آزمایش در منزل اکباتان
خانه
مقالات
آزمایش در منزل اکباتان

آزمایش در منزل اکباتان

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1403/04/31
ثبت رایگان درخواست

خدمت خود را انتخاب کنید

همه قیمت‌ها در هومکا شفاف و مشخص هستند.
آزمایش با نسخه یا درخواست شما
چکاپ بانوان
چکاپ آقایان
چکاپ سالمندان (بانوان)
چکاپ سالمندان (آقایان)
پکیج‌های تخصصی
انواع خدمات آزمایش در منزل را با هومکا تجربه کنید!
اگر پزشک برای شما آزمایش خون یا ادرار را تجویز کرده است می‌توانید به راحتی آن را در منزل خود انجام دهید. مجموعه هومکا این امکان را برای ساکنان محله اکباتان فراهم کرده است. برای اطلاع بیشتر از شرایط آزمایش در منزل اکباتان این مقاله را مطالعه کنید.

سلامتی همیشه مهمترین اولویت انسان در طول تاریخ بوده است. آزمایش همواره یکی از بهترین و موثرترین راه‌های ممکن برای اطلاع از صحت سلامتی بوده و هست. اغلب پزشکان برای اطلاع از نوع بیماری آزمایش تجویز می‌کنند. حالا هومکا آزمایش دادن را برای شما آسان کرده است. برای انجام آزمایش در منزل اکباتان یا سایر مناطق  تهران بزرگ به هیچ وجه نیازی نیست که زمان‌تان را در محیط‌های آلوده آزمایشگاهی و ترافیک تلف کنید. مجموعه هومکا در کنار شماست تا با ارائه خدمات آزمایش در منزلِ  اکباتان و سایر مناطق به شما خدمت‌رسانی کند.

دکمه ثبت درخواست رایگان

 

انواع آزمایش در منزل اکباتان کدام‌اند؟

انواع آزمایش در منزل، خدماتی هستند که توسط مجموعه هومکا و به کمک نمونه‌گیران حرفه‌ای ما به شما عزیزان ارائه می‌شود. کلیه خدمات آزمایشگاهی مجموعه بر طبق بیمه پایه و تکمیلی افراد متقاضی انجام می‌شود. همچنین کلیه تست‌ها، آزمایش ‌ها و چکاپ کامل در منزل مراجعه کننده، بدون نیاز به حضور فیزیکی فرد انجام خواهد شد. به همین دلیل با هومکا آزمایشگاه را به خانه خود خواهید آورد و در زمان و هزینه‌های خود صرفه‌جویی خواهید کرد. مهمترین خدمات ارائه آزمایش در منزل‌ ما عبارتند از:

 

آزمایش خون در منزل اکباتان

آزمایش خون در منزل اکباتان، پونک، صادقیه، چیتگر و کلیه مناطق تهران بزرگ هدفی است که هومکا برای آن تلاش کرده است. به همین دلیل اگر پزشک شما برایتان آزمایش خون تجویز کرده است، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی که در انتهای مقاله ذکر شده است، با مجموعه تماس بگیرید تا در منزل از شما آزمایش گرفته شود. متخصصین ماهر هومکا به خانه شما خواهند آمد و نمونه‌گیری را طبق استانداردهای جهانی و تحت بهداشت کامل انجام می‌دهند. سپس نمونه گرفته شده، داخل ظرف‌های مخصوصی به اسم Cool Box به آزمایشگاه‌های معتبر برای بررسی و تفسیر ارسال می‌شود.

 

آزمایش ادرار در منزل اکباتان

همچنین آزمایش ادرار در منزل اکباتان، چکاپ کامل و ... توسط مجموعه هومکا در منزل از متقاضی گرفته می‌شود. البته آزمایش ادرار نسبت به آزمایش خون دارای شرایط چالش برانگیزتری است. از آن جهت که باید حتماً فرد ناشتا باشد و آزمایش صبح انجام شود.

