چکاپ سالمندان در منزل
خانه
مقالات
چکاپ سالمندان در منزل

چکاپ سالمندان در منزل

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1400/02/20
مدت زمان تقریبی مطالعه: دقیقه
ثبت رایگان درخواست
برای آینده‌ای سالم‌تر!
حتما شما هم درباره‌ی اهمیت چکاپ‌های دوره‌ای شنیده‌اید و تکرار کردنش شاید توضیح اضافات باشد. در این مقاله به طور اختصاصی به توضیح چکاپ سالمندان و خدمات هوم‌کا در این زمینه می‌پردازیم.

خدمت

توضیحات

قیمت (تومان)

پکیج چکاپ سالمندان آقا

پکیج عادی

۵۵۵.۰۰۰

پکیج کامل

۱.۰۹۴.۰۰۰

پکیج ویژه هوم‌کا

۱.۷۲۹.۰۰۰

پکیج چکاپ سالمندان خانم

پکیج عادی

۵۲۰.۰۰۰

پکیج کامل

۹۸۸.۰۰۰

پکیج ویژه هوم‌کا

۱.۷۱۴.۰۰۰

 

در افراد مسن احتمال بروز بیماری‌ها بیشتر از افراد جوان‌ است زیرا سیستم ایمنی بدن به مرور ضعیف می‌شود. از این جهت چکاپ سالمندان در منزل اهمیتی دو چندان پیدا می‌کند که در این مقاله به آن می پردازیم.
 چکاپ دوره‌ای سالمندان در منزل، هم برای افرادی است که بیماری زمینه‌ای یا ارثی دارند هم مربوط به سالمندان عزیزی است که کاملا سالم هستند. این نکته نشان می‌ دهد که شما به طور پیش فرض باید در برنامه‌های دوره سالمندی چکاپ‌ها را هم جای دهید.

چکاپ سالمندان در منزل

چکاپ‌های لازم دوران سالمندی

سالمندان از سنین 50 به بالا نیاز به مراقبت بیشتری دارند، چراکه بیشتر در معرض ابتلا به بیماری‌های حاد و تحلیل برنده فیزیکی هستند. بنابراین پیشنهاد می‌شود در سال چکاپ‌های لازم دوران سالمندی که به قرار زیر هستند را انجام دهند:

 • چکاپ چربی خون و فشارخون.
 • چکاپ و تست کم خونی.
 • چکاپ اورولوژیست.
 • چکاپ روماتولوژیست.
 • تست بینایی.
 • تست گوش و حلق و بینی.
 • تست دیابت.
 • چکاپ سلامت قلب و عروق.
 • چکاپ سلامت دهان و دندان.

برای آشنایی دقیق‌تر و جزئی‌تر آزمایشات مورد نیاز برای دوران سالمندی،، توجه شما را به فاکتورهای آزمایشی چکاپ سالمندان در منزل مجموعه‌ی هوم‌کا، که برای سالمندان آقا و خانم، در سه دسته تقسیم شده‌اند، جلب می‌نماییم:

پکیج سالمند آقا

پکیج عادی
شامل : شمارش سلول‌های خون و تست کم خونی (CBC)- سدیمانتاسیون گلبول‌های قرمز خون (ESR)- تیتر پروتئین فاز حاد (CRP)- قند ناشتا (FBS)- اوره (Urea)- کراتینین (Crt)- آنزیم های کبدی (AST,ALT)- آلکالین فسفاتاز (ALP)- سطح هورمون تیروئید (TSH)- کشت و آنالیز ادرار(U/A,U/C)- چربی (Ch, TG, HDL ,LDL)-هورمون تیروئیدی(T4)-کلسیم (Ca)- فسفر(P)- اوریک اسید (Uric Acid)-  ویتامین دی (Vit D3)- آهن (Fe)- سدیم (Na)- پتاسیم (K)- کشت مدفوع (SE)- خون مخفی در نمونه مدفوع (OB)- بیلیروبین (Bili T,D)- سطح ذخیره آهن (Ferritin)- آلبومین خون (Alb)- پروتئین توتال خون (Prot total)- پیشن تایم (PT)- پاریتال ترومبوپلاستین تایم (PTT)- پروستات (PSA)- هموگلوبین ای‌وان‌سی (HbA1C) 

