آزمایش در منزل فردوس
خانه
مقالات
آزمایش در منزل فردوس

آزمایش در منزل فردوس

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1403/03/26
ثبت رایگان درخواست

خدمت خود را انتخاب کنید

همه قیمت‌ها در هومکا شفاف و مشخص هستند.
آزمایش با نسخه یا درخواست شما
چکاپ بانوان
چکاپ آقایان
چکاپ سالمندان (بانوان)
چکاپ سالمندان (آقایان)
پکیج‌های تخصصی
انواع خدمات آزمایش در منزل را با هومکا تجربه کنید!
اگر پزشک برای شما آزمایش خون یا ادرار را تجویز کرده است، می‌توانید به راحتی آن را در منزل خود انجام دهید. مجموعه هومکا این امکان را برای ساکنان محله فردوس فراهم کرده است. برای اطلاع بیشتر از شرایط آزمایش در منزل فردوس این مقاله را مطالعه کنید.

برای انجام آزمایش خون و آزمایش ادرار نیاز نیست که حتماً به خارج از خانه بروید و زمان خود را تلف کنید. برای اطلاع از صحت سلامتی و همچنین تشخیص نوع بیماری می توانید خیلی راحت با یک تلفن آزمایشگاه را به منزل خود بیاورید و از خدمات آزمایشگاهی در منزل تان استفاده کنید. برای انجام آزمایش در منطقه فردوس تهران به هیچ وجه نیازی نیست که زمان‌تان را در محیط‌های آلوده آزمایشگاهی و ترافیک تلف کنید. مجموعه هومکا در کنار شماست تا با ارائه خدمات آزمایش در منزل فردوس و سایر مناطق به شما خدمت‌رسانی کند.

دکمه ثبت درخواست رایگان

 

انواع آزمایش در منزل فردوس کدام‌اند؟

آیا با خدمات آزمایش در منزل آشنایی دارید؟ انجام آزمایش یکی از مفیدترین کار هایی است که هر فرد می‌تواند در خصوص پایش وضعیت سلامتی خویش و همچنین اطلاع از نوع بیماری و بررسی راه‌هایی برای پیشگیری از عود بیماری انجام دهد. در هومکا انواع آزمایش در منزل و خدمات آزمایشگاهی انجام می شود. بنابراین نیازی نیست که وقت و زمان خود را صرف پیدا کردن یک آزمایشگاه با استانداردهای لازم کنید.

مهمترین هدف مجموعه این بوده تا بدون اینکه نیاز باشد از خانه خارج شوید و زمان زیادی را برای یک آزمایش ساده صرف کنید، بتوانید به دور از شرایط آلوده آزمایشگاهی در خانه تست بدهید. مهمترین خدمات ارائه آزمایش در منزل‌ ما عبارتند از:

 

 آزمایش خون در منزل فردوس

یکی از مهمترین خدماتی که هومکا برای شما عزیزان در نظر گرفته است، آزمایش خون است. متخصصین و نمونه‌گیران ما در منزل شما، بدون اینکه نیاز باشد زمان زیادی را در صف‌های طولانی نوبت‌دهی تلف کنید، آزمایش خون را از شما می‌گیرند و سپس نمونه گرفته شده، داخل ظرف‌های مخصوصی به اسم Cool Box به آزمایشگاه‌های معتبر برای بررسی و تفسیر ارسال می‌شود. دیگر نیازی نیست تا برای انجام آزمایش به آزمایشگاه بروید. برای انجام آزمایش در منزل کلیک کنید!

