پزشک در ورامین
خانه
مقالات
پزشک در ورامین

پزشک در ورامین

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1400/01/30
مدت زمان تقریبی مطالعه: دقیقه
ثبت رایگان درخواست
با هوم کا پزشک را به خانه بیاورید!
بدون شک برایتان پیش آمده که دچار درد یا آسیبی شده‌ باشید و نگران از مراجعه به پزشک ونگران انتظار و هدر رفتن وقتتان در مطب پزشک باشید. حضور پزشک در منزل می‌تواند تمام این مشکلات را برای شما حل کند. با ما در این مقاله همراه باشید تا اطلاعات کامل‌تری در این خصوص بدست آورید.
مشاوره رایگان
هنوز تصمیم نگرفتید؟ نگران نباشید. می‌توانید اطلاعات خود را بفرستید و مشاوره رایگان بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

تکرار مکررات است اگر بگوییم که در صورت به وجود آمدن مشکل جسمی باید به سرعت خود را به پزشک نشان دهید. اگر چنین نکنید، ممکن است بیماری که در ابتدا با استراحتی کوتاه به سرعت خوب می‌شود، روز به روز پیشرفته‌تر شود و خدایی ناکرده نیاز به درمان‌های سخت‌تر و پیچیده‌تری مثل جراحی پیدا کند. هر چند بسیاری این موضوع را می‌دانند اما راحتی در حال را به سختی‌های تحمل نکردنی در آینده ترجیح می‌دهند. گاهی با گفتن جملاتی مثل این که مراجعه به پرشک وقت گیر است یا این که چه کسی حوصله دارد، در این وقت روز به پیش پزشک برود، مراجعه خود را به تاخیر می‌اندازند. دریغ از این که اگر بیماری پیشرفته‌تر شود باید هزینه زیادی را برای درمان بپردازند و همین طور مدت بیشتری را در خانه استراحت کنند. البته ما در این متن راه حلی را به شما ارائه خواهیم داد که بدون این که وقت و هزینه خود را در سطح شهر تلف کنید، بتوانید به واسطه استفاده از خدمات پزشک در منزل، از تجویز پزشکی مجرب برخوردار شود. در ادامه از خدمات در منزل پزشک در ورامین سخن خواهیم گفت.

 

پزشک در ورامین

 

مزایای استفاده از خدمات پزشک در ورامین

همان طور که در قسمت مقدمه هم گفتیم، استفاده از خدمات در منزل در زمینه پزشک در ورامین می‌تواند مزایای مختلفی باشد که در این بخش قصد داریم، این مزایا و ویژگی‌ها را مرور کنیم:

رفع مشکلات مربوط به جا به جایی
بسیاری از بیمارانی که نیاز دارند، به پزشک مراجعه کنند، از مشکلات حرکتی رنج می‌برند. ممکن است که فردی بیماری‌های قلبی و ریوی داشته باشد و نتواند به راحتی در نقاط مختلف شهر سفر کند یا این که ممکن است معلول باشد و نتواند به راحتی حرکت کند. در چنین مواردی مراجعه به درمانگاه‌ها و بیمارستان‌ها برای دیدن پزشک برای بیمار بسیار سخت است. این مشکلات با خدمات در منزل پزشک در ورامین به راحتی حل می‌شود. در این روش پزشک به خانه شما می‌آید و سلامتی شما را بررسی خواهد کرد.

مدیریت زمان و هزینه
یکی دیگر از مزایای استفاده از خدمات در منزل در زمینه پزشک در ورامین مدیریت در زمان و هزینه است. شما برای این که از پزشک وقت بگیرید یا این که به یک درمانگاه یا بیمارستان بروید باید زمان زیادی را در ترافیک شهر تهران تلف کنید، آن هم صرفا برای چند دقیقه که می‌خواهید پزشک را ببینید. با خدمات در منزل پزشک در ورامین این مشکل به راحتی حل می‌شود به این دلیل که شما دیگر به مطب پزشک نمی‌روید و او به خانه شما می‌آید.
علاوه بر زمان شما می‌توانید در زمینه هزینه‌های مالی هم صرفه جویی کنید. ممکن است که هزینه ملاقات با پزشک را بیمه به شما بپردازد اما چه کسی هزینه‌های مربوط به رفت و آمد در سطح شهر را به عهده خواهد گرفت. همان طور که می‌دانید امروز در سطح شهر تهران چه با وسیله شخصی سفر کنید و چه بخواهید با وسایل حمل و نقل عمومی جا به جا شوید، باید هزینه زیادی را بپردازید.

