چکاپ آقایان در منزل
چکاپ آقایان در منزل
خانه
خدمات
چکاپ آقایان در منزل

چکاپ آقایان در منزل

ثبت رایگان درخواست

خدمت خود را انتخاب کنید

همه قیمت‌ها در هومکا شفاف و مشخص هستند.
چکاپ سالمندان (آقایان)
چکاپ آقایان
مشاوره آزمایش

فرآیند ثبت درخواست

registeration-step-1 circle
1
ابتدا درخواست خود را از طریق فرم یا تماس تلفنی ثبت می‌کنید.
registeration-step-2 circle
2
کارشناسان هومکا با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی، درخواست شما نهایی می‌شود.
registeration-step-3 circle
3
نیروی متخصص به محل شما اعزام شده و نمونه‌گیری را انجام می‌دهد.
registeration-step-4 circle
4
نتیجه آزمایش مطابق با بازه اعلام شده، در پنل کاربری شما قرار می‌گیرد.
1
registeration-step-1 circle
فرم رو کامل می‌کنی و روی ثبت درخواست کلیک می‌کنی.
2
registeration-step-2 circle
کارشناسان ما باهات تماس میگیرن و درخواست رو نهایی میکنن
3
registeration-step-3 circle
پرستار ما میاد و در منزل یا محل کارت، نمونه‌گیری رو انجام میده.
4
registeration-step-4 circle
بعد از زمان انتخابی خودت، نتیجه آزمایشت رو میتونی به راحتی از طریق صفحه پروفایلت ببینی.
چکاپ برای آینده‌ای سالم‌تر!
اهمیت بالای انجام چکاپ، بر هیچ کسی پوشیده نیست و نیاز است تا افراد، برای اطمینان از سلامتی خود، بصورت دوره‌ای از این آزمایشات برای پایش سلامت خود، بهره ببرند. در این مقاله به طور اختصاصی به توضیح چکاپ آقایان و خدمات هوم‌کا در این زمینه می‌پردازیم.

در بدن شما چه خبر است؟ کلمه چکاپ شما را یاد چه چیزی می‌اندازد؟ احتمالا فکر می‌کنید تا زمانی که در بدن خود دردی را احساس نکردید همه چیز خوب پیش می‌رود. مقاله‌ای که در حال مطالعه آن هستید مربوط به چکاپ و مراقبت های آقایان است. چکاپ آقایان در منزل که زیرمجموعه خدمات آزمایش در منزل است، نشان می‌دهد که در بدن آنها چه می‌گذرد.

اینکه چرا این عنوان را انتخاب کردیم خیلی روشن است. برخی از بیماری‌ها فقط در بدن مردان ظاهر می شوند. مردان با انجام چکاپ بدن خود را زیر نظر می‌گیرند و از بروز بیماری‌های خاموش که احتمالا در بدن آن‌ها در حال شکل‌گیری است، جلوگیری می‌کنند. هیچ بیماری در یک لحظه بروز نمی‌کند و نشانه‌هایی را از خود بروز می‌دهد که شاید بیمار آنها را حس نکند؛ از این رو انجام چکاپ ضروری است.

چکاپ آقایان در منزل

 

مزایای چکاپ آقایان در منزل

هر قسمت از بدن در زمان بروز بیماری نشانه‌هایی دارد که باید آنها را بشناسیم و برای آنها اقدام درست داشته باشیم. اغلب آقایان انجام چکاپ کامل را پشت گوش می‌اندازند. برخی از دلایل جدی نگرفتن چکاپ، هزینه ها، کم اهمیت انگاشتن آن و علت‌های دیگر است. چکاب به طور کلی شامل بررسی قسمت‌های مختلف بدن است که در ادامه آنها را بیان می کنیم. 

✔ بررسی قند خون (دیابت) و گلوکز از آزمایشات ضروری برای بدن مردان است که بروز بیماری های قلبی را کاهش می‌دهد. 

✔ با توجه به اینکه به طور معمول آقایان بیشتر از خانم ها در معرض آفتاب قرار دارند، احتمال بروز سرطان‌های پوست در آنها بیشتر است. سرطان پوست در هر سنی امکان دارد رخ بدهد و از رایج‌ترین بیماریها در بین مردان است.
 از این جهت باید پوست و تغییر رنگ خال‌های خود را بررسی کنند و سالانه تحت نظر پزشک تمامی این نشانه‌ها را زیر نظر داشته باشند. بهتر است بدانید کرم‌های ضد آفتاب فقط مخصوص خانم‌ها نیست. همه آدم‌ها هنگام قرار‌گیری در معرض آفتاب باید از ضدآفتاب استفاده کنند.

