پزشک در منزل پردیس
خانه
مقالات
پزشک در منزل پردیس

پزشک در منزل پردیس

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1400/02/20
مدت زمان تقریبی مطالعه: دقیقه
ثبت رایگان درخواست
حضور پزشک در منزل در سریع‌ترین زمان ممکن!
خدمات پزشک عمومی و متخصص در منزل در تهران و کرج، تنها با یک تماس، برای تمام افراد متقاضی، قابل ارائه می‌باشد. سالمندان، کودکان و بیمارانی که به هر دلیلی توانایی خروج از منزل و حضور در مراکز درمانی را ندارند، از جمله مهمترین گروه‌هایی هستند که می‌توانند از این خدمات استفاده نمایند.
مشاوره رایگان
هنوز تصمیم نگرفتید؟ نگران نباشید. می‌توانید اطلاعات خود را بفرستید و مشاوره رایگان بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

با رونق گرفتن خدمات از راه دور به دلیل مزیت‌های بسیار زیادی که این روش نسبت به مراجعات حضوری دارد، یکی از خدماتی که جای خالی آن بسیار احساس می‌شود، خدمات پزشکی در منزل پردیس است. دلایل بسیاری برای استفاده از یک پزشک در منزل پردیس وجود دارد که تمایل ما را به استفاده از آن بیشتر می‌کند. در این مطلب علاوه بر برشمردن مزیت‌های استفاده از خدمات پزشکی در منزل پردیس سعی داریم تا ضرورت‌های آن را نیز برای شما عنوان کنیم.

مجموعه هوم‌کا ضمن معرفی خدمات متنوع پزشکی در منزل پردیس، می‌کوشد تا جهت رفاه حال مخاطبان گرامی در تمامی نقاط کرج و تهران خدمات مربوط به حوزه سلامت را به راحتی در خانه هموطنان گرامی مهیا کند. بدین منظور می‌توانید با مراجعه به سایت هوم کا علاوه بر مشاهده تمامی این خدمات، خدمت پزشکی متناسب با نیاز خود را انتخاب کرده و آن را با کارشناسان ما به راحتی از طریق فشردن دکمه ثبت درخواست رایگان در میان بگذارید.

همچنین، در سایت ‌هوم‌کا اطلاعات به روز و دقیقی از مسائل مربوط به حوزه بهداشت و سلامت وجود دارد که با مطالعه آنها می‌توانید آن را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید. در ادامه قصد داریم تا به معرفی خدمات پزشکی در منزل پردیس، مزیت‌ها و چرایی استفاده از این خدمات نگاهی بیاندازیم.

مزایای دکتر در منزل پردیس

در هنگام بیماری و زمانهایی که احساس مساعدی نداریم، دوست داریم تا شخصی بتواند برخی از کمک‌های لازم را هر چه سریع‌تر برای ما فراهم کند. شاید دلیل آن نیز کم شدن توانایی جسمی و روحی ما در دوران بیماری باشد. به جای به جان خریدن زحمت فراوان برای رفتن به مراکز درمانی و مطب جهت ویزیت یک دکتر، چقدر خوب است که پزشک در منزل پردیس بالای سر بیمار حضور یافته، با گرفتن شرح حال دقیق بیمار نسخه مناسب را تجویز کند.

با این روش گویی دنیا را به مریض بخشیده اند و او می‌تواند در خانه مانده و بیشتر استراحت کند. روند بهبودی نیز تسریع می‌یابد و درگیر استرس‌های ناشی از محیط بیرون از منزل نمی‌شود. احتمالاَ می‌پرسید مقصود ما از این استرس‌ها دقیقاَ کدام است؟ در ادامه این مطلب به برخی از نگرانی‌ها که ممکن است در هنگام خارج شدن از منزل و رفتن به مطب دکتر برای بیمار و همراه او ایجاد شود خواهیم پرداخت.

✔ حضور طولانی مدت در مطب دکتر و انتظار برای ویزیت پزشک هم برای بیمار و هم برای شخص همراه احتمالی وی موجب آزردگی و نگرانی است. معمولاَ مراکز درمانی شلوغ هستند و با اینکه در برخی از آنها اقدام به دادن نوبت از چند روز قبل و به صورت تلفنی است، اما بازهم ممکن است در هنگام مراجعه به مطب دچار معطلی برای دیدن پزشک شویم. استفاده از خدمات پزشکی در منزل پردیس این دغدغه شما را به خوبی بر طرف خواهد کرد. چرا که شما با ویزیت دکتر در منزل پردیس هر زمان که بخواهید حضور پزشک متخصص را خانه خود خواهید داشت.

