آزمایش در منزل ستارخان
خانه
مقالات
آزمایش در منزل ستارخان

آزمایش در منزل ستارخان

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1403/04/29
ثبت رایگان درخواست

خدمت خود را انتخاب کنید

همه قیمت‌ها در هومکا شفاف و مشخص هستند.
آزمایش با نسخه یا درخواست شما
چکاپ بانوان
چکاپ آقایان
چکاپ سالمندان (بانوان)
چکاپ سالمندان (آقایان)
پکیج‌های تخصصی
مشاوره آزمایش
انواع خدمات آزمایش در منزل را با هومکا تجربه کنید!
اگر پزشک برای شما آزمایش خون یا ادرار را تجویز کرده است، می‌توانید به راحتی آن را در منزل خود انجام دهید. مجموعه هومکا این امکان را برای ساکنان محله ستارخان فراهم کرده است. برای اطلاع بیشتر از شرایط آزمایش در منزل ستارخان این مقاله را مطالعه کنید.

اغلب بیماری‌ها با یک ویزیت ساده قابل تشخیص نیستند و پزشک برای اینکه بتواند علت اصلی بیماری را تشخیص دهد برای مراجعه کننده آزمایش تجویز می‌کند. بنابراین خیلی راحت با یک آزمایش ساده خواهید فهمید که علت بیماری چیست و برای درمان آن باید چه کاری انجام دهید. در حال حاضر هومکا این خدمات را برای شما به منزلتان آورده است. برای انجام آزمایش در منطقه ستارخان تهران به هیچ وجه نیازی نیست که زمان‌تان را در محیط‌های آلوده آزمایشگاهی و ترافیک تلف کنید. سامانه هومکا در کنار شماست تا با ارائه خدمات آزمایش در منزل ستارخان و سایر مناطق به شما خدمت‌رسانی کند.

دکمه ثبت درخواست رایگان

 

آشنایی با خدمات آزمایش در منزل

برای انجام تست‌های مختلف و آزمایش‌های گوناگون نیاز نیست که از منزل‌تان خارج شوید، هومکا کلیه خدمات آزمایشگاهی را به خانه شما آورده است. مهمترین هدف مجموعه این بوده تا بدون اینکه نیاز باشد از خانه خارج شوید و زمان زیادی را برای یک آزمایش ساده صرف کنید، بتوانید به دور از شرایط آلوده آزمایشگاهی در خانه تست بدهید. مهمترین خدمات ارائه آزمایش در منزل‌ ما عبارتند از:

 

آزمایشات خون در منزل

یکی از مهمترین خدماتی که هومکا برای شما عزیزان در نظر گرفته است، آزمایش خون است. متخصصین و نمونه‌گیران ما در منزل شما، بدون اینکه نیاز باشد زمان زیادی را در صف‌های طولانی نوبت‌دهی تلف کنید، آزمایش خون را از شما می‌گیرند و سپس نمونه گرفته شده، داخل ظرف‌های مخصوصی به اسم Cool Box به آزمایشگاه‌های معتبر برای بررسی و تفسیر ارسال می‌شود.

دیگر نیازی نیست تا برای انجام آزمایش به آزمایشگاه بروید. برای انجام آزمایش در منزل کلیک کنید!

 

آزمایشات ادرار در منزل

اضافه‌بر آزمایش خون در منزل با هومکا، آزمایش ادرار هم توسط متخصصین ماهر ما در منزل از متقاضی گرفته می‌شود. البته آزمایش ادرار نسبت به آزمایش خون دارای شرایط چالش برانگیزتری است. از آن جهت که باید حتماً فرد ناشتا باشد و آزمایش صبح انجام شود.

برای انجام آزمایش، بعد از رزرو نوبت، متصدی امور آزمایشات مجموعه با شما تماس خواهند گرفت و در مورد شرایط انجام آزمایش، روز و نحوه آزمایش اطلاعاتی دریافت خواهد کرد و با شما صحبت می‌کند. در زمان مقرر، متخصص مربوطه برای گرفتن آزمایش ادرار یا هر نوع تست دیگری که پزشک برای شما تجویز کرده باشد، به محل مورد نظرتان یعنی محدوده ستارخان یا هر منطقه دیگری اعزام می‌شود تا نمونه ادرار را درب منزل تحویل ‌بگیرد.

