متخصص پوست و مو در منزل
خانه
مقالات
متخصص پوست و مو در منزل

متخصص پوست و مو در منزل

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1399/12/12
ثبت رایگان درخواست
متخصص پوست و مو در منزل
برای درخواست متخصص پوست و مو در منزل می‌توانید از طریقا وبسایت هوم کا، درخواست خود را ثبت نمایید یا با شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ تماس حاصل کنید.

برای درخواست متخصص پوست و مو در منزل می‌توانید از طریقا وبسایت هوم کا، درخواست خود را ثبت نمایید یا با شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ تماس حاصل کنید.

 

متخصص پوست و مو در منزل چه کارهایی انجام میدهد؟

متخصص پوست و مو پزشک متخصصی است که به درمان و پیشگیری از بیماری های پوستی و مو و ناخن ها و مایعات مخاطی داخل چشم و دهان و بینی می پردازد ، این متخصص باید توانایی تشخیص ۳۰۰۰ نوع بیماری پوست و مو را داشته باشد و بتوانند چربی و رطوب پوست و مو را کنترل کند و در زمینه بازیابی و جوان سازی پوست بتواند مشاوره دهد و دارو تجویز کند ، تمامی پزشکان متخصص پوست و مو هوم کا که شما را در منزل ویزیت می کنند ، دارای دانش بالینی کافی هستند و به طیف بسیار زیادی از شیوه های درمانی پزشکی و آرایشی تسلط دارند بی خطرترین روش ها که کمترین عوارض و آسیب به پوست را دارد در پیش میگیرند و در صورت لزوم آماده نمونه برداری از پوست و مو و ناخن ها هستند و می توانند طروات و تازگی را به شما هدیه دهند . 

 

پوست چه کاری انجام میدهد ؟

پوست، بزرگترین اندام بدن است که دارای ساختاری پیچیده است. از عواملی که بر ظاهر و حالات پوست موثر هستند می توان وراثت، سن ، محیط زندگی و عوامل مراقبت از پوست نام برد .

پوست در بدن ما دارای وظایف زیادی است که برخی از آن ها عبارتند از :

✔ از عضلات ،استخوان و رگ های خونی و تمام اجزایی که درون بدن ما وجود دارند محافظت میکند.

✔ در مقابل ورود میکروب ها و مواد مضر سد ایجاد میکند.

✔ از بافت های بدن در مقابل انواع آسیب محافظت میکند.

✔ به کنترل دمای بدن از طریق تعریق در زمان بالا رفتن دما و کمک به حفظ گرما در بدن در زمان سرما کمک میکند.

انسان با استفاده از سلول های عصبی پوست میتواند گرما یا سرما یا سایر احساسات مربوط به لامسه را احساس کند. و هر اینچ از پوست انسان حاویی هزاران سلول ، صدها غده چربی ، غده عرق ، پایانه های عصبی و رگ های خونی است.

 

ساختمان پوست و لایه های پوست

۱. لایه اپیدرم: سطحی ترین لایه پوست اپیدرم نام دارد و متشکل از سلول های مرده است. در انسان سالم در هر شصت ثانیه تقریبا ۳۰۰۰۰ سلول پوستی ریزش میکند ، اما سلول های پوستی زنده لایه های زیرین به صورت پیایی به وجود می آیند و جای خود را به سلول های مرده اپیدرم میدهند .

۲. لایه درم: دومین لایه پوست درم نام دارد که در زیر  اپیدرم قرار گرفته و قطور ترین و مهم ترین لایه پوست است که قطر آن در نواحی مختلف بدن متفاوت است . که غدد عرق و پایانه ها و گیرنده های حسی و... در آن قرار دارند.

۳. لایه هیپودرم: درونی ترین لایه پوست است ، که بر روی اعصاب و استخوان ها و عضلات قرار دارد . اکثر حجم آن از چربی و بافت های پیوندی تشکیل شده است . این لایه با ذخیره چربی از بدن در برابر ضربات و آسیب های فیزیکی محافظت میکند و وظیفه اصلی این لایه اتصال پوست به بافت های زیرین آن می باشد .

