آزمایش در منزل لویزان
خانه
مقالات
آزمایش در منزل لویزان

آزمایش در منزل لویزان

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1401/09/12
ثبت رایگان درخواست

خدمت خود را انتخاب کنید

همه قیمت‌ها در هومکا شفاف و مشخص هستند.
آزمایش با نسخه یا درخواست شما
چکاپ سالمندان (آقایان)
چکاپ سالمندان (بانوان)
چکاپ آقایان
چکاپ بانوان
چکاپ پیش از بارداری
چکاپ حین بارداری
غربالگری جنین
چکاپ کودکان
پکیج‌های خاص
انواع خدمات آزمایش در منزل رو با هومکا تجربه کنید!
اگر قصد انجام خدمات آزمایشی را دارید، نیازی نیست تا به آزمایشگاه بروید، مجموعه هومکا انواع خدمات آزمایش در منزل را زیر نظر بیمه پایه و تکمیلی ارائه می‌دهد. اگر قصد دارید تا با انواع خدمات آزمایش در منزل لویزان آشنا شوید، ادامه مطالب را دنبال نمایید.

آیا می‌دانید دیگر لازم نیست برای انجام آزمایش مستقیما به آزمایشگاه مراجعه کنید؟ آیا می‌دانستید شرایط آزمایش در منزل به مراتب استانداردتر از شرایط آزمایشگاه‌های مراکز درمانی است؟ خدمات آزمایش در منزل شامل انجام آزمایش در محل مورد نظر شما به همراه تفسیر آنلاین است. اگر می‌خواهید با انواع خدمات آزمایش در منزل لویزان آشنا شوید؛ تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

 

آزمایش در منزل لویزان شامل چه مواردی می‌شود؟

به توصیه پزشکان لازم است هر شش ماه یکبار چکاپ انجام دهید. بررسی مرتب وضعیت سلامتی به شما کمک می‌کند در صورتی که کمبودی در بدن‌تان وجود دارد، سریعا متوجه شده و از ابتلا به بیماری‌های جدی جلوگیری شود. در خدمات آزمایش در منزل، امکان انجام انواع آزمایش های تخصصی، تشخیصی و چکاپ وجود دارد. بنابراین با این خدمات بدون نیاز به مراجعه مستقیم به مراکز درمانی، می‌توانید تمامی آزمایش‌های مورد نظرتان را انجام دهید. انواع خدمات و آزمایش‌هایی که شامل این نوع خدمات می‌شود، شامل موارد زیر است:

تمامی انواع آزمایش‌های مورد نظر شما در شرایط استاندارد و استریل مخصوص آزمایشگاه انجام می‌شود. بنابراین جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد. پس از انجام آزمایش شماره پیگیری به شما داده می‌شود که در موعد ذکر شده می‌توانید با مراجعه به سایت و درج شماره، نتیجه آزمایش خود را به دو صورت آنلاین یا فیزیکی (ارسال شده به محل مورد نظرتان) دریافت کنید. بنابراین دیگر نیاز به مراجعه حضوری به مراکز درمانی نیست. این شیوه انجام آزمایش از شما در برابر ابتلا به انواع بیماری‌های ویروسی که بر اثر رفت و آمد بیماران در مراکز درمانی شیوع پیدا می کند، محافظت می‌کند.

 

آزمایش خون در منزل لویزان

همانطور که احتمالا در جریان هستید اکثر آزمایش ها از طریق نمونه‌گیری خون انجام می شود. بنابراین ارائه خدمات آزمایش خون در منزل یکی از مهم‌ترین خدماتی از که یک آزمایشگاه می‌‌تواند به بیماران ارائه دهد. احتمالا اگر در خانواده شما نوزاد، فرد بیمار با محدودیت جابجایی و یا افراد سالمند وجود داشته باشند با محدودیت این افراد برای جابجایی می‌توانید از خدمات آزمایش در منزل با اعزام تکنسین های متخصص به محل مورد نظر شما، این مشکل را حل کنید.

