پزشک در منزل یوسف آباد
خانه
مقالات
پزشک در منزل یوسف آباد

پزشک در منزل یوسف آباد

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1400/01/28
مدت زمان تقریبی مطالعه: دقیقه
ثبت رایگان درخواست
بدون مراجعه به مطب و معطلی در منزل خود ویزیت شوید!
تا به حال برایتان پیش آمده است که نیاز به پزشک داشته باشید اما زمان یا حوصله کافی برای رفت و آمد به مطب پزشک و در نوبت ماندن را نداشته باشبد؟ آیا تا به حال شده است که عزیزانتان نیاز به پزشک داشته‌اند اما شما زمان کافی برای بردن آن‌ها به مطب پزشک را نداشته‌اید؟ دیگر نگران این موضوع نباشید!
مشاوره رایگان
هنوز تصمیم نگرفتید؟ نگران نباشید. می‌توانید اطلاعات خود را بفرستید و مشاوره رایگان بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

دریافت خدماتی مانند خدمات پزشکی در منزل یوسف آباد در برخی از مواقع تنها مربوط به راحتی فرد متقاضی و استفاده کننده نمی شود. بلکه در اغلب موارد مزیت ها و ضرورت هایی وجود دارند که در این مطلب نیز قصد داریم تا به تفصیل به آن ها اشاره کنیم. این مزیت ها و ضرورت ها موجب می شوند تا برای دریافت این قبیل خدمات ثبت سفارش نماییم. مجموعه هوم کا با داشتن کادری متخصص و مجرب در تلاش است تا بتواند ضمن معرفی خدمات پزشکی در منزل یوسف آباد، در بر طرف کردن دغدغه خاطر شما عزیزان گامی اصولی و درست را بردارد.

اما آیا رفتن پزشک بر سر بالین بیمار موضوعی جدیدی است؟ در پاسخ به این پرسش باید این نکته را یاد آور شویم که در گذشته های دور نیز این موضوع رواج داشته است و حتما پدر و مادرها و یا پدر بزرگ و مادر بزرگ ها در خاطرات خود از این ماجرا صحبت هایی داشته اند. مثلا کسی در روستا دچار حادثه ای می شده است و یا برای چک کردن وضعیت بیمار فردی را برای صدا زدن طبیب می فرستادند. گاها این طبیب در آن روستا نبوده و باید برای با خبر کردن وی چندین آبادی و روستا را طی می کردند. همه این موارد به علت این بوده است که فرد بیمار و یا حادثه دیده توانایی راه رفتن و یا فرصت حضور در کنار حکیم یا طبیب را نداشته است.

پس دیدیم که خدمات پزشک در منزل جزء آن دست از خدماتی است که پیشینه طولانی داشته و بحث جدیدی محسوب نمی شود. اما این خدمت تفاوت ها و مزیت هایی را با خاطره ای که برایتان متذکر شدیم دارد که در ادامه این مقاله می خواهیم شما را با آن ها آشنا کنیم.

 

مزایای دکتر در منزل یوسف آباد

قطعا حضور یک فرد متخصص و پزشک بر بالین بیمار به موقع و در زمان مناسب در بهبودی هر چه سریع تر بیمار نقش مهمی دارد. اما در صورتی که از خدمات پزشکی در منزل یوسف آباد استفاده کنید دقیقا چه مزیت هایی می تواند این خدمت برای شما به همراه داشته باشد؟ در این بخش سعی داریم تا این فواید را برای شما بیان کنیم.

هنگامی که شما می خواهید به صورت کلی از یک خدمتی استفاده کنید قطعا فواید آن را در کنار معایب آن در نظر می گیرید. حال اگر خدمتی وجود داشته باشد که فواید زیادی برایتان داشته باشد، می توانید با خیالی آسوده آن را به گزینه های دیگر ترجیح داده و حتی به خانواده و دوستان و آشنایان خود نیز معرفی کنید. پس در ادامه با هم نگاهی به مزیت های خدمات پزشکی در منزل یوسف آباد می اندازیم.

