فیزیوتراپی در منزل فردیس
خانه
مقالات
فیزیوتراپی در منزل فردیس

فیزیوتراپی در منزل فردیس

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1400/01/31
مدت زمان تقریبی مطالعه: دقیقه
ثبت رایگان درخواست
فیزیوتراپی در منزل و بدون معطلی و رفت وآمد!
فیزیوتراپی امری است که باید به صورت منظم انجام شود. اما امروزه به دلیل درگیری و کمبود وقت اغلب افراد آن را نادیده می‌گیرند. همچنین اغلب افرادی که برای فیزیوتراپی مراجعه می‌کنند دچار مشکلات جسمانی و حرکتی هستند و رفت و آمد به مراکز فیزیوتراپی برایشان دشوار است. راه حل این مشکل فیزیوتراپی در منزل است.
مشاوره رایگان
هنوز تصمیم نگرفتید؟ نگران نباشید. می‌توانید اطلاعات خود را بفرستید و مشاوره رایگان بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فیزیوتراپی به مجموعه درمان‌هایی گفته می‌شود که برای بهبود مشکلات حرکتی و جسمی استفاده می‌شود البته فرقی هم نمی‌کند که این مشکلات جسمی و حرکتی چه عللی داشته باشد. این مشکلات می‌تواند عللی ناشی از بیماری‌های جسمی، دستگاه عصبی و پیری داشته باشد. در فیزیوتراپی سعی می‌شود که مشکلا جسمی ترمیم شود و عملکرد و دامنه‌های حرکتی فرد بهبود می‌کند. انواع مختلفی از درمان‌های جسمی وجود دارد که از آن‌ها می‌توان به ماساژ درمانی، تکنیک‌های الکتروتراپی و برنامه‌ها و تمرین‌های ورزشی اشاره کرد. یکی از بهترین راه‌های فیزیوتراپی، فیزیوتراپی در منزل فردیس است. در این شیوه به جای آن که شما به کلینیک یا درمانگاه‌های فزیوتراپی بروید. فیزیوتراپ به خانه شما می‌آید. این شیوه مزایای بسیاری دارد. در این متن سعی داریم به نکات مختلفی درباره فیزیوتراچی در منزل فردیس بپردازیم:

 

مزایای فیزیوتراپی در منزل فردیس

✔ فیزیوتراپی در منزل فردیس مقرون به صرفه است.
هر چند که ممکن است، فیزیوتراپ برای فیزیوتراپی در منزل فردیس حق ویزیت بیشتری درخواست کند اما اگر این این مورد را با رفتن به کلینیک و درمانگاه‌های فیزیوتراپی بسنجید، می‌فهمید که هزینه نهایی شما بسیار پایین آمده است. مقرون به صرفه بودن فیزیوتراپی در منزل فردیس به این دلیل است که شما دیگر لازم نیست، هزینه حمل و نقل بدهید. همان طور که می‌دانید، حمل و نقل امروزه در تهران چه با ماشین شخصی چه با دیگر گزینه‌ها اصلا ارزان نیست و شما می‌توانید با فیزیوتراپی در منزل فردیس از این هزینه‌ها جلوگیری کنید.
 

✔ مدیریت زمان با فیزیوتراپی در منزل فردوس
با انتخاب گزینه فیزیوتراپی در منزل فردیس می‌توانید زمان خود را مدیریت کنید. برای رفتن به درمانگاه‌های فیزیوتراپی با وجود ترافیک و استرس‌های عبور و مرور در خیابان‌های تهران باید زمان زیادی را صرف کنید که با فیزیوتراپی در منزل فردوس این دغدغه‌ هم برطرف می‌شود. از طرف دیگر ممکن است که به جلسه درمانی در درمانگاه دیر برسید و نتوانید کامل و با تمرکز کافی از جلسه فیزیوتراپی استفاده کنید. در حالی که در فیزیوتراپی در منزل فردیس می‌توانید بدون نگرانی از جلسات تمرینی خود به طور کامل استفاده کنید.
 

✔ نظارت بهتر با فیزیوتراپی در منزل فردوس
در طول زمانی که شما باید با مشکل خود دست و پنجه نرم کنید، فیزیوتراپ زمانی کمی را با شما سپری می‌کند. برای همین بهتر است که خود شما یا خانواده‌تان بر روند بهبودی شما کمک کنند و به شما بگویند که چه کاری را باید انجام بدهید و حرکات را چگونه باید تکرار بکنید. معمولا این نظارت، زمانی که شما در درمانگاه هستید، رخ نمی‌دهد ولی درخانه خانواده شما یا خود شما به راحتی می‌توانید بر روی حرکات تمرکز کنید و خانواده شما هم می‌تواند روی روند بهبودی شما نظارت کند و زمان آمدن فیزیوتراپ به منزل فردوس، او را از تغییرات شما با خبر کند.
 

