آزمایش در منزل زعفرانیه
خانه
مقالات
آزمایش در منزل زعفرانیه

آزمایش در منزل زعفرانیه

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1401/09/10
ثبت رایگان درخواست

خدمت خود را انتخاب کنید

همه قیمت‌ها در هومکا شفاف و مشخص هستند.
آزمایش با نسخه یا درخواست شما
چکاپ سالمندان (آقایان)
چکاپ سالمندان (بانوان)
چکاپ آقایان
چکاپ بانوان
چکاپ پیش از بارداری
چکاپ حین بارداری
غربالگری جنین
چکاپ کودکان
پکیج‌های خاص
انواع خدمات آزمایش در منزل رو با هومکا تجربه کنید!
اگر قصد انجام خدمات آزمایشی را دارید، نیازی نیست تا به آزمایشگاه بروید، مجموعه هومکا انواع خدمات آزمایش در منزل را زیر نظر بیمه پایه و تکمیلی ارائه می‌دهد. اگر قصد دارید تا با انواع خدمات آزمایش در منزل زعفرانیه آشنا شوید، ادامه مطالب را دنبال نمایید.

آیا می‌دانستید امکان انجام آزمایش در منزل در محدوده زعفرانیه فراهم شده؟ آیا می‌دانستید دیگر لازم نیست نگران آلودگی و شیوع بیماری‌های ویروسی و عفونی در مراکز درمانی باشید؟ آیا در خانواده خود فرد بیمار، سالمند و نوزاد دارید و با بردن آنها به آزمایشگاه و مراکز درمانی با محدودیت روبرو هستید؟ دیگر نگران نباشید! خدمات آزمایش در منزل محدوده زعفرانیه با فراهم کردن امکان انجام آزمایش در منزل در شرایط استاندارد و استریل مخصوص انجام آزمایش، دغدغه شما را حل کرده. در این مقاله به طور کامل برایتان در خصوص خدمات آزمایش در منزل صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید تا در خصوص این خدمات بیشتر بدانید.

 

آزمایش خون در منزل زعفرانیه

احتمالا آزمایش‌های تجویز شده برای شما شامل نمونه گیری خون نیز می‌شود. در واقع اکثر آزمایش‌ها، از طریق نمونه گیری خون قابل انجام هستند. خدمات آزمایش در منزل این امکان را فراهم کرده که شما بتوانید در محدوده مورد نظر خود آزمایش خون بدهید. برای خون گیری در منزل در قسمت خدمات سایت، نسخه خود را آپلود کرده و یا اینکه به طور مستقیم فاکتورهای مورد نظر خود را وارد کنید. به محض رزرو نوبت، تکنسین‌های آزمایش برای هماهنگی و اعزام به محل مورد نظرتان با شما تماس می‌گیرند.

تکنسین‌های متخصص آزمایشگاه، نمونه خون شما را در شرایط استاندارد گرفته و داخل cool box به آزمایشگاه ارسال می‌کنند. شما می‌توانید در زمان مشخص شده به پنل خود در سایت مراجعه کرده و نتیجه آزمایش خود و در صورت نیاز تفسیر آنلاین آن را دریافت کنید. لازم به ذکر است بیان شود که برای انجام آزمایش در منزل، نیازی نیست تا حتما ساکن زعفرانیه باشید. خدمات آزمایش در منزل هومکا در مناطق دیگر تهران نیز ارائه می‌شود که برخی از آن‌ها در ادامه ذکر می‌شوند:

 

آزمایش ادرار در منزل زعفرانیه

انجام آزمایش ادرار تقریبا در ابتدای صبح صورت می‌گیرد؛ دلیل آن این است که از نمونه ادرار برای بررسی  احتمال ابتلا فرد به بیماری‌هایی مانند: دیابت، نارسایی کلیه و دفع شدن پروتئین وکتون استفاده می‌شود. فرد بیمار جهت انجام آزمایش لازم است شرایط ناشتایی را رعایت کنند. اگر شما هم تمایل دارید که برای آزمایش ادرار از خدمات آزمایش در منزل محدوده زعفرانیه استفاده کنید، ابتدا وارد بخش خدمات سایت شده و بعد در قسمت خدمات، رزرو آزمایش ادرار را انتخاب کنید.

