پزشک در منزل غرب تهران
خانه
مقالات
پزشک در منزل غرب تهران

پزشک در منزل غرب تهران

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1400/01/28
مدت زمان تقریبی مطالعه: دقیقه
ثبت رایگان درخواست
تجربه دلنشین ویزیت توسط پزشک بدون معطلی!
همه ما تجربه رفتن به مطب پزشک و در نوبت ماندن را داریم. اما گاهی آنقدر زیاد در مطب پزشک معطل می‌شویم که از سایر کار‌های خود عقب می‌مانیم. همچنین رفت و آمد به مطب پزشک، ترافیک، آلودگی هوا و پیدا کردن جای پارک نیزاز سایر دردسر‌های مراجعه به مطب پزشک است. برای حل این مشکل چه کنیم؟ با ما همراه باشید!
مشاوره رایگان
هنوز تصمیم نگرفتید؟ نگران نباشید. می‌توانید اطلاعات خود را بفرستید و مشاوره رایگان بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

محل زندگی شما کجاست؟ دسترسی که به مراکز درمانی و بیمارستان‌ها دارید چگونه است؟ آیا از خدمات پزشک در منزل غرب تهران اطلاعی دارید؟ آنها جوابگوی تمامی نیازهای شما هستند؟ تمامی این سوالات فقط بخش کوچکی از پرسش‌هایی است که در ذهن نقش می‌بندند. اگر شما ساکن غرب تهران بزرگ هستید، برای شما خبرهای خوبی داریم. دیگر همه ما به این موضوع واقف هستیم که تهران یکی از شهرهای بسیار شلوغ به حساب می‌آید.
بیشتر اتلاف وقت در زندگی افرادی که ساکن شهرهای پر جمعیت هستند مربوط به ترافیک‌های شهری است. کسانی که در تهران زندگی می‌کنند این موضوع را به خوبی لمس کرده‌اند. چراغ قرمزهایی که در سر هر چهارراه وجود دارد به همراه مردمی که هریک با اهداف متفاوت به هر سمت و سویی می‌روند باعث هجوم جمعیت شده و سرعت حرکت را کاهش می‌دهد.
در این حالت همیشه باید مدت زمان بیشتری را برای کارهای خود خصوصا کارهای پزشکی در نظر بگیرید و به طور مثال حدود ۳۰ دقیقه و حتی بیشتر را به ماندن در ترافیک‌های سنگین یا نوبت‌های طولانی اختصاص دهید. حالا خبر خوب چیست؟

خدمات پزشکی در منزل غرب تهران

 

انواع خدمات پزشکی در منزل غرب تهران

حتما بعد از اینکه متوجه شدید خدمات پزشکی در غرب تهران ارائه می‌شود این سوال بزرگ در ذهن شما نقش بسته که چه تفاوتی با بیمارستان و مراکز درمانی دیگر دارد. اگر شما دچار بیمار سابقه‌ای هستید و نیازمند انجام آزمایش‌های دوره‌ای باشید، علاوه بر مشکل در رفت و آمد اضطراب آلوده شدن به ویروس کرونا را هم خواهید داشت.
شما بیشتر برای چه دلایلی به بیمارستان یا آزمایشگاه‌ها می‌روید؟ معمولا سالانه چند بار این کار را می‌کنید؟ چنانچه یک حساب سر انگشتی هم داشته باشید متوجه می‌شوید حتی برخی از چکاپ‌هایی که ضروری است برای سلامتی خود آنها را انجام دهیم هر ۶ ماه تا ۱ سال باید انجام شوند.
این در شرایطی است که همه چیز خوب پیش برود و ما برای هیچ موردی نیازمند حضور فیزیکی در بیمارستان نباشیم. این روزها وجود ویروس کرونا (Covid-19)  و ارتباطی که گاهی با افراد دیگر داریم ما را نیازمند انجام تست‌های تشخیصی مربوط به کرونا می‌کند.
در همین راستا ضرورت دارد که بدانید حتی اگر علائمی که در رابطه با این ویروس در بدن خود احساس می‌کنید مربوط به ابتلا به کرونا نباشد، حضور شما در آزمایشگاه شلوغ و آلوده احتمال بیمار شدن را به میزان چندین برابر افزایش می‌دهد. این موضوع فقط در مورد تست کرونا نیست بلکه تمامی آزمایش‌هایی که مربوط به بارداری و یا انواع آزمایش‌های خون هم باشد فرد را در معرض عفونت قرار می‌دهد. حالا راه چاره چیست آیا مسئله به همین راحتی است؟

 

مزایای خدمات پژشکی در منزل غرب تهران

در این قسمت شما را با امتیازاتی که استفاده از خدمات پزشک در منزل غرب تهران دارد آشنا می‌کنیم. این مزیت‌ها شامل:

✔ حذف هزینه‌های رفت و آمد

✔ عدم نیاز به حضور فیزیکی در مراکز درمانی

✔ راحتی سالمندان و معلولان در رفت و آمد

✔ کاهش اتلاف وقت در نوبت‌های طولانی

حذف هزینه‌های رفت و آمد
اگر ساکن غرب تهران باشید و بخواهید از خدمات ویزیت پزشک در منزل غرب تهران هم استفاده کنید، دیگر نیازمند مراجعه حضوری نیستید. این امر موجب می‌شود که هزینه‌ای هم در این خصوص پرداخت نکنید. عدم نیاز به رفت و آمد شما را از اجتماع نیز دور نگه می‌دارد و کمتر در خطر ابتلا به ویروس کرونا خواهید بود.

