پزشک در منزل شرق تهران
خانه
مقالات
پزشک در منزل شرق تهران

پزشک در منزل شرق تهران

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1400/03/26
مدت زمان تقریبی مطالعه: دقیقه
ثبت رایگان درخواست
پزشک در منزل امری رایج از گذشته‌های ذور!
این روز‌ها اغلب افراد زمان کافی برای مراجعه به مطب پزشک را ندارند. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید، رفتن به پزشک را مدام پشت گوش نیندازید و در عوض پزشک را به منزل خود بیاورید! چگونه به خدمات پزشکی در منزل اعتماد کنیم؟ آیا پزشکی که به منزل می‌آید از مهارت کافی برخوردار است؟
مشاوره رایگان
هنوز تصمیم نگرفتید؟ نگران نباشید. می‌توانید اطلاعات خود را بفرستید و مشاوره رایگان بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

این روزها که تقریبا اکثر کارهای خود را در منزل انجام می‌دهیم آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده‌اید چقدر خوب می‌شد که دیگر نیاز به حضور در مراکز درمانی هم نداشتیم! از آنجا که با وجود کرونا اهمیت روی این موضوع بیشتر شده است و دیگر حتی برای خرید لوازم ضروری هم به ندرت از خانه خارج می‌شویم. خدمات پزشک در منزل شرق تهران از دیگر خدماتی است که امکان استفاده از آن را این روزها داریم.
مدت زمانی را که در طول مسیر برای انجام کارهای خود از دست می‌دهیم عددی قابل توجه است از این رو ترجیح همگی ما این است که انواع خدمات روزمره زندگی خود خصوصا خدمات پزشکی و سلامت را هم در منزل دریافت کنیم. حتما بعد از مطالعه این جملات به این فکر می‌کنید که برای استفاده از این خدمات باید چه کاری انجام دهید؟ کدام خدمات پزشکی در منزل شرق تهران قابل دریافت است؟

خدمات پزشکی در منزل شرق تهران

 

چرایی انتخاب خدمات پزشکی در منزل شرق تهران؟!

افرادی که در منطقه شرق تهران زندگی می‌کنند عنوان این متن برای آنها چشمگیرتر از بقیه افراد است. تهران به عنوان یکی از شهرهای بزرگ که پایتخت ایران هم هست با ۱۲ میلیون نفر جمعیت حجم عظیمی از مردم را درون خود جای داده است.
پس از اینکه به طور پیوسته شاهد اخبار مرگ و میر مربوط به مبتلایان کرونا هستیم دیگر مراجعه به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی به راحتی گذشته نیست. قدم گذاری در آزمایشگاه‌ها همانقدر دلهره‌آور است که برای یک چکاپ ساده بخواهیم یک پزشک را ملاقات کنیم.
انتخاب خدمات پزشک در منزل شرق تهران چند مزیت برای افرادی دارد که خواهان استفاده از آن هستند به مزایای زیر دقت کنید:

✔ عدم ضرورت استفاده حضوری از خدمات پزشکی

✔ لغو مخارج مربوط به رفت و آمد

✔ ذخیره زمان بیشتر

✔ عدم انتظار در نوبت‌های طولانی

✔ سهولت استفاده برای افراد سالمند و افراد معلول جسمی

عدم ضرورت استفاده حضوری از خدمات پزشکی
اگر تاکنون از خدمات غیر حضوری استفاده کرده باشید، متوجه می‌شوید که عدم نیاز به مراجعه حضوری چقدر نکته مثبتی به حساب می‌آید. اینکه کار پزشکی خود را در منزل و بدون فوت وقت برای اینکه خود را به مرکز پزشکی برسانیم انجام دهیم یک مزیت بزرگ در خدمات پزشکی در منزل شرق تهران به حساب می‌آید.