برای انجام آزمایش، بعد از رزرو نوبت، متصدی امور آزمایشات مجموعه با شما برای انجام آزمایش تماس خواهد گرفت و در مورد شرایط انجام آزمایش، روز و نحوه آزمایش اطلاعاتی دریافت خواهد کرد و با شما صحبت می‌کند. در زمان مقرر، متخصص مربوطه برای گرفتن آزمایش ادرار به محل مورد نظر شما یعنی محدوده اکباتان اعزام می‌شود تا نمونه ادرار را درب منزل تحویل ‌بگیرد.

دیگر نیازی نیست تا برای انجام آزمایش به آزمایشگاه بروید. برای انجام آزمایش در منزل کلیک کنید!

 

چگونه تفسیر آزمایش در منزل اکباتان صورت می‌گیرد؟

بعد از اینکه آزمایش دادید، برای اطلاع و تفسیر آن می‌توانید وارد وبسایت هومکا شوید و باتوجه به اطلاعات موجود در فیشی که برای شما ارسال شده است، تفسیر آزمایش خود را در منزل رویت کنید. البته برای انجام تفسیر آزمایش عوامل بسیار گوناگونی دخیل هستند که عبارتند از: داروهای مصرفی، جنسیت، سابقه بیماری،  وضعیت سلامتی  و  سن شما فاکتورهای بسیار موثری هستند.

مراحل دریافت و ارائه تفسیر به این صورت است که ابتدا باید وارد بخش ثبت درخواست سایت شوید، در این قسمت نوع گروه خدمت‌تان را (در اینجا تفسیر آزمایش) مشخص کنید و بعد از آن گزینه تفسیر آزمایش را انتخاب کنید. همچنین این توانایی برای همه کاربران و همراهان عزیز مجموعه هومکا در نظر گرفته شده است تا در زمان تماس و ثبت درخواست توسط پشتیبان، برای ثبت و پیگیری درخواست تفسیر آزمایش‌ خون خود اقدام کنند. اگر در زمینه تفسیر آزمایش و دریافت نتیجه آن سوالی برای شما عزیزان پدید آمد با تیم پشتیبانی هومکا تماس بگیرید. 

تفسیر آزمایش

 

هزینه آزمایش در منزل اکباتان

شاید مشتاق باشید که بدانید هزینه آزمایش در منزل گیشا چقدر است!؟ باید گفت کلیه خدمات آزمایشگاهی هومکا با بیمه پایه و تکمیلی انجام می‌شود و تنها هزینه حداقلی اعزام تکنسین از شما دریافت خواهد شد. به همین دلیل باید بدانید که به هیچ وجه نیاز نیست که نگران پرداخت هزینه‌های اضافی برای دریافت این خدمات در منزلتان نباشید. نسخه آزمایش ندارید و قصد انجام آزمایش در منزل دارید؟ کافی است کلیک کنید!

 

آیا خدمات آزمایش در منزل اکباتان قابل اطمینان است؟

ارائه خدمات مجموعه هومکا، زیر نظر پزشکان و تکنسین‌های ماهر و متخصص انجام می‌شود و تمام نمونه‌گیری‌ها توسط افراد خبره‌ صورت می‌پذیرد. بنابراین جای نگرانی برای شما وجود ندارد و می‌توانید همه کارها را در خانه انجام بدهید و زمان خودتان را صرف کارهای مهم‌تر بکنید!

در هومکا کلیه خدمات طبق استانداردهای بین‌المللی انجام می‌شود و از این رو کیفیت جواب‌دهی و  نمونه‌گیری تفاوت خاصی با مراجعه حضوری شما به آزمایشگاه‌های معتبر در سراسر ایران ندارد. پس با اعتماد و رضایت خاطر کامل می‌توانید به دور از اتلاف وقت در آزمایشگاه‌های آلوده و صرف زمان زیاد در ترافیک و هیاهوهای شهری، از خدمات آزمایش در منزل هومکا استفاده کنید.