پکیج کامل
شامل: آزمایشات پکیج عادی + آنتی‌ژن کارسینوامبریونیک (CEA)- ویتامین بی۱۲ (Vit B12)- فولیک اسید (Folic Acid)- تری‌یدوتیروزین(T3)- تیروکسین (T4)- آنتی ژن آزاد پروستات (Free PSA)- هپاتیت بی فاز حاد (HBsAg)- آنتی‌بادی هپاتیت بی (HBsAb)- هپاتیت سی (HCV)- دی‌دایمر (D-Dimer)

پکیج ویژه‌ی هوم کا 
شامل: آزمایشات پکیج کامل + تیتر کمی پروتئین فاز حاد (CRP Quantitative)- اندازه‌گیری تومورمارکرها (CA 15-3 ,CA 19-9 ,αFP)- اچ‌آی‌وی (HIV)- گاما گلوتامین ترانسفراز (Gamma GT)- عفونت هلیکوباکتر پیلوری (Helico Ab Ig(A-M-G))- آنزیم لاکتات دهیروژناز (LDH)- کراتین فسفوکیناز (CPK)

 

پکیج سالمند خانم

پکیج عادی
شامل : شمارش سلول‌های خون و تست کم خونی (CBC)- سدیمانتاسیون گلبول‌های قرمز خون (ESR)- تیتر پروتئین فاز حاد (CRP)- قند ناشتا (FBS)- اوره (Urea)- کراتینین (Crt)- آنزیم های کبدی (AST,ALT)- آلکالین فسفاتاز (ALP)- سطح هورمون تیروئید (TSH)- کشت و آنالیز ادرار(U/A,U/C)- چربی (Ch, TG, HDL ,LDL)-هورمون تیروئیدی(T4)-کلسیم (Ca)- فسفر(P)-  ویتامین دی (Vit D3)- آهن (Fe)- سدیم (Na)- پتاسیم (K)- کشت مدفوع (SE)- خون مخفی در نمونه مدفوع (OB)- بیلیروبین (Bili T,D)- آلبومین خون (Alb)- پروتئین توتال خون (Prot total)- پیشن تایم (PT)- پاریتال ترومبوپلاستین تایم (PTT)- فاکتور روماتئید (RF)- سطح ذخیره آهن (Ferritin)- اسید اوریک (Uric Acid)- هموگلوبین ای‌وان‌سی (HbA1C) 

پکیج کامل
شامل: آزمایشات پکیج عادی + آنتی‌ژن کارسینوامبریونیک (CEA)- ویتامین بی۱۲ (Vit B12)- فولیک اسید (Folic Acid)- تری‌یدوتیروزین (T3)- تیروکسین (T4)- هپاتیت بی فاز حاد (HBsAg)- آنتی‌بادی هپاتیت بی (HBsAb)- هپاتیت سی (HCV)- دی‌دایمر (D-Dimer)

پکیج ویژه‌ی هوم کا 
شامل: آزمایشات پکیج کامل + تیتر کمی پروتئین فاز حاد (CRP Quantitative)- اندازه‌گیری تومورمارکرها (CA 15-3 ,CA 19-9, CA 125 ,αFP)- تشخیص ویروس اچ‌آی‌وی (HIV)- گاما گلوتامین ترانسفراز (Gamma GT)- عفونت هلیکوباکتر پیلوری (Helico Ab Ig(A-M-G))- آنزیم لاکتات دهیروژناز (LDH)- کراتین فسفوکیناز (CPK) 

مزایای چکاپ سالمندان در منزل

همیشه بزرگ‌ترین موضوعی که برای انجام کارهای سالمندان به چشم می‌آید، این است که این عزیزان را چطور به آزمایشگاه یا مراکز درمانی ببریم. اغلب کسانی هم که می خواهند این کار را انجام دهند فرصت کافی ندارند. در این قسمت می‌خواهیم شما را با مزایای انجام این معاینات در منزل آشنا کنیم. 
با این حال کم کم متوجه می‌شوید که انجام چکاب سالمندان در خانه نه تنها یک مزیت بلکه ضرورت است. حرکت برای سالمندان دشوار است همچنین آنها تحمل انتظار در صف‌های طولانی را ندارند. تمامی این عوامل به علاوه وجود ویروس کرونا، باعث می‌شود چکاب سالمندان در منزل انجام شود. 