 

تفسیر آزمایش در منزل چگونه انجام می‌شود؟

بعد از اینکه آزمایش دادید، برای اطلاع و تفسیر آن می‌توانید وارد وبسایت هومکا شوید و باتوجه به اطلاعات موجود در فیشی که برای شما ارسال شده است، تفسیر آزمایش خود را در منزل رویت کنید. البته برای انجام تفسیر آزمایش عوامل بسیار گوناگونی دخیل هستند که شامل وضعیت سلامتی، جنسیت، داروهای مصرفی و سابقه بیماری است.

مراحل دریافت و ارائه تفسیر به این صورت است که ابتدا باید وارد بخش ثبت درخواست سایت شوید، در این قسمت نوع گروه خدمت‌تان را (در اینجا تفسیر آزمایش) مشخص کنید و بعد از آن گزینه تفسیر آزمایش را انتخاب کنید. همچنین این توانایی برای همه کاربران و همراهان عزیز سامانه هومکا در نظر گرفته شده است تا در زمان تماس و ثبت درخواست توسط پشتیبان، برای ثبت و پیگیری درخواست تفسیر آزمایش‌ در منزل خود اقدام کنند. اگر در زمینه تفسیر آزمایش و دریافت نتیجه آن سوالی برای شما عزیزان پدید آمد با تیم پشتیبانی هومکا تماس بگیرید. 

تفسیر آزمایش

 

هزینه آزمایش در منزل ستارخان

برای انجام چکاپ و آزمایش‌های مختلفی مثل خون، ادرار و... نگران دریافت هزینه اضافی نباشید! هومکا هیچ هزینه اضافی به جز اعزام تکنسین به منزل از شما دریافت نخواهد کرد و کل هزینه‌ها تحت بیمه پایه و تکمیلی انجام خواهد شد. شاید برای شما این ذهنیت پیش بیاید که برای انجام آزمایش در منزل باید هزینه‌ای بیشتر بپردازید. در صورتیکه این تصور به طور کلی اشتباه است. خدمات هومکا زیر نظر بیمه پایه و تکمیلی انجام می‌شود. تنها هزینه حداقلی اعزام تکنسین از شما دریافت خواهد شد.

دیگر نیازی نیست تا برای انجام آزمایش به آزمایشگاه بروید. برای انجام آزمایش در منزل کلیک کنید!

 

آیا خدمات آزمایش در منزل ستارخان قابل اطمینان است؟

ارائه خدمات مجموعه هومکا، زیر نظر پزشکان و تکنسین‌های ماهر و متخصص انجام می‌شود و تمام نمونه‌گیری‌ها توسط افراد خبره‌ صورت می‌پذیرد. بنابراین جای نگرانی برای شما وجود ندارد و می‌توانید همه کارها را در خانه انجام بدهید و زمان خودتان را به جای اینکه در محیط آلوده و صف‌های طویل آزمایشگاهی تلف بکنید، صرف کارهای مهم‌تر کنید!

در هومکا کلیه خدمات طبق استانداردهای بین‌المللی انجام می‌شود و از این رو کیفیت جواب‌دهی و نمونه‌گیری تفاوت خاصی با مراجعه حضوری شما به آزمایشگاه‌های معتبر در سراسر ایران ندارد. پس با اعتماد و رضایت خاطر کامل می‌توانید به دور از اتلاف وقت در آزمایشگاه‌های آلوده و صرف زمان زیاد در ترافیک و هیاهوهای شهری، از خدمات آزمایش در منزل هومکا استفاده کنید.

