پزشک متخصص در منزل
پزشک متخصص در منزل
خانه
خدمات
پزشک متخصص در منزل

پزشک متخصص در منزل

آخرین تاریخ به روز رسانی: 1400/06/29
مدت زمان تقریبی مطالعه: دقیقه
ثبت رایگان درخواست

خدمت خود را انتخاب کنید

همه قیمت‌ها در هوم‌کا شفاف و مشخص هستند.

فرآیند ثبت درخواست

registeration-step-1 circle
1
فرم رو کامل می‌کنی و روی ثبت درخواست کلیک می‌کنی.
registeration-step-2 circle
2
کارشناسان ما باهات تماس میگیرن و درخواست رو نهایی میکنن.
registeration-step-3 circle
3
هزینه خدمات از شما دریافت می‌شود.
registeration-step-3 circle
4
پزشک در محل حاضر شده و خدمت مورد نظر را انجام می‌دهد.
1
registeration-step-1 circle
فرم رو کامل می‌کنی و روی ثبت درخواست کلیک می‌کنی.
2
registeration-step-2 circle
کارشناسان ما باهات تماس میگیرن و درخواست رو نهایی میکنن
3
registeration-step-3 circle
هزینه خدمات از شما دریافت می‌شود.
4
registeration-step-3 circle
پزشک در محل حاضر شده و خدمت مورد نظر را انجام می‌دهد.
سلامتی، پشت در خانه!
احتمالا همه‌ی ما در طول زندگی به علت درد‌ها و آسیب‌های مختلف به پزشک متخصص نیاز پیدا می‌کنیم. در کنار این موضوع، موانع و سختی‌های مراجعه به مطب پزشک متخصص بسیار زیاد است. در این مقاله قرار است درباره‌ی ویزیت پزشک متخصص در منزل، که برطرف‌کننده این موانع و مشکلات است، حرف بزنیم.
خدمت تخصص قیمت (تومان)

 

 

 

پزشک متخصص

 

 

 

متخصص داخلی

۶۰۰.۰۰۰

متخصص مغز و اعصاب

۶۰۰.۰۰۰

متخصص دستگاه گوارش

۶۰۰.۰۰۰

متخصص گوش، حلق و بینی

۷۰۰.۰۰۰

متخصص ارتوپدی

۷۰۰.۰۰۰

متخصص قلب

۷۰۰.۰۰۰

 

ویزیت پزشک متخصص در منزل 

امروزه به هیچ عنوان نمی‌توان نیاز ویزیت پزشک متخصص در منزل را نادیده گرفت. چرا که به تبع افزایش جمعیت، شلوغی مراکز درمانی و مطب‌ها به یک معضل جدی برای افراد تبدیل شده است و بسیاری از افزاد، به دلیل مشغله‌های کاری، قید مراجعه به پزشک متخصص را می‌زنند. از طرفی آسیب‌های بسیاری از افراد به گونه‌ای است که توانایی مراجعه به مراکز درمانی و مطب‌ها را از آن‌ها سلب می‌کند. همه‌ی این موارد باعث می‌شود تا نیاز به ویزیت پزشک متخصص در منزل به نیازی جدی در میان مردم بدل شود.

ما نیز در هوم‌کا به این نیاز جدی اندیشیده‌ایم و خدمت ویزیت پزشک متخصص در منزل را برای شما فراهم کرده‌ایم. با استفاده از این خدمت، می‌توانید از حضور پزشک با تخصص‌های مختلف در منزل خود بهره‌مند گردید. قبل از توضیح خدمت ویزیت پزشک در منزل هوم‌کا، بهتر است کمی درباره‌ی مزیت‌های ویزیت پزشک متخصص در منزل صحبت کنیم. هوم‌کا برای ارائه مشاوره رایگان به شما آماده است:

تماس برای دریافت مشاوره رایگان

 

مزایای ویزیت پزشک متخصص در منزل

مزایای ویزیت پزشک متخصص در منزل بسیار است که در زیر به چند مورد از مهم‌ترین مزایا به صورت خلاصه اشاره خواهیم کرد:

✔ حضور پزشک متخصص در منزل باعث ارائه‌ی خدمت دقیق‌تر و بالا رفتن کیفیت خدمات پزشک خواهد شد. چرا که پزشک متخصص با بررسی شرح حال بیمار، شرایط زندگی او و اختصاص وقت بیشتری برای معاینه، می‌تواند شناخت بهتر و دقیق‌تری از بیمار به دست آورده و پیشنهاد‌های مناسب‌تری برای بهبود ارائه دهد.