با انجام چکاب سالمندان در منزل خیال خود را از نگرانی‌های احتمالی درباره سلامت آن‌ها رفع می‌کنیم. آیا باید ادویه‌جات را از وعده‌های غذایی آنان حذف کنیم؟ برای تحکیم استخوان آنها بهتر است چه چیزی مصرف کنند؟ ورزش ‌هایی که عضلات آنها را تقویت می‌کنند کدام است؟ به همین سادگی با انجام چکاپ درمیابیم که با کمی تغییر در شیوه زندگی سالمندان، می‌توان بدن سالم تر و زندگی شادتری به آن‌ها هدیه داد.

 

چکاپ وضعیت قلب و عروق سالمندان

یکی از ضروریات ارتقای کیفیت زندگی سالمندان این است که با ورود به سنین سالمندی به صورت مرتب تحت مراقبت و کنترل باشند. بخصوص به لحاظ سلامت قلب و عروق بسیار حائزاهمیت است که به صورت دوره‌ای چکاپ کاملی از وضعیت عملکرد قلب و عروق سالمند در منزل مطلع شوید.

افزایش ریسک سکته مغزی و قلبی، انسداد شریان‌ها و دیگر مشکلات قلبی و عروقی در سالمندان بیشتر مشاهده می‌شود. اگر شما از والدین سالمند خود در منزل نگهداری می‌کنید می‌توانید با استفاده از خدمات چکاپ سالمندان در منزل هوم کا از وضعیت سلامت قلب و عروق این عزیزان اطمینان حاصل کنید.

انجام چکاپ سالمندان در منزل در زمینه گوش و حلق و بینی و شنوایی سنجی

اگر شما وارد دهه ۵۰ زندگی شدید و یا از سالمندی در منزل مراقبت می‌کنید خوب است بدانید که این عزیزان هر سال باید دو بار مورد چکاپ گوش و حلق و بینی و سنجش شنوایی قرار بگیرند. این تعداد انجام چکاپ از سنین ۶۵ به بعد به یکبار در سال کاهش پیدا می‌کند.

شما می‌توانید خدمات چکاپ گوش و حلق و بینی و شنوایی سنجی را بدون حضور در مراکز مربوط و تنها با تماس با هوم کا در منزل دریافت کنید. این چکاپ با استفاده از نواری که تکنسین هوم کا از وضعیت شنوایی سالمند تهیه می‌کند انجام می‌گیرد.

انجام چکاپ سالمندان در منزل برای تشخیص بیماری‌های تنفسی

سرطان ریه و امراض تنفسی از جمله بیماری‌های شایعی هستند که در سنین بالا سراغ افراد سالمند می‌آیند. بنابراین چه بهتر است که برای ارتقای کیفیت زندگی این افراد هر سه سال یکبار مورد چکاپ بیماری‌های تنفسی قرار بگیرند. اگر سالمند شما پیش از این از بیماری تنفسی رنج میبرد با تجویز و توصیه پزشک این چکاپ هرسال انجام می‌گیرد.

این چکاپ بسیار سریع و راحت انجام می‌گیرد. تکنسین هوم کا از سالمند درخواست می‌کند که در دستگاه چکاپ تنفسی تا جایی که توانایی دارد بدمد. اگر ظرفیت تنفسی فرد مشکوک و ضعیف باشد رادیوگرافی از ریه انجام می‌گیرد.

