چکاپ آقایان در منزل
خانه
مقالات
چکاپ آقایان در منزل

چکاپ آقایان در منزل

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1399/12/12
ثبت رایگان درخواست
برای آینده‌ای سالم‌تر
حتما شما هم از اهمیت چکاپ‌های دوره‌ای شنیده‌اید و تکرار کردنش شاید توضیح اضافات باشد. در این مقاله به طور اختصاصی به توضیح چکاپ آقایان و خدمات هوم‌کا در این زمینه می‌پردازیم.

در بدن شما چه خبر است؟ کلمه چکاپ شما را یاد چه چیزی می‌اندازد؟ احتمالا فکر می‌کنید تا زمانی که در بدن خود دردی را احساس نکردید همه چیز خوب پیش می‌رود. مقاله‌ای که در حال مطالعه آن هستید مربوط به چکاپ و مراقبت های آقایان است. چکاپ آقایان در منزل نشان می‌دهد که در بدن آنها چه می‌گذرد.
اینکه چرا این عنوان را انتخاب کردیم خیلی روشن است. برخی از بیماری‌ها فقط در بدن مردان ظاهر می شوند. مردان با انجام چکاپ بدن خود را زیر نظر می‌گیرند و از بروز بیماری‌های خاموش که احتمالا در بدن آن‌ها در حال شکل‌گیری است، جلوگیری می‌کنند. هیچ بیماری در یک لحظه بروز نمی‌کند و نشانه‌هایی را از خود بروز می‌دهد که شاید بیمار آنها را حس نکند؛ از این رو انجام چکاپ ضروری است.

چکاپ آقایان در منزل

 

مزایای چکاپ آقایان در منزل

هر قسمت از بدن در زمان بروز بیماری نشانه‌هایی دارد که باید آنها را بشناسیم و برای آنها اقدام درست داشته باشیم. اغلب آقایان انجام چکاپ کامل را پشت گوش می‌اندازند. برخی از دلایل جدی نگرفتن چکاپ، هزینه ها، کم اهمیت انگاشتن آن و علت‌های دیگر است. چکاب به طور کلی شامل بررسی قسمت‌های مختلف بدن است که در ادامه آنها را بیان می کنیم. 

✔ بررسی قند خون (دیابت) و گلوکز از آزمایشات ضروری برای بدن مردان است که بروز بیماری های قلبی را کاهش می‌دهد. 

✔ با توجه به اینکه به طور معمول آقایان بیشتر از خانم ها در معرض آفتاب قرار دارند، احتمال بروز سرطان‌های پوست در آنها بیشتر است. سرطان پوست در هر سنی امکان دارد رخ بدهد و از رایج‌ترین بیماریها در بین مردان است.
 از این جهت باید پوست و تغییر رنگ خال‌های خود را بررسی کنند و سالانه تحت نظر پزشک تمامی این نشانه‌ها را زیر نظر داشته باشند. بهتر است بدانید کرم‌های ضد آفتاب فقط مخصوص خانم‌ها نیست. همه آدم‌ها هنگام قرار‌گیری در معرض آفتاب باید از ضدآفتاب استفاده کنند.

✔ بعد از سرطان پوست، آن بیماری که مردان بیشتر به آن مبتلا می شوند سرطان پروستات است. آمارها می‌گویند از هر ۷ مرد یک نفر به این بیماری گرفتار می شود. برای افرادی که که سابقه بیماری‌های ارثی دارند شروع چکاپ ها باید زودتر انجام شود.

کمترین مزیت چکاب آقایان در منزل جلوگیری از بروز بیماریهای خطرناکی است که امکان دارد از آنها بی اطلاع باشید. در این صورت فرصت کافی دارید که اقدام لازم را در خصوص درمان انجام دهید. 

 

چه افرادی به چکاپ نیاز دارند؟

به طور معمول تمامی افراد جامعه باید چکاب‌های دوره‌ای را انجام دهند. معاینههای دوره‌ای باید جای خود را در زندگی افراد باز کنند. در این صورت بسیاری از بیماری‌های خاموش که در بدن هر فرد احتمالا در حال رشد است شناسایی و درمان می‌شوند.
چنانچه معاینه‌های دورهای را انجام نمی‌دادید یا اصلا به آن فکر نمی‌کردید، این مقاله کمک بزرگی به شما در این زمینه می‌کند. به بدن خود مانند آینه نگاه کنید، احوال آن چگونه است؟ شما جزو آن دسته از مردانی هستید که فقط سر درد های طولانی را تجربه می کنند یا گاهی دچار دل درد های شدید هم می شوید؟
قوای جنسی شما چگونه است؟ یا همیشه احساس گرما دارید و مدام در حال نوشیدن آب خنک و فرار از گرما هستید؟ تمامی این علائمی که بیان شد فقط قسمتی از نشانه‌هایی است که اعلام می‌کند باید بدن خود را بررسی کنید. چکاپ آقایان در منزل به شما نشان می‌دهد که در چه وضعیتی قرار دارید. 
گاهی این نشانه ها از دید ما بی اهمیت به نظر می آیند و گاهی هم خودمان آنها را جدی نمی گیریم. فکر نکنید همیشه هم قرار است با بیماری دلهره‌آوری رو به رو شوید. چکاپ بدن به شما می گوید که باید چه چیزهایی را رعایت کنید.

