پزشک در منزل اکباتان
خانه
مقالات
پزشک در منزل اکباتان

پزشک در منزل اکباتان

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1400/01/26
مدت زمان تقریبی مطالعه: دقیقه
ثبت رایگان درخواست
در منزل و بدون رفت و آمد و معطلی توسط پزشک ویزیت شوید!
این روزها و با وجود مشغله‌های زیادی که افراد دارند زمان گذاشتن برای رفت و آمد به مطب پزشک و در نوبت ماندن کاری دشوار است و به همین دلیل بسیاری از افراد رفتن به پزشک و سلامتی خود را نادیده می‌گیرند. اما راه حل این مشکل ویزیت توسط پزشک در منزل می‌باشد. چگونه بهترین پزشکان شهر را به منزل خود بیاوریم؟
مشاوره رایگان
هنوز تصمیم نگرفتید؟ نگران نباشید. می‌توانید اطلاعات خود را بفرستید و مشاوره رایگان بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

از گذشته های دور استفاده از یک حکیم در بسیاری از مناطق ایران از جمله در روستا ها و آبادی ها رواج داشته است. مردم از چنان فرهنگ غنی برخوردار بوده اند که همواره به طبیبان و حکیمان احترام گذاشته و از آن ها به نیکی یاد می کردند. به گونه ای که با فرستادن فردی حتی به روستاهای دور یا نزدیک از او برای طبابت بیمار خود درخواست می کردند. پس ملاحظه می فرمایید که مسءله استفاده از یک دکتر برای رسیدن بر بالین بیمار موضوع تازه ای نیست و از گذشته های دور مرسوم بوده است. معمولاَ سختی هایی مانند گذشتن از کوه ها و دره ها و یا طی کردن راه طولانی برای بیمار دشوار بوده و با شرایطی که بعضاَ هم امکان پذیر نبوده است، ترجیح می دادند تا از یک پزشک دعوت کنند تا به دیدن بیمار بیاید.

امروزه نیز وجود دلایل مختلفی از جمله همین مسأله طی کردن مسافت های طولانی و پر ترافیک و چندین مورد دیگر که در ادامه همین مطلب قصد داریم تا به آن ها اشاره کنیم، سبب می شوند تا از پزشک در منزل اکباتان استفاده کنیم و آن را به شما توصیه کنیم. البته رفاه حال بیمار همواره جزء یکی از اصلی ترین مواردی است که باید مورد توجه پزشک و خانواده و دوستان او باشد. اما ضرورت وجود خدمات پزشکی در منزل اکباتان موضوعی است که شامل موارد دیگر هم می شود.

مجموعه هوم کا با داشتن کادری مجرب و متخصص در حوزه پزشکی سعی دارد تا ضمن بهره مندی شما عزیزان از بهترین خدمات پزشکی در منزل اکباتان، رفاه حال شما و بیمارتان را نیز مورد توجه ویژه قرار دهد. به همین دلیل نیز خدمات متنوع پزشکی در منزل اکباتان را برایتان در نظر گرفته است که در ادامه به شرح هر یک خواهیم پرداخت.

 

مزایای دکتر در منزل اکباتان

اولین سوالی که ممکن است به ذهن شما برسد این است که علاوه بر موارد اشاره شده در بخش قبلی چه مزیت های دیگری خدمات پزشکی در منزل اکباتان می تواند داشته باشد؟ پیش از پاسخ به این پرسش که در ادامه همین بخش به شکل کامل درباره مزیت های پزشک در منزل اکباتان صحبت کرده ایم، باید خدمت شما عزیزان عرض کنیم که ذکر این نکته اهمیت دارد که هر قدر یک خدمت کامل و جامع باشد، در حالی که دریافت آن به سهولت انجام گیرد، می تواند به عنوان گزینه ای برای استفاده از آن در شرایط مورد نیاز تلقی شود.

خدمات پزشکی در منزل اکباتان دارای محاسنی است که سعی کرده ایم تا به شکل فهرست گونه در ادامه به آن ها اشاره کنیم. پس اگر بعد از مطالعه این بخش، این مطلب برایتان مفید بود، می توانید آن را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید تا آن ها نیز از این خدمت ارزنده بهره مند شوند.

