پزشک در منزل مهرشهر
خانه
مقالات
پزشک در منزل مهرشهر

پزشک در منزل مهرشهر

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1400/01/31
مدت زمان تقریبی مطالعه: دقیقه
ثبت رایگان درخواست
پزشک عمومی و متخصص در منزل تنها با یک تماس!
بسیاری از افراد به دلایل مختلفی، به خصوص در شرایط کرونا، علاقه‌ای به حضور در مراکز درمانی پر ازدحام، ندارند. خدمات پزشک در منزل جایگزین مناسب، ایمن و همراه با آرامشی به جای حضور در مراکز درمانی و بیمارستان‌ها می‌باشد.
مشاوره رایگان
هنوز تصمیم نگرفتید؟ نگران نباشید. می‌توانید اطلاعات خود را بفرستید و مشاوره رایگان بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

برای برخی از ما هنگامی که از یک بیماری رنج می‌بریم، خروج از منزل برای ویزیت دکتر به منزله یک کابوس است. چرا که در این حالت نه تنها باید درد ناشی از بیماری را تحمل کنیم بلکه شرایط محیط در هنگام خروج از منزل موقعیت‌هایی را پیش می‌ آورد که بر درد و رنج ما به احتمال فراوان خواهد افزود. بیایید باهم یک موقعیت این چنینی را تصور کنیم.

به عنوان مثال در نظر بگیرید در یک روز زمستانی می‌خواهید با آن حال نحیف و بیمار خود از خانه خارج شده و به مطب دکتر بروید. اولاَ که سرمای هوا باعث می‌شود شما احتمالاَ احساس مساعدی نداشته باشید. شرایط نامساعد جوی از یک طرف و احتمالاَ هوای آلوده در شهرهای بزرگ از طرف دیگر موجب دغدغه شما می‌شود. سر و صدای ناشی از اتوموبیل‌ها و بوق ماشین‌ها، ازدحام جمعیت و ترافیک موجود در مسیر از جمله فاکتور‌های استرس زا و پریشان کننده هستند. اینجاست که آرزو می کنیم ای کاش شرایطی فراهم میشد تا به جای اینکه ما به دیدن دکتر برویم و این همه زحمت را به جان بخریم، پزشک در منزل مهرشهر برای ویزیت نزد ما می‌رسید.

خبر خوش این است که دیگر لازم نیست برای دریافت خدمات پزشکی از خانه خارج شوید! مجموعه هوم کا تمامی خدمات پزشکی در منزل مهرشهر را برایتان فراهم کرده است. در ادامه قصد داریم تا با بیان خدمات پزشکی در منزل مهرشهر، تمامی مزیت‌های آن را برایتان تشریح کنیم. جالب‌تر این که همین الان با فشردن دکمه ثبت رایگان درخواست در سایت هوم کا می‌توانید از مشاوره رایگان برای دریافت مناسب‌ترین خدمت بهره مند شوید.

مزایای دکتر در منزل مهرشهر

اما آنچه که در وضعیت فرضی گفته شده در بخش قبل برایتان آوردیم تنها گوشه ای از مشکلات ناشی از خروج از منزل برای ویزیت دکتر است. در این قسمت می‌خواهیم مزیت‌های دریافت خدمات پزشکی در منزل مهرشهر را عنوان کنیم. به یاد داشته باشید که در صورت نیاز به دریافت خدمات پزشکی در منزل مهرشهر می توانید علاوه بر مراجعه به سایت هوم کا و فشردن دکمه ثبت رایگان درخواست، با شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ نیز جهت مشاوره و دریافت خدمات پزشکی در منزل مهرشهر همین الان اقدام کنید.

استفاده از خدمات پزشکی در منزل مهرشهر چه فوایدی دارد؟

✔ اگر در منزل بیماری دارید که به دلیل شرایط سنی و سالخوردگی توانایی تکان خوردن و رفتن به مسیرهای طولانی را ندارد. یا بیمار شما دارای شرایط ویژه ای مانند گذراندن دوران پس از جراحی می‌باشد. اینها همه نشانه ای از این موضوع است که دریافت خدمات پزشکی در منزل مهرشهر بهترین انتخاب جهت ویزیت دکتر می‌باشد. دلیل این توصیه ما به شما هم واضح است. این قبیل بیماران بهتر است کمترین جا به جایی را داشته باشند تا شرایط بهبودی در آنها به طور مداوم و با سرعت خوبی ادامه داشته باشد. معمولاَ افراد در سن‌های بالا برای حرکت‌های خود از ی وسیله کمکی مانند عصا و واکر استفاده می‌کنند یا نیاز دارند تا شخصی آنها را در راه رفتن یاری رساند. پس چه بهتر که با سفارش خدمات پزشکی در منزل مهرشهر بیشترین رفاه را برای این عزیزان فراهم آوریم.

