تزریقات در منزل هفت تیر
خانه
مقالات
تزریقات در منزل هفت تیر

تزریقات در منزل هفت تیر

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1400/02/27
مدت زمان تقریبی مطالعه: دقیقه
ثبت رایگان درخواست
تزریقات را به متخصص آن بسپارید!
همه ما در زندگی تجربه انجام تزریقات را داشته‌ایم و گاهی این تجربه تلخ و دردناک بوده است. تزریقات اشتباه می‌تواند با عوارض شدیدی همراه باشد. چطور می‌توانیم از کیفیت و درست بودن انجام تزریقات برای خود و عزیزانمان مطمئن باشیم؟ در این مقاله با ما همراه باشید.
مشاوره رایگان
هنوز تصمیم نگرفتید؟ نگران نباشید. می‌توانید اطلاعات خود را بفرستید و مشاوره رایگان بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

بدون شک هر فردی در طول زندگی خود به دلایل مختلف ممکن است بارها به پزشک مراجعه نماید. درمان بیماری ها و ناخوشی های معمول، در بسیاری از اوقات با تزریقات آغاز می شود. انجام تزریقات اثربخش ترین نوع درمان است که دارو را به سرعت به بدن می رساند.

شاید در نگاه اول تنها راه انجام تزریقات، مراجعه به درمانگاه یا بیمارستان باشد. در حالی که امروز این امکان وجود دارد تا فردی که نیازمند انجام تزریقات است، با یک تماس، در اسرع وقت و در محل حضور خود، تزریقات را انجام دهد. همچنین بهره گیری از این خدمات در شرایط کنونی با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی لازم انجام می گیرد. بدون شک در شرایط کنونی و وجود بیماری کرونا، انجام امورات پزشکی مانند تزریقات در منزل هفت تیر بسیار ایمن تر خواهد بود. حضور افراد در مراکز درمانی که بسیار پر رفت و آمد هستند، می تواند برای افراد تا حد زیادی پر ریسک و خطرساز باشد. علاوه بر این، بسیاری از افراد توانایی حضور در مراکز درمانی را ندارند یا به هر دلیلی علاقه مند می باشند که مسیر درمان خود را در منزل یا محل حضور خویش انجام دهند. بدون شک حضور افراد در منزل و انجام خدمات درمانی در محیط پر آرامش و آرام منزل، تاثیر مثبت بر روند درمان خواهد داشت. تزریقات در منزل هفت تیر از حضور افراد نیازمند به خدمات تزریقات ساکن در این ناحیه در بیمارستان ها و مراکز درمانی آلوده جلوگیری خواهد کرد. برای انجام خدمات با کیفیت و موثر، انتخاب یک مجموعه خدمات درمانی مناسب و با تجربه از اهمیت بالایی برخوردار است.

مجموعه خدمات درمانی و مراقبتی هوم کا به عنوان یکی از موسسات ارائه دهنده خدمات درمانی و مراقبتی، این افتخار را دارد تا با در اختیار داشتن تیم قوی و متخصص پرستاری، پاسخی شایسته به اعتماد افراد استفاده کننده از خدمات دهد. برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص تزریقات در منزل بر روی دکمه تماس زیر کلیک کنید.

دکمه تماس برای مشاوره رایگان

 

انواع تزریقات در منزل هفت تیر

همان گونه که مشخص است، تزریقات در حالت کلی یک شیوه درمانی بوده و خود دارای انواع و اقسام مختلفی است. هرکدام از این روش ها، برای داروی خاص و نحوه پروتکل درمان مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه سعی داریم که تعدادی از این روش ها را به طور مختصر مورد بررسی قرار دهیم.

تزریق از نوع عضلانی: در این روش به علت بالا بودن تعداد مویرگ های خونی در عضلات، دارو بسیار سریع به محل مورد نظر می رسد.

تزریق از نوع داخل وریدی: در این روش، دارو به صورت مستقیم وارد رگ می شود و به همین جهت از حساسیت بالایی نیز برخوردار است.