✔ قطعا حضور در مراکز درمانی و مطب پزشک، به دلیل وجود عفونت‌های مختلف، می‌تواند شانس ابتلای ما به بیماری را افزایش دهد، مخصوصا اگر خودمان دچار یک بیماری وخیم باشیم، در معرض چنین عفونت‌هایی قرار گرفتن، می‌تواند خطرناک باشد. به همین دلیل ویزیت پزشک متخصص در منزل می‌تواند اقدامی جهت کاهش خطر ابتلای ما به این بیماری‌ها باشد.

✔ برای برخی از افراد، خدمت ویزیت پزشک در منزل، یک ضرورت به حساب می‌آید چرا که ممکن است به علت ابتلا به بیماری‌های مختلف، توان مراجعه به مراکز درمانی و مطب پزشک، از آن‌ها گرفته شود. در این موارد خدمت ویزیت پزشک در منزل می‌تواند کمک شایانی به این افراد بکند. 

✔ یکی دیگر از فواید ویزیت پزشک متخصص در منزل، ایجاد احساس آرامش و راحتی در فرد بیمار است. همین احساس مثبت در فرد بیمار، می‌تواند تاثیر بسیار مثبتی در روند بهبود وی داشته باشد. 

پزشک متخصص در منزل

 

نحوه ثبت درخواست خدمت ویزیت پزشک متخصص در منزل

در صورتی که قصد استفاده از خدمت ویزیت پزشک در منزل را دارید، می‌توانید با طی کردن مراجل بسیار ساده‌ی زیر، از این خدمت استفاده نمایید:

۱- بر روی دکمه‌ی ثبت رایگان درخواست کلیک کنید.

۲- اطلاعات مورد نیاز را وارد کرده و درخواست خود را ثبت کنید!

پس از ثبت درخواست و نهایی شدن آن، پزشک متخصص مورد نظر در همان زمان و مکانی که شما مشخص کرده‌اید، حضور پیدا کرده و اقدامات لازم را انجام خواهد داد.
البته لازم به ذکر است که شما می‌توانید فرایند ثبت درخواست را به صورت تلفنی نیز انجام دهید، به این صورت که از طریق تماس با شماره‌ی ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ درخواست خود را ثبت و نهایی میکنید و در همان مکان و زمان مشخص‌شده، از خدمت مورد نظر بهره می‌برید.

تماس برای ثبت درخواست رایگان

 

در چه شرایطی باید از پزشک متخصص در منزل استفاده نمود؟

همه‌ی افرادی که به نوعی به یک درد، آسیب یا بیماری دچار می‌شوند، می‌توانند از ویزیت پزشک متخصص در منزل بهره ببرند. اما برخی از گروه‌ها هستند که استفاده از این خدمت برای آن‌ها، اهمیت بسیار بیشتری دارد. 
از جمله‌ی مهم‌ترین این گروه‌ها می‌توان به افراد سالمند و کم‌توان، زنان باردار، افراد دارای معلولیت و بیماران مبتلا به بیماری مزمن اشاره کرد. البته ویزیت پزشک متخصص در منزل برای کودکان نیز می‌توان یک گزینه ی مناسب قلمداد شود چرا که کودکان در منزل، از آرامش و راحتی بیشتری برخوردار هستند و فرایند معاینه‌ی و بهبود کودک در منزل می‌تواند سرعت بالاتری را طی نماید.