✔ راحتی در زمان درمان با فیزیوتراپی در منزل فردوس
بی شک محیط خانه محیط سالم‌تر و بهتری از بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها است، ورود به درمانگاه‌ها می‌تواند استرس‌زا باشد و ناخودآگاه در شما نگرانی ایجاد کند اما در خانه فرد بسیار راحت است و می‌توانید بدون نگرانی و به دور از حال و هوای بیمارستان و درمانگاه به درمان خود بپردازند. روحیه شما در میزان بهبودی شما در جلسات فیزیوتراپی تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت.
 

✔ درمان فردی با فیزیوتراپی در منزل فردوس
شما می‌توانید در جلسات فیزیوتراپی در منزل فردوس به راحتی با فیزیوتراپ درباره پرسش‌های خود صحبت کنید. مثلا برخی اوقات این مشکل پیش می‌آید که نمی‌توانید بر روی مبل خانه بدون مشکل بنشینید، معمولا خیلی سخت می‌شود، شرایط مبل خانه را در درمانگاه فیزیوتراپ توضیف کرد! اما زمانی که فیزیوتراپ به خانه شما می‌آید می‌تواند شرایط خانه را بررسی کند و توضیحات لازم را به شما بدهد. از طرف دیگر وقتی شما به درمانگاه می‌روید فیزیوتراپ پس از بیمار دیگری بلافاصله شرایط شما را بررسی می‌کند و بعد از شما هم سراغ بیمار دیگری می‌رود و نمی‌تواند روی مشکلات شما تمرکز کند. اما در فیزیوتراپی در منزل فردوس فیزیوتراپ با تمرکز بیشتری می‌تواند راه حل مشکلات شما را بررسی کند.

فیزیوتراپی در منزل فردیس

 

نکات فیزیوتراپی در منزل فردیس

✔ انتخاب اتاق مناسب.
برای فیزیوتراپی در منزل فردیس، اتاق مناسبی را انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که این اتاق هم باید پاکیزه و خلوت باشد و هم نورگیر خوبی داشته باشد.
 

✔ متمرکز باشید.
سعی کنید، حتی الامکان همه وسایلی که آرامش و تمرکز را بر هم می‌زنند، از جلوی دستتان دور کنید، تلویزیون را خاموش کنید. گوشیتان را خاموش کنید یا در حالت سکوت قرار دهید. اگر فرزند خردسالی دارید که ممکن است جلسه درمانی شما را بر هم بزند، برای ساعاتی به شخص دیگری بسپرید. به یاد داشته باشید که حفظ تمرکز شما در تسریع بهبودی شما اهمیت فراوانی دارد.
 

✔ حرکات تمرینی را حفظ و یادداشت کنید.
ممکن است فیزیوتراپ از شما بخواهد که تمرین‌هایی که به شما می‌دهد، در طول هفته تکرار شود. علاوه بر این که به تمرین‌ها دقت کنید تا بتوانید آن را به خاطر بسپارید. سعی کنید، تمرین‌ها را در جایی یادداشت کنید تا به همان شیوه درستی که فیزیوتراپ به شما گفته است، حرکات را انجام دهید.
 

اهمیت فیزیوتراپی در منزل فردیس

اهمیت فیزیوتراپی روز به روز در حال افزایش است، به این دلیل که میانگین سنی جامعه روز به روز بالاتر می‌رود و مشکلات جسمی و حرکتی افزایش پیدا می‌کند. با کمک فیزیوتراپی شما می‌توانید، فعالیت‌های روزانه خود را دوباره تنظیم کنید به توانایی‌های قبلی خود برگردید. البته فیزیوتراپی تنها مخصوص افراد مسن نیست. بسیاری هم در حین ورزش دچار آسیب در ناحیه عضلات و استخوان می‌شوند که فیزیوتراپی در منزل فردیس می‌تواند به این مشکلات پایان دهد.

از طرف دیگر برخی حاضر می‌شوند که بین فیزیوتراپی و گزینه‌های دیگری مثل جراحی، جراحی را انتخاب کنند. به این دلیل که گمان می‌کنند، با جراحی بسیار زود بهبود پیدا می‌کنند و می‌توانند به زندگی معمولی خود برگردند اما باید به این نکته دقت کرد که فیزیوتراپی یک گزینه بسیار عالی است، از این جهت که یک روش درمانی غیر تهاجمی است و اثر منفی بر روی سلامتی شما ندارد. از مواردی که عموما برای درمان از فیزیوتراپی استفاده می‌شود می‌توان به پیچ خوردگی‌ها و کشیدگی‌ها، آرتروزهای متفاوت، آسیب‌ها ناشی از تصادف یا وسایل نقلیه، ضعف و پارگی عضلات و مشکلات عدم تعادل و خطر افتادن اشاره کرد.
 