تزریق از نوع زیر جلدی: در این روش دارو درون لایه های چربی یا بین لایه چربی و عضله تزریق می شود.

تزریقات در منزل هفت تیر شامل تزریق سرم و واکسن نیز می گردد و تنها محدود به آمپول و پنی سیلین نیست. بیمارانی که به هر دلیلی نیازمند به تزریق سرم باشند، می توانند از خدمات تزریقات در منزل هفت تیر مجموعه خدمات درمانی و مراقبتی هوم کا بهره گیرند و در کمال آرامش و ایمنی فرآیند درمانی خویش را طی کنند.

مجموعه خدمات درمانی و مراقبتی هوم کا با استخدام پرستارهای با تجربه، آموزش دیده و قابل اعتماد، امکان انجام انواع تزریقات در محل حضور متقاضیان گرامی را فراهم آورده است تا به نوبه خود از حضور افراد در مراکز پرخطر جلوگیری نماید. پرستاران این مجموعه تا مدتی پس از انجام تزریقات در کنار بیمار خواهند ماند تا در صورت لزوم اقدامات احتیاطی را انجام دهد.

تزریقات در منزل هفت تیر

 

مزایای انجام تزریقات در منزل هفت تیر

شاید در شرایط کنونی و شیوع روزافزون ویروس کرونا، اصلی ترین مزیت انجام تزریقات در منزل هفت تیر، انجام درمان در محیط ایمن و ایزوله خانه باشد. علاوه بر این موضوع، موارد زیر را می توان جزو مهمترین مزایا و گروه های در اولویت استفاده از تزریقات در محل در نظر گرفت:

✔ صرفه جویی در وقت و هزینه که خود از دیگر مزایای مهم انجام تزریقات در محل است. بسیاری از افراد برای انجام تزریقات ملزم به طی مسیر طولانی برای رساندن خود به درمانگاه هستند. در میان راه، ترافیک بالا می تواند زمان زیادی را از فرد بگیرد. این درحالیست که بسیاری از افراد از وسایل حمل و نقل عمومی برای رفتن به درمانگاه استفاده می کنند و. علاوه بر حضور در اماکن پرخطر، هزینه تاکسی یا آژانس پرداخت می کنند. با استفاده از خدمات تزریقات در منزل هفت تیر، فرد متقاضی بدون دردسر و در کمال راحتی درمان خود را انجام می دهد.

✔ با توجه به تحقیقات انجام شده، آرامش و آسایشی که افراد در منزل خود دارند، می تواند تاثیر مثبت درمانی بر روی فرد بیمار داشته باشد. بسیاری از افرادی که سالمندان، بیماران و کودکان از مهمترین این گروه ها هستند، از نام مراکز درمانی واهمه دارند و با حضور در این اماکن دچار استرس فراوان می شوند که این موضوع برای سلامتی بسیاری از بیماران و سالمندان مضر خواهد بود.

✔ افراد معلول و کسانی که به هر دلیلی توانایی حرکت کردن ندارند، گروه دیگری هستند که می توانند از مزایای تزریقات در منزل هفت تیر بهره مند شده و بدون نیاز به تحمل سختی ها و قرارگیری در محیط های پر رفت و آمد، درمان خود را انجام دهند.

مجموعه خدمات درمانی و مراقبتی هوم کا، این افتخار را دارد تا به کمک تیم قوی درمانی و پرستاری خود، امکان بهره گیری تمام افراد متقاضی از انجام خدمات تزریقات در محل را فراهم آورد. حساسیت بالا در استخدام سبب شده تا پرستاران مجموعه هوم کا دستچینی از گروه های متقاضی باشند و این موضوع از مهمترین نکات قوت مجموعه هوم کا می باشد. جهت ورود به صفحه ثبت رایگان درخواست تزریقات در منزل هفت تیر بر روی آیکون زیر کلیک کنید.

