آزمایش در منزل
آزمایش در منزل
خانه
خدمات
آزمایش در منزل

آزمایش در منزل

ثبت رایگان درخواست

خدمت خود را انتخاب کنید

همه‌ی خدمات آزمایشگاهی، تحت پوشش بیمه پایه و تکمیلی قابل انجام است.
آزمایش با نسخه یا درخواست شما
چکاپ بانوان
چکاپ آقایان
چکاپ سالمندان (بانوان)
چکاپ سالمندان (آقایان)
پکیج‌های تخصصی

فرایند نمونه‌گیری در منزل به چه شکل است؟

برای انجام آزمایشات خود به آزمایشگاه نروید! هومکا اینجاست تا شما را از رفتن به آزمایشگاه بی نیاز کند!

فرآیند ثبت درخواست

registeration-step-1 circle-icon
1
ابتدا درخواست خود را از طریق فرم یا تماس تلفنی ثبت می‌کنید.
registeration-step-2 circle-icon
2
کارشناسان هومکا با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی، درخواست شما نهایی می‌شود.
registeration-step-3 circle-icon
3
نیروی متخصص به محل شما اعزام شده و نمونه‌گیری را انجام می‌دهد.
registeration-step-4 circle-icon
4
نتیجه آزمایش مطابق با بازه اعلام شده، در پنل کاربری شما قرار می‌گیرد.
1
registeration-step-1 circle-icon
فرم رو کامل می‌کنی و روی ثبت درخواست کلیک می‌کنی.
2
registeration-step-2 circle-icon
کارشناسان ما باهات تماس میگیرن و درخواست رو نهایی میکنن
3
registeration-step-3 circle-icon
پرستار ما میاد و در منزل یا محل کارت، نمونه‌گیری رو انجام میده.
4
registeration-step-4 circle-icon
بعد از زمان انتخابی خودت، نتیجه آزمایشت رو میتونی به راحتی از طریق صفحه پروفایلت ببینی.
آزمایش در منزل تحت پوشش بیمه پایه و تکمیلی
با استفاده از خدمت آزمایش در منزل هومکا هومکا می‌توانید آزمایش خون و چکاپ را در منزل و محل کار خود انجام دهید و از پوشش بیمه‌ی پایه و تکمیلی خود نیز استفاده کنید. پوشش بیمه پایه و تکمیلی در لحظه توسط هومکا اعمال خواهد شد و نیازی به پیگیری اضافه از جانب شما نخواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نمونه گیری در منزل می‌توانید مقاله زیر را مطالعه کنید.

وقتی صحبت از آزمایش در منزل می‌شود، ممکن است سوالات مختلفی در ذهن شما خطور کند. سوالاتی نظیر هزینه آزمایش خون، پوشش بیمه، نحوه‌نمونه‌گیری و ارسال نمونه و ... در این مقاله قصد داریم به تمام سوالات شما پاسخ دهیم. به طور خلاصه، مجموعه‌ی هومکا خدمات آزمایش در منزل را به مزیت‌های زیر ارائه خواهد داد:

مزایای آزمایش در منزل

 • پوشش تمام بیمه‌های پایه و تکمیلی
 • اعمال در لحظه بیمه بدون نیاز به پیگیری از سمت کاربر
 • کادر نمونه گیری در منزل مجرب و دوره‌دیده
 • ارسال سریع نمونه‌ها به آزمایشگاه با رعایت زنجیره سرد
 • محاسبه هزینه با تعرفه آزمایشگاه
 • انجام خدمات همه‌روزه حتی در ایام تعطیل
 • دریافت فقط ۱۲۹ هزار تومان هزینه نمونه گیری در منزل

در صورتی که قصد دارید آزمایش در منزل انجام دهید، می‌توانید بر روی لینک زیر کنید تا کارشناسان ما راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه دهند. کارشناسان هومکا پس از استعلام هزینه و مطلع ساختن شما از هزینه آزمایش خون، هماهنگی‌های آتی را با شما انجام خواهند داد.