انواع درمان های فیزیوتراپی در منزل فردیس

✔ ماساژ درمانی
ماساژ درمانی یکی از درمان‌های متداول در فیزیوتراپی در منزل فردیس است. در این روش درمانی فیزیوتراپ نقاط مخصوصی را ماساژ می‌دهد. ویژگی ماساژ این است که به بدن آرامش می‌دهد و جریان خون را در نقطه آسیب دیده بهبود می‌دهد. بهبود جریان خون هم موجب کاهش درد و تورم در آن ناحیه می‌شود.
 

✔ الکتروتراپی
الکتروتراپی روش دیگری در فیزیوتراپی در منزل فردیس است که البته انواع مختلفی دارد. ویژگی اصلی الکتروتراپی این است که جریان الکتریسیته را از راه پوست به نقطه آسیب دیده می‌رساند. این اتفاق باعث می‌شود که بافت ناحیه آسیب دیده گرم شود و درد کاهش پیدا کند. الکتروتراپی بر خلاف آن چه که به نظر می‌رسد، کاملا بدون درد است و حتی یک شیوه درمانی غیر تهاجمی است. به این معنا که هیچ عوارضی برای سلامتی شما ندارد.
 

✔ فیزیوتراپی ورزشی
یکی دیگر از انواع فیزیوتراپی در منزل فردیس، فیزیوتراپی ورزشی است. این نوع از فیزیوتراپی از بقیه انواع درمان میان مردم متداول‌تر است. فیزیوتراپ‌ها در این روش کاملا با انواع آسیب‌های ورزشی آشنا هستند و می‌دانند که در صورت بروز آسیب‌های مختلف باید چه کاری را انجام بدهند. در این روش نیز با تمرین‌های درمانی مناسب، از پیشروی آسیب جلوگیری می‌شود.

فیزیوتراپی در منزل فردیس

قیمت فیزیوتراپی در منزل فردیس

در این متن به موضوعات مختلفی درباره فیزیوتراپی در منزل فردیس پرداختیم. نکته‌ای که باقی می‌ماند قیمت فیزیوتراپی در منزل فردیس است. در واقع نمی‌توان به سرعت گفت که قیمت فیزیوتراپی در منزل فردیس چه قدر می‌شود چرا که قیمت فیزیوتراپی در منزل فردیس به معیارهای متفاوتی مربوط می‌شود. به عنوان مثال این موضوع مهم است که خانه شما کجاست و این که به چه تعداد جلسه فیزیوتراپی نیاز دارید. همه این عوامل باید در کنار هم سنجیده شوند تا قیمت نهایی فیزیوتراپی در منزل فردیس به دست بیاید.

اما لازم نیست بی دلیل نگران شوید. مجوعه خدمات درمانی و مراقبتی هوم کا بهترین قیمت را برای خدمات خود از جمله فیزیوتراپی در منزل فردیس تعیین کرده است، به طوری که اکثر افراد جامعه بتوانند بدون هیچ دغدغه‌ای از خدمات مجموعه هوم کا استفاده کنند.

 

فیزیوتراپی در منزل فردیس با مجموعه هوم کا

همه کسانی که در تهران یا کرج زندگی می‌کنند، به راحتی می‌توانند به خدمات مجموعه هوم کا دسترسی پیدا کنند و درخواست فیزیوتراپی در منزل فردیس کنند. شما برای دسترسی به فیزیوتراپی در منزل فردیس در منزل فردیس می‌توانید به دو روش اقدام کنید.

اولین روش این است که شما می‌توانید به مجموعه هوم کا با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ تماس بگیرید. در صورت تماس با ما کارشناسان هوم کا به شما اطلاعات مورد نیاز در زمینه فیزیوتراپی در منزل فردیس را می‌دهند و پس از ثبت درخواست فیزیوتراپ به خانه شما فرستاده می‌شود. دومین روش ثبت درخواست فیزیوتراپی در منزل فردیس مراجعه به سایت هوکا است. در این روش نیز شما درخواست خود را در سایت ثبت می‌کنید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس می‌گیرند و اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار می‌دهند. با هوم کا نگران کرونا هم نباشید چرا که کارشناسان ما بالاترین سطح پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند.

دسترسی سریع
پرسش و پاسخ ها
Loading...
Loading...