پرستار بیمار در منزل
خانه
خدمات
پرستار بیمار در منزل

پرستار بیمار در منزل

پرستاری از بیمار خود را به ما بسپارید
پرستاری از بیمار نیاز به دانش، انرژی، زمان و صبر دارد. به همین دلیل بهتر است برای این‌کار از فرد آموزش دیده و متخصص استفاده کنید. خدمات پرستار بیمار در منزل هومکا ارائه دهنده بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات پرستاری مراقبتی در منزل است. این مقاله را بخوانید تا با خدمات ما در این زمینه بیشتر آشنا شوید.

 بنر عدم ارائه خدمت

مراقبت و نگهداری از بیمار در منزل

مراقبت و نگهداری از بیمار در منزل یکی از دغدغه‌هایی است که بسیاری از افراد دارند. از طرفی نگهداری از بیمار در بیمارستان غیرممکن است و یا پزشک توصیه نمی‌کند و سویی نیز اشتغال و حضور در محل کار این اجازه را به افراد نمی‌دهد که در کنار بیمار خود باشند و مراقبت از او را انجام دهند.
توجه، صبر، استقامت و توانایی مراقبت از بیماران با شرایط متفاوت از عهده‌ی افراد عادی برنمی‌آید و وجود یک فرد دلسوز و آماده به خدمت باعث می‌شود که نگرانی رسیدگی صحیح به بیمار برطرف شود. در این زمینه می‌توانید روی خدمت پرستار بیمار در منزل هومکا حساب کنید. 
پرستار بیمار در منزل برای این شرایط خاص آموزش دیده است و تجربه کافی برای مراقبت و حفظ سلامت بیمار شما را دارد.

 

درخواست پرستار بیمار در منزل

اگر در منزل خود بیمار دارید و نگهداری صحیح و اصولی او، از دغدغه‌های مهم شماست، استخدام یک پرستار بیمار مختصص می‌تواند کمک بزرگی به شما بکند. پرستار بیمار البته مهارت‌ها و تخصص‌های بیشتری نسبت به پرستاران بیمارستانی دارد و دربسیاری از امور کمک حال بیمار شما خواهد بود. در صورت تمایل به استفاده از خدمت پرستار بیمار در منزل، کافیست از طریق دکمه‌ی ثبت رایگان درخواست یا تماس با شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ درخواست خود را ثبت و نهایی نمایید.

 

وظایف پرستار بیمار در خانه

گستردگی وظایف پرستار بیمار در منزل بسیار زیاد است که در زیر به تعدادی از مهم‌ترین وظایف پرستار بیمار در منزل خواهیم پرداخت.

✔ تزریقات در منزل

✔ نظافت شخصی بیمار

✔ استحمام بیمار

✔ رسیدگی به تغذیه بیمار

✔ تهیه گزارش وضعیت جسمانی بیمار

✔ رسیدگی به کارهای روزانه بیمار

✔ پرستاری از بیمار بصورت ۲۴ ساعته

✔ بررسی پیشروی و یا بهبود بیماری در فرد

✔ کمک به بیمار در حرکت و انجام امور روزمره

 

هزینه پرستار بیمار در منزل

هزینه مراقبت پرستار بیمار باتوجه به شرایط ویژه این گروه از افراد نسبت به نگهداری و پرستاری کودک و یا سالمند متفاوت خواهد بود. درضمن هزینه پرستاری در منزل با توجه به درخواست متقاضی و خدماتی که بیمار دریافت می‌کند هم ممکن است تغییر کند. زمان پرستاری، مدت پرستاری، کمک در استحمام، رسیدگی به تغذیه بیمار، تجویز داروها و تعویض پانسمان از جمله مواردی هستند که می‌توانند دستمزد پرستار را تغییر دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی تعرفه‌ی خدمت پرستار بیمار در منزل، کافیست با شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ تماس بگیرید.

 

پرستار بیمار در منزل چه ویژگی‌هایی دارد؟

✔ مهارت ارتباطی داشته باشد: مهارت ارتباطی پرستار با بیمار یکی از عوامل مهم در سرعت یافتن روند بهبودی بیمار است. پرستار باید از صبر و حوصله کافی جهت شنیدن و صحبت کردن با بیمار برخوردار باشد. ارتباط پرستار با بیمار سبب می‌شود که در بسیاری از موارد بیمار براحتی سایرین را از تغییرات مثبت و منفی خود باخبر کند و درصورت وجود مشکل مسئله را حل کنند.