ثبت درخواست آزمایش در منزل

خدمات آزمایش در منزل هومکا شامل چه مواردی است؟ 

انواع آزمایش چکاپ در منزل

انجام چکاپ کامل و دوره‌ای از جمله موارد بسیار پر اهمیت برای بررسی سلامتی بدن است. مجموعه‌ی هومکا با کمک پزشکان متخصص، چکاپ‌های متنوعی را برای افراد تدوین نموده که متناسب با نیاز‌های خود می توانید از آن استفاده کنید. شما می‌توانید چکاپ‌ها را نیز مانند خدمت آزمایش در منزل انجام دهید و در صورتی که بیمه دارید ولی برای انجام چکاپ نسخه ندارید از خدمت نسخه نویسی هومکا برای تجویز نسخه و استفاده از بیمه بهره‌مند شوید. لیست چکاپ‌های هومکا به شرح زیر است:

چکاپ زنان در منزل این چکاپ شامل بررسی فاکتورهایی نظیر گلبول‌های خون، عملکرد ارگان‌های بدن، املاح و ویتامین‌ها، ابتلا به هپاتیت و قند و چربی خون است
چکاپ مردان در منزل این چکاپ شامل بررسی فاکتورهایی نظیر گلبول‌های خون، عملکرد ارگان‌های بدن، املاح و ویتامین‌ها، ابتلا به هپاتیت، قند و چربی خون و پروستات است
چکاپ سالمندان این چکاپ علاوه بر موارد گفته‌شده به بررسی پارامتر‌های بیشتری نظیر فاکتورهای انعقادی خون می‌پردازد
چکاپ کودکان این چکاپ نیز پس از مشاوره با پزشکان هومکا، تدوین شده و فاکتورهای آن متناسب با شرایط کودک توط پزشک پیشنهاد می‌شود.

انواع آزمایش‌های تشخیصی و تخصصی در منزل

در مجموعه هومکا طیف گسترده‌ایی از انواع آزمایش خون در منزل یا محل مورد نظر شما انجام خواهد شد. ما تقریبا هر آزمایشی را که متخصصان، امکانات انجام دادنش در منزل یا محل کار را داشته باشند، ارائه می‌دهیم. این خدمات با اعزام یک متخصص از سوی هومکا و نمونه‌گیری در منزل صورت می‌پذیرد. سپس نمونه‌ی شما به آزمایشگاه ارسال شده و نتیجه‌ی آن در اسرع وقت به دست شما خواهد رسید. در ضمن تمام مراحل آزمایش در منزل، مطابق با استانداردهای تعریف شده توسط وزارت بهداشت انجام شده و پروتکل‌های بهداشتی رعایت می‌شود.  

از جمله آزمایش‌های مهم تشخیصی و تخصصی که توسط مجموعه هومکا انجام می‌شود، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تست زردی نوزاد در منزل

زردی از جمله بیماری‌های شایعی است که نوزادان بسیاری آن را تجربه می کنند. با استفاده از خدمت تست زردی نوزاد در منزل می‌توانید این عارضه را سریع تر شناسایی کنید.

آزمایش‌های بررسی عملکرد بدن

عملکرد ارگان‌های مختلف بدن از جمله مواردی است که نیاز به پایش دوره‌ای دارد. مجموعه هومکا نیز با کمک پزشکان، پکیج‌های تخصصی مربوط به آزمایش کبد چرب، آزمایش کلیه، آزمایش تیروئید و آزمایش پروستات را طراحی کرده است.

آزمایش‌های تشخیصی تخصصی

بسیاری از آزمایش‌ها به منظور تشخیص عارضه یا بیماری انجام می‌شوند. مجموعه هومکا نیز پکیج‌های تشخیصی تخصصی را به منظور شناسایی عارضه‌ها و بیماری‌های مختلف طراحی نموده است. از جمله این آزمایش‌ها می توان به آزمایش کورتیزول، آزمایش ریزش مو، آزمایش چربی خون، آزمایش قند خون، آزمایش کم خونی، آزمایش سرطان و تست ام اس در خانه و آزمایشات قبل از عمل بینی اشاره کرد.

 

برای آگاهی از قیمت آزمایش خون در منزل کافی است با ما در تماس باشید.

