پزشک در منزل شهریار
خانه
مقالات
پزشک در منزل شهریار

پزشک در منزل شهریار

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1400/07/20
مدت زمان تقریبی مطالعه: دقیقه
ثبت رایگان درخواست

خدمت خود را انتخاب کنید

همه قیمت‌ها در هوم‌کا شفاف و مشخص هستند.
یک انتخاب درست و کاربردی برای سلامتی.
چنانچه به دنبال پزشک در منزل شهریار هستید، ما در کنار شماییم تا این نیازتان را مرتفع سازیم. توجه داشته باشید که ویزیت پزشک در منزل خصوصا در شرایط خاص و اضطراری یکی از خدمات و تسهیلات مفیدی است که هر بیماری به آن نیاز دارد. تیم هوم‌کا به کمک پزشکان حرفه‌ای این نیاز را مرتفع می‌سازد.

خدمات پزشک در منزل شهریار در دو فاز پزشک عمومی و پزشک تخصصی ارائه می‌شود. بسته به اینکه بیماری چه چیزی باشد، پزشک مربوط به همان بیماری اعزام می‌شود. در موارد خفیف و جزئی بیماری این پزشک عمومی است که اعزام می‌شود. پزشک عمومی با انجام معاینات دوره‌ای و تجویز داروهای لازم و آزمایشات اولیه، برای بهبود بیماری تلاش می‌کند و چنانچه نیاز به حضور یک پزشک متخصص باشد، بیمار را به پزشک متخصص ارجاع می‌دهد. پزشکان متخصص در مجموعه‌ هوم‌کا در زمینه‌های مختلف پزشکی از جمله زنان و زایمان، مامایی، قلب و عروق، مغز و اعصاب، گوارش و معده، کلیه و مجاری ادراری، سونوگرافی و... خدمات رسانی دارند. پزشک در منزل شهریار تمام خدمات فوق را اختصاصا برای شهروندان منطقه شهریار تدارک دیده است. برای مشاوره با کارشناسان ما زمان را از دست ندهید. 

تماس برای دریافت مشاوره رایگان

 

کدام مناطق شهریار تحت پوشش پزشک در منزل شهریار هستند؟

برای تمام مناطق شهریار پزشک در منزل شهریار اعزام می‌شود. با توجه به اینکه شهریار دارای محله‌های مختلفی است، شاید تصور کنید که پزشک در منزل شهریار تنها برای خودِ شهریار و منطقه اصلی شهریار اعزام می ‌شود. در حالی که این خدمت هیچ محدودیتی ندارد و شامل حال تمام شهروندان شهریاری می‌شود. 

پزشک در منزل شهریار 

 

هزینه پزشک در منزل شهریار 

هزینه پزشک در منزل شهریار بر اساس نوع پزشکی که درخواست می‌کنید، مشخص می‌شود. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم با مجموعه هوم‌کا تماس بگیرید و پس از اعلام اینکه چه پزشکی نیاز دارید تا در منزل شما حضور یابد، از هزینه‌ها نیز مطلع شوید. همین قدر می‌توانیم بگوییم که تیم هوم‌کا تلاش کرده است نسبت به سایر مراکزی که خدمات مشابه ارائه می‌دهند، هزینه‌های مناسب‌تری برای خدمات خود در نظر بگیرد و جانب انصاف را رعایت کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه‌ها می‌توانید با شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ تماس حاصل کنید.

تماس برای ثبت درخواست رایگان

 

کیفیت پزشک در منزل شهریار 

گرچه کیفیت خدمات رسانی در مجموعه هوم‌کا را فقط بعد از استفاده از این خدمات می‌توانید تجربه کنید. اما بدون اغراق و بدون جانب‌داری اعلام می‌کنیم که مجموعه هوم‌کا تلاش کرده است تا در عرصه پزشکی، درمانی و مراقبتی، خدماتی متمایزتر در مقایسه با رقیبان خود ارائه دهد. همکاری هوم‌کا با پزشکان باتجربه و مطرح در زمینه‌های مختلف و پشتیبانی همه جانبه از کاربر دو ویژگی منحصر به فردی است که تیم هوم‌کا و مجموعه هوم‌کا را متمایز ساخته است. در خدمت پزشک در منزل شهریار هر دوی این ویژگی‌ها لحاظ شده است. شهروندان شهریاری می‌توانند با خیال آسوده از این خدمت پر منفعت استفاده کنند. 