✔ ثبات عاطفی: همانطورکه می‌دانید پرستاری شغلی پراسترس است، بنابراین پرستار شما باید به لحاظ عاطفی قوی و با ثبات باشد و بتواند در شرایط سخت علاوه‌بر بیمار خانواده او را نیز درک و حمایت کند. مرگ، درد و وقوع اتفاقات ناخوشایند درمورد بیمار ممکن است خانواده را متاثر و شوکه کند. پرستار باید بتواند درمورد این اتفاقات احتمالی خود را آماده کند و عکس‌العملی درست از خود نشان دهد.

✔ همدلی کردن با بیمار: پرستار باید بتواند احساس همدردی و همدلی خود با بیمار را نشان دهد و به او این موضوع را بفهماند که درکش می‌کند و در کنار او برای حمایت حاضر است.

✔ انعطاف پذیر باشد: در مواقعی ممکن است شما نتوانید به موقع به منزل برسید و ساعت کاری پرستار بیمار نیز تمام شده در اینصورت برای تنهایی هرچند کوتاه بیمار خود چه راه حلی پیدا می کنید. دقت داشته باشید که این موارد هرچند بی‌اهمیت و غیرممکن را در قرار داد ذکر کنید. پرستار باید انعطاف داشته باشد و اگر چنین مواردی پیش‌آمد بتواند تا رسیدن شما به محل صبوری کند.

✔ جزئی نگر باشد: یکی از ویژگی‌های پرستار بیمار باید جزئی‌نگری باشد. شما نمی‌توانید جزئیات احوال بیمار را بررسی کنید و یا آن را به درستی به پزشک انتقال دهید اما پرستار بیمار این مهارت را دارد. پرستار بیمار باید قدرت خواندن وضعیت دستگاه‌های متصل به بیمار را داشته باشد. واکنش‌های ناگهانی بیمار را شناسایی کند. این جزئی‌نگری به مرگ و زندگی بیمار شما بستگی دارد.

✔ مهارت بین فردی: یک پرستار ممکن است همزمان در چند محل کار کند. دراینصورت باید مطمئن شوید که پرستار بیمار شما این مهارت را دارد که قدرت ارتباطی بین پزشک و بیمار را حفظ کند و بخاطر مسئولیت‌های دیگر خود از این مهم چشمپوشی نکند.

✔ استقامت بدنی: ایستادن، بلند کردن و یا جابجا کردن بیمار و حتی انجام امور روزانه بیمار مسلما راحت نیست و باید فردی که ۲۴ ساعته از بیمار پرستاری می‌کند نیرو و استقامت کافی را داشته باشد. در طول شیفت پرستار باید پرانرژی باشد و با صورت عبوس روحیه بیمار را تضعیف نکند. تغذیه درست، تحرک کافی و سبک درست زندگی از جمله ویژگی‌های یک پرستار نیرومند است.

 

مزایای استفاده از خدمات پرستار بیمار در منزل

تیم خدمات مراقبت و پرستاری سالمند، کودک، بیمار محل هومکا در کنار شماست تا خدمت پرستار بیمار در منزل را برایتان فراهم نماید. پرستار بیمار دز منزل مزایای زیادی دارد که در زیر به تعدادی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

✔ ارتباط سریعتر با بیمار و مطلع بودن از شرایط بالینی بیمار حتی درصورت دوری از او.

✔ افزایش ایمنی و حفظ سلامت عمومی بیمار.

✔ انجام و ارائه خدمات تخصصی همچون تزریقات و پانسمان و کنترل دستگاه‌های تنفسی که از افراد عادی برنمی‌آید.

✔ حمایت و پشتیبانی از بیمار برای جابجایی و انجام امور روزمره.

✔ تهیه گزارش صحیح از شرایط جسمانی و روحی بیمار جهت ارائه به پزشک متخصص.

✔ ارتباط پیوسته پرستار با متخصص و برطرف شدن ضرورت انتقال بیمار به بیمارستان.

 

زمان حضور پرستار بیمار در منزل 

شمان حضور پرستار بیمار در منزل، به درخواست و نیاز شما وابسته است. در صورتی که نیاز داشته باشید پرستار به صورت ۲۴ ساعته از بیمار مراقبت کند، هومکا می‌تواند این خدمت را برای شما فراهم نماید. کافیست در ابتدای ثبت درخواست، با شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ تماس بگیرید و موارد نیازهای خود مطرح کنید تا کارشناسان ما در این زمینه شما را بیشتر راهنمایی نمایند. 

