تزریقات در منزل شاهین شهر
خانه
مقالات
تزریقات در منزل شاهین شهر

تزریقات در منزل شاهین شهر

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1400/03/26
مدت زمان تقریبی مطالعه: دقیقه
ثبت رایگان درخواست
تزریقات در منزل با بالاترین کیفیت ممکن همراه با مجموعه هوم کا
تزریقات، یکی از خدماتی است که در طول زندگی، چندین بار آن را تجربه کرده‌ایم. خدمتی که اکثر مواقع با مراجعه به مراکز درمانی انجامش ‌داده‌ایم. اما آیا برای انجام تزریقات حتما باید به مراکز درمانی رفت؟ خیر! کافیست این مقاله را بخوانید تا متوجه شوید چرا جواب ما منفی است.
مشاوره رایگان
هنوز تصمیم نگرفتید؟ نگران نباشید. می‌توانید اطلاعات خود را بفرستید و مشاوره رایگان بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

به کمک خدمت ویژه تزریقات در منزل شاهین شهر دیگر نیازی ندارید برای انجام هر نوعی از تزریق، به درمانگاه‌ها و مراکز درمانی مراجعه کنید. با توجه به اینکه بسیاری از افراد به دلایل مختلف امکان مراجعه به درمانگاه‌ها را ندارند، استفاده از این خدمت ویژه برای آنها بسیار مفید و کاربری خواهد بود.
چنانچه در شاهین شهر ساکن هستید و به دلایل مختلف نمی‌توانید برای انجام کار تزریق به مراکز درمانی مراجعه کنید، اکنون این فرصت ویژه برای شما فراهم شده است تا از خدمت مفید و کاربری تزریقات در منزل شاهین شهر استفاده کنید. تیم تزریقات در منزل شاهین شهر تلاش کرده است با ارائه خدمات با کیفیت و کاربردی بخشی از نیازهای درمانی و مراقبتی بیماران را بدون نیاز به مراجعه به مراکز درمانی رفع و رجوع کند. با توجه به اینکه تزریق آمپول در عین سادگی بسیار حساس است، حتما باید از مراکزی برای تزریق آمپول کمک بگیرید که کار تزریق توسط پرستاران ماهر و با تجربه انجام می‌شود. توجه داشته باشید که تزریق اشتباه و تزریق غیر استاندارد می‌تواند به نقص عضو و یا حتی مرگ ختم شود. بنابراین هرگز تصور نکنید که تزریق آمپول کار ساده‌ای است.

 

تزریقات در منزل شاهین شهر

 

مزیت استفاده از خدمات تزریقات در منزل شاهین شهر چیست؟

مهمترین و اصلی‌ترین مزیت استفاده از خدمت تزریقات در منزل شاهین شهر این است که بیمار نیازی ندارد به مراکز درمانی مراجعه کند. استفاده از این خدمت ویژه نه تنها برای افرادی که به دلایل مختلف امکان تردد به مراکز درمانی را ندارند، مفید و کاربردی است، بلکه برای افرادی که مشکلی برای رفت و آمد و تردد ندارند هم بسیار خوب است.

 

تزریقات در منزل شاهین شهر برای چه کسانی مفید است؟  

✔ سالمندان و افرادی که به تنهایی زندگی می‌کنند و امکان تردد راحت ندارند.

✔ مادران باردار

✔ مادرانی که نوزاد دارند و نمی‌توانند نوزاد را تنها بگذارند.

✔ افراد معلول با هر درجه‌ای از معلولیت


✔ نوزادان و کودکانی که از محیط‌های درمانی ترس و واهمه دارند.

✔ افرادی که در نزدیکی محل زندگی‌شان مرکز درمانی وجود ندارد.
 

 

هزینه انجام تزریقات در منزل شاهین شهر

صحبت کردن در مورد هزینه‌ها بدون اینکه خدمتی ارائه و انجام شده باشد، به هیچ وجه اصولی و منطقی نیست. هزینه تزریقات در منزل شاهین شهر بر اساس نوع تزریق و تعداد تزریق مشخص می‌شود. برای اطلاع دقیق از هزینه‌ها باید تماس بگیرید. بعد از اینکه نوع آمپول و نوع تزریق مشخص شود، هزینه تزریق به شما اعلام خواهد شد.

 

 مناطق تحت پوشش تزریقات در منزل شاهین شهر    

کل منطقه شاهین شهر، تحت پوشش خدمت تزریقات در منزل شاهین شهر است. بنابراین در هر کوچه و خیابان و محله‌ای از شاهین‌شهر که ساکن باشید، می‌توانید به راحتی از این خدمت پر منفعت استفاده کنید.
در ادامه سعی داریم که نکات مهمی در خصوص تزریقات در منزل را تقدیم حضوتان نماییم.