ثبت درخواست آزمایش در منزل

 

چکاپ سازمانی

در بسیاری از مواقع، انجام آزمایش به دلیل مشغله ی کاری افراد پشت گوش انداخته می شود. از جمله خدمات هومکا در حوزه‌ی آزمایش‌های تشخیصی که می‌تواند از این اتفاق جلوگیری کند، چکاپ سازمانی در محل است. مجموعه هومکا تمام مراحل برنامه ریزی و اجرای چکاپ سازمان در محل را انجام خواهد داد و در نهایت، گزارش سلامت سازمانی را به سازمان مورد نظر ارائه خواهد داد. از جمله مزایای خدمت چکاپ سلامت سازمانی عبارت اند از:

 • امکان انجام خدمت تحت پوشش بیمه پایه و تکمیلی
 • ارائه خدمات به خانواده‌ی پرسنل در منزل 
 • ارائه گزارش سلامت سازمانی
 • تفسیر نتیجه آزمایش توسط پزشک هومکا

 مجموعه هومکا با اعزام پرستار‌های باتجربه به محل سازمان، خدمت نمونه‌ گیری در محل را انجام داده و پرستار با رعایت پروتکل‌های بهداشتی نمونه خون در cool box نگهداری و در کمتر از یک ساعت به آزمایشگاه منتقل خواهد کرد. پس از آماده شدن نتیجه، پزشک هومکا با اعضای سازمان تماس خواهد گرفت و نتیجه را برای پرسنل تفسیر خواهد کرد. اما پیش از تفسیر، شما می‌توانید با مطالعه مقاله علائم اختصاری آزمایش خون آشنایی اولیه‌ای با فاکتورهای مورد آزمایش پیدا کنید.

همچنین سامانه هومکا از Cool Tag به عنوان زنجیره سرد برای انتقال نمونه خون استفاده می‌کند تا بر همین اساس، دمای نمونه خون از زمانی که از کاربر گرفته می‌شود تا زمانی که به آزمایشگاه برسد مورد بررسی قرار می‌گیرد تا در محدوده دمایی مطلوب باشد.

 

نمونه گیری خون در منزل

 

نمونه گیری ادرار در منزل 

نمونه ادرار برخلاف نمونه خون باید توسط متقاضی انجام شود. آزمایش ادرار در محیط آزمایشگاه برای افراد زیادی یک چالش جدی است، به همین دلیل ترجیح می‌دهند آن را در  خانه انجام دهند. اما زمانی که قرار است نمونه‌گیری ادرار در منزل انجام شود سوالات زیادی مطرح می‌شود، مثلا اینکه نمونه ادرار را تا چند ساعت می‌توان نگه داشت؟ حداقل حجم نمونه ادرار چقدر باید باشد؟ نحوه نگهداری نمونه ادرار در منزل چگونه است؟چگونه می‌توان نمونه ادرار برای آزمایشگاه ارسال کرد؟ به طور کلی، شما می‌توانید با استفاده از خدمات آزمایش آنلاین هومکا، انواع آزمایشات مربوط به نمونه ادرار را در منزل انجام دهید و در کوتاه‌ترین زمان، پاسخ آن را نیز بصورت آنلاین دریافت کنید. به همین منظور، اگر قصد انجام نمونه‌ گیری در منزل را دارید، بهتر است بدانید که خدمات آزمایش خون و ادرار در خانه هومکا تحت پوشش بیمه پایه و تکمیلی قابل انجام است و هیچگونه نگرانی از بابت هزینه آزمایش در محل برای شما وجود ندارد.

انتقال نمونه ادرار نیز در ظرف‌هایی مخصوص و کاملا عایق با حفظ دمای مورد نظر انجام می شود. 
 

نمونه‌گیری مدفوع در منزل

آزمایش مدفوع در منزل نیز برای بسیاری از بیماران راحت‌تر است. اگر قصد انجام این کار را دارید باید با شرایط آزمایش مدفوع آشنا باشید و بدانید که نمونه مدفوع را تا چند ساعت می‌توان نگه داشت. 

نمونه‌گیر هومکا با حضور در محل مورد نظر، ظرف نمونه‌‌گیری را در اختیار شما قرار خواهد داد. اگر مایل باشید می‌توانید نمونه را تهیه کرده و در اختیار نمونه‌گیر قرار دهید تا به آزمایشگاه منتقل شود. در غیر این صورت می‌توانید نمونه را در زمان دیگری جمع‌آوری کنید. در این حالت مسئولیت و هزینه انتقال نمونه به آزمایشگاه برعهده شما خواهد بود. اگر می‌خواهید بدانید نمونه مدفوع را تا چند ساعت می‌توان نگه داشت،‌ کافی است با نیروهای پشتیبانی هومکا تماس بگیرید تا در این زمینه شما را راهنمایی کنند.