✔ تصور کنید که خودتان و یا یکی از عزیزان شما در بستر بیماری از درد و وضعیت ناخوشایندی رنج می برید. وجود علائم مختلف بیماری شما را از داشتن انرژی همیشگی محروم کرده و به احتمال فراوان ترجیح می دهید تا حداقل آن روز را در خانه به استراحت کردن بپردازید و از جای خود کمتر جا به جا شوید. خب، این تنها برای شرایطی است که شما به بیماری ساده ای مانند سرما خوردگی دچار شده اید و این گونه ترجیح می دهید فکر خود را درگیر رفتن به بیرون از خانه نکنید. اما در آن دست بیمارانی که وضعیت سخت تری از بیماری را دارند و یا شرایط عمومی مساعدی ندارند قطعا شرایط دشوار تر و استفاده از خدمات پزشکی در منزل یوسف آباد گزینه ای مناسب است.

✔ حال بیابید تصور کنیم که به جای دریافت خدمات پزشکی در منزل یوسف آباد، از خانه خارج شده و خود یا فرد بیمار را به مراکز شلوغ درمانی و بیمارستانی منتقل کنیم. وجود سر و صداهای محیط، آلودگی هوا، شلوغی و ترافیک، ترس از دیر رسیدن به مطب دکتر و از دست رفتن وقت همگی جزء عوامل استرس زا و نگران کننده ای هستند که باید آن ها را به جان خریده و با زحمت فراوان خود را برای ویزیت دکتر آماده کنیم. حال آن که به راحتی و بدون داشتن هیچ کدام از این دغدغه ها می توان از خدمات پزشکی در منزل یوسف آباد استفاده کرد.

پزشک در منزل یوسف آباد

✔ حضور پزشک در منزل یوسف آباد نه تنها باعث از بین رفتن نگرانی های اشاره شده در بالا می شود، بلکه باعث می شود تا در زمان دلخواه خدمت مورد نظر را دریافت کنید. این کار علاوه بر تسریع در فرآیند رسیدگی به وضعیت بیمار نگرانی از بابت حضور به موقع در مطب دکتر را برطرف کرده و آسودگی خاطر را برای خود و یا بیمارتان به همراه می آورد.

✔ در مورد یکی از موارد خاص که بیمار شخصی خردسال است قطعا همه ما یا برای کودک خود و یا خودمان و کودک دیگران شرایطی را هنگام حضور در مراکز درمانی دیده ایم که در آن کودک بی تابی کرده و تمایلی برای ماندن طولانی در صف انتظار دیدن و ویزیت دکتر را ندارد. یا در اثر ترس ناشی از حضور در بیمارستان و کلینیک مدام ابراز ناراحتی کرده و موجب آزردگی خاطر خود و یا اطرافیان گردد. قطعا هیچ یک از ما دوست نداریم تا کودکی را در این وضعیت ببینیم. با ثبت سفارش خدمات پزشکی در منزل یوسف آباد می توانیم تمامی این مشکلات احتمالی را برطرف کنیم و حتی کودک در اتاق خود از بهترین خدمات بهره مند شود.

✔ در صورت داشتن عمل های جراحی سنگین چطور؟ یکی دیگر از شرایطی که می خواهیم به آن اشاره کنیم وجود نیاز استراحت، عدم جا به جایی و بستری بودن بیمار پس از عمل های جراحی مختلف است. در این هنگام بهتر است تا به جای خارج شدن از خانه و دچار گرفتاری های احتمالی که در بالا به برخی از آن ها اشاره شد، از خدمات پزشکی در منزل یوسف آباد استفاده کنیم.

 

انواع خدمات پزشکی در منزل یوسف آباد

یکی از ویژگی هایی که خدمات پزشک در منزل یوسف آباد دارد این است که با توجه به شرایط شما کارشناسان ما درست ترین انتخاب را به شما پیشنهاد داده و پزشک متخصص مورد نظر را برایتان در نظر می گیرند. همچنین در صورت پیشنهاد شما می توانید از حضور دکتر عمومی در منزل یوسف آباد بهره مند گردید. در ادامه به تشریح این موارد می پردازیم.

 

پزشک عمومی در منزل یوسف آباد

برای همه ما اتفاق افتاده است که دردی را در بدن خود احساس می کنیم اما نمی توانیم تشخیص دهیم که این علامت و علائم مربوط به کدام بیماری است. حال تصور کنید اگر اشتباه فکر کرده باشیم باید یک یا چند نوبت اشتباهی خارج از خانه به مطب دکترهای مختلفی برویم تا در نهایت پزشک متخصص مناسب با بیماری خود را بیابیم.

