پزشک عمومی در منزل
پزشک عمومی در منزل
خانه
خدمات
پزشک عمومی در منزل

پزشک عمومی در منزل

ثبت رایگان درخواست

خدمت خود را انتخاب کنید

همه قیمت‌ها در هومکا شفاف و مشخص هستند.

فرآیند ثبت درخواست

registeration-step-1 circle-icon
1
ابتدا درخواست خود را از طریق فرم یا تماس تلفنی ثبت می‌کنید.
registeration-step-2 circle-icon
2
کارشناسان هومکا با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی، درخواست شما نهایی می‌شود.
registeration-step-3 circle-icon
3
هزینه خدمات از شما دریافت می‌شود.
registeration-step-4 circle-icon
4
پزشک در محل حاضر شده و خدمت مورد نظر را انجام می‌دهد.
1
registeration-step-1 circle-icon
فرم رو کامل می‌کنی و روی ثبت درخواست کلیک می‌کنی.
2
registeration-step-2 circle-icon
کارشناسان ما باهات تماس میگیرن و درخواست رو نهایی میکنن
3
registeration-step-3 circle-icon
هزینه خدمات از شما دریافت می‌شود.
4
registeration-step-4 circle-icon
پزشک در محل حاضر شده و خدمت مورد نظر را انجام می‌دهد.
سلامتی، در می‌زند!
بسیاری از ما مشکلاتی نظیر ترافیک و شلوغی مطب‌ها را در مراجعه به پزشک عمومی تجربه کرده‌ایم. همچنین در دوره بیماری کرونا که عده زیادی بیمار به مطب پزشک عمومی برای طی کردن مراحل درمانی خود مراجعه می‌کنند، رفتن به مطب پزشک کاری پرریسک است. برای حل این مشکل بهترین راه ویزیت توسط پزشک در منزل است.

ضرورت استفاده از ویزیت پزشک عمومی در منزل چیست و چه اهمیتی دارد؟ در نگاه اول شاید این موضوع چندان مهم به نظر نرسد. اما به افرادی فکر کنید که به دلیل بیماری‌های خاص قادر به حرکت کردن نیستند، به سالمندانی فکر کنید که راه رفتن در فضای محدود منزل برای آنها دشوار است، چه رسد به اینکه بخواهند از خانه خارج شوند و به مراکز درمانی مراجعه کنند. به خانواده‌هایی فکر کنید که بیشتر از بیماری، جابجایی بیمار برای آنها دشوار است و باید هزینه بیشتری برای این منظور در نظر بگیرند. 

ویزیت پزشک در منزل در این شرایط واقعا راه‌حلی مفید و کاربردی است. مراجعه به پزشک عمومی اولین قدم در مواجه با بیماری است. در صورتیکه بیمار شرایط خاص داشته باشد، پزشک عمومی بیمار به پزشک متخصص ارجاع خواهد داد. 

 سوالات خود را در  زمینه ویزیت پزشک عمومی در منزل از کارشناسان هومکا بپرسید. 

تماس برای دریافت مشاوره رایگان

 

پزشک عمومی در منزل چه خدماتی را ارائه می دهد؟

پزشک عمومی در منزل می‌تواند خدمات زیر را ارائه دهد: 

 • ارزیابی وضعیت سلامتی 
 • توصیه و مشاوره‌های پزشکی 
 • تشخیص اولیه بیماری
 • تجویز دارو و آزمایش 
 • درمان‌های اورژانسی 
 • بررسی روند درمان بیماری
 • ارجاع بیمار به پزشک متخصص

 

پزشک عمومی در منزل در درمان چه بیماری‌هایی به شما کمک می‌کند؟ 

طیف وسیعی از بیماری‌ها وجود دارند که با استفاده از خدمت ویزیت پزشک عمومی در منزل، به راحتی تشخیص و درمان می‌شوند. 

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، پزشک عمومی می‌توان طیف گسترده‌ای از بیماری‌ها و آسیب‌ها را تشخصی داده و درمان نماید. همچنین به علت دانش گسترده‌ای که در علم پزشکی دارد، می‌تواند با معاینات خود، شما را در صورت نیاز به متخصص معرفی نماید. از جمله بیماری‌هایی که پزشک عمومی می‌تواند آن‌ها را معاینه و درمان کند می‌توان به مواردی مانند سرماخوردگی و آنفولانزا، فشار خون، دیابت، آسم، کم‌خونی، برخی مشکلات مربوط به سیستم قلبی عروقی، عصبی، گوارش و تنفسی اشاره نمود.

