آزمایش در منزل شرق تهران
خانه
مقالات
آزمایش در منزل شرق تهران

آزمایش در منزل شرق تهران

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1400/01/31
مدت زمان تقریبی مطالعه: دقیقه
ثبت رایگان درخواست
آزمایش خود را توسط حرفه‌ای‌ترین پرستاران در منزل خود انجام دهید!
انجام آزمایش امری است که بسیاری از ما آن را تجربه کرده‌ایم. برای انجام آزمایش گاه زمان زیادی را معطل می‌شویم. علاوه بر آن رفت و آمد به آزمایشگاه نیز خود وقت‌گیر است. راه حل این مشکل انجام آزمایش در خانه توسط پرستاران حرفه‌ای با قیمتی بسیار مناسب می‌باشد.
مشاوره رایگان
هنوز تصمیم نگرفتید؟ نگران نباشید. می‌توانید اطلاعات خود را بفرستید و مشاوره رایگان بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

انجام آزمایش به موقع می تواند در کیفیت سلامتی و سطح زندگی ما تاثیر شگرفی داشته باشد. آزمایش به پزشک کمک می کند تا تمام فاکتورهای مهم جسمی ما را بررسی کرده و بتواند در صورت وجود مشکل جهت رفع آن اقدام درست را انتخاب کند. به همین علت است که وقتی به یک علت به خصوص، مثلا دل درد به پزشک مراجعه می کنیم، پس از معاینه اولیه برای تشخیص نهایی درخواست آزمایش های ویژه ای می کند. برای انجام آزمایش های مورد درخواست پزشک باید صبح زود به آزمایشگاه بروید، ساعت ها منتظر بمانید و سپس نمونه گیری لازم را انجام دهید. چه کسی دوست دارد در میانه ی پانادمی کرونا آن هم در چنین روزهای پر شیوعی در محیط شلوغی مانند آزمایشگاه قرار بگیرد؟ اما شما درد دارید و باید هرچه سریع تر جواب آزمایش خود را به پزشک نشان دهید. چه باید کرد؟ بله آزمایش در منزل بهترین و امن ترین گزینه در چنین شرایطی است. در شرق تهران آزمایش در منزل به سادگی و با مناسب ترین هزینه ها انجام می شود. با ما همراه باشید تا برایتان توضیح کاملی دهم.

 

مزایای آزمایش در منزل شرق تهران

اگر ساکن شرق تهران باشید حتما می دانید این منطقه روزانه با چه حجم از ترافیکی روبه رو می شود. پس شما می دانید آزمایش در منزل و محل کار شرق تهران چقدر می تواند اهمیت داشته باشد. چرا آزمایش در منزل بهتر است؟ ترافیک روزانه، مدت زمان طولانی برای پیدا کردن یک جای پارک، انتظار تمام نشدنی برای رسیدن نوبت جهت نمونه گیری، شلوغی، سر و صدا و جمعیت بسیار زیادی که با آن روبه رو می شوید؛ همه این ها تنها گوشه ای از معضلاتی است که هنگام مراجعه حضوری به آزمایشگاه با آن روبه رو می شوید. با فرض بر این مسئله که نیمی از جمعیت حاضر در آن آزمایشگاه تنها به دلیل چک آپ سالانه مراجعه کرده اند اما نیم دیگر دچار بیماری به خصوصی هستند، تصور کنید چند درصد از این بیماری ها می تواند به شما منتقل شود! احتمال ابتلا به ویروس کرونا را در آخر لیست ترسناکمان می آوریم. نمونه گیری در منزل شرق تهران، یا هر کجایی دیگر این شهر بزرگ می تواند شما را از تمامی این مسائل و معضلات احتمالی حفظ کند. اما آزمایش در خانه برای یک سری از خانواده ها جزو واجبات است.