انجام چکاپ سالمندان و وضعیت روماتولوژیست

ناراحتی‌های مفصلی یکی از گله‌های پرتکراری است که از سالمندان می‌شنویم. در اغلب موارد این ازبین رفتن تدریجی مفاصل است که سبب بروز این دردها می‌شوند. این دردها و تحلیل مفصلی ممکن است در شرایط حاد توانایی حرکت را از سالمند بگیرند. هرچه سن افزایش یابد استخوان‌ها نیز شکننده‌تر می‌شوند و مایع میان مفصلی کمتر خواهد شد. به همین علت فرد هنگام حرکت احساس ناراحتی شدیدی خواهد داشت.

ممکن است بیماری به حد شدیدی نرسیده باشد. بنابراین سالمند با انجام این چکاپ می‌تواند از وضعیت سلامت مفاصل خود مطلع شود و درصورت بیمار بودن رژیم غذایی مناسب، ورزش و داروهای مناسب را دنبال کند. برای انجام چکاپ سالمندان و بررسی وضعیت روماتولوژیست شما می‌توانید خدمات موردنظرتان را از هوم کا درخواست کنید.

انجام چکاپ سالمندان و بررسی اورولوژیست

زنان و مردان سالمندان در شرایط متفاوت نیاز به چکاپ و بررسی توسط متخصص اورولوژیست دارند:

چکاپ اورولوژیست مردان

 • بزرگی پروستات یکی از مشکلات شایع در مردان است که علامت آن انسداد مجاری ادراری و گاها احساس درد است. به مردان جوان تا سالمند توصیه می‌شود که هر چند سال یکبار توسط اورولوژیست سلامت پروستات خود را بررسی کنند. این چکاپ را سالمندان می‌توانند در منزل انجام دهند.
 • اگر احساس فشار در مثانه دارید و یا اینکه ادرارتان بصورت کامل تخلیه نمی‌شود بهتر است که در اسرع وقت این چکاپ را انجام دهید. چکاپ اورولوژیست چند دقیقه بیشتر زمان نمیبرد و حتی می‌توانید در منزل نیز این چکاپ را توسط متخصص اورولوژیست هوم کا انجام دهید.

چکاپ اورولوژیست زنان

 • در خانم‌های سالمند نیاز به چکاپ اورولوژیست زمانی احساس می‌شود که عضلات کف لگن آن‌ها دچار شلی می‌شود. این اتفاق به علت تغییرات هورمونی است و در اثر افتادگی مثانه لگن شل می‌شود. در این بیماری فرد احساس می‌کند که ادرار کاملا تخلیه نمی‌شود و یا اینکه به کرات مجبور به دفع ادرار می‌شود.
 • این مشکل می‌تواند منجرب به بروز عفونت نیز بشود چراکه مثانه فاصله کمی با خروجی ادرار پیدا می‌کند و انتقال میکروب‌ها راحتتر می‌شود. با چکاپ سالمندان این افراد می‌توانند سریعتر بیماری خود را تشخیص دهند و درمان کنند.

انجام چکاپ سالمندان و بررسی وضعیت بینایی

بررسی وضعیت بینایی سالمندان از سنین ۵۰ ضروریست. هر سال حداقل یکبار شخص سالمند باید تحت چکاپ وضعیت بینایی قرار بگیرد. در این چکاپ پزشک متخصص وضعیت بینایی سالمند را به لحاظ دور بینی، نزدیک بینی و فشار چشم مورد بررسی قرار می‌دهد.

درصورت لزوم دارو و استفاده از عینک تجویز می‌شود و اگر تشخیص به علائم آب مروارید و ابر سیاه باشد لازم است که اقدامات لازم جهت پیگیری درمان و جراحی انجام بگیرد.

در چکاپ بینایی موارد دیگری نیز مورد سنجش و ارزیابی قرار می‌گیرند، علاوه بر تست ضعف بینایی:

 • تشخیص آب مروارید.
 • تشخیص ابر سیاه یا گلوکوم.
 • تشخیص کم بینی.

