آزمایش چکاپ کامل
آزمایش چکاپ کامل
خانه
خدمات
آزمایش چکاپ کامل

آزمایش چکاپ کامل

ثبت رایگان درخواست

خدمت خود را انتخاب کنید

همه‌ی خدمات آزمایشگاهی، تحت پوشش بیمه پایه و تکمیلی قابل انجام است.
آزمایش با نسخه یا درخواست شما
چکاپ بانوان
چکاپ آقایان
چکاپ سالمندان (بانوان)
چکاپ سالمندان (آقایان)
غربالگری جنین
پکیج‌های تخصصی

فرآیند ثبت درخواست

registeration-step-1 circle-icon
1
ابتدا درخواست خود را از طریق فرم یا تماس تلفنی ثبت می‌کنید.
registeration-step-2 circle-icon
2
کارشناسان هومکا با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی، درخواست شما نهایی می‌شود.
registeration-step-3 circle-icon
3
نیروی متخصص به محل شما اعزام شده و نمونه‌گیری را انجام می‌دهد.
registeration-step-4 circle-icon
4
نتیجه آزمایش مطابق با بازه اعلام شده، در پنل کاربری شما قرار می‌گیرد.
1
registeration-step-1 circle-icon
فرم رو کامل می‌کنی و روی ثبت درخواست کلیک می‌کنی.
2
registeration-step-2 circle-icon
کارشناسان ما باهات تماس میگیرن و درخواست رو نهایی میکنن
3
registeration-step-3 circle-icon
پرستار ما میاد و در منزل یا محل کارت، نمونه‌گیری رو انجام میده.
4
registeration-step-4 circle-icon
بعد از زمان انتخابی خودت، نتیجه آزمایشت رو میتونی به راحتی از طریق صفحه پروفایلت ببینی.
درباره آزمایش چکاپ کامل چه می‌دانید؟
در طی روز چند بار به چکاپ کامل و سلامتی خود فکر می‌کنید؟ دغدغه‌های زندگی آنقدر زیاد است که خیلی کم از خود سوال می‌کنیم: آیا من سالم هستم؟ آیا دغدغه‌ی قیمت چکاپ کامل باعث می‌شود که شما به انجام آزمایش چکاپ فکر نکنید؟ هومکا برای ارائه خدمت «آزمایش چکاپ کامل» انتخاب‌های متعددی برای شما در نظر گرفته است. شما می‌توانید بدون نیاز به خروج از منزل یا محل کار، تمامی خدمات آزمایش چکاپ کامل بدن را در منزل دریافت کنید.

آیا برای انجام آزمایش چکاپ کامل به آزمایشگاه مراجعه می‌کنید؟ آیا تابحال به این موضوع فکر کرده‌اید که از خدمات آزمایش چکاپ کامل در منزل استفاده کنید؟ چکاپ دوره‌ای راه حل مناسبی است برای اینکه اطلاعات دقیق و درستی از وضعیت سلامتی خودتان داشته باشید. چکاپ در منزل هزینه نیست، بلکه با آن سلامتی را برای آینده پس‌انداز خواهید کرد.  این دقیقا همان اتفاقی است که در آزمایش طب کار می‌افتد؛ آزمایشاتی که کارفرمایان برای بررسی سلامتی پرسنل خود انجام می‌دهند. با هومکا همراه باشید تا شما را با انواع خدمات چکاپ کامل در منزل آشنا کنیم و به شما بگوییم چکاپ کامل شامل چه آزمایشاتی می‌شود. 

آزمایش در منزل

 

چه عواملی بر قیمت آزمایش چکاپ کامل تاثیرگذار است؟

عوامل مختلفی بر قیمت چکاپ کامل و هزینه‌ای که نهایت توسط شما پرداخت می شود تاثیرگذا است که در زیر به تعدادی از آن ها اشاره می‌کنیم:

  • نوع چکاپ و فاکتورهای درخواستی توسط شما
  • نوع بیمه پایه و میزان پوشش
  • نوع بیمه تکمیلی و میزان پوشش
  • نوع روش آزمایشگاهی به منظور تحلیل و بررسی فاکتور

برای کسب اطلاع از هزینه پرداختی نهایی، می‌توانید درخواست اولیه خود را در هومکا ثبت نمایید. کارشناسان هومکا بعد از استعلام هزینه و بیمه، قیمت چکاپ کامل را به شما اعلام خواهند کرد. پس از تایید نهایی توسط شما، هماهنگی برای اعزام پرستار به منظور نمونه‌گیری در منزل انجام خواهد شد. لازم به ذکر است که ثبت اولیه درخواست به منظور آگاهی از قیمت کاملا رایگان است و هیچ هزینه‌ای برای شما نخواهد داشت. برای ثبت درخواست اولیه می‌توانید بر روی این لینک کلیک کنید.

