آزمایش در منزل نارمک
خانه
مقالات
آزمایش در منزل نارمک

آزمایش در منزل نارمک

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1403/04/26
ثبت رایگان درخواست

خدمت خود را انتخاب کنید

همه قیمت‌ها در هومکا شفاف و مشخص هستند.
آزمایش با نسخه یا درخواست شما
چکاپ بانوان
چکاپ آقایان
چکاپ سالمندان (بانوان)
چکاپ سالمندان (آقایان)
پکیج‌های تخصصی
انواع خدمات آزمایش در منزل رو با هومکا تجربه کنید!
اگر پزشک برای شما آزمایش خون یا ادرار را تجویز کرده است می‌توانید به راحتی آن را در منزل خود انجام دهید. مجموعه هومکا این امکان را برای ساکنان محله نارمک فراهم کرده است. برای اطلاع بیشتر از شرایط آزمایش در منزل نارمک این مقاله را مطالعه کنید.

برای اطلاع از صحت سلامتی خود، بهترین راه انجام آزمایش و تست‌های مختلفی است که توسط پزشک تجویز می‌شود. ممکن است فرد به دلایل مختلفی مثل کهولت سن، نداشتن وقت کافی و... نتواند در آن تاریخ به آزمایشگاه رجوع کند. برای انجام آزمایش در منطقه نارمک تهران بدون اینکه نیاز باشد زمان زیادی را بیرون از خانه سپری کنید و از خانه خارج شوید، می‌توانید به دور از ترافیک و شرایط آلوده آزمایش دهید. مجموعه هومکا در کنار شماست تا با ارائه خدمات آزمایش در منزل نارمک و سایر مناطق خدمت‌رسانی کند. دیگر نیازی نیست تا برای انجام آزمایش به آزمایشگاه بروید. برای انجام آزمایش در منزل کلیک کنید!

 

انواع آزمایش در منزل نارمک کدام‌اند؟

اغلب پزشکان برای اطلاع یا تشخیص بیماری، برای مراجعه‌کننده آزمایش تجویز می‌کنند. چکاپ کامل، آزمایش خون و ادرار همگی جزء همین موارد هستند. با انجام انواع تست و آزمایش در منزل، علاوه بر ذخیره و حفظ زمان خود می‌توانید در شرایط کاملاً حرفه‌ای و به دور از آلودگی‌های محیطی آزمایش تجویز شده خود را انجام دهید.

یکی از اقداماتی که هومکا برای راحتی شما انجام داده است، آوردن آزمایشگاه به منزل شماست. با انجام آزمایش علاوه بر اینکه بیماری شما تشخیص داده خواهد شد، می‌توانید خیلی راحت نسبت به بهبود شرایط و بیماری خود اقدام کنید.

خدمات چکاپ در منزل یکی از بهترین راه‌های ممکن برای اطلاع از سلامتی بدن و پیشگیری از برخی بیماری‌های احتمالی است.  همچنین می‌توانید با انجام انواع چکاپ که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت، اطلاعات درست و دقیقی از سلامتی و تندرستی خود داشته باشید. مهمترین خدمات ارائه چکاپ‌ ما عبارتند از:

برای انجام آزمایش در منزل، کلیک کنید!

 

آزمایش خون در منزل نارمک

اینکه فرد بتواند تنها به صورت اینترنتی و بدون خارج شدن از منزل، اقدام به ثبت درخواست کند و آزمایش خون را در منزل انجام دهد، تجربه‌ای خاص و متمایز خواهد بود. خدمات آزمایش در منزل با اعزام نیروهای متخصص آزمایشگاهی درب منزل شما عزیزان انجام می‌شود. همچنین نمونه‌گیری به تمامی مناطق محدوده نارمک، انجام می‌شود و جای هیچگونه نگرانی نیست.

نمونه خون شما توسط تکنسین‌های ماهر و متخصص هومکا با استانداردهای مخصوص و تحت بهداشت کامل انجام می‌شود و سپس نمونه گرفته شده، داخل محفظه‌های مخصوصی به اسم Cool Box به آزمایشگاه‌های معتبر برای بررسی و تفسیر ارسال می‌شود.