 

چه زمانی بهتر است از خدمت پزشک در منزل شهریار استفاده کنیم؟

✔ چنانچه بیمار سالمند است و توانایی حرکت ندارد. 
✔ چنانچه بیمار تنهاست و فردی به عنوان همراه نمی‌تواند او را در مراکز درمانی همراهی کند. 
✔ زمانی که بیمار معلول ذهنی یا جسمی است. 
✔ زمانی که بیمار به دلیل ماهیت بیماری نباید و نمی‌تواند از تخت خارج شود. 
✔ در ایام تعطیلات و زمانی که دسترسی به پزشک سخت و گاها غیر ممکن است. 
✔ در مناطق محروم و دور از مراکز پزشکی 

پزشک در منزل شهریار

 

خدمات پزشک در منزل شهریار

ویزیت پزشک عمومی در منزل 
ویزیت پزشک متخصص در منزل
✔ ویزیت بیماران مبتلا به کرونا
✔ ویزیت سالمندان
✔ بررسی عمومی حال بیمار
✔ مراقبت های دیابتی
✔ مراقبت‌های ارتوپدی
✔ مراقبت‌های پس از انجام اعمال جراحی و بستری شدن در بیمارستان
✔ مراقبت‌های فشار خون
✔ بررسی وضعیت بیماران سکته مغزی
✔ بررسی وضعیت بیماران فلج مغزی
✔ ویزیت مادران باردار
✔ بررسی وضعیت زردی نوزاد
✔ ویزیت مادر تازه زایمان کرده
✔ ویزیت بیماران سرطانی بر اساس نوع سرطان و...
 

کدام پزشکان توسط پزشک در منزل شهریار اعزام می‌شوند؟ 

✔  پزشک داخلی
✔ پزشک متخصص اعصاب و روان در منزل 
✔ پزشک ارتوپد. در سایت خط سلامتی(Health Line) متخصص ارتوپد اینگونه تعریف شده است: 

ارتوپدی شاخه‌ایی از علم پزشکی پزشکی است  که به درمان بیماری‌هایی می‌پردازد که سیستم اسکلتی و عضلانی بدن را تحت تأثیر قرار می‌دهد. این سیستم می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

  • استخوان‌ها
  • ماهیچه‌ها
  • رباط‌ها و تاندون‌ها
  • مفاصل
  • اعصاب

همچنین این علم در درمان بیماری‌های مزمن مانند آرتروز یا کمردرد نیز موثر است. 

متخصص گوارش
پزشک اطفال در منزل
✔ پزشک اورولوژی
✔ پزشک زنان
✔ ماما
✔ پزشک طب فیزیکی
✔ پزشک چشم
✔ پزشک گوش، حلق و بینی
✔ پزشک پوست و مو
✔ پزشک خون و آنکولوژی و...
شما می‌توانید از طریق دکمه ثبت رایگان درخواست یا تماس با شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ درخواست خود را ثبت و نهایی نمایید.

تماس برای ثبت درخواست رایگان

 

معیارهای انتخاب یک پزشک خوب چیست؟

با توجه به اینکه حرفه پزشکی ارتباط مستقیم با سلامتی و جان انسان دارد، لذا هر کسی به تناسب حساسیت‌هایی که دارد، به دنبال پزشکی برای درمان خود می‌گردد که با معیارهایش هم‌خوانی و سازگاری داشته باشد. تعریف افراد از خوب بودن یک پزشک بسیار متفاوت است. عده‌ای فقط و فقط سابقه مثبت و درخشان طبابت را در نظر می‌گیرند و به سایر فاکتورها توجهی ندارند. این در حالی است که سابقه مثبت طبابت تنها یک طرف ماجراست. اینکه پزشک چه اخلاقی داشته باشد و چطور با بیمار برخورد کند هم مهم است. حتی نزدیکی مطب پزشک به منزل بیمار نیز اهمیت دارد. زیرا بسیاری از افراد برای تردد کردن تا مطب مشکل دارد. گرچه با استفاده از خدمت پزشک در منزل شهریار این معیار عملا رنگ می‌بازد، اما به هر حال جزء معیارهایی است که در انتخاب پزشکان تاثیر دارد. 
برای اینکه یک پزشک را انتخاب کنید، هم به نحوه طبابت او توجه کنید و هم به رفتار و منش او با بیمار. با توجه به اینکه روحیه هر فردی در دوران بیماری شکننده و به شدت آسیب‌پذیر می‌شود، لذا اینکه پزشک هوای روحیه بیمار را هم داشته باشد، اهمیت بسیار زیادی دارد. با افتخار اعلام می‌کنیم که پزشکانی که با مجموعه هوم‌کا همکاری دارند، همگی با اخلاق هستند، سابقه طبابت مثبت و درخشان دارند و در حرفه خود زبانزد هستند. کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره به شما هستند. 