آشنایی با انواع خدمات آزمایش چکاپ کامل 

 چکاپ کامل بدن (که زیر مجموعه‌ی خدمت آزمایش در منزل است) آزمایش‌های بسیاری را در بر می‌گیرد. بسیاری از این آزمایش‌ها را می‌توانید در قالب پکیج‌هایی که برایتان آماده کرده‌ایم مشاهده کنید. ما تلاش کرده‌ایم تا در خدمت چکاپ کامل در منزل، پکیج‌های متنوعی متناسب با سن و جنسیت شما آماده کنیم. توضیحات بیشتر هر پکیج را می‌توانید در ادامه بخوانید. 

آزمایش چکاپ کامل

 

پکیج آزمایش چکاپ کامل برای آقایان

حتما شما هم از اهمیت چکاپ‌های دوره‌ای شنیده‌اید و تکرار کردنش شاید توضیح اضافات باشد. کاری که هومکا در حوزه‌ی خدمات چکاپ کامل انجام داده، بخش‌بندی آزمایش‌ها در چند پکیج مختلف است که آقایان می‌توانند از آنها بهره ببرند. در هر پکیج می‌توانید نام آزمایش‌ها و هزینه‌ی کلی چکاپ کامل مردان را مشاهده کنید. آزمایش چکاپ کامل آقایان شامل پکیج پایه، پکیج رایج و پکیج کامل است که می‌توانید در ادامه فاکتورهای مربوط به هر کدام را بصورت کامل مشاهده کنید.

نوع پکیج فاکتورهای آزمایشی
پایه شمارش سلول‌های خون و تست کم خونی(CBC)- سدیمانتاسیون گلبول‌های قرمز خون (ESR)قند ناشتا (FBS)- آزمایش chol، آزمایش tg، آزمایش HDL، آزمایشldlآزمایشcrt-  آنزیم‌های کبدی sgot، sgpt، alp،‌ آزمایش U/A،‌ آزمایش BUN. بررسی RBC در آزمایش خون
رایج آزمایشات پکیج پایه+ سطح هورمون تیروئید (TSH)تیتر پروتئین فاز حاد (CRP)- ویتامین دی (Vit D3)اوریک اسید(UA)آهن (Fe)کشت مدفوع (SE)- کلسیم (Ca)فریتین (Ferritin)تری یدوتیرونین (T3)تیروکسین (T4)ظرفیت اتصال آهن (TIBC)- آزمایش بیلی روبینفسفر (P)سدیم (Na)پتاسیم (K)
 
کامل آزمایشات پکیج رایج+ آزمایشات پکیج پایه+ ویتامین بی۱۲ (Vit B12)- آنتی بادی‌های هپاتیت (HBsAG, HBsAB)- کشت ادرار (U/C)زمان پروترومبین(PT)زمان ایجاد لخته در خون (PTT)پروستات(PSA)- خون مخفی مدفوع (OB)- هموگلوبین ای‌وان‌سی (HbA1C)
پایه (سالمندان) شمارش سلول‌های خون و تست کم خونی (CBC)- سدیمانتاسیون گلبول‌های قرمز خون (ESR)قند ناشتا (FBS)- آزمایش chol، آزمایش tg، آزمایش HDL، آزمایش ldl، آزمایش urea، کراتینین (Crt)آزمایش P- آزمایش اسید اوریک (Uric Acid)- آنزیم‌های کبدی sgot، sgpt، alp- آزمایش کلسیم- آزمایش سدیم (Na)- پتاسیم (K)، آزمایش U/A- آزمایش بیلی‌روبین (Bili T,D)- پروستات (PSA)    
رایج (سالمندان) آزمایشات پکیج پایه+ سطح هورمون تیروئید (TSH)تیتر پروتئین فاز حاد (CRP)- ویتامین دی (Vit D3)- آهن (Fe)کشت مدفوع (SE)- خون مخفی در نمونه مدفوع (OB)- زمان پروترومبین (PT)- زمان ایجاد لخته در خون (PTT)- هموگلوبین ای‌وان‌سی (HbA1C)کلسیم (Ca)فریتین (Ferritin)تری یدوتیرونین (T3)- تیروکسین (T4)- ظرفیت اتصال آهن(TIBC)
کامل (سالمندان) آزمایشات پکیج رایج+ ویتامین بی۱۲ (Vit B12) - آزمایش CPK، آزمایش فولات،‌ کشت ادرار (U/C)- آنتی بادی‌های هپاتیت (HBsAG, HBsAB)- آزمایش فولات- آزمایش LDH.