پس از رزرو نوبت برای انجام آزمایش، تکنسین شرکت با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی، شرایط لازم برای انجام آزمایش را برایتان توضیح می‌دهد. پس از اینکه نمونه ادراری گرفته شد، در زمان مقرر تکنسین مربوطه برای دریافت نمونه، به محل مورد نظر شما یعنی محدوده زعفرانیه اعزام می‌شود. برای انجام آزمایش در منزل، کلیک کنید!

 

آشنایی با انواع چکاپ در منزل زعفرانیه

چکاپ انجام یک باره پکیج آزمایش‌هایی است که جهت تشخیص، بررسی و درمان بیماری‌های خاصی صورت می‌گیرد. مثلا اگر شما به علت ابتلا به بیماری تیروئید قصد دارید چکاپ انجام دهید؛ پزشک متخصص برای شما آزمایش‌هایی مانند: TSH، T3، T4 و Tg-ABرا تجویز می‌کند.

دقت کنید، انجام چکاپ بهترین گزینه برای ارزیابی شرایط و وضعیت سلامتی یا بیماری شما است. بنابراین شما با انجام انواع چکاپ می‌توانید اطلاعات دقیق و صحیحی را نسبت به وضعیت سلامتی خود کسب کنید. انواع چکاپ‌هایی که با استفاده از خدمات آزمایش در منزل می‌توانید انجام دهید، شامل موارد زیر است:

 

آیا تفسیر آزمایش خون آنلاین در زعفرانیه امکان‌پذیر است؟

خوشبختانه پاسخ این سوال "بله" است. شما می‌توانید پس از دریافت نتیجه آزمایش خود، در پنل کاربری‌تان در قسمت خدمات سایت، با ارائه اطلاعاتی مانند: سن، جنسیت، سابقه بیماری، داروهای مصرفی و وضعیت سلامتی که در تفسیر آزمایش‌ دخیل است، تفسیر کامل و دقیق آزمایش‌تان را دریافت کنید.

برای انجام این نوع خدمات نیز مانند سایر خدمات وارد قسمت خدمات سایت شده و در قسمت رزرو خدمات درخواستی، تفسیر آنلاین نتیجه آزمایش را انتخاب کنید. پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز، نتیجه آزمایش شما توسط پزشکان متخصص مجموعه تفسیر شده و در پنل کاربریتان قرار می‌گیرد.

تفسیر آزمایش

 

آیا آزمایش در منزل زعفرانیه تحت پوشش بیمه است؟

امکان دریافت خدمات بیمه برای تمامی افراد متقاضی، همانند سایر آزمایشگاه‌ها فراهم است. اگر قصد دارید از خدمات بیمه‌ای استفاده کنید موارد زیر را به ترتیب انجام دهید: ابتدا درخواست خود را در قسمت خدمات سایت ثبت کنید، بعد از آن نسخه پزشک خود را بارگزاری کرده و بعد از روی دفترچه خود نوع بیمه تان را ببینید و در ادامه از طریق انتخاب گزینه‌ها، بیمه خود را مشخص کنید. در این روش تمامی هزینه‌های دریافتی برای انجام آزمایش از خدمات بیمه‌ای شما به صورت اتوماتیک توسط شرکت هومکا کسر خواهد شد. بنابراین دیگر نیاز به هیچ گونه مراجعه مستقیم به شرکت‌های بیمه نخواهید داشت.

 

هزینه آزمایش در منزل زعفرانیه

احتمالا شما هم تا به امروز فکر می‌کردید هزینه انجام آزمایش در منزل بسیار بالاست! اشتباه نکنید! هزینه انجام آزمایش در منزل در محدوده زعفرانیه با هزینه مراجعه حضوری شما به آزمایشگاه یا مراکز درمانی دیگر فرق چندانی ندارد و تنها هزینه جزئی دریافتی هزینه اعزام تکنسین متخصص جهت نمونه گیری در محدوده منزل شما و ارسال آن به آزمایشگاه است. بنابراین اگر قصد داشتید در منزل آزمایش انجام دهید؛ با خیال راحت در سایت خدمات مورد نظر خود را رزرو کرده و از آن استفاده کنید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نوع خدمات و هزینه‌های انجام آن در سایت هومکا، به قسمت خدمات مراجعه بفرمایید یا از مشاور رایگان استفاده کنید. هزینه اضافی دریافتی در مقایسه با خطرات و چالش‌هایی که به خاطر مراجعه مستقیم به آزمایشگاه در شرایط پاندمی کرونا برای خودتان یا خانواده‌تان وجود داشته باشد، مبلغ ناچیزی است!