 

پزشک متخصص در منزل چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

پزشک متخصص در منزل می‌تواند خدمات بسیار گسترده‌ای را ارائه دهد که در ادامه به چند مورد از آن‌ها اشاره خواهیم کرد:

✔ معاینه‌ی تخصصی بیمار و تجویز دارو، آزمایش یا اقدامات مناسب به منظور بهبودی بیمار

✔ ویزیت و بررسی شرایط سالمندان 

✔ مراقبت‌هایی نظیر مراقبت‌های قلبی، دیابتی و ارتوپدی 

به طور کلی بسیاری از خدماتی که پزشک متخصص در مطب انجام می‌دهد را می‌تواند در منزل نیز به بیمار ارائه دهد. به همین دلیل انتخاب خدمت ویزیت پزشک متخصص در منزل، می تواند انتخابی مناسب و مفید باشد.

پزشک متخصص در منزل

 

خدمت پزشک متخصص در منزل هوم‌کا

حال که درباره‌ی ویزیت پزشک متخصص در منزل و مزایای آن صحبت کردیم، بهتر است درباره‌ی خدماتی که هوم‌کا در این زمینه ارائه می‌دهد نیز حرف بزنیم. با استفاده از خدمت ویزیت پزشک متخصص در منزل هوم‌کا، می‌توانید از تخصص‌های زیر بهره‌مند شوید:

 

متخصص عفونی در منزل

بیماری‌های عفونی از جمله بیماری‌های شایع و خطرناک در میان انسان‌هاست و متخصص‌های عفونی می‌کوشند تا در زمینه‌ی شناسایی و پیشگیری و درمان این بیماری‌ها گامی موثر بردارند. این عفونت‌ها انواع مختلفی مانند عفونت‌های تنفسی ( مانند ویروس کرونا)، عفونت‌ها گوارشی و .. دارند و پزشک متخصص عفونی با گرفتن شرح‌حال و انجام معاینات بالینی، تلاش می‌کند تا ابتدا عفونت را به درستی تشخیص داده و سپس بر اساس آن برای شما تجویز‌ها و توصیه‌های لازم را انجام دهد. 
ما در هوم‌کا تلاش کرده‌ایم که خدمت متخصص عفونی در منزل را برای شما فراهم کنیم. بنابراین اگر می‌خواهید شلوغی‌های مطب را تجربه نکنید و با راحتی بیشتری ویزیت شوید. می‌توانید از خدمت ویزیت پزشک عفونی در منزل استفاده کنید. کافیست با استفاده از دکمه‌ی ثبت رایگان درخواست، خدمت را انتخاب کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.

تماس برای ثبت درخواست رایگان

 

متخصص داخلی در منزل

متخصص داخلی از جمله افرادی است که می‌تواند در مواقع ضروری به ما بسیار کمک کند. معمولا حوزه‌ی تشخیص و درمان متخصص داخلی گسترده است و چه در بیماری‌های عمومی و چه در بیماری‌های تخصصی، پزشک متخصص داخلی در منزل می‌تواند به شما کمک کند. باید به این نکته توجه کنیم که شرح وظایف متخصص داخلی با پزشک عمومی یکسان نیست. متخصص داخلی، یک دوره‌ی تخصصی را گذرانده است که بر اساس آن می‌تواند طیف گسترده‌تری از بیماری‌ها را به صورت دقیق‌تر و عمیق‌تر بررسی کند.
از جمله بیماری‌های مرتبط با متخصص داخلی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: بیماری کرونا، مشکلات گوارشی، کم خونی، ابتلا به قند خون یا چربی خون و .. 
اگر به ویزیت پزشک متخصص داخلی در منزل نیاز دارید، می‌توانید روی ما حساب کنید.

