سلب مسئولیت

مجله سلامت هومکا، یک مجله اینترنتی در حوزه سلامت است. در این مجله تلاش شده است که مطالب مرتبط با حوزه سلامت و پزشکی به زبان ساده و قابل فهم ارائه شود. مجله هومکا با هدف افزایش آگاهی و دانش مردم، ارائه مطالب مطابق با جستجوی کاربران وب فارسی و رفع نیاز آن‌ها در حوزه سلامت فعالیت می‌کند.
از آن‌جایی که مطالب حوزه پزشکی از حساسیت بالایی برخوردار هستند، تیم محتوای هومکا همواره سعی دارد مطالبی منتشر کند که درست و قابل اعتماد باشد. محتوای مقالات این وب‌سایت برگرفته از مقالات معتبرترین سایت‌ها و مجلات اینترنتی جهانی در حوزه سلامت است و توسط پزشکان متخصص بررسی و اعتبارسنجی می‌شود؛ اما با وجود این، مطالب منتشرشده هرگز جایگزین نظرات و توصیه‌های تخصصی پزشکان نیست و مخاطبان هرگز نباید از این مطالب به‌عنوان جایگزین توصیه پزشکان استفاده کنند و در صورت بروز مشکل باید در اولین فرصت به اورژانس یا مراکز درمانی مراجعه کنند.
این وب‌سایت هیچ ادعا و توصیه‌ای در تشخیص و درمان پزشکی، پرستاری یا سایر خدمات درمانی ندارد، زیرا شرایط هر فرد متفاوت است و به‌عبارتی نمی‌توان برای همه یک نسخه کلی پیچید. اگر هر مشکلی در زمینه سلامت دارید از کمک پزشک استفاده کنید تا درمان متناسب با شرایط شما را به شما ارائه دهد.
با این تفاسیر، مجله هومکا مسئولیتی در قبال استفاده از مطالب ارائه‌شده یا انجام هرگونه اقدام پزشکی که منجر به آسیب یا هر عارضه‌ای شود نخواهد داشت

دکمه بازگشت به بالا