پرستار کودک در منزل
خانه
خدمات
پرستار کودک در منزل

پرستار کودک در منزل

با روش ها و الزامات پرستاری از کودک در منزل آشنا شوید
کودکان از مهم‌ترین قشر های جامعه هستند و پدر و مادر ها و همه به نوعی در تلاش آینده ای بهتر برای آن ها هستیم. به همین دلیل توجه به سلامت جسمی و روانی آن‌ها بسیار حائز اهمیت است. نگهداری از فرزند از وظایف پدر و مادر است. اما در شرایط کنونی ممکن است فرصت کمی در اختیار والدین پر مشغله باشد.

 بنر عدم ارائه خدمت

کودکان از مهم‌ترین قشرهای جامعه هستند و تمام پدر و مادرها به نوعی در تلاش برای ساختن آینده ای بهتر برای آن‌ها هستند. به همین دلیل توجه به سلامت جسمی و روانی آن‌ها بسیار حائز اهمیت است. داشتن فرزندی سالم آرزوی تمام والدین است. مراقبت از کودک از جمله مهمترین وظایف پدر و مادر است. اما ممکن است تمام خانواده‌ها امکان و فرصت رسیدگی دائم به کودک خود را نداشته باشند. علاوه بر این، نگهداری از کودک امری تخصصی می‌باشد که بسیاری از افراد عادی قادر به انجام آن نیستند. در چنین شرایطی بهترین گزینه برای این افراد استخدام پرستار کودک در منزل برای مراقبت از کودک است. مراقبت از کودک به تمام اقداماتی گفته می‌شود که برای سلامتی، رشد و تکامل کودک توسط پرستار کودک انجام می‌گیرند. بر اساس مطالعات انجام شده بیشترین زمان رشد هوشی انسان در دوران کودکی است بنابراین کیفیت مراقبت و نگهداری در این دوران بسیار حائز اهمیت است. والدینی که اقدام به استخدام پرستار می‌نمایند، همواره در فکر چگونگی و نحوه‌ی انجام خدمات خواهند بود. به همین دلیل استفاده از یک پرستار کودک ماهر و آموزش دیده، آرامش خاطر والدین را به همراه خواهد داشت. در صورتی که شما نیز به دنبال پرستار کودک  در منزل هستید و اطلاعات مورد نیاز و شرایط لازم برای استخدام پرستار را ندارید، در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی از پرستار کودک در منزل و مسائل مربوط به آن در اختیارتان قرار دهیم.


اهمیت پرستار کودک در منزل

والدین به دلایل مختلف ممکن است قادر به نگهداری تمام وقت از کودک خود نباشند. این افراد برای مراقبت از فرزند خود نیازمند یک مراقب یا پرستار هستند تا در نبود والدین به نگهداری و مراقبت از فرزند آن‌ها بپردازد. بهترین گزینه پیش رو برای این افراد استخدام پرستار کودک در منزل است. به این صورت که فرد متخصص و کارآزموده در قالب پرستار یا مراقب، در منزل حضور یافته و مانند مادر کودک ایفای نقش می‌کند. برای استخدام پرستار کودک و استفاده از خدمات ارائه شده توسط آن‌ها، می‌توانید به مجموعه‌های ارائه دهنده خدمات مراقبت و سلامت کودک در محل مراجعه کنید.

اهمیت حضور پرستار کودک در منزل در غیاب والدین کودک بر هیچکس پوشیده نیست. در بسیاری از خانواده‌ها، والدین هر دو شاغل هستند و این موضوع اهمیت استفاده از خدمات پرستار کودک در منزل را دو چندان می‌نماید.

پرستار کودک در صورت ایجاد مشکلی در سلامت کودک و بیمار شدن او، با هماهنگی والدین می‌تواند مقدمات حضور پزشک در منزل را فراهم کند. پیرو این امر، در صورت نیاز، انجام آزمایش در منزل برای درک علت بیماری و تشخیص زود هنگام نیز ممکن خواهد بود. در زمینه‌ی درمان بیماری نیز خدمات تزریقات در منزل در دسترس خواهد بود.