پکیج آزمایش چکاپ کامل برای بانوان

پکیج‌های پیشنهادی برای بانوان تقریبا مشابه با آقایان است چرا که بسیاری از فاکتور‌هایی که در آزمایش‌ها بررسی می‌شود، به جز چند مورد خاص، برای بانوان و آقایان یکسان است. این بخش هم مانند بخش قبل دارای چهار پکیج است و می‌توانید در چکاپ بانوان، آزمایش‌های موجود و هزینه‌ی کلی را مشاهده نمایید.

نوع پکیج فاکتورهای آزمایشی
پایه شمارش سلول‌های خون و تست کم خونی (CBC)- سدیمانتاسیون گلبول‌های قرمز خون (ESR)قند ناشتا (FBS)- آزمایش chol، آزمایش tg، آزمایش HDL، آزمایش ldlآزمایش crt- آنزیم‌های کبدی sgot، sgpt، alp،‌ آزمایش U/Aنیتروژن اوره (BUN)
رایج آزمایشات پکیج پایه+ تیتر پروتئین فاز حاد (CRP)- اوریک اسید(UA)- بیلی روبین (Bili T,D)تفسیر آزمایش TSH و انجام آن در منزل- ویتامین دی (Vit D3)کلسیم (Ca)فسفر (P)- آهن (Fe)سدیم(Na)پتاسیم (K)- فریتین (Ferritin)- ظرفیت اتصال آهن (TIBC)- آنالیز مدفوع(S/E)تری یدوتیرونین(T3)- تیروکسین(T4)
کامل آزمایشات پکیج رایج+ کشت ادرار (U/C)زمان پروترومبین (PT)- زمان ایجاد لخته در خون (PTT)- ویتامین ب12 (Vit B12)- آنتی بادی‌های هپاتیت (HBsAG, HBsAB)- خون مخفی مدفوع (OB)- فولیک اسید (Folic Acid)
پایه (سالمندان) شمارش سلول‌های خون و تست کم خونی(CBC)- سدیمانتاسیون گلبول‌های قرمز خون (ESR)قند ناشتا (FBS)- آزمایش chol، آزمایش tg، آزمایش HDL، آزمایش ldl- آزمایش urea، کراتینین (Crt)- آزمایش P- آزمایش اسید اوریک (Uric Acid)- آنزیم‌های کبدی sgot، sgpt ،alp- آزمایش کلسیم، آزمایش سدیم (Na)- پتاسیم (K)- آزمایش U/A- آزمایش بیلی‌روبین (Bili T,D).
رایج (سالمندان) پکیج پایه+ سطح هورمون تیروئید (TSH)تیتر پروتئین فاز حاد (CRP)- ویتامین دی (Vit D3)- آهن (Fe)کشت مدفوع (SE)- خون مخفی در نمونه مدفوع (OB)- زمان پروترومبین (PT)- زمان ایجاد لخته در خون (PTT)- هموگلوبین ای‌وان‌سی (HbA1C)کلسیم (Ca)فریتین (Ferritin)تری یدوتیرونین (T3)تیروکسین (T4)ظرفیت اتصال آهن (TIBC)
کامل (سالمندان) آزمایشات پکیج رایج+ ویتامین بی۱۲ (Vit B12)- آزمایش CPK- آزمایش فولات،‌ کشت ادرار (U/C)- آنتی بادی‌های هپاتیت (HBsAG, HBsAB)- آزمایش LDH.

 

 

پکیج آزمایش چکاپ کامل کودکان

بدون شک، سلامتی کامل هر نوزاد یا کودکی، یکی از مهمترین دغدغه‌های والدین وی می‌باشد. در ادامه، سعی داریم تا با دسته‌بندی صحیح آزمایشات برای چکاپ کودکان در هر مقطع زمانی، انتخاب را برای شما آسان نماییم تا با توجه به سن کودک دلبندتان، آزمایش و چکاپ مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

چکاپ کامل کودکان

 

نمونه گیری در منزل چگونه انجام می‌شود؟

به طور معمول نمونه‌گیری در منزل برای چکاپ، شامل دو بخش مهم و اساسی است: نمونه‌گیری خون در منزل و نمونه گیری ادرار در منزل. در ادامه به طور مختصر درباره‌ی هر کدام از این بخش‌ها توضیح می‌دهیم.