 

چگونه پرستار بیمار در منزل بیابیم؟

برای انتخاب پرستار بیمار در منزل شما گزینه‌های متفاوتی دارید. نخستین روش این است که از مجموعه‌های ارائه خدمات پرستاری و پزشکی در منزل استفاده کنید. در روش دیگر می‌توانید پرستاری که از طریق دوستان یا آشنایان به شما معرفی شده را استخدام نمایید، این دسته از پرستاران معمولا مهارت پرستاری بیمارستانی ندارد و گواهینامه معتبری نیز نمی‌توانید از آن‌ها درخواست کنید.
در روش دیگر می‌توانید از بیمارستان درخواست پرستار کنید که معمولا این خدمات بصورت ساعتی‌است و بسیار هزینه‌بردار خواهد بود. بنابراین گزینه اول بهترین و مناسبترین روش پیدا کردن یک پرستار خوب برای بیمار در منزل است. چراکه شما با توجه به نیازهای بیمار پرستار مناسب را استخدام می‌کنید و هزینه بیشتری نمی‌پردازید. هومکا یکی از گزینه‌هایی است که برای دریافت خدمات پرستار بیمار در منزل، می‌توانید روی آن حساب کنید. کافیست بر روی دکمه ثبت رایگان درخواست کلیک کنید و درخواست خود را ثبت نمایید.

 

شرایط استخدام پرستار بیمار در منزل 

شرایطی که باید برای استخدام پرستار بیمار در نظر بگیرید به شرح زیر است:

✔ میزان تحصیلات و گواهینامه‌های تخصصی پرستار.

✔ میزان مهارت او در پرستاری از بیماران خاص همچون اوتیسم و پارکینسون.

✔ مهارت برخورد و کنترل بیماران مبتلا به آزایمر.

✔ آیا توانایی کمک به بیمار در رسیدگی به نظافت شخصی را دارد؟

✔ علاوه‌بر پرستاری توانایی رسیدگی و انجام امور روزانه بیمار را دارد؟

✔ می‌تواند در حرکت و جابجا شدن به بیمار کند؟

✔ چه ساعاتی را می‌تواند در کنار بیمار باشد؟

✔ امکان ارائه خدمات پرستاری بصورت ۲۴ ساعته را دارد؟

✔ تسلط کامل به تجهیزات پزشکی و تنفسی دارد؟

✔ تزریقات و پانسمان را به خوبی انجام می‌دهد؟

✔ برخورد خوبی به بیماران دارد؟

✔ محل زندگی تا محل کار او چقدر فاصله دارد؟

البته مواردی که ذکر کردیم می‌تواند متفاوت باشد و شما براساس نیازها و شرایط استخدام پرستار می‌توانید این سوالات را بپرسید.

 

چرا باید از خدمات پرستار بیمار در منزل استفاده کنیم؟

مراقبت از بیماران در منزل با شرایط و بیماری‌های خاص علاوه براینکه کار دشواریست، به خود بیمار نیز آسیب وارد می‌کند. ممکن است شما بهترین امکانات را برای نگهداری از بیمار خود در منزل فراهم کرده باشید اما از آنجایی که اصول نگهداری و مراقبت از بیمار نمی‌دانید بیشتر سبب آزردگی او خواهید شد.
بهترین روش است برای مراقبت از بیمار در منزل استفاده و استخدام یک پرستار بیمار در منزل است. با اینکار ایمنی بیمار را افزایش می‌دهید، بیمار خدمات تخصصی پرستاری را دریافت می‌کند و سریعتر بهبود پیدا می‌کند. پس با توجه به موارد گفته شده اگر قصد استفاده از خدمت پرستار بیمار در منزل را دارید، می‌توانید روی هومکا حساب کنید.

 

پرستار بیمار در منزل از چه بیمارانی مراقبت می‌کند؟

خدمات پرستار در منزل تنها محدود به تزریقات و تهیه گزارش وضعیت بیمار نیست. اگر به هر دلیلی نیاز به خدمات پرستاری بیمار در منزل دارید و نمی‌توانید بیمار خود را به بیمارستان یا مراکز درمانی انتقال دهید کافیست با هومکا تماس بگیرید. از جمله بیماری‌هایی که می‌توانند از خدمات پرستار بیمار در منزل بهره‌مند شوند به شرح زیر است:

✔ مراقبت و نگهداری از بیماران مبتلا به آلزایمر، اوتیسم و پارکینسون.