انجام چکاپ سالمندان و بررسی وضعیت دندان‌ها

سلامت دهان و دندان و رسیدگی به دندان‌های آسیب دیده و پوسیده خود می‌تواند تاثیر بسزایی در ارتقای سطح کیفی زندگی سالمندان داشته باشد. افزایش احتمال پوسیدگی دندان‌ها، التهاب لثه و بروز عفونت‌های دهان و دندان در سالمندان بیشتر است. عدم سلامت دهان و دندان می‌تواند در سلامت گوارشی سالمندان نیز موثر باشد.

بنابراین شما برای ترمیم دندان‌های خراب در سالمندان و یا چکاپ سلامت دهان و دندان در این افراد باید در سال چندبار نزد متخصص دهان و دندان بروید. اما شاید اینکار دشوار باشد و از حوصله سالمندان خارج. خدمات چکاپ سالمندان هوم کا شامل بررسی کامل وضعیت دندان‌ها نیز می‌شود. شما می‌توانید از معاینه و خدمات دندانپزشکی در منزل نیز بهرمند شوید.

بررسی فشارخون و کنترل وزن در چکاپ سالمندان

هرچه سن افزایش پیدا می‌کند با کهولت بدن و یکجا نشینی و تغذیه کنترل نشده افراد در معرض ابتلا به فشارخون بالا و افزایش وزن قرار می‌گیرند، بنابراین فرد در سالمندی بیشتر ممکن است در معرض خطرات ناشی از فشارخون و وزن بالا باشد. درضمن اگر شما سالمند بستری در منزل داشته باشید جهت انجام چکاپ و بررسی فشارخون و کنترل وزن این عزیزان با مشکل مواجه خواهید شد.

جهت بررسی وضعیت فشارخون و کنترل وزن سالمندان می‌توانید از خدمات چکاپ سالمندان هوم کا در منزل استفاده کنید.

 

بررسی عملکرد کلیه و کبد سالمند

کبد و کلیه، به عنوان اعضای آسیب‌پذیری از بدن شناخته می‌شوند، که دائم در معرض سموم می‌باشند. این سموم ناشی از آلودگی‌های خارجی، مواد دارویی و غذاهای فرآوری شده می‌باشند و در سنین بالا، می‌توانند مشکلات جدی‌ای را در پی داشته باشند. به همین علت، بررسی عملکرد آن‌ها، توسط سالمندان، توصیه می‌شود.

در انجام آزمایشات مربوط به بررسی عملکرد کبد، تست‌هایی مانند AST، ALT، Alp، Bili و به منظور بررسی عملکرد کلیه، تست‌هایی مانند اوره، کراتینین، اسید اوریک، آلبومین، پروتئین توتال و سطح الکترولیت‌هایی مانند سدیم، پتاسیم و کلر، از سوی پزشک، مورد توجه می‌باشند.  

 

آزمایش چربی خون سالمندان

افزایش چربی خون در سالمندان یکی از مشکلات شایعی است که در این عزیزان مشاهده می‌شود. اغلب این مورد به علت افزایش وزن، رژیم غلط غذایی، عدم تحرک کافی و ... رخ می‌دهد. افراد سالمند مبتلا به چربی خون بالا بیش از دیگر هم سن‌های خود در معرض خطر سکته‌های قلبی و مغزی و مشکلات کبدی قرار دارند.

آزمایش چربی خون سالمندان و انجام تست دوره‌ای در این زمینه روشی خوب و کنترلی جهت تثبیت وضعیت چربی خون سالمندان است. آزمایش چربی خون سالمندان را می‌توانید با رزرو در هوم کا داخل منزل انجام دهید و جواب آزمایش را بصورت حضوری و یا آنلاین دریافت نمایید.

انجام آزمایش از طریق ادرار در سالمندان

انجام آزمایش ادرار در سالمندان می‌تواند به شناخت بسیاری از بیماری‌ها و علائم پیش زمینه‌ای بیماری‌ها در افراد سالمند بیانجامد. احتمال بروز سنگ کلیه، نارسایی کلیوی، عفونت‌های دستگاه ادراری، دیابت و کم خونی از جمله مواردیست که در آزمایش ادرار می‌توان پی به آن‌ها برد. اگر سالمندی که از آن مراقبت می‌کنید شرایط خروج از منزل را ندارد و یا از مراکز تشخیصی خیلی دور هستید می‌توانید آزمایش ادرار سالمندان را در منزل انجام دهید.

