمات تست کرونا در منزل شمال تهران می‌توانند با شماره تلفن  تماس بگیرند. در این صورت کارشناسان مجموعه هومکا پاسخ شما را می‌دهند و راهنمایی‌ها و مشاوره‌های مورد نیاز را در اختیار متقاضی قرار خواهند داد. برای ورود به صفحه ثبت رایگان درخواست انجام تست کرونا در منزل شمال تهران می‌توانید بر روی آیکون زیر کلیک کنید.

ثبت رایگان درخواست تست کرونا در منزل

یکی از دغدغه‌های مهم افرادی که به کرونا مبتلا می‌شوند، نیاز به درمان در طول قرنطینه می‌باشد. فرد مبتلا به کرونا در عین نیاز به خدمات درمانی، ترجیح می‌دهد از قرنطینه خارج نشود تا مانع انتقال ویروس به سایرین شود.

اگر در دوران بیماری نیاز به ویزیت پزشک داشتید می‌توانید از خدمات پزشک در منزل هومکا بهره‌مند شوید و برای سلامتی خود و دیگران از منزل خارج نشوید. اگر در نسخه پزشک داروی تزریقی بود نیز می‌توانید از خدمات تزریقات در منزل هومکا بهره‌مند شوید. برای رصد سلامتی خود در این دوره سخت و استرس‌زا نیز می‌توانید از خدمت آزمایش در منزل تیم متخصص هومکا بهره‌مند شوید.

دسترسی سریع

درخواست خدمت

کافیست فرم را پر کنید و دکمه "ثبت نهایی درخواست" را بزنید. همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.
جزئیات درخواست
شهر*
شهر موردنظرت رو انتخاب کن
نوع خدمت*
خدمت موردنظرت رو انتخاب کن
اطلاعات درخواست
فایل ضمیمه
محاسبه هزینه
هزینه خدمت
۰ تومان
هزینه خدمات در محل
- تومان
هزینه مشاوره و تجویز نسخه
تومان
هزینه تفسیر آزمایش
تومان
تخفیف
۰ ۰ تومان
مجموع هزینه‌ها
۰ تومان
اطلاعات تماس
کد تخفیف:
discount-icon
بررسی

کد معرف:
discount-icon
بررسی

سوالات متداول

ویروس کرونا چقدر خطرناک است؟
به طور معمول ویروس کرونا برای بسیار از افراد دارای علائم بسیار خفیف است و مشکلاتی را برای آن‌ها ایجاد نمی‌کند. اما همین ویروس می‌تواند باعث ایجاد بیماری شدید و حتی فوت در بسیاری از افراد گردد. افراد مسن یا افرادی که سابقه‌ی مصرف دارو و بیماری‌های زمینه‌ای دارند، در معرض خطر بیشتر هستند.
آیا ویروس کرونا می‌تواند از طریق غذای خام منتقل شود؟
به عنوان یک قانون کلی بهتر است از مصرف غذاهای خام و غذاهایی که به خوبی طبخ نشده‌اند جلوگیری نمود. چنین غذاهایی مانند شیر جوشیده نشده، گوشت خام و .. بهتر است به خوبی پخته و جوشیده شوند.
آیا خوردن زنجفیل از ابتلا به ویروس کرونا جلوگیری می کند؟
مصرف زنجفیل از ابتلا به ویروس کرونا جلوگیری نمی کند. این ماده غذایی خاصیت آنتی هیستامینی دارد و می‌تواند در کاهش عفونت موثر باشد.
آیا آنتی بیوتیک ها در جلوگیری و یا درمان ویروس کرونا موثر هستند؟
آنتی بیوتیک ها فقط در درمان باکتری ها موثر هستند نه ویروس ها. کووید ۱۹ به وسیله یک ویروس ایجاد می شود. بنابراین از آنتی بیوتیک ها در جلوگیری و یا درمان بیماری کرونا نباید استفاده شود. با این وجود اگر شما به علت کرونا ویروس بستری شوید، ممکن است به علت سرایت احتمالی باکتری آنتی بیوتیک دریافت کنید.
مقدار مجاز ورزش در دوران قرنطینه چقدر است؟
سازمان جهانی بهداشت، ورزش برای بزرگسالان به مدت ۱۵۰ دقیقه در هفته با شدت متوسط یا ۷۵ دقیقه در هفته با شدت زیاد فعالیت فیزیکی را یا ترکیبی از هر دو نوع را توصیه می کند. البته این دستورالعمل برای افرادی است که در قرنطینه به سر می بند و بدون هیچ علامت و یا تشخیص دقیقی از بیماری تنفسی هستند.

پرسش و پاسخ با پزشک

Loading...
Loading...
دوست دارید درباره فاکتور CBC بیشتر بدانید؟
برای دریافت فایل راهنما، کافیست اطلاعات زیر را وارد نمایید.
request
دانلود فایل