پزشک در منزل ستارخان
خانه
مقالات
پزشک در منزل ستارخان

پزشک در منزل ستارخان

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1400/01/28
مدت زمان تقریبی مطالعه: دقیقه
ثبت رایگان درخواست
با معطلی در مطب پزشک و دردسر رفت و آمد به مطب خداحافظی کنید!
امروزه رفتن به مطب پزشک و معطل شدن در مطب دغدغه بسیاری از افراد است. این روزها به دلیل مشغله‌های زیاد اغلب به سلامت خود و عزیزانمان و مراجعه به پزشک بی توجهیم. اما راه حل این مشکل آوردن زشک به منزل خود است. اما آیا پزشکان مجرب و متخصص نیز به منزل می‌آیند؟بله! با ما در این مقاله همراه باشید.
مشاوره رایگان
هنوز تصمیم نگرفتید؟ نگران نباشید. می‌توانید اطلاعات خود را بفرستید و مشاوره رایگان بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

این روزها با توجه به شرایط خاصی که از نظر وجود بیماری کرونا وجود دارد، مراجع ذی صلاح توصیه می کنند تا به غیر از موارد ضروری از خانه خارج نشویم. البته این موضوع فقط منحصر به دوران خاص کنونی نیست بلکه، همانطور که در ادامه این مقاله نیز به آن پرداخته خواهد شد، ضرورت هایی وجود دارد که در کنار مزیتهای این روش، بهتر است که از خدمات پزشک در منزل ستارخان استفاده کنیم. یکی از خدماتی که می توان به راحتی در خانه خود و بدون نیاز به خارج شدن از خانه دریافت کنیم، خدمات پزشکی در منزل ستارخان است.

مجموعه هوم کا یکی از خدماتی را که به شما معرفی می کند خدمات پزشکی در منزل ستارخان است. دعوت نمودن از پزشک در خانه درحالی که بیمار دچار آسیب های جدی است و یا توانایی رفتن به کلینیک را ندارد، و یا رفتن و حرکت برای بیمار از سوی پزشک متخصص توصیه نمی شود، از قدیم نیز رواج داشته است. به عنوان مثال از قدیم شخصی را به دنبال حکیم می فرستادند و از او برای درمان بیمار تقاضای کمک می کردند. گاها طبیب نیز که مشغول کار خود بوده است این تقاضا را پذیرفته و بر بالین بیمار برای تشخیص و تجویز درمان حاضر می شده است.

این که از پزشک چه عمومی و چه پزشک متخصص بخواهید تا در منزل ستارخان حاضر شود در بعضی از مواقع همان گونه که اشاره شد ضروری است و دارای فوایدی است که قصد داریم تا در این مقاله به آن بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

مزایای پزشک در منزل ستارخان

در بخش ابتدایی این مقاله مختصری به مزیت ها و فواید ویزیت و چکاپ پزشک در منزل ستارخان اشاره شد. اما به راستی چرا باید از خدمات پزشکی منزل در ستارخان استفاده کنیم؟ آیا نمی توان این خدمت را مانند معمول با مراجعه به مطب دکتر انجام داد؟ از نظر هزینه خدمات پزشکی منزل در ستارخان چقدر مقرون به صرفه است؟ در چه سطح از تخصص می توانیم خدمات پزشکی در منزل ستارخان را سفارش دهیم؟

سوالاتی که در بالا بیان شد تنها گوشه ای از پرسش هایی ممکن است باشد که در مورد دریافت خدمات پزشکی در منزل ستارخان به ذهن متقاضیان گرامی ممکن است برسد. در ادامه به تفصیل به تمامی مزایای ممکن از دریافت این خدمت می پردازیم.

✔ اگر بیماری هر چند در حد سرماخوردگی را تجربه کرده باشید، حتما با من موافق هستید که در هنگام بیماری ترجیح می دهیم در خانه بمانیم و از رختخواب خود تکان نخوریم. حال فرض کنید که بیماری جدی تری از یک سرماخوردگی معمولی داشته باشید. و یا شرایط سنی شما به گونه ای باشد که برای دریافت خدمات پزشکی در منزل ستارخان ترجیح و اولویت قائل شوید. مثلا در افراد مسن به دلیل بیماری هایی مانند آلزایمر و یا پوکی استخوان و دردهای عضلانی و مفصلی امکان راه رفتن به شکل سابق میسر نیست. پس چه قدر خوب می شود اگر با آوردن خدمات پزشکی در منزل ستارخان از این امکان بهره مند شویم.