ثبت رایگان درخواست تزریقات در منزل

 

شرایط انجام تزریقات در منزل هفت تیر

برخی از افراد به علت ابتلا به بیماری خاص و در طول فرآیند درمان خود نیاز به انجام تزریقات و دارورسانی پیدا می کنند. در عین حال افرادی نیز هستند که از آمپول های تقویتی استفاده می کنند. مجموعه هوم کا در هر دو صورت خدمات تزریقات در محل را در اختیار متقاضیان گرامی قرار خواهد داد.

 

تزریقات در محل هفت تیر

افراد زیادی برای انجام تزریقات، منزل و محل حضور خویش را به حضور در اماکن عمومی و صرف هزینه برای رسیدن به آنجا ترجیح می دهند. تزریقات در محل تنها محدود به منزل نمی شود و افراد در محل کار یا هر جای دیگری نیز می توانند از خدمات مجموعه درمانی و مراقبتی هوم کا استفاده کنند. همان گونه که گفته شد تزریقات در محل موجب صرفه جویی در هزینه و زمان خواهد شد.

تزریقات در منزل هفت تیر

 

آیا برای انجام تزریقات در منزل هفت تیر باید پول بیشتری بدهیم؟

بدون شک یکی از مهمترین پارامترها در انتخاب و استفاده از انواع خدمات، قیمت آن خواهد بود. هزینه انجام تزریقات در منزل هفت تیر تفاوت چندانی با قیمت انجام همین خدمات در مراکز درمانی ندارد. با این تفاوت که نیازی نیست افراد خود را در موقعیت خطرناک و پر رفت و آمد درمانگاه یا مراکز درمانی قرار دهند.

علاوه بر این، مجموعه هوم کا قصد دارد تا امکان استفاده از خدمات درمانی و مراقبتی ایمن و قابل اعتماد را در اختیار همگان قرار دهد. مجموعه هوم کا تمام قیمت های خود را بر اساس مصوبات تعیین شده از سوی وزارت بهداشت تعیین کرده و به همین دلیل افراد عادی را نیز توانایی استفاده از این خدمات را خواهند داشت. برای ثبت رایگان درخواست تزریقات در منزل بر روی دکمه تماس زیر کلیک کنید.

 

نکات مهم تزریقات در منزل هفت تیر

تزریقات شاید در ظاهر کاری آسان به نظر برسد، اما در واقع کاری تخصصی است که نیاز به آموزش دارد. نکته مهم اول این است که تزریقات توسط فردی صورت گیرد که تخصص کافی و مورد نیاز انجام این کار را داشته باشد. در عین حال انجام تزریقات در منزل هفت تیر می بایست بر اساس پروتکل های مشخص موجود انجام شود. از مهمترین کارهایی که فرد تزریق کننده موظف به انجام آن ها می باشد ضد عفونی کردن ابزار و لوازم مورد استفاده در تزریقات است. توجه به حساسیت دارو از دیگر مسائلی است که پرستار باید آن را در نظر بگیرد. برخی از افراد نسبت به بعضی از داروها حساسیت دارند. لذا این موضوع باید توسط پرستار مورد توجه قرار گرفته و دارو با روش های پیش بینی شده بر روی بیمار تست شود.

از این رو، انتخاب مجموعه مناسب برای دسترسی به پرستار مناسب و متخصص الزامی به نظر می رسد. مجموعه هوم کا با در اختیار داشتن تیم متخصص و مجهز درمانی، با رعایت پروتکل های موجود، تمامی کارها و اقداماتی که منجر به تزریقات در منزل هفت تیر به بهترین شکل ممکن می شود را به کار می گیرد.

 

تزریقات در محل هفت تیر با مجموعه هوم کا

یکی از ویژگی های مجموعه خدمات درمانی و مراقبتی هوم کا، دسترسی آسان به خدمات این مجموعه است. تمام افراد متقاضی استفاده از خدمات تزریقات در خانه یا هر خدمت درمانی یا مراقبتی دیگر، می توانند از دو روش تماس تلفنی با شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ یا از طریق سایت هوم‌کا اقدام به درخواست خدمت کنند.

