پرستار سالمند
خدمات مراقبت شخصی که در بالا و فراتر از آن قرار دارند.

با افزایش سن فرد سالمند برخی روزها انجام کارهای روزانه مانند استحمام و شانه زدن مو می‌تواند یک چالش برای این عزیزان تبدیل شود. استفاده از یک پرستار مجرب میتواند نگرانی خانواده های درگیر را به مقدار زیادی کاهش دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان هوم کا تماس حاصل فرمایید.

پرستار سالمند

تاریخ به روز رسانی: 1399/09/03

سالمندی فرآیندی طبیعی در زندگی انسان است که می‌تواند با برخی از اختلالات جسمی و روحی همراه باشد. اغلب خانواده‌ها به دلیل مشغله‌ها و اجبار در زندگی شهر نشینی قادر به نگهداری و مراقبت از فرد سالمند نیستند. یکی از بهترین گزینه‌ها جهت ارائه خدمات با کیفیت به سالمندان، استخدام پرستار سالمند در منزل است. پرستار سالمند جهت مراقبت از سالمند و حفظ سلامت جسمی و روحی او باید فرآیندهای طبیعی سالمندی، اختلالات سالمندی، تغییرات فیزیولوژیک سالمندی و نیازهای خاص فرد سالمند را به خوبی بشناسد. در صورتی که پرستار سالمند فردی کم تجربه و آموزش ندیده باشد، کیفیت مراقبت از سالمندان به خطر می‌افتد و منجر به وقوع خطاهای غیرقابل جبران خواهد شد. از این رو، بسیار ضروری است که پرستار سالمند فردی آموزش دیده و مجرب باشد. نگرش پرستار سالمند نسبت به سالمند تاثیر بسزایی در کیفیت خدمات ارائه شده دارد. هوم کا مجموعه ارائه دهنده خدمات سلامت و مراقبت، تمام پرستاران سالمند را پس از بررسی میزان دانش و نوع نگرش آن‌ها به پدیده سالمندی، استخدام می‌کند. هدف این مجموعه ارائه خدمات پرستاری با شیوه‌های نوین توسط کادری مجرب و آموزش دیده است. با توجه به این که در سال‌های اخیر پرستار سالمند به یکی از نیازهای مهم خانواده‌ها تبدیل شده است.
در ادامه به معرفی جزئیات ویژگی ها و استخدام پرستار سالمند در منزل و موارد مرتبط با آن می‌پردازیم. البته در نظر داشته باشید در این نوشتار منظور از پرستار، مراقب سالمند است که گاهی این دو واژه به جای یکدیگر به کار می‌روند.

 

 

پرستاری از سالمند در منزل  

در سال‌های اخیر با توجه به رشد جمعیت سالمندان، نیاز به پرستار برای سالمند در منزل افزایش چشمگیری یافته است. پرستار سالمند با همراهی کردن سالمند به طور دائم یا پاره وقت در انجام کارهای روزانه به آن‌ها کمک می‌کند. پرستار سالمند در راستای نگهداری موثر از سالمندان دوره‌های آموزشی لازم را می‌گذرانند. برخی افراد به اشتباه برای نگهداری از سالمندان خود در منزل به سراغ افراد غیرحرفه‌ای می‌روند که فاقد صلاحیت هستند. متاسفانه در اغلب موارد صدماتی که در نتیجه رفتار و عملکرد اشتباه این افراد بر جسم و روح سالمندان وارد می‌شود، غیر قابل جبران است. بنابراین بسیار ضروری است که برای دریافت خدمات پرستاری از سالمندان در منزل به موسسات معتبر ارائه دهنده خدمات پرستار سالمند مراجعه شود.


وظایف پرستار سالمند 

وظایف پرستار سالمند با توجه به شرایط سالمند می‌تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال سالمندانی که دارای مشکلات حرکتی هستند، نیازمند مراقبت و کمک بیشتری در کارهای روزانه خود هستند. اما در حالت کلی وظایف پرستار سالمند در منزل به شرح زیر است:

✔ هم نشینی و هم صحبتی با سالمند

✔ کمک به حرکت سالمند 

✔ آماده کردن غذا و خوراندن آن

✔ کمک به مسواک زدن، شانه زدن موها و کوتاه کردن ناخن‌ها

✔ رسیدگی به امور بهداشتی سالمند مانند استحمام

✔ دادن داروهای سالمند بر اساس برنامه و تجویز پزشک

✔ اندازه گیری فشار خون و یا میزان قند در صورت نیاز

همچنین در صورت بروز مشکل جسمی و ابتلای سالمند به یک بیماری خاص، پرستار سالمند .ظیفه دارد گزارش کاملی از وضعیت سالمند به پزشک ارائه دهد. در چنین شرایطی استفاده از خدمات پزشک در منزل می‌تواند بسیار راه‌گشا باشد.