 

آزمایش در منزل زعفرانیه با مجموعه هومکا

همانطور که اشاره شد خدمات آزمایش در منزل محدوده زعفرانیه از نظر استانداردهای انجام آزمایش، اعتبار،  تکنولوژی، کیفیت و جواب دهی مانند مراجعه مستقیم شما به آزمایشگاه‌های معتبر است. بنابراین تمامی خدمات با بهترین شرایط و دستگاه‌ها و زیر نظر تکنسین‌های با تجربه انجام می‌شود.

از آنجایی که انجام آزمایش در مراکز درمانی همواره با ریسک ابتلا به انواع  بیماری‌های ویروسی همراه است. در شرایطی که شیوع کرونا بالاست، مراجعه به این مراکز شما و اطرافیانتان را در معرض خطر ابتلا به بیماری قرار می‌دهد. پیشنهاد ما این است که برای جلوگیری از این مشکلات از خدمات آزمایش در منزل زعفرانیه شرکت هومکا استفاده کنید. شرکت هومکا با بهره گیری از بهترین متخصصان، خدمات آزمایش در منزل را به همه ساکنین مناطق استان تهران، کرج، مشهد، تبریز، اصفهان، شیراز و رشت ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با شماره ۰۲۱۶۷۳۷۱ تماس گرفته و در خصوص تمامی خدمات موردنظرتان از همکاران ما اطلاعات مورد نیازتان را دریافت کنید.

دکمه ثبت درخواست رایگان

دسترسی سریع

درخواست خدمت

کافیست فرم را پر کنید و دکمه "ثبت نهایی درخواست" را بزنید. همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.
جزئیات درخواست
شهر*
شهر موردنظرت رو انتخاب کن
گروه خدمت*
گروه خدمت موردنظرت رو انتخاب کن
نوع خدمت*
خدمت موردنظرت رو انتخاب کن
اطلاعات درخواست
فایل ضمیمه
محاسبه هزینه
هزینه خدمت
۰ تومان
هزینه خدمات در محل
- تومان
هزینه مشاوره و تجویز نسخه
تومان
هزینه تفسیر آزمایش
تومان
تخفیف
۰ ۰ تومان
مجموع هزینه‌ها
۰ تومان

ورود

سوالات متداول

آیا انجام آزمایش فقط در صورت داشتن نسخه پزشک ممکن می‌باشد؟
خیر. انجام بسیاری از آزمایشاتی که افراد برای اطلاع از سلامتی و سنجش پارامترهایی مانند قند و چربی در نظر دارند، نیازی به داشتن نسخه ندارد. مجموعه هومکا در چنین شرایطی رسید و فاکتور با هدف اقدام برای دریافت هزینه از بیمه تکمیلی، در اختیار متقاضی قرار می‌دهد.
خدمت هومکا چه شهرهایی را تحت پوشش قرار می‌دهد؟
کلیه ساکنین استان تهران، کرج و شهرهای مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز و رشت می‌توانند از خدمات این مجموعه بهره ببرند.
آیا خدمات آزمایش و چکاپ در منزل تحت پوشش بیمه است؟
بله. خدمات آزمایش و چکاپ در منزل هومکا تحت پوشش انواع بیمه‌های پایه و تکمیلی است.
آیا هومکا برای انجام آزمایش در منزل مجوزهای لازم را در اختیار دارد؟
بله. نام این شرکت «سفیران سلامت سپینود» است که با برند هومکا درحال فعالیت است. هومکا برای ارائه خدمات خود دارای «مجوز ارائه خدمات و مراقبت‌های بالینی در منزل» است.
من نسخه ندارم. چگونه می‌توانم از خدمات آزمایش یا چکاپ استفاده کنم؟
بسیاری از چکاپ‌ها بدون داشتن نسخه قابل انجام هستند. همچنین می‌توانید از مشاوره و تجویز پزشک هومکا قبل از انجام آزمایش استفاده کنید.

پرسش و پاسخ با پزشک

Loading...
Loading...
دوست دارید درباره فاکتور CBC بیشتر بدانید؟
برای دریافت فایل راهنما، کافیست اطلاعات زیر را وارد نمایید.
request
دانلود فایل