پرستار کودک در منزل

 

پرستار بچه در منزل و نقش آن در سلامت روحی کودک

عوامل مختلفی در سلامت روحی کودکان تاثیرگذار هستند. یکی از مهم‌ترین موارد مهارت پرستار کودک است. کودکان نسبت به رفتار افراد اطراف خود بسیار حساس هستند. در صورتی که پرستار بچه دارای رفتار مناسبی نباشد و یا برخی رفتارهای هنجار شکن از خود بروز دهد می‌تواند سلامت روانی کودک را تهدید کند. از این رو بسیار ضروری است که والدین در انتخاب پرستار بچه دقت کافی داشته باشند. عدم انتخاب پرستار مناسب می‌تواند مشکلاتی ایجاد کند که جبران آن‌ها متاسفانه امکان پذیر نیست.

 

پرستار کودک در منزل شبانه روزی

اغلب پرستاران کودک و نوزاد، به صورت مقطی و هشت ساعته برای این کار استخدام می شوند؛ اما  بسیاری از والدین به دلایل مختلف به پرستار شبانه روزی کودک نیاز داشته و مشکل آنها با مراقبت های مقطعی برطرف نمی شود. به عنوان مثال می توان به سفر کاری یا خانوادگی این افراد اشاره کرد. 
مشغله فراوان و خستگی پس از کار،  نداشتن تجربه کافی برای نگهداری از کودک، بیماری های ناتوان کننده از قبیل ام اس، بیماری روحی از قبیل افسردگی پس از زایمان و ترس، از جمله موارد دیگری هستند که حضور یک پرستار شبانه روزی را برای نگهداری از کودک الزامی می کند. در این موارد والدین اتاقی را برای سکونت پرستار اختصاص داده و وظایف کلی پرستار را تعیین می‌کنند. به عنوان مثال در برخی شرایط با توافق طرفین پرستار در کنار نگهداری از کودک، در انجام امور منزل نیز مشارکت می‌کند.

 

وظایف پرستار کودک در منزل

پرستار کودک در وهله اول، باید عاشق کارش باشد و از آن لذت ببرد. علاوه بر این کار پرستاری کودک و نوزاد  صبر، حوصله، روحیه شاد و شوخ طبعی فرد را می طلبد. هر چند وظایف پرستار با توجه به شرایط کودک می‌تواند متفاوت باشد، اما در حالت کلی برخی از وظایف پرستار کودک در منزل عبارتند از: 

•    آموزش مهارت های فردی و اجتماعی به کودک از قبیل صحبت کردن، لباس پوشیدن، غذا خوردن و ...

•    بازی کردن با کودک و به کارگیری روش های نوین برای افزایش خلاقیت در کنار سرگرمی

•    مهارت آموزی به کودک در زمینه شعرخوانی، نقاشی، مجسمه سازی، ورزش و ...

•    رفتار صحیح با کودکان در شرایط خاص از قبیل پیش فعالی، افسردگی و ...

•    مراقبت دلسوانه از کودک در برابر آسیب های فیزیکی و حوادث ناگوار

•    کنترل اضطراب کودک که ناشی از جدایی او و والدین می باشد

•    خوراندن دارو در صورت نیاز طبق دستورالعمل تعیین شده

•    کمک به کودک برای رعایت بهداشت فردی

•    تعویض لباس یا پوشاک در زمان مناسب

•    استحمام کودک در صورت نیاز

پرستار کودک در منزل برای انجام وظایف خود به نحو احسنت نیازمند دریافت برخی اطلاعات از والدین است. عادت غذایی، خواب و دستشویی رفتن کودک، شماره تماس والدین و سایر اعضای خانواده، شماره تماس پزشک خانواده از جمله این موارد هستند. بعد از استخدام پرستار کودک در منزل لیستی از اطلاعات ضروری را تهیه کرده و در اختیار پرستار بگذارید. 