✔ نگهداری از بیمارانی که تجربه سکته مغزی و قلبی داشته‌اند.

✔ مراقبت از بیماران CCU و ICU در منزل.

 

انواع خدمات پرستار بیمار در منزل هومکا 

همانطور که بالاتر به این موضوع اشاره کردیم، خدمات پرستار بیمار در منزل گستردگی بسیاری دارد. در ادامه چند مورد از خدمات مهم و پردرخواست پرستار بیمار در منزل را بیان می‌کنیم.

استحمام بیمار و رسیدگی به نظافت شخصی
نظافت بیمار یکی از موارد بسیار حیاتی در بهبود وضعیت بیمار است. اگر بیمار عفونی در منزل دارید، بیمار شما دچار زخم بستر است و یا اینکه بیمار توانایی حرکت و جابجایی ندارد بنابراین نسبت به انجام و رسیدگی نظافت شخصی خود ناتوان است و نیاز به کمک دارد.
پرستار بیمار در منزل به خوبی و با مهارت کامل می‌تواند در این مورد کمک حال بیمار شما باشد و بدون کمترین ناراحتی اینکار را برای بیمار انجام دهد، چه بسا اگر شما خودتان بخواهید اینکار را انجام دهید به دلیل بی‌تجربگی در این زمینه سبب اذیت بیمار شوید.
درضمن پرستار در استحمام نیز می‌تواند به بیمار کمک کند، بویژه در مواردی که بیمار از فلج اندام رنج می‌برد استحمام برایش بسیار دشوار می‌شود بنابراین پرستار بهترین خدمات را درمورد نظافت به او ارائه خواهد داد.

رسیدگی به وضعیت درمانی بیمار در منزل
ممکن است بپرسید چرا باید از بیمار در منزل نگهداری کنیم و لزوم این رسیدگی چیست؟ در برخی از موارد بهتر است که شما از بیمار در منزل نگهداری کنید:

✔ بیمار دچار بیماری عفونی باشد، محیط‌ بیمارستانی بسیار آلوده‌تر از دیگر فضاهاست بنابراین اگر شرایطش را داشته باشید بهتر است از بیمار در منزل نگهداری کنید.

✔ بیمار دچار آلزایمر است: بیماران مبتلا به آلزایمر متاسفانه روند پیشرفت بیماری سریعی دارند. حضور و رسیدگی به بیمار در منزل سبب می‌شود که به لحاظ روحی تقویت شود و درضمن بیماری کندتر شود.

✔ بیمار توانایی حرکت ندارد: ممکن است بیمار شما فلج باشد در اینصورت حتما برای انجام امور روزانه مثل استحمام و نظافت به حضور پرستار احتیاج دارد.

انجام پانسمان و تزریقات در منزل
خدمات پانسمان و تزریقات از جمله مواردی هستند که استخدام و استفاده از پرستار بیمار در منزل را ضروری می‌کنند. شاید شما به انجام این موارد تسلط کامل نداشته باشید و پزشک نیز حضور یک پرستار برای انجام این موارد را توصیه کند. دراینصورت می‌توانید با ما در هومکا تماس بگیرید و خدمات تزریقات و پانسمان را در منزل دریافت کنید.

 

پرستاری از بیمار سکته مغری در منزل

علاوه‌بر اینکه سکته مغزی خود آسیب‌های جدی و جبران ناپذیری برای بیمار به همراه دارد، نگهداری و مراقبت از این افراد نیز بسیار دشوار است با توجه به سطح آسیب‌هایی که بیمار دیده حتما احتیاج به دریافت خدمات پرستاری در منزل دارد. در موارد زیر پرستار گزینه خوبی برای مراقبت از بیمار سکته مغزی است:

✔ دارو درمانی

✔ انجام تزریقات

✔ رسیدگی به زخم بستر بیمار و جلوگیری از بروز این مشکل

✔ رسیدگی به تغذیه بیمار

✔ یادداشت و بررسی لحظه‌ای تغییرات بالینی بیمار

✔ گفتار درمانی و فیزیوتراپی بیمار

 

پرستاری از بیماران مبتلا به آلزایمر در منزل

فراموش و آلزایمر یکی از بیماری‌های شایع عصر حاضر است و ابتلا به این بیماری در این چند سال افزایش چشمگیری داشته. بروز این بیماری بخصوص در افراد پیر بیشتر مشاهده می‌شود. اگر بیمار مبتلا به آلزایمر در منزل دارید مراقبت ساعتی از این افراد خیلی موثر نخواهد بود.
از آنجایی که بیماری آلزایمر یک بیماری غیرقابل درمان است و به سرعت افزایش می‌یابد و پیشروی می‌کند، استخدام یک پرستار بیمار در منزل بهترین کمک به بیمار خواهد بود.