پرستار سالمند شبانه روزی

افراد نیازمند خدمات مراقبت از سالمند به دو دسته متفاوت تقسیم می‌شوند. دسته‌ی اول سالمندانی هستند که از توانایی کافی برای انجام کارهای روزانه خود برخوردار هستند و نیاز به خدمات پاره وقت پرستاری دارند. دسته دوم سالمندانی می باشند که توانایی انجام امور روزمره خود را ندارند و برای رفع نیازهای خود به صورت شبانه روزی نیاز به مراقبت دارند. برای نگهداری از سالمندانی که در دسته دوم قرار می‌گیرند و نیاز به مراقبت دائمی دارند، بهترین گزینه استخدام پرستار سالمند به صورت شبانه‌روزی است. برخی از وظایف پرستار شبانه روزی سالمند یا پرستاران ۲۴  ساعته عبارتند از:

✔ کمک به انجام کارهای روزانه مانند حمام کردن و غذا خوردن

✔ انجام طهارت

✔ تعویض پوشک در صورت استفاده‌ی سالمند

✔ پیگیری درمان‌های توصیه شده توسط دکتر و زمان‌بندی داروهای تجویز شده برای سالمند

✔ ارائه گزارش وضعیت سالمند به پزشک و اعضای خانواده‌ی سالمند

✔ ارائه کمک‌های اولیه در صورت نیاز 

 

پرستاری از سالمند شیفت شب 

در برخی موارد ممکن است سالمندان نیازمند مراقبت شبانه‌‌روزی یا ۲۴ ساعته نباشند. به عنوان مثال برخی از سالمندان به دلیل بیماری آلزایمر، مثانه بیش فعال، تکرر ادرار یا بی خوابی نیازمند مراقبت در شب هستند. در اغلب موارد اعضای خانواده به دلیل خستگی کار‌های روزانه قادر به رفع نیازهای سالمند در این شرایط نیستند. از طرف دیگر سالمندانی که بدون مراقب، نیمه شب از خواب بیدار می‌شوند ممکن است دچار مشکلات زیادی شوند. بهترین راه برای مراقبت از سالمند در شب، بهره گرفتن از خدمات پرستار شبانه سالمند یا شیفت شب است. حضور پرستار ، موجب حفظ حس استقلال و افزایش اعتماد به نفس سالمند دارد. اغلب سالمندان در اثر کهولت سن و یا ابتلا به بیماری‌های خاص دچار محدودیت‌های حرکتی هستند. این افراد هنگام بلند شدن از تخت با مشکل مواجه می‌شوند. این موضوع در شب به دلیل کاهش هوشیاری سالمندان می‌تواند با خطرات زیادی همراه باشد. یکی از مهم‌ترین وظایف پرستار شیفت شب، کمک به سالمند در جهت انجام طهارت و مصرف داروهای تجویزی در شب است. علاوه بر این در صورت اختلالات حرکتی، سالمندان گرامی می‌توانند از خدمات فیزیرتراپی در منزل و کار درمانی در منزل استفاده کنند.

 

 

هزینه پرستار سالمند در منزل

هزینه پرستار سالمند در منزل با توجه به شرایطی که خانواده‌ها برای نگهداری از سالمند در نظر می‌گیرند، متفاوت خواهد بود. ساعات حضور پرستار در منزل، برای نگهداری و مراقبت از سالمند از فاکتورهای تاثیر گذار در حقوق پرستار سالمند است. حقوق دریافتی پرستار سالمند بر اساس زمانی که پرستار به مراقبت ساعتی، شیفتی، روزانه، شبانه و یا شبانه‌روزی می‌پردازد، متغیر است. یکی دیگر از پارامترهایی که می‌تواند باعث افزایش حقوق پرستار شود این است که خانواده‌ها بخواهند پرستار بیشتر از زمان توافق شده از سالمند نگهداری کند. یا از پرستار سالمند در منزل درخواست کنند تا کارهایی را علاوه بر چارچوب اصلی وظایف خود انجام دهد. بنابراین برای تعیین دقیق هزینه پرستار سالمند، ابتدا باید مشخص شود که نگهداری از سالمند در منزل به چه صورتی خواهد بود. جدول زیر بازه قیمتی حقوق ماهیانه پرستار سالمند را نشان می دهد.