برخی از کودکان از اختلالات گفتاری و حرکتی رنج می‌برند. در چنین شرایطی، پرستار کودک مقدمات لازم برای انجام هماهنگی‌های مورد نیاز با هدف استفاده کودک از خدماتی مانند فیزیوتراپی در منزل، گفتار درمانی در منزل و کار درمانی در منزل را فراهم خواهد کرد.

 

ویژگی های پرستار کودک در منزل

یکی از نگرانی‌ها و دغدغه های والدین، پیدا کردن پرستار کودک مناسب است. مراقبت از کودکان نیاز به حوصله و صبر فراوان دارد. از این رو پیدا کردن پرستار کودک خوب که بتواند با کودکان ارتباط خوبی برقرار کند و قابل اطمینان باشد کمی دشوار است. از جمله مهمترین ویژگی‌های پرستار کودک در منزل مناسب می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

✔ شکیبایی و صبر در برابر رفتارهای کودک

✔ عدم پرخاشگری و برخورد فیزیکی با کودک

✔ آشنایی کامل با اقدامات اولیه در صورت بروز حوادث ناگهانی

✔ اطلاع از نیازهای کودک و راه‌های رفع این نیازها

موارد مذکور تنها بخشی از ویژگی‌های پرستار کودک در منزل مناسب هستند. پرستار کودک همچنین می‌بایست در این زمینه تحصیل کرده باشد. آشنایی کامل با روحیات، خلقیات، نیازها و روانشناسی کودک، تنها با تحصیل در این زمینه و حضور در دوره‌های آموزشی تخصصی محقق خواهند شد.

پرستار کودک در منزل

 

پرستاری از کودک در منزل و تاثیر آن در نحوه تربیت کودک

فردی که از کودک پرستاری می‌کند، بیشترین تاثیر را در آداب تربیتی کودک خواهد گذاشت. از این رو بسیار مهم است که پرستار کودک فردی با ویژگی‌های اخلاقی مثبت باشد. از آنجا که پرستار مدت زیادی را با کودک می‌گذراند، انتظار می‌رود که تاثیر زیادی بر روی شخصیت و تربیت کودک داشته باشد.
سلامت دوران کودکی در زندگی انسان نقش بسزایی دارد. طبق مطالعات انجام شده روند رشد و تکامل در این دوران تعیین کننده نحوه رشد جسمانی و روانی افراد در بزرگسالی است. کودکان به دلیل این که دارای شرایط بدنی متفاوتی هستند، نسبت به بیماری‌ها و عوامل محیطی بسیار آسیب پذیر هستند. به خصوص در شرایط کنونی و ظهور بیماری کرونا، پرستار باید سعی کند تا از حضور کودک در اماکن پر تجمع جلوگیری کند. نکته‌ی قابل توجه در این بخش این است که در صورت مشکوک بودن کودک به ابتلا به ویروس کرونا، تست کرونا در منزل برای کودک و خانواده‌ی او قابل انجام خواهد بود.

 

وظایف پرستار کودک 

وظایف پرستار کودک در منزل با توجه به شرایط کودک و والدین متغیر است. اما در حالت کلی در قرارداد پرستار کودک وظایف زیر برای وی تعیین می‌گردد:

✔ پرستار کودک موظف به رعایت موازین اجتماعی، اخلاقی و اسلامی در محیط کار می‌باشد.

✔ پرستار کودک در منزل حق استفاده شخصی از وسایل و تلفن منزل را بجز با رضایت کارفرما ندارد.

✔ پرستار کودک در منزل موظف است که هر گونه تغییر در وضعیت جسمانی و روانی کودک را بدون درنگ به والدین اطلاع دهد.