پرستاری از بیماران مبتلا به آلزایمر شامل خدمات زیر است:

✔ رسیدگی به نظافت شخصی بیمار

✔ تغذیه و تعویض لباس

✔ مراقبت عمومی در منزل

✔ انجام تزریقات و دارو درمانی

✔ گفتار درمانی و برقراری ارتباط کلامی با بیمار

✔ پرستار بیمار مبتلا به آلزایمر علاوه‌بر نقش مراقبتی نقش مشاوره‌ای را نیز ایفا می‌کند.

 

پرستاری از بیماران پارکینسون در منزل

بیماران مبتلا به پارکینسون معمولا با اختلالات ناگهانی وحرکتی مواجهه می‌شود و دراین شرایط نیاز دارند تحت مراقبت فردی ماهر قرار بگیرند. پرستار بیمار به خوبی به اصول مراقبت از بیماران مبتلا به پارکینسون اشراف دارد و می‌تواند حامی بیمار شما زمانی که در منزل نیستید باشد.

 

پرستاری از بیماران CCU و ICU در منزل

گاهی نگهداری از بیماری با شرایط خاص غیرممکن می‌شود و پزشک نیز توصیه می‌کند از این افراد در منزل نگهداری کنید. اگر شما بیمار CCU و ICU در منزل دارید وجود یک پرستار بیمار حیاتی است، چرا که شما نمی‌توانید از تجهیزات پزشکی به درستی استفاده نمایید.

 

پرستاری از بیماران مبتلا به MS در منزل

بیماران مبتلا به ام اس معمولا به صورت ناگهانی دچار فلج اندام می‌شوند و این رخداد نیز غیرقابل پیش‌بینی است. اگر وضعیت بیمار وخیم باشد حتما برای مراقبت از او باید یک پرستار در منزل استخدام نمایید. اگر بیمار مبتلا به ام اس از فلج اندام رنج میبرد برای استحمام، نظافت شخصی، تزریقات و حتی مراقبت روزانه به یک پرستار احتیاج دارد.

 

پرستاری از بیماران بستری در منزل

پرستاری از بیماران بستری در منزل یکی از راه حل‌های خوب برای بهبود وضعیت جسمانی و روحی بیمار است. اما برای نگهداری از بیمار لازم است که فردی متخصص را انتخاب نمایید. جهت دریافت خدمات پرستار بیمار در منزل می‌توانید با گروه مشاوران ما در تماس باشید.

 

مناطق تحت پوشش خدمت پرستار بیمار در منزل 

در حال حاضر خدمت پرستار بیمار در منزل استان‌های تهران و البرز را پوشش می‌دهد که در ادامه درباره‌ی آن‌ها توضیح بیشتری خواهیم داد.

 

پرستار بیمار در منزل تهران

هر کجای تهران که سکونت داشته باشید می‌توانید از خدمت پرستار بیمار در منزل بهره‌مند شوید. شهروندان ساکن تهران برای درخواست این خدمت هیچ محدودیتی نداشته و می‌توانند از طریق دکمه‌ی ثبت رایگان درخواست یا تماس با شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ درخواست خود را ثبت و نهایی نمایند.

 

پرستار بیمار در منزل کرج

کرج نیز از جمله مناطق تحت پوشش خدمت پرستار بیمار در منزل است. در هر کجا از کرج که سکونت داشته باشید می‌توانید خدمت پرستار بیمار در منزل را درخواست دهید.

لازم به ذکر است که هومکا قصد دارد در آینده مناطق تحت پوشش خدمات خود را گسترش داده و آن‌ها را در شهرهایی نظیر تبیرز، مشهد، شیراز و .. نیز ارائه دهد. اگر قصد دارید از آخرین اخبار و اطلاعات هومکا با خبر شوید می‌توانید پیج اینستاگرام هومکا را دنبال نمایید. 

 

پرستار بیمار در منزل با هومکا

توسعه خدمات با کیفیت و تحت نظارت مراقبت و سلامت در محل متناسب با اقشار مختلف جزء وظایف هومکا می‌باشد. هومکا همگام با روندهای جهانی قدم برمی‌دارد و تمام تلاش خود را می‌کند تا تجربه‌ی خوبی در مسیر مراقبت، درمان و آزمایش در محل برای شما ایجاد کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات هومکا، می‌توانید به بخش خدمات مراجعه نمایید.