 

عوارض تزریق غیر اصولی

با توجه به اینکه تزریقات یک کار ساده و در عین حال با حساسیت بسیار بالایی است، حتما باید توسط افراد دوره دیده و به صورت استاندارد و اصولی انجام شود. در غیر این صورت عوارض متعددی خواهد داشت. از عوارض تزریق عضلانی غیراصولی می‌توان به عفونت و آبسه و درد در محل تزریق، انقباض غیرطبیعی عضلانی‌ـ‌ اسکلتي، شکسته ‌شدن سوزن در داخل بدن، ورود سوزن به داخل استخوان يا عروق اصلي و از همه خطرناک‌تر ورود سوزن به داخل عصب و فلج و ناکارآمدي هميشگي عضو اشاره کرد.
از عوارض تزریق وریدی هم می‌توان به التهاب ورید و عفونت محل تزریق، خونریزی زیر پوستی، بروز حساسيت‌هاي ناگهاني دارويي و از همه خطرناک‌تر ادم ريوي که بر اثر نبود تنظيم سرعت ورود مايعاتي همچون سرم به داخل رگ است و به نوعي موجب حبس بيش از حد آب در عروق مي‌شود، اشاره کرد. اشتباه در شناسايي نوع تزريق و ناآگاهي در نحوه اختلاط داروهاي تزريقي ترکيبي مي‌تواند منجر به شوک و در نهايت مرگ بيمار شود.

تزریقات در منزل شاهین شهر

 

چرا تزریق اصولی و استاندارد مهم است؟

با توجه به اینکه تزریق اشتباه و غلط می‌تواند به نقص عضو و حتی مرگ و مشکلات دیگری ختم شود، مهم است که فردی که مسئولیت تزریق را بر عهده می‌گیرد، به اندازه کافی دانش و تجربه برای این کار داشته باشد.
باید بدانید و آگاه باشید که بیشتر افرادی که کار تزریق در مکان‌های بدون مجوز را انجام می‌دهند، ناآگاه به دانش پزشکی هستند و معمولا به صورت تجربی در مراکز غیررسمی در دوره‌های کوتاه‌مدت، تزریقات را آموزش دیده‌اند. لذا چنانچه می‌خواهید یک پرستار یا بهیار خانگی استخدام کنید، حتما مدارک معتبر و مستند از او بخواهید و هرگز اجازه ندهید که هر کسی به بیمار شما آمپول تزریق کند. حتی اگر قرار است یک آمپول ویتامین تزریق شود، باید اصولی و استاندارد و در جای درست تزریق شود. تزریق غیر اصولی نه تنها عوارض جسمانی برای بیمار به دنبال دارد، بلکه برای تزریق کننده نیز پیگرد قانونی دارد.
به طور کلی تزریقات باید در بیمارستان یا درمانگاه‌های مجهز به فوریت‌های پزشکی انجام شود؛ مگر اینکه یک تیم تزریقات در منزل با تجهیزات و امکانات کامل در محل حاضر شوند و کار تزریق را انجام دهند؛ مثل تیم تزریقات در منزل شاهین شهر. در حقیقت آمپول زدن فقط سرنگ و الکل و چسب نمی‌‌خواهد؛ با توجه به ورود یک ماده شیمیایی به بدن، همواره امکان مواجه شدن با عوارض تزریق از جمله شوک یا تشنج وجود دارد. بنابراین حتما باید تجهیزات پزشکی لازم برای کنترل چنین وضعیت‌هایی فراهم باشد.
تزریق یک آمپول مستلزم شناخت درست دارو هم هست. پرستار باید بداند که کدام دارو را به کدام روش تزریق و با چه دوزی وارد بدن بیمار کند. بنابراین تزریق در محل درست، تزریق به شکل درست، تزریق دوز درست و بررسی تاریخ انقضای دارو از مهمترین وظایف پرستاری است که مسئولیت تزریق را بر عهده می‌گیرد.

 

انواع تزریقات در منزل شاهین شهر

✔ تزریقات زیر پوستی
تزریق زیر پوستی، تزریق در لایه چربی زیرین پوست است. داروهایی مانند انسولین، مورفین به شکل زیر پوستی تزریق می‌شوند.

✔ تزریق عضلانی
تقریبا همه افراد از تزریق عضلانی حداقل یک بار خاطره دارند. تزریق در عضله باسن یا بازو و یا ران متداول‌ترین نوع تزریق است که برای آمپول‌های مختلف از جمله پنی‌سیلین یا ویتیامین‌ها، واکسن‌ها و ... کاربرد دارد.


✔ تزریق داخل پوستی
تزریق به داخل غشای میانی پوست، تزریق پوستی است. تزریق پوستی طولانی‌ترین زمان جذب را در مقایسه با تزریقات زیرپوستی و تزریق عضلانی دارد. از این نوع تزریق برای آزمایش‌های تشخیص حساسیت، مثل آزمایش توبرکولین و آلرژی و بیهوشی موضعی استفاده می‌شود.