همچنین، برای چکاپ های دوره ای و یا چک کردن حال عمومی بیمار و انجام تست های مختلفی مانند گرفتن فشار خون یا قند خون بیمار، و یا دیدن نتایج آزمایش های انجام شده می توانید از خدمات پزشکی در منزل یوسف آباد استفاده کرده و پزشک عمومی را در خانه خود داشته باشید. در این صورت ضمن از بین بردن تمامی دغدغه های احتمالی با آسودگی خاطر از وضعیت بیماری خود مطلع می شوید و توصیه های لازم را در اسرع وقت دریافت می کنید.

 

پزشک متخصص در منزل یوسف آباد

جالب است بدانید که خدمات پزشکی در منزل یوسف آباد فقط شامل حضور پزشک عمومی در خانه نمی شود. بلکه با تماس با کارشناسان مجموعه هوم کا و در صورت ثبت درخواست برای ارسال پزشک متخصص در منزل یوسف آباد، می توانید از این امکان نیز استفاده نمایید. وجود یک پزشک متخصص برای راهنمایی دقیق و تجویز مناسب و به موقع دارو و راه کارهای درمانی مخصوص شما، امری ضروری است که برای بهبود هر چه سریع تر بیماری توصیه می شود. برای ثبت درخواست خدمات پزشکی در منزل یوسف آباد با ما تماس بگیرید. همچنین از طریق دکمه ثبت رایگان درخواست نیز می توانید سفارش خود را به ما اعلام نمایید.

پزشک در منزل یوسف آباد

 

هزینه خدمات پزشکی در منزل یوسف آباد

قیمت خدمات پزشکی در منزل یوسف آباد که از طرف مجموعه هوم کا در نظر گرفته شده است قیمتی بسیار مناسب است که با توجه به شرایط شما و خدمت مورد نظر شما از سوی کارشناسان مجموعه در هنگام تماس و ثبت سفارش اعلام می گردد.

بنابراین هزینه خدمات پزشک در منزل یوسف آباد بستگی به تخصص پزشک و نوع خدمتی که مورد نظر است دارد. با تماس با شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ می توانید با کارشناسان ما صحبت کرده و مشاوره دقیق و لازم را دریافت نمایید.

 

خدمات پزشکی در منزل یوسف آباد در یک نگاه

در این مطلب به بیان خدمات پزشکی در منزل یوسف آباد که مجموعه هوم کا برای رفاه حال شما عزیزان در نظر گرفته است به تفصیل اشاره کردیم. به فواید و محاسن خدمات پزشکی در منزل یوسف آباد پرداختیم. دیدم که در صورت بهره گیری از این خدمات تا چه اندازه می توانیم هم از نگرانی های خود بکاهیم و هم در زمان خود صرفه جویی کنیم.

دسترسی سریع
سوالات متداول
آیا هوم کا مجوز‌های لازم را برای ویزیت پزشک در منزل در اختیار دارد؟
بله. نام شرکت ما سفیران سلامت سپینود است و با برند هوم کا در حال فعالیت هستیم. مجوز مورد نیاز برای انجام چنین فعالیتی «مجوز ارائه خدمات و مراقبت‌های بالینی در منزل» است که مجموعه‌‌ی هوم کا آن را کسب کرده است.
از خدمات پزشک در منزل چه انتظاری باید داشته باشم؟
هدف اصلی، تشخیص اولیه و در صورت نیاز، تجویز آزمایش خون، ادرار یا آزمایشات دیگر است. کل خدمات برای ارائه مراقبت های بهداشتی اولیه، مراقبت‌های پس از بستری در بیمارستان و مدیریت بیماری‌های مزمن طراحی شده است.
خدمت پزشک در منزل چه مناطقی را پوشش می‌دهد؟
درحال حاضر، خدمت پزشک در منزل هوم کا تهران و کرج را به صورت کامل و با ارائه‌ی تمامی خدمات موجود پوشش می‌دهد. که در ادامه درباره‌ی آن‌ها بیشتر خواهیم گفت.
پرسش و پاسخ ها
Loading...
Loading...