 خدمات آزمایشگاه آنلاین هومکا، آزمایشات مدفوع را نیز شامل می‌شود و از همین رو به راحتی می‌توانید با تماس با سامانه هومکا، این آزمایشات را در منزل انجام دهید. شاید در ابتدا فکر کنید انجام نمونه‌گیری در محل آن هم برای نمونه مدفوع شاید غیر ممکن به نظر برسد اما هومکا این خدمات را نیز برای شما در نظر گرفته است. تنها کافی است با هومکا در تماس باشید.

نکته: توصیه می‌شود نمونه مدفوع در کمتر از یک ساعت به آزمایشگاه ارسال شود. این مدت زمان برای نمونه ادرار حداکثر هفت ساعت در نظر گرفته شده است. در این مدت زمان نمونه ادرار باید در طبقه پایین یخچال نگهداری شود.

شما می‌توانید با تماس با مجموعه هومکا، از قیمت آزمایش خون آگاهی پیدا کنید. البته اگر دارای بیمه پایه و تکمیلی باشید، نیازی نیست نگرانی بابت انجام آزمایش داشته باشید.

آزمایش کرونا در خانه و محل کار

تست کرونا در منزل نیز از جمله خدماتی است که می‌توانید در منزل یا محل کار انجام دهید. تست PCR تست دقیق‌تری برای تشخیص کرونا است که از طریق نمونه‌برداری از انتهای حلق و بینی انجام می‌شود. شما می‌توانید این خدمت را از هومکا دریافت نموده و در کمتر از ۲۴ ساعت نتیجه خود را دریافت کنید.

انجام نمونه گیری در منزل برای کودکان

انجام نمونه‌گیری در خانه و انجام آزمایش آنلاین برای کودکان همیشه برای والدین یک چالش جدی است. محیط آزمایشگاه باعث ایجاد استرس و اضطراب کودکان خواهد شد، به همین دلیل والدین با بیقراری فرزندان خود مواجه هستند.در این زمینه می‌توانید به هومکا اعتماد کنید و اجازه دهید متخصصان با تجربه و کارآزموده ما در محیط آرام منزل، نمونه‌گیری برای کودکان را انجام دهد. این مجموعه آماده ارائه خدمات آزمایشگاهی برای کودکان بالای دو سال است. از آنجایی که شما می‌توانید سامانه هومکا را نوعی آزمایشگاه آنلاین در نظر بگیرید، پس نگرانی بابت نمونه گیری در منزل وجود ندارد. همچنین خدمات بیمه پایه و تکمیلی برای کودکان نیز وجود دارد. پس بجایی که کودکان خود را در محیط آزمایشگاه نگران کنید، با سامانه هومکا تماس بگیرید و آزمایش آنلاین را تجربه کنید.

نمونه گیری کودکان در منزل

 

تفسیر آزمایش خون

در مجموعه هومکا می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای متعارف و مناسب، تفسیر آزمایش خون را به صورت آنلاین انجام دهید. در این زمینه پزشکان هومکا به شما کمک خواهند کرد تا اطلاعات دقیق و شفافی از نتیجه برگه آزمایش در اختیار شما قرار گیرد. با استفاده از این خدمت، بدون آنکه از منزل خارج شوید، در کوتاه‌ترین زمان از وضعیت سلامتی خود آگاه می‌شوید. برای ثبت خدمت تفسیر آزمایش می‌توانید در قسمت ثبت درخواست گروه خدمت را مشاوره آزمایش انتخاب کرده و سپس نوع خدمت را تفسیر آزمایش انتخاب کنید. همچنین می‌توانید در هنگام تماس و ثبت درخواست توسط پشتیبان درخواست تفسیر خود را نیز ثبت کنید. پس دقت داشته باشید که خدمات هومکا تنها به نمونه‌گیری در منزل خلاصه نمی‌شود و پس از دریافت جواب آزمایش، شما می‌توانید از خدمات آزمایش آنلاین و تفسیر آنی، جواب آزمایش خود نیز زیر نظر پزشک باخبر شوید.