پزشک در منزل پردیس

✔ عوامل نگران کننده دیگر که مجموعه هوم‌کا با فراهم آوردن خدمات پزشکی در منزل پردیس آنها را برطرف کرده است مربوط به دردسرهای خارج شدن از منزل برای دریافت ویزیت دکتر است. عواملی مانند عدم توانایی یا داشتن کسالت در استفاده از وسیله نقلیه شخصی و همچنین خطر آفرین بودن استفاده از ماشین است اگر خودمان قصد رانندگی را داشته باشیم. در صورتی هم که بخواهیم از وسایلی مانند اتوبوس و مترو استفاده کنیم، شلوغی این وسایل و انتظار برای سوار شدن در بین تعداد زیادی از افراد موجب آزردگی خاطر بیمار است. در حالی که می‌توان با تماس با مجموعه هوم کا، ضمن دریافت مشاوره رایگان از کارشناس مربوطه، همگی این مشکلات را برطف کرد و به راحتی از امکان پزشک در منزل پردیس استفاده کرد.

✔ در صورتی که فرد بیمار فردی سالخورده باشد، و یا دچار آسیب‌های حرکتی باشد و امکان رفتن به خارج از خانه برای او دشوار و یا غیر ممکن باشد، خدمات پزشکی در منزل پردیس همان چیزی است که آن را به شما توصیه می‌کنیم. در نظر گرفتن رفاه حال بیماران، مخصوصاَ برای این دسته از بیماران به دلیل داشتن شرایط خاص آنها ضرورت ویژه‌ای دارد.

همین حالا برای دریافت خدمات پزشکی در منزل پردیس اقدام کنید و با شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان هوم‌کا استفاده کنید.

انواع خدمات پزشکی در منزل پردیس

مجموعه هوم ‌کا ضمن استفاده از کادری متخصص و مجرب می‌کوشد تا تمامی خدماتی که شما هنگام مراجعه به مطب جهت ویزیت دکتر دریافت می‌کنید در منزل خودتان نیز دریافت کنید. حتی در صورت استفاده از یک پزشک در منزل پردیس، نه تنها تمامی نگرانی‌های ذکر شده در بالا وجود نخواهند داشت بلکه از این نظر که خدماتی جامع را خواهید داشت و پزشکی متخصص و کارآمد بر سر بالین بیمار حاضر می‌شود خیالتان آسوده خواهد بود. در ادامه به معرفی برخی از این خدمات پزشکی در منزل پردیس می پردازیم.

پزشک عمومی در منزل پردیس

چنانچه فردی سالخورده در منزل دارید و می‌خواهید نتایج آزمایش‌های دوره‌ای وی را به یک دکتر نشان دهید تا از وضعیت بهبودی بیمار خیالتان آسوده شود. و یا کودک شما احساس سرماخوردگی دارد و می‌خواهید تجویز یک دکتر عمومی را داشته باشید و یا خودتان نیاز به یک دکتر عمومی برای دیدن نتایج چکاپ بدنتان دارید، استفاده از یک پزشک عمومی در منزل پردیس را به شما پیشنهاد می‌دهیم. تمامی موارد گفته شده به راحتی و بدون نیاز به خروج از منزل امکان پذیر هستند. حتی ممکن است شما دردی را در خود احساس کنید اما نتوانید به درستی تشخیص دهید که علت آن چیست. حضور دکتر عمومی در منزل پردیس در تشخیص درست بیماری و راهنمایی اصولی شما بسیار موثر است.

پزشک در منزل پردیس

پزشک متخصص قلب و عروق در منزل پردیس

بیماری‌های قلبی عروقی از جمله بیماری‌های مهم محسوب می‌شوند که نیاز به رسدگی فوری به وضعیت بیمار دارند. از آنجایی که قلب انسان عضوی بسیار مهم در بدن محسوب می‌شود، هرگونه اختلال و ناراحتی در این عضو می‌تواند به از کار افتادن سایر سیستم‌های بدن و متوقف شدن فعالیت‌های روزانه بیمار منجر شود. تشخیص به موقع و درست بیماری‌های قلبی عروقی می‌تواند تا حد زیادی از عوارض آن کاسته و از ایجاد شرایط دشوار برای بیمار جلوگیری کند.

دکتر متخصص قلب و عروق در منزل پردیس حاضر شده و با معاینه بیمار به شناسایی علائم بیماری و اختلالات احتمالی می پردازد. حضور به موقع متخصص قلب و عروق در منزل پردیس موجب می‌شود تا دقایق حیاتی برای رسیدگی به وضعیت بیمار تلف نشوند و سریع ترین بررسی از شرح حال بیمار به وسیله پزشک متخصص دریافت شود. در نهایت توصیه ها و تجویزهای دقیق متخصص قلب و عروق به بیمار ارائه خواهد شد.