درمان در فضای آرام خانه
احتمالا شما هم این حس را تجربه کرده‌اید که رفتن به درمانگاه و بیمارستان به خودی خود استرس‌زا و تنش‌زا است. از زمان ورود شما به بیمارستان باید بیماران مختلفی را با احوال گوناگون ببینید، افزون بر این که خود شلوغی و سر و صدای بیمارستان‌ها هم آرامش را از فرد می‌گیرد. در حالی که در خدمات در منزل پزشک در ورامین شما می‌توانید با آسودگی خاطر در خانه بنشینید و با تمرکز به حرف‌های پزشک گوش بدهید. این موضوع برای کودکان هم اهمیت بسیاری پیدا می‌کند. کودکان زمان رفتن به درمانگاه و بیمارستان بهانه می‌گیرند و با این کار پدر و مادر خود را عذاب می‌دهند که با خدمات در منزل پزشک در ورامین این مشکل هم به سادگی هر چه تمام‌تر حل می‌شود.

دوری از بیماری‌ها و عفونت‌ها
یکی دیگر از مزایای استفاده از خدمات در منزل پزشک در ورامین دوری از بیماری‌ها و عفونت‌ها است. همان طور که می‌دانید، هر روزه بیماران بسیاری با مشکلات گوناگون به بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها مراجعه می‌کنند و محیط بیمارستان و درمانگاه را به بیماری‌ها و عفونت‌های مختلف آلوده می‌کنند. این موضوع با وجود بیماری کرونا حتی وخیم‌تر هم می‌شود. در این شرایط شما برای چند دقیقه ملاقات با پزشک باید خطر ابتلا به بیماری‌های مختلف را به جان بخرید اما زمانی که پزشک در ورامین به خانه شما مراجعه می‌کند، نیازی به هیچ کدام یک از این نگرانی‌ها نیست و شما می‌توانید در محیط سالم و بهداشتی خانه به راحتی بر روی درمان خود و گفته‌های پزشک تمرکز کنید.

 

نحوه آماده سازی برای پزشک در ورامین

در قسمت قبلی درباره مزایای خدمات در منزل پزشک در ورامین گفتیم، در این بخش قصد داریم که به شما بگوییم که در زمان پزشک به منزل شما، باید چه اقداماتی را انجام دهید تا بتوانید از حضور پزشک در منزلتان بیشتر استفاده کنید.

سابقه پزشکی خود را به پزشک ارائه دهید.
یکی از مهمترین نکاتی که باید هنگام ملاقات با پزشک انجام دهید، ارائه سابقه پزشکیتان است. همین طور باید به او بگویید که در حال حاضر چه قرص‌هایی را مصرف می‌کنید، این موضوع به پزشک کمک می‌کند که بهتر بتواند مشکل شما را تشخیص بدهد و داروهای موثرتری را برای شما تجویز کند.

✔ یک همراه با خود داشته باشید.
گاهی اوقات ما نمی‌توانیم، تاثیرات بیماری را بر خود ببینیم و کسی که همراه ما است، بهتر می‌تواند درباره مشکلات ما اظهار نظر کند. به همین دلیل بهتر است که در زمان ملاقات با پزشک یکی از نزدیکانتان در کنار شما باشد تا بتوانید به همه پرسش‌های پزشک پاسخ گویید و اگر مشکلی وجود دارد، همراه شما از پزشک بپرسد.

لباس راحت بپوشید.
در برخی از معاینات نیاز است که پزشک بررسی‌های بیشتری انجام دهد، بدن شما را چک کند یا این که از شما بخواهد حرکتی را انجام دهید. برای چنین معایناتی بهتر است که از قبل آماده باشید و لباس آزاد و راحت پوشیده باشید.

اوراق ترخیص بیمارستان را همراه خود داشته باشید.
اگر سابقه بستری در بیمارستان را داشته‌اید، بهتر است که اوراق ترخیص از بیمارستان را همراه خود داشته باشید تا زمانی که پزشک درمان را تجویز می‌کند، آن‌ها را در نظر داشته باشد.