چکاپ آقایان در منزل

 

اهمیت چکاپ آقایان در منزل

شما جزو افرادی هستید که اگر همه امکانات را به منزل بیاورند، از آنها استفاده می کنید؟ چنانچه پاسخ شما مثبت است بنابراین تفکر شما برای چکاپ های دوره‌ای هم به همین صورت خواهد بود. شاید تاکنون نشنیده باشید ولی چکاب آقایان در منزل یکی از صدها خدماتی است که تیم هوم‌کا همراه با تیم مجرب خود به مردم ارائه می کند.
اغلب اوقات روش زندگی ما در تغذیه از انتخاب غذا تا انواع نوشیدنی‌ها، ناصحیح انجام می شود. بهتر است راحت تر بگوییم احتمالا ما کمبود تغذیه‌ی صحیح یا ورزش های روزانه را در سبک‌زندگی خود احساس می‌کنیم. این باعث می شود بدن ما از حالت نرمال خارج شود. چربی‌‌های اضافه ظاهر شوند سپس اضافه وزن پیدا کنیم بعد از آن سروکله دردهای عضلانی پیدا شوند و ...
حتما متوجه شدید مثالی که زدیم پایان خوشی ندارد و مانند اثر پروانه‌ای، با یک تغذیه ناصحیح، در حال صدمه رساندن به تمام اعضای بدن هستیم. این کار را غالبا از روی عدم آگاهی انجام می دهیم و خوب است که با مطالعه این مطلب به اهمیت چکاب در منزل پی ببریم. 
قرارگیری معاینه‌های دوره‌ای در زندگی هر فرد باعث می‌شود که کمتر به دکتر برویم. دلیل آن هم مشخص است چون ما قبل از اینکه درگیر بیماری خاصی شویم، پیشاپیش برای روند بهبود بدن خود اقدامات لازم را انجام می دهیم.

 

هزینه چکاپ آقایان در منزل

با استفاده از پکیچ چکاپ آقایان در منزل آزمایشگاه را به خانه خود می برید. چکاپ‌ها در هوم‌کا با توجه به تعداد نفرات قیمت‌های متفاوتی دارد. پکیج‌های پیشنهادی چکاپ کامل آقابان را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید. چنانچه اطلاعات بیشتری در خصوص هزینه‌ها یا انواع چکاپ‌ها داشته باشید می‌توانید با ما تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند. تجربه افرادی که این کار را در برنامه های خود قرار دادند، نشان می دهد که دارای آرامش خاطر بیشتر و سالم تری هستند.

چکاپ آقایان در منزل

 

کلام آخر درباره چکاپ آقایان در منزل

زندگی شلوغ و پر سرعت انسان‌های امروزی گاهی باعث شده که از انجام کارهای مهم غافل شویم. معاینه‌های دوره‌ای آقایان یکی از این کارهای مهم است که اغلب به دلایل مختلف آن را جدی نمی‌گیریم. بیشترین دلیل احتمالا حضور فیزیکی ما در آزمایشگاه و مراکز درمانی بوده که این روزها وجود ویروس کرونا هم مزید بر علت شده است. 
چکاب آقایان در منزل یکی از وظایف اجتناب ناپذیر زندگی به حساب می آید. از همین جهت مجموعه هوم کا تصمیم گرفته است این سرویس را در منزل برای افراد مهیا کند. با ثبت درخواست در وب سایت هوم‌کا یا تماس با ما، می‌توانید درخواست خود را در این زمینه برای ما به صورت رایگان ثبت نمایید.
 

دسترسی سریع
سوالات متداول
آیا پرستارها در فرایند چکاپ آقایان در خانه نکات بهداشتی را رعایت می‌کنند؟
در این زمینه جای نگرانی نیست. تمام پرستارها آموزش‌دیده و با تجربه هستند و در هنگام مراجعه به منزل شما، تمامی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت خواهند کرد و کمترین تماس را با وسایل خانه شما خواهند داشت.
آیا هوم کا مجوزهای لازم را برای چکاپ آقایان در منزل در اختیار دارد؟
بله. نام شرکت ما سفیران سلامت سپینود است و با برند هوم‌کا در حال فعالیت هستیم. مجوز مورد نیاز برای انجام چنین فعالیتی «مجوز ارائه خدمات و مراقبت‌های بالینی در منزل» است که مجموعه‌‌ی هوم‌کا آن را کسب کرده است.