 

متخصص قلب و عروق در منزل

احتمالا همه‌ی ما از اهمیت  و کارکرد‌های قلب به عنوان یکی از مهم‌ترین عضو‌های بدن خود آگاه هستیم. به همین دلیل نیاز است که وضعیت سلامت قلب خود را پایش کنیم. وظیفه‌ی متخصص قلب و عروق نیز دقیقا رسیدگی به وضعیت همین عضو مهم بدن ما یعنی قلب است. پزشک متخصص قلب و عروق با بررسی و معاینات مختلف، نارسایی، اختلالات و بیماری‌های مختلف قلب و عروق را تشخیص می‌دهد و پیشنهاد‌ها و توصیه‌های بهبود و درمان را ارائه می‌دهد. 
لازم به ذکر است که وظایف جراح قلب با پزشک متخصص قلب و عروق متفاوت است. معمولا متخصص قلب و عروق بیشتر در حوزه‌ی عارضه‌یابی و معاینه فعالیت می‌کند اما عمل جراحی قلب را متخصص جراح قلب انجام می‌دهد.
نیاز به متخصص قلب و عروق دارید اما خروج از خانه و تحمل ترافیک و شلوغی‌های مراکز درمانی برایتان دشوار است؟ پس پیشنهاد می‌کنیم که از خدمت ویزیت پزشک متخصص قلب و عروق در منزل استفاده کنید. کافیست روی دکمه‌ی ثبت رایگان درخواست کلیک کرده و مراحل ثبت درخواست خود را طی نمایید و بقیه‌اش را به ما بسپارید!

پزشک متخصص در منزل

 

متخصص اعصاب و روان در منزل

پزشک متخصص اعصاب و روان، وظیفه‌ی تشخیص، درمان و پیشگیری بیماری‌های روانی را بر عهده دارد. از جمله تفاوت‌های مهم روانپزشکان با مشاوران و روانشناسان این است که روانپزشکان اجازه‌ی تجویز دارو برای بیماران را دارند چرا که متخصصین روانپزشکی در ابتدا دوره‌ی پزشکی عمومی را می‌گذرانند و سپس به دریافت تخصص در این زمینه می‌پردازند به همین دلیل با بدن انسان بیشتر آشنا هستند.
متخصصین روانپزشکی معمولا به ارزیابی ذهنی و فیزیکی بیماران و انجام تست‌های مختلف می‌پردازند. آن‌ها همچنین با برگزاری جلسه‌های درمانی و تجویز دارو می‌توانند در مسیر بهبودی بیمار گام موثری بردارند. 
در زمینه‌ی ویزیت پزشک متخصص روانپزشکی در منزل نیز می‌توانید از خدمات هوم‌کا استفاده کنید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی این خدمت کافیست با شماره‌ی ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را بیشتر راهنمایی کنند.

تماس برای ثبت درخواست رایگان

 

متخصص ارتوپد در منزل

در طول زندگی ممکن است مشکلاتی برای سیستم حرکتی بدن ما به وجود بیاید. پزشک متخصص ارتوپدی (که به آن متخصص استخوان و مفاصل نیز می‌گویند) وظیفه‌ی شناسایی مشکلات و تلاش برای درمان و بهبودی آن را بر عهده دارد. از جمله‌ی این مشکلات می‌توان به آسیب‌هایی نظیر شکستگی، آسیب‌های ورزشی، درد و آسیب مفاصل، تومور‌های استخوانی و .. اشاره کرد. 
ممکن است مراجعه به مطب پزشک برای بسیاری از افرادی که مشکلات حرکتی را تجربه می‌کنند، کاری سخت و دشوار باشد. راه‌حل بهتر برای این افراد استفاده از خدمت ویزیت پزشک متخصص ارتوپدی در منزل است. اگر نیاز به این خدمت دارید می‌توانید بر روی دکمه‌ی ثبت رایگان درخواست کلیک کنید و درخواستتان را ثبت نمایید. پس از نهایی شدن درخواست، پزشک متخصص ارتوپدی در همان مکان و زمانی که شما تعیین کرده اید حضور پیدا کرده و اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

در سایت اخبار روز پزشکی(Medical News Today) توضیحات مفیدی در مورد متخصصان ارتوپد داده شده است. بخشی از آن را مطالعه کنید: 

متخصصان ارتوپد از دو روش جراحی و غیر جراحی برای درمانی بیماری‌های اسکلتی و عضلانی استفاده خواهند کرد. این آسیب‌ها می‌تواند مربوط به آسیب‌های ورزشی یا بیماری‌های مفاصل باشند.  