نمونه گیری خون در منزل 

نمونه‌گیری خون در منزل، به منظور بررسی بسیاری از پارامتر‌های مربوط به سلامتی مانند تیروئید، قند خون، سدیم، پتاسیم، غلظت خون و .. انجام می‌شود. معمولا متناسب با تعداد آزمایشات درخواستی یا نوع پکیج انتخابی، ممکن است چند بار نمونه‌گیری خون انجام شود و هر نمونه در لوله‌ی آزمایش جداگانه‌ای برای بررسی پارامتر‌های مختلف به آزمایشگاه فرستاده شود. 
به طور کلی انجام آزمایش خون یکی از مهم‌ترین روش‌های بررسی سلامت بدن و پیشگیری از بیماری‌های مختلف و درمان به موقع و موثر آنها است. در ضمن نیاز است که برخی از آزمایش‌های مربوط به خون، ناشتا انجام شود که باز هم متناسب با چکاپی که مد نظر دارید، شرایط آزمایش توسط متخصص به شما اطلاع داده خواهد شد. 

همچنین سامانه هومکا از Cool Tag به عنوان زنجیره سرد برای انتقال نمونه خون استفاده می‌کند تا بر همین اساس، دمای نمونه خون از زمانی که از کاربر گرفته می‌شود تا زمانی که به آزمایشگاه برسد مورد بررسی قرار می‌گیرد تا در محدوده دمایی مطلوب باشد.

نمونه گیری ادرار در منزل 

شاید هیچ چیز مانند نمونه‌گیری ادرار و مدفوع در آزمایشگاه سخت نباشد. اگر از خدمت چکاپ در منزل استفاده کنید، پس از جمع‌آوری نمونه، می‌توانید آن را در اختیار تکنسین هومکا قرار دهید تا به آزمایشگاه منتقل شود. در چکاپ کامل، معمولا نمونه‌گیری ادرار به دلیل بررسی مواردی چون مشکلات کلیوی، عفونت ادراری و .. انجام می‌گردد. 
زمان نمونه‌گیری ادرار معمولا ناشتا است اما باز هم با توجه به نظر پزشک، این زمان می‌تواند تغییر کند. برای جمع‌آوری نمونه بهتر است ابتدا اجازه دهید کمی از ادرار تخلیه شود و سپس بقیه آن را به ظرف نمونه‌گیری منتقل کنید. 

نمونه‌گیری ادرار در منزل باعث می‌شود تا شما بدون استرس و اضطراب، نمونه را جمع‌آوری نمایید و به آزمایشگاه بفرستید. استرس می‌تواند نتیجه آزمایش را با خطا مواجه کند. برای ارسال نمونه می‌توانید از هومکا کمک بگیرید. بهتر است بدانید که شما می‌توانید نمونه گیری خون و ادرار در منزل را تحت عنوان آزمایش چکاپ کامل بدن انجام دهید که در اینصورت تمامی موارد مهم در آزمایشات شما مورد بررسی قرار می‌گیرند.

نمونه گیری در منزل

 

نمونه‌گیری مدفوع در منزل 

برای نمونه‌گیری مدفوع در خانه نیز کافی است به اندازه پنج گرم ( چیزی به اندازه یک نخود) نمونه جمع‌آوری کرده و آن را در اختیار تکنسین قرار دهید تا به آزمایشگاه منتقل شود. نمونه مدفوع نباید با ادرار مخلوط شود. همچنین مشخصات و زمان دقیق جمع‌آوری نمونه را حتما روی ظرف یادداشت کنید. 

نمونه گیری مدفوع بخصوص از نوزدان و افرادی که دچار یبوست هستند کمی سخت است. نمونه گیری مدفوع در منزل این شرایط را برای شما آسان‌تر خواهد کرد. کافی است نمونه را تهیه کرده و با هومکا تماس بگیرید تا نمونه در شرایط استاندارد به آزمایشگاه منتقل شود. نمونه‌گیری در منزل راحت‌تر و ایمن‌تر برای شما خواهد بود. 

اگر مایل به استفاده از خدمت چکاپ کامل در منزل هستید، همین حالا با استفاده از دکمه‌ی ثبت درخواست رایگان یا تماس با شماره‌ی  ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ می‌توانید درخواست خود را به صورت رایگان ثبت نمایید.