 

هومکا و انجام آزمایش در منزل اکباتان

برای انجام آزمایش در منزل تنها نیاز است وارد وبسایت هومکا شوید و درخواست خود را ثبت کنید. بعد از آن مجموعه هومکا با شما تماس خواهند گرفت . همچنین هومکا با مجهزترین آزمایشگاه‌های معتبر در استان تهران و شهرهای کرج، شیراز، اصفهان، اهواز، رشت، تبریز، قزوین، قم و مشهد قرارداد دارد و همواره بهترین خدمات آزمایش در منزل را زیر نظر بیمه پایه و تکمیلی ارائه می‌دهد.

همچنین اگر دوست دارید که همه کارها را در خانه انجام بدهید و قصد انجام خدمات آزمایش در منزل یا تفسیر آزمایش را دارید، می‌توانید با شماره ۰۲۱۶۷۳۷۱ تماس بگیرید یا با کلیک بر روی بنر زیر، درخواست آزمایش خود را ثبت کنید. در اینصورت همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگی‌های لازم جهت انجام آزمایش صورت می‌گیرد. علاوه بر این، جواب آزمایش در اسرع وقت به دستتان خواهد رسید.

دکمه ثبت درخواست رایگان

دسترسی سریع

درخواست خدمت

کافیست فرم را پر کنید و دکمه "ثبت نهایی درخواست" را بزنید. همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.
جزئیات درخواست
شهر*
شهر موردنظرت رو انتخاب کن
گروه خدمت*
گروه خدمت موردنظرت رو انتخاب کن
نوع خدمت*
خدمت موردنظرت رو انتخاب کن
اطلاعات درخواست
فایل ضمیمه
محاسبه هزینه
هزینه خدمت
۰ تومان
هزینه خدمات در محل
- تومان
مالیات بر ارزش افزوده
۰ تومان
هزینه مشاوره و تجویز نسخه
تومان
هزینه تفسیر آزمایش
تومان
تخفیف
۰ ۰ تومان
مجموع هزینه‌ها
۰ تومان
اطلاعات تماس
کد تخفیف:
discount-icon
بررسی

کد معرف:
discount-icon
بررسی

سوالات متداول

آیا خدمات آزمایش و چکاپ در منزل تهرانسر تحت پوشش بیمه است؟
بله. خدمات آزمایش و چکاپ در منزل تهرانسر هومکا تحت پوشش انواع بیمه‌های پایه و تکمیلی است.
آیا انجام آزمایش در منزل اکباتان فقط در صورت داشتن نسخه پزشک ممکن می‌باشد؟
خیر. انجام بسیاری از آزمایشاتی که افراد برای اطلاع از سلامتی و سنجش پارامترهایی مانند قند و چربی در نظر دارند، نیازی به داشتن نسخه ندارد. مجموعه هومکا در چنین شرایطی رسید و فاکتور با هدف اقدام برای دریافت هزینه از بیمه تکمیلی، در اختیار متقاضی قرار می‌دهد.
خدمت هومکا چه شهرهایی را تحت پوشش قرار می‌دهد؟
کلیه ساکنین استان تهران و سایر شهرهای کرج، مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز، اهواز، قزوین و رشت می‌توانند از خدمات این مجموعه بهره ببرند.
هومکا چطور نمونه خون را به آزمایشگاه ارسال می‌کند؟
نمونه‌گیر هومکا برای انتقال نمونه خون از cool box استفاده می‌کند. نمونه‌های خون در کمتر از یک ساعت به آزمایشگاه مورد نظر ارسال خواهد شد.

پرسش و پاسخ با پزشک

Loading...
Loading...
دوست دارید درباره فاکتور CBC بیشتر بدانید؟
برای دریافت فایل راهنما، کافیست اطلاعات زیر را وارد نمایید.
request
دانلود فایل