 

مشاوره و نسخه نویسی توسط پزشک

آزمایش در منزل هومکا بدون نسخه پزشک و با درخواست شما  نیز انجام خواهد شد. به این صورت که اگر شما نسخه پزشک برای نمونه گیری در منزل نداشته باشید، پزشکان هومکا برای شما نسخه آنلاین تجویز می‌کنند و اگر از بیمه پایه و تکمیلی بهره‌مند باشید می‌توانید خدمات نمونه‌گیری در منزل را تحت پوشش بیمه انجام دهید.

بسیار پیش می‌آید که شما به پکیج‌های چکاپ کامل نیاز نداشته و فقط می‌خواهید به درخواست خودتان و برای اطمینان حاصل کردن از سلامتی خود، یک آزمایش خاص را انجام دهید. برای مثال دوست دارید آزمایش ویتامین دی انجام دهید و بدانید میزان ویتامین دی بدنتان چقدر است. در این موارد هم می‌توانید روی هومکا حساب کنید. پزشک هومکا با توجه به شرح حال، بیماری‌های زمینه‌ایی، سن، جنسیت، داروهای مصرفی و ... آزمایشاتی که باید انجام شوند را تجویز خواهد کرد. به این ترتیب پزشک هومکا در تجویز آزمایش، خواندن و تفسیر آن به شما کمک می‌کند.

آزمایش در منزل با نسخه پزشک تحت پوشش بیمه

اگر نسخه پزشک داشته باشید و بخواهید دقیقا بر اساس نسخه یک یا چند آزمایش در خانه را انجام دهید. باز هم جای نگرانی نیست. می‌توانید در فرایند ثبت درخواست آزمایش در محل، عکس نسخه‌تان را برای ما ارسال کنید تا ما با فرستادن متخصص به محل، نمونه‌گیری‌های لازم را دقیقا برای همان آزمایش‌های موجود در نسخه انجام دهیم. در این حالت می‌توانید از خدمات بیمه‌های پایه و تکمیلی نیز برای پرداخت هزینه آزمایش در منزل استفاده کنید و با انتخاب نوع بیمه خود در زمان ثبت درخواست، هزینه بیمه از آزمایش شما کم خواهد شد.

 

آزمایش طب کار

آزمایش طب کار، از جمله خدماتی است که زیر مجموعه خدمت آزمایش در منزل هومکا به‌شمار می‌رود. این آزمایشات معمولا برای استخدام  و شروع کار در شرکت، انجام خواهند شد. همچنین بسیاری از سازمان‌ها، به منظور بررسی شرایط سلامتی پرسنل خود این آزمایشات را به صورت دوره‌ای انجام می‌دهند. هومکا در این زمینه می‌تواند به شما کمک کند. پس دقت کنید که شما می‌توانید خدمت نمونه‌گیری در محل را از هومکا دریافت کنید و آزمایشات مورد نظر خود را در محل کار نیز انجام دهید.

 

نتیجه آزمایش در منزل هومکا چگونه ارائه می‌شود؟

جواب‌دهی آزمایش در منزل بسیار ساده است. برای دریافت جواب نیازی نیست به آزمایشگاه یا مراکز درمانی مراجعه کنید؛ بلکه در مدت تعیین‌شده، فایل جواب آزمایش از طریق پنل شما در وبسایت برایتان ارسال می‌شود و می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید. 

 

نحوه استفاده از بیمه پایه و تکمیلی برای خدمات آزمایش در منزل

اگر می‌خواهید از بیمه برای پرداخت قیمت آزمایش خون در منزل هومکا استفاده کنید، دو انتخاب خواهید داشت: 

 • می‌توانید همه چیز را برعهده هومکا بگذارید. بعد از ثبت درخواست و بارگذاری نسخه مبلغ بیمه با توجه به شرایط  شرکت بیمه‌ایی کسر خواهد شد. بنابراین اصلا نیازی نیست به شرکت بیمه برای دریافت هزینه مراجعه کنید. هومکا برای ارائه خدمات آزمایشگاهی در منزل، برنامه‌ریزی دقیقی کرده است. 
 • در صورتیکه مایل باشید،‌ می‌توانید فاکتور آزمایشگاه را به شرکت بیمه‌ایی ارائه دهید. برای این منظور لازم است با آزمایشگاه تماس بگیرید. اطلاعات تماس آزمایشگاه در  جواب آزمایش درج شده است.