✔ یکی از ویژگی های پزشک در منزل اکباتان که شاید اولین ویژگی آن نیز به نظر برسد، حضور طبیب بر سر بالین بیمار در منزل اکباتان است. شاید بپرسید خب منظور از این مورد چیست؟ در هنگام مریضی بیمار آرزو می کند که کمتر دچار زحمت باشد و حتی در انجام کارهای روزانه خود نیز دچار مشکل می شود. چرا که عموما حال ناخوش و بی حال بودن یا وجود علائم درد در نقاطی از بدن موجب می شوند تا مانعی برای انجام کارهای روتین وی باشند. با توجه به فاصله ای که بین یک مطب، کلینیک، یا بیمارستان با خانه فرد بیمار است، طی کردن و رفتن سر وقت به نزد دکتر کاری بسیار دشوار در چنین مواقعی به نظر می رسد. حال آن که به راحتی و با ثبت درخواست خود در سایت مجموعه هوم کا می توانید پزشک در منزل اکباتان را درخواست دهید. تا به راحتی از حضور یک متخصص در کنار بیمار خود بهره مند شوید.

✔ اگر هم بخواهید در هنگام بیماری قصد خارج شدن از منزل کنید، طبیعتا این کار باز هم به دلایلی که در ادامه برایتان توضیح خواهیم داد، آسان نخواهد بود. اول از همه در کنار کاهش توانایی بیمار برای خروج از منزل و طی نمدن مسافتی طولانی، باید مشکلات دیگر را نیز اضافه کنید. مشکلاتی از قبیل وجود سر و صدای محیط که در این هنگام می تواند برای بیمار بسیار آزار دهنده و ناخوشایند باشد. دوم این که استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی در شرایطی که ازدحام جمعیت وجود دارد موضوعی است که قطعا دوست ندارید در کنار درد خود آن را نیز تحمل کنید. اگر هم با وسیله نقلیه شخصی بخواهید به نزد پزشک بروید که این موضوع می تواند برای شما در صورتی که دارای یک بیماری باشید و شخصاَ رانندگی کنید خطرناک باشد. در حالی که استفاده از خدمات پزشکی در منزل اکباتان تمامی این دغدغه ها را به بهترین شکل برطرف می کند.

پزشک در منزل اکباتان

✔ حضور پزشک در منزل اکباتان می تواند در صورت سفارش شما در زمان مورد نظرتان و در اسرع وقت اتفاق بیفتد. دیگر لازم نیست برای ویزیت دکتر با عجله از منزل خارج شوید و یا سایر کارهای خود را کنس کرده و به تعویق بیاندازید. همچنین می توانید بدون کمک دیگران برای خارج شدن از منزل به راحتی از حضور یک دکتر در منزل اکباتان استفاده کنید. پس اگر زمان برای شما موضوعی حائز اهمیت است، توصیه هوم کا به استفاده از خدمات پزشکی در منزل اکباتان است.

✔ حال بیایید وضعیت را در حالی بررسی کنیم که یک کودک نیاز به ویزیت و یا چکاپ دکتر داشته باشد. به احتمال فراوان حدس زده اید که درباره چه شرایطی می خواهم با شما صحبت کنم. بله، کودک شما بسیار آزرده و مضطرب ممکن است به نظر برسد. این هم دلایل مختلفی می تواند داشته باشد. به عنوان مثال او دوست ندارد تا از اسباب بازی های خود فاصله بگیرد. اتاق بازی خود را دوست دارد و یا ترجیح می دهد در حالی که با اسباب بازی خود بازی می کند و یا برنامه تلویزیونی مورد علاقه خود را می بیند خوراکی دوست داشتنی خود را نیز داشته باشد.اما شما اصرار بر خروج او از خانه دارید و می خواهید به جایی که احتمالا از آن هم می ترسد ( شاید به علت زدن آمپول!) او را منتقل کنید. پس برای خلاص شدن از این وضعیت بسیار ناراحت کننده و استرس زا برای کودکتان، خدمات پزشکی در منزل اکباتان را سفارش دهید.