لغو مخارج مربوط به رفت و آمد
همین که مانند انجام خریدهای اینترنتی که روزانه آمار بیشتری را نیز به خود اختصاص می‌دهند نیازی به رفت و آمد نداریم استفاده از خدمات پزشکی آن هم در منزل به معنی لغو تمام مخارج مربوط به رفت و آمد است.

ذخیره زمان بیشتر
حذف رفت و آمد در استفاده از خدمات پزشکی نه تنها از جهت مالی به سود ماست بلکه باعث می‌شود زمانی را هم که در طول مسیر درمانگاه و بازگشت به منزل داشتیم ذخیره کنیم. مدتی را که برای بهره برداری از خدمات پزشکی در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی سپری می‌کنیم فقط مربوط به رفت و آمد نیست.

عدم انتظار در نوبت‌های طولانی
بیشترین اتلاف وقتی که ما در مطب‌های پزشکان داریم حتی بیشتر از زمان رفت و آمد، مربوط به نوبت‌های طولانی است که به انتظار می‌نشینیم. هریک از ما تجربه انتظار زمان‌های چند ساعته را برای استفاده از خدمات پزشکی تجربه کرده‌ایم که بسیار تجربه ناخوشایندی است.

سهولت استفاده برای افراد سالمند و افراد معلول جسمی
حتی بدون حضور ویروس کرونا که تمامی زندگی ما را تحت تاثیر قرار داده است قشری از مردم هستند که بیشتر از افراد معمولی از انتظارهای طولانی مدت و رفت و آمد سختی می‌کشند. سالمندان و افرادی که دارای معلولیت‌های حرکتی هستند به دلیل شرایط جسمانی که دارند آسیب پذیرتر هستند. استفاده از خدمات پزشکی در منزل شرق برای این دسته از مردم بسیار کاربردی و جالب توجه به حساب می‌آید.

 

چه خدمات پزشکی در منزل شرق تهران قابل استفاده است؟

قبل از اینکه به بررسی خدمات پزشکی که در منزل قابلیت دریافت آن را دارید بپردازیم مجموعه هوم کا را معرفی می‌کنیم. هوم کا یک گروه از افراد باتجربه است که در زمینه پزشکی و مراقبت در شهر تهران و کرج در حال انجام فعالیت است.
این بار یکی از سرویس‌هایی که هوم کا ارائه می‌کند خدمات پزشکی در منزل شرق تهران است. افرادی که محل زندگی آنها محدوده شرق تهران باشد این امکان برای آنها فراهم شده است که انواع سرویس‌های پزشکی را در منزل دریافت کنند.

خدمات پزشکی در منزل شرق تهران

 

تنوع خدمات پزشکی در منزل شرق تهران توسط هوم کا

چنانچه یک بار به وب سایت هوم کا مراجعه کرده باشید متوجه انواع خدمات پزشکی و سلامتی که این مرکز به متقاضیان ارائه می‌دهد خواهید شد. به طور کلی مجموع فعالیت‌هایی که هوم کا انجام می‌دهد در سه دسته زیر قرار می‌گیرد:

✔ ارائه انواع سرویس‌های آزمایشگاهی

✔ ارائه انواع سرویس‌های درمانی

✔ ارائه انواع سرویس‌های مراقبتی

هریک از دسته بندی‌های فوق شامل خدماتی است که برای درک بهتر به معرفی آنها می‌پردازیم.

ارائه انواع سرویس‌های آزمایشگاهی
انواع خدمات پزشکی که در دسته سرویس‌های آزمایشگاهی قرار می‌گیرد شامل موارد زیر است که برای استنباط بیشتر مختصرا توضیح داده شده‌اند.

تست کرونا در منزل: تست کرونا شامل انواع مختلفی از پکیج‌های اقتصادی است که برای انتخاب مناسب‌تر و بهینه تر در هنگام ثبت درخواست قرار داده شده است.