 

ویژگی های پوست سالم چیست ؟ 

پوست سالم در هر شخص ویژگی های متفاوتی دارد اما به طور کلی پوست سالم پوستی است که دارای :

۱. رنگ یکنواخت و دارای ته رنگ یکسان 

۲. بافتی صاف و هموار بدون جوش و آکنه

۳. و دارای لطافت یعنی نه خشک باشد نه چرب

۴. عدم وجود قرمزی و سوختگی با نور آفتاب

۵. نرمی و نبود چین و چروک

 

استفاده از خدمات متخصص پوست و مو در منزل برای داشتن پوستی سالم

پوست انسان ها باهم تفاوت هایی دارد و انواع پوست خشک و معمولی و چرب و حساس و... هر کدام نیاز های مختلفی دارند و برنامه غذایی و شست شو و پاک کننده ها و محصولات محافظت از پوست و جلوگیری از پیری باید توسط فردی توصیه شوند که تخصص و  تجربه لازم را دارد و براساس نیاز های پوست و شرایط شخصی شما بهترین راه را برای درمان و مراقبت از پوست را توصیه کند . با استفاده از خدمات متخصص پوست و مو در منزل هوم کا شما میتوانید از مشاوره و ویزیت متخصصی حرفه ای بهرمند شوید و پوستی سالم ، بدون چین و چروک و جوش داشته باشید.

 

وظایف مو چیست ؟

وظیفه مو فقط زیبایی نیست . بلکه مو باعث حفظ گرمای بدن میشود و موهای بینی گوش و اطراف چشم ( مژه ها ) از ورود گرد و غبار و سایر ریز گردها محافظت میکند ، ابروها و مژه ها  از ورود نور زیاد و ذرات معلق  به چشم محافظت میکنند.
موهای ظریف و کرک مانند سطح پوست خروج گرما از سطح بدن را کنترل میکنند و باعث حفظ دمای بدن میشوند و از پوست محافظت می کنند.

 

اجزای سازنده مو و ساختار مو 

۱. ساقه مو یا شافت مو:  قسمتی از مو که پوست خارج شده است و ما می توانیم آن را مشاهده کنیم  و این قسمت عامل زیبایی است و اکثر مراقب ها به این بخش اختصاص دارد.

۲. ریشه مو: بخشی از مو است که اغلب قابل مشاهده نیست و در انتهای آن پیاز مو قرار دارد که زنده است و رنگدانه ها و عصب ها و رگ های خونی در آن قرار دارد و  از طریق آن به مو غذا رسانی میشود .

 

ویژگی های مو سالم چیست ؟

از  نشانه های موی سالم و مناسب می توان از : از حالت پذیری بودن مو ، براق بودن مو ، ریزش کم به هنگام شستن یا شانه زدن ، به آسانی گره نخوردن، رشد کافی به همراه عدم وجود ریزش زیاد ، سالم بودن نوک موها و عدم وجود موخوره ، نبود شکنندگی و کش آمدن مو ، حفظ رطوبت و نرم و لطیف بودن مو میتوان نام برد . 

 

چگونه در منزل موهایی درخشان و بدون موخوره داشته باشیم ؟

اگر موهایتان به طور کامل بریزد مجبورید هزینه های زیادی را صرف کاشتن یا پیدا کردن راهی کنید که مجددا رشد کند. اما شما میتوانید با رعایت تغذیه و مصرف ویتامین های مورد نیاز به اندازه کافی، شست و شو به اندازه ، مصرف دارو و سرم های رشد مو ، تشخیص مشکلات هورمونی که اموری تخصصی است از ریزش موهایتان جلوگیری کنید . شما با استفاده خدمات متخصص پوست و مو در منزل می توانید تمام موارد ذکر شده را بر اساس جنس موهایتان و شرایط بدنی رعایت کنید و دلایل ریزش یا مشکلات موهایتان را کشف کنید و در نتیجه موهای شادابی داشته باشید .

 

مزایای استفاده از خدمات متخصص پوست و مو در منزل 

صرفه جویی در وقت و هزینه با استفاده  از خدمات متخصص پوست و مو در منزل
وقت برای انسان امروزی مسئله ای بسیار مهم است برای رسیدن به مطب پزشک متخصص پوست و مو باید وقت و هزینه زیادی را در مسیر رفت و آمد و پشت ترافیک و پیدا کردن محل پارک خودرو و یافتن محل دقیق مطب پزشک صرف کنید  و سپس حتی پس از رسیدن به مطب پزشک در بیمارستان باید زمان زیادی در انتظار نوبت بمانید ، اما ثبت رایگان درخواست ویزیت متخصص پوست و در منزل هوم کا شما می توانید به جای صرف ساعت ها زمان ، ویزیت متخصص پوست و مو را در منزل را برنامه شخصی و بدون هزینه رفت و آمد ؛ با آرامش در منزل انجام دهید .

عدم نیاز به جا به جایی با استفاده از خدمات متخصص پوست و مو در منزل
احتمال دارد برخی از افراد ممکن به دلیل بیماری ها پوستی نتوانند به آسانی حرکت کنند و ممکن است حتی در برخی از موارد جا به جا شدن باعث اینجاد آسیب های پوستی بیشتر و شدت گرفتن بیماری شود شما با استفاده از هوم کا میتوانید بدون نیاز بدون نیاز به جا به جایی از ویزیت پزشک متخصص پوست و مو در منزل بهره مند شوید .