کافیست برای انجام آزمایش ادرار و یا آنالیز ادرار سالمندان در منزل خدمات چکاپ سالمندان هوم‌کا را انتخاب کنید. در کوتاه‌ترین زمان ممکن تکنسین آزمایشگاه هوم کا در منزل شما جهت انجام آزمایش حاضر خواهد شد و با مناسب‌ترین قیمت، بهترین خدمات را به شما ارائه می‌کند.

برای دریافت خدمات و اطلاع از بروزترین خدمات تشخیصی و درمانی، پزشکی و مراقبتی هوم ‌کا می‌توانید از طریق شماره تماس مرکز هوم کا و یا آدرس وب‌سایت با ما در ارتباط باشید.

آیا همه سالمندان باید چکاپ شوند؟ 

این تصور هنوز هم در افکار برخی از مردم وجود دارد که تا سالم هستیم نیازی نیست به پزشک مراجعه کنیم. اگر موشکافانه‌تر دقت کنید متوجه می‌‌شوید که قبل از ویرانی باید برای عیوب کاری انجام داد. انجام چکاپ برای سالمندان با توجه به شرایط بدنی که برای آنها به وجود می‌آید، ضروری است. با این حال علائمی وجود دارد که نشان می‌دهد بهتر است خارج از موعد مقرر چکاپ سالمند را انجام دهید.

✔ علامت‌های پوستی

✔ تاری دید یا چسبندگی پلک ها

✔ درد مفاصل و کم‌قوتی و...

علامت های پوستی
در بدن افراد سالمند خال‌های متعددی پدید می‌آید که احتمالا آنها را با چشم خود دیده‌اید و باید بررسی شوند. 

تاری دید یا چسبندگی پلک ها
اگر مادر یا پدر سالخورده شما دچار تاری دید شده‌است یا پلک‌های آنها هنگام پلک‌زدن به هم می‌چسبند، احتمالا در حال مبتلا شدن به آب مروارید هستند. اگر این نشانه را داشتند هر چه سریع تر باید برای چکاپ اقدام کنید.
آب مروارید از جمله بیماری‌های چشمی است که بین افراد مسن بسیار شایع است و اگر رعایت و رفع نشود، شدید‌تر می‌شود.

درد مفاصل و کم قوتی 
دردهای مفاصل اغلب دلایل زیادی دارد. یکی از این دلایل انواع رماتیسم مفصلی است. این بیماری از آن دسته بیماری‌هایی است که باید قبل از اینکه پیشروی کند، برای درمان آن اقدام کرد. 

چکاپ سالمندان در منزل

 

 

اهمیت چکاپ سالمندان در منزل

همانطور که می‌دانید زمانی که انسان‌ها پا به سن می‌گذارند بدن آنها بنیه اولیه خود را ندارد. سیستم ایمنی کم کم ضعیف می‌شود و حتی عضله‌های آنها به مرور تحلیل می‌رود. خطری که این عزیزان پا به سن گذاشته را تهدید می‌کند، برای جوان‌تر ها قابل تحمل‌تر است. 
از این رو اهمیت چکاپ برای سالمندان ضروری‌تر و حیاتی‌تر به نظر می‌رسد. ضمن اینکه برخی از بیماری‌ها در سن و سال بالا خودشان را نشان می‌دهند و انواع جراحی‌ها و درمان‌‌های دارویی آسیب بیشتری به بدن آنها وارد می‌کند. 
برخی از علائم در بدن افراد سالخورده احتمالا نشانه یک بیماری بزرگ‌تر خواهد بود. با چکاپ بدن آنها علاوه بر اینکه درک می‌کنیم برای برنامه غذایی آنها چه مواردی باید رعایت شود، از مشکلات بزرگ‌تر پیشگیر‌ی می‌کنیم. برای مثال متوجه می‌شویم اگر فشار خون یا قند بالایی دارند برای کنترل آن باید چه کارهایی انجام دهند. همین راهکارها در خصوص مفاصل، انواع دردهای عضلانی، پوستی، چشمی یا قلب و عروق هم به کار ما می‌آید.
 