استفاده از بیمه برای آزمایش درم نزل

  

هزینه آزمایش در منزل هومکا چگونه پرداخت می‌شود؟ 

هزینه آزمایش در منزل هومکا بعد از نمونه‌گیری و قبل از ارائه نتیجه، دریافت خواهد شد. برای پرداخت صورت حساب در هومکا کافی است مراحل زیر را طی کنید: 

 • با همان شماره‌ایی که ثبت درخواست را انجام داده‌اید، وارد حساب کاربری خود شوید. 
 • بر روی دکمه «پرداخت» کلیک کنید تا وارد صفحه بانکی شوید. 
 • پس از پرداخت، پیامکی برای شما ارسال خواهد شد که موفقیت‌آمیز بودن آن را تایید خواهد کرد. هومکا دارای نماد اعتماد الکترونیکی است، بنابراین با خیالی راحت می‌توانید پرداخت را انجام دهید. 

دقت داشته باشید که اگر بیمه پایه یا تکمیلی داشته باشید، نگرانی بابت قیمت نمونه‌گیری در منزل وجود ندارد و تنها کافی است تا برای ثبت آزمایش در منزل با هومکا در تماس باشید.

هزینه آزمایش در منزل چقدر است؟

هزینه نمونه گیری در منزل برای تمام نقاط تهران و البرز ۱۲۹ هزار تومان است. بهتر است بدانید که محاسبه هزینه فاکتورهای آزمایشی دقیقا بر طبق تعرفه آزمایشگاه انجام خواهد شد و شما فقط ۱۲۹ هزار تومان بیشتر بابت خدمات در محل پرداخت خواهید کرد. 

در چه شهرهایی امکان آزمایش در منزل فراهم است؟

بهتر است بدانید که تا چندی پیش امکان انجام آزمایش در منزل تنها برای استان تهران، کرج و مشهد وجود داشت، اما اکنون و برای رفاه حال افراد، نمونه گیری خون در منزل در شهرهای اصفهان، شیراز، تبریز و رشت نیز وجود دارد. توجه داشته باشید که مجموعه هومکا با بهترین آزمایشگاه‌ها در شهرهای ذکر شده همکاری می‌کند و از این رو نیز می‌توانید با اطمینان خاطر آزمایش در منزل را به ما بسپارید.

همچنین بهتر است بدانید که هومکا با بهترین آزمایشگاه‌ها در شهرهای زیر همکاری دارد و انواع خدمات آزمایش آنلاین را در محل مورد نظر شما ارائه می‌دهد. با توجه به همین مورد، می‌توان به این نتیجه رسید که در اکثر نقاط کشور، هومکا خدمات نمونه گیری در محل را به شما ارائه خواهد داد. پس نگرانی بابت انجام آزمایش وجود نخواهد داشت. تنها کافی است با هومکا در تماس باشید.

خدمات آزمایش در منزل

 

آزمایش در منزل تهران

با توجه به اینکه در اکثر مواقع خیابان‌های استان تهران با ترافیک و شلوغی بیش از حد مواجه هستند، بهتر است تا خدمات آزمایشگاهی خود را در منزل انجام دهید. مجموعه هومکا با ارتباط بین آزمایشگاه‌ها و افراد، می‌تواند تا تمامی خدمات آزمایشگاهی مانند: آزمایش در منزل تهران را پوشش دهد. این مجموعه بهترین پرستاران و متخصان را در اختیار شما قرار خواهد داد تا انجام خدمات آزمایش در منزل به بهترین شکل انجام شود. شما می‌توانید از خدمات آزمایش در منزل هومکا در تمام مناطق تهران از جمله آزمایش در منزل غرب تهران و آزمایش در منزل شرق تهران بهره‌مند شوید. هومکا برای نمونه‌ گیری در منزل تمام مناطق تهران و حومه را پوشش می‌دهد. اگر در هر منطقه‌ای از استان تهران سکونت داشته باشید، به راحتی می‌توانید آزمایش خود را در منزل انجام دهید.