✔ تزریقات وریدی
این نوع تزریق توسط یک سوزن یا لوله به طور مستقیم داخل رگ انجام می‌شود.

✔ تزریقات نخاعی
این نوع تزریق برای یک درمان کامل‌تر تسکین درد یا برای تشخیص علت درد کمر انجام می‌شود.

 

توصیه هایی برای تزریقات در منزل شاهین شهر

✔ حتما و در هر شرایطی از افراد دوره دیده و مطمئن برای تزریق تمام آمپول‌ها کمک بگیرید.

✔ پیش از تزریق از تاریخ مصرف آمپول یا سرنگ مطمئن شوید.

✔ از پرستار بخواهید که پیش از تزریق دست‌های خود را با آب و صابون شسته و دستکش بپوشد.

✔ حتما باید برای استریل محل تزریق از پنبه یا پد الکلی استفاده شود و هرگز پنبه الکل از قبل آماده شده استفاده نشود. به کار بردن عطرهای الکل‌دار یا ترکیبات این چنیني نیز منع مصرف دارد.

✔ تزریق عضلانی حتما به صورت خوابیده روی شکم و با پاهای کاملا باز بعد از یک نفس عمیق باید انجام شود.

✔ فرو بردن و بیرون کشیدن سوزن باید با سرعت انجام شود، اما تزریق محلول به آرامی انجام گیرد.

✔ ترجیحا بیمار قبل از تزریق استحمام کند؛ زیرا پوست تمیز عفونت‌های احتمالی ناشی از تزریق را به حداقل می‌رساند.

✔ اگر قرار است چندین تزریق انجام دهید، حتما محل تزریق را بعد از هر بار تزریق تغییر دهید. بهتر است محل تزریق را ماساژ ندهید، زیرا دارو سریع‌تر از حد معمول جذب می‌شود.

✔ اگر قرار است کودکی آمپول بزند، هرگز او را از تزریق نترسانید. در عوض برای او تمام اتفاقی که قرار است بیفتد توضیح دهید و از او بخواهید که آرام باشد.

 

تزریقات در منزل شاهین شهر

 

تزریقات در منزل شاهین شهر با هوم کا

چنانچه به هر یک از خدمات درمانی، مراقبتی، پرستاری، پزشکی و آزمایشگاهی نیاز دارید، می‌توانید از تیم هوم‌کا کمک بگیرید. رسالت هوم‌کا تضمین سلامتی تمام افراد و آحاد جامعه است. در مجموعه هوم‌کا همواره تلاش بر این است که تمام استانداردهای لازم برای ارائه خدمات درمانی و مراقبتی رعایت شود. هوم‌کا می‌خواهد کسی برای درمان و بهبود وضعیت بیماری خود با مشکل و دشواری روبه رو نباشد. ما در ارائه خدمات خود هیچ ادعایی نداریم. ادعا نمی‌کنیم که بهترین هستیم، اما اقرار می‌کنیم که برای بهترین بودن تلاش می‌کنیم و برای اینکه کاربران خود را راضی نگه داریم و نیازهای درمانی متنوع آنها را با رعایت استانداردهای لازم مرتفع کنیم، از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم.
ارائه خدمت تزریقات در منزل شاهین شهر تنها یک نمونه از خدمات متنوع و کاربردی است که در مجموعه هوم‌کا برنامه‌ریزی و تدوین شده است. هوم‌کا تلاش می‌کند سراسر تهران و کرج را تحت پوشش خود داشته باشد و تمام خدمات مراقبتی، درمانی و آزمایشگاهی را در مناطق مختلف تهران و کرج به متقاضیان ارائه دهد. در صورتی که به خدمت تزریقات در منزل شاهین شهر نیاز دارید می‌توانید با شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ تماس بگیرید با بر روی دکمه‌ی ثبت رایگان درخواست کلیک کنید.

 

دسترسی سریع

سوالات متداول

آیا هوم کا مجوزهای لازم را برای انجام خدمات مراقبت، درمان و آزمایش در منزل در اختیار دارد؟
بله. نام شرکت ما سفیران سلامت سپینود است و با برند هوم‌کا در حال فعالیت هستیم. مجوز مورد نیاز برای انجام چنین فعالیت‌هایی «مجوز ارائه خدمات و مراقبت‌های بالینی در منزل» است که مجموعه‌‌ی هوم‌کا آن را کسب کرده است.
برای ثبت درخواست و کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات هوم کا باید چه کاری انجام دهم؟
شما می‌توانید از طریق دکمه‌ی ثبت رایگان درخواست یا تماس با شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ با ما در ارتباط باشید.

پرسش و پاسخ

Loading...
Loading...