رعایت پروتکل های بهداشتی و مصونیت از بیماری کرونا با استفاده از خدمات متخصص پوست و مو در منزل
افرادی زیادی با بیماری های مختلف و مشکلات متفاوت به محیط پر ازدحام بیمارستان ها و مطب های پزشکان مراجعه میکنند که ممکن است ناقل بیماری های متفاوت و حتی کرونا باشند ، شما با استفاده از هوم کا به دور از ریسک ابتلا کووید ۱۹ می توانید درخواست ویزیت متخصص پوست و مو دهید و از بیماری مصون بمانید ، لازم به ذکر است که تمامی پزشکان هوم کا با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در منزل شما حضور پیدا میکنند و به هیچ وجه نیاز نیست از این بابت احساس نگرانی کنید چون سلامتی شما هدف اصلی هوم کا می باشد .

 

فرآیند درخواست متخصص پوست و مو در منزل توسط هوم کا چگونه است؟

شما با فرآیند مشکلی درگیر نمیشوید و کافیست روی دکمه ثبت رایگان کلیک کنید تا به صفحه ی ثبت سفارش منتقل شوید  و  سپس سوالاتی ابتدایی مانند محدوده سنی و جنسیت شما پرسیده میشود ، و در قسمت توضیحات اضافی در مورد شرایط و مشکلتان برای ما بنویسید ، زمان را انتخاب کنید تا سفارشتان به صورت رایگان ثبت شود ! و در صورتی که تمایلی به ثبت در خواست به صورت آنلاین ندارید باز هم جای نگرانی نیست ، می توانید از  طریق تماس با شماره ی ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ درخواستتان را ثبت نمایید، و سپس همکارانمان با شما تماس خواهند گرفت و مراحل بعدی را به اطلاع شما خواهند رساند.

 

تعرفه متخصص پوست و مو در منزل 

تعرفه‌ها و هزینه ‌های دریافت این خدمات به نوع درخواست شما  و محل زندگی و سایر شرایط و مشکل شما بستگی دارد ، به همین دلیل، برای اطلاع از این مسئله می‌توانید دکمه ثبت درخواست را فشار بدهید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند  یا میتوانید  از طریق  تماس با شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ درخواست خود را مطرح کنید و همکاران ما در هوم‌کا ، متناسب با نیازتان ، تعرفه‌ی دقیق را به شما ارائه خواهند داد.   هوم کا در این روزهای سخت از شما غافل نبوده و قیمت های هوم کا رقابتی است به گونه ای تعیین شده که  اکثر اقشار جامعه توان پرداخت هزینه های آن را داشته باشند و بتوانند به سلامتی و آسایش دست یابند .

 

مناطق تحت پوشش خدمات متخصص پوست و مو در منزل هوم کا 

در حال حاضر تمامی خدمات ما در تمامی نقاط تهران و کرج ارائه میشوند. و اگر شما ساکن تهران و کرج هستید می توانید درخواستتان را در هوم کا ثبت کنید تا از خدمات متخصص پوست و مو بهره ببرید در غیر اینصورت و در صورت گسترش خدمات به شهرها و استانهای دیگر، قطعا به شما  اطلاع داده خواهد شد .

 

خدمات متخصص پوست و مو در منزل با هوم کا 

هوم کا معتبر ترین مرکز خدمات درمانی در منزل است، در حال حاضر  ما در هوم کا شرایطی را برای شما فراهم آوردیم تا مسیر سلامتی و آسایش را طی کنید . و تلاش هوم کا این است که برای شما در این مسیر تجربه خوبی خلق شود و از خدمات رضایت کامل داشته باشید ، و در صورتی که تجربه استفاده از خدمات هوم‌ کا از قبیل خدمات پوست و مو در منزل را داشته اید ، نظرخود  را برای ما کامنت کنید و تجربه خود را با سایر متقاضیان به اشتراک بگذارید.

دسترسی سریع
سوالات متداول
آیا هوم کا مجوزهای لازم را برای انجام خدمات مراقبت، درمان و آزمایش در منزل در اختیار دارد؟
بله. نام شرکت ما سفیران سلامت سپینود است و با برند هوم‌کا در حال فعالیت هستیم. مجوز مورد نیاز برای انجام چنین فعالیت‌هایی «مجوز ارائه خدمات و مراقبت‌های بالینی در منزل» است که مجموعه‌‌ی هوم‌کا آن را کسب کرده است.
برای ثبت درخواست و کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات هوم کا باید چه کاری انجام دهم؟
شما می‌توانید از طریق دکمه‌ی ثبت رایگان درخواست یا تماس با شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ با ما در ارتباط باشید.
مقالات مرتبط
درباره‌ی این حوزه بیشتر بخوانید.