پزشک در منزل پیروزی
خانه
مقالات
پزشک در منزل پیروزی

پزشک در منزل پیروزی

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1400/01/31
مدت زمان تقریبی مطالعه: دقیقه
ثبت رایگان درخواست
پزشک عمومی و متخصص در محل حضور شما!
خدمات درمانی در منزل، که حضور پزشک یکی از این خدمات می‌باشد، مورد توجه بسیاری از افرادی است که تمایل خروج از منزل و حضور در مراکز درمانی یا بیمارستان را ندارند. برای دریافت این خدمات، کافیست تا درخواست خود را با مجموعه‌ی هوم‌کا در میان بگذارید.
مشاوره رایگان
هنوز تصمیم نگرفتید؟ نگران نباشید. می‌توانید اطلاعات خود را بفرستید و مشاوره رایگان بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فراهم آوردن آسایش و راحتی برای خودمان و سایر عزیزانمان دغدغه اصلی همه ما در طول زندگی است. حتی در مواقعی که می توانیم برای انجام کاری خود را به زحمت بیاندازیم و از توان جسمی و روحی کافی نیز برخورداریم، ترجیح می‌دهیم تا راحت ترین و مطمئن ترین روش ممکن را انتخاب کنیم. حال تصور کنید که خود یا یکی از اعضای خانواده مانند پدر یا مادر دچار ناراحتی جسمی یا آسیبی شده است و برای دریافت مراقبت های پزشکی و درمان‌های لازم نیاز است تا به خارج از خانه برویم. احتمالاَ می‌توانید حدس بزنید که تا چه اندازه در چنین مواقعی نگران رفاه حال بیمار خود هستیم.

اگر به شما بگوییم که دیگر نیاز نیست برای دریافت مراقبت‌های پزشکی و یا ویزیت پزشک از خانه خارج شوید، حتما از شنیدن چنین خبری می‌تواند برای برخی از شما خوشحال کننده باشد و احساس راحتی و اطمینان خاطر را به همراه آورد. بله درست است. می‌توانید یک پزشک متناسب با بیماری و یا شرایط بیمار را این بار در خانه خود ملاقات کنید. مجموعه هوم کا با داشتن کادری متخصص و با تجربه که سلامتی، آرامش و رضایت شما را از اهداف عالی خود در نظر گرفته است این بار با معرفی خدمات پزشکی در منزل پیروزی سعی دارد تا گامی مهم و ارزنده را برای فراهم آوردن رفاه حال شما عزیزان بردارد.

در ادامه این مقاله قصد داریم تا ضمن بیان خدمات پزشکی در منزل پیروزی، ضرورت‌ها و مزیت‌های بهره مندی از چنین خدمتی را برایتان تشریح کنیم. شما می‌توانید همین الان با فشردن دکمه ثبت درخواست از مشاوره رایگان با کارشناسان ما جهت دریافت بهترین خدمت در مناسب‌ترین زمان بهره مند شوید.

مزایای دکتر در منزل پیروزی

حضور پزشک بر سر بالین بیمار یکی از موضوعاتی است که پیشینه تاریخی دارد. اگر در گذشته وجود فاصله طولانی بین طبیب و وضعیت بیمار مانع از رفتن بیمار به نزد پزشک می‌شد، امروزه نیز همین امر یکی از دلایل اصلی استفاده از این خدمت از سوی بیماران می‌باشد. وجود ترافیک در مسیر رسیدن به مراکز درمانی و وضعیت نامساعد بیمار از جمله دلایلی هستند که نیاز به دریافت خدمات پزشکی در منزل پیروزی را بیش از پیش برجسته می‌کنند. این مورد تنها یکی از چندین علت مختلف برای ضرورت استفاده از این خدمت است.

در ادامه همین بخش به مواردی اشاره می‌کنیم که تقریبا همه ما با یکی از این شرایط مواجه شده‌ایم و یا آن وضعیت را در اطرافیان خود مشاهده کرده‌ایم. در صورت نیاز به دریافت خدمات پزشکی در منزل پیروزی می توانید با مراجعه به سایت هوم کا و یا تماس با شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ بهترین راهنمایی را به سادگی و بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای دریافت کنید.

پزشک در منزل پیروزی

سایر مزیت‌های درخواست خدمات پزشکی در منزل پیروزی در ادامه آورده شده‌ است:

✔ اگر بیمار بخواهد از منزل خارج شده و خود را به مطب پزشک برساند طبیعتاَ باید برخلاف میل او در شرایط بیماری، حضور در مناطق پر ازدحام، انتظار طولانی در ترافیک، پیمودن فاصله بعضاَ طولانی بین خانه و کلینیک و تحمل آلودگی‌های صوتی و آلودگی هوا را به جان بخرد. اینها همه در شرایطی است که به جای خروج از منزل، تنها با استفاده از خدمات پزشکی در منزل پیروزی می‌توانید همه این دغدغه ‌ها و نگرانی‌های تنش‌زا را از بین برده و در کمال آرامش و راحتی از پزشکان متخصص مجموعه هوم کا در خانه خود نهایت استفاده را داشته باشید.