 اگر مایل به استفاده از خدمت چکاپ کامل در منزل هستید، همین حالا با استفاده از دکمه‌ی ثبت درخواست رایگان یا تماس با شماره‌ی ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ می‌توانید درخواست خود را به صورت رایگان ثبت نمایید.

 

هر یک از پارامترهای آزمایش چکاپ کامل بدن چه معنایی دارد؟

هر وقت نتیجه آزمایش را می‌گیریم، اولین نگرانی این است که آیا پارامترهای آن در محدود نرمال قرار دارند یا خیر؟ برای فهمیدن این موضوع حتما به سراغ اینترنت می‌رويم تا با معنا و مفهوم آنها آشنا شویم. نمی‌خواهیم بگوییم این کار را نکنید؛ اما تفسیر آزمایش را با استفاده از این اطلاعات انجام ندهید و فقط به پزشک اعتماد کنید.

ما همه علائم اختصاری آزمایش خون را برای شما یکجا گردآوری کرده‌ایم. در این مقاله و در بخش چکاپ کامل بدن شامل چه آزمایشاتی است؟  در این مقاله سعی شده تا به معانی فاکتورهای آزمایشی مختلف، اشاره شود. علاوه بر این، هر کدام از فاکتورهای آزمایشی در مقالات مختلف، آورده شده‌اند. 

فاکتورهای مورد بررسی در چکاپ کامل

 

شهرهای تحت پوشش برای آزمایش چکاپ کامل در منزل

مجموعه هومکا برای رفاه حال بیماران و افرادی که قصد انجام چکاپ کامل در منزل دارند، خدمات خود را گسترش داده است و در شهرهای تهران، کرج، شیراز، اصفهان، تبریز، مشهد و رشت امکان استفاده از این سرویس وجود خواهد داشت. توجه داشته باشید که مجموعه هومکا با در اختیار گذاشتن بهترین و زبده‌ترین پرسنل آزمایشگاهی در اختیار شما، تمامی خدمات چکاپ کامل در منزل را در کوتاه‌ترین زمان و با صرف هزینه مناسب انجام خواهد داد.

 

آزمایش چکاپ کامل در منزل تهران

شلوغی و ترافیک شهر تهران موجب شده است تا بسیاری از افراد برای انجام خدمات آزمایشگاهی، زمان زیادی را صرف کنند. از همین رو مجموعه هومکا در استان تهران تمامی خدمات آزمایشگاهی از جمله چکاپ کامل در منزل را به سرعت و با هزینه مناسب انجام می‌دهد. بهتر است بدانید که مجموعه هومکا در سراسر استان تهران خدمات چکاپ کامل در منزل را انجام می‌دهد و با بهترین آزمایشگاه‌‌های تهران در ارتباط است تا همواره زبده‌ترین پرستاران برای انجام چکاپ کامل در تهران به منزل شما بفرستد.

 

آزمایش چکاپ کامل در منزل کرج

شهر کرج نیز مانند استان تهران تحت پوشش خدمات آزمایشگاهی مجموعه هومکا قرار دارد. دیگر نیازی نیست که برای انجام چکاپ کامل از منزل خارج شوید و زمان خود را در ترافیک از دست بدهید. اگر قصد این را دارید تا چکاپ کامل در منزل کرج را انجام دهید و بهترین پرستاران این کار را برای شما انجام دهند، توجه داشته باشید که هومکا می‌تواند بهترین انتخاب باشد.

 

 

 

آزمایشات چکاپ کامل در منزل مشهد

 

آزمایش چکاپ کامل در منزل با هومکا 

برای درخواست آزمایش چکاپ کامل در منزل هومکا، در ابتدا لازم است نوع چکاپ را مشخص کرده و سپس دکمه ثبت رایگان درخواست را بزنید. به بالای همین صفحه مراجعه کنید تا انواع پکیج خدمت چکاپ کامل در منزل را ببینید. به این ترتیب فرمی برای شما به نمایش گذاشته خواهد شد که شامل چندین پرسش است. اگر فایل ضمیمه‌ایی یا توضیحات خاصی دارید، می‌توانید در این فرم آنها را وارد کنید. پس از تکمیل اطلاعات دکمه ثبت رایگان درخواست که در انتهای فرم قرار گرفته است را کلیک کنید.