اهمیت چکاب سالمندان در منزل در همین چند جمله خلاصه نمی‌شود و فراتر از این مطلب است. قطعا اگر هر کدام از ما بیشتر درباره‌ی این موضوع بیندیشیم، به موارد دیگری نیز برخواهیم خورد.

 

تعرفه چکاپ سالمندان در منزل

با توجه به خدمات چکاپ سالمندان هزینه چکاپ و انجام تست‌های مخصوص سالمندان در منزل متغیر خواهد بود. اگر آزمایشات مکمل نیز همراه چکاپ انجام بگیرد و خدمات دیگری همچون پرستاری و ویزیت پزشک در منزل نیز دریافت نمایید به مراتب هزینه افزایش خواهد یافت.

تعرفه چکاپ سالمندان در منزل با توجه به تعرفه‌های اعلام شده از سوی سازمان وزارت بهداشت بروزرسانی می‌شود. شما می‌توانید جهت بررسی و کسب اطلاعات بروز درباره تعرفه چکاپ سالمندان در منزل از طریق شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ با هوم کا در تماس باشید.

مناطق تحت پوشش چکاپ سالمندان در منزل

از اهداف گروه بزرگ هوم کا این است که تمام شهروندان تهرانی بتوانند در هر منطقه از پایتخت خدمات تشخیصی، درمانی و پرستاری را در منزل و در سریعترین زمان ممکن دریافت کنند. بنابراین شما در هر منطقه از تهران یا البرز که ساکن باشید تحت پوشش خدمات چکاپ سالمندان در منزل نیز هستید.

برای رزرو نوبت چکاپ سالمندان در منزل کافیست با اپراتور هوم کا در تماس باشید. خدمات چکاپ مورد نظر خود را سفارش دهید. متخصصین هوم کا در اسرع وقت در منزل شما خدمات مورد نظرتان را ارائه خواهد داد.

 

چکاپ سالمندان در منزل

 

چکاپ سالمندان در منزل با هوم کا

ضعف جسمانی در افراد سالخورده بستری را برای ورود انواع بیماری‌ها فراهم می‌کند. چکاپ سالمندان در منزل این قدرت را به شما می‌دهد که جلوی بسیاری از بیماری‌ها را بگیرید. چکاپ مانند آینه شفاف به شما خواهد گفت که در درون بدن سالمند همه چیز سالم است یا خیر.
با استفاده از خدمت چکاپ سالمندان در منزل با یک تیر دو نشان می زنید. اول اینکه در خصوص دریافت خدمات نیاز به حضور فیزیکی شما به عنوان همراه سالمندان در آزمایشگاه‌ها نیست و این برای شما هم راحت‌تر است. امتیاز بعدی این است که افراد مسن برای انجام چکاب در گیر و دار صف‌های طولانی سالن‌های انتظار آزمایشگاه‌ها نخواهند بود. 

دسترسی سریع

سوالات متداول

آیا پرستارها در فرایند چکاپ سالمندان در خانه نکات بهداشتی را رعایت می‌کنند؟
در این زمینه جای نگرانی نیست. تمام پرستارها آموزش‌دیده و با تجربه هستند و در هنگام مراجعه به منزل شما، تمامی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت خواهند کرد و کمترین تماس را با وسایل خانه شما خواهند داشت.
آیا هوم کا مجوزهای لازم را برای چکاپ سالمندان در منزل در اختیار دارد؟
بله. نام شرکت ما سفیران سلامت سپینود است و با برند هوم‌کا در حال فعالیت هستیم. مجوز مورد نیاز برای انجام چنین فعالیتی «مجوز ارائه خدمات و مراقبت‌های بالینی در منزل» است که مجموعه‌‌ی هوم‌کا آن را کسب کرده است.

پرسش و پاسخ

Loading...
Loading...

مقالات مرتبط

درباره‌ی این حوزه بیشتر بخوانید.