 

آزمایش ادرار در منزل فردوس

آزمایش ادرار در منزل در مقایسه با آزمایش خون برای برخی از افراد ممکن است چالش های بیشتری داشته باشند. به این دلیل که نمونه باید در زمان خاصی مثلاً صبح زود زمانی که فرد ناشتا است گرفته شود و سریع آن به آزمایشگاه ارسال بشود. قبل از انجام آزمایش در منزل کلیه مواردی را که باید در مورد خودتان یا بیمار موردنظرتان را رعایت کنید برای شما توضیح داده می‌شود. پس از رزرو نوبت، متصدی مربوطه با شما تماس می‌گیرد و در مورد شرایط انجام آزمایش با شما صحبت خواهد کرد. ان مشخص شده به محل مورد‌‌‌نظر شما نیروی متخصص اعزام خواهد شد تا نمونه ادرار را دریافت کنند.

 

چگونه تفسیر آزمایش در منزل فردوس صورت می‌گیرد؟

تفسیر آنلاین نتیجه آزمایش گاز جدیدترین و مهمترین خدماتی است که می‌توانید در خانه و به دور از هیاهو های شهری به صورت آنلاین از آن استفاده کنید. برای تفسیر آزمایش باید موارد مختلفی در نظر گرفته شود که این فاکتورها در صحت سلامتی شما تاثیر گذار استکه عبارتند از: وضعیت سلامتی، جنسیت، داروهای مصرفی، سابقه بیماری و  سن‌تان فاکتورهای بسیار موثری هستند.

مراحل دریافت و ارائه تفسیر به این صورت است که ابتدا باید وارد بخش ثبت درخواست سایت شوید، در این قسمت نوع گروه خدمت‌تان را (در اینجا تفسیر آزمایش) مشخص کنید و بعد از آن گزینه تفسیر آزمایش را انتخاب کنید. همچنین این توانایی برای همه کاربران و همراهان عزیز مجموعه هومکا در نظر گرفته شده است تا در زمان تماس و ثبت درخواست توسط پشتیبان، برای ثبت و پیگیری درخواست تفسیر آزمایش‌ در منزل خود اقدام کنند. اگر در زمینه تفسیر آزمایش و دریافت نتیجه آن سوالی برای شما عزیزان پدید آمد با تیم پشتیبانی هومکا تماس بگیرید. 

تفسیر آزمایش

 

هزینه آزمایش در منزل فردوس

هزینه آزمایش در منزل علیرغم باور عمومی تفاوت چندانی با مراجعه حضوری به آزمایشگاه ندارد. تنها هزینه اضافی که افراد می پردازند هزینه اعزام متصدی آزمایشگاه به منزل‌شان است. به همین دلیل بدون توجه به دغدغه مالی می توانید از خدمات آزمایش در منزل فردوس استفاده کنید. تمام هزینه های لازم برای خدمات مختلف در قسمت خدمات سایت بیان شده است. نسخه آزمایش ندارید و قصد انجام آزمایش در منزل دارید؟ کافی است کلیک کنید!

 

آیا خدمات آزمایش در منزل فردوس قابل اطمینان است؟

ارائه خدمات مجموعه هومکا، زیر نظر پزشکان و تکنسین‌های ماهر و متخصص انجام می‌شود و تمام نمونه‌گیری‌ها توسط افراد خبره‌ صورت می‌پذیرد. بنابراین جای نگرانی برای شما وجود ندارد و می‌توانید همه کارها را در خانه انجام بدهید و زمان خودتان را به جای اینکه در محیط آلوده و صف‌های طویل آزمایشگاهی تلف بکنید، صرف کارهای مهم‌تر کنید!

در هومکا کلیه خدمات طبق استانداردهای بین‌المللی انجام می‌شود و از این رو کیفیت جواب‌دهی و  نمونه‌گیری تفاوت خاصی با مراجعه حضوری شما به آزمایشگاه‌های معتبر در سراسر ایران ندارد. پس با اعتماد و رضایت خاطر کامل می‌توانید به دور از اتلاف وقت در آزمایشگاه‌های آلوده و صرف زمان زیاد در ترافیک و هیاهوهای شهری، از خدمات آزمایش در منزل تجریش، پونک، صادقیه، چیتگر و ... استفاده کنید.