آزمایش در منزل با نسخه پزشک یا درخواست متقاضی: برخی آزمایش‌ها با نسخه پزشک انجام می‌شود و برخی دیگر فقط به درخواست خود متقاضی انجام می‌شود که در هوم کا هردو قابل انجام است.

چکاپ آقایان در منزل: با توجه به سن افراد و سابقه بیماری که در برخی آقایان موجود است چکاپ انجام می‌شود که شامل انواع آزمایش‌های مختلف کلی از بدن است.

چکاپ زنان در منزل: علاوه بر چکاپ آقایان، چکاپ مخصوص زنان هم در هوم کا انجام می‌شود. مواردی که بیشتر مربوط به سیستم بدنی خانم‌هاست مورد بررسی قرار می‌گیرد.

چکاپ سالمندان در منزل: سن بالا زمینه را برای بروز انواع بیماری‌ها فراهم می‌کند. از این جهت انجام چکاپ سالمندان آن هم به صورت دوره‌ای امری مهم و بسیار ضروری محسوب می‌شود.

ارائه انواع سرویس‌های درمانی
چنانچه بخواهید در هنگام استفاده از خدمات ویزیت پزشک در منزل شرق تهران بدانید چه سرویس‌هایی در دسته خدمات درمانی قرار می‌گیرند ادامه مطلب را از دست ندهید.

✔ پزشک در منزل: در این قسمت با توجه به مشکلی که در بدن احساس می‌کنید این امکان را دارید که با ثبت درخواست توسط پزشک ویزیت شوید.

فیزیوتراپی در منزل: با توجه به نظر پزشک که برای درمان انجام فیزیوتراپی را تجویز می‌کند انواع فیزیوتراپی که در هوم کا قابل انجام است شامل: فیزیوتراپی (دست/گردن/ کتف)، فیزیوتراپی تنفسی در منزل، فیزیوتراپی شانه یخ زده و فیزیوتراپی سالمندان در منزل است.

کاردرمانی در منزل: آسیب‌هایی که در حین انجام کار به افراد وارد می‌شود مربوط به این بخش است و هوم کا درمان این موارد را در این دسته قرار داده است.

✔ پرستار در منزل: افراد زیادی به دلایلی مانند کهولت سن یا بیماری‌های خاص، برای بهبود بیماری در منزل بستری می‌شوند. در چنین شرایطی حضور پرستار در منزل سبب افزایش خدمات درمانی قابل ارائه به فرد بیمار می‌گردد.

تزریقات در منزل: انجام انواع تزریقات بدنی با توجه به ثبت درخواست متقاضی مربوط به این بخش است.

بهیار در منزل: استفاده از خدمات پزشکی بهیار مانند خدمات پرستاری با توجه به نیاز بیمار است.

سرم در منزل: برای نصب سرم و آنژیوکت در منزل نیز این امکان را دارید که از هوم کا درخواست خدمات کنید.

پانسمان در منزل: این قسمت بیشتر متوجه واحد اورژانس در بیمارستان‌ها است. چنانچه نیازمند پانسمان یا تعویض پانسمان بودید این خدمات در هوم کا نیز قابل ارائه است.

گفتار درمانی در منزل: برخی از خانواده‌ها افرادی را دارند که ممکن است در تکلم مشکل داشته باشند. انجام گفتار درمانی یکی دیگر از خدمات متنوع هوم کاست.

درمان زخم در منزل: برای درمان انواع زخم‌های خود این قابلیت را دارید که از هوم کا کمک بگیرید.

✔ مامایی در منزل: برای درمان مشکلاتی که ممکن است خانم‌ها در بدن خود با آنها مواجه شوند این خدمات قرار گرفته شده است.

✔ سونداژ در منزل: برخی از بیماران که برای دفع ادرار خود نیازمند استفاده از دستگاه سوند هستند سونداژ انجام می‌شود که این خدمت هم در هوم کا فراهم شده است.

