آزمایش در منزل تجریش
خانه
مقالات
آزمایش در منزل تجریش

آزمایش در منزل تجریش

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1401/09/13
ثبت رایگان درخواست

خدمت خود را انتخاب کنید

همه قیمت‌ها در هومکا شفاف و مشخص هستند.
آزمایش با نسخه یا درخواست شما
چکاپ سالمندان (آقایان)
چکاپ سالمندان (بانوان)
چکاپ آقایان
چکاپ بانوان
چکاپ پیش از بارداری
چکاپ حین بارداری
غربالگری جنین
چکاپ کودکان
پکیج‌های خاص
خدمات آزمایش در منزل تجریش با هومکا!
اگر در منطقه تجریش سکونت دارید و قصد انجام خدمات آزمایشگاهی را برای خود یا خانوادتان دارید، بهتر است بدانید که حتما نیازی نیست تا زمان خود را صرف رفتن به آزمایشگاه کنید. هومکا با ارائه انواع خدمات آزمایشگاهی، همواره بهترین خدمات آزمایش در منزل تجریش را زیر نظر بهترین متخصصین و تکنسین‌ها به شما ارائه می‌دهد.

چکاپ منظم از طریق آزمایش خون و ادرار از جمله اقداماتی است که باید قبل از تشخیص و درمان قطعی هر بیماری انجام شود. بهتر است بدانید که حتما نیازی نیست تا برای انجام خدمات آزمایشگاهی به آزمایشگاه بروید. بنابراین چنانچه سالمند یا فرد ناتوانی در منزل داشته باشید یا به هر دلیل دیگری ترجیح دهید آزمایش خود را در منزل انجام دهید، این امکان برای شما فراهم است. در این مقاله ما برای شما راه حل مناسبی را ارائه می‌دهیم. با ما همراه باشید تا در خصوص انجام آزمایش در منزل تجریش بیشتر بدانید.

 

انواع آزمایش در منزل تجریش کدام‌اند؟

خدمات آزمایش در منزل تجریش بسیار متنوع است. در این نوع آزمایش علاوه بر اینکه سلامتی‌تان به خاطر مراجعه مستقیم به مراکز درمانی به خطر نمی‌افتد، لازم نیست مدت زیادی منتظر بمانید تا برای نمونه‌گیری نوبت شما برسد. تکنسین‌های آزمایشگاهی شرکت آماده هستند تا بعد از رزرو خدمات آزمایشگاهی، تمامی فاکتورهای مورد سنجش نسخه شما را از طریق دریافت نمونه بررسی کنند. خدمات آزمایشگاهی که می‌توانید به جای مراجعه مستقیم به مراکز درمانی در منطقه تجریش و در منزل خودتان (در محدوده تجریش و سایر مناطق تحت پوشش) انجام دهید؛ شامل موارد زیر است:

انجام تمامی آزمایش‌ها در شرایط استریل و استاندارد، در منزل یا محل مورد نظر شما انجام می‌شود. پس از اینکه نمونه شما برای انجام آنالیزهای ویژه به آزمایشگاه ارسال شد، با دادن کد مخصوص می‌توانید نتیجه آزمایش خود را به صورت آنلاین یا فیزیکی (ارسال شده به محل مورد نظرتان) مشاهده کنید. با این روش دیگر نیازی به مراجعه مستقیم به مراکز درمانی و آزمایشگاه‌ها برای انجام آزمایش و دریافت نتیجه آن نخواهید داشت.

برای ثبت درخواست آزمایش در منزل تنها کافی است بر روی بنر زیر کلیک کنید.

دکمه ثبت درخواست رایگان

 

آزمایش خون در منزل تجریش

دریافت نمونه خون در منزل نسبت به خون‌گیری در آزمایشگاه مزایای بیشتری دارد؛ زیرا در شرایط استریل منزل امکان آلوده شدن نمونه و انتقال بیماری‌های مختلف به شما (به دلیل رفت و آمد بیماران مختلف) وجود ندارد. خدمات آزمایش خون در منزل با اعزام متخصصین آزمایشگاهی و نمونه‌گیری به تمامی مناطق محدوده تجریش این خدمات را به شما و اعضای خانوادتان ارائه می‌دهد. نمونه خون شما توسط تکنسین مربوطه تحت شرایط استاندارد گرفته شده و داخل Cool Box به آزمایشگاه ارسال می‌شود.