پزشک متخصص ارتوپدی در منزل پردیس

اگر در هنگام انجام تمرینات ورزشی، این تمرینات به درستی انجام نشوند و یا ورزشکار خود را تحت فشار شدید قرار دهد ممکن است آسیب ‌های حرکتی برای او اتفاق بیافتد. آسیب به مفاصل، آسیب به بافت‌ها و یا شکستگی بخشی از آسیب‌های احتمالی وارد شده به سیستم حرکتی بدن هستند. در این هنگام جا به جایی بیمار که دچار اینگونه آسیب‌ها شده است با ریسک تشدید وضعیت آسیب دیدگی همراه است. بنابراین بهتر است از یک پزشک متخصص ارتوپدی در منزل پردیس بهره مند شوید.

پزشک متخصص ارتوپدی که به او پزشک مفاصل و استخوان نیز گفته می‌شود، معاینات لازم را انجام می‌دهد و با دریافت شرح حال بیمار توصیه‌های لازم را به بیمار می‌دهد. برای حضور یک پزشک متخصص ارتوپدی در منزل پردیس می‌توانید بر روی دکمه ثبت رایگان درخواست در سایت هوم کا کلیک کنید و درخواست خود را به کارشناسان ما اطلاع دهید.

پزشک متخصص گوش و حلق و بینی در منزل پردیس

بیماری‌های مرتبط با گوش، حلق و بینی مانند کم شنوایی و یا پولیپ‌ها می توانند برای هر کسی آزار دهنده باشند. علت‌های مختلفی در بروز این نوع اختلالات در این اعضای بدن وجود دارد. حضور پزشک متخصص گوش و حلق و بینی در منزل پردیس می‌تواند ضمن شناسایی این نوع اختلالات، تجویز‌های مرتبط را به شما پیشنهاد دهد.

پزشک در منزل پردیس

تعرفه خدمات پزشکی در منزل پردیس

با توجه به اینکه خدمات پزشکی در منزل پردیس طیف متنوعی از خدمات را شامل می‌شود، برای دریافت هزینه خدمات پزشکی در منزل پردیس همین الان با شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ تماس بگیرید. ضمن دریافت مشاوره رایگان با توجه به شرایط خود از قیمت خدمات پزشکی در منزل پردیس آگاهی یابید.

پزشک در منزل پردیس در یک نگاه

استفاده از خدمات پزشکی در منزل پردیس مانند پزشک متخصص قلب و عروق در منزل پردیس، پزشک متخصص ارتوپدی در منزل پردیس و سایر خدمات دیگر از مجموعه هو‌کا که به آنها اشاره شد، موجب می‌شوند تا ضمن راحتی در دریافت خدمت، از داشتن بهترین خدمات پزشکی در منزل پردیس بهره مند شویم. آیا مطالعه این مقاله برای شما مفید بود؟ در صورت رضایت آن را به سایرین معرفی کنید. همچنین، در صورت تمایل می‌توانید نظرات خود را به کارشناسان ما اعلام کنید و با دریافت مشاوره رایگان از طریق تماس با شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ و یا کلیک بر روی دکمه ثبت درخواست رایگان در سایت هوم‌کا، تجربه ای رضایت بخش از ویزیت پزشک در منزل پردیس دریافت کنید.

دسترسی سریع

سوالات متداول

آیا هوم کا مجوز‌های لازم را برای ویزیت پزشک در منزل در اختیار دارد؟
بله. نام شرکت ما سفیران سلامت سپینود است و با برند هوم کا در حال فعالیت هستیم. مجوز مورد نیاز برای انجام چنین فعالیتی «مجوز ارائه خدمات و مراقبت‌های بالینی در منزل» است که مجموعه‌‌ی هوم کا آن را کسب کرده است.
برای مراقبت‌های اولیه چه نوع پزشکی را باید ببینم؟
چندین نوع پزشک مختلف وجود دارد که به عنوان پزشک مراقبت‌های اولیه مشخص می‌شود، به طور معمول انواع پزشکان عبارتند از: پزشک خانواده، پزشک داخلی یا پزشک عمومی. همچنین پزشکانی به نام متخصصان اطفال وجود دارند که به کودکان توجه دارند، که برای کودکان مراقبت‌های اولیه را ارائه می‌دهند.

پرسش و پاسخ

Loading...
Loading...

مقالات مرتبط

درباره‌ی این حوزه بیشتر بخوانید.