برای آزمایش در منزل، بر روی بنر زیر کلیک کنید!

دکمه ثبت درخواست رایگان

 

آزمایش ادرار در منزل نارمک

آزمایش ادرار نسبت به آزمایش خون دارای سختی‌هایی بیشتری است. به این دلیل که هم نیازمند است فرد ناشتا باشد و هم نمونه‌گیری باید اول صبح انجام شود و به آزمایشگاه ارسال شود. قبل از انجام آزمایش در منزل، کلیه موارد ضروری را که می‌بایستی در مورد خودتان یا بیمار مورد نظرتان رعایت کنید، توضیح خواهیم داد.

بعد از رزرو نوبت، متصدی امور آزمایشات مجموعه با شما برای انجام آزمایش تماس خواهد گرفت و در مورد شرایط انجام آزمایش، روز و نحوه آزمایش اطلاعاتی دریافت خواهد کرد و با شما صحبت می‌کند. در زمان مقرر، متخصص مربوطه برای گرفتن آزمایش ادرار به محل مورد نظر شما یعنی محدوده نارمک اعزام می‌شود تا نمونه ادرار را درب منزل تحویل ‌بگیرد.

 

چگونه تفسیر آزمایش در منزل نارمک صورت می‌گیرد؟

بعد از اینکه مراحل فوق انجام شد و از شما نمونه‌گیری صورت گرفت. پس از چند روز برای اطلاع از نتیجه آزمایش و دریافت تفسیر آزمایش ، می‌توانید وارد سایت هومکا شده و از نتیجه و تفسیر آزمایش خود اطلاع پیدا کنید. برای تفسیر آزمایش باید مولفه‌ها و عوامل بسیار گوناگون و متنوعی در نظر گرفته شود. عواملی همچون: سابقه بیماری، جنسیت،  سن، داروهای مصرفی و وضعیت سلامتی شما در تفسر آزمایش موثر است.

در سایت، بخشی وجود دارد به اسم ثبت درخواست، در این بخش باید نوع گروه خدمت خود را مشخص کنید و بعد از آن گزینه تفسیر آزمایش را انتخاب کنید. همین‌طور این توانایی برای کلیه کاربران و همراهان مجموعه هومکا در نظر گرفته شده است تا در زمان تماس و ثبت درخواست توسط پشتیبان، برای ثبت درخواست تفسیر آزمایش‌ خود اقدام کنند. اگر در زمینه تفسیر آزمایش و دریافت نتیجه آن سوالی برایتان وجود داشت می‌توانید با تیم پشتیبانی هومکا تماس بگیرید.

تفسیر آزمایش

 

هزینه آزمایش در منزل نارمک

شاید برای شما این ذهنیت پیش بیاید که برای انجام آزمایش در منزل باید هزینه‌ای بیشتر بپردازید! اما خدمات هومکا زیر نظر بیمه پایه و تکمیلی انجام می‌شود و تنها هزینه رفت و آمد به منزل شما دریافت خواهد شد.

برای انجام چکاپ و آزمایش‌های مختلفی مثل خون، ادرار و... نگران دریافت هزینه اضافی نباشید! در خدمات آزمایش در منزل که با بیمه پایه و تکمیلی صورت می‌پذیرد فقط مقدار جزئی هزینه اضافی برای نمونه گیری و اعزام تکنسین متخصص از شما دریافت خواهد شد.

 

آیا خدمات آزمایش در منزل نارمک قابل اطمینان است؟

همه خدمات مربوط به آزمایش در منزل نارمک، اقدسیه، تجریش و سایر نقاط جغرافیایی توسط مجموعه هومکا و زیر نظر متخصیصین حرفه‌ای این کار انجام می‌شود. خدمات آزمایش در منزل هومکا درست همان پروسه‌ای را طی می‌کند که در سایر آزمایشگاه‌ها به صورت حضوری انجام می‌شود. از این رو این اطمینان را به شما می‌دهیم که از لحاظ کیفیت جواب‌دهی و نمونه‌گیری تفاوت خاصی با مراجعه حضوری شما به آزمایشگاه‌های معتبر در سراسر ایران ندارد.