✔ حضور در اجتماع با استرس و نگرانی های خود همراه است. استفاده از حمل و نقل عمومی وفشار جمعیت در هنگام استفاده از این وسایل مانند مترو، اتوبوس یا تاکسی از یک طرف و ازدحام افراد در ایستگاه ها از طرف دیگر برای یک فرد سالم هم با دردسرهای خاص خودش همراه است. چه برسد به این که فرد بیمار را بخواهیم با این وسایل جا به جا نماییم.

پزشک در منزل ستارخان

✔ حضور پزشک در منزل ستارخان سریع و در اولین فرصت اتفاق می افتد. شما لازم نیست نگران حضور به موقع خود در مطب باشید. مطب و بیمارستان های شلوغ این روزها خود نگرانی بیمار و افراد همراه را افزایش داده و ممکن است همزمان کارهای دیگری نیز برای انجام دادن داشته باشند. خدمات پزشکی در منزل ستارخان به شما کمک می کند تا در اسرع وقت و بدون زحمت مراجعه به مطب ها و بیمارستان ها بتوانید یک پزشک متخصص و یا عمومی را در کنار خود در خانه داشته باشید.

✔ اگر میخواهید کودک دلبند خودتان را به مطب برای انجام امور درمانی او ببرید، حتما گریه ها و بی میلی او را دیده اید و طبیعی است که کودکان ممکن است هنگامی که از منطقه امن خود خارج می شوند با اضطراب و بی قراری ماجرا را بنگرند. گریه های ممتد این کودکان در مطب ها باعث اذیت شدن پدر و مادر می شود. به علاوه که آنها نیز دوست ندارند کودک خود را مسلما در این وضعیت ببینند. خدمات پزشکی منزل در ستارخان می تواند این دغدغه شمار عزیزان را به بهترین شکل برطرف سازد.

✔ در صورت انجام عمل های جراحی حرکت و جابجایی مخصوصا در روزهای اولیه پس از جراحی برای بیمار ممکن است به وسیله پزشک معالج توصیه نشود. در این هنگام بیمار با داشتن یک فرد مراقب در کنار خود برای انجام کارهای حیاتی و ضروری نیز نیازمند حضور یکی از بستگان و عزیزان خود است. بنابراین اگر برای بررسی وضعیت دوره ای بیمار و یا زیر نظر گرفتن نحوه بهبودی و دریافت داروها و انجام آزمایشات مربوطه، نخواهیم که فرد را از جای خود بدون ضرورت خاصی تکان دهیم، بهترین کار استفاده از خدمات پزشکی در منزل ستارخان است. تصور این موضوع که فرد باید هر چند وقت یکبار برای انجام معاینات مربوطه از جای خود بلند شود و مصافت های طولانی را بعضا برای حاضر شدن در بیمارستنان و یا مطب دکتر خود طی کند چقدر آزار دهنده می تواند باشد!

 

انواع خدمات پزشکی در منزل ستارخان

اما سوالی که ممکن است برای شما مطرح شود این است که چه نوع خدمات پزشکی در منزل ستارخان را می توانید دریافت کنید؟ ایا این خدمات فقط در سطح عمومی هستند؟ و یا می توانید از خدماتی که تخصصی تر هستند نیز بهره بگیرید؟ در ادامه مواردی را که خدمات پزشکی منزل در ستارخان برایتان فراهم می آورد را بیان کرده ایم که در صورت سفارش در سایت مجموعه هوم کا دریافت خواهید کرد.

 

پزشک عمومی در منزل ستارخان

گاهی دچار بیماری و یا علائمی می شویم که برای خود ما سوال است که دقیقا چه اتفاقی برای ما رخ داده است. آیا دچار بیماری خاصی شده ایم و یا تشخیص اولیه خودمان اشتباه است. با سفارش پزشک عمومی در منزل ستارخان می توانید بعد از بررسی اولیه پزشک، راهنمایی دقیق را دریافت کنید و در صورت لزوم به متخصص مربوطه طبق تجویز پزشک عمومی ارجاع داده شوید. بنابریان خیال شما از بابت بررسی بالینی اولیه و تشخیص به موقع و درست راحت می شود.

اما فعالیت پزشک عمومی در منزل ستارخان فقط به این موضوع محدود نمی شود. بررسی ازمایش های دوره ای و چکاپ بیمار از جمله مواردی است که خدمات پزشک عمومی در منزل ستارخان می تواند آن را بدون دغدغه خاطر برایتان مهیا سازد.