✔ بعد از سرطان پوست، آن بیماری که مردان بیشتر به آن مبتلا می شوند سرطان پروستات است. آمارها می‌گویند از هر ۷ مرد یک نفر به این بیماری گرفتار می شود. برای افرادی که که سابقه بیماری‌های ارثی دارند شروع چکاپ ها باید زودتر انجام شود.

سایت میزان سلامتی(Health Grades) نیز در رابطه با چکاپ‌های لازم برای آقایان این‌گونه نوشته است:

  • معاینه فیزیکی و بررسی سلامت
  • چکاپ سرطان پروستات
  • چکاپ STD (بیماری مقاربتی)
  • کلسترول و فشار خون
  • آزمایش دیابت
  • کولونوسکوپی
  • تست تراکم استخوان
  • شنوایی و غربالگری بینایی
  • معاینه دهان و دندان
  • چکاپ آنوریسم آئورت شکمی

کمترین مزیت چکاب آقایان در منزل جلوگیری از بروز بیماریهای خطرناکی است که امکان دارد از آنها بی اطلاع باشید. در این صورت فرصت کافی دارید که اقدام لازم را در خصوص درمان انجام دهید.  برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص چکاپ آقایان در منزل بر روی دکمه تماس زیر کلیک کنید.

دکمه تماس برای مشاوره رایگان

 

چه افرادی به چکاپ نیاز دارند؟

به طور معمول تمامی افراد جامعه باید چکاب‌های دوره‌ای را انجام دهند. معاینههای دوره‌ای باید جای خود را در زندگی افراد باز کنند. در این صورت بسیاری از بیماری‌های خاموش که در بدن هر فرد احتمالا در حال رشد است شناسایی و درمان می‌شوند.
چنانچه معاینه‌های دورهای را انجام نمی‌دادید یا اصلا به آن فکر نمی‌کردید، این مقاله کمک بزرگی به شما در این زمینه می‌کند. به بدن خود مانند آینه نگاه کنید، احوال آن چگونه است؟ شما جزو آن دسته از مردانی هستید که فقط سر دردهای طولانی را تجربه می کنند یا گاهی دچار دل درد های شدید هم می شوید؟
قوای جنسی شما چگونه است؟ یا همیشه احساس گرما دارید و مدام در حال نوشیدن آب خنک و فرار از گرما هستید؟ تمامی این علائمی که بیان شد فقط قسمتی از نشانه‌هایی است که اعلام می‌کند باید بدن خود را بررسی کنید. چکاپ آقایان در منزل به شما نشان می‌دهد که در چه وضعیتی قرار دارید. 
گاهی این نشانه‌ها از دید ما بی اهمیت به نظر می آیند و گاهی هم خودمان آن‌ها را جدی نمی گیریم. فکر نکنید همیشه هم قرار است با بیماری دلهره‌آوری رو به رو شوید. چکاپ بدن به شما می گوید که باید چه چیزهایی را رعایت کنید.

چکاپ آقایان در منزل

 

چکاپ کامل آقایان در منزل

شاید یکی از موضوعات قابل تامل و مهم در این زمینه، اینم باشد که چکاپ آقایان در منزل، شامل سنجش کدام یک از فاکتورهای آزمایشی می‌باشد. در این بخش با پکیج‌های آزمایش پیشنهادی مجموعه‌ی هوم‌کا که با توجه به سنین مختلف آقایان تعبیه شده‌اند، آشنا خواهیم شد.

چکاپ آقایاان

 

چکاپ کامل آقا

پکیج پایه

شامل: شمارش سلول‌های خون و تست کم خونی(CBC) - سدیمانتاسیون گلبول‌های قرمز خون(ESR)- قند ناشتا(FBS)- چربی(Chol ,TG ,HDL LDL)- نیتروژن اوره(BUN)کراتینین(Crt)- آنزیم های کبدی(AST,ALT)- آلکالین فسفاتاز(ALP)-  آنالیز ادرار(U/A)

 

پکیج رایج

شامل: آزمایشات پکیج پایه + تیتر پروتئین فاز حاد(CRP)- اوریک اسید(UA)- بیلیروبین(Bili T,D)تیروئید(TSH)ویتامین دی(Vit D3)کلسیم (Ca)فسفر(P)- آهن(Fe)سدیم(Na)پتاسیم(K)- فریتین(Ferritin)- ظرفیت اتصال آهن(TIBC)- آنالیز مدفوع(S/E)تری یدوتیرونین(T3)- تیروکسین(T4)پکیج کامل