پزشک در منزل مهرشهر

✔ اگر در منزل کودکی دارید که دچار علائم بیماری است و بی تابی می‌کند، اصرار کردن برای خارج کردن او از منزل و بردن نزد یک دکتر برای انجام فرآیند درمان بر استرس در این شرایط می‌افزاید. کودکان تمایلی برای رفتن به مراکز درمانی ندارند و یا تنها دلیل آنها می‌تواند ترسیدن از آمپول و دکتر باشد. در صورت سفارش خدمات پزشکی در منزل مهرشهر، این گونه عوامل استرس‌زا را از خود و کودک دلبندتان دور کنید.

✔ حضور در مطب دکتر فقط برای افراد سالخورده و یا دچار آسیب‌های شدید دشوار به نظر نمی‌رسد. بلکه برای افرادی که دارای بیماری‌های زمینه‌ای نیز نیستند در هنگام بیماری می‌تواند نگران کننده باشد. برای این موضوع هم دلایل مشخصی وجود دارد. اول اینکه تعدد بیماران در مطب و کلینیک یا بیمارستان از نظر برخی از ما می‌تواند حواس دکتر را به اصطلاح از ویزیت دقیق و معاینه بیمار در لحظاتی پرت کند. این دغدغه از این نظر در ذهن خطور می‌کند که در هنگام شرح حال دادن بیمار، وجود سر و صداهای مختلف می‌تواند شرایط مساعد برای ویزیت را دچار اختلال کند. همچنین، دیدن درد و آزردگی خاطر سایر بیماران بر غم ما افزوده و کمکی در جهت تسکین درد ما نخواهد کرد. پس با خدمات پزشکی در منزل مهرشهر با خیالی آسوده از نعمت حضور دکتر در خانه خود استفاده کنید.

✔ در زمانی که همه ما به دنبال استفاده بهینه از لحظه لحظه‌های زندگی خود هستیم، واقعا تلف شدن وقت برای انتظار در مطب، ماندن در ترافیک هنگام مراجعه به دکتر و تأخیر در رسیدن به موقع هیچ معنایی نمی‌تواند داشته باشد. با سفارش خدمات پزشکی در منزل مهرشهر در زمان خود صرفه‌جویی کنید و پزشک را در زمان مناسب در منزل مهرشهر داشته باشید. پس می‌توانید برای وقت خود بهتر برنامه‌ریزی کنید.

انواع خدمات پزشکی در منزل مهرشهر

مجموعه هوم کا خدمات پزشکی در منزل مهرشهر را به صورت گسترده و برای همه شرایط و انواع بیماری پیش بینی کرده است. در زیر به برخی از آنها اشاره می‌کنیم:

پزشک عمومی در منزل مهرشهر

حضور دکتر عمومی در منزل مهرشهر می‌تواند به دلایلی مانند بررسی چکاپ‌های دوره‌ای و ارائه توصیه‌های درمانی مناسب باشد و یا بررسی علائم بیماری و راهنمایی به پزشک متخصص در صورت نیاز. یک پزشک عمومی می‌تواند خیال ما را از بابت دریافت تجویز مناسب و دریافت اقدامات لازم و مناسب درمانی راحت کند.

پزشک متخصص در منزل مهرشهر

پزشک متخصص یا فوق تخصص با حضور در منزل مهرشهر می‌تواند تشخیص دقیق از وضعیت بیمار داشته باشد. مجموعه هوم کا ضمن بهره گیری از پزشکان متخصص، استفاده از این خدمت را در صورت نیاز به شما توصیه می‌کند.

پزشک در منزل مهرشهر

پزشک متخصص قلب و عروق در منزل مهرشهر

اگرچه بیماری‌های قلب و عروق می‌توانند نگران کننده باشند اما با حضور متخصص قلب و عروق در منزل مهرشهر نگران وضعیت قلب بیمار نباشید. پزشک متخصص با انجام معاینات اولیه و گرفتن شرح حال دقیق از بیمار، نارسایی‌ها و مشکلات احتمالی را تشخیص داده، داروها و نحوه مصرف احتمالی آنها را بررسی کرده، تجویزهای به موقع را برای بیمار خواهد داشت.