 در ادامه به معرفی برخی  از این بیماری‌ها پرداخته شده است: 

✔ بررسی مشکلات مربوط به خون از جمله کم خونی، غلظت خون یا رقیق بودن آن می‌تواند توسط پزشک عمومی در منزل انجام شود.

✔ برای درمان دیابت و ویزیت بیماران دیابتی می‌توانید با هومکا تماس بگیرید.

✔ بیماری‎‌های هیپوفیز و تیروئید می‌‎توانند توسط پزشک عمومی در منزل ویزیت شوند.

✔ در صورت تشنج، هومکا می‎‌تواند به سرعت پزشک عمومی را به منزل بیمار بفرستد.

سکته‎‌ی مغزی نیز از مواردی است که توسط پزشک عمومی مورد درمان قرار می‌گیرد.

✔ بیماری‌های مربوط به کلیه و کبد، توسط پزشک عمومی در منزل ویزیت میشود.

✔ مشکلات مربوط به دستگاه تنفسی شامل ذات‎‌الریه، آسم و فیبروز ریه در منزل می‌توانند ویزیت شوند.

✔ برای ویزیت حملات قلبی در منزل نیز می‌توانید از طریق تماس با هومکا برای درمان اقدام کنید.

پزشک عمومی در منزل

 

در چه شرایطی به خدمات پزشک عمومی در منزل نیاز خواهید داشت؟ 

برخی بر این باور هستند که ویزیت پزشک عمومی در منزل تنها مناسب افرادی که است که به دلیل شرایط خاص جسمانی نمی‌توانند از منزل خارج شوند. از جمله این افراد می‌توان به بیماران سکته مغزی، پارکینسون، قطع نخاعی، کودکانی که به بیماری‌های مادرزادی مانند سندروم داون مبتلا هستند، زنان باردار و سالمندان اشاره کرد. 

واقعیت این است اگر در شرایطی قرار گرفته‌اید که امکان خروج از منزل را ندارید یا خروج از منزل می‌تواند خطرات جدی در پی داشته باشد، بهتر است از خدمت ویزیت پزشک در منزل استفاده کنید. این خدمت مخصوص گروه خاصی نیست، فقط برخی افراد بیش از دیگران به آن نیاز دارند. 

معمولا ورزشکارانی که دچار آسیب های جسمی می‎‌شوند، توسط پزشک عمومی یا متخصص، تمام مراحل درمان خود را در منزل می‌توانند طی کنند. لزوم استراحت بیمار در منزل و جدا نشدن از تخت، ضرورتی است که در برخی موارد، بیمار را ملزم می‌کند که پزشک را برای درمان به منزل خود ببرد.

برای ثبت رایگان درخواست می‌توانید همن حالا بر روی دکمه زیر کلیک کنید. 

تماس برای ثبت درخواست رایگان

 

پزشک عمومی چه آزمایش هایی را می تواند تجویز کند؟ 

معمولا پزشک عمومی می‌تواند متناسب با شرایط شما و معایناتی که انجام داده است، آزمایش‌های مختلفی را نیز برای شما تجویز کند. به عنوان مثال می‌توان به آزمایشاتی مانند آزمایش خون، آزمایش کشت ادرار، مدفوع، آزمایش FBS و فشار خون، نوار قلب و .. اشاره کرد. گاهی اوقات نیز پزشک عمومی شما را به یک متخصص ارجاع می‌دهد تا متخصص مورد نظر بر اساس شرایط شما، آزمایشات مختلفی را برایتان تجویز نماید. آزمایشاتی مانند آنژیوگرافی، آندوسکوپی، تست عملکرد ریه و ... .
همچنین در صورت تجویز آزمایش توسط پزشک عمومی، می‌توانید از خدمات آزمایش در منزل  هومکا نیز بهره ببرید.

 

پزشک عمومی در منزل برای کودکان

ویزیت پزشک در منزل، اهمیت بیشتری دارد. علت این است که کودکان معمولا از حضور در مراکز درمانی اجتناب می‌کنند. محیط مراکز درمانی به علت ویژگی‌های خاصی که دارد، منجر به ترس و استرس آنها خواهد شد. حضور پزشک در منزل باعث می‌‎شود تا کودک راضی به انجام معاینات پزشکی شده و در محیط خانه درمان شود. علاوه‌بر آن، با حضور پزشک در منزل، سایر افراد خانواده نیز در کنار کودک هستند و کودک احساس تنهایی نخواهد کرد.