 

وضعیت سالمند نوع از قیمت (ماهانه- تومان) تا قیمت (ماهانه- تومان)
سالم شبانه روزی ۲،۲۰۰،۰۰۰ ۲،۷۰۰،۰۰۰
سالم روزانه ۱،۸۰۰،۰۰۰ ۲،۴۰۰،۰۰۰
سالم ساعتی ۱۵،۰۰۰ ۲۰،۰۰۰
بیمار شبانه روزی ۲،۴۰۰،۰۰۰ ۲،۹۰۰،۰۰۰
بیمار روزانه ۲،۰۰۰،۰۰۰ ۲،۶۰۰،۰۰۰
بیمار ساعتی ۱۵،۰۰۰ ۲۲،۰۰۰

 

استخدام پرستار تمام وقت سالمند 

استخدام پرستار تمام وقت سالمند بهترین راه برای مراقبت و نگهداری از افرادی می‌باشد که به دلیل کهولت سن، توانایی انجام کارهای روزانه خود را ندارند. یکی از مهمترین دغدغه‌های خانواده‌ها، پیدا کردن پرستار سالمند قابل اعتماد و مجرب است. مراجعه به شرکت پرستاری ارائه دهنده خدمات پرستار سالمند مورد تایید نهادهای نظارتی، بهترین راه حل از میان راه‌های موجود است. اما در برخی موارد ممکن است خودتان تمایل به ارزیابی پرستار تمام وقت سالمند داشته باشید. مهمترین مشخصه‌های یک پرستار سالمند عبارتند از:

✔ قابل اعتماد است.

✔ در زمینه پرستاری دارای اطلاعات و تخصص کافی است.

✔ با لوازم پزشکی کاربردی و مورد نیاز خود آشنایی کامل دارد.

✔ صبور و مهربان است.

✔ از توانایی شناخت کامل روحی و روانی سالمند برخوردار است و نیازهای او را می‌شناسد.


ثبت درخواست پرستار سالمند 

خانواده‌ها اغلب از نحوه درخواست پرستار سالمند و استفاده از خدمات آن بی‌اطلاعند. از آن جایی که سالمندان عزیزترین و گران‌قدرترین افراد در اعضای خانواده هستند، باید مراقبت و نگهداری از آن‌ها با کیفیت مناسب صورت بگیرد. در این راستا استخدام پرستار سالمند نیاز به توجه و دقت زیادی دارد. استفاده از خدمات آژانس‌های پرستاری برای استخدام پرستار یکی از راه‌های نسبتا رایج است. با توجه به این که پرستار استخدام شده از طریق آژانس‌های پرستاری همواره تحت نظارت و ارزیابی از طرف مدیران خود هستند در بیشتر مواقع عملکرد بهتری نسبت به پرستارانی دارند که به صورت خصوصی استخدام می‌شوند. همچنین انواع مختلفی پرستار سالمند در این موسسات وجود دارند که خانواده‌ها می‌توانند با توجه به شرایط و بودجه خود نسبت به استخدام آن‌ها اقدام کنند.

 

 

ویژگی پرستار سالمند در هوم کا

متاسفانه در سال‌های اخیر افراد زیادی بدون گذراندن آموزش‌های لازم در مورد مراقبت و نگهداری از سالمندان به عنوان پرستار سالمند مشغول به کار می‌شوند. پرستاری از سالمند کار آسانی نیست و نیازمند صبر و حوصله، عشق و علاقه و مهارت بالا است. از این رو برای استخدام پرستار جهت نگهداری از سالمند بهترین گزینه پیش رو دریافت خدمات مراقبت از سالمند از شرکت‌های خدمات پرستاری است. هوم کا مجموعه ارائه دهنده خدمات سلامت و مراقبت در محل  از جمله خدمات نگهداری از سالمند در منزل است.  این مجموعه با گردآوری مراقبان کارآزموده و دوره دیده در زمینه نگهداری از افراد سالخورده آماده خدمات رسانی به شهروندان ساکن در استان تهران، البرز و حومه می‌باشد. تمام اعضای کادر پرستاری هوم کا آموزش‌های ابلاغی وزارت بهداشت را گذرانده و در تمام طول مدت پرستاری خود تحت نظارت دقیق کارشناسان مجموعه هستند. متاسفانه برخی از خانواده‌ها به علت عدم آگاهی کافی، افراد فاقد صلاحیت را برای رفع نیازهای سالمندان خود استخدام می‌کنند. این افراد به دلیل عدم آشنایی با اصول مراقبتی از افراد سالمند، میتوانند منجر به ضربه روحی و جسمی در سالمندان شوند. در حالی که مراقبان هوم کا پس از گذراندن دوره‌های تخصصی در این مجموعه مشغول به کار شده‌اند.


