آزمایش در منزل دروس
خانه
مقالات
آزمایش در منزل دروس

آزمایش در منزل دروس

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1401/09/13
ثبت رایگان درخواست

خدمت خود را انتخاب کنید

همه قیمت‌ها در هومکا شفاف و مشخص هستند.
آزمایش با نسخه یا درخواست شما
چکاپ سالمندان (آقایان)
چکاپ سالمندان (بانوان)
چکاپ آقایان
چکاپ بانوان
چکاپ پیش از بارداری
چکاپ حین بارداری
غربالگری جنین
چکاپ کودکان
پکیج‌های خاص
بهترین خدمات آزمایش در منزل با هومکا!
اگر ساکن منطقه دروس تهران هستید و به انجام آزمایش‌های پزشکی نیاز پیدا کردید، نیازی به مراجعه به آزمایشگاه نیست. با استفاده از خدمات آزمایش در منزل دروس مجموعه هومکا می‌توانید به راحتی همه آزمایش‌ها را در منزل و زیر نظر بیمه پایه و تکمیلی انجام دهید.

همه ما در مقاطعی از زندگی خود به انجام آزمایش‌های پزشکی نیاز پیدا می‌کنیم. این می‌تواند شامل یک چکاپ معمولی برای اطمینان از سلامتی یا آزمایش‌های تجویزی پزشک برای تشخیص یک بیماری خاص باشد. ممکن است به دلیل سالمندی، ناتوانی و یا مشکلات دیگر مراجعه به آزمایشگاه برای شما سخت باشد. خوشبختانه با کمک گرفتن از مجموعه مراقبتی و بهداشتی هومکا می‌توانید همه آزمایش‌های پزشکی را در محل مورد نظر خود انجام دهید. در این مقاله قصد داریم شما را با شرایط انجام آزمایش در منزل دروس، انواع خدمات ارائه شده و نحوه ثبت درخواست آزمایش در منزل آشنا کنیم.

 

انواع آزمایش در منزل دروس کدام‌اند؟

مجموعه هومکا این شرایط را فراهم کرده است که بتوانید انواع آزمایش‌های پزشکی را در منزل خود انجام دهید. خدمات هومکا بسیار گسترده است و تقریبا تمام آزمایش‌های تشخیصی و غربالگری را پوشش می‌دهد. با استفاده از خدمات آزمایش در منزل هومکا می‌توانید انواع آزمایش خون، آزمایش ادرار، آزمایش مدفوع، آزمایش کودکان، آزمایش سالمندان، آزمایش بدون نسخه پزشک و تفسیر آزمایش خون و سایر آزمایش‌ها را دریافت کنید. رایج‌ترین آزمایش‌هایی که در مجموعه هومکا ثبت درخواست می‌شود شامل موارد زیر است:

اگر پزشک برای شما آزمایش تجویز کرده است و زمان کافی برای مراجعه به آزمایشگاه را ندارید، کلیک کنید!

 

آزمایش خون در منزل دروس

با استفاده از خدمات هومکا شما می‌توانید برای انجام انواع آزمایش خون در منزل ثبت درخواست کنید. کارشناسان هومکا با تجهیزاتی کاملا مدرن به منزل شما مراجعه می‌کنند و پس از دریافت نمونه خون شما آن را در شرایط کاملا بهداشتی و استریل به آزمایشگاه انتقال می‌دهند. بعد از روشن شدن نتایج نیز نیازی به حضور شما در مرکز وجود ندارد و می‌توانید نتیجه و تفسیر آزمایش خون را به صورت آنلاین دریافت کنید و از مشاوره کارشناسان ما نیز بهره‌مند شوید.

همچنین برای آزمایش خون نوزاد و کودک نیز می‌توانید از خدمات هومکا استفاده کنید و اطمینان داشته باشید که متخصصان هومکا آموزش و مهارت کافی را در زمینه نمونه‌گیری از نوزاد دارا هستند.

 

آزمایش ادرار در منزل دروس

هر نوع آزمایش ادرار را می‌توانید با استفاده از خدمات آزمایش در منزل هومکا انجام دهید. معمولا برای انجام آزمایش ادرار شرایطی مثل ناشتایی اهمیت دارد. هنگام ثبت درخواست و مشاوره با متخصصان هومکا، تمام شرایط لازم برای شما شرح داده خواهد شد و در موعد مقرر کارشناسان ما برای دریافت نمونه ادرار به محل مورد نظر شما اعزام می‌شوند. نتایج و تفسیر آزمایش ادرار نیز به صورت کاملا آنلاین در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 

آشنایی با انواع چکاپ در منزل دروس

برای همه افراد بالای ۴۵ سال توصیه می‌شود که دست کم یکبار در سال آزمایش چکاپ کامل را انجام دهند. این باعث می‌شود که در صورت وجود بیماری‌های احتمالی در همان مراحل اولیه از آن آگاه شوید و به راحتی و با هزینه کمتر از پس درمان آن برآیید. همچنین شرایطی مثل بارداری باعث می‌شود که به چکاپ نیاز داشته باشید. چکاپ در منزل دروس با دقت بالا و با استانداردهای بهداشتی انجام می‌شود و نتایج آن هیچ تفاوتی با آزمایش حضوری ندارد. برای انواع آزمایش‌های چکاپ زیر می‌توانید با هومکا تماس بگیرید:

 

آیا تفسیر آزمایش خون در منزل دروس امکان‌پذیر است؟

خوشبختانه هومکا این شرایط را فراهم کرده است که بتوانید تفسیر آزمایش خون و آزمایش ادرار را در منزل خود و به صورت آنلاین دریافت کنید. این حتی شامل آزمایش‌هایی که قبلا و به صورت حضوری در سایر آزمایشگاه‌ها انجام داده‌اید نیز می‌شود. برای دریافت تفسیر آزمایش در منزل کافی است که با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما به طور جامع شما را راهنمایی کنند.