✔ عوامل استرس‌زای دیگری که در هنگام خروج از منزل برای ویزیت ممکن است رخ دهد با سفارش پزشک در منزل پیروزی از بین می‌روند. احتمالاَ می‌پرسید که از کدام عوامل و شرایط صحبت می‌کنیم. حضور بیمار در بیمارستان و مطب دکتر به علت شلوغی مطب، دیدن درد و ناراحتی سایرین، شرایط نامساعد محیط، از جمله عدم راحتی در برآورده کردن نیاز‌های شخصی مانند آنچه که در خانه با آرامش انجام می‌دهیم، همگی از دلایلی هستند که تمایل ما را برای استفاده از خدمات پزشکی در منزل پیروزی بیشتر می‌کنند. چراکه در صورت سفارش این خدمت، هیچ یک از موارد نگران کننده و ناخوشایند گفته شده در بالا موجب آزردگی و دغدغه خاطر شما عزیزان نخواهد شد.

✔ یکی از خدمات خاص هنگام استفاده از خدمات پزشکی در منزل پیروزی، ویزیت پزشک برای کودکان است. همانطور که می‌دانید کودکان تمایلی چندانی برای حضور در مطب دکتر از خود نشان نمی‌دهند. این موضوع در بسیاری از مواقع موجب نگرانی والدین شده و بر عاملی تنش‌زا محسوب می‌شود. کودک بی قراری می‌کند و دوست ندارد از خانه خارج شود. در صورتی که با ثبت درخواست پزشک در منزل پیروزی می‌توان به راحتی پزشک را به اتاق کودک خود دعوت کرده و بدون هیچ نگرانی به بهبودی هرچه سریعتر حال کودک خود کمک کنید.

✔ یکی دیگر از مزیت‌های مهم استفاده از خدمات پزشکی در منزل پیروزی برای افرادی است که به تازگی عمل جراحی داشته و یا از ناتوانی خاصی رنج می‌برند. وجود شرایط ویژه و خاص این عزیزان موجب می‌شود تا حضور پزشک در منزل پیروزی یک ضرورت تلقی شود.

انواع خدمات پزشکی در منزل پیروزی

اکنون که مزیت‌های متعدد دریافت خدمات پزشکی در منزل پیروزی را می‌دانید، ممکن است این پرسش برایتان ایجاد شود که از چه نوع خدمات و تخصص هایی می‌توانید در خانه بدون مراجعه به مراکز درمانی بهره مند شوید. در ادامه این بخش چند مورد از این خدمات را برایتان ذکر کرده ایم.

پزشک عمومی در منزل پیروزی

یکی از خدماتی که مجموعه هوم کا برای مخاطبان خود در نظر گرفته است، حضور یک پزشک عمومی در منزل پیروزی است. پزشک عمومی در مواردی که نیاز به چک کردن آزمایش‌های دوره ای بیمار است می‌تواند به کمک شما بیاید و با تجویز دارو‌های مناسب و راهنمایی ‌های لازم شما را در تسریع بخشیدن به فرآیند بهبودی در بیماری یاری کند. یکی دیگر از فواید حضور دکتر عمومی در منزل پیروزی تشخیص دقیق بیماری و علت آن و در صورت لزوم ارجاع دادن شما به یک پزشک متخصص متناسب با بیماری است.

پزشک متخصص قلب و عروق در منزل پیروزی

سبک زندگی ماشینی و عدم توجه به داشتن سبک زندگی سالم مانند خوردن غذاهای چرب، خوردن فست فودها، مصرف بیش از حد نمک و نداشتن تحرک کافی همگی از جمله دلایلی برای بالا رفتن فشارخون و متأسفانه ایجاد بیماری‌های مرتبط با قلب و عروق است. حضور یک متخصص قلب و عروق در منزل پیروزی به دلیل اهمیت این عضو حساس از بدن و نیاز به رسیدگی فوری به شرایط بیمار ضروری به نظر می‌رسد.

در صورتی که پزشک متخصص در منزل حاضر شود بیمار قلبی دیگر دچار شرایط استرس‌زا در محیط های خارج از منزل نخواهد شد و در مناسب ترین زمان از وجود یک دکتر متخصص قلب و عروق در منزل پیروزی بهره مند خواهد شد. در این هنگام پزشک متخصص قلب و عروق با بررسی وضعیت بیمار و معاینه وی، نارسایی‌ها و مشکلات احتمالی را تشخیص داده، توصیه‌ها و تجویزهای لازم را برای بیمار و همراهان او خواهد داشت.