انجام خدمات بدین صورت است که پس از رزرو نوع خدمات درخواستی در قسمت خدمات سایت،  نمونه خونی شما توسط تکنسین نمونه گیری در شرایط استریل و استاندارد گرفته شده و پس از آن داخل cool box قرار گرفته و به آزمایشگاه معتبر ارسال می‌شود. بنابراین بدون اینکه برای نمونه گیری و انجام آزمایش نگرانی داشته باشید. ما این کار را به راحتی برای شما و افراد خانواده‌تان انجام می‌دهیم.

برای درخواست خدمات آزمایش در منزل کافی است بر روی بنر زیر کلیک کنید!

دکمه ثبت درخواست رایگان

 

نمونه گیری ادرار در منزل لویزان

یکی دیگر از خدماتی که آزمایش در منزل برای بیماران فراهم کرده است، امکان انجام آزمایش ادرار در منزل است. آزمایش ادرار از این جهت که باید نمونه سریعا به آزمایشگاه ارسال شود، حساس‌تر از نمونه‌گیری خون است. دلیل ارسال سریع نمونه ادرار این است که متخصصین با آنالایزرهای تخصصی در نمونه ادرار، امکان وجود پروتئین، قند، خون، کتون، کریستال های حاصل از خرد شدن سنگ کلیه را بررسی می کنند.

بنابراین چنانچه نمونه خون فرد بیمار که البته ۸ ساعت ناشتایی را نیز به منظور بررسی دیابت تحمل کرده، دیرتر از موعد مقرر به آزمایشگاه ارسال شود، کریستال های ادراری در مایع ادرار حل می‌شوند. پس از رزرو نوبت، تکنسین‌های مربوطه با شما تماس گرفته وکلیه مواردی را که باید برای انجام آزمایش رعایت کنید، برایتان توضیح می‌دهند. در زمان مشخص نیز مسئول مربوطه به محل مورد نظر شما یعنی محدوده لویزان اعزام می‌شود تا نمونه ادرار و خون را تحویل ‌بگیرد.

 

انواع چکاپ در منزل لویزان

یکی از مهم ترین امتیازاتی که خدمات آزمایش در منزل برای شما فراهم کرده، امکان انجام انواع چکاپهای پایه، رایج و کامل است. برای آشنایی با فاکتورهای مورد سنجش در چکاپ‌ها، به قسمت خدمات سایت مراجعه بفرمایید. البته موارد مورد سنجش در انواع چکاپ‎ها به فراخور وضعیت سلامتی، ژنتیک، سن و جنسیت متفاوت هستند. بنابراین پس از بررسی این فاکتورها و انتخاب هر کدام از آزمایش‌ها و رزرو نوبت، از مراجعه مستقیم به مراکز آزمایشگاهی آلوده و از هدر رفتن زمان خود جلوگیری کنید. انواع چکاپ‎ها و خدماتی که که در حال حاضر امکان انجام آن وجود دارد، به شرح زیر است:

برای ثبت رایگان درخواست آزمایش در منزل، کلیک کنید!

تماس برای ثبت درخواست رایگان

 

آیا تفسیر آزمایش خون در منزل لویزان نیز امکان‌پذیر است؟

بله امکان پذیر است! تفسیر آزمایش خون ، پس از ارسال جواب آزمایشی که در مراکز درمانی یا منزل خودتان انجام شده، قابل دسترس و آسان است. بنابراین دیگر لازم نیست برای دریافت نتیجه آزمایش و تفسیر آن به طور مستقیم به مراکز درمانی مراجعه کنید. در عوض می‌توانید با مراجعه به سایت و بعد پنل کاربری خود، از جواب آزمایش و تفسیر آن مطلع شوید.

البته توجه کنید! برای تفسیر آزمایش نیاز است که پزشک را در جریان موارد مختلفی مانند: سن، جنسیت، داروهای مصرفی، سابقه بیماری و وضعیت سلامتی خود قرار دهید. بنابراین برای تفسیر آنلاین لازم است که تمامی این اطلاعات را در در پنل خود ثبت کنید تا پزشک متخصص بتواند به صورت آنلاین نتیجه آزمایش شما را تفسیر کند. توصیه می‌کنیم در شرایطی که حضور فیزیکی در مراکز آزمایشگاهی و درمانی با احتمال بالای ابتلا به بیماری‌های ویروسی همراه است. تفسیر دقیق آزمایش خود به صورت آنلاین به تیم پزشکان متخصص ما بسپارید.