آزمایش در منزل شرق تهران

 

چه خانواده هایی نیازمند انجام آزمایش در منزل شرق تهران هستند؟

آزمایش در منزل شرق تهران برای برخی از افراد جنبه تجمّلی دارد. ممکن است شما هم همینطور فکر کنید. اجازه بدید نمونه گیری در خانه در تهران را از روی دیگری نشانتان دهم.

✔ آزمایش در منزل سالمندان شرق تهران
تا به حال شده است که به این مسئله فکر کنید با هر بار بردن پدر یا مادر سالمندتان به آزمایشگاه چقدر این عزیزان و یا خودتان اذیت می شوید؟ رفتن به آزمایشگاه و قرار گیری در آن صف طولانی و حجم شلوغی جمعیت، برای شما هر چقدر سخت باشد، برای سالمندتان دو برابر سخت تر خواهد بود. آزمایش در منزل برای سالمندان تهران می تواند یک راه حل صد در صد تضمینی و خوب برای برقراری آسایش این عزیزان و ذخیره وقت برای شما باشد.
 

✔ آزمایش در منزل معلولین (توان یابان) تهران
آزمایش های ماهانه و سالانه و یا نمونه گیری های به درخواست پزشک برای افرادی که دچار معلولیت به خصوصی هستند می تواند یک کابوس باشد. متاسفانه سیستم شهری در تهران به گونه ای طراحی نشده است که توان یابان بتوانند به راحتی در سطح شهر تردد کنند. اگر این مسئله را فراموش کنیم، اگر آزمایشگاه در یک بیمارستان بزرگ باشد و یا در ساختمانی واقع شده باشد که پله های زیادی دارد، رفتن به محیط آزمایشگاه می تواند بسیار سخت و اذیت کننده باشد. بنابراین آزمایش در منزل کم توانان شرق تهران، یک راه حل بسیار خوب برای این دسته از افراد است.
 

✔ آزمایش در منزل کودکان شرق تهران
تجربه های پزشکی و درمانی کابوس کودکان و یا حتی والدین آن ها است. قرار گرفتن در محیط آزمایشگاه برای یک کودک، خصوصاً اگر بیماری داشته باشد می تواند برای همیشه اثرات منفی بر روحیه وی بگذارد. آزمایش کودکان در منزل تهران می تواند بیشتر اضطراب های کودک و والدینش را خنثی کند. چرا که با بودن در محیط امن خانه و در آغوش پدر و مادر کودک احساس آرامش بیشتری خواهد داشت.
 

✔ آزمایش در منزل بیماران شرق تهران
بسیاری از خانواده ها از بیمار خود خارج از بیمارستان و در خانه نگه داری و مراقبت می کنند. اگر بیمار در بیمارستان بستری باشد، انجام آزمایش های وی به صورت اتوماتیک وار و توسط بیمارستان انجام می شود. اما اگر بیمار شما در خانه باشد، رفتن به آزمایشگاه گاهی برای وی غیر ممکن و یا بسیار سخت است. بنابراین آزمایش بیمار در خانه یک کمک بزرگ در جهت تسریع روند بهبودی این افراد است.

ممکن است بگویید، همه ما می دانیم که آزمایش در خانه چه برتری هایی خواهد داشت اما پرداخت هزینه های گزاف این روند آزمایش برای ما غیر ممکن است. حق با شماست؛ آزمایش در منزل می تواند بیشتر از انجام آزمایش در محیط آزمایشگاه آب بخورد. اما می توان با انتخاب مجموعه درست جهت انجام آزمایش در خانه، هزینه های خود را تا حد بسیاری کنترل کرده و از مزیت های آزمایش در منزل بهره مند شوید.