پزشک متخصص ارتوپدی در منزل پیروزی

ناراحتی‌های مربوط به سیستم حرکتی بدن از جمله مواردی هستند که بیش از پیش ضرورت ماندن در خانه را مورد توجه قرار می‌دهند. این دسته از بیماران با داشتن مشکلات مربوط به سیستم حرکتی نیاز به درمان‌های لازم برای بازگشت به وضعیت عادی در زندگی روزانه خود دارند. پزشک متخصص استخوان و مفاصل که با عنوام پزشک ارتوپدی نیز شناخته میشود مناسب‌ترین فرد برای کمک به این گروه از بیماران است. مشکلات مربوط به سیستم حرکتی عبارتند از: آسیب‌های ناشی از شکستگی، آسیب‌های به وجود آمده در هنگام ورزش، آسیب‌های مربوط به مفاصل و درد‌های ناشی از آن و یا سایر علل دیگر که موجب اختلال در فرآیند عادی حرکتی فرد شود.

پزشک متخصص ارتوپدی با حضور در منزل پیروزی معاینات اولیه را انجام داده و ضمن دریافت شرح حال بیمار تجویز‌های دقیق و مناسب را برای او فراهم می‌کند. چنانچه متقاضی دریافت این نوع خدمت پزشکی در منزل پیروزی هستید، می‌توانید دکمه ثبت رایگان درخواست را کلیک کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان مجموعه هوم کا بهره مند شوید.

پزشک متخصص گوش و حلق و بینی در منزل پیروزی

بیماری‌های مرتبط با گوش، حلق و بینی عبارتد از: اختلالات مربوط به شنوایی مانند کم شنوایی، ضایعات حنجره، پولیپ‌ها و سایر اختلالات مرتبط با این اندام‌های بدن. یک متخصص گوش و حلق و بینی فردی است که آموزش‌های تخصصی لازم را برای درمان بیماری‌های مرتبط با این اعضای بدن به خوبی دیده است و می‌تواند تجویز‌های مناسب را برای بهبودی مشکلات و رفع بیماری فراهم آورد.

مجموعه هوم کا علاوه بر در نظر‌گیری حضور پزشک متخصص گوش و حلق و بینی در منزل پیروزی، سایر خدمات پزشکی را به شکلی جامع برای رفاه حال هموطنان عزیز مهیا کرده است.

پزشک در منزل پیروزی

تعرفه پزشک در منزل پیروزی

همانطور که ملاحظه کردید، برای بیماری‌های مختلف حضور پزشک متخصص آن بیماری بر سر بالین بیمار اهمیت ویژه ای دارد. در نتیجه با توجه به خدمت مورد درخواست هزینه خدمات پزشکی در منزل پیروزی نیز متفاوت است. همین الان با شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ تماس بگیرید ضمن دریافت مشاوره رایگان از قیمت خدمات پزشکی در منزل پیروزی مطلع شوید.

خدمات پزشکی در منزل پیروزی در یک نگاه

در این مقاله سعی کردیم برخی از خدمات حوزه سلامت را که به وسیله مجموعه هوم کا ارائه می‌شود به شما عزیزان معرفی کنیم. چنانچه به یکی از خدمات پزشکی در منزل پیروزی نیاز دارید همین الان با مجموعه هوم کا تماس بگیرید. در صورتی که مطالعه این مقاله نیز برای شما مفید بود آن را به دوستان خود معرفی کنید تا سایرین نیز از داشتن خدماتی خوب و مطمئن در حوزه بهداشت و سلامت بهره مند شوند.

دسترسی سریع
سوالات متداول
آیا پزشکان مجموعه هوم‌کا که در منزل حاضر می‌شوند، توانایی و تخصص لازم برای تشخیص بیماری و ارائه درمان را دارند؟
بله. پزشکان مجموعه هوم‌کا در دانشگاه‌های دولتی معتبر تحصیل کرده‌اند و تخصص لازم را دارند. این پزشکان برای به عضویت درآمدن در کادر درمانی هوم‌کا، مصاحبه‌های تخصصی را پشت سر گذاشته‌اند.
برخی این تصور را دارند که حضور در درمانگاه و انجام معاینه توسط پزشکان حاضر در اماکن درمانی دقیق‌تر است. آیا این تصور صحت دارد؟
این موضوع یک تصور اشتباه است. معاینه پزشک علاوه بر اینکه دقت پایین‌تری ندارد، بلکه با توجه به آرامش و حضور در منزل، می‌تواند از دقت بالاتری نیز برخوردار باشد.
پرسش و پاسخ ها
Loading...
Loading...
مقالات مرتبط
درباره‌ی این حوزه بیشتر بخوانید.