پزشک متخصص ارتوپدی در منزل مهرشهر

در صورت داشتن آسیب‌های سیستم حرکتی، حضور یک پزشک مفاصل و استخوان در منزل مهرشهر برای بررسی وضعیت نقاط آسیب دیده بسیار مورد توجه است. پزشک متخصص ارتوپدی دوره‌های مربوطه را برای بهبود هرچه سریع‌تر وضعیت آسیب دیدگی به خوبی دیده است و بهترین فرد برای درمان این نوع از بیماری است. چنانچه درخواست حضور پزشک ارتوپدی در منزل مهرشهر را دارید، دکمه ثبت رایگان درخواست را در وبسایت هوم کا کلیک کنید.

پزشک متخصص روانپزشکی در منزل مهرشهر

همیشه ناراحتی‌های جسمی نیستند که موجب آزردگی خاطر ما می‌شوند. گاهی بروز مشکلات و اختلالات عصبی و بیماری‌‌های مرتبط با حوزه اعصاب و روان می‌توانند تعادل سلامتی ما را برهم بزنند. پزشک متخصص اعصاب و روان علاوه بر گذراندن دوره‌های مربوطز به پزشکان عمومی، دوره‌های تخصصی در این زمینه را با موفقیت پشت سر گذاشته ‌اند و بهترین گزینه برای بررسی شرایط روحی و روانی بیمار هستند.

فرآیند درخواست و اعزام پزشک به منزل مهرشهر

اگر تصمیم گرفتید تا از یکی از خدمات پزشکی در منزل مهرشهر استفاده کنید اما نمی‌دانید که دقیقا چه کاری را باید انجام دهید، اصلا نگران نباشید. همانطور که پیش‌تر اشاره شد، به سادگی با مراجعه به سایت هوم کا و با کلیک روی دکمه ثبت رایگان درخواست، شما به صفحه ثبت سفارش انتقال می‌یابید. در این صفحه سوالاتی از قبیل جنسیت، گروه سنی بیمار و توضیحات احتمالی مربوطه از شما پرسیده می‌شود. با انتخاب زمان انجام خدمت به انتخاب خودتان به راحتی سفارش خود را ثبت خواهید کرد! اما این تنها راه ارائه درخواست نیست.

شما می‌توانید با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ تماس گرفته و سفارش خود را مطرح کنید. در این صورت منتظر تماس کارشناسان هو ‌کا باشید تا با مشاوره رایگان بهترین راهنمایی را برای شما فراهم کنند. در نهایت سفارش شما نهایی می‌شود و منتظر ویزیت پزشک در منزل مهرشهر باشید. به همین سادگی!

پزشک در منزل مهرشهر

تعرفه پزشک در منزل مهرشهر

با توجه به نوع تخصص پزشک که متناسب با بیماری فرد انتخاب شده است، و نیز با توجه به نوع درخواستی که از مجموعه هوم کا می‌شود، قیمت پزشک در منزل مهرشهر تعیین می‌شود. دلیل این موضوع که هزینه ثابتی برای خدمات پزشکی در منزل مهرشهر در اینجا عنوان نمی‌کنیم نیز همین است. پس همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید و با دریافت مشاوره رایگان از تعرفه خدمات پزشکی مورد نظر خود باخبر شوید.

خدمات پزشکی در منزل مهرشهر در یک نگاه

از خدمات پزشکی در منزل مهرشهر برایتان گفتیم. از مزیت‌ها و ضرورتها. از اینکه رفاه حال بیمار در هر شرایطی هم برای خانواده و نزدیکان او مهم است و هم برای مجموعه هوم کا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. ما هستیم تا بهترین خدمات را در سخت‌ترین دوران‌های زندگی برایتان به ارمغان بیاوریم. پس اگر خواندن این مقاله برای شما مفید بود در نشر آن ما را کمک کنید.

دسترسی سریع
سوالات متداول
آیا امکان حضور پزشک متخصص در منزل وجود دارد؟
مجموعه‌ی هوم‌کا به منظور تکمیل و افزایش تخصص کادر درمانی خود، پزشکان متخصص در زمینه های مختلف را در اختیار دارد و این پزشکان در صورت نیاز در منزل یا محل حضور فرد متقاضی حاضر خواهند شد.
آیا پزشکان مجموعه هوم‌کا که در منزل حاضر می‌شوند، توانایی و تخصص لازم برای تشخیص بیماری و ارائه درمان را دارند؟
بله. پزشکان مجموعه هوم‌کا در دانشگاه‌های دولتی معتبر تحصیل کرده‌اند و تخصص لازم را دارند. این پزشکان برای به عضویت درآمدن در کادر درمانی هوم‌کا، مصاحبه‌های تخصصی را پشت سر گذاشته‌اند.
پرسش و پاسخ ها
Loading...
Loading...
مقالات مرتبط
درباره‌ی این حوزه بیشتر بخوانید.