 

آزمایش در منزل کرج

شهر کرج نیز مانند استان تهران بسیار شلوغ است و از این رو رفت و امد برای انجام خدمات آزمایشگاهی بسیار زمان‌بر خواهد بود. از این رو، اگر قصد انجام آزمایش در منزل کرج را داشته باشید، می‌توانید با هزینه مناسب و به دور از هیاهوی شهر، خدمات آزمایشگاهی را در منزل خود انجام دهید. تنها کافی است تا با مجموعه هومکا در تماس باشید تا به سرعت بهترین پرستاران را به منزل شما بفرستند و در زمان کوتاهی نیز پاسخ آن را دریافت کنید.

آزمایش در منزل کرج

 

چطور به خدمت نمونه‌گیری در منزل هومکا اعتماد کنم؟

تمامی متخصصین ما با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی اقدام به نمونه‌گیری در منزل خواهند کرد و اگر چیزی غیر از این موضوع دیدید، می‌توانید در لحظه مانع از انجام نمونه‌گیری شده و با ما تماس بگیرید. این موضوع برای هومکا اهمیت زیادی دارد و تمام تلاشمان این است که نهایت سخت‌گیری را در این زمینه داشته باشیم. البته تجربه نشان داده است که اعتماد با حرف زدن به وجود نمی‌آید. برای همین پیشنهاد می‌کنیم که حتما یک بار خدمت آزمایش در محل هومکا را استفاده کنید تا متوجه شوید رعایت مسائل بهداشتی چقدر برایمان اهمیت دارد.

به هومکا اعتماد کنید چراکه: 

 • هومکا برای ارسال نمونه به آزمایشگاه شرایط ایمنی را رعایت کرد و از تجهیزاتی مانند cool box برای انتقال نمونه استفاده می‌کند. 
 • نمونه‌گیرهای هومکا متخصص بوده و با شرایط نمونه‌گیری به طور کامل آشنا هستند. 
 • ما برای ارائه خدمات آزمایشگاهی خود با آزمایشگاه‌های معتبر همکاری داریم. 
 • هومکا برای ارائه خدمات آزمایشگاهی، درمانی و مراقبتی در منزل دارای مجوز «ارائه خدمات و مراقبت‌های بالینی در منزل» است.  
 • هومکا از لحظه ثبت درخواست تا ارائه نتیجه به طور کامل از شما پشتیبانی خواهد کرد. 

 

کدام آزمایش ها در منزل قابل انجام نیست؟

باید به این نکته توجه داشت که با توجه به شرایط بعضی از آزمایش‌ها، نمی‌توان آن‌ها را در منزل انجام داد و باید حتما این آزمایش‌ها در محیط آزمایشگاه انجام شود. از جمله مهم‌ترین این آزمایش‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آزمایش بررسی مایع منی 
 • آزمایش گازهای خونی
 • برخی از آزمایش‌های ژنتیکی
 • آزمایش‌های مربوط به کشف قارچ

نمونه گیری در منزل

 

چگونگی ثبت درخواست برای آزمایش در منزل

شما می‌توانید دزخواست خود را به صورت اینترنتی از طرق فرم ثبت درخواست ثبت نمایید. برای ثبت درخواست از طریق فرم، می توانید بر روی عکس زیر کلیک کنید:

همچنین اگر میانه‌ی خوبی با ثبت درخواست آنلاین ندارید، می‌توانید با شماره‌ی ۰۲۱۶۷۳۷۱ تماس بگیرید و درخواست خود را به صورت رایگان ثبت نمایید.

ثبت درخواست آزمایش در منزل

 

آزمایش در منزل و محل کار با هومکا!

ما در هومکا تلاش کرده ایم که کنارتان باشیم و تا حد امکان مشکلاتی که باعث عدم توجه ما به سلامتی می‌شود را از میان برداریم یا کم‌رنگشان کنیم. ما هم تمام تلاشمان را می‌کنیم تا در این مسیر، تجربه‌ی خوبی برایتان بیافرینیم و با استفاده  از خدمات نمونه گیری در منزل، نیاز شما را برای رفت و آمد به آزمایشگاه بصورت کامل رفع کنیم. تنها کافی است برای بهره‌مندی از خدمات آزمایش در منزل از ساعت ۸ الی ۲۴ با شماره ۰۲۱۶۷۳۷۱ تماس بگیرید.

اگر در رابطه با خدمات آزمایش در منزل سوالی دارید می توانید در بخش نظرات مطرح کنید یا از طریق تماس تلفنی، از کارشناسان هومکا راهنمایی دریافت کنید.