عدم نیاز به حضور فیزیکی
در استفاده از خدمات مجموعه هوم کا این امکان را هم دارید که انواع سرویس‌ها را در منزل داشته باشید. هوم کا با ایجاد بستر و در نظر گرفتن شرایط فعلی که مجبور به رعایت فواصل اجتماعی هستیم سرویس‌هایی که آماده ارائه آنهاست در منزل هم عرضه می‌کند.
عدم نیاز به حضور فیزیکی خصوصا در شرایطی که هرگونه مراجعه به مراکز درمانی موجب افزایش آمار مبتلایان کرونا می‌شود یک مزیت عالی به حساب می‌آید.

راحتی سالمندان و معلولان
چنانچه متقاضیانی که خواهان استفاده از این خدمات باشند از افراد سال خورده و معلولان باشند حتی در شرایطی که کرونا نباشد، استفاده از خدمات پزشکی در منزل غرب تهران یک گزینه طلایی به حساب می‌آید.
حرکت و رفت و آمد برای این عزیزان اغلب با سختی و دشواری‌های زیادی همراه است. افراد مسن و معلولان جسمی حرکتی علی رغم مشکلات رفت و آمدی که دارند آستانه تحمل کمتری را در سالن‌های انتظار نسبت به افراد معمولی دارند.

کاهش اتلاف وقت
از آنجایی که برای بهره برداری از سرویس‌های پزشکی در منزل غرب تهران نیازمند مراجعه حضوری و همچنین رفت و آمد در مسیرهای پر تردد و شلوغ نیستید، زمان بیشتری را هم برای خود می‌خرید. به صورت میانگین اگر زمان‌هایی که در حال رفت و آمد یا در سالن‌های انتظار هستید را حساب کنید، حتما باور کردنی نخواهد بود که چقدر از زمان ما بیهوده مصرف می‌شوند.
یکی دیگر از برتری هایی که در استفاده از خدمات پزشکی در منزل غرب تهران دارید کاهش اتلاف وقت است. زیرا زمانی که برای شما اختصاص داده می‌شود دیگر معطلی نخواهد داشت. در این صورت زمان کافی برای بقیه امور، بیشتر در دسترس است.

خدمات پزشکی در منزل غرب تهران

 

چرا باید از انواع خدمات پزشکی در منزل غرب تهران استفاده کنیم؟

آیا با مطالعه این مطالب به فکر یکی از اعضای خانواده خود افتادید؟ همسر بارداری دارید؟ پدر و مادر مسن شما احتیاج به ملاقات پزشک در زمان‌های دوره‌ای دارند و در فکر این موضوع هستید که بدون اینکه سختی رفت و آمد کارهای پزشکی آنها را انجام دهید!
در زندگی همه ما افراد سالمند یا کودکان کم سن و سال هم وجود دارد که یا نیاز به چکاپ دارند و یا ممکن است در انجام کاری دچار جراحت بشوند. کودکان و افراد مسن‌تر اغلب آمار بیشتری در مراجعات پزشکی به خود اختصاص داده اند. سالخورده‌ها به دلیل افزایش سن مستعد ابتلا به انواع بیماری‌های جسمی یا داخلی هستند. انجام چکاپ بخصوص برای افراد سالمند امری اجتناب ناپذیر است.
برخی از انواع ناخوشی‌ها که برای معالجه آنها به پزشک مراجعه می‌کنیم در سنین بالاتر بروز می‌کنند. همه این موارد از علت‌های حضور ما در بیمارستان و مطب‌ها به شمار می‌رود. به صورت کلی تمامی خدماتی را که ما از این مراکز دریافت می‌کنیم در یکی از دسته بندهای زیر قرار می‌گیرد:

✔ خدمات آزمایشگاهی

✔ خدمات درمانی

✔ خدمات مراقبتی

خدمات آزمایشگاهی
فعالیت آزمایشگاه‌ها بسیار زیاد است. اگر بخواهیم خدماتی را که در آزمایشگاه‌ها از آنها استفاده می‌کنیم نام ببریم این است که انواع چکاپ آقایان، چکاپ خانم‌ها، چکاپ سالمندان، تست کرونا و انجام انواع آزمایش با نسخه یا بدون نسخه را شامل می‌شود.
آزمایشگاه‌ها یکی از پر استفاده‌ترین بخش‌ها در مراکز درمانی به حساب می‌آیند از این رو استفاده از خدمات پزشکی در منزل غرب تهران بسیار کارآمد است. هر کدام از مواردی که در دسته خدمات آزمایشگاهی قرار می‌گیرد نیز انواع مختلفی دارد.
به طور مثال برای انجام تست کرونا گزینه‌های مختلفی قرار داده شده است که از نظر هزینه و انجام آزمایش متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر این امکان وجود دارد که به سایت هوم کا سر بزنید و یا با مجموعه تماس بگیرید.