 

هزینه آزمایش در منزل شرق تهران

همانطور که گفتیم، آزمایش در منزل می تواند کار پر هزینه، گران و تجمّلی تلقی شود. البته در دوره ای مثل امروز با همه گیری ویروس کرونا به هیچ عنوان این طور نیست. اما در کل دریافت خدمات پزشکی در منزل آن هم در شهری مانند تهران می تواند گران تمام شود. اما همیشه هم چنین نیست. مجموعه ای مانند مجموعه خدمات درمانی هوم کا با تقسیم بندی پکیج های ارائه خدمت خود در دو طبقه استاندارد و اقتصادی شرایطی را فراهم می کند که بتوانید در هر شرایطی از خدمات آزمایش در منزل شرق تهران و دیگر مناطق این شهر بهره بگیرید.

اگر بخواهید به صورت دقیق بدانید آزمایش در منزل چقدر هزینه خواهد داشت، می توانید به صورت رایگان در مورد آزمایش و یا خدمت مورد نظرتان مشاوره رایگان بگیرید. هزینه آزمایش در منزل هوم کا می تواند متفاوت باشد. این تفاوت قیمت، بستگی به نوع خدمت ارائه شده و آزمایش های درخواستی وجود دارد.

اجازه دهید مثال خود را با همان آزمایش در منزل شرق تهران هوم کا ادامه دهیم. اگر قصد انجام آزمایش به خصوصی دارید، می خواهید چک آپ سالانه انجام دهید و یا بر اساس نسخه پزشک نمونه گیری کنید می توانید به وبسایت www.homeca,ir مراجعه کنید، فرم درخواست مشاوره رایگان را پر کرده و با پشتیبان های مجموعه و متخصصین ارتباط برقرار نمایید. و یا اگر به اینترنت و سایت ها اعتقادی ندارید می توانید با برقراری تماس با شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ به صورت تلفنی پاسخ تمامی سوالات خود در زمینه آزمایش در منزل را دریافت نمایید. هوم کا دارای یک تیم بسیار قدرتمند و دقیق جهت آزمایش در منزل شرق تهران است.

آزمایش در منزل شرق تهران

 

انواع آزمایش در منزل شرق تهران

آزمایش ها، نمونه گیری ها و خدمات پزشکی بسیاری هستند که می توان آن ها را بدون مراجعه حضوری به آزمایشگاه، درمانگاه و یا پزشک بر طرف کرد. هوم کا به عنوان یک مجموعه معتبر در زمینه ارائه خدمات درمانی آنلاین خدمت های زیر را به صورت تخصصی و تیم مجرب انجام می دهد:

۱. چکاپ های ماهانه در خانه مانند آزمایش کامل ویژه سالمندان، آزمایش کامل آقایان، چکاپ کامل ویژه خانم ها، آزمایش بارداری و ...

۲. آزمایش های مخصوص به درخواست پزشک و با توجه به نسخه

۳. آزمایش ژنتیک در منزل

۴. آزمایش اعتیاد در منزل

۵. تست کرونا در منزل

۶. تزریقات در منزل

۷. پزشک در منزل

۸. فیزیوتراپی در منزل

۹. پرستار کودک و سالمند و...

مهم ترین ویژگی هوم کا، انجام آزمایشات و کلیه خدمات درمانی با رعایت حداکثری بهداشت است. برتری دیگر هوم کا در مقایسه رقابیش، تیم مجرب و متخصص آن است. سخت گیری های اولیه مجموعه جهت جذب نیروهای ارائه خدمت در کادر درمان سبب شده تا کادر ارائه خدمت درمانی در بهترین وضعیت خود انجام وظیفه کنند.

اگر در تهران زندگی می کنید، تفاوتی ندارد در شرق، غرب، شمال، جنوب و یا حومه این شهر بزرگ هستید و یا ساکن استان البرز هستید می توانید از کلیه خدمات درمان در خانه هوم کا بهره بگیرید.

درنگ نکنید و با تماس با پشتیبان های مجموعه به شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵، کیفیت آزمایش در منزل را به خود و خانواده تان هدیه دهید.

دسترسی سریع
پرسش و پاسخ ها
Loading...
Loading...