پس با اعتماد و رضایت خاطر کامل می‌توانید به دور از اتلاف وقت در آزمایشگاه‌های آلوده و صرف زمان زیاد در ترافیک و هیاهوی شهری، از خدمات آزمایش در منزل هومکا استفاده کنید.

 

هومکا و انجام آزمایش در منزل نارمک

اگر قصد انجام خدمات آزمایشگاهی را دارید، نیازی نیست تا حتما به آزمایشگاه بروید. مجموعه هومکا با همکاری مجهزترین آزمایشگاه‌ها در استان تهران و شهرهای کرج، شیراز، اصفهان، اهواز، رشت، تبریز، قزوین و مشهد، همواره بهترین خدمات آزمایش در منزل را زیر نظر بیمه پایه و تکمیلی به شما ارائه می‌دهد.

برای انجام خدمات آزمایش در منزل یا تفسیر آزمایش خون، می‌توانید با شماره ۰۲۱۶۷۳۷۱ تماس بگیرید یا با کلیک بر روی بنر زیر، درخواست آزمایش خود را ثبت کنید. در اینصورت، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگی‌های لازم جهت انجام آزمایش صورت می‌گیرد. بهتر است بدانید که جواب آزمایش شما نیز با بررسی بهترین متخصصان، در کوتاه‌ترین زمان  به دستتان خواهد رسید.

دکمه ثبت درخواست رایگان

دسترسی سریع

درخواست خدمت

کافیست فرم را پر کنید و دکمه "ثبت نهایی درخواست" را بزنید. همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.
جزئیات درخواست
شهر*
شهر موردنظرت رو انتخاب کن
گروه خدمت*
گروه خدمت موردنظرت رو انتخاب کن
نوع خدمت*
خدمت موردنظرت رو انتخاب کن
اطلاعات درخواست
فایل ضمیمه
محاسبه هزینه
هزینه خدمت
۰ تومان
هزینه خدمات در محل
- تومان
مالیات بر ارزش افزوده
۰ تومان
هزینه مشاوره و تجویز نسخه
تومان
هزینه تفسیر آزمایش
تومان
تخفیف
۰ ۰ تومان
مجموع هزینه‌ها
۰ تومان
اطلاعات تماس
کد تخفیف:
discount-icon
بررسی

کد معرف:
discount-icon
بررسی

سوالات متداول

آیا خدمات آزمایش و چکاپ در منزل نارمک تحت پوشش بیمه است؟
بله. خدمات آزمایش و چکاپ در منزل نارمک هومکا تحت پوشش انواع بیمه‌های پایه و تکمیلی است.
آیا انجام آزمایش در منزل نارمک فقط در صورت داشتن نسخه پزشک ممکن می‌باشد؟
خیر. انجام بسیاری از آزمایشاتی که افراد برای اطلاع از سلامتی و سنجش پارامترهایی مانند قند و چربی در نظر دارند، نیازی به داشتن نسخه ندارد. مجموعه هومکا در چنین شرایطی رسید و فاکتور با هدف اقدام برای دریافت هزینه از بیمه تکمیلی، در اختیار متقاضی قرار می‌دهد.
خدمت هومکا چه شهرهایی را تحت پوشش قرار می‌دهد؟
کلیه ساکنین استان تهران و سایر شهرهای کرج، مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز، اهواز، قزوین و رشت می‌توانند از خدمات این مجموعه بهره ببرند.
هومکا چطور نمونه خون را به آزمایشگاه ارسال می‌کند؟
نمونه‌گیر هومکا برای انتقال نمونه خون از cool box استفاده می‌کند. نمونه‌های خون در کمتر از یک ساعت به آزمایشگاه مورد نظر ارسال خواهد شد.

پرسش و پاسخ با پزشک

Loading...
Loading...
دوست دارید درباره فاکتور CBC بیشتر بدانید؟
برای دریافت فایل راهنما، کافیست اطلاعات زیر را وارد نمایید.
request
دانلود فایل