✔ پرستار موظف است زمانی که نیازمند خروج از منزل می‌باشد، تنها با هماهنگی والدین و حضور شخص ثالث دیگراز منزل خارج شود و به هیچ وجه کودک را در منزل تنها نگذارد.

✔ به وجود آوردن یک محیط امن برای کودک در منزل

✔ مراقبت و نگهداری از کودک در نبود والدین

✔ توجه به رژیم غذایی و میزان خواب روزانه کودک

✔ توجه به زمان‌های واکسن کودک

پرستار باید نسبت به تزریق واکسن‌های کودک حساسیت لازم را داشته باشد. علاوه بر واکسن‌های دوره‌ای قابل تزریق برای کودکان، تزریق واکسن آنفولانزا در منزل نیز می‌تواند از بروز بیماری آنفولانزا در کودک جلوگیری به عمل آورد.

 

پرستار بچه در منزل

مادرانی که شاغل هستند، مجبور به ایجاد هماهنگی بین وظایف شغلی خود و وظایف مراقبت از فرزند هستند. مادران شاغل با توجه به این که ساعات زیادی را از کودک خود دور هستند، به دنبال فردی هستند تا در نبود آن‌ها از فرزندشان مراقبت کند. پرستار بچه در منزل خدمات مربوط به نگهداری از بچه را به خوبی انجام داده و آرامش والدین از بابت کودک خود را فراهم خواهد کرد. بدون شک شناسایی و انتخاب پرستار بچه با دردسرهای زیادی همراه است. پرستار بچه باید دوره‌های آموزشی نگهداری و مراقبت از کودک را گذرانده باشد تا با وظایف و نحوه‌ی انجام با کیفیت  خدمات به خوبی آشنا باشد.

پرستار کودک در منزل

 

خدمات پرستار کودک در منزل 

خدمات پرستار کودک در مجموعه هومکا بسیار متنوع بوده و موارد مختلفی را شامل می شود. خدمات می‌توانند درمانی و یا مراقبتی باشند. برخی از خدمات پرستاری کودک در منزل عبارتند از: 

✔ اعزام پرستار کودک در منزل به صورت ساعتی

✔ اعزام پرستار کودک در منزل به صورت روزانه

✔ اعزام پرستار کودک در منزل به صورت شبانه روزی

خدمات درمانی در حوزه کودک در مجموعه هومکا شامل موارد زیر است:

✔ کاردرمانی کودک

✔ ویزیت پزشک 

✔ فیزیوتراپی برای کودک

✔ گفتار درمانی کودکان

✔ واکسیناسیون کودکان

✔ روان درمانی کودک

 

مزایای پرستار نوزاد در منزل

با افزایش وظایف و مسئولیت‌های والدین در شرایط حال، والدین توانایی گذاشتن وقت مناسب و لازم برای کودکان خود را ندارند. والدین می‌توانند با توجه به ساعات یا تعداد روزهایی که در منزل نیستند، برای مراقبت از نوزاد خود پرستار استخدام کنند. 

پرستار کودک در منزل همچنین می‌تواند از حضور کودک در مراکز آموزشی مانند مهد کودک که محل عبور و مرور بسیاری از افراد است، جلوگیری به عمل آورد. حضور کودک در اماکن شلوغ احتمال انتقال ویروس کرونا به کودک را افزایش خواهد داد. این موضوع تنها مربوط به کودکان نیست بلکه خدمات پرستار برای مراقبت از سالمند و مراقبت از بیمار نیز توسط پرستاران ماهر در این بخش، قابل ارائه خواهند بود.