در این حالت والدین نیز راحت‌تر می‌توانند توصیه‌های پزشک را دریافت کنند. در صورت نیاز به حضور پزشک در منزل برای ویزیت کودکان، کافی است تا با هومکا تماس گرفته، و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

 

پزشک عمومی در منزل برای سالمندان

یکی دیگر از اقشاری که بیشتر از سایر افراد جامعه نیاز به ویزیت پزشک در منزل پیدا می‎‌کنند سالمندان عزیز کشورمان هستند. اینگونه افراد به علت اینکه فرزندانشان در منزل نبوده و بیشتر از سایر افراد جامعه تنها هستند، نیاز به دریافت خدمات بیشتر و بهتری در زمینه‎ های درمانی دارند. سالمندانی که جداشدن از تخت برایشان مشکل بوده و رفتن به مراکز درمانی برای آن ها امکان پذیر نیست، میتوانند از خدمات ویزیت پزشک عمومی در منزل استفاده کنند. چک کردن وضعیت عمومی بدن سالمند، کنترل فشار خون، دیابت، بیماری‎‌های قلبی و سایر موارد مشابه، از جمله مواردی است که سالمندان نیاز به دریافت خدمات آن در منزل پیدا می‌کنند.

 

ویزیت پزشک عمومی در منزل برای بیماری های واگیردار

ابتلا به بیماری‎های واگیر دار مهم‌ترین دلیلی است که باید در خانه بمانید و از خدمت پزشک در منزل بهره ببرید. بیماری‎هایی از جمله آنفولانزا، و به خصوص کرونا، از جمله بیماری های واگیردار شدیدی هستند که امکان تشخیص و درمان آنها در منزل وجود دارد. برای این منظور روی کمک هومکا حساب کنید.

برای برخورداری از خدمات هومکا و ثبت سفارش بر روی دکمه زیر کلیک کنید. 

تماس برای ثبت درخواست رایگان

 

ویزیت پزشک عمومی در منزل برای بیماران افسرده

در کنار سایر بیماری‎‌های جسمی که توسط پزشک عمومی در منزل ویزیت می‎‌شوند، ویزیت بیمارانی که دارای بیماری افسردگی هستند نیز، در منزل توسط روانپزشکان می‎‌تواند صورت بگیرد. بیماران افسرده، افرادی هستند که بیشتر از هر شخص دیگری در جامعه نیاز به آرامش و بودن در محیط آرام خانه را دارند. امروزه به علت وجود تنش‌های مختلف در جامعه، افرادی که دچار بیماری افسردگی می‎‌شوند نیز افزایش پیدا کرده است.

حضور پزشک در خانه‎‌، موجب افزایش صمیمیت پزشک و بیمار خواهد شد. علاوه‌بر این پزشک می‌تواند محیط خانه و خانواده‎‌ی بیمار را نیز مورد ارزیابی قرار داده و اطلاعات بیشتری درمورد سبک زندگی بیمار به دست آورد. به این ترتیب بیمار می‎‌تواند روند بهبودی را سریعتر طی کند. حضور خانواده در منزل و کمک آنها به بیمار نیز در سرعت گرفتن روند بهبودی بیمار می‌تواند موثر واقع شود.

در سایت Health Line در مورد روانپزشکان بیشتر خواهید خواند: 

روانپزشکان، پزشکانی هستند که از تکنیک‌های مختلف مانند گفتار درمانی و داروها برای معالجه بیماری‌های روانی استفاده می‌کنند. آنها متفاوت با متخصصان روانشناس هستند. آنها در درمان بیماری‌های زیر می‌توانند به شما کمک کنند:

 • اختلالات اضطرابی
 • اختلال نقص توجه و بیش فعالی (ADHD)
 • اختلال دوقطبی
 • افسردگی شدید
 • اختلال استرس پس از سانحه (PTSD)
 • روانگسیختگی

روانپزشکان برای درمان بیماری از تکنیک‌های زیر می‌توانند استفاده کنند:

 • آزمایش‌های روانشناسی
 • ارزیابی‌های تک به تک
 • آزمایش‌های آزمایشگاهی برای رد علل فیزیکی 

 

نحوه ثبت درخواست خدمت ویزیت پزشک عمومی در منزل

اگر قصد دارید از ویزیت پزشک عمومی در منزل خود بهره ببرید. کافیست مراحل زیر را طی کنید:

 • بر روی دکمه‌ی ثبت رایگان درخواست کلیک کنید تا سفارش ثبت شود. در این مرحله فرمی برای شما به نمایش گذاشته خواهد شد که لازم است اطلاعات مورد نظر را وارد کرده و آن را ثبت نمایید.
 • کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و جزییات ارائه خدمت را در اختیار شما قرار می‌دهند. با تایید شما سفارش ثبت نهایی خواهد شد.
 • پس از نهایی شدن درخواست، پزشک عمومی در همان مکان و زمانی که شما مشخص کرده‌اید حضور پیدا خواهد کرد و معاینات لازم را انجام خواهد داد.

لازم به ذکر است که مراحل ثبت درخواست را می‌توانید از طریق تماس تلفنی نیز انجام دهید. کافیست با شماره‌ی ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید. همچنین اگر سوالی در این زمینه دارید می‌توانید با کارشناسان ما مطرح کنید تا شما را بهتر و دقیق‌تر راهنمایی نمایند.

تماس برای ثبت درخواست رایگان

 

مناطق تحت پوشش ویزیت پزشک عمومی در منزل

در حال حاضر می‌توانید خدمت ویزیت پزشک عمومی در منزل را در تهران و  کرج دریافت نمایید که در ادامه به توضیح هرکدام از آن‌ها خواهیم پرداخت.

 

ویزیت پزشک عمومی در منزل تهران

هر کجای تهران که ساکن هستید می‌توانید از خدمت ویزیت پزشک عمومی در منزل هومکا بهره ببرید. کافیست بر روی دکمه‌ی ثبت رایگان درخواست کلیک کنید یا با شماره‌ی ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت و نهایی کنید.

تماس برای ثبت درخواست رایگان

 

ویزیت پزشک عمومی در منزل کرج

علاوه بر تهران، کرج نیز از جمله مناطق تحت پوشش خدمت ویزیت پزشک در منزل هومکا است. هر کجای کرج که ساکن هستید می‌توانید درخواست خود را ثبت نموده و بقیه‌ را به ما بسپارید.

لازم به ذکر است که این خدمات به شهرک‌های اطراف تهران و کرج و نیز ارائه خواهد شد. با این تفاوت که برای این مناطق، هزینه‌ی ایاب و ذهاب نیز به هزینه‌های مربوط به ویزیت پزشک عمومی در منزل افزوده خواهد شد. 

 

مزایای ویزیت پزشک عمومی در منزل

پیش از اینکه بخواهیم به نوع و نحوه‎‌ی ارائه‎‌ی خدمات ویزیت پزشک عمومی در منزل توسط هومکا بپردازیم، از مزایای ویزیت پزشک در منزل صحبت خواهیم کرد. بسیاری از افراد هستند که برای مراجعه به مراکز درمانی دارای فرصت کافی نبوده و یا شرایط جسمی مناسبی برای رفتن به مطب پزشک را ندارند. ویزیت پزشک در منزل برای اینگونه افراد و سایر بیماران دارای مزایایی است که در ادامه به بررسی آن‎ها می‎پردازیم.
 

✔ کاهش هزینه‎‌های رفت و آمد به مراکز درمانی
طبیعی است که با حضور پزشک در منزل بیمار، تمام هزینه‎‌های رفت و آمد بیمار به مطب پزشک، صفر خواهد شد. علاوه بر آن، دیگر زحمتی بر عهده‎ی بیمار به علت رفت و آمد به مراکز درمانی وجود نخواهد داشت و همراهان بیمار نیز میتوانند به سایر کارهای خود رسیدگی کنند.
 

✔ صرفه جویی در زمان
حضور پزشک در منزل باعث می‎شود که بیمار نیازی به منتظر ماندن در صفوف طولانی انتظار مراکز درمانی نداشته باشد و این مورد بیشتر زمانی اهمیت پیدا خواهد کرد که بیمار در شرایطی نباشد که بتواند د صف انتظار مراکز درمانی زمان را سپری کند.
 

✔ نیاز نداشتن به تعیین وقت قبلی و دریافت خدمات درمانی از طریق تماس با مرکز هومکا در کمترین زمان
در بسیاری از موارد زمانی که فرد به صورت حضوری به بیمارستان مراجعه میکند، به علت تعیین نکردن وقت قبلی، نمیتواند پزشک را ملاقات کند و لازم است تا در فرصت دیگری به مرکز درمانی، آن هم با تعیین وقت قبلی مراجعه داشته باشد. بنابراین ویزیت پزشک عمومی در منزل این مزیت را دارد که دیگر بیمار نیاز به تعیین وقت قبلی نخواهد داشت. برای مشاوره رایگان تماس کلیک کنید. 