پرستاری از سالمند در منزل را ارزشمند بدانیم!

از آنجایی که  سالمندان سرمایه‌های با ارزش و گران‌بهای جامعه هستند، توجه به سلامت جسمی، روحی و اجتماعی ایشان امری ضروری است. نوع مراقبت و نگهداری از سالمندان به طور چشم‌گیری کیفیت زندگی آن‌ها را تحت تاثیر قرار خواهد داد. به همین دلیل خانواده‌ها باید در جهت حفظ و ارتقا کیفیت زندگی افراد سالمند و برای رفع نیازهای آن‌ها برنامه ریزی کنند. خانواده ها باید به این نکته توجه داشته باشند که سالمندی بیماری نیست و پرستاری از سالمند در منزل تنها به منزله رفع نیازهای اولیه آن‌ها نمی‌باشد. اغلب سالمندان با افزایش سن با چالش‌های متعددی مانند از دست دادن همسر، کاهش توانایی‌های عملکردی و تنها شدن مواجه می‌شوند. از این رو فردی که به عنوان پرستار از سالمند انتخاب می‌شود باید در کنار ارائه خدمات بهداشتی و مراقبتی به نیازهای عاطفی فرد سالمند نیز توجه داشته باشد. طبق مطالعات انجام شده نحوه عملکرد پرستار سالمند با کیفیت زندگی  مرتبط با سلامتی جسمی و روحی دارای ارتباط معناداری است. مجموعه هوم کا با توجه به اهمیت موضوع مراقبان سالمند را پس از انجام مصاحبه‌های متعدد برمی‌گزیند. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های پرستاران سالمند در هوم کا عبارتند از:

✔ با تجربه هستند.

✔ حرفه‌ای هستند.

✔ آموزش پذیر هستند.

✔ دارای صبر زیادی هستند.

✔ از لحاظ اخلاقی، موارد عدم سوء پیشینه و عاری بودن از مشکلات رفتاری مطمئن هستند.


انتخاب پرستار سالمند با هوم کا راحت تر می شود

پرستاری از سالمند کاری حساس است که نیاز به صبر و حوصله فراوان دارد. پرستار سالمند باید فردی با حوصله باشد تا در برابر مشکلات سالمندان عصبانی نشود. متاسفانه در سال‌های اخیر افراد زیادی بدون داشتن مهارت و تجربه کافی به عنوان پرستار برای نگهداری سالمند شروع به کار می‌کنند. در حالی که پرستاری از سالمند نیاز به تجربه و تخصص ویژه دارد. پرستار باید همواره هوشیار باشد تا بتواند از برخی حوادث ناگوار مانند زمین خوردن سالمند جلوگیری کند. انتخاب پرستار برای نگهداری سالمند امری مهم و چالش برانگیز است. اصلی‌ترین خدمات هوم کا که به سالمندان ارائه می‌شود عبارتند از:

✔ مراقبت سالمند

✔ درمان سالمند شامل پرستاری، بهیاری و توانبخشی و امور پزشکی

✔ همراه سالمند (همراهی بیرون از منزل)

✔ سالمند آموز (ارائه آموزش‌های مورد نیاز سالمند)

 


پرستار پیرزن

امید به زندگی زنان در بدو تولد بیشتر از مردان است. حفظ امید به زندگی در دوران سالمندی بسیار حائز اهمیت است. مراقبت پرستاری نقش مهمی در حل مشکلات و حفظ سلامت  جسمی و روحی زنان سالمند دارند. به خصوص اینکه در سنین بالا جامعه به این افراد لقب پیرزن را می دهند. از طرف دیگر طبق مطالعات انجام شده یکی از مولفه‌های تاثیر گذار در کیفیت زندگی زنان سالمند، تنهایی است. از آن‌جایی که با افزایش سن، از کارایی زنان کاسته می‌شود، آن‌ها ممکن است در انجام ساده‌ترین کارهای روزانه خود دچار مشکل شوند. متاسفانه از آن جایی که تمام خانواده‌ها از زمان کافی برای رسیدگی به امورات آن‌ها برخوردار نیستند، برای نگهداری از آن‌ها نیاز به پرستار سالمند پیدا می‌کنند. پرستار باید در کنار رسیدگی به بهداشت، سلامت جسمی، تغدیه، امورات منزل به سلامت روحی زن سالمند نیز توجه ویژه داشته باشد. با توجه به این که زنان با افزایش سن معمولا حساس و زود رنج می‌شوند پرستار باید از صبر کافی برای برقراری ارتباط با آن‌ها برخوردار باشد. همراهی پرستار با زن سالمند در ارتقا سلامت روحی وی تاثیر بسزایی دارد.