کارشناسان مجموعه هوم کا در صورت تقاضای شما، اطلاعات و مشاوره های مورد نیاز برای استفاده از خدمات را در اختیار شما قرار می دهند. این مجموعه برای نظارت بر انجام صحیح خدمات، تا پایان پروتکل درمانی بر انجام صحیح آن نظارت خواهند کرد.

تزریقات در منزل هفت تیر

 

تزریقات در منزل هفت تیر در تهران

افراد متقاضی دریافت خدمات تزریقات در منزل از هر جایی در تهران و حومه می توانند از این خدمات استقاده کنند. برای استفاده از خدمات درمانی و مراقبتی مجموعه هوم کا، کافیست تا با این مجموعه تماس بگیرید. مجموعه هوم کا خدمات خود را در تمام مناطق تهران و شهرک های اطراف، در اختیار افراد متقاضی قرار خواهد داد. برای ورود به صفحه ثبت رایگان درخواست تزریقات در منزل هفت تیر بر روی آیکون زیر کلیک کنید.

ثبت رایگان درخواست تزریقات در منزل

سایر مناطق:
تزریقات در منزل هشتگرد
تزریقات در منزل حکیمیه

دسترسی سریع

سوالات متداول

چه نکاتی برای ایمنی بیشتر تزریقات در منزل باید رعایت شود؟
• شکستن آمپول‌ها با استفاده از پنبه الکل • برداشتن سرپوش فلزی ویال‌ها با استفاده از تیغ اره • پرهیز از گذاشتن درپوش سرسوزن، بعد از تزریق • پرهیز از شکستن یا خم کردن سر سوزن قبل از دفع آن • استفاده از ظرف مخصوص یا جعبه ایمنی در اتاق تزریق و در کنار بیمار، جهت حمل وسایل تیز و برنده و پرهیز از حمل آن‌ها در دست یا جیب • اطمینان از ثابت بودن سرسوزن به سرنگ • ضدعفونی کردن لاستیک درب ویال با الکل ۷۰ % در زمان استفاده و ۳۰ ثانیه صبر کردن جهت خشک شدن محل
منظور از تزریقات در منزل چیست؟
گاهی اوقات برای انجام یک تزریق ساده مجبورید که مسافتی طولانی را با وجود ترافیک‌های سنگین شهری طی کنید تا به یک مرکز درمانی برسید و با اینکه حال نامناسب و نامساعدی دارید باید در یک صف طولانی منتظر بمانید. حتماٌ در این جور مواقع کلافه و بی حوصله می‌شوید و دوست دارید که هر چه سریع‌تر به خانه برگردید و استراحت کنید. پس در مواقعی که شرایط جسمانی خوبی ندارید، کمک از یک شخص ماهر یا یک مرکز مطمئن برای انجام تزریقات در منزل، می‌تواند کار را برای شما بسیار آسان و راحت کند.
آیا خدمات تزریقات در منزل هوم‌کا در روز‌های تعطیل هم برقرار است؟
بله، کادر پرستاری هوم‌کا آماده ارایه خدمات پرستاری در روز‌های تعطیل در زمینه تزریقات و پانسمان وصل سرم و سوند،انژو،تنقیه(انما) ساکشن بیمار توسط کادر با تجربه و متبحر می‌‌باشد.
هزینه متوسط تزریقات در منزل هوم‌کا چقدر است؟
هزینه انواع تزریقات: ۸۰,۰۰۰ تومان/ هزینه تزریق سرم: ۱۵۰,۰۰۰ تومان/ هزینه تزریق سرم (بیمار مبتلا به کرونا): ۲۵۰,۰۰۰ تومان
آیا پرستار اعزام شده برای تزریقات تحصیلات مرتبط را داراست؟
بله، پرستاران هومکا از تمامی آموزش‌ها و مهارت‌های لازم برخوردار هستند و از فیلنر‌های سختگیرانه استخدامی مجموعه هوم‌کا عبور کرده‌اند.

پرسش و پاسخ

Loading...
Loading...