تفسیر آزمایش

 

هزینه آزمایش در منزل لویزان

احتمالا مانند بسیاری دیگر از افراد شما هم فکر می‌کنید که انجام آزمایش در منزل هزینه‌ی بسیار بالایی برای شما دارد! اما این طور نیست. هزینه انجام آزمایش در منزل، همانند انجام آزمایش در آزمایشگاه‌های معتبر دیگر است. تنها هزینه اضافی دریافتی مربوط به مبلغ جزئی است که برای اعزام تکنسین نمونه‌گیر به منزل شما دریافت می‌شود. بنابراین اگر زمان از دست رفته‌تان برای دریافت نوبت و احتمال ابتلا به بیماری‌های ویروسی را در این مراکز در نظر بگیرید، حتما به این نتیجه خواهید رسید که دریافت این هزینه جزئی در مقابل این چالش‌ها قابل چشم پوشی است. برای اطلاع دقیق از هزینه انجام آزمایش، به قسمت خدمات سایت مراجعه بفرماید.

 

هومکا و انجام آزمایش در منزل لویزان

همانطور که در این مقاله بررسی شد، انجام آزمایش به طور مستقیم در مراکز درمانی، همیشه با احتمال ابتلا به انواع بیماری‌های ویروسی همراه است. مخصوصا در شرایطی که شیوع کرونا در همه کشور مخصوصا در مراکزی که بیماران رفت و آمد دارند، بالاست، مراجعه به این مراکز درمانی و آزمایشگاهی، شما و اطرافیانتان را در معرض خطر ابتلا به این بیماری قرار می‌دهد. بنابراین پیشنهاد ما این است که برای جلوگیری از این مشکلات، از خدمات آزمایش در منزل شرکت هومکا استفاده کنید. شرکت هومکا با بهره‌گیری از بهترین متخصصان، خدمات آزمایش در منزل را به همه ساکنین استان تهران و سایر شهرهای کرج، مشهد، تبریز، اصفهان، شیراز، اهواز و رشت ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با شماره ۰۲۱۶۷۳۷۱ تماس گرفته یا با کلیک بر روی بنر زیر، درخواست آزمایش در منزل خود را ثبت نمایید.

دکمه ثبت درخواست رایگان

دسترسی سریع

درخواست خدمت

کافیست فرم را پر کنید و دکمه "ثبت نهایی درخواست" را بزنید. همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.
جزئیات درخواست
شهر*
شهر موردنظرت رو انتخاب کن
گروه خدمت*
گروه خدمت موردنظرت رو انتخاب کن
نوع خدمت*
خدمت موردنظرت رو انتخاب کن
اطلاعات درخواست
فایل ضمیمه
محاسبه هزینه
هزینه خدمت
۰ تومان
هزینه خدمات در محل
- تومان
هزینه مشاوره و تجویز نسخه
تومان
هزینه تفسیر آزمایش
تومان
تخفیف
۰ ۰ تومان
مجموع هزینه‌ها
۰ تومان

ورود

سوالات متداول

آیا مجموعه هومکا انواع خدمات آزمایش در منزل را ارائه می‌دهد؟
بله. مجموعه هومکا انواع آزمایشات خون و ادرار در منزل را به متقاضیان انجام آزمایش ارائه می‌دهد.
آیا خدمات آزمایش در منزل هومکا تحت پوشش بیمه پایه و تکمیلی است؟
بله. با استفاده از بیمه پایه و تکمیلی، تا حد زیادی در هزینه‌های شما ریا انجام آزمایش صرفه‌جویی خواهد شد.
آیا برای انجام آزمایشات ادرار باید ناشتا بود؟
بله. آزمایشات ادرار و برخی از آزمایشات خون نیاز به ناشتایی دارند.
آیا در زمان ناشتایی برای انجام آزمایش می‌توان آب نوشید؟
بله. نوشیدن مقداری آب در زمان ناشتایی موجب خطا در جواب آزمایش نخواهد شد.

پرسش و پاسخ با پزشک

Loading...
Loading...
دوست دارید درباره فاکتور CBC بیشتر بدانید؟
برای دریافت فایل راهنما، کافیست اطلاعات زیر را وارد نمایید.
request
دانلود فایل