استخدام پرستار بیمار
پرستاری از بیمار خود را به مجرب‌ترین پرستاران هوم کا بسپارید.

توجه به بیمار و مراقبت از وی میتواند نقش مهمی در بهبود فرد داشته باشد. هرچه فرآیند پرستاری بهتر و تخصصی تر انجام شود دوره بیماری کوتاه تر خواهد بود. با ما همراه باشید تا در این مقاله نکات مهم در استخدام پرستار بیمار را مرور کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما در هوم کا تماس بگیرید.

استخدام پرستار بیمار

یکی از مهم‌ترین دغدغه خانواده‌هایی که در منزل خود بیمار دارند، چگونگی نگهداری از بیمار است. چرا که تمام خانواده‌ها این امکان را ندارند تا از بیمار خود در منزل نگهداری کنند. از طرف دیگر تمایلی نیز به فرستادن بیمار به مراکز مربوطه ندارند. استخدام پرستار بیمار یکی از بهترین گزینه‌هایی است که اغلب خانواده‌ها برای نگهداری از بیمار در منزل انتخاب می‌کنند. پرستار بیمار فردی است که وظیفه نگهداری و مراقبت از بیمار را به عهده دارد. مهم‌ترین هدف پرستاری از بیمار فراهم کردن شرایط مناسب برای بهبودی بیمار است. پرستار بیمار با برقراری ارتباط صحیح و همدلانه با بیمار و خانواده وی باعث ایجاد آرامش می‌شود که بسیار حائز اهمیت است. 
 استخدام  پرستار بیمار نیازمند دقت و توجه کافی است. چرا که استخدام پرستار حرفه‌ای تاثیر بسیار مثبتی در در بیماران دارد. این افراد باید نحوه برقرار موثر با بیمار را آموخته باشند تا بتوانند میزان اثر بخشی توصیه‌های درمانی و مراقبتی خود را در بیماران افزایش دهند.

استخدام پرستار بیمار

 

پرستار بیمار سالمند و کودک

خدمات پرستاری با توجه به شرایط سنی بیمار کاملا متفاوت است. سالمندان و کودکان نسبت به سایر گروه‌های سنی بسیار آسیب پذیر تر هستند. از این رو فردی که به عنوان پرستار از سالمندان و کودکان بیمار نگهداری و مراقبت می‌کند باید بتوانند تمایلات و نیازهای این گروه را به خوبی درک کنند. پرستار بیمار سالمند و کودک باید زمانی را صرف شناخت بیمار بکند تا بتواند اضطراب و درد ناشی از بیماری را در آن‌ها تقلیل دهد. از آن جایی که این افراد در تماس نزدیک با بیمار هستند نقش بسیار کلیدی را می‌توانند در تسریع روند بهبودی آن‌ها ایفا کنند. 

 

استخدام پرستار بیمار در منزل

یکی از سوالات اصلی اغلب افرادی که نیاز به پرستار دارند این است که برای استخدام پرستار مریض در منزل باید به کجا مراجعه کنیم؟ برخی از افراد برای استخدام پرستار به سراغ آگهی‌ها در روزنامه‌ها می‌روند. در حالی که این کار می‌تواند عواقب ناخوشایندی داشته باشد. زیرا ارزیابی مهارت‌های پرستار یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید در نظر گرفته شود و این کار باید توسط کارشناس متخصص انجام شود. 
مرکز هوم کا ارائه دهنده خدمات مراقبت، سلامت سالمند و کودک بیمار در منزل جهت آرامش خاطر مشتریان خود استخدام پرستار مریض را توسط کارشناسان مجرب در این حوزه انجام می‌دهد. تمام افرادی که در این مجموعه به عنوان پرستار مریض مشغول به کار هستند افرادی بدون سوء پیشینه هستند که در حوزه مراقبت از بیمار سالمند و کودک دارای تجربه و مهارت کافی هستند.
متاسفانه برخی از خانواده‌ها هنگام استخدام پرستار مریض دقت کافی ندارند و تحقیقات کافی انجام نمی‌دهند. در اغلب موارد این خانواده‌ها پس از مدتی به مشکل برمی‌خورند و مجبور به تعویض پرستار مریض می‌شوند. از این رو بهتر است استخدام پرستار مریض تنها توسط مراکز معتبر باشد. مجموعه هوم کا نحوه عملکرد تمام پرستاران خود را به صورت شبانه روزی تحت کنترل دارد و در صورت بروز کوچکترین مشکلی سریعا نسبت به رفع آن اقدام می‌کند. 