پرستار کودک در منزل

 

مهارت‌های پرستار نوزاد در منزل

مراقبت از نوزاد به هیچ عنوان قابل مقایسه با کودک نیست و به مراتب دشوارتر است. نحوه نگهداشتن و در آغوش گرفتن، خواباندن، شیردادن، لباس پوشیدن، ماساژ دادن شکم برای آروغ زدن، استحمام، تعویض پوشاک و غیره از جمله وظایف پرستار نوزاد است که انجام آن با توجه به حساسیت و استخوان بندی نرم نوزاد، توجه و مهارت بالایی را نیاز دارد. پرستاران نوزاد می‌بایست نسبت به نیازهای اصلی نوزاد کاملا آگاه باشند. نسبت به مسئولیت‌های خود متعهد بوده و با نوزاد با مهربانی و عطوفت رفتار کنند.

 

هزینه پرستار کودک در منزل

یکی از سوالات رایج والدینی که تصمیم به استخدام پرستار گرفته‌اند این است که هزینه پرستار کودک در منزل چقدر است؟ هزینه پرستارهایی که به صورت خصوصی استخدام می‌شوند می‌تواند بسیار متغیر باشد. چرا که در اغلب موارد بین پرستار کودک و والدین بر سر یک قیمت تفاهم می‌شود.

قیمت پرستار بچه به فاکتورهای زیادی بستگی دارد. سن کودک، وضعیت کودک، زمان نگهداری از کودک و انتظارات سرپرست کودک از مهم‌ترین موارد تاثیرگذار در هزینه پرستار کودک در منزل است. با توجه به این که پرستار کودک در بهترین لحظات زندگی کودک او را همراهی می‌کند، هدف مجموعه هومکا ارائه خدمات باکیفیت با بهترین قیمت است. برای دریافت قیمت دقیق پرستار کودک می توانید با هومکا تماس بگیرید یا سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان هومکا با شما تماس بگیرند. اما هزینه پرستار کودک در مجموعه هومکا برحسب این که کودک سالم است یا بیمار در جدول زیر آمده است:
در واقع این جدول بازه قیمتی پرستار کودک در منزل را نشان می دهد.
 

عوامل تعیین کننده حقوق پرستار کودک در منزل

دستمزد پرستار کودک در منزل می‌تواند به صورت ساعتی، روزانه، هفتگی و یا ماهیانه پرداخت شود. حقوق پرستار کودک در منزل با توجه به موارد زیر تعیین می‌شود:

✔ تعداد کودکی که پرستار قرار است از آن‌ها مراقبت کند.

✔ وظایف پرستار در خانه شامل چه مواردی می‌شود؟

✔ میزان تجربه پرستار در نگهداری و مراقبت از کودک چقدر است؟

✔ آیا کودک سالم است یا بیمار؟

✔ ساعات حضور پرستار در منزل چقدر خواهد بود؟

✔ مدرک تحصیلی پرستار کودک چیست؟

 

پرستار کودک در منزل

 

تاثیر انتظار والدین از پرستار بر قیمت پرستار کودک در منزل

وظایف پرستار کودک در منزل با توجه به سن کودک می‌تواند متفاوت باشد. برای مثال وظایف یک پرستار نوزاد با پرستار یک کودک چهار ساله متفاوت است. یکی از فاکتورهای تاثیرگذار در نرخ پرستار بچه در منزل برنامه‌ی همکاری پرستار با والدین خواهد بود. برخی از والدین ممکن است با توجه به شرایط همکاری خود نیاز به یک پرستار شبانه روزی کودک داشته باشند که علاوه بر نگهداری از کودک در انجام امور خانه نیز کمک کند. در حالی که برخی والدین برای بازی کردن و پر کردن اوقات فراغت کودک خود نیاز به پرستار دارند. پس از تعیین نوع همکاری والدین و پرستار، دستمزد پرستار بچه تعیین می‌شود.