دکمه ثبت درخواست رایگان

 

هومکا و انجام آزمایش در منزل فردوس

برای انجام آزمایش در منزل تنها نیاز است وارد وبسایت هومکا شوید و درخواست خود را ثبت کنید. بعد از آن مجموعه هومکا با شما تماس خواهند گرفت . همچنین هومکا با مجهزترین آزمایشگاه‌های معتبر سراسر ایران همکاری دارد. مثل استان تهران، کرج، شیراز، اصفهان، اهواز، رشت، تبریز و مشهد، همواره بهترین خدمات آزمایش در منزل را برای عزیزان در هر نقطه جغرافیایی زیر نظر بیمه پایه و تکمیلی ارائه می‌دهد.

همچنین اگر دوست دارید که همه کارها را در خانه انجام بدهید و قصد انجام خدمات آزمایش در منزل یا تفسیر آزمایش را دارید، می‌توانید با شماره ۰۲۱۶۷۳۷۱ تماس بگیرید یا با کلیک بر روی بنر زیر، درخواست آزمایش خود را ثبت کنید. در اینصورت همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگی‌های لازم جهت انجام آزمایش صورت می‌گیرد. علاوه بر این، جواب آزمایش در اسرع وقت و بدون کوچکترین خطا به دستتان خواهد رسید.

دسترسی سریع

درخواست خدمت

کافیست فرم را پر کنید و دکمه "ثبت نهایی درخواست" را بزنید. همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.
جزئیات درخواست
شهر*
شهر موردنظرت رو انتخاب کن
گروه خدمت*
گروه خدمت موردنظرت رو انتخاب کن
نوع خدمت*
خدمت موردنظرت رو انتخاب کن
اطلاعات درخواست
فایل ضمیمه
محاسبه هزینه
هزینه خدمت
۰ تومان
هزینه خدمات در محل
- تومان
مالیات بر ارزش افزوده
۰ تومان
هزینه مشاوره و تجویز نسخه
تومان
هزینه تفسیر آزمایش
تومان
تخفیف
۰ ۰ تومان
مجموع هزینه‌ها
۰ تومان
اطلاعات تماس
کد تخفیف:
discount-icon
بررسی

کد معرف:
discount-icon
بررسی

سوالات متداول

آیا خدمات آزمایش و چکاپ در منزل تحت پوشش بیمه است؟
بله. خدمات آزمایش و چکاپ در منزل هومکا تحت پوشش انواع بیمه‌های پایه و تکمیلی است.
آیا انجام آزمایش فقط در صورت داشتن نسخه پزشک ممکن می‌باشد؟
خیر. انجام بسیاری از آزمایشاتی که افراد برای اطلاع از سلامتی و سنجش پارامترهایی مانند قند و چربی در نظر دارند، نیازی به داشتن نسخه ندارد. مجموعه هومکا در چنین شرایطی رسید و فاکتور با هدف اقدام برای دریافت هزینه از بیمه تکمیلی، در اختیار متقاضی قرار می‌دهد.
در صورتی که فردی نوع خاصی از دارو را مصرف می‌کند، نیاز است تا برای ناشتا بودن قبل از انجام آزمایش از خوردن دارو پرهیز نماید؟
خیر. افراد به هیچ عنوان نباید مصرف داروهای مورد نیاز را قطع کنند و بهترین کار در شرایط این چنینی، مشورت با پزشک می‌باشد.
خدمت هومکا چه شهرهایی را تحت پوشش قرار می‌دهد؟
کلیه ساکنین استان تهران، کرج و شهرهای مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز، اهواز، قزوین، قم و رشت می‌توانند از خدمات این مجموعه بهره ببرند.

پرسش و پاسخ با پزشک

Loading...
Loading...
دوست دارید درباره فاکتور CBC بیشتر بدانید؟
برای دریافت فایل راهنما، کافیست اطلاعات زیر را وارد نمایید.
request
دانلود فایل