اگر نیاز به خدمت پزشک عمومی در منزل ستارخان دارید می توانید روی مجحموعه هوم کا حساب ویژه ای باز کنید. بدین منظور کافی است تا روی دکمه ثبت رایگان درخواست کلیک نمایید و یا به سادگی با ما تماس بگیرید.

پزشک در منزل ستارخان

 

پزشک متخصص در منزل ستارخان

اما خدمات پزشک در منزل ستارخان همان طور که پیش تر به آن نیز اشاره کردیم فقط شامل موارد پزشک عمومی نمی شود بلکه شما می توانید در صو.رت نیاز از یک پزشک متخصص در منزل ستارخان بهره بگیرید. بر کسی پوشیده نیست که حضور یک پزشک متخصص می تواند تا چه حد کمک کننده باشد. در واقع پزشک متخصص خیال ما را از بابت دقت تشخیص و برنامه درمانی مورد نیاز راحت کرده و در بهبود هر چه سریعتر بیمار نهایت کمک را به متقاضیان می نماید. برای ثبت درخواست خود کافیست تا با ما تماس گرفته و یا دکمه ثبت رایگان درخواست را کلیک کنید.

 

هزینه خدمات پزشکی در منزل ستارخان

تعرفه خدمات پزشکی در منزل ستارخان از جمله سوالاتی است که حق دریافت کننده خدمت است تا پیش از سفارش از آن آگاه باشد. مجموعه هوم کا در کنار به کارگیری افرادی متخصص و با تجربه سعی کرده است تا قیمتی مقرون به صرفه را برای رفاه حال هموطنان عزیز فراهم آورد.

البته قیمت پزشک در منزل ستارخان بستگی به تخصص پزشک مورد نظر شما و نیز نوع خدمتی که خواهان دریافت آن هستید دارد. به همین دلیل نمی توان یک تعرفه ثابت را برای خدمات پزشکی در منزل ستارخان مشخص و بیان کرد. در صورت تماس با شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ همکاران ما در مجموعه هوم کا با دریافت اطلاعات دقیق شما، می توانند قیمت دقیق خدمات پزشکی در منزل ستارخان را به شما اعلام کنند.

 

خدمات پزشکی در منزل ستارخان در یک نگاه

در این مقاله به معرفی یکی از خدماتی که مجموعه هوم کا برای رفاه حال هموطنان عزیز در نظر گرفته است پرداختیم. از مزایای خدمات پزشکی در منزل ستارخان برایتان گفتیم. با بیان ضرورت دریافت خدمات پزشکی در منزل ستارخان اهمیت استفاده از این روش را تشریح کردیم.

دسترسی سریع
سوالات متداول
چرا انجام ویزیت در منزل گزینه بهتری است ؟
• در بسیاری از موقعیت‌ها از نظر جسمانی ضعیف هستیم و ترجیح می‌دهیم در خانه بمانیم و حتی مراجعه به پزشک یک کار بزرگی به نظر می‌رسد و یا اینکه زمان برای ماندن در ترافیک و مطب و کلینیک ندارید، انجام ویزیت در منزل دلایل دیگری دارد که در زیر اشسماره کرده‌ایم. • ممکن است به لحاظ فیزیکی قادر نباشید از منزل خارج شوید. • آرامش و سکوت. درمان در منزل شما با آرامش و سکوت کامل انجام می‌شود و این می‌تواند در تسریع بهبود حال شما تاثیر داشته باشد. • مناسب برای سالمندان: برای افراد سالمند به علت شرایط جسمانی که دارند بهتری گزینه ویزیت در منزل است. • صرفه جویی در زمان • امکان ویزیت بدون معطلی توسط پزشکان مجرب و شایسته
برخی این تصور را دارند که حضور در درمانگاه و انجام معاینه توسط پزشکان حاضر در اماکن درمانی دقیق‌تر است. آیا این تصور صحت دارد؟
این موضوع یک تصور اشتباه است. معاینه پزشک علاوه بر اینکه دقت پایین‌تری ندارد، بلکه با توجه به آرامش و حضور در منزل، می‌تواند از دقت بالاتری نیز برخوردار باشد.
آیا پزشکان مجموعه هوم‌کا که در منزل حاضر می‌شوند، توانایی و تخصص لازم برای تشخیص بیماری و ارائه درمان را دارند؟
بله. پزشکان مجموعه هوم‌کا در دانشگاه‌های دولتی معتبر تحصیل کرده‌اند و تخصص لازم را دارند. این پزشکان برای به عضویت درآمدن در کادر درمانی هوم‌کا، مصاحبه‌های تخصصی را پشت سر گذاشته‌اند.
پرسش و پاسخ ها
Loading...
Loading...