پرستار پیرمرد

افزایش سن مردان با برخی از تغییرات فیزیکی و احساسی مانند کاهش توانایی‌های حرکتی، آسیب‌های بینایی، افسردگی و ضعف اعتماد به نفس همراه است. از سوی دیگر فرد سالمند در جامعه به عنوان یک پیرمرد لقب می‌گیرد. از این رو ایجاد امنیت و سلامت جسمی و روانی برای مردان سالمند از اهمیت زیادی برخوردار است. برخی از مهم‌ترین مشکلات و نیازهای مردان سالمند به شرح زیر است:

✔ مشکل در انجام امورات روزانه

✔ کم خواب شدن

✔ بیماری‌های جسمی مانند آلزایمر

✔ نیاز به حمایت عاطفی

✔ مشکلات گوارشی 


مدرن شدن و شهر نشینی امکان حمایت خانواده از افراد سالمند را به صورت دائمی سلب می‌کند. گاهی اوقات مردان سالمند با تنها ماندن در فضای خانگی، نوعی از سالمندی مرضی را تجربه می‌کنند. بنابراین کمک گرفتن از یک پرستار کارآزموده برای مراقبت و نگهداری از مردان سالمند بسیار ضروری است.


پرستار سالمند ارزان 

اغلب افراد فکر می‌کنند استخدام پرستار به صورت خصوصی نسبت به استخدام پرستار سالمند از موسسات ارائه دهنده خدمات پرستاری ارزان‌تر است. در حالی که مجموعه هوم کا با هدف افزایش سلامت عمومی جامعه خدمات پرستار سالمند را با قیمت معقول به مشتریان خود ارائه می‌دهد. از مهم‌ترین ویژگی‌های این مجموعه می‌توان به پاسخگویی سریع، هزینه‌های کمتر و ارائه خدمات با کیفیت اشاره کرد. هوم کا با توجه به نیاز خانواده‌ها لیستی از میانگین دستمزد پرستاران و مراقبین در اختیار شما قرار می‌دهد. هزینه پرستار سالمند با توجه به شرایط پوشکی بودن سالمند، وزن زیاد سالمند و مبتلا بودن سالمند به بیماری‌های خاص مانند آلزایمر می‌تواند متغیر باشد. 


قیمت پرستار سالمند در منزل 

یکی از سوالات رایج در بین خانواده‌هایی که نیاز به پرستار سالمند در منزل دارند این است که قیمت پرستار سالمند در منزل چقدر است؟ دستمزد پرستار سالمند به فاکتورهای زیادی بستگی دارد. یکی از پارامترهای مهم و موثر در قیمت پرستار در منزل وضعیت جسمانی سالمند است.  به عنوان مثال اگر سالمند قادر به انجام کارهای روزانه خود باشد و پرستار دارای وظایف کمتری باشد، هزینه پرستار سالمند در منزل کاهش خواهد یافت. علاوه بر شرایط جسمانی سالمند و میزان مراقبت مورد نیاز سالمند، ممکن است خانواده ها بسته به شرایط سالمند، خانه و سایر افراد وظایف دیگری نیز انتظار داشته باشند. توجه به این نکته حائز اهمیت است که کاهش و یا افزایش قیمت پرستار سالمند در کیفیت ارائه خدمات تاثیر نخواهد داشت. کارشناسان پشتیبانی و عملیات هوم کا با آشنایی کامل نسبت به نیازها و درخواست های شما، بهترین پرستار را به شما پیشنهاد می دهند.

 

 

هزینه پرستار سالمند در منزل و عوامل موثر بر آن

قیمت پرستار سالمند یکی از دغدغه‌های مهم اغلب خانواده ها است. تعرفه نگهداری از سالمند به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. برخی از فاکتورهایی که می‌توانند هزینه پرستار سالمند را در منزل افزایش دهند عبارتند از:

✔ سالمند دارای اختلال جسمی باشد

✔ سالمند دارای اختلال رفتاری و ذهنی باشد

✔ سالمند نیازمند تعویض پوشک و نظافت شخصی باشد.