جالب است که بدانید تکنسین‌های مجموعه آموزش‌های لازم را برای نمونه‌گیری از نوزادان و کودکان دیده‌اند. بنابراین در صورتی که تمایل دارید برای کودک خود آزمایش انجام دهید، نگران واکنش کودک نباشید؛ ما این کار را بدون استرس برای شما انجام می‌دهیم.

 

آزمایش ادرار در منزل تجریش

آزمایش ادرار باید در زمان خاصی (صبح زود زمانی که فرد ناشتا است) گرفته شده و سریعا ارسال شود. انجام این نوع آزمایش شرایط خاصی دارد. کلیه اقداماتی که باید قبل از انجام آزمایش در نظر بگیرید برای شما توسط تکنسین‌های آزمایشگاه توضیح داده خواهد شد. پس از رزرو نوبت، متصدی مربوطه با شما تماس گرفته و در مورد شرایط انجام آزمایش با شما صحبت می‌کند. در زمان مقرر نیز متخصص مربوطه به محل مورد نظر شما یعنی محدوده تجریش اعزام می‌شود تا نمونه ادرار را تحویل ‌گیرد.

برای ثبت رایگان درخواست آزمایش در منزل، بر روی بنز زیر کلیک کنید.

تماس برای ثبت درخواست رایگان

 

آشنایی با انواع چکاپ در منزل تجریش

از جمله خدماتی که سیستم آزمایش در منزل به مراجعین ارائه می‌دهد، امکان انجام انواع چکاپ‎های پایه، رایج و کامل است. انجام انواع چکاپ در منزل از لحاظ کیفیت نمونه گیری و جواب‌دهی فرق چندانی با مراجعه حضوری شما به آزمایشگاه‌های معتبر ندارد. تمامی آزمایش‌ها تحت شرایط استاندارد، با دستگاه‌های پیشرفته و زیر نظر تکنسین‌های با تجربه انجام می‌شود. شما می‌توانید هر کدام از چکاپ‌هایی که در اینجا ذکر شده را رزرو کرده و با خیال آسوده زیر نظر کارشناسان آزمایشگاهی انجام دهید. انواع چکاپ‎هایی که در حال حاضر انجام می‌شوند، به شرح زیر است:

 

آیا تفسیر آزمایش در منزل تجریش امکان‌پذیر است؟

بله، امکان تفسیر آنلاین آزمایش برای شما وجود دارد. جوابدهی آزمایش که در منزل یا سایر مراکز آزمایشگاهی انجام شده بسیار آسان است. لازم نیست برای دریافت جواب و تفسیر آن به صورت فیزیکی به محل خاصی مراجعه کنید. شما می‌توانید با مراجعه به پنل کاربری خود در وبسایت، از نتیجه آزمایش و تفسیر آن با خبر شوید. البته از آنجایی که تفسیر آزمایش احتیاج به در نظر موارد مختلفی مثل: سن، جنسیت، سابقه بیماری، داروهای مصرفی و وضعیت سلامتی شما دارد. لازم است تمامی اطلاعات را برای خدمات تفسیر آنلاین از قبل آماده داشته باشید.

برای درخواست خدمات تفسیر آزمایش خون در منزل، کافی است بر روی بنر زیر کلیک کنید!

تفسیر آزمایش

 

آیا خدمات آزمایش در منزل تجریش قابل اطمینان است؟

خدمات آزمایش در منزل از لحاظ کیفیت نمونه گیری، جواب دهی و تفسیر فرق چندانی با مراجعه حضوری شما به آزمایشگاه‌های معتبر ندارد. تمامی آزمایش‌ها تحت شرایط استاندارد، با دستگاه‌های پیشرفته و زیر نظر تکنسین‌های با تجربه انجام می‌شود. شما می‌توانید نظرات سایر مراجعین را در خصوص خدمات آزمایش در منزل جویا شوید تا با اطمینان خاطر بیشتری از این نوع خدمات استفاده کنید.

