تزریقات در منزل لواسان
خانه
مقالات
تزریقات در منزل لواسان

تزریقات در منزل لواسان

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1400/01/29
مدت زمان تقریبی مطالعه: دقیقه
ثبت رایگان درخواست
تزریقات خود را به مطمئن‌ترین متخصصان بسپارید!
آیا تا به حال تجربه تزریقات نادرست را داشته‌اید؟ اگر داشته‌اید پس به درستی می‌دانید که تزریقات اشتباه علاوه بر عوارضی که دارد باعث ترس و استرس فرد برای انجام تزریقات بعدی می‌شود. بسیاری از افراد بزرگسال هستند که از تزریقات واهمه دارند. برای پیش‌گیری از این مشکل در این مقاله با ما همراه باشید.
مشاوره رایگان
هنوز تصمیم نگرفتید؟ نگران نباشید. می‌توانید اطلاعات خود را بفرستید و مشاوره رایگان بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

تزریقات یکی از فرآیندهای درمانی است که بسیاری از ما بارها آن را در طول زندگی خود تجربه کرده ایم. نوزادان اندکی پس از تولد خود واکسن های دوره ای تزریق می نمایند. لذا از کودکی همگی ما ناخواسته از تزریقات استفاده نموده ایم. از همان کودکی با شنیدن نام تزریقات یا آمپول، اولین فکری که به سرمان می زد حضور در بیمارستان یا درمانگاه بود. اما اکنون دیگر چنین نیست. مجموعه های خدماتی بسیاری اکنون در حال ارائه خدمات درمانی و مراقبتی می باشند که مجموعه هوم کا یکی از آن ها است.

تزریقات در منزل لواسان از جمله این خدمات قابل ارائه در منزل می باشد. مجموعه هوم کا این خدمت را به تمام افرادی که نیازمند آن باشند، ارائه می دهد. تزریقات در منزل لواسان توسط پرستاران تحصیل کرده و آموزش دیده مجموعه هوم کا انجام می گیرد. مجموعه هوم کا به علت حساسیت بالای خود بر روی کیفیت خدمات، در استخدام پرستاران خود از مصاحبه ها و آزمون های تخصصی بهره می برد.

بهتر است در همین ابتدا در خصوص شرایط کنونی و نیاز به روی آوردن به سمت دریافت خدمات گوناگون درمانی در منزل بپردازیم. امروز شاهد شیوع و گستردگی بیش از پیش ویروس کرونا در جامعه هستیم. این ویروس در حال یکه تازی است و تاکنون نه درمان و نه واکسنی برای این بیماری مرگ آور یافت نشده است. تصور کنید در این شرایط برای انجام تزریقات به مراکز درمانی ای مراجعه کنید که از جمله مراکز پر رفت و آمد و پر تجمع است. پس احتمال حضور ویروس به دلیل رفت و آمد بالا، بیشتر است. ممکن است فردی برای تزریقات به درمانگاه یا بیمارستان مراجعه کند اما ویروس کرونا به او انتقال یابد. لذا استفاده از خدمات تزریقات در منزل لواسان، از حضور افراد در مراکز درمانی پر خطر جلوگیری به عمل می آورد. برای ورود به صفحه ثبت رایگان درخواست تزریقات در منزل لواسان بر روی آیکون زیر کلیک کنید.

ثبت رایگان درخواست تزریقات در منزل

 

انواع تزریقات در منزل لواسان

تزریقات در منزل لواسان با فرآیند ها و روش های متفاوتی انجام می شوند که هر کدام نکات و جزئیات مخصوص به خود را دارند. انتخاب هر کدام از این روش ها وابسته به شرایط بیمار و هدف پزشک متخصص از انجام تزریقات مورد نظر می باشد. سایت دانشنامه آزاد ویکی‌پدیا در این مورد می‌گوید:

تزریقات بر اساس نوع بافتی که به آن تزریق می‌شود، محلی در بدن که تزریقات برای اثر گذاشتن بر آن طراحی شده است و مدت زمان تأثیر تزریقات، به روش‌های مختلفی طبقه بندی می‌شوند. صرف نظر از طبقه‌بندی، از آن‌جایی که تزریقات در بدن فرد ایجاد سوراخ می‌کند، بنابراین محیط و روش‌های انجام تزریقات باید استریل باشند تا خطر ورود عوامل بیماری زا به بدن را به حداقل برسانند. انواع روش‌های تزریقات عبارتند از:

  • تزریقات داخل جلدی (ID)
  • تزریقات داخل استخوانی (IO)
  • تزریقات داخل وریدی (IV)
  • تزریقات داخل مفصلی (IM)
  • تزریقات زیر جلدی (SC)

تفاوت این تزریقات به شرح زیر است:

تزریقات وریدی: تزریق وریدی برای برخی از دارو ها و سرم یا خون مورد استفاده قرار می گیرد. این روش معمولا به دلایلی مانند عدم توانایی تجویز خوراکی به علت تهوع شدید یا در کما بودن بیمار و تخریب دارو با خورده شدن مورد استفاده قرار می گیرد.

تزریق عضلانی: تزریق عضلانی رایج ترین روش انجام تزریق دارو است. این روش معمولا برای تزریق داروهایی مورد استفاده قرار می گیرد که در صورت استفاده خوراکی، اسید معده آن را تخریب کرده و مانع انجام انتظارات پزشک از دارو می شود.

تزریقات داخل جلدی: در این روش مقداری از یک دارو به زیر پوست فرد استفاده کننده از خدمات تزریق می شود تا حساسیت فرد به دارو توسط پرستار سنجیده شود. محل تزریق به این روش نباید مو داشته باشد و علاوه بر آن، رگ هم نباید از آن مسیر عبور کرده باشد.

تزریقات زیر جلدی: تزریقات زیر جلدی با هدف جذب آهسته دارو انجام می شود.

تزریقات داخل مفصلی: این روش معمولا برای تزریق داروهای روماتیسمی و آرتروزی صورت می پذیرد. افراد دارای بیماری های مفصلی هم در صورت صدمه به مایع مفصلی، می بایست با همین روش مایع مفصل از بین رفته خود را ترمیم نمایند.

هر کدام از روش های مذکور فوت و فن مخصوص به خود را دارد و نیاز است تا پرستار ارائه دهنده هر کدام از موارد مذکور در راستای انجام خدمات تزریقات در منزل لواسان، از مهارت کافی برخوردار باشد.

تزریقات در منزل لواسان

 

مزایای تزریقات در منزل لواسان

همان طور که می دانیم خود فرآیند تزریقات چندان وقت گیر نیست. حال به این موضوع فکر کنید برای انجام یک کاری که چندان زمان نمی برد، مجبور باشید در ترافیک و مخاطرات کرونا، مسیر طولانی ای را طی نمایید تا به مراکز درمانی برسید. به نظر بهتر این باشد که در منزل خود باشید و در عین حال تزریقات را نیز انجام دهید. برخی از افراد به علت بیماری و آسیب های گوناگون، توانایی حرکت و حضور در مراکز درمانی را ندارند. برای این افراد نیز استفاده از خدمات تزریقات در منزل لواسان بسیار به صلاح است. از سوی دیگر بسیاری از کودکان به علت سن کمشان از درد آمپول و مراکز درمانی می ترسند. با خدمات تزریقات در منزل لواسان و حضور کودک در محیط آرام منزل، درصد زیادی از استرس کودک کم می شود و او می تواند تزریقات بهتری را تجربه نماید. به علاوه اینکه استفاده از خدمات تزریقات در منزل لواسان مجموعه هوم کا هزینه بالایی ندارد و افراد می توانند با کمترین هزینه ممکن، از خدمات با کیفیت بهره ببرند. برای ثبت رایگان درخواست تزریقات در منزل بر روی دکمه تماس زیر کلیک کنید.

 

انجام تزریقات در منزل لواسان بر اساس نسخه پزشک نیاز است؟

تزریقات معمولا بر دو نوع هستند. برخی از تزریقات درمانی هستد و تنها در صورت تجویز پزشک و نسخه قابل انجام می باشند. اما از سوی دیگر بسیاری از افراد از تزریقات و آمپول های تقویتی با هدف افزایش توان بدنی استفاده می نمایند. مجموعه خدمات درمانی و مراقبتی هوم کا در هر دو صورت نیاز متقاضیان گرامی را رفع خواهد کرد. در صورت نیاز به پزشک و تجویز دارو می‌توانید از خدمات پزشک در منزل مجموعه هوم‌کا استفاده کنید.