✔ سالمند نیازمند به نظافت منزل داشته باشد

مجموعه هوم کا جهت ایجاد تحول در قیمت گذاری متعارف فعلی با انجام مشاوره و مصاحبه‌های حضوری به اعتبار سنجی و شناسایی مشتریان خود می‌پردازد تا بهترین قیمت را برای پرستار سالمند در منزل به مشتریان خود ارائه دهد. هدف این مجموعه تمرکز بر نیاز مشتری در جهت ارائه خدمات تخصصی است.

مقطع زمانی که سالمند نیاز به مراقبت دارد از مهم‌ترین فاکتورهای تعیین کننده حقوق نگهداری از سالمند در منزل است. موقعیت مکانی و فاصله محل زندگی سالمند از مرکز شهر از دیگر مواردی است که می‌تواند منجر به افزایش و یا کاهش حقوق پرستار سالمند در منزل شود. از طرف دیگر تعرفه خدمات پرستاری بر اساس نوع خدمات دهی متفاوت است. خدمات مورد نیاز سالمند می‌تواند شامل موارد زیر باشد:


✔ نگهداری و پرستاری از سالمند

✔ آشپزی و امور منزل

✔ تعویض پوشک و موراد نظافت شخصی

مجموعه هوم کا یکی از مراکز معتبر ارائه دهنده خدمات سلامت و مراقبت در محل است که با نیروهای مجرب آماده خدمات رسانی به سالمندان عزیز است. در صورتی که نیاز به پرستار شبانه روزی داشته باشید می‌توانید با ثبت سفارش خود در سایت یا تماس با این مرکز پرستار مورد نظر خود را بیابید و از قیمت ما مطلع شوید. همچنین یکی از روش‌های مجموعه هوم کا جهت شناخت نیازهای دقیق سالمندان و به دست آوردن اطلاعات لازم مصاحبه با مشتریان است که تیم کارشناسی در محل حاضر می شود و ضمن ارزیابی نیازهای سالمند و تشکیل پروفایل سالمند هزینه و پیشنهاد را اعلام می کند.
قیمت پرستار شبانه روزی از قیمت پرستار روزانه و یا شیفتی بیشتر است. زیرا پرستارهای شبانه روزی وظایف بیشتری را بر عهده دارند. البته هزینه پرستار سالمند شبانه روزی در نهایت بر اساس نوع خدمات مورد نیاز سالمند و انتظارات خانواده تعیین می‌گردد.


ثابت یا متغیر بودن هزینه پرستار سالمند  

با توجه به این که نیازها و شرایط سالمندان با یکدیگر متفاوت است، هزینه پرستار سالمند نیز متغیر می‌باشد. مقطع کاری پرستار سالمند، تخصص پرستار سالمند، وضعیت جسمی و روانی سالمند و مکان زندگی سالمند از متغیرهای تاثیر گذار در هزینه پرستار سالمند است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه پرستار سالمند می‌توانید از مشاوران مجموعه هوم کا مشاوره رایگان دریافت کنید.

 

 

پرستار شبانه روزی در منزل با مجموعه هوم کا

هوم کا مجموعه ارائه دهنده خدمات سلامت و مراقبت در خصوص انتخاب و به کار‌گیری پرستار شبانه روزی سالمند حساسیت بسیار بالایی خرج می‌دهد. هدف تمام کارکنان این مجموعه ارائه خدمات با کیفیت به افرادی است که در حال گذراندن دوران سالمندی خود هستند. تمام نیروهایی که به استخدام این مجموعه درآمده‌اند افراد کاربلد و با تجربه‌ای هستند که دوره‌های مراقبت از سالمندان را گذراند‌ه‌اند. از طرف دیگر جهت اطمینان خاطر مشتریان و ایجاد رفاه و آرامش برای سالمندان عزیز عملکرد پرستاران به صورت دوره‌ای توسط مجموعه هوم کا ارزیابی می‌شود. بنابراین خانواده‌های می‌توانند سالمندان خود را بدون هیچ دغدغه و نگرانی به پرستاران هوم کا بسپارند و از خدمات نوین مجموعه بهره‌مند شوند.

 

سوالات متداول

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک ا
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک ا
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک ا
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک ا
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک ا

نظرات

شما هم می‌توانید درمورد این خدمت نظر دهید.

برای ثبت نظر کافیست ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

افزودن نظر


ثبت رایگان درخواست