 

پرستار همراه بیمار در بیمارستان

یکی از نیازهای اصلی بیمارانی که در بیمارستان هستند، داشتن یک همراه است. همراه بیمار باید فردی صبور باشد که در مورد نحوه مراقبت از بیمار در بیمارستان مهارت کافی داشته باشد. با توجه به این که برای تمام خانواده‌ها امکان مراقبت شبانه روزی از بیمار در بیمارستان وجود ندارد، استخدام پرستار همراه بیمار در بیمارستان می‌تواند بسیار کمک کننده باشد.
پرستار همراه فردی است که از بیمار مراقبت می‌کند و به او در رفع نیازهای اولیه مانند خوردن غذا، راه رفتن، دستشویی رفتن، خوردن دارو و ... کمک می‌کند. البته توجه به این نکته مهم است که وظایف پرستار همراه با توجه به شرایط بیمار متغیر است. به عنوان مثال برخی از بیمارها ممکن است نیاز به مراقبت بیشتری داشته باشند و قادر به انجام هیچ یک از کارهای شخصی خود نباشند در این شرایط وظایف پرستار بیمار بیشتر خواهد بود. 

استخدام پرستار بیمار

 

مزایای استخدام پرستار بیمار

انتقال بیمار از بیمارستان به منزل به معنای پایان مراقبت و پروسه درمان نیست؛ بلکه باید دستورالعمل‌ها و نکات به همان شکل سابق رعایت شود. البته رعایت دقیق این موارد غالباً طاقت فرسا و خارج از عهده اعضای خانواده است. زیرا نیازمند وقت آزاد و دانش کافی در زمینه بیماری است. 
در این موارد استخدام پرستار بیمار بهترین گزینه برای ادامه مراقبت‌ها در منزل است. استخدام پرستار بیمار به اعضای خانواده امکان رسیدگی به سایر امور مانند رسیدگی به امور روزانه، کار، استراحت و ...  را فراهم می‌کند. همچنین قرار گرفتن اعضای خانواده در کنار بیمار و مشاهده روند بهبودی، فشارهای روحی روانی را کاهش می‌دهد.
پرستار بیمار به واسطه تخصص و تجربه کافی در زمینه نگهداری و مراقبت از بیمار ، دستورالعمل‌های درمانی را به دقت رعایت می‌کند. به همین دلیل مشکلی از نظر گسترش عفونت، مصرف اشتباه دارو و ... متوجه بیمار نیست. مدیریت مصرف دارو، انجام به موقع تزریقات، پانسمان، استحمام، رسیدگی به مسائل بهداشتی، تهیه وعده‌های غذایی متناسب با بیمار، هم صحبتی و کمک به جابجایی و حرکت از جمله این موارد هستند. همچنین هزینه‌های استخدام پرستار بیمار در مقایسه با مراقبت‌های بیمارستانی بسیار کمتر است و از لحاظ اقتصادی فشار کمتری به خانواده وارد می‌شود. 