 

آیا آزمایش در منزل تجریش تحت پوشش بیمه است؟

امکان استفاده از خدمات بیمه برای انجام آزمایش در منزل محدوده تجریش وجود دارد. بنابراین مثل سایر خدمات درمانی اگر قصد دارید از خدمات بیمه استفاده کنید، موارد زیر را به ترتیب انجام دهید:

درخواست خود را در سایت ثبت کنید، سپس نسخه را بارگزاری کرده و در ادامه نوع بیمه خود را مشخص کنید. در این روش تمامی هزینه‌ها از خدمات بیمه‌ای شما به صورت آنلاین توسط هومکا کسر خواهد شد. بنابراین احتیاج به هیچ گونه مراجعه مستقیم به شرکت بیمه نخواهید داشت.

 

آزمایش در منزل تجریش با مجموعه هومکا

اگر قصد انجام  خدمات آزمایش در منزل را دارید، می‌توانید به راحتی آزمایشگاه را به منزل بیاورید. مجموعه هومکا با همکاری مجهزترین آزمایشگاه‌ها در استان تهران و شهرهای کرج، شیراز، اصفهان، اهواز، رشت، تبریز و مشهد، همواره بهترین خدمات آزمایش در منزل را زیر نظر بیمه پایه و تکمیلی به شما ارائه می‌دهد.

برای انجام خدمات آزمایش در منزل و تفسیر آزمایش خون، با تماس با شماره ۰۲۱۶۷۳۷۱، به راحتی می‌توانید تا درخواست آزمایش خود را ثبت کنید. همچنین با کلیک بر روی بنر زیر نیز، این امکان برای شما فراهم است تا درخواست آزمایش در منزل خود را ثبت کنید. پس از مدت زمان کوتاهی، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگی‌های لازم صورت خواهد گرفت. همچنین بهتر است بدانید که جواب آزمایش شما نیز در کوتاه‌ترین زمان در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

دکمه ثبت درخواست رایگان

دسترسی سریع

درخواست خدمت

کافیست فرم را پر کنید و دکمه "ثبت نهایی درخواست" را بزنید. همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.
جزئیات درخواست
شهر*
شهر موردنظرت رو انتخاب کن
گروه خدمت*
گروه خدمت موردنظرت رو انتخاب کن
نوع خدمت*
خدمت موردنظرت رو انتخاب کن
اطلاعات درخواست
فایل ضمیمه
محاسبه هزینه
هزینه خدمت
۰ تومان
هزینه خدمات در محل
- تومان
هزینه مشاوره و تجویز نسخه
تومان
هزینه تفسیر آزمایش
تومان
تخفیف
۰ ۰ تومان
مجموع هزینه‌ها
۰ تومان

ورود

سوالات متداول

آیا انجام خدمات آزمایش در منزل تجریش امکان‌پذیر است؟
بله. مجموعه هومکا تمامی خدمات آزمایش در منزل را در منطقه تجریش پوشش می‌دهد.
چگونه می‌توان درخواست آزمایش در منزل تجریش را انجام داد؟
با تماس با شماره ۰۲۱۶۷۳۷۱، هماهنگی‌های لازم با شما برای انجام خدمات آزمایش در منزل تجریش صورت خواهد گرفت.
آیا در زمان ناشتایی برای انجام آزمایش می‌توان آب نوشید؟
نوشیدن مقداری آب در زمان ناشتایی برای آزمایش بلامانع است.
آیا خدمات آزمایش در منزل هومکا تنها در تجریش امکان‌پذیر است؟
خیر، خدمات آزمایش در منزل هومکا در استان تهران و شهرهای شیراز، اصفهان، کرج، رشت، اهواز، تبریز و مشهد ارائه می‌شود.
آیا خدمات آزمایش در منزل هومکا زیر نظر بیمه است؟
بله. کلیه خدمات آزمایش در منزل هومکا زیر نظر بیمه پایه و تکمیلی است.

پرسش و پاسخ با پزشک

Loading...
Loading...
دوست دارید درباره فاکتور CBC بیشتر بدانید؟
برای دریافت فایل راهنما، کافیست اطلاعات زیر را وارد نمایید.
request
دانلود فایل