 

مراحل درخواست و انجام تزریقات در منزل لواسان

همان گونه که می دانیم و گفته شد، ویروس خطرناک کرونا اکنون به هر فردی نزدیک است و به راحتی می تواند هر فردی را مبتلا نماید. لذا بهتر است به جای حضور در مراکز شلوغ و پر رفت و آمد مراکز درمانی یا بیمارستان ها برای انجام تزریقات، از خدمات بی دردسر و راحت تزریقات در منزل لواسان استفاده نمایید.

به همین منظور می بایست ابتدا مجموعه ای معتبر و با تجربه را برای درخواست خدمات انتخاب کنیم. علت این موضوع این است که تزریقات در منزل امری تخصصی است و تنها پرستار ماهر و تحصیل کرده می تواند از پس انجام درست آن برآید. پرستاران خوب نیز معمولا جذب مجموعه های معتبر می شوند. به همین سبب استفاده از یک مجموعه معتبر، سبب افزایش کیفیت خدمات تزریقات در منزل لواسان نیز می شود. ما مجموعه هوم کا را پیشنهاد می کنیم.

پس از ثبت درخواست از این مجموعه که نحوه انجام آن را در ادامه توضیح خواهیم داد، کارشناس مجموعه پس از مشاوره مورد نیاز، پرستار مورد نظر برای ارائه خدمات را به محل حضور شما اعزام می نماید. پرستار تزریقات را بر اساس دستورالعمل ها و با رعایت پروتکل های بهداشتی مقرر شده در خصوص شرایط کرونا انجام می دهد.

تزریقات در منزل لواسان

 

سایر خدمات تزریقات در منزل لواسان

تزریقات در منزل لواسان علاوه بر تعدد در روش تزریق، بر اساس نوع دارو نیز قابل تقسیم می باشند. در ادامه با سایر خدمات تزریقات در منزل لواسان مجموعه هوم کا آشنا می شویم:

تزریق آمپول های متفاوت: تزریقات در واقع شامل انواع و اقسام داروها می باشد که افراد با توجه به نیاز خود و تشخیص پزشک استفاده می کنند. آمپول های تقویتی، پنی سیلین ها، داروهای مسکن و هر نوع دارو و تزریق دیگری که متقاضیان نیاز داشته باشند، از سوی مجموعه خدمات درمانی و مراقبتی هوم کا قابل ارائه می باشند.

تزریق واکسن: همان گونه که عنوان شد همه ما از کودکی با واژه واکسن آشنایی داریم. چرا که بارها از کودکی تا کنون واکسن زده ایم. تزریقات واکسن نیز از دیگر خدمات تزریقات در منزل لواسان مجموعه هوم کا می باشد.

تمام این خدمات در مراکز درمانی نیز ارائه می شوند. اما با اندکی تصور از مراحل انجام دریافت خدمات، می توانیم به این نتیجه برسیم که حضور در منزل و انجام تزریقات بسیار ایمن تر و راحت تر از حضور در مراکز درمانی می باشد. به خصوص در شرایط کنونی و وجود بیماری کرونا، حضور در مراکز آزمایشگاهی بسیار پر ریسک و خطرناک محسوب می شود و ممکن است عواقب جدی را در پیش داشته باشد. جهت ورود به صفحه ثبت رایگان درخواست تزریقات در منزل لواسان بر روی آیکون زیر کلیک کنید.

ثبت رایگان درخواست تزریقات در منزل

 

هزینه تزریقات در منزل لواسان چگونه محاسبه می شود؟

بدون شک هر خدمتی هزینه ای دارد. اما در این میان چیزی که مهم است این موضوع است که هزینه می بایست معقولانه باشد. هزینه تزریقات در منزل لواسان بر اساس کلیه پروتکل های موجود در زمان انجام تزریقات تعیین می شود. نوع تزریقات و تعداد آن یکی از موارد تعیین کننده در تعیین هزینه تزریقات در منزل لواسان می باشند. البته امر تعیین قیمت را کارشناسان و نهاد های ذیربط در وزارت بهداشت انجام می دهند و نتیجه را به مجموعه ها اعلام می دارند. مجموعه هوم کا تمام خدمات خود از جمله خدمات تزریقات در منزل لواسان را بر اساس قیمت های اعلامی از سمت وزارت بهداشت و درمان اعلام می نماید. به همین دلیل افراد با هر سطح درآمدی می توانند از این خدمات بهره کافی را ببرند.