ارتوپدی شاخه‌ای از علم پزشکی است که به مراقبت از سیستم اسکلتی و قسمت‌های متصل به آن توجه دارد. این سیستم می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

  • استخوان‌ها
  • ماهیچه‌ها
  • مفاصل
  • تاندون‌ها
  • رباط‌ها

 

متخصص گوش و حلق و بینی در منزل 

متخصص گوش و حلق و بینی وظیفه‌ی شناسایی، درمان مشکلات مرتبط با گوش، حلق، بینی، سر و گردن و حنجره را دارد. از جمله مشکلاتی که در این زمینه می‌توان به آن اشاره کرد اختلالاتی نظیر کم شناویی، سوت کشیدن گوش، مشکلات سینوسی، ضایعات حنجره، پولیپ‌ها و .. اشاره نمود. 
ما در هوم‌کا مقدمات ویزیت پزشک متخصص گوش و حلق و بینی را نیز برای شما فراهم کرده‌ایم. کافیست بر روی دکمه‌ی ثبت رایگان درخواست کلیک کنید، مراحل درخواست را سپری کنید و بقیه‌ی موارد را به ما بسپارید. به همین سادگی!
همچنین اگر در این زمینه سوالی داشتید می‌توانید از طریق تماس با شماره‌ی ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ آن را مطرح کنید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند.

پزشک متخصص در منزل

 

متخصص زنان در منزل

متخصص زنان و زایمان می‌تواند به شما در زمینه‌ی بارداری، زایمان، موارد مربوط به تولید مثل و همچنین بیماری‌های مربوط به شما کمک نماید. معمولا متخصص زنان و زایمان در طول دوران بارداری وضعیت سلامت کودک و نوزاد را بررسی می‌کند و آزمایشات متناسب با هر زمان را برای مادر تجویز می‌کند. با استفاده از خدمت ویزیت پزشک متخصص در منزل، می‌توانید از پزشک متخصص زنان در منزل، استفاده نمایید.

 

متخصص مغز و اعصاب در منزل

نورولوژیست یا متخصص مغز و اعصاب، وظیفه‌ی تشخیص و درمان اختلالات به وجود آمده در مغز و سیسام عصبی ما را بر عهده دارد. از جمله اختلالات مهمی که متخصص مغز و اعصاب به آن‌ها می‌پردازد می‌توان به اختلالاتی مانند سردرد، صرع، آسیب‌های نخاعی، سکته و .. اشاره نمود. 

 

متخصص ریه در منزل

بررسی، تشخیص و درمان اختلالات مربوط به ریه از جمله کارهایی است که یک متخصص ریه انجام می‌دهد. افرادی که بیماری‌هایی نظیر آسم، سرطان ریه، برونشیت، پنومونی و .. دارند می‌تواند از متخصص ریه کمک بگیرند. در بسیاری از موارد به دلیل آلودگی هوای تهران، حضور متخصص ریه در منزل می‌تواند یک مزیت بزرگ محسوب شود. برای استفاده از خدمت متخصص ریه در منزل می‌توانید از طریق تماس با شماره‌ی ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ یا دکمه‌ی ثبت رایگان درخواست، درخواست خود را ثبت و نهایی کنید.

در سایت خط سلامتی(Health Line) بیشتر در مورد این متخصصان می خوانید: 

متخصصان ریه در تشخیص و درمان بیماری‌هایی که بر رویی سیستم تنفسی تاثیر‌گذار هستند، به شما کمک می‌کنند. این اختلالات می‌تواند شامل موارد زیر باشد: 

  • عفونی
  • ساختاری
  • التهابی
  • نئوپلاستیک، که در  ارتباط با تومور است. 
  • بیماری‌های خود ایمنی

در برخی موارد، بیماری به سیستم قلبی و عروقی گسترش می‌یابد، مانند بیماری عروق ریوی. این بیماری ابتدا بر سیستم تنفسی تأثیر گذاشته و سپس به سایر اندام‌ها گسترش می‌یابد. 