دسترسی سریع

سوالات متداول

آیا می‌توان به خدمات آزمایش و نمونه گیری در منزل هومکا اعتماد کرد؟
تمام کارشناسان ما آموزش‌دیده و با تجربه هستند و در هنگام مراجعه به منزل شما، تمامی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت خواهند کرد.
آیا هومکا برای انجام آزمایش در منزل مجوزهای لازم را در اختیار دارد؟
بله. نام این شرکت «سفیران سلامت سپینود» است که با برند هومکا درحال فعالیت است. هومکا برای ارائه خدمات خود دارای «مجوز ارائه خدمات و مراقبت‌های بالینی در منزل» است.
آیا ناشتا بودن برای انجام تمامی آزمایشات الزامی می‌باشد؟
خیر. در آزمایشات خونی که مقدار قند و چربی سنجیده می‌شود نیاز به ناشتا بودن است. علاوه بر این، در آزمایشات آهن سرم، ویتامین B12، ,ویتامین B کمپلکس، پنل کلیه و کبد نیاز به ناشتا بودن پیش از انجام آزمایش می‌باشد. میزان لازم برای ناشتا بودن معمولا بین ۸ تا ۱۲ ساعت متغیر است.
اگر حواسمان نباشد و قبل از انجام آزمایش چیزی بخوریم، چه باید کرد؟
خوردن و آشامیدن ممکن است باعث ایجاد خطا در نتایج آزمایش شود. در این صورت بهتر است تا با پزشک خود تماس بگیرید و در خصوص اینکه آیا انجام آزمایش امکان‌پذیر می‌باشد یا خیر صحبت کنید.
آیا انجام آزمایش فقط در صورت داشتن نسخه پزشک ممکن می‌باشد؟
خیر. انجام بسیاری از آزمایشاتی که افراد برای اطلاع از سلامتی و سنجش پارامترهایی مانند قند و چربی در نظر دارند، نیازی به داشتن نسخه ندارد. مجموعه هومکا در چنین شرایطی رسید و فاکتور با هدف اقدام برای دریافت هزینه از بیمه تکمیلی، در اختیار متقاضی قرار می‌دهد.
آیا تشخیص بیماری‌هایی مثل هپاتیت یا HIV با انجام آزمایش خون و چکاپ کامل امکان‌پذیر است؟
تشخیص برخی از بیماری‌ها نیاز به انجام آزمایشات بخصوص و تعریف شده دارد. لذا بیماری‌های مذکور با انجام چکاپ کامل نیز قابل شناسایی نبوده و نیاز است تا پروتکل‌ها و روش‌هایی آزمایشی پیش‌بینی شده انجام شوند.
در صورتی که فردی نوع خاصی از دارو را مصرف می‌کند، نیاز است تا برای ناشتا بودن قبل از انجام آزمایش از خوردن دارو پرهیز نماید؟
خیر. افراد به هیچ عنوان نباید مصرف داروهای مورد نیاز را قطع کنند و بهترین کار در شرایط این چنینی، مشورت با پزشک می‌باشد.
خدمت هومکا چه شهرهایی را تحت پوشش قرار می‌دهد؟
کلیه ساکنین استان تهران، کرج و شهرهای مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز، اهواز، قزوین و رشت می‌توانند از خدمات این مجموعه بهره ببرند.
هومکا چطور نمونه خون را به آزمایشگاه ارسال می‌کند؟
نمونه‌گیر هومکا برای انتقال نمونه خون از cool box استفاده می‌کند. نمونه‌های خون در کمتر از یک ساعت به آزمایشگاه مورد نظر ارسال خواهد شد.
آیا خدمات آزمایش و چکاپ در منزل تحت پوشش بیمه است؟
بله. خدمات آزمایش و چکاپ در منزل هومکا تحت پوشش انواع بیمه‌های پایه و تکمیلی است.
من نسخه ندارم. چگونه می‌توانم از خدمات آزمایش یا چکاپ استفاده کنم؟
بسیاری از چکاپ‌ها بدون داشتن نسخه قابل انجام هستند. همچنین می‌توانید از مشاوره و تجویز پزشک هومکا قبل از انجام آزمایش استفاده کنید.

پرسش و پاسخ با پزشک

Loading...
Loading...