✔ در نهایت وضعیتی که برای شما قصد ترسیم آن را داریم وجود یک بیمار پس از عمل یا عمل های جراحی است. دیگر لازم به یادآوری نیست که چقدر شرایط برای او و اطرافیانش خاص، دشوار و نگران کننده است. مراقبت های مداوم باعث می شود تا کوچکترین ریسکی را برای در معرض خطر قرار دادن او انجام ندهیم. بنابراین با حضور پزشک در منزل اکباتان می توانید رفاه حال فرد بیمار و خانواده را رقم بزنید.

 

انواع خدمات پزشکی در منزل اکباتان

همانطور که در ادامه به بیان کامل خدمات پزشکی در منزل اکباتان پرداخته ایم، جامع و کامل بودن این دسته از خدمات هوم کا موجب آسودگی خاطر شما عزیزان خواهد بود.

 

مزیت پزشک عمومی در منزل اکباتان

ممکن است که قبلاَ با حضور در مطب، ویزیت لازم صورت گرفته باشد و فقط نیاز به بررسی آزمایش های دوره ای باشد. یا حتی می خواهیم از سرعت پیشرفت در بهبودی بمار اطمینان حاصل کرده و یا اگر سوالی در مورد شرایط و نحوه و عوارض داروها روی بیمار داریم از یک پزشک عمومی سوال کنیم.

همچنین شاید برای خود و یا اطرافیانمان این مشکل به وجود آمده باشد که علائمی از بیماری در فرد بیمار احساس می شود اما در تشخیص اولیه آن که مربوط به کدام قسمت از بدن است دچار مشکل باشیم. حضور پزشک عمومی در منزل اکباتان می تواند در تشخیص بیماری و ارجاع دادن شما به پزشک متخصص و راهنمایی بهتر شما موثر و مفید باشد.

 

پزشک متخصص در منزل اکباتان

اما مجموعه هوم کا در کنار پزشک عمومی برای فراهم نمدن رفاه هر چه بیشتر متقاضیان گرامی، پزشک متخصص در منزل اکباتان را در فهرست خدمات خود قرار داده است. شما می توانید از طریق ثبت رایگان دکمه درخواست، از یک پزشک متخصص در منزل اکباتان بهره مند گردید.

پزشک در منزل اکباتان

 

هزینه خدمات پزشکی در منزل اکباتان

قیمت خدمات پزشکی در منزل اکباتان به عوامل مختلفی بستگی دارد. نوع تخصص پزشک و نوع خدمتی که مورد نظر شما است، از جمله موارد و فاکتورهای تعیین کننده در هزینه خدمات پزشکی در منزل اکباتان هستند. از طریق تماس با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ با کارشناسان مجموعه هوم کا تقاضای خود را مطرح کنید تا شما را از تعرفه دقیق خدمات پزشکی در منزل اکباتان متناسب با وضعیت شما مطلع کنند.

 

پزشک در منزل اکباتان در یک نگاه

در این مطلب سعی کردیم تا به معرفی خدمات پزشکی در منزل اکباتان، مزیت پزشک در منزل اکباتان و قیمت خدمات پزشکی در منزل اکباتان بپردازیم. اگر مطالعه این مقاله برای شما مفید بود آن را به دوستان و خانواده خود پیشنهاد دهید. همین حالا می توانید با مشاوران ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان هوم کا استفاده کنید

دسترسی سریع
سوالات متداول
آیا پزشکی که به منزل اعزام می‌شود می تواند نسخه بدهد؟
بله، پزشک اعزام شده به منزل می‌تواند داروها را برای بیماران تجویز کند و به ان‌ها نسخه بدهد.
خدمت پزشک در منزل چه مناطقی را پوشش می‌دهد؟
درحال حاضر، خدمت پزشک در منزل هوم کا تهران و کرج را به صورت کامل و با ارائه‌ی تمامی خدمات موجود پوشش می‌دهد.
پرسش و پاسخ ها
Loading...
Loading...