تماس برای دریافت مشاوره رایگان

✔ امکان ویزیت شدن در منزل توسط پزشکان متخصص در زمینه‌های مختلف از جمله سالمندان و ویزیت پزشک عمومی در کلیه موارد پزشکی
 

✔ کاهش حضور افراد مسن در خانه‌‎ی سالمندان برای دریافت خدمات بهتر درمانی
علت این موضوع این است زمانی که سالمند در منزل خود بتواند با یک تماس با مرکز درمانی، پزشک را به منزل خود بیاورد، بنابراین نیازی به مراقبت پزشکی در خانه‎‌ی سالمندان نخواهد داشت و در نتیجه تعداد سالمندان بستری در خانه سالمندان کمتر خواهد شد.

✔ کاهش زمان بستری شدن در بیمارستان
با حضور پزشک عمومی یا متخصص در منزل بیمار، فرد نیازی به بستری شدن طولانی جهت مراقبت های ویژه در بیمارستان ندارد و پس از انجام عمل جراحی میتواند به خانه برگردد چرا که پزشک برای چک بیمار میتواند در دوره های مختلف به منزل وی برود.
 

✔ تشخیص زود هنگام بیماری
هنگامی که پزشک در منزل بیمار حضور پیدا کند، با خیال راحت و بدون توجه به افرادی که در صف انتظار هستند، میتواند به وضعیت بیمار به طور دقیق رسیدگی کرده و در صورت وجود بیماری، زودتر تشخیص دهد تا بیمار برای درمان پیش از شدید تر شدن بیماری اقدام کند.
 

✔ کاهش یافتن عوارض جانبی دارو
پزشک با چک کردن مرتب بیمار، و داروهای مصرفی وی، میتواند زمان استفاده داروها را به بیمار گوشزد کرده و در صورت درمان کامل، آنها را قطع کند. حضور پزشک عمومی در منزل، با ارائه‎ی مشاوره‎های رایگان، میتواند موجب کاهش عوارض جانبی دارو شود.
 

✔ کمک به استقلال عملکردی بیمار
این مورد نیاز به توضیحات بیشتری برای دریافت مفهوم این مزیت دارد. بدین صورت که، زمانی که بیمار بتواند پزشک را به منزل خود بیاورد، نیاز به هیچ همراهی برای انجام کارهای روزمره‎ی خود نخواهد داشت و برای رفت و آمد به پزشک به کمک دیگران نیاز پیدا نخواهد کرد چرا که پزشک با یک تماس در منزل وی حضور پیدا میکند. همین مورد نیز موجب اسقلال عملکردی بیمار خواهد شد. علاوه بر آن نیز، چنانچه بیمار نتواند کارهای روزمره‎ی خود را انجام دهد، میتواند پرستار خصوصی خود را در منزل از طریق هومکا استخدام کند تا به طور کامل از کمک سایر افراد بی نیاز شود. البته طبیعی است که حضور سایر افراد خانواده در منزل می‌تواند کمک کننده باشد اما بدون حضور آن ها نیز بیمار میتواند به طور مستقل کارهای خود را از طریق دریافت خدمات درمانی هومکا پیش ببرد.
 

✔ مصون ماندن از خطرات بیرون از خانه
ویزیت پزشک عمومی در منزل بیمار باعث می‎‌شود تا بیمار برای انجام معاینات ساده به مراکز درمانی که ممکن است آلوده به انواع ویروس های مختلف باشند، نرفته و از بیماری‌های واگیردار در امان باشد. امروزه و با وجود بیماری کرونا در جوامع مختلف، حضور پزشک در منزل بیمار امتیازی است که موجب حفظ هرچه بیشتر سلامتی بیمار می‌‎شود. برای تشخیص کووید ۱۹ می‌توانید از تست کرونا در منزل استفاده کنید. 
 

✔ کاهش اضطراب کودکان
 بسیاری از کودکان، در هنگام مراجعه به مطب پزشک، دچار استرس و اضطراب می‌شوند و تجربه‌ی بدی را پشت سر می‌گذارند. اما اگر از ویزیت پزشک عمومی در منزل استفاده شود. کودکان در خانه که محیط امن‌تری برای آنان است، ویزیت می‌شوند و این مراحل را با راحتی و آسایش بهتری طی می‌کنند. 