تزریقات در منزل لواسان

 

چگونه خدمات تزریقات در منزل لواسان را از هوم کا بخواهیم؟

برای این کار شما می توانید با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ تماس بگیرید و با کارشناسان مجموعه هوم کا صحبت کنید. کارشناسان مجموعه نیاز شما را می شنوند و مشاوره رایگان و راهنمایی لازم در راه ارتقای کیفیت خدمات را با شما در میان خواهند گذاشت. ورود به سایت هوم‌کا و ثبت درخواست راه دوم است. شما می توانید وارد سایت شوید و به راحتی خدمات مورد نیاز خود را درخواست دهید. در ادامه و پس از ثبت نهایی، کارشناسان هوم کا با شما تماس می گیرند و هماهنگی های لازم را انجام می دهند. برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص تزریقات در منزل بر روی دکمه تماس زیر کلیک کنید.

دکمه تماس برای مشاوره رایگان

مجموعه هوم‌کا انواع خدمات مراقبتی و درمانی را برای راحتی شما عزیزان در منزل ارائه می‌دهد. از جمله این خدمات فیزیوتراپی در منزل می‌باشد که در صورتی که فرد دچار مشکل حرکتی است نیازی به رفت و آمد ندارد و می‌تواند از خدمات تیم متخصص هوم‌کا بهره‌مند شود. همچنین در صورتی که شما یا عزیزانتان نیاز به مراقب در منزل دارید و پیدا کردن فرد مطمئن برای شما دشوار است نگران نباشید. مجموعه هوم‌کا بهترین پرستاران و مراقبان را با بهترین قیمت برای شما اعزام می‌کند.

دسترسی سریع
سوالات متداول
درخواست تزریقات در منزل در "هومکا" چگونه است؟
دو راه برای ثبت درخواست تزریقات در منزل مجموعه هوم‌کا وجود دارد. راه اول تماس با شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ و صحبت با کارشناسان مجموعه هوم کا است. کارشناسان مجموعه نیاز شما را می‌شنوند و مشاوره رایگان و راهنمایی لازم در راه ارتقای کیفیت خدمات را با شما در میان خواهند گذاشت. راه دوم نیز ورود به سایت هوم‌کا و ثبت درخواست است. شما می توانید وارد سایت شوید و به راحتی خدمات مورد نیاز خود را درخواست دهید. در ادامه و پس از ثبت نهایی، کارشناسان هوم کا با شما تماس می‌گیرند و هماهنگی های لازم را انجام می‌دهند.
آیا خدمات تزریقات در منزل هوم‌کا در روز‌های تعطیل هم برقرار است؟
بله، کادر پرستاری هوم‌کا آماده ارایه خدمات پرستاری در روز‌های تعطیل در زمینه تزریقات و پانسمان وصل سرم و سوند،انژو،تنقیه(انما) ساکشن بیمار توسط کادر با تجربه و متبحر می‌‌باشد.
آیا پرستارانی که هومکا برای تزریقات در منزل اعزام می‌کند از مهارتهای روانشناسی هم برخوردار هستند؟
بله، پرستاران هومکا از مهارت‌های روانشناختی بیماران برخوردار هستند و یکی از وظایف آن‌ها ارتقاء سلامت روانی و اجتماعی بیماران می‌باشد.
آیا امکان تزریقات شبانه روزی در منزل وجود دارد؟
بله، کادر پرستاری هوم‌کا آماده ارایه خدمات پرستاری شبانه روزی در زمینه تزریقات و پانسمان وصل سرم و سوند،انژو،تنقیه(انما) ساکشن بیماربصورت شبانه روزی توسط کادر با تجربه و متبحر می‌باشد.
چه نکاتی که هنگام تزریقات در منزل توسط پرستار باید رعایت شود؟
• کنترل علایم حیاتی درهنگام انجام تزریقات • شست و شوی دست مهم‌ترین نکته در انجام ترزیقات می‌باشد. • تمامی وسایل شامل:سرنگ‌ها، سرسوزن‌ها، الکل و مواد ضد عفونی کننده در دسترس باشد. • پلمپ بودن ویکبار مصرف بودن وسایل • اگر بیمار تزریقات متعدد دارد چرخش در ناحیه تزریق انجام شود. • محل تزریق تمیز باشد و التهاب و تورم نداشته باشد.
پرسش و پاسخ ها
Loading...
Loading...