خدمات درمانی
گسترده‌ترین و مهم‌ترین قسمت در پزشکی مربوط به خدمات درمانی است. خدمات درمانی شامل انجام انواع فیزیوتراپی‌ها، درمان زخم‌ها، مامایی، ملاقات با پزشک، گفتار درمانی، کار درمانی، سونداژ، انجام انواع پانسمان، سرم و آنژیوکت،حضور بهیار، تزریقات و حضور پرستار است.
بسیاری از افراد هستند که برای انجام هر کدام از این موارد نیازمند دریافت خدمات هستند و علت شلوغی و نوبت‌های طولانی مدت برای انتظار هم همین است.

خدمات مراقبتی
همه خدماتی که در این مقاله اشاره می‌شود از دلایل مراجعه هریک از ما به مراکز درمانی و بیمارستان‌هاست. چنانچه این نیاز را در خود احساس کردید که خواهان بهره برداری از خدمات پزشکی در منزل غرب تهران هستید، تیم هوم کا فعالیت زیادی در این حوزه دارد.
شاید اطلاعات زیادی از خدمات مراقبتی نداشته باشید در این قسمت به سرویس‌هایی که در این بخش ارائه می‌شود می‌پردازیم که با آنها آشنا شوید. انواع خدمات مراقبتی شامل: پرستار نوزاد، مربی آموزشی کودک، همراه سالمند، مراقبت کودک، مراقبت سالمند است.
کمبود زمان در آموزش یا مراقبت از کودک و سالمندان بیشترین دلیل استفاده از خدمات مراقبتی است. همچنین در زمانی که با سپردن کودک به مهد یا مراکز نگهداری کودکان موافق نیستید خدمات مراقبتی گزینه کاربردی به نظر می‌رسد.

خدمات پزشکی در منزل غرب تهران با هوم کا و مخارج آن

آیا به این سوال فکر می‌کنید که حالا اگر بخواهید از این سرویس‌ها آن هم در منزل خود استفاده کنید چه کاری باید انجام دهید؟ حتی اگر یکی از مواردی که در انواع خدمات آزمایشگاهی، درمانی و مراقبتی مربوط به شما باشد به راحتی این امکان وجود دارد که با وجود هوم کا به آن دست پیدا کنید.
راه‌هایی که در استفاده از این سرویس‌ها با هوم کا دارید کم نیست. ثبت درخواست از طریق وب سایت یا برقراری تماس با شماره تلفن‌های مرکز امکان پذیر است. نگران هزینه‌های پزشکی یا مراقبتی هستید؟ فکر می‌کنید با حجم عظیمی از مخارج پزشکی مواجه می‌شوید که از آنها سر در نمی‌آورید؟
در گروه هوم کا تمامی تعرفه‌ها کاملا مشخص و روشن هستند. هزینه‌ها با توجه به هرخدمت و البته تعداد نفراتی که از آن استفاده می‌کنند متفاوت خواهد بود. چنانچه سوال یا ابهاماتی درمورد استفاده از سرویس‌های هوم کا دارید به راحتی و با خیال راحت بپرسید قطعا با پاسخ‌های مشخصی روبه رو می‌شوید.

خدمات پزشکی در منزل غرب تهران

 

ویزیت پزشک در منزل غرب تهران

تهران یکی از کلان شهرهای کشور ایران به حساب می‌آید. جمعیت تهران و ترددی که در سطح شهر انجام می‌شود اغلب موجب فوت زمان زیادی در زندگی ما می‌شود. حضور در ترافیک‌های زمان بر و خسته کننده موجب شده است که انجام برخی از کارهای ضروری خود از جمله خدمات پزشکی را هم به سختی انجام دهیم.
کرونا یکی از مهم‌ترین دلایلی است که ما را مجاب می‌کند اغلب کارهای خود خصوصا کارهای پزشکی را در حد امکان داخل منزل انجام دهیم. سهولت برای سالمندان و افراد معلول، حذف هزینه‌های رفت و آمد، کاهش اتلاف وقت و عدم احتیاج به مراجعه حضوری از برتری‌های استفاده از خدمات غیر حضوری است.
حتی اگر بیماری زمینه‌ای هم نداشته باشید اتفاقاتی موجب می‌شود که نیاز به انجام ویزیت و معاینات پزشکی داشته باشید. ساکنین غرب استان تهران این امتیاز را دارند که با وجود تیم هوم کا از انواع خدمات پزشک در منزل غرب تهران استفاده کنند. موارد پزشکی که مجموعه هوم کا ارائه می‌کند در سه دسته خدمات آزمایشگاهی، خدمات درمانی و خدمات مراقبتی قرار دارد.

سایر مناطق:

پزشک در منزل شرق تهران

دسترسی سریع
پرسش و پاسخ ها
Loading...
Loading...