تماس برای دریافت مشاوره رایگان

 

مزیت پزشک در منزل شهریار 

همین که بیمار مجبور نیست در شرایط بیماری برای دریافت خدمات پزشکی به مراکز درمانی مراجعه داشته باشد، مهمترین و اصلی‌ترین مزیت استفاده از خدمت پزشک در منزل شهریار است. ظهور علائم بیماری در فرد معمولا با ناتوانی و ضعف هم همراه است. این ضعف و ناتوانی فرد را از تحرک و راه رفتن باز می‌دارد و انرژی او را از بین می‌برد. حال اگر بیمار یک سالمند یا یک بانوی باردار باشد، شدت ضعف و ناتوانی بیشتر خواهد بود. بدیهی است که در چنین شرایطی دریافت خدمات در منزل بیشترین رفاه و آسایش را برای بیمار فراهم می‌کند. بنابراین می‌توان اینگونه گفت که مزیت استفاده از خدمات پزشک در منزل شهریار تضمین و تامین آسایش و رفاه بیمار است. 

 

جامعه هدف خدمت پزشک در منزل شهریار

در وهله اول باید بگوییم که تمام افراد می‌توانند کاندید استفاده از خدمات پزشک در منزل شهریار باشند. با این وجود سالمندان بیمار و سالمندان سالم، بانوان باردار، کودکان و نوزادان و افراد با معلولیت های جسمی و ذهنی معمولا در اولویت استفاده از خدمات پزشکی در منزل هستند. واقعیت این است برای استفاده از خدمت پزشک در منزل شهریار هیچ محدودیتی وجود ندارد و هر کس در هر شرایطی امکان استفاده از این خدمات را دارد. 

پزشک در منزل شهریار

 

پزشک در منزل شهریار با هوم‌کا

مجموعه هوم‌کا که در واقع شرکت سفیران سلامت سپینود است، بعد از دریافت مجوز ارائه خدمات و مراقبت‌های بالینی در منزل، خدمات‌رسانی خود را به ساکنان تهران، کرج و مشهد آغاز کرده است. هوم‌کا در حوزه خدمات مراقبتی، درمانی، پزشکی، پرستاری و آزمایشگاهی تسهیلات و امکانات منحصر به فرد و باکیفیتی را در اختیار کاربران و متقاضیان قرار می‌دهد. رسالت هوم‌کا تضمین و تامین سلامتی تمام افراد و تمام اقشار جامعه است.

این مجموعه تلاش کرده است با تعریف تعرفه‌های منطقی و منصفانه شرایطی را فراهم کند تا هر قشری از جامعه بتوانند از این خدمات استفاده کنند. مجموعه هوم‌کا برای تبلیغ خدمات خود هرگز از واژه‌های بهترین و با کیفیت‌ترین استفاده نمی‌کند؛ بلکه این فرصت را در اختیار کاربران می‌گذارد تا هوم‌کا را با چنین واژگانی تعریف و به دیگران معرفی کنند. افتخار ما این است که توسط کاربرانی که تجربه استفاده از خدمات هوم‌کا را دارند، به دیگران معرفی می‌شویم. برای ثبت و نهایی کردن درخواست خود می‌توانید با شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ تماس بگیرید یا بر روی دکمه ثبت رایگان درخواست کلیک کنید.

دسترسی سریع

درخواست خدمت

کافیست فرم مقابل را پر کنید و ثبت درخواست را بزنید. همکاران ما به زودی پس از ثبت درخواست با شما تماس خواهند گرفت.
جزئیات درخواست
نوع خدمت*
خدمت موردنظرت رو انتخاب کن
تعداد مورد نظر
محاسبه هزینه
هزینه خدمت
۰ تومان
تخفیف
۰ ۰ تومان
مجموع هزینه‌ها
۰ تومان
کد تخفیف
بررسی کد
اطلاعات تماس
فایل ضمیمه

سوالات متداول

آیا می‌توان به خدمت پزشک در منزل اعتماد کرد؟
بله. افرادی که به عنوان متخصص به منزل شما اعزام می‌شوند دانش‌آموخته این رشته بوده و دارای سابقه کاری مفید هستند.
آیا خدمات روانشناسی نیز در منزل انجام می‌شود؟
بله. این خدمت به افراد متقاضی ارائه خواهد شد.
آیا می‌توان از خدمت فیزیوتراپی در منزل برای درمان بیماران سکته مغزی بهره برد؟
بله. این شاخه پزشکی در درمان بیماران سکته مغزی می‌تواند بسیار موثر باشد.
آیا خدمات تخصصی پزشکی در منزل از کیفیت خوبی برخوردار است؟
بله. متخصصان دقیقا همان کاری را در منزل انجام می‌دهند که در مطب.
هزینه ویزیت پزشک متخصص در منزل چقدر است؟
قیمت ویزیت پزشک در منزل به تعرفه آن بستگی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان هوم‌کا تماس بگیرید.

پرسش و پاسخ

Loading...
Loading...

مقالات مرتبط

درباره‌ی این حوزه بیشتر بخوانید.