 

متخصص اطفال در منزل

متخصص اطفال نیز از جمله تخصص‌هایی است که حضورش در منزل می‌تواند بسیار کمک‌کننده و موثر باشد. چرا که بسیاری از کودکان از حضور در مراکز درمانی و مطب‌ها امتناع می‌کنند و این مکان‌ها به آن‌ها استرس و اضطراب وارد می‌کند. متخصص اطفال با بیماری‌ها و اختلالات مربوط به کودکان سروکار دارد و با ارائه‌ی مراقبت‌های مختلف جسمی، روحی و عاطفی، تلاش می‌کند تا مسیر بهبود را برای کودکان هموار کند. 

 

متخصص گوارش در منزل

بسیاری از ما ممکن است در طول زندگی خود با مشکلاتی مانند نفخ، سوزش معده، یبوست و .. را تجربه کرده باشیم. در این موارد متخصص گوارش می‌تواند کمک‌های بسیار موثری به ما بکند و با بررسی مشکل، راه‌حل مناسب درمان را نیز ارائه نماید. یک پزشک متخصص گوارش، دانش کافی را درباره‌ی سیستم گوارشی بدن کسب نموده و می‌تواند در زمینه‌ی درمان مشکلات مربوط به گوارش، راهکارهای مناسبی را ارائه دهد. ما نیز در هوم‌کا این خدمت را برای شما فراهم آورده‌ایم تا در صورت نیاز، متخصص گوارش را در منزل، بر بالین بیمار بیاورید و خدمات لازم را از پزشک دریافت کنید. برای این کار کافیست با شماره‌ی ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ تماس بگیرید و یا از طریق دکمه‌ی ثبت رایگان درخواست، درخواست خود را ثبت و نهایی کنید.

 

متخصص چشم در منزل

متخصص چشم در تشخیص و درمان بیماری‌های مربوط به چشم، مهارت‌های لازم را کسب کرده است. ازجمله بیماری‌های که متخصص چشم می‌تواند آن‌ها را معاینه و درمان کند عبارت است از: عفونت چشم، گل‌مژه، آب‌مروارید، آب سیاه و .. متخصص چشم با انجام معاینات دقیق چشمی و و بررسی تشخیص اختلالات، می‌تواند گام‌های بسیار موثری در بهبود اختلالات مربوط به چشم ما بردارد. اگر نیاز به پزشک متخصص چشم در منزل دارید، می‌توانید از خدمت ویزیت پزشک متخصص در منزل هوم‌کا استفاده نمایید.

 

متخصص پوست و مو در منزل

متخصص پوست و مو در زمینه‌ی بیماری‌های مربوط به پوست، مو، ناخن‌ها و .. تخصص دارد و با بررسی و تشخیص اختلالات، به ارائه راهکارهایی به منظور بهبود و درمان ما می‌پردازد. در صورتی که دچار بیماری‌های زیر هستید می‌توانید از کمک متخصص پوست و مو در منزل استفاده نمایید:
اگزما، درمان جای جوش، آکنه، عفونت ناخن، پسوزیاریس و ... . 

پزشک متخصص در منزل

 

تعرفه ویزیت پزشک متخصص در منزل

با توجه به تنوع تخصص‌ها و نیاز‌های متفاوتی که در این زمینه وجود دارد، نمی‌توان تعرفه‌ی ثابتی را برای همه‌ی تخصص‌ها بیان کرد. اما می‌تواند از طریق تماس با هوم‌کا و بیان درخواست خود، تعرفه‌ی دقیق را دریافت کرده و پس از آن، تصمیم به نهایی کردن درخواست خود داشته باشید. همچنین اگر هر سوال دیگری در مورد خدمت ویزیت پزشک در منزل داشته باشید، می‌تواند از طریق تماس با شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ با ما مطرح کنید تا کارشناسان ما، شما را بیشتر راهنمایی نمایند.