شامل: آزمایشات پکیج رایج + کشت ادرار(U/C)لاکتات دهیدروژناز(LDH)- کراتین فسفوکیناز(CPK)زمان پروترومبین(PT)- زمان ایجاد لخته در خون(PTT)پروستات(PSA)- ویتامین ب12(Vit B12)- آنتی بادی‌های هپاتیت(HBsAG, HBsAB)- خون مخفی مدفوع(OB)

برای ورود به صفحه ثبت درخواست چکاپ آقایان در منزل بر روی نوار زیر کلیک کنید.

دکمه ثبت درخواست رایگان

 

چکاپ کامل سالمند آقا

پکیج پایه

شامل : شمارش سلول‌های خون و تست کم خونی(CBC)- سدیمانتاسیون گلبول‌های قرمز خون (ESR)قند ناشتا (FBS)- اوره (Urea)- کراتینین (Crt)- چربی (Ch, TG, HDL ,LDL)- اوریک اسید (Uric Acid)- آنزیم های کبدی (AST,ALT)- آلکالین فسفاتاز (ALP)- کلسیم (Ca)- فسفر(P)-  سدیم (Na)- پتاسیم (K)- آنالیز ادرار (U/A)- بیلیروبین (Bili T,D)- پروستات (PSA)

 

پکیج رایج

شامل: آزمایشات پکیج پایه + سطح هورمون تیروئید (TSH)تیتر پروتئین فاز حاد (CRP)- ویتامین دی (Vit D3)- آهن (Fe)- کشت مدفوع (SE)- خون مخفی در نمونه مدفوع (OB)- زمان پروترومبین (PT)- زمان ایجاد لخته در خون (PTT)- هموگلوبین ای‌وان‌سی (HbA1C)- کلسیم (Ca)- فریتین(Ferritin)- تری یدوتیرونین(T3)- تیروکسین(T4)ظرفیت اتصال آهن(TIBC)

 

پکیج کامل

شامل: آزمایشات پکیج پایه + ویتامین بی۱۲ (Vit B12) - کشت ادرار (U/C)- آنتی بادی‌های هپاتیت(HBsAG, HBsAB)

 

برای ثبت درخواست چکاپ آقایان در منزل بر روی دکمه تماس زیر کلیک کنید.

تماس برای ثبت درخواست رایگان

 

اهمیت چکاپ آقایان در منزل

شما جزو افرادی هستید که اگر همه امکانات را به منزل بیاورند، از آنها استفاده می کنید؟ چنانچه پاسخ شما مثبت است بنابراین تفکر شما برای چکاپ های دوره‌ای هم به همین صورت خواهد بود. شاید تاکنون نشنیده باشید ولی چکاب آقایان در منزل یکی از صدها خدماتی است که تیم هوم‌کا همراه با تیم مجرب خود به مردم ارائه می کند.
اغلب اوقات روش زندگی ما در تغذیه از انتخاب غذا تا انواع نوشیدنی‌ها، ناصحیح انجام می شود. بهتر است راحت تر بگوییم احتمالا ما کمبود تغذیه‌ی صحیح یا ورزش های روزانه را در سبک‌زندگی خود احساس می‌کنیم. این باعث می شود بدن ما از حالت نرمال خارج شود. چربی‌‌های اضافه ظاهر شوند سپس اضافه وزن پیدا کنیم بعد از آن سروکله دردهای عضلانی پیدا شوند و ...
حتما متوجه شدید مثالی که زدیم پایان خوشی ندارد و مانند اثر پروانه‌ای، با یک تغذیه ناصحیح، در حال صدمه رساندن به تمام اعضای بدن هستیم. این کار را غالبا از روی عدم آگاهی انجام می دهیم و خوب است که با مطالعه این مطلب به اهمیت چکاب در منزل پی ببریم. 
قرارگیری معاینه‌های دوره‌ای در زندگی هر فرد باعث می‌شود که کمتر به دکتر برویم. دلیل آن هم مشخص است چون ما قبل از اینکه درگیر بیماری خاصی شویم، پیشاپیش برای روند بهبود بدن خود اقدامات لازم را انجام می دهیم.

برای ورود به صفحه ثبت درخواست چکاپ آقایان در منزل بر روی نوار زیر کلیک کنید.