در سایت Very Well Family علت بروز استرس در کودکان به این صورت بیان شده است: 

علت اضطراب و استرس در کودکان می‌تواند مربوط به عوامل خارجی باشد. از علل شایع استرس در کودکان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 

 • فشار تحصیلی: بسیاری از کودکان از اینکه در مدرسه عملکرد مناسبی نداشته باشند، می‌ترسند. 
 • تغییرات بزرگ در خانواده مانند طلاق، مرگ، نقل مکان یا اضافه شدن خواهر یا برادر جدید . 
 • دیدن و شنیدن اخبار و رویدادهای فاجعه بار. عناوین خبری و تصاویری که بلایای طبیعی، تروریسم و ​​خشونت را نشان می‌دهند، باعث ایجاد استرس در کودکان خواهد شد. این تصور در آنها شکل می‌گیرد که این اتفاق می‌تواند برای آنها یا اعضای خانواده رخ دهد.  
 • بی ثباتی والدین: آشفتگی پدر و مادر از لحاظ مالی و رفتاری می‌تواند کودک را مضطرب کند. 
 • برنامه‌های بسیار فشرده کودک را تحت فشار قرار می‌دهد. 
 • دیدن فیلم یا خواندن کتاب های ترسناک.

پزشک عمومی در منزل

 

پزشک عمومی در منزل با هومکا

هومکا سعی کرده است تا خدمات آزمایشگاهی، درمانی و مراقبتی در منزل را با کیفیتی مطلوب و قیمتی مناسب در اختیار شما قرار دهد. یکی از خدمات مربوط به حوزه‌ی درمان، ویزیت پزشک عمومی در منزل است. تمام تلاش ما در هومکا این است که با برداشتن موانع مختلف و ایجاد تجربه‌ای بهتر، در حرکت شما به سمت زندگی بهتر و سالم‌تر گام موثری برداریم. برای این منظور مشاوران ما برای ارائه مشاوره رایگان آماده هستند. 

تماس برای دریافت مشاوره رایگان

امیدواریم بتوانیم با کمک شما به هدف خود، نزدیک و نزدیک‌تر شویم. ممنون می‌شویم اگر پیشنهادات و انتقادات خود را با ما مطرح کنید تا بتوانیم برای بهبود مسیر از آن‌ها استفاده نماییم. 

دسترسی سریع

درخواست خدمت

کافیست فرم را پر کنید و دکمه "ثبت نهایی درخواست" را بزنید. همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.
جزئیات درخواست
شهر*
شهر موردنظرت رو انتخاب کن
نوع خدمت*
خدمت موردنظرت رو انتخاب کن
اطلاعات درخواست
فایل ضمیمه
محاسبه هزینه
هزینه خدمت
۰ تومان
هزینه خدمات در محل
- تومان
مالیات بر ارزش افزوده
۰ تومان
هزینه مشاوره و تجویز نسخه
تومان
هزینه تفسیر آزمایش
تومان
تخفیف
۰ ۰ تومان
مجموع هزینه‌ها
۰ تومان
اطلاعات تماس
کد تخفیف:
discount-icon
بررسی

کد معرف:
discount-icon
بررسی

سوالات متداول

آیا پزشک عمومی می‌تواند آزمایش تجویزکند؟
پزشک عمومی با توجه به شرایط شما می‌تواند اقدام به تجویز آزمایش نماید.
آیا می‌توان برای تشخیص کرونا به پزشک عمومی مراجعه کرد؟
بله. این پزشکان می‌توانند در تشخیص و درمان این بیماری به شما کمک کنند.
برای درمان چه بیماری‌هایی می‌توان از خدمت پزشک عمومی در منزل استفاده کرد؟
در مواجه با بیماری، پزشک عمومی اولین شخصی است که به او مراجعه می‌شود.
پزشک عمومی چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟
ارزیابی وضعیت سلامتی توصیه و مشاوره‌های پزشکی تشخیص اولیه بیماری تجویز دارو و آزمایش درمان‌های اورژانسی بررسی روند درمان بیماری ارجاع بیمار به پزشک متخصص
خدمت پزشک عمومی در منزل هومکا چه مناطقی را تحت پوشش قرار می‌دهد؟
سراسر استان تهران، کرج و حومه و مشهد.

پرسش و پاسخ با پزشک

Loading...
Loading...