تماس برای دریافت مشاوره رایگان

 

مناطق تحت پوشش ویزیت پزشک متخصص در منزل

در حال حاضر خدمت ویزیت پزشک متخصص در منزل مناطق تهران، کرج وحومه و مشهد را پوشش می‌دهد که در ادامه به توضیح هر کدام از آن‌ها خواهیم پرداخت. 

 

ویزیت پزشک متخصص در منزل تهران

مهم نیست در کجای تهران سکونت داریدو هرکجای تهران که باشید می‌توانید از خدمت ویزیت پزشک متخصص در منزل استفاده نمایید. 

 

ویزیت پزشک متخصص در منزل کرج

علاوه بر تهران، کرج نیز از جمله مناطق تحت پوشش خدمت ویزیت پزشک در منزل هوم‌کا است. هر کجای کرج که ساکن هستید می‌توانید درخواست خود را ثبت نموده و بقیه‌ را به ما بسپارید.

تماس برای ثبت درخواست رایگان

لازم به ذکر است که این خدمات به شهرک‌های اطراف تهران و کرج و نیز ارائه خواهد شد. با این تفاوت که برای این مناطق، هزینه‌ی ایاب و ذهاب نیز به هزینه‌های مربوط به ویزیت پزشک در منزل افزوده خواهد شد. 

 

ویزیت پزشک متخصص در منزل با هوم‌کا

تمام تلاش هوم‌کا این است که خدمات مختلفی در حوزه‌های مراقبت، درمان و آزمایش در محل را به شما ارائه دهد. یکی از خدمات مربوط به حوزه‌ی درمان، ویزیت پزشک متخصص در منزل است. امیدواریم بتوانیم از طریق برداشتن موانع و مشکلات مراجعه به پزشک متخصص و فراهم آوردن این خدمت در منزل شما، گامی موثر در روند بهبودی شما برداشته و تجربه‌ای لذت‌بخش را برای شما به ارمغان بیاوریم. 


 

دسترسی سریع

درخواست خدمت

کافیست فرم مقابل را پر کنید و ثبت درخواست را بزنید. همکاران ما به زودی پس از ثبت درخواست با شما تماس خواهند گرفت.
جزئیات درخواست
خدمت موردنظرت رو انتخاب کن*
تعداد مورد نظر
محاسبه هزینه
هزینه خدمت
۰ تومان
تخفیف
۰ ۰ تومان
مجموع هزینه‌ها
۰ تومان
کد تخفیف
بررسی کد
اطلاعات تماس
فایل ضمیمه

سوالات متداول

متخصص داخلی کیست؟
متخصصان داخلی پزشکانی هستند که در تشخیص و درمان اندام‌ها و سیستم های داخلی بدن تخصص دارند. همچنین آنها توصیه و مراقبت‌های پیشگیرانه را به بیماران ارائه می‌دهند.
آیا برای درمان بیماری کودکان می‌توان به متخصص داخلی مراجعه کرد؟
برای این منظور بهتر است به پزشک متخصص اطفال مراجعه کنید. متخصصان داخلی در تشخیص و درمان بیماری‌های بزرگسالان فعالیت دارند.
آیا متخصصان داخلی جراحی هم می‌کنند؟
خیر. جراحی بر عهده متخصص جراحی است.
آیا برای تشخیص و درمان کرونا باید به متخصص مراجعه کنم؟
پزشک عمومی می‌تواند در تشخیص و درمان کرونا به شما کمک کند.
آیا امکان انجام تست کرونا در خانه وجود دارد؟
بله. در این زمینه با کارشناسان هوم‌کا تماس بگیرید.

پرسش و پاسخ

Loading...
Loading...

مقالات مرتبط

درباره‌ی این حوزه بیشتر بخوانید.