 

حقوق پرستار بچه در منزل و ارتباط آن با وظایف پرستار

حقوق پرستار بچه با توجه به وظایفی که والدین برای پرستار در نظر می‌گیرند، تعیین می‌شود. مهم‌ترین وظایف پرستار بچه عبارتند از:

✔ ارتقا سلامت جسمی، روانی و اجتماعی کودک

✔ تحت نظر قرار دادن کودک 

✔ پیشگیری از بروز حوادث و سوانح

✔ شناسایی نیازهای عاطفی کودکان و انجام اقداماتی جهت رفع آن

✔ کمک به کودک در جهت کشف توانمندی‌ها 

✔ تامین نیازهای جسمی و روانی کودک در نبود والدین

✔ رسیدگی به تغدیه کودک

در صورتی که والدین نیاز داشته باشند تا پرستار کودک مسئولیت‌های دیگری را نیز بر عهده بگیرد، حقوق پرستار بچه در منزل افزایش پیدا خواهد کرد.

 

پرستار کودک در منزل و جایگزینی آن با مهد کودک

مهد و مراکز نگهداری از کودک خدمات خود را در جهت کمک به والدین شاغل ارائه می‌دهند. اما بسیاری از والدین به دلایلی مانند محدودیت ساعات نگهداری از کودک، نگرانی از بروز حوادث مختلف، نگرانی از تغذیه نادرست و عدم رعایت بهداشت از بردن کودک خود به آن مراکز منصرف می‌شوند. با توجه به این که شرایط در منزل برای نگهداری و مراقبت از کودک مهیا بوده و والدین نگرانی بابت خوراک، بهداشت، خواب و سلامت کودک خود ندارند یکی از بهترین گزینه‌ها استخدام پرستار کودک در منزل است.

 

 پرستار کودک در منزل با مجموعه هومکا

امروزه بیشتر کودکان به دلایل مختلفی مانند اشتغال مادران توسط پرستار کودک نگهداری می‌شوند. نظارت دقیق بر چگونگی رشد و تکامل کودک و تامین نیازهای عاطفی از مهم‌ترین وظایف مراقبین کودک است. از این رو یکی از دغدغه‌های والدین پیدا کردن پرستار خوب کودک است. اگر شما نیز برای مراقبت از کودک خود به دنبال پرستار هستید بهتر است به شرکت‌های معتبر مراجعه کنید. زیرا با توجه به این که پرستار ممکن است ساعات زیادی را در منزل با کودک شما تنها باشد، باید از همه لحاظ نسبت به او اطمینان خاطر داشته باشید. تمام پرستاران مجموعه هومکا پس از عبور از فیلترهای زیادی در این مجموعه مشغول به کار می‌شوند. از این رو شما می‌توانید با آرامش خاطر در ساعاتی که در منزل حضور ندارید کودک خود را به پرستار بسپارید. هدف مجموعه هومکا ارائه خدمات مراقبت و سلامت کودک در محل با بالاترین کیفیت است. خدمات هومکا در حوزه کودک شامل خدمات نگهداری از کودک و خدمات مراقبت حرفه‌ای از کودک اعم از سالم و بیمار توسط متخصصین این حوزه و خدمات توانبخشی کودکان دارای اختلال جسمی و ذهنی می‌شود. هرگز فراموش نکنید انتخاب یک پرستار نامناسب می‌تواند خسارات جبران ناپذیری از نظر جسمی و روانی در کودک شما ایجاد کند. 