تفسیر آزمایش

 

آیا خدمات آزمایش در منزل دروس قابل اطمینان است؟

تمام استانداردهای آزمایش در منزل هومکا کاملا منطبق بر شرایط انجام آزمایش در آزمایشگاه است. علاوه بر اینکه از خطرات احتمالی حضور در آزمایشگاه نیز به دور می‌مانید. مجموعه بهداشتی و مراقبتی هومکا با کادری متخصص و تجهیزاتی کاملا پیشرفته اقدام به نمونه‌گیری و انجام تست‌های لازم می‌کند. بنابراین می‌توانید کاملا مطمئن باشید که نتایج آزمایش دقیق و قابل اعتماد است. قطعا یک‌بار استفاده از خدمات و  تجربه آزمایش در منزل باعث می‌شود که خود به دیگران استفاده از سرویس‌های هومکا را پیشنهاد کنید.

 

آیا آزمایش در منزل دروس تحت پوشش بیمه است؟

بله باید گفت از لحاظ پوشش بیمه آزمایش در منزل هومکا هیچ تفاوتی با آزمایش در آزمایشگاه ندارد و تمام آزمایش‌هایی که توسط بیمه شما پوشش داده شود قابل انجام است. برای استفاده از بیمه لازم است که نسخه پزشک را در سایت بارگذاری کرده و همچنین نوع بیمه خود را مشخص کنید تا سهم بیمه به طور خودکار از هزینه شما کم شود. در هیچ کدام از مراحل استفاده از بیمه نیازی به مراجعه حضوری به مرکز نیست. برای راهنمایی بیشتر در مورد پوشش بیمه کافی است که با ما تماس بگیرید.

آزمایش در منزل دروس با مجموعه هومکا

بهتر است بدانید که برای انجام خدمات آزمایشگاهی، نیازی نیست تا حتما به آزمایشگاه بروید. مجموعه هومکا با همکاری مجهزترین و مدرن‌ترین آزمایشگاه‌ها در استان تهران و سایر شهرهای کرج، شیراز، اصفهان، اهواز، رشت، تبریز و مشهد، همواره بهترین خدمات آزمایش در منزل را زیر نظر بیمه پایه و تکمیلی به شما ارائه می‌دهد.

اگر قصد انجام خدمات آزمایش در منزل یا تفسیر آزمایش را دارید، می‌توانید با شماره ۰۲۱۶۷۳۷۱ تماس بگیرید یا با کلیک بر روی بنر زیر، درخواست آزمایش خود را ثبت کنید. در اینصورت همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگی‌های لازم جهت انجام آزمایش صورت می‌گیرد. علاوه بر این، جواب آزمایش شما در اسرع وقت به دستتان خواهد رسید.

دکمه ثبت درخواست رایگان

دسترسی سریع

درخواست خدمت

کافیست فرم را پر کنید و دکمه "ثبت نهایی درخواست" را بزنید. همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.
جزئیات درخواست
شهر*
شهر موردنظرت رو انتخاب کن
گروه خدمت*
گروه خدمت موردنظرت رو انتخاب کن
نوع خدمت*
خدمت موردنظرت رو انتخاب کن
اطلاعات درخواست
فایل ضمیمه
محاسبه هزینه
هزینه خدمت
۰ تومان
هزینه خدمات در محل
- تومان
هزینه مشاوره و تجویز نسخه
تومان
هزینه تفسیر آزمایش
تومان
تخفیف
۰ ۰ تومان
مجموع هزینه‌ها
۰ تومان

ورود

سوالات متداول

آیا می‌توان به خدمات درمانی، آزمایشگاهی و مراقبتی در منزل هومکا اعتماد کرد؟
تمام کارشناسان ما آموزش‌دیده و با تجربه هستند و در هنگام مراجعه به منزل شما، تمامی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت خواهند کرد.
خدمت هومکا چه شهرهایی را تحت پوشش قرار می‌دهد؟
کلیه ساکنین استان تهران و سایر شهرهای کرج، مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز، اهواز و رشت می‌توانند از خدمات این مجموعه بهره ببرند.
هومکا چطور نمونه خون را به آزمایشگاه ارسال می‌کند؟
نمونه‌گیر هومکا برای انتقال نمونه خون از cool box استفاده می‌کند. نمونه‌های خون در کمتر از یک ساعت به آزمایشگاه مورد نظر ارسال خواهد شد.
آیا خدمات آزمایش و چکاپ در منزل تحت پوشش بیمه است؟
بله. خدمات آزمایش و چکاپ در منزل هومکا تحت پوشش انواع بیمه‌های پایه و تکمیلی است.

پرسش و پاسخ با پزشک

Loading...
Loading...
دوست دارید درباره فاکتور CBC بیشتر بدانید؟
برای دریافت فایل راهنما، کافیست اطلاعات زیر را وارد نمایید.
request
دانلود فایل