دکمه ثبت درخواست رایگان

 

هزینه چکاپ آقایان در منزل

با استفاده از پکیچ چکاپ آقایان در منزل آزمایشگاه را به خانه خود می برید. چکاپ‌ها در هوم‌کا با توجه به تعداد نفرات قیمت‌های متفاوتی دارد. پکیج‌های پیشنهادی چکاپ کامل آقابان را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید. چنانچه اطلاعات بیشتری در خصوص هزینه‌ها یا انواع چکاپ‌ها داشته باشید می‌توانید با ما تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند. تجربه افرادی که این کار را در برنامه های خود قرار دادند، نشان می دهد که دارای آرامش خاطر بیشتر و سالم تری هستند.

چکاپ آقایان در منزل

 

کلام آخر درباره چکاپ آقایان در منزل

زندگی شلوغ و پر سرعت انسان‌های امروزی گاهی باعث شده که از انجام کارهای مهم غافل شویم. معاینه‌های دوره‌ای آقایان یکی از این کارهای مهم است که اغلب به دلایل مختلف آن را جدی نمی‌گیریم. بیشترین دلیل احتمالا حضور فیزیکی ما در آزمایشگاه و مراکز درمانی بوده که این روزها وجود ویروس کرونا هم مزید بر علت شده است. 
چکاب آقایان در منزل یکی از وقایع اجتناب ناپذیر زندگی به حساب می آید. از همین جهت، مجموعه هوم کا تصمیم گرفته است این سرویس را در منزل برای افراد مهیا کند. با ثبت درخواست در وب سایت هوم‌کا یا تماس با ما، می‌توانید درخواست خود را در این زمینه برای ما به صورت رایگان ثبت نمایید.

دسترسی سریع

درخواست خدمت

کافیست فرم را پر کنید و دکمه "ثبت نهایی درخواست" را بزنید. همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.
جزئیات درخواست
گروه خدمت*
گروه خدمت موردنظرت رو انتخاب کن
نوع خدمت*
خدمت موردنظرت رو انتخاب کن
تعداد مورد نظر
محاسبه هزینه
هزینه خدمت
۰ تومان
تخفیف
۰ ۰ تومان
مجموع هزینه‌ها
۰ تومان
کد تخفیف
بررسی کد
اطلاعات تماس
اطلاعات درخواست
فایل ضمیمه

سوالات متداول

مردان از چه سنی باید مورد معاینه قرار گیرند؟
مردان بالای ۵۰ سال باید هر سال یک معاینه بدنی و مردان کمتر از ۵۰ سال هر سه تا پنج سال یکبار معاینه بدنی انجام دهند. حتی اگر احساس سلامتی می‌کنید، معاینه منظم روش خوبی برای تأیید سلامت یا شناسایی مشکلی در مراحل اولیه آن است.
آزمون سلامتی برای یک مرد چیست؟
اهداف معاینه مردان بزرگسال ارائه راهنمایی مبتنی بر شواهد برای ارتقا سلامت و رفاه مطلوب، غربالگری و جلوگیری از ابتلا به مرگ و میر زودرس ناشی از بیماری‌های مزمن و ارائه غربالگری سرطان متناسب با سن و واکسیناسیون است.
یک مرد هر سال چه آزمایشاتی باید انجام دهد؟
برای نمونه آزمایش‌های مربوط به سلامت پروستات، چاقی، کلسترول بالا، فشار خون بالا، سرطان روده بزرگ، دیابت، افسردگی، عفونت های منتقل شده از راه جنسی و ... می‌تواند به حفظ سلامت شما کمک کند.
معاینه فیزیکی مردانه چیست؟
یک بیمار مرد باید معاینه بیضه، غربالگری سرطان پروستات و آزمایش کلسترول را انجام دهد. در طول معاینه بیضه پزشک توده‌ها، تغییر اندازه و حساسیت آن را بررسی می‌کند.
قبل از آزمایش خون چه کاری نباید انجام داد؟
اگر ارائه دهنده خدمات بهداشتی به شما گفته است قبل از آزمایش خون ناشتا باشید، به این معنی است که نباید چندین ساعت قبل از آزمایش خود چیزی بخورید یا بنوشید، به جز آب. هنگامی که به طور معمول غذا می‌خورید و می‌نوشید، آن غذاها و نوشیدنی‌ها در جریان خون شما جذب می‌شوند.

پرسش و پاسخ

Loading...
Loading...

مقالات مرتبط

درباره‌ی این حوزه بیشتر بخوانید.