دسترسی سریع

سوالات متداول

اولین قرار ملاقات کجا خواهد بود؟
بسیاری از خانواده‌ها تمایل دارند که پرستار برای اولین با آنها در خانه ملاقات کند. هنگامی که نوزاد کوچک دارید، خارج شدن از خانه می‌تواند کار سختی باشد. با استفاده از خدمات هومکا می‌توانید اولین ملاقات با پرستار را در خانه‌ی خود انجام دهید.
‏پرستار کودکان در منزل چه کاری انجام می‌دهد؟
پرستاران کودکان در منزل به صورت آگاهانه عملکرد و میزان پیشرفت کودک را بررسی می‌کنند. پرستاران کارهایی مانند کمک به متخصصان، کمک به درمان و تهیه دارو و حتی آموزش در زمینه‌ی مراقبت را انجام می‌دهند.
آیا می‌توانم پرستار خود را انتخاب کنم؟
پرستار متخصص بر اساس نیاز شما انتخاب می‌شود و هومکا در این مسیر شما را راهنمایی و همراهی خواهد کرد.
‎آیا عزیزانم همیشه یک پرستار دریافت می‌کنند؟
هدف ما ایجاد یک رابطه مراقبتی طولانی مدت با عزیزانتان است. ما این را درک می‌کنیم که یک رابطه قوی و سازگار با ‏پرستار در منزل بسیار حائز اهمیت است. اگر عزیزانتان ساعت‌های زیادی در روز تحت مراقبت قرار می‌‌‌‌‌گیرند، اغلب لازم است ‏یک پرستار اضافی نیز تعیین کنید، اما هدف ما از ارائه مراقبت مداوم یکسان است. ما می‌خواهیم همه بیماران و خانواده از هومکا راضی باشند و برای رسیدن به این هدف تمام سعی خود را خواهیم کرد.‏
آیا شما فقط برای بیماران پرستار تهیه می‌کنید؟
ما خدمات پرستاری در منزل را صرف نظر از سن به هر فردی که نیاز به مراقبت دارد ارائه می‌دهیم.
چه اتفاقی می‌اُفتد اگر‎ ‎پرستار را دوست نداشته باشیم؟
در این صورت می ‌توانید با هومکا در تماس باشید تا در مورد تغییر پرستار و فرایند‌های پیش رو شما را راهنمایی نماید.
آیا من مستقیماً به پرستار پول می‌دهم؟
خیر. شما هرگز مجبور نیستید که مستقیماً هزینه‌ای به پرستاران پرداخت ‏کنید و همچنین از شما درخواست پرداخت هزینه‌ی اضافی نمی‌شود.
اگر به کسب اطلاعات بیشتری نیاز داشته باشیم باید چه کار کنیم؟
کافیست بلافاصله با هومکا تماس بگیرید و سوال‌های خود را با کارشناسان ما مطرح کنید.
از کجا بدانم که پرستار قابل اعتماد است؟
پرستاران ما جزو پرستاران متخصص و دوره‌دیده در این زمینه هستند و هومکا پیشینه و مشخصات شخصیتی همه‌ی پرستاران را بررسی می‌کند. بنابراین در این زمینه جای نگرانی نیست.
آیا پرستاران هومکا، شب‌ها و آخر هفته در دسترس هستند؟
بله. در صورتی که از خدمت پرستاری ۲۴ ساعته استفاده کنید، پرستاران ما به صورت شبانه‌روزی در دسترس هستند. (به جز مواقعی که پرستار در مرخصی است)
اگر فقط چند ساعت در هفته به دریافت خدمات پرستاری در منزل احتیاج داشته باشم، چه کاری انجام ‏دهم؟
بله شما می‌توانید به صورت ساعتی نیز از خدمت پرستار استفاده نمایید.
اگر نیاز فوری به دریافت خدمات پرستاری داشته باشم چه اتفاقی می‌اُفتد؟
در صورتی که نیاز فوری به خدمت پرستاری در منزل دارید می‌توانید با شماره ۰۲۱۶۷۳۷۱ تماس بگیرید و هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.
فرد نیازمند مراقبت، شخصیتی بسیار پیچیده دارد و مراقبت و پرستاری را دوست ندارد. چه کار کنم؟
این اتفاق، یک اتفاق غیرمعمول نیست! پرستاران ما آموزش دیده‌اند تا به شیوه ای مثبت و سازنده به موقعیت‌های دشوار و احساسی پاسخ ‏دهند.
برای کسب اطلاعات بیشتر چه کاری انجام دهم؟
برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره ۰۲۱۶۷۳۷۱ تماس بگیرید و سوالات خود را با کارشناسان ما مطرح کنید.

پرسش و پاسخ با پزشک

Loading...
Loading...