 

هومکا و انجام آزمایش در منزل ستارخان

برای انجام آزمایش در منزل تنها نیاز است وارد وبسایت هومکا شوید و درخواست خود را ثبت کنید. بعد از آن مجموعه هومکا با شما تماس خواهند گرفت. همچنین هومکا با مجهزترین آزمایشگاه‌های معتبر سراسر ایران مانند استان تهران و شهرهای کرج، شیراز، اصفهان، اهواز، رشت، تبریز و مشهد همکاری دارد. همچنین سامانه هومکا همواره بهترین خدمات آزمایش آنلاین را برای عزیزان در هر نقطه جغرافیایی زیر نظر بیمه پایه و تکمیلی ارائه می‌دهد.

همچنین اگر دوست دارید که همه کارها را در خانه انجام بدهید و قصد انجام خدمات آزمایش در منزل یا تفسیر آزمایش را دارید، می‌توانید با شماره ۰۲۱۶۷۳۷۱ تماس بگیرید یا با کلیک بر روی بنر زیر، درخواست آزمایش خود را ثبت کنید. در اینصورت همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگی‌های لازم جهت انجام آزمایش صورت می‌گیرد. علاوه بر این، جواب آزمایش در اسرع وقت به دستتان خواهد رسید.

دکمه ثبت درخواست رایگان

دسترسی سریع

درخواست خدمت

کافیست فرم را پر کنید و دکمه "ثبت نهایی درخواست" را بزنید. همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.
جزئیات درخواست
شهر*
شهر موردنظرت رو انتخاب کن
گروه خدمت*
گروه خدمت موردنظرت رو انتخاب کن
نوع خدمت*
خدمت موردنظرت رو انتخاب کن
اطلاعات درخواست
فایل ضمیمه
محاسبه هزینه
هزینه خدمت
۰ تومان
هزینه خدمات در محل
- تومان
مالیات بر ارزش افزوده
۰ تومان
هزینه مشاوره و تجویز نسخه
تومان
هزینه تفسیر آزمایش
تومان
تخفیف
۰ ۰ تومان
مجموع هزینه‌ها
۰ تومان
اطلاعات تماس
کد تخفیف:
discount-icon
بررسی

کد معرف:
discount-icon
بررسی

سوالات متداول

آیا انجام آزمایش در منزل ستارخان فقط در صورت داشتن نسخه پزشک ممکن می‌باشد؟
خیر. انجام بسیاری از آزمایشاتی که افراد برای اطلاع از سلامتی و سنجش پارامترهایی مانند قند و چربی در نظر دارند، نیازی به داشتن نسخه ندارد. مجموعه هومکا در چنین شرایطی رسید و فاکتور با هدف اقدام برای دریافت هزینه از بیمه تکمیلی، در اختیار متقاضی قرار می‌دهد.
آیا انجام آزمایش در منزل ستارخان فقط در صورت داشتن نسخه پزشک ممکن می‌باشد؟
خیر. انجام بسیاری از آزمایشاتی که افراد برای اطلاع از سلامتی و سنجش پارامترهایی مانند قند و چربی در نظر دارند، نیازی به داشتن نسخه ندارد. مجموعه هومکا در چنین شرایطی رسید و فاکتور با هدف اقدام برای دریافت هزینه از بیمه تکمیلی، در اختیار متقاضی قرار می‌دهد.
خدمت هومکا چه شهرهایی را تحت پوشش قرار می‌دهد؟
کلیه ساکنین استان تهران و سایر شهرهای کرج، مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز، اهواز، قزوین و رشت می‌توانند از خدمات این مجموعه بهره ببرند.
هومکا چطور نمونه خون را به آزمایشگاه ارسال می‌کند؟
نمونه‌گیر هومکا برای انتقال نمونه خون از cool box استفاده می‌کند. نمونه‌های خون در کمتر از یک ساعت به آزمایشگاه مورد نظر ارسال خواهد شد.

پرسش و پاسخ با پزشک

Loading...
Loading...
دوست دارید درباره فاکتور CBC بیشتر بدانید؟
برای دریافت فایل راهنما، کافیست اطلاعات زیر را وارد نمایید.
request
دانلود فایل