 

نکات مهم استخدام پرستار بیمار

مهم‌ترین بخش از فرآیند استخدام پرستار مریض، پیدا کردن موسسه‌های مجاز و معتبر استخدام پرستار است. بهتر است قبل از استخدام پرستار با او مصاحبه حضوری داشته باشید. زیرا دیدار با پرستار قبل از استخدام از اهمیت بالایی برخوردار است.  می‌توان با پرسیدن برخی از سوالات میزان مهارت و تجربه پرستار را ارزیابی کرد. مراقبت از بیمار دشواری‌های زیادی داشته و پرستار باید برای مراقبت و نگهداری از بیمار از تجربه کافی برخوردار باشد. 
اطلاع از سوابق کاری و تجربیات نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. توصیه می‌شود که قبل از انعقاد قرارداد، چند روز به صورت آزمایشی عملکرد پرستار و نحوه ارتباط گیری او با بیمار سنجیده شود. در این شرایط استخدام با اطمینان خاطر بیشتری انجام می شود. درج نکاتی از قبیل میزان دستمزد، مزایا، زمان استراحت، شرح وظایف در قرارداد برای پیشگیری از مشکلات احتمالی الزامی است. 
پرستار لازم است از تخصص و دانش کافی برخوردار باشد. این موضوع در خصوص برخی بیماری‌های سخت از اهمیت بیشتری برخوردار است. در این شرایط دستورالعمل‌های پزشکی به دقت اجرا شده و اعضای خانواده و خود بیمار کمتر دچار مشکل می‌شوند. به عنوان مثال در مواردی که حرکت بیمار به سختی انجام می‌شود استخدام پرستار مسلط به فیزیوتراپی، تزریق و یا پانسمان در اولویت قرار دارد. علاوه بر مهارت‌های تخصصی، داشتن مهارت ارتباطی و بالینی برای پرستار در منزل یک ضرورت به شمار می‌رود. 

استخدام پرستار بیمار

 

هزینه استخدام پرستار بیمار

هزینه استخدام پرستار همراه با توجه به ساعات حضور پرستار در بیمارستان و شرایط بیمار متفاوت است. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه استخدام پرستار همراه با کارشناسان مجموعه هوم کا تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

 

استخدام پرستار بیمار در هوم کا

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های مجموعه هوم کا برخورداری از یک نیروی مجرب و کارآمد با هدف ایجاد تحول در حوزه عملیات پرستاری است.این مرکز با داشتن نظارت مستقیم بر روی مشتری و پرستار(مراقب) سعی در ارائه خدمات با کیفیت دارد. 
یکی از مهم‌ترین مزیت‌های این مجموعه انجام مصاحبه‌های حضوری با مشتری جهت درک صحیح نیاز آن‌ها است. پس از ثبت درخواست مشتری جهت استخدام پرستار بیمار، یک تیم دو نفره به منزل بیمار جهت بررسی شرایط و تشخیص جزیی ترین نیازها  اعزام می‌شود. 
از طرف دیگر تمام پرستاران این مجموعه پس از انجام مصاحبه‌های حرفه‌ای توسط روانشناسان در این مرکز مشغول به کار شده‌اند.  همچنین این مجموعه به دلیل داشتن واحد بررسی نظرات و شکایات مشتری نسبت به رفع مشکلات پیش آمده در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام می‌کند. 


 

نظرات

شما هم می‌توانید درمورد این خدمت نظر دهید.

برای ثبت نظر کافیست ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

افزودن نظر


سوالات متداول

قیمت خدمات مراقبت و پرستاری در هوم کا چگونه تعیین می شود؟
کارشناسان هوم کا پس از دریافت نیازهای دقیق متقاضی بر اساس تعرفه های موجود، بازه قیمتی و پیشنهادات خود را به مشتری اعلام می کنند. این بازه قیمتی بسته به نیازهای مشتری متغیر است و لازم است تا کارشناسان به طور دقیق نیازهای متقاضی و شرایط سالمند، کودک و یا بیمار را بدانند. بدین منظور متقاضیان می توانند از مشاوره رایگان کارشناسان هوم کا استفاده کنند.
هوم کا چگونه افراد متخصص در مراقبت و پرستاری را جذب می کند؟
ثبت سفارش