 

پزشک در ورامین

 

انتظارات افراد متقاضی از پزشک در ورامین

حالا که دانستیم که خدمات در منزل پزشک در ورامین چه مزایایی دارد و چگونه باید برای معاینه پزشک در ورامین آماده شد، باید به این نکته بپردازیم که از خدمات در منزل پزشک در ورامین باید چه انتظاراتی داشته باشیم. همان طور که می‌دانید یکی از نکاتی که پزشک در تجویزها به آن اشاره می‌کند، انجام آزمایش‌های مختلف است. پزشک در این شرایط می‌تواند برای شما آزمایشات مختلف را تجویز کند. همچنین از دیگر انتظارات از پزشک در ورامین می‌توان از مراقبت‌های پس از بستری یا کنترل بیماری‌های مزمن نام برد. خدمات در منزل پزشک در ورامین می‌تواند به شما کمک کند تا در فضای خانه و کنار خانواده بتوانید خیلی زود قبراق و سالم شوید.

 

قیمت پزشک در ورامین

اگر چه خدمات در منزل پزشک در ورامین مزایای بسیار زیادی دارد اما به هر حال این قیمت پزشک در ورامین است که تعیین کننده‌ترین عامل برای انتخاب آن است. همان طور که گفتیم استفاده از خدمات در منزل پزشک در ورامین می‌تواند از اتلاف هزینه‌های مالی شما در زمینه حمل و نقل جلوگیری کند. نکته‌ای که در زمینه پزشک در ورامین اهمیت دارد. این است که نمی‌توان قیمت قطعی و مشخصی را برای خدمت پزشک در ورامین مشخص کرد چرا که تعیین قیمت آن به عوامل بسیاری مربوط است. به عنوان مثال مهم است که شما در کجا زندگی ‌می‌کنید و چه پزشکی و با چه تخصصی را درخواست می‌کنید. به همین دلیل ممکن است قیمت پزشک در ورامین برای هر فرد متفاوت باشد.
اما اصلا نگرانی به خود راه ندهید. مجموعه هوم کا قیمت خدمات خود و از جمله قیمت پزشک در ورامین را به گونه‌ای تعیین کرده است که شما بتوانید بدون هیچ گونه نگرانی بابت پرداخت هزینه‌های خدمات درمانی در منزل، تنها بر روی درمان خود متمرکز شوید تا بتوانید سریعتر به روز اول برگردید.

 

پزشک در ورامین با مجموعه هوم کا 

خدمات مجموعه هوم کا در تمامی نقاط تهران کرج قابل دسترسی است. برای دسترسی به خدمات هوم کا باید در ابتدا درخواست خود را ثبت کنید. برای ثبت درخواست در این مجموعه هم دو روش وجود دارد. در روش نخست می‌توانید با مجموعه هوم کا به شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ تماس بگیرید. در این روش کارشناسان ضمن پاسخگویی به تماس شما، اطلاعات مورد نیاز در زمینه درخواستتان را با شما در میان خواهند گذاشت تا بهتر بتوانید تصمیم بگیرید.
همچنین شما میتوانید با ثبت درخواست رایگان، خدمت مورد نظر خود را دریافت نمایید. در این روش نیز کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند و شما می‌توانید سوالات خود را در زمینه خدمت درخواستیتان بپرسید و کارشناسان ما نیز اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار خواهند داد. پس از نهایی شدن درخواست، پزشک به منزل شما فرستاده می‌شود. در زمان استفاده از خدمات هوم کا نیاز نیست که نگران کرونا هم باشید چرا که کارشناسان ما بالاترین سطح پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند.

دسترسی سریع

سوالات متداول

آیا هوم کا مجوزهای لازم را برای انجام خدمات مراقبت، درمان و آزمایش در منزل در اختیار دارد؟
بله. نام شرکت ما سفیران سلامت سپینود است و با برند هوم‌کا در حال فعالیت هستیم. مجوز مورد نیاز برای انجام چنین فعالیت‌هایی «مجوز ارائه خدمات و مراقبت‌های بالینی در منزل» است که مجموعه‌‌ی هوم‌کا آن را کسب کرده است.
برای ثبت درخواست و کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات هوم کا باید چه کاری انجام دهم؟
شما می‌توانید از طریق دکمه‌ی ثبت رایگان درخواست یا تماس با شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ با ما در ارتباط باشید.

پرسش و پاسخ ها

Loading...
Loading...