ارائه انواع خدمات مراقبتی
گزینه بعدی که در استفاده از خدمات پزشکی در منزل شرق تهران دارید مربوط به حوزه مراقبت است. سرویس‌هایی که در دسته مربوط به خدمات مراقبتی قرار می‌گیرند شامل موارد زیر هستند که مختصرا هر مورد را توضیح داده‌ایم.

مراقبت از سالمند: برای متقاضیانی که خواهان استفاده از مراقبت از سالمند هستند این سرویس در هوم کا ارائه می‌شود.

مراقبت از کودک: خانواده‌هایی که برای مراقبت از کودک خود ثبت درخواست می‌کنند این خدمات انجام خواهد شد.

همدم سالمند در منزل: چنانچه سالمند شما نیازمند داشتن یک همدم باشد این خدمات در هوم کا ارائه می‌شود.

پرستار نوزاد: زوج‌هایی که به تازگی صاحب فرزند شده‌اند این امکان را دارند که برای نوزاد خود درخواست پرستار کنند.

مربی کودک در منزل: برای کودکانی که احتیاج به مربی برای آموزش دارند این سرویس فراهم شده است.

خدماتی که در حوزه مراقبت قرار می‌گیرند بیشتر جنبه نگهداری و آموزشی دارد که با توجه به نیاز مشتری در اختیار آنها قرار می‌گیرد.

خدمات پزشکی در منزل شرق تهران

 

هزینه خدمات پزشکی در منزل شرق تهران توسط هوم کا

همانند بیمارستان‌ها، آزمایشگاه‌ها و سایر مراکز درمانی که برای ویزیت پزشک و انجام آزمایش‌ها هزینه محاسبه می‌شود، استفاده از سرویس‌های آزمایشگاهی، درمانی و مراقبتی هوم کا هم هزینه خواهد داشت. اگر درخواست استفاده از خدماتی را در هوم کا داشته باشید این نکته را بدانید که با توجه به تعداد افراد مبالغ نیز تغییر خواهد کرد.
برقراری تماس و ایجاد ارتباط با هوم کا این امکان را به شما می‌دهد که قبل از ثبت درخواست خود به صورت واضح و روشن از جریان تعرفه‌ها اطلاع پیدا کنید. تیم هوم کا با پاسخ دهی مشخص شما را از ابهامات احتمالی درمی‌آورد.
قبل از محاسبات مالی این مورد را هم در نظر داشته باشید که انواع سرویس‌ها را در منزل خود دریافت می‌کنید. استفاده از خدمات پزشکی در منزل شرق تهران این مزیت را فراهم می‌کند که از انواع هزینه‌های رفت و آمدی خلاص شوید. برای افراد مسن و همچنین کسانی که در خصوص حضور فیزیکی در بیمارستان‌ها مشکل دارند استفاده از خدمات پزشکی آن هم در منزل خود موجب آسایش آنها می‌شود.

 

ویزیت پزشک در منزل شرق تهران

برای کسانی که در تهران زندگی می‌کنند انتظار در ترافیک‌های طولانی مدت یکی از معضلات بزرگ و البته آشنا به حساب می‌آید. استفاده از خدمات اینترنتی و سایر مواردی که در منزل از آنها استفاده می‌کنیم قدم نسبتا بزرگی را در این زمینه برداشته است و نیاز ما برای خروج از منزل کمتر احساس می‌شود.
مراکز درمانی یکی از شلوغ‌ترین مکان‌ها به حساب می آید که شبانه روز تعداد زیادی از مردم در آنجا حضور دارند و زمان زیادی را هم در نوبت‌های طولانی مدت از دست می‌دهند. خبر خوب این است که افرادی که در محدوده شرق تهران ساکن هستند با وجود مجموعه هوم کا این قابلیت را دارند که برای کارهای مربوط به سلامت خود از خدمات پزشک در منزل شرق تهران استفاده کنند.

سایر مناطق:

پزشک در منزل غرب تهران

دسترسی سریع

پرسش و پاسخ

Loading...
Loading...