دسترسی سریع

سوالات متداول

اولین قرار ملاقات کجا خواهد بود؟
بسیاری از خانواده‌ها تمایل دارند که پرستار برای اولین با آنها در خانه ملاقات کند. هنگامی که نوزاد کوچک دارید، خارج شدن از خانه می‌تواند کار سختی باشد. با استفاده از خدمات هومکا می‌توانید اولین ملاقات با پرستار را در خانه‌ی خود انجام دهید.
آیا می‌توانم پرستار خودم را انتخاب کنم؟
پرستار متخصص بر اساس نیاز شما انتخاب می‌شود و هومکا در این مسیر شما را راهنمایی و همراهی خواهد کرد.
آیا عزیزانم همیشه یک پرستار دریافت می‌کنند؟
هدف ما ایجاد یک رابطه مراقبتی طولانی مدت با عزیزانتان است. ما این را درک می‌کنیم که یک رابطه قوی و سازگار با ‏پرستار در منزل بسیار حائز اهمیت است. اگر عزیزانتان ساعت‌های زیادی در روز تحت مراقبت قرار می‌‌‌‌‌گیرند، اغلب لازم است ‏یک پرستار اضافی نیز تعیین کنید، اما هدف ما از ارائه مراقبت مداوم یکسان است. ما می‌خواهیم همه بیماران و خانواده از هومکا راضی باشند و برای رسیدن به این هدف تمام سعی خود را خواهیم کرد.‏
آیا شما فقط برای بیماران پرستار تهیه می‌کنید؟
ما خدمات پرستاری در منزل را صرف نظر از سن به هر فردی که نیاز به مراقبت دارد ارائه می‌دهیم.
چه اتفاقی می‌اُفتد اگر پرستار را دوست نداشته باشیم؟
در این صورت می ‌توانید با هومکا در تماس باشید تا در مورد تغییر پرستار و فرایند‌های پیش رو شما را راهنمایی نماید.
آیا من مستقیماً به پرستار پول می‌دهم؟
خیر. شما هرگز مجبور نیستید که مستقیماً هزینه‌ای به پرستاران پرداخت ‏کنید و همچنین از شما درخواست پرداخت هزینه‌ی اضافی نمی‌شود.
اگر به کسب اطلاعات بیشتری نیاز داشته باشیم باید چه کار کنیم؟
کافیست بلافاصله با هومکا تماس بگیرید و سوال‌های خود را با کارشناسان ما مطرح کنید.
از کجا بدانم که پرستار قابل اعتماد است؟
پرستاران ما جزو پرستاران متخصص و دوره‌دیده در این زمینه هستند و هومکا پیشینه و مشخصات شخصیتی همه‌ی پرستاران را بررسی می‌کند. بنابراین در این زمینه جای نگرانی نیست.
آیا پرستاران هومکا، شب‌ها و آخر هفته در دسترس هستند؟
بله. در صورتی که از خدمت پرستاری ۲۴ ساعته استفاده کنید، پرستاران ما به صورت شبانه‌روزی در دسترس هستند. (به جز مواقعی که پرستار در مرخصی است)
اگر فقط چند ساعت در هفته به دریافت خدمات پرستاری در منزل احتیاج داشته باشم، چه کاری انجام ‏دهم؟
بله شما می‌توانید به صورت ساعتی نیز از خدمت پرستار استفاده نمایید.
اگر نیاز فوری به دریافت خدمات پرستاری داشته باشم چه اتفاقی می‌اُفتد؟
در صورتی که نیاز فوری به خدمت پرستاری در منزل دارید می‌توانید با شماره ۰۲۱۶۷۳۷۱ تماس بگیرید و هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.
فرد نیازمند مراقبت، شخصیتی بسیار پیچیده دارد و مراقبت و پرستاری را دوست ندارد. چه کار کنم؟
این اتفاق، یک اتفاق غیرمعمول نیست! پرستاران ما آموزش دیده‌اند تا به شیوه ای مثبت و سازنده به موقعیت‌های دشوار و احساسی پاسخ ‏دهند.
برای کسب اطلاعات بیشتر چه کاری انجام دهم؟
برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره ۰۲۱۶۷۳۷۱ تماس بگیرید و سوالات خود را با کارشناسان ما مطرح کنید.

پرسش و پاسخ با پزشک

Loading...
Loading...