پس از انتخاب نوع چکاپ مورد نظر و انتخاب زمان و مکان دلخواه، متخصصین مربوط به چکاپ کامل در منزل، در همان زمان و محلی که تعیین کرده‌اید، نمونه‌گیری های لازم را انجام می‌دهند و سپس در زمان مشخص، نتیجه‌ی آزمایشات در پنل کاربری شما به صورت آنلاین ارائه خواهد شد.
البته روش دومی هم برای ثبت درخواست وجود دارد. می‌توانید از طریق شماره‌ی ۰۲۱۶۷۳۷۱ با ما تماس بگیرید و درخواست مورد نظرتان را ثبت کنید. ما در هومکا، کنارتان هستیم و تمام تلاشمان را می‌کنیم تا همراه خوبی در مسیر حفظ و بهبود سلامتی‌تان باشیم. 

دسترسی سریع

سوالات متداول

آیا پرستارها در فرایند چکاپ در خانه نکات بهداشتی را رعایت می‌کنند؟
در این زمینه جای نگرانی نیست. تمام پرستار‌ها آموزش‌دیده و با تجربه هستند و در هنگام مراجعه به منزل شما، تمامی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت خواهند کرد و کمترین تماس را با وسایل خانه شما خواهند داشت.
آیا هومکا مجوزهای لازم را برای انجام چکاپ در منزل در اختیار دارد؟
بله. نام شرکت ما سفیران سلامت سپینود است و با برند هومکا در حال فعالیت هستیم. مجوز مورد نیاز برای انجام چنین فعالیتی «مجوز ارائه خدمات و مراقبت‌های بالینی در منزل» است که مجموعه‌‌ی هومکا آن را کسب کرده است.
چرا انجام آزمایشات چکاپ از اهمیت بالایی برخوردار است؟
بسیاری از بیماری‌های خطرناک در صورت تشخیص به موقع قابل مهار هستند و می‌توان مانع از بروز این بیماری‌ها شد. انجام چکاپ می‌تواند در تشخیص زود هنگام این بیماری‌ها بسیار موثر باشد.
آیا انجام آزمایش در منزل دقت لازم را دارد؟
در پاسخ به این سوال باید این نکته را خدمتتان یادآوری کنیم که تنها مرحله‌ای از چکاپ که در منزل انجام می‌شود، نمونه‌گیری است. منزل، به مراتب ایمن‌تر و آرام‌تر از محیط آزمایشگاه است. همین موضوع می‌تواند تایید کننده این موضوع باشد که دقت انجام چکاپ در منزل می‌تواند به مراتب بالاتر از آزمایشگاه نیز باشد.
آیا چکاپ در منزل تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرد؟
پس از انجام چکاپ، رسید و فاکتور انجام آزمایشات در اختیار شما قرار می‌گیرد و با استفاده از این رسید، شما می‌توانید برای دریافت مبلغ از بیمه تکمیلی اقدام نمایید.
چکاپ در منزل تحت پوشش چه بیمه‌هایی قرار می‌گیرد؟
تمام افرادی که تحت پوشش بیما‌های خدمات درمانی، تامین اجتماعی و بیمه نیروهای مسلح قرار دارند، می‌توانند پس از انجام آزمایش و با دریافت رسید از مجموعه هومکا، اقدام به دریافت مبلغ آزمایش نمایند.
نمونه‌های گرفته شده برای انجام آزمایشات چکاپ به کدام آزمایشگاه ارسال می‌شود؟
مجموعه هومکا طرف قرارداد با آزمایشگاه‌های تشخیصی معتبر در شهرهای تحت پوشش خود می‌باشد و براساس نوع آزمایش، زمان نمونه‌گیری و مدت زمان مورد نیاز برای تحویل پاسخ، به آزمایشگاه مناسب ارسال می‌شود.
پاسخ آزمایشات انجام شده از چه طریقی به فرد آزمایش‌دهنده می‌رسد؟
علاوه بر اینکه شما می‌توانید در پنل خود در سایت هومکا نتیجه آزمایش را مشاهده بفرمایید، لینک پاسخ نیز برای شما پیامک خواهد شد. در صورتی که نیاز به دریافت نتیجه به صورت کتبی دارید نیز می‌توانید درخواست خود را با پشتیبانان هومکا مطرح فرمایید تا راهنمایی‌های لازم را در اختیارتان قرار دهند.
خدمات هومکا چه مناطقی را تحت پوشش قرار می‌دهد؟
ساکنین سراسر استان تهران، کرج و حومه و مشهد می‌توانند از خدمات این مجموعه استفاده